Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

KALOKAIRI 2012

KALOKAIRI 2012
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
geia sas koritsia ti kanete?

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Razz ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ??

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σαςςςς Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΒΡΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ???  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 35 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 35 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 35 328109

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Μαριλου!
Καλημερα κοριτσαρες!
Η μικρουλα μου ανεβασε πυρετο χθες το απογευμα,και την εχω κουκουλωμενη τωρα.Ευτυ ως σημερα επεσε ο πυρετος.Θα δουμε.
Φιλακια!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια τον σπάσαμε τον γύψο... αντε πάλι σημερα στο Παίδων πρωι πρωι

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vacky έγραψε:κορίτσια τον σπάσαμε τον γύψο... αντε πάλι σημερα στο Παίδων πρωι πρωι
τι εννοεις κοριτσακι μου οτι τον σπασατε;
τον βγαλατε εντελως η εσπασε και τον ξαναβαλατε;πως εγινε;η μικρουλα σου πως ειναι;

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fratzolaki έγραψε:
vacky έγραψε:κορίτσια τον σπάσαμε τον γύψο... αντε πάλι σημερα στο Παίδων πρωι πρωι
τι εννοεις κοριτσακι μου οτι τον σπασατε;
τον βγαλατε εντελως η εσπασε και τον ξαναβαλατε;πως εγινε;η μικρουλα σου πως ειναι;
δεν ξέρω πως τα κατάφερε και έσπασε στην πατούσα της. Πήγαμε σημερα και της το φτιάξαν από πάνω... Νεύρα έχει αλλά λούφαξε μετά γιατί την μαλώσαν λιγουλάκι στο νοσοκομείο

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα φιλενάδες!!!!!

Καταρχήν να πω τις ευχές μου στο fratzolaki....Πολύχρονη να είσαι κ γερή κοπέλα μου, δεν ήξερα ότι είσαι Κατερινάκι!!!!!!! Ότι επιθυμείς να το έχεις καλό μου!! Κ περαστικά στην μικρούλα σου.....σε καταλαβαίνω....

Έχω μέρες να μπω αλλά δεν σας ξεχνώ...απλά είμαι πολύ κουρασμένη τις τελευταίες μέρες, με τα παιδιά (η μεγάλη πάλι με πυρετό, έχω αρχίσει να καταριέμαι τον παιδικό πιά - η μικρή έφαγε σαβούρντα πάλι κ έκοψε τα χειλάκια της με τα δόντια), γενικά έχω διάφορα θέματα εδώ κ δεν είμαι στα καλύτερά μου!!!!!!!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά! κ Τα παιδάκια σας!!!!!!

Σας φιλώ

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;;;;;;;

Μαριλού για την κόρη μου λέω,εχει να δει περιοδο απο τις 29 Σεπτεμβρίου.
Ευτυχως της ήρθε χθες,πήρα και τον γιατρό μου και μου είπε να μην ανησυχω και οτι σε αυτη την ηλικία πμορει να έχει τετοιες ανωμαλιες,το θέμα θα το κοιτάξουμε εκετενέστερα απο τα 17 και μέτα....

Νάσια μου πέραστικά στη σβουρίτσα σου ...χοχοχοο!!!
Καταρίνα μου καλά;;;;
vacky τι εννοεις τον σπάσατε τον γύψο;;;Περαστικά σας βρε κορίτσι τι να πω.....

Ανθή κάπου σε πήρε το μάτι μου τι κάνεις εσύ;;;;;

Βιβή ολα καλά τελικά;;;Δεν εγκυμονείς κινδύνους;;;χοχοχοχχχο!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 35 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 35 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 35 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 35 315810

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω πολυ Νασια μου για τις ευχες!Περαστικα στις ταλιμπανιτσες σου!
Γεια σου Νικολεττα μου!Καλα ειμαι!Ποσο ειναι η μικρουλα σου;Απο νωρις μπηκε στα βασανα της περιοδου;

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΣΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΣΟΚΑΡΕΙΣ Shocked ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ?? ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 11 ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΑ 15 ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ 5-7 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ?ΕΙΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΠ ΟΣΑ ΑΚΟΥΩ ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ ? ΜΠΟΡΕΙ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ !

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!
Ναι Μαριλου μου,ειμαστε ετοιμοι εσω στα Τρικαλα.Εχει στολιστει το ποταμι και ειναι πανεμορφο!Και σιγα σιγα στολιζεταικαι η υπολοιπη πολη.Αποψε θα γινουν τα εγκαινια για τον Μυλο των Ξωτικων,με τον Αλεξη Κωσταλα και την Κυριακη θα ειναι τα επισημα εγκαινια με την Ελενα Παπαριζου.Μακαρι να ερθετε για τις γιορτες και να τον επισκεφτειτε τον Μυλο.Θα ξετρελαθουν τα παιδια σου!Κι εγω φετος που μεγαλωσε η μπουμπου θα πηγαινω και καθε μερα μη σου πω.Περυσι μου ειχε αρεσει παρα πολυ,και να φανταστεις ποτε δεν μου αρεσαν τα Χριστουγενα παλια,πριν την μικρη.Και αν εχεις χρονο,πινουμε κι ενα καφεδακι!
Παντως πραγματικα,οσες σκεφτεστε να κανετε καμια εκδρομουλα στιις γιορτες,αξιζει να ερθετε Τρικαλα!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikoletta10 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;;;;;;;

Μαριλού για την κόρη μου λέω,εχει να δει περιοδο απο τις 29 Σεπτεμβρίου.
Ευτυχως της ήρθε χθες,πήρα και τον γιατρό μου και μου είπε να μην ανησυχω και οτι σε αυτη την ηλικία πμορει να έχει τετοιες ανωμαλιες,το θέμα θα το κοιτάξουμε εκετενέστερα απο τα 17 και μέτα....

Νάσια μου πέραστικά στη σβουρίτσα σου ...χοχοχοο!!!
Καταρίνα μου καλά;;;;
vacky τι εννοεις τον σπάσατε τον γύψο;;;Περαστικά σας βρε κορίτσι τι να πω.....

Ανθή κάπου σε πήρε το μάτι μου τι κάνεις εσύ;;;;;

Βιβή ολα καλά τελικά;;;Δεν εγκυμονείς κινδύνους;;;χοχοχοχχχο!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 35 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 35 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 35 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 35 315810
καλημέρες!!!!
Αχ Νικολλέτα ούτε κ ξέρω πως το έσπασε...της άνοιξε κάτω στο πέλμα

Νάσια πως την παλεύεις με τόσα ατυχήματα??? κ μένα ο μικρός μου όλο χτυπάει ρε γαμώτο κι ας είμαι συνέχεια από πάνω του. Μη σου πω για τον πατέρα του που είναι έτοιμος να πετάξει όοολα τα έπιπλα απ το σπίτι. Ασε που έχω ψιλοαγχωθει μη του μείνει κανα κουσούρι από τα πολλά γκνταπα γκντούπα στο κέφάλι Sad

fratzolaki άσχετο αλλά μόλις διαβάζω το όνομά σου θέλω να σε τσιμπίσω ρε κοριτσι

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΑΝΔΡΕΑ ! ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ ΚΑΤΣΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΥΣΙΑ ΕΣΤΙ ΛΕΩ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΟΥΜΕ !!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χα χα vacky μου!Αν δεις τον πωπο μου,ειναι λιγο σαν φρατζολα!χιχι!ετσι φωναζω την μικρη μου,οχι γιατι ειναι χοντρουλα,αλλα οταν την πηρα αγκαλια για πρωτη φορα στο μαιευτηριο,ηταν κοκκινη,ζεστη ζεστη και αφρατη και μοσχοβολουσε μωρουδιλα,σαν καυτο φρατζολακι!για φαγωμα!
Αντε Μαριλου σε περιμενω με το καλο!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fratzolaki έγραψε:Χα χα vacky μου!Αν δεις τον πωπο μου,ειναι λιγο σαν φρατζολα!χιχι!ετσι φωναζω την μικρη μου,οχι γιατι ειναι χοντρουλα,αλλα οταν την πηρα αγκαλια για πρωτη φορα στο μαιευτηριο,ηταν κοκκινη,ζεστη ζεστη και αφρατη και μοσχοβολουσε μωρουδιλα,σαν καυτο φρατζολακι!για φαγωμα!
Αντε Μαριλου σε περιμενω με το καλο!
αχ και ο δικός μου ρε γαμώτο.... Κάτι πρέπει να κάνουμε. Δεν είναι τέλειααυτή η μυρωδια???

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vacky έγραψε:
fratzolaki έγραψε:Χα χα vacky μου!Αν δεις τον πωπο μου,ειναι λιγο σαν φρατζολα!χιχι!ετσι φωναζω την μικρη μου,οχι γιατι ειναι χοντρουλα,αλλα οταν την πηρα αγκαλια για πρωτη φορα στο μαιευτηριο,ηταν κοκκινη,ζεστη ζεστη και αφρατη και μοσχοβολουσε μωρουδιλα,σαν καυτο φρατζολακι!για φαγωμα!
Αντε Μαριλου σε περιμενω με το καλο!
αχ και ο δικός μου ρε γαμώτο.... Κάτι πρέπει να κάνουμε. Δεν είναι τέλειααυτή η μυρωδια???
προσπαθω ρε γαμωτο.κανω διατροφη οσο μπορω,κινουμαι πολυ και αμα με δεις θα πεις οτι ειμαι μια χαρα για το υψος μου.πριν μεινω εγκυος ημουνα 60κιλα με το ζορι με υψος ενα 1.77.μετα εβαλα ΤΑ ΚΙΛΑ και εχασα πολλα,αλλα εγω θελω να φτασω στα προ εγκυμοσυνης.
καλα η μυρωδια των μωρων απλα δεν υπαρχει!τελεια!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
προσπαθω ρε γαμωτο.κανω διατροφη οσο μπορω,κινουμαι πολυ και αμα με δεις θα πεις οτι ειμαι μια χαρα για το υψος μου.πριν μεινω εγκυος ημουνα 60κιλα με το ζορι με υψος ενα 1.77.μετα εβαλα ΤΑ ΚΙΛΑ και εχασα πολλα,αλλα εγω θελω να φτασω στα προ εγκυμοσυνης.
καλα η μυρωδια των μωρων απλα δεν υπαρχει!τελεια![/quote]
ρε συ, είσαι πολύ αδύνατη... μια χαρά σε κόβω. Εγω πάλι ήμουν 60 κιλά με 1,68 και μου κάνει αυτό. Αλλα ήμουν αρκετά γυμνασμένη. Και εκει είναι το πρόβλημά μου. Στη διάρκεια της εγκυμοσύνης δεν κουνιούμουν γιατι είχα αποκόλληση και ήρθα και χαλάρωσα παντού!!Παντού όμως. Και γενικώς άλλαξε το σώμα μου και μου τη σπάει. Ασε που με 2 παιδια, δουλειά και σπίτι μητε βεβαία που προλαβαινωνα γυμναστω

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γυμναστικη;what is this;ουτε εγω προλαβαίνω. με την μικρη,ασε που δεν περισσευουν για γυμναστηριο,οποτε προσπαθω τουλαχιστον να περπαταω.ναι,ενταξει,χοντρη δε με λες,αλλα αυτο που ειπες κι εσυ,αλλαξε το σωμα με την εγκυμοσυνη και με εκνευριζει πολυ.ανοιξε η λεκανη μου και δεν μπορω να βαλω ολα μου τα τζιν.τα βλεπω στην ντουλαπα και τσατιζομαι.θελω να ελπιζω στα θαυματα κι οτι θα ξυπνησω μια μερα και ως δια μαγειας θα εχει μαζεψει η μπακα μου και η περιφερεια μου!αχ!αμα δεν κοψω το μασαμπουκιασμα και τον θηλασμο για να ξεπρηστω καποτε,με τον κορσε θα κυκλοφορω μονιμως μου φαινεται!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λυπαμαι που θα σας μαυρισω την ψυχη αλλα ειναι δυσκολη η μερα σημερα...
ειναι πολυ ασχημο να πεθαινει κανεις μονος του...ολοι να λενε κριμα το παιδι και κανενεας να μην ενδιαφερεται αλλα να μην πανε και στην κηδεια ???
νομιζω ετσι αποδιδεις εναν υστατο φορο τιμης στην μνημη καποιου... Crying or Very sad

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ισμηνη έγραψε:λυπαμαι που θα σας μαυρισω την ψυχη αλλα ειναι δυσκολη η μερα σημερα...
ειναι πολυ ασχημο να πεθαινει κανεις μονος του...ολοι να λενε κριμα το παιδι και κανενεας να μην ενδιαφερεται αλλα να μην πανε και στην κηδεια ???
νομιζω ετσι αποδιδεις εναν υστατο φορο τιμης στην μνημη καποιου... Crying or Very sad
εδω ολα τα λεμε.και καλα και ασχημα.
τι εγινε κοριτσακι μου;εχασες καποιον δικο σου;συλληπητηρια.

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fratzolaki έγραψε:
ισμηνη έγραψε:λυπαμαι που θα σας μαυρισω την ψυχη αλλα ειναι δυσκολη η μερα σημερα...
ειναι πολυ ασχημο να πεθαινει κανεις μονος του...ολοι να λενε κριμα το παιδι και κανενεας να μην ενδιαφερεται αλλα να μην πανε και στην κηδεια ???
νομιζω ετσι αποδιδεις εναν υστατο φορο τιμης στην μνημη καποιου... Crying or Very sad
εδω ολα τα λεμε.και καλα και ασχημα.
τι εγινε κοριτσακι μου;εχασες καποιον δικο σου;συλληπητηρια.
δυστυχως ναι καποιος φιλος ειχε καταθλιψη γιατι ηταν ΜΟΝΟΣ του δεν ειχε κανεναν δικο του στη ζωη και μεσα στην απελπισια του εκανε χρηση ναρκωτικων (δεν ξερω τι σκατα ακριβως εκανε) και δυστυχως πεθανε...
αυτοι που υποτιθεται οτι εστω ηταν φιλοι του οτι τον νοιαζονταν(π2π2ρια τελικα)δεν πηγαν καν στην κηδεια του...
τι να πω απλα δεν το πιστευω ολο αυτο που συνεβη......

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κριμα και παλι κριμα για το παλικαρι.Δυστυχως ετσι οπως γιναμε,πολλοι ανθρωποι παλευουν με την καταθλιψη με τραγικη καταληξη καποιες φορες.Αυτο με τους "φιλους" το εχω νιωσει στο πετσι μου.οταν εχασα τον πατερα μου,πολλοι "καρδιακοι φιλοι",αλλα ακομα και καποια απο τα ιδια του τα αδερφια εξαφανιστηκαν.ειναι πολυ ασχημο.την ωρα που πρεπει να δειξεις οοτι εισαι ανθρωπος,να φερεσαι σαν μα......ς.
κριμα και παλι συλληπητηρια.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!! ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΑΝΤΟΥ !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις