Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ισμήνη μου να τα εκατοστήσετε!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 860530 Εμείς χρονίζουμε την άλλη Τετάρτη (στις 24)!!!!!!!!

Naselen μου δεν έχω αλλάξει σπίτι καλό μου......νοικιάζω από τότε που παντρεύτηκα! Έχω δικό μου σπίτι κάτω από το πατρικό μου....και ο άντρας μου επίσης αλλά είναι και τα δύο ημιτελή, μας πρόλαβε η κρίση κι έμειναν κ τα δύο στην μέση.........Από την μία λέω κοίτα γκαντεμιά, να έχουμε δύο σπίτια δικά μας και να μας τρώνε τα ενοίκια γιατί δεν υπάρχουν φράγκα για τελειώσουμε τουλάχιστον το ένα κι από την άλλη σκέφτομαι μπορεί να μας λυπήθηκε ο Θεός γιατί αν τα είχαμε έτοιμα τα σπίτια θα μας ξεκολ@@@@@@ στα χαράτσια!!!!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 654655 Twisted Evil

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα αγαπουλίνες!!!!!!!!!!!!!
Ισμήνη μου να το χαίρεσαι το ζουζούνάκι σου,χιλίχρονο και ευτυχισμένο να είναι!!!!!!!!!!!!


Ελισάβετ με λίγη καλή θέληση όλα θα γίνουν και απ'οτι βλέπω ο καλός σου έχει αρκετή.
Μακάρι πολλά ζευγάρια να ήταν έτσι,ο δικός μου ούτε συζήτηση να κρατάει την μικρή.Εδω οδοντίατρο πάω και την κρατάει με τα χίλια ζόρια,άσε που παίρνει 100 τηλέφωνα,ο κακομοιρης ο Σπύρος έχει μάθει απ' έξω το τραγούδι της Θεοδωρίδου "κόκκινη γραμμη"έτσι χτυπάει το κινητό μου.....χαχαχχα!!!οχι τίποτα άλλο αλλα δεν του αρέσουν και καθόλου τα Ελληνικα.


Νάσια μου μια χαρά είμαι γλυκιά μου,κυνηγάω την μικρή,έριξε ένα στούκο χθες στο τραπέζι χέστηκα πάνω μου,παραλίγο να φάει την γωνία. Ευτυχώς αποφύγαμε τα πιο σοβαρα,να σας πω οτι δούλεψε και το βούτυρο,δεν το πίστευα αλλα έκανε δουλειά,δεν μελάνιασε πολύ και δεν έκανε καρούμπαλο..απίστευτο!!!!
Πάρτυ θα κάνω στο σπίτι με λίγα άτομα και καλά,δεν γίνεται αλλιώς πολλά τα έξοδα,έσκασα και την 200αρα για την απονεύρωση(σήμερα τελευταίο ραντεβου)και άστα να πάνε,θέλω και καθαρισμο....
Τέλοσπάντων,τα μαλλάκια σου κάνε τα όπως θες..γιατί βρε!! μεγάλες είμαστε στα 37 μας;Η καλύτερη ηλικία είναι κι εγω μακριά τα έχω.
Καλά εγω όποτε βουρλίζομαι ξεσπαώ εκεί ,τα κόβω ,τα βαφω,πρέπει να έχω κάνει οτι κούρεμα υπάρχει ακόμα και αγορίστικο τελείως και οτι χρώμα κυκλοφορεί μέχρι σομόν τα είχα κάνει στα νιάτα μου...χαχαχχαχαχαχα!!!

Αυτά τα ολίγα, ΦΙΛΙΑ!!!!!!!


vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikoletta10 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!!!!
Vacky το τελευταίο το σκέφτομαι σοβαρά...χαχαχαχα!!!!!!Ο άντρας μου λεει να μην στολίσουμε καθόλου φέτος αλλά δεν λέει...κρίμα για την μεγάλη, και φυσικά και για την πιο μεγάλη..την αφεντομουτσουνάρα μου.......

καλημέρα!!
Και εγώ αυτό σκέφτομαι, τη μεγάλη μου. Γιατι ήδη το παιδι έχει στριμωχτεί με τον μπέμπη και δε βγάζει τσιμουδια το πουλάκι μου... Ε μη της χαλάσω κ το xmas spirit...

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ολο το πρωί, προσπαθώ να αποφύγω το να με πιάσουν τα νεύρα μου! Παίρνω βαθιές ανάσες, λέω "δεν βαριέσαι, μην δίνεις σημασία, δεν αξίζει" κ.λπ. αλλά τώρα έγινα ΠΥΡΑΥΛΟΣ!!!! Διάβαζα τα σχόλια στην ανάρτηση της Ολίβιας για την γέννηση του Αρχέλαου και μια αναγνώστρια έγραψε "Μπούρδες !!!! έλεος πια!!!". Λες και την υποχρέωσε κανείς να το διαβάσει, λες και πήγε κάποιος σπίτι της και της είπε με το ζόρι "κάτσε να σου τα πω"!!! Είναι μεγάλη αγένια να μπαίνεις στο blog κάποιου και να του λες πως λέει "μπούρδες". Εάν είσαι τίμιος, βγαίνεις και τα λες μπροστά στον άλλον αυτά, όχι όταν κρύβεσαι πίσω από μια οθόνη!

Efita

Efita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τι κάνετε κορίτσια; Εμένα τα νεύρα μου δεν είναι καθόλου καλά. Θα πηδηχτώ απ'το παράθυρο!!!!
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 688264

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΤΣΙ ΔΥΝΑΤΑ ΝΙΚΟΛ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΠΑΤΟΠΙΤΑ ?? ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Μ'ΕΦΑΓΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΦΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΡΧΙΝΟΥΣΕ ΕΣΥ ΦΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΑ ΠΕΡΠΑΤΟΠΙΤΑ ΚΑΙ ΣΚΟΝΤΑΦΤΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΣΑΜΕ !astroneraidoyla ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΛΛΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ !!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 4872

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!
Τι μου κάνετε;;;;

Μαριλού έχω βρεί το κόλπο, βούτυρο και δεν αφήνει καθόλου μελανια και δεν κάνει και καρούμπαλο....χαχαχα!!!!
Αν δεν πέσει δεν θα μάθει εξάλλου..χαχαχα!!!Και όπως είπαμε βούτυρο θαυματουργό το δοκιμάσαμε ηδη......

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάρες μην χαλάτε το νευρικό σας σύστημα για τίποτα και για κανέναν......... Mad Mad Mad Mad Mad

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vacky έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!!!!
Vacky το τελευταίο το σκέφτομαι σοβαρά...χαχαχαχα!!!!!!Ο άντρας μου λεει να μην στολίσουμε καθόλου φέτος αλλά δεν λέει...κρίμα για την μεγάλη, και φυσικά και για την πιο μεγάλη..την αφεντομουτσουνάρα μου.......

καλημέρα!!
Και εγώ αυτό σκέφτομαι, τη μεγάλη μου. Γιατι ήδη το παιδι έχει στριμωχτεί με τον μπέμπη και δε βγάζει τσιμουδια το πουλάκι μου... Ε μη της χαλάσω κ το xmas spirit...


Το όνομα σου πιο είναι;Εχεις 2 παιδάκια;Νόμιζα πως έχεις 1 απο ένα αλλο θέμα που μιλήσαμε.

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κι από μένα......

κοιμάται ο σπόρος και βρήκα ευκαιρία.....η μεγάλη είναι στην πεθερά (δεν το σχολιάζω Twisted Evil )

Το διάβασα κι εγώ αυτό το σχόλιο και να πώ την αμαρτία μου τσατίστηκα γιατί όσο και αν διαφωνεί κάποιος δεν μπορεί να χαρακτηρίζει "μπούρδες" την ιερότερη στιγμή μιας γυναίκας!!!!!!!! Καλή η δημοκρατία αλλά δεν καταλαβαίνω από πότε δημοκρατία σημαίνει να μην σέβεσαι τον άλλο και ακόμα χειρότερα να τον προσβάλλεις κιόλας!!!!!!

Νικολέττα μου κι εγώ το βιτάμ το έχω σε περίοπτη θέση στο ψυγείο μου γιατί από τότε που ανακάλυψα τις θαυματουργικές του ιδιότητες στα καρούμπαλα και τις μελανιές παίρνω την μεγάλη συσκευασία κ αν χτυπήσει κάποια από τις κόρες μου την κάνω σαν λαδωμένη τηγανίτα Laughing Laughing Laughing

Μαριλού πού είσαι?????????

Efita γιατί έχεις νεύρα κορίτσι μου??????

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ? ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ 1 ΚΕΙΚ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ !!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 4872 ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12 ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΣΧΟΛΑΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΝΗΠΙΑ !

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια!!!

Κορίτσια μου είμαι πάρα πολύ θυμωμένη με την πεθερά...

Εχθές μετά από πολύ πίεση δέχτηκα να της επιτρέψω να πάει να πάρει αυτή (η πεθερά δηλαδή) την Μαρία από το σχολείο, μου έχει κάνει πολλά και δεν την εμπιστεύομαι καθόλου - μου υποσχέθηκε ότι θα την κρατούσε κανένα δίωρο και θα μου την έφερνε - τί το 'θελα?????? Αφού δεν της έχω εμπιστοσύνη και πολύ καλά κάνω όπως αποδείχτηκε τελικά........Μέχρι τις 8μιση το βράδυ τους έψαχνα....κόντεψα να σαλτάρω.....Πήραν το παιδί και χωρίς να με ρωτήσουν ή έστω να με ενημερώσουν την γύρναγαν βόλτες με το αμάξι (ένας Θεός ξέρει πού, ενώ τους έχω πεί ότι δεν θέλω τέτοιες πρωτοβουλίες γιατί αν συμβεί το παραμικρό θα τους θάψω..)!!!!!! Κάποια στιγμή πέτυχα τον πεθερό στο τηλέφωνο κι αυτός δεν ήξερε που είχαν πάει..........έξαλλη εγώ του είπα να τους βρεί και να τσακιστούν να μου φέρουν το παιδί στο σπίτι!!!!! Τελικά μου την έφεραν μετά από μία ώρα, μέσα σε καταρρακτώδη βροχή φουλ ιδρωμένη και μέσα στην βρώμα..........εννοείται ότι εγώ είχα σκάσει μέχρι εκείνη την ώρα γιατί δεν ήξερα ούτε καν που το είχαν πάει το παιδί.........

Ο άντρας μου τον έκραξε τον αδερφό του (γιατί αυτός την είχε πάρει τελικά, μαζί με την μάνα του) και το μόνο που είχε να πεί το βόδι ήταν ότι ήξερε ότι δεν θα τον άφηνα να την πάει βόλτα γι'αυτό και το έκανε κρυφά!!!!!!!!! Θα φταίω εγώ που δεν πρόκειται να τους ξαναεμπιστευτώ τα παιδιά μου?????????????

Τί θα κάνατε στην θέση μου???????????

Πάω να μαγειρέψω....φακές σήμερα......

pontikoula1

pontikoula1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πραγματικα θα ηθελα να ξερω τι παιρνουν μερικοι και φερονται οπως φερονται

να τα παρουμε κι εμεις

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΝΕ Ε Ε Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ??? ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΥ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΥΨΕΙΣ ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειναι κατι που το εχω ακουσει να συμβαινει πολλες φορες και ειναι απαραδεκτο...αλλα μετα απο καποιους μηνες εμπειριας (μου κραταει την μικρη η πεθερα μουγια να παω για δουλεια),εχω να καταθεσω οτι οι πεθερες ολο τετοιες ανοησιες κανουν θελουν παντα να περναει το δικο τους με το να μας μειωνουν νιωθουν καλυτερες...το'χω παρει αποφαση προσωπικα οτι δεν υπαρχει φως στο τουνελ της συνεννοησης μαζι της αλλα την εχω προειδοποιησει οτι παιζει με τα νευρα μου και θα τα ακουσει ασχημα οπου να'ναι αν συνεχισει ετσι...
τεσπα, υπομονη και μην της ξαναδωσεις το παιδι αν δεν εισαι παρουσΑ.Ακομη κ να ηξερε οτι δεν θα την αφηνες να την παει βολτα αν δεν εχει την εγκριση σου απλα δεν θα την παει..

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω θα ειχα καλεσει σε ολα τα νοσοκομεια..θα ειχα παθει ανακοπη ή εγκεφαλικο και αν την γλιτωνα τελικα θα με πηγαιναν φυλακη για ανθρωποκτονια..τι ειπες τωρα???????????μου σηκωθηκε η τριχα..

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ κορίτσια τί να σας λέω....τί πέρασα μέχρι να έρθει το παιδάκι μου στο σπίτι!!!!!!

Σκέφτηκα να πάρω την αστυνομία για να τους κάνουν συστάσεις γιατί πλέον είναι επικίνδυνοι για τα παιδιά μου αλλά λυπήθηκα τον άντρα μου....δεν ήθελα να το χοντρύνω τόσο πολύ.....όμως προειδοποιήσα ότι αν ξανασυμβεί κάτι τέτοιο (που δεν θα ξανασυμβεί γιατί πολύ απλά δεν θα τους εμπιστευτώ ΠΟΤΕ τα παιδιά μου) θα τους χώσω μέσα!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα ο άντρας μου τα ξανάχωσε στην μάνα του αλλά στου κουφού την πόρτα.........έλα μωρέ δεν έγινε τίποτα έλεγε η βοδάρα, με την γιαγιά του ήταν το παιδί........βάρεσα εγκεφαλικό πρωί πρωί πάλι!!!!!!!

Εννοείται ότι η μικρή μου πάλι με μύξες είναι σήμερα....κάναμε αμάν να σταματήσει ο βήχας κ η μύξα τόσες μέρες και χθες το γύρναγαν το παιδάκι μου μέσ'την νεροποντή, ιδρωμένη...και μάλιστα μου την είπε κιόλας η πεθερά όταν ήρθαν τελικά ότι την είχα ντυμένη πολύ κ ήρθε ιδρωμένη από τον παιδικό!!!!!!!!! Δηλαδή από τις 2 μέχρι τις 8μιση που μου το έφερε το είχε το παιδί με αυτά τα ρούχα και σε αυτή την κατάσταση....και αντί να την αλλάξει, την άφησε έτσι κ την πήγε κ στον παιδότοπο να ξαναιδρώσει με τα ίδια ρούχα κ μετά την έβγαλε στην νεροποντή για να μου την φέρει πίσω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Πωπωωωω είμαι τόσο έξαλληηηηηηηηη.......εχθές απέφευγα να την κοιτάω κ να της μιλάω γιατί πραγματικά ένιωθα ότι θα την χαστούκιζα........

Έχει κάνει πολλά ρε κορίτσια......ανεχόμουν αυτά που έκανε κ έλεγε σε μένα για χάρη του άντρα μου (είναι πάντα με το μέρος μου σε ότι έχει σχέση με τα παιδιά)....αλλά κατάντησε επικίνδυνη για τα παιδιά μου.....έδινε μέλι ενώ μας το είχε απαγορεύσει η παιδίατρος......της είχα δώσει μια σακούλα παιχνίδια να παίζουν όταν θα είναι εκεί κι αυτή μου τα έστειλε πίσω γιατί είχε - έλεγε - δικά της, κ ξέρετε τί τους έδινε να παίζουν (στην μεγάλη μου δηλαδή γιατί η μικρή τώρα χρονίζει)??????? Πιάτα (γυάλινα εννοείται)......ποτήρια....πηρούνια......Και πολλά άλλα.....


Κατά τα άλλα όμως βγαίνει και λέει σε όλο το χωριό ότι είμαι μια ξινή που της στερώ τα εγγόνια της!!!!!!!!! Τώρα ξέρετε γιατί.........

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και απο μένα!!!!!!!
Νασια,Μαριλου,Ισμηνη,ποντικούλα και σε όλα τα κορίτσια της παρέας  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 379767  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 379767  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 379767  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 379767  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 19 315810


Νλασια όντως θαυματουργό το βουτυράκι και δεν το 'ξερα πριν λιγο καιρό το έμαθα.

Εγώ κορίτσια βρίσκομαι στην ακριβώς αντίθετη παρίπτωση απο 'σας.
Την πεθερά μου την έχασα πριν 2,5 χρόνια, αλλά οχι οτι πρόσφερε και τίποτα,ούτε μου την κρατούσε οθτε βόλτες την πήγαινε την Αλεξάνδρα μου,ζήτημα να βρισκόμασταν 1 φορά το 2μηνο.
Ο πεθερός μου είναι παντρεμένος με κάποια 25 χρόνια και την λέμε γιαγιά την γυναίκα του,λογικό είναι αφού είναι μαζι τοσα χρόνια και έχουν και ένα παιδι μαζί.
Η αδιαφιρία του παππου και της γιαγιας είναι στο έπακρο,εδώ το μωρό το έχουν δει 10 φορές όλες και όλες,μη σας πω οτι είναι και λιγότερες.Στην βάφτιση έφεραν λενα φορεματάκι σαν όλους τους άλλους.
Ο πατέρας μου είναι ξαναπαντρεμένος και εξαφανισμένος στην Θεσ/κη,οπότε μένει η μάνα μου.
Η μαμά μου κάνει οτι μπορεί η γυναίκα,έχει κινητικά προβλήματα και δεν
μπορεί να βοηθήσει σχεδόν καθόλου.Οπως καταλαβαίνετε δεν εχω βοηθεια απο πουθενα,και γενικά απο παππούδες πιάσαμε ροϊδο

Κορίτσια είναι πολύ σημαντικό οτι τα παιδιά σας έχουν κοντά τους παπούδες και ας διαμαρτύρεστε.Δεν ξέρετε ποσες φορες έχω ζηλέψει που βλέπω παιδάκια με την γιαγια στις κουνιες η εκει που παραθερίζω

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσι τι ειναι αυτα που λες?αυτη αν ειναι ετσι τα πραγματα ειναι οντως επικινδυνη..μην ξαναδωσεις τα παιδια σου σε κεινη.δεν παιζουν με αυτα.θεος φυλαξει να γινει κατι εσυ θα τρεχεις..αυτη καποια δικαιολογια θα βρει..τα παιδια σου θα κοιτας και κανεναν αλλο..το πολυτιμοτερο πραγμα στον κοσμο το φυλαμε καλα!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ε οχι δεν μπορουμε να τα ισοπεδωσουμε ολα..γιαγια να ναι κι οτι ναναι???????διαφωνω..μπορει εσυ επειδη εχεις στερηθει την υπαρξη τους να νοιωθεις ετσι αλλα σκεψου και την κοπελα.δεν ηξερε που βρισκοταν το παιδι της...λιγο το εχεις?τι δηλαδη επειδη το ειχε η γιαγια?αργει να γινει το κακο?εγω ακομη και οταν το εχει ο αντρας μου του λεω το κινητο μπροστα σου, θελω αν απασα ωρα και στιγμη να τηλεφωνησω και να το σηκωσεις..οταν δεν βρισκομαι εγω μαζι του η καρδια μου δεν ειναι στην θεση της..

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ έγραψε:κοριτσι τι ειναι αυτα που λες?αυτη αν ειναι ετσι τα πραγματα ειναι οντως επικινδυνη..μην ξαναδωσεις τα παιδια σου σε κεινη.δεν παιζουν με αυτα.θεος φυλαξει να γινει κατι εσυ θα τρεχεις..αυτη καποια δικαιολογια θα βρει..τα παιδια σου θα κοιτας και κανεναν αλλο..το πολυτιμοτερο πραγμα στον κοσμο το φυλαμε καλα!

Γειά σου πατρίδα!!!!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MADE IN VOLOS????????ΤΙ ΤΗΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ???????ΕΛΑ ΕΔΩ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΣΙΠΟΥΡΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΠΙΣΗς ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΗΡΘΑΝ ΣΑΝ ΑΠΛΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ..ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ..ΟΥΤΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΟΥΤΕ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΦΥΓΑΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΤΟΥΡΑ,ΛΕΠΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΦΕΡΑΝ ΔΩΡΑ...ΑΥΤΟΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΞΕΡΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ..ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΗΜΟΣ...ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ

pontikoula1

pontikoula1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ έγραψε:ΕΠΙΣΗς ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΗΡΘΑΝ ΣΑΝ ΑΠΛΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ..ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ..ΟΥΤΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΟΥΤΕ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΦΥΓΑΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΤΟΥΡΑ,ΛΕΠΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ ΦΕΡΑΝ ΔΩΡΑ...ΑΥΤΟΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΞΕΡΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ..ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΗΜΟΣ...ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ

κακως πηραν το ονομα
No

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΕΘΙΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΕΓΩ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις