Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!
Τι κάνετε?

http://changedyourlife.blogspot.com/

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ !! ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ !!!

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όπως όλες μας!!Εγώ τρέχω να τα προλάβω όλα μέχρι τις 11 μετά να ετοιμαστώ να πάω στη σχολή και να γυρίσω και να τα βρω όλα άνω κάτω!!! Mad Mad

http://changedyourlife.blogspot.com/

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!
Μόλις γύρισα απο s.m και πρέπει να μαγειρέψω..Σήμερα θα φτιάξω για πρώτη φορά σπανακόρυζο στη μπέμπα,ελπίζω να το φάει..
Και εσείς δουλειές βλέπω κάνετε...μα να μην τελειώνουν ποτέ οι άτιμες;;;;
Εχω και σιδέρωμα...μπλιάχ......
Σας φιλώ στα μουτσούνια!!!!!!!
Smile Smile Smile Smile Smile Smile

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ena 8a sas pw..exw enan kafe apo tis 8 to prwi kai akoma na ton piw..exw mia fasolada panw kai skeftomai...8a vrasei ,den 8a vrasei????avisos h zwh ths fasoladas...  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 875502

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera koritsia !!!!!!
brika ligo xrono kai eipa na sas xetetisw...
ti kanete?

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
να ρωτήσω κάτι άσχετο αλλά μιας κ είπατε για Χριστούγεννα... Πως στο καλό θα στολίσω δεντρο κ κυρίως που θα το βάλω που το μικρό μου είναι ο εωσφόρος in disguise και ήδη έχει διαλύσει το σύμπαν μες στο σπίτι???

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ,αν βρείς λύση πες την και σε μένα...χαχχαχα!!!!
Βλέπω να μην στολίζουμε φέτος δέντρο...κλάψ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 534787

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σίσσυ η φασολάδα έβρασε τελικά;;;χαχαχαχα!!!!!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
nikoletta10 έγραψε:Το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ,αν βρείς λύση πες την και σε μένα...χαχχαχα!!!!
Βλέπω να μην στολίζουμε φέτος δέντρο...κλάψ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 534787
λύση νο1. κρεμασμένο από το ταβάνι ανάποδα εννοείτε για να έχει κ μια σουρεάλ άποψη καθότι είμεθα και καλλιτέχνες....
λύση νο2. (που μεταξύ μας το σκέφτομαι σοβαρα) να πάρω μεγάλες κόλλες χαρτιού κ να ζωγραφίσω με την μεγάλη μου δέντρα, μπάλες κλπ και να τα κολλήσω στον τοίχο και σαν τελευταία λύση, ηλεκτροφόρο πλέγμα γύρω από το δέντρο?????? Very Happy

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ?? ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΩΡΑ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΠΩ 1 ΓΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΑΡΤΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΕΝΩ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ ΦΙΛΙΑ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 40746  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 40746

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!!!!
Vacky το τελευταίο το σκέφτομαι σοβαρά...χαχαχαχα!!!!!!Ο άντρας μου λεει να μην στολίσουμε καθόλου φέτος αλλά δεν λέει...κρίμα για την μεγάλη, και φυσικά και για την πιο μεγάλη..την αφεντομουτσουνάρα μου.......

Μαριλού μου οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέεεεέεε...μα ποτέ όμως,χαίρομαι που είσαι καλά,φιλιά...

Δεν σας είπα το καλύτερο...ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕ!!!!!
Που 'σαι Νάσια......

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα ομορφιές!
Πέρασα να πω ένα γεια!
Εύχομαι να είστε όλες καλά! Very Happy Very Happy

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!! ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΠΕΡΠΑΤΟΠΙΤΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ !! Razz Razz

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!!!

Είχα μέρες να μπω κ σας πεθύμησα αλλά εδώ τα πράγματα δεν είναι και πολύ καλά......μάλλον τα μαζεύω κ φεύγω με τα παιδιά, δεν την αντέχω άλλο αυτή την κατάσταση (τελοσπάντων, ας μην σας πρήξω πάλι!)

Νικολέττα μου μπράβο στο κορίτσι μας!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 654316 Είδες τα παιδάκια μας?????? Κοντά κοντά τα κάνουν όλα.......


Μαριλού μου για την περπατόπιτα μου το έλεγε κ η μαμά μου αλλά δεν ξέρουμε πώς φτιάχνεται......

Τί λέει το πρόγραμμα για σήμερα????? Εγώ έχω μετακόμιση να οργανώσω.... Crying or Very sad

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΑ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΣΑ ΑΚΟΥΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΗΛ.ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ?? ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΤΕ ? ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΠΙΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΣΥΝΤΑΓΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 1 ΚΕΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΥΛΙΣΕΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΕΧΕΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟ ΒΗΜΑ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΜΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ! ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ 1 ΩΡΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ! Rolling Eyes Rolling Eyes

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:ΕΛΑ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΣΑ ΑΚΟΥΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΗΛ.ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ?? ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΤΕ ? ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΠΙΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΣΥΝΤΑΓΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 1 ΚΕΙΚ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΥΛΙΣΕΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΕΧΕΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΟ ΒΗΜΑ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΜΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ! ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΤΥ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ 1 ΩΡΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ! Rolling Eyes Rolling Eyes

Έχουμε καταντήσει αηδία Μαριλού μου.....καβγάδες όλη την ώρα (όποτε είναι εδώ δηλαδή).....Καθήσαμε σήμερα και μιλήσαμε (πριν φύγει για την δουλειά γιατί εγώ ήμουν έτοιμη να φύγω, μέχρι και την βέρα του πέταξα, τόσο αποφασισμένη ήμουν), βγάλαμε μία άκρη για αρχή......θα προσπαθήσουμε να το παλέψουμε, θα δείξει! Θέλουμε να τα βρούμε αλλά η καθημερινότητα μας έπνιξε (έχουμε και την μανούλα του που χώνεται)......θα κάνουμε άλλη μια προσπάθεια.......δεν περιμένω και πολλά αλλά θα του δώσω την ευκαιρία να επανορθώσει!

Πάρτυ ακούω......τί καλά.....εγώ λέω να πάω για καφέ με μια φίλη. Σε παιδότοπο - μην φανταστείς - έχει κι αυτή έναν πιτσιρίκο 3 χρονών (χωρισμένη η φίλη μου οπότε θα πούμε τον πόνο μας Laughing ).....

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ !!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσάρες μου γλυκιές!!!!!
Μαριλού ελπίζω να πέρασες καλά στο πάρτυ..χαχααχ!!!!Περπατόπιτα δεν εφτιαξα στην μεγάλη και δεν θα φτιάξω ούτε στην μικρή,διακρίσεις δεν κάνουμε..χαχαχα!!!πάντως πάτησε κάτι μπισκότα πιάνεται;;;;

Νάσια μου χαίρομαι που το παλεύετε το θέμα,έκανες την πιο σωστή κίνηση να μιλήσετε,ελπίζω να φτιάξουν τα πράγματα απο δω και πέρα με όλη μου την καρδιά...
Κορίτσια δώστε όλες πολλά φιλιά στα παιδάκια σας!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 40746  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 40746  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 40746  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 40746  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 40746

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Smile
Lilliput έγραψε:Καλησπέρα ομορφιές!
Πέρασα να πω ένα γεια!
Εύχομαι να είστε όλες καλά! Very Happy Very Happy

 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 379767  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 379767  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 379767  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 379767  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 531909  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 531909  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 531909  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 531909

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!!Καλή εβδομάδα!!!!

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέραααααα!!!!! Καλή εβδόμάδια κορίτσια!!!

Εμείς ευτυχώς ο άντρας μου κατάφερε να δουλεύει απόγευμα και νύχτα έτσι τέλος του μήνα που θα πάω για δουλειά Crying or Very sad Crying or Very sad θα την κρατάει εκείνος τα πρωινά.. Θα κουραστεί αρκετα και πολύ φοβάμαι ότι θα χαθούμε γενικά σαν ζευγάρι αλλά εκείνος όπως πάντα είναι αισιόδοξος και μου λέει θα τα καταφέρουμε και αυτο όπως όλα!! Αυτά, άντε να δούμε, ο Νοέμβρης θα είναι μήνας προσαρμογής..  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 328109

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσόπουλα!!!!!

Καλή εβδομάδα! Ξύπνησα πρωί πρωί, έκανα τις δουλίτσες μου....σκέφτομαι τί να μαγειρέψω (βαριέμαιιιιιιιιι), άπλωσα ένα πλυντήριο σκούρα, έχω και σίδερο (επίσης βαριέμαιιιιιιιι), έπλυνα πιάτα, μάζεψα κρεβάτια......δεν μπορώ να παραπονεθώ.....ωραία περνάω!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 93981  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 517142  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 564595

Εχθές βγήκαμε με μια φίλη μου για καφέ στον παιδότοπο (κλασσικά!) και ανακαλύψαμε ότι είχε πάρτυ γενεθλίων μία άλλη "φίλη" μας (ωραία φίλη) και ΔΕΝ μας είχε καλέσει φυσικά Twisted Evil Από την μια καλύτερα, με έβγαλε κι από την δύσκολη θέση γιατί σκεφτόμουνα αν έπρεπε να την καλέσω κι εγώ στα γενέθλια της Χρυσουλίτσας την άλλη Τετάρτη.........εεεεεε τώρα ξέρω, ΔΕΝ θα την καλέσω εννοείται! Και φρόντισα να φανεί με τέτοιον τρόπο ώστε να μην τολμήσει να παραπονεθεί κιόλας......... tongue

Σκέφτομαι να κόψω τα μαλλιά μου......τα βαρέθηκα μακριά (είναι μέχρι την μέση της πλάτης, ήταν ακόμα πιο μακριά αλλά τα ξαναέκοψα πριν μέρες), αλλά κι άμα τα κόψω μετά θα το μετανιώσω γιατί τα λυπάμαι τόσο που μάκρυναν! Από την άλλη πλέον στα 37 μου με το μαλλί της Γενοβέφας αισθάνομαι σαν γεροντομπεμπέκα............σας μπουρδούκλωσα ε???????????? Για πέστε μου την γνώμη σας...............

Naselen μου κράτα την αισιοδοξία του άντρα σου καλό μου γιατί έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα μόνο αυτό έχουμε για να πορευόμαστε!!!!!!!! Θα βρείτε τους ρυθμούς σας σιγά σιγά.......το ωράριο του άντρα σου έτσι θα είναι πάντα ή μόνο για κάποιο διάστημα????????

Νικολέττα μου πού είσαι???????? Τί κάνουν τα κορίτσια σου???????? Θα κάνετε πάρτυ για την μπουμπού την άλλη εβδομάδα????????? Εγώ σκέφτομαι να τους μαζέψω όλους στον παιδότοπο (περίπου 150 ευρώ - μπορεί κ λιγότερα - θα κοστίσει αλλά θα τα κάνει δώρο ο μπαμπάς μου για την εγγονή)....άλλωστε το σπίτι που νοικιάζω τώρα είναι πάρα πολύ μικρό κ δεν θα χωρέσουμε με την καμία όμως.....

Μαριλού πώς περάσατε στο πάρτυ??????

Καλημερούδια σε όλες!!!!!!!!

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νάσια μου μια από τα ίδια  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 517142  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 93981  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 911307 χαχαχαχα!!!
Δεν ξέρουμε όσο αντέξουμε...ελπίζουμε μέχρι να πάει το μωρό στο παιδικό, κάνα χρόνο και βλέπουμε..
Εσύ τελικά νοίκιασες σπίτι? διάβασα ότι μιλήσατε με τον άντρα σου, σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!! Εννοείται ότι δεν θα καλέσεις αυτη την τόσο καλή ¨φίλη¨  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 606100
Κόψε τα μαλλιά σου λίγο και κάνε μια αλλάγη στο χρώμα, εγω πρίν μια εβδομαδα έκανα 3D σρο φυσικό μου και είναι πολύ ωραία.

Τι έγινε κορίτσια?? Βλέπω έχουμε πολλά πάρτυ??!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 893968  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 18 417472

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
back to work back to reality........ Sad Sad
μια βδομαδα αδειουλα καθαρισε το μυαλο μου κ ηρεμησα...(το σωμα οχι βεβαια γιατι ηταν συναχωμενη η μικρη μου στα γεννεθλια της κ ποοοοοολυυυυυυυυυ ξενυχτι)
ωωωωω ναι ξεχασα να πω την τεταρτη χρονησαμεεεεεεε!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις