Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααααααααααααααααα!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 438696

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Ματινακι, καλημερα σε ολες Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααααααααα

Τελευταια μερα σημερα στην δουλειααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ωρε γλεντιαααααα...


Αντε καλη μου αρχη στα υπολοιπα Very Happy Very Happy Very Happy

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo μου, τελευταία μέρα στη δουλειά λόγω άδειας εγκυμοσύνης φαντάζομαι ε;; Για αυτό τα χαρούμενα φατσάκια;;; Ε, τότε με το καλό!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:mamavivo μου, τελευταία μέρα στη δουλειά λόγω άδειας εγκυμοσύνης φαντάζομαι ε;; Για αυτό τα χαρούμενα φατσάκια;;; Ε, τότε με το καλό!!!

axaxxaxaxaxxa οχιιιιιιιιιιιι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Παντως για το καλο σε ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εεεεμμμμμμμμμ για να δω αν κατάλαβα καλά, η χαζή μελαχρινή. Φεύγεις από τη δουλειά σου, αλλά χαίρεσαι; Το πέτυχα;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:εεεεμμμμμμμμμ για να δω αν κατάλαβα καλά, η χαζή μελαχρινή. Φεύγεις από τη δουλειά σου, αλλά χαίρεσαι; Το πέτυχα;

φευγω γενικωωως Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φεύγεις και πού πας;;;

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ? ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΞΕΚΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ! Very Happy Very Happy ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΑΝΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ !!! sunny sunny sunny

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Naselen έγραψε:Περαστικά στα μωράκια σας, μακριά μακριά αυτες οι παλιοιώσεις..!!! Νικολέτα πόσο είναι το μικρούλι σου γιατι και εμείς είμαστε κάπου τόσο

Είναι 11 μηνών στις 26 Οκτωβρίου χρονίζουμε!!!!!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ισμηνη έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Μια χαρά είναι η μπουμπού σου Νικολέττα μου!!!!Οι παιδίατροι δεν τα θέλουν πλέον πολύ ζουμπουρλούδικα τα μωρά και καλά κάνουν!!!
Η δικιά μου είναι 77 πόντους (έμοιασε στον μπαμπά της -ξέρεις αυτόν που δεν τον κόντυνα εγώ προχθές με το ψυγείο στο κεφάλι χαχαχα - ευτυχώς γιατί εγώ είμαι τάπερμαν 1,67) και 9500 κιλάκια, όλο το καλοκαίρι έφτιαχνε κορμί το παιδί μου και ξαφνικά μέσα σε ενάμιση μήνα έβαλε 800 γρμ. και 3 πόντους!!!!!

Naselen κι εμείς συνομήλικες (11 μηνών γίναμε στις 24)......
καλησπερα βρε κοριτσαρες...τωρα συνειδητοποιω οτι η δικια μου που ειμαστε κοντα σε ηλικια ειναι αρκετα αδυνατη..ειναι 80 ποντους κ 8800.. Rolling Eyes Rolling Eyes
μου ειχε πει η παιδιατρος οτι ειναι απο τα ψηλα παιδακια (κ δεν ξερω απο που πηρε),αλλα τα κιλα της ειναι οντως πολυ λιγα Sad
σε 5 μηνες εχει παρει 1 κιλο????

Δεν είστε απλώς ψηλές είστε πανύψηλες,μας περνάτε 8 ολόκληρους πόντους.....

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσάρες!!!!!!!
Σήμερα έχω βραδυνή έξοδο με τον σύζυγο και είμαι πολύ χαρούμενη......
Ενα χρόνο έχω να βγώ να ξενυχτίσω και να πιώ!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΑΡΙΛΟΥ ΝΑΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΟΥ ΛΕΊΨΑΤΕ 2 ΜΕΡΕς ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ......
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΩ ΜΕΣΑ.........

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera manoules!!!!!!!!!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΒ/ΚΥΡ. ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ !! sunny sunny

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάρες!!!!!!!
Σήμερα έχω βραδυνή έξοδο με τον σύζυγο και είμαι πολύ χαρούμενη......
Ενα χρόνο έχω να βγώ να ξενυχτίσω και να πιώ!!!!!!!!!!!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΑΡΙΛΟΥ ΝΑΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΟΥ ΛΕΊΨΑΤΕ 2 ΜΕΡΕς ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ......
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΤΥΧΩ ΜΕΣΑ.........

Καλησπέρα μανούλες!!!!!!!! Καλό Σ/Κ!!!!!!!

Νικολέττα μου άσε έχω κλατάρει....λείπει όλη μέρα (στην κυριολεξία όμως, από τις 9 το πρωί ώς τις 11 το βράδυ) ο άντρας μου στην δουλειά κι εγώ μόνη στο σπίτι με τα ταλιμπάνια......με έχουν ξετινάξει!!!!!!! Τέτοιο κινέζικο βασανιστήριο πρώτη φορά στην ζωή μου ρε συ!!!!! Λες και ξέρουν τα σκατούλια ότι είμαι ολομόναχη (χωρίς βοήθεια εννοώ) και το κάνουν επίτηδες....οχτώ χέρια να είχα πάλι δεν θα τις προλάβαινα........Εχθές μάλωσα με την μάνα μου γιατί την πήρα για βοήθεια γιατί η μεγάλη μου ούτε την νύχτα δεν με άφησε να ξεκουραστώ και κουτούλαγα από την νύστα - βέβαια μένει σε άλλο χωριό - και με "έγραψε" κανονικότατα!!!!!!

Πάω να κοιμήσω την μεγάλη τώρα......εεε σε κανένα δίωρο μπορεί να την έχω καταφέρει (που δεν το βλέπω...)

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικολέττα πώς τα περάσατε εχθές με τον σύζυγο?????????? Γιατί έχω ξεχάσει πώς είναι οι βραδυνές έξοδοι......οι έξοδοι γενικότερα....... Sad

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πέρασα καταπληκτικά!!!!!!!!
Ηπια,χόρεψα,είδα φίλους που είχα χρόνια να δω, κάτι σαν reunion.
Γύρισα 4 το πρώι στο σπίτι της μαμάς μου, εκεί κοιμήθηκα,μαζί με τα παιδιά, και η μικρή μου ξύπνησε 7:30 για γάλα και δεν ξανακοιμήθηκε....δράμα......
Ευτυχώς κοιμήθηκα το μεσημέρι 2,5 ώρες.
Αυτά τα ολίγα Νάσια μου...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!!!Τι κάνετε?
Η μικρή ειναι με πυρετό απο εχθές ακόμα δεν μπήκε ο χειμώνας αρχίσαμε Crying or Very sad

http://changedyourlife.blogspot.com/

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!!Σε λιγες ωρες βαφτιζω επιτελους την Χρυσοβαλαντη μου!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 654316 ειμαι τοσο συγκινημενη!!εχει και τα γενεθλιακια της σημερα! Πριν ενα χρονο την εφερα στον κοσμο,αλλα το πως περασε ο καιρος ουτε ξερω!! cheers ευχηθειτε μου να πανε ολα καλα!Μακαρι να ειμαστε κοντα να σας εφερνα και μπομπονιεριτσα!φιλια!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 417472

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anthaki έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!!Σε λιγες ωρες βαφτιζω επιτελους την Χρυσοβαλαντη μου!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 654316 ειμαι τοσο συγκινημενη!!εχει και τα γενεθλιακια της σημερα! Πριν ενα χρονο την εφερα στον κοσμο,αλλα το πως περασε ο καιρος ουτε ξερω!! cheers ευχηθειτε μου να πανε ολα καλα!Μακαρι να ειμαστε κοντα να σας εφερνα και μπομπονιεριτσα!φιλια!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 417472  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 417472

Να σας ζήσει η μπουμπούκα Ανθάκι μου!!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 12978  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 130627  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 860530 Να είναι γερή και τυχερή στην ζωή της και να την καμαρώνετε!!!!!!! Καλοφώτιστη και με το όνομα!!!!!!!!!!! Όλα τέλεια θα πάνε μην μου αγχώνεσαι!!!!!!! Να μας την φιλήσεις την ζουζούνα!!!!!

Νικολέττα πόσο ζηλεύωωωωωωωωωωωωωω (με την καλή έννοια ε?) Θέλω κι εγώ έξοδο, μου έλειψαν τα μπουζούκια......όταν ήμουν Θεσ/νίκη (έζησα 15 χρόνια εκεί, πήγα φοιτήτρια και ξέχασα να φύγω) πήγαινα τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα σε κουτούκια, μπουζουκλερί κτλ.!!!!!! Αχχχχχχ τί ωραία χρόνια!!!!!!!! Τώρα θα συμβιβαζόμουνα και με ένα βράδυ στο κλαμπάκι εδώ (όταν φέρνει live) αλλά πού χρόνος......

elenalamprini περαστικά στην μικρούλα σου!!!!!! Υπομονή......κι εγώ πολύ τις φοβάμαι τις ιώσεις ειδικά φέτος που έστειλα την μεγάλη παιδικό και ήδη έχει φέρει δύο ιώσεις (χωρίς πυρετό ευτυχώς αλλά με πολύυυυυυ βήχα!) μέχρι τώρα!!!!!!!!!

Καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλα τα κουρτσούδια!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 215994

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια μου όμορφα,να αρχίσω με την Ανθή να σου ζήσει η ζουζούνα σου χιλιόχρονη,πολλά φιλάκια στα μαγουλάκια
και με το καλό το καινούργιο σας όνομα!!!!!!!!!!!
Ολά θα είναι τέλεια μην αγχώνεσαι Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Νάσια μου αυτό ξαναπέστο κι εγώ συνέχεια έξω σκυλευόμουν δεν έβαζα κώλο μέσα(sorry για την λέξη αλλά δεν μου ερχόταν άλλη).Τα τελευταία 3 χρόνια δεν έβγαινα τόσο συχνά, ε!!!! και τώρα με το μωρό δεν βγήκα βράδυ καθόλου για 1,5 χρόνο....

Να σου πώ μου βγήκε λίγο ξυνή η έξοδος,απονεύρωση την επόμενη μέρα και τα κορίτσια μου δεν τη γλύτωσαν τελικά συναχώθηκαν και τα δύο ευτυχώς χωρις πυρετο.

Περαστικά στα αρρωστούλια !!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 403793  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 403793  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 403793  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 2963  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 2963

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε?

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τουρτιτσα έγραψε:καλημερα κοριτσια.τι κανετε?

Καλημέρα προσπαθούμε να είμαστε καλά!!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ! ΑΝΘΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ? ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ .ΝΑΣΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ??? ΒΡΕΣ ΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ !!! Wink Wink

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και σε σένα Μαριλού,καλά πέρασα το καταευχαριστήθηκα!!!!!!!!!
Ειχα καιρό να ξεδώσω έτσι χόρεψα και ήπια μεχρι τελικής πτώσης...χαχαχα!!!!Θυμήθηκα τα νιάτα μου γιατι το μαγαζί έπαιζε ροκιές....
Ναι μωρέ είδες δεν τη γλυτώσαμε τελικά,ας είναι γρήγορα περαστικα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 10 534787
Εσεις καμιά βολτίτσα σήμερα;;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις