Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anthaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Ανθάκι μου ωραία ονόματα για την μπουμπού!!! Με το καλό!!! Και από ότι παρατήρησα το τικεράκι σου είναι και η δική σου κοντά με την μικρή μου. Πότε γεννήθηκε???? Εμείς έχουμε γενέθλια στις 24 Οκτώβρη!

Νικολέττα μου εδώ κοντεύω να τα ξεχάσω εγώ που τα έχω και πιο πρόσφατα χαχαχα!!!!!!!


στην βαπτιση εχει και τα γενεθλια!!θα κοψουμε και τουρτιτσα!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994

Τέλεια!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 654316 Ζυγίνα ε????? Τί καλά που είναι τα Ζυγάκια....ενώ η δικιά μου η Σκορπίνα η τσαούσα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 875502  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 875502

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ερώτηση κορίτσια.....της έχουν φέρει αθλητικά τα οποια είναι ανατομικά αλλά όχι ορθοπεδικά..της τα φοράω για περπάτημα ή να πάω να πάρω δερμάτινα απο το Μούγερ;;;;;

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νάσια* έγραψε:
anthaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Ανθάκι μου ωραία ονόματα για την μπουμπού!!! Με το καλό!!! Και από ότι παρατήρησα το τικεράκι σου είναι και η δική σου κοντά με την μικρή μου. Πότε γεννήθηκε???? Εμείς έχουμε γενέθλια στις 24 Οκτώβρη!

Νικολέττα μου εδώ κοντεύω να τα ξεχάσω εγώ που τα έχω και πιο πρόσφατα χαχαχα!!!!!!!


στην βαπτιση εχει και τα γενεθλια!!θα κοψουμε και τουρτιτσα!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994

Τέλεια!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 654316 Ζυγίνα ε????? Τί καλά που είναι τα Ζυγάκια....ενώ η δικιά μου η Σκορπίνα η τσαούσα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 875502  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 875502

Γιατί βρε, μιά χαρά είναι οι σκορπίνες,ναζιάρες και τσαχπίνες..χαχα!!!έκανα και ρίμα....

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:
anthaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
anthaki έγραψε:Καλημερα κοριτσια!μην ανησυχειτε κανενα παιδι δν φοραει πατοφλες ουτε παπουτσια ουτε τπτ.. Shockedακομα δεν αρχισε η ψυχρα ο μεγαλος μου ολο συναχι και γκουχου γκουχου ειναι φοβαμαι μν μου κολλησει το μωρο και την αλλη Κυριακη εχουμε την βαπτιση!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994 αντε να ερθει και εκεινη η μερα!εχω πολυ αγωνια!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 328109
Ανθάκι μου καλημέρα......όντως και οι δικές μου έτσι κάνουν, συνεχώς ξυπολυταριά και μετά κρυώνουν και γκρινιάζουν!!!!!!

Με το καλό η βάφτισή σας!!!!!!!! Πως θα την πείτε??????

Σε ευχαριστω πολυ Νασια!!ειμαι πολυ συγκινημενη!Χρυσοβαλαντη Αικατερινη,την εχω ταξει οταν προσπαθουσα για 2ο παιδακι στην Αγια,Αικατερινη της μητερας μου!! Smile

Εγώ την δικιά μου την βάφτισα τον Ιούνιο έχω ξεμπερδέψει δηλ. μ' αυτό.Κι εμείς διπλό όνομα έχουμε,Βασιλική-Άρτεμης.Γερή και τυχερή να είναι!!!!!!

Εμείς την βαφτίσαμε στς 6 Μαϊου, είχε εκλογές εκείνη τη μέρα......Χρυσούλα την είπαμε, ήθελε και η πεθερά (μην πώ τίποτα) να ακούσει το όνομά της μιας και την μεγάλη μου την βάλαμε Μαρία στην μαμά μου!!!!

Στα κοριτσάκια μου αρέσουν πολύ τα διπλά ονόματα.....την μεγάλη μου ήθελα να την βάλουμε Άννα Μαρία επειδή γεννήθηκε στις 9 Δεκεμβρίου (της Αγίας Άννης) αλλά ξίνισε και ο άντρας μου ξίνισε και η μαμά μου (λες και την ρώτησε κανείς Laughing )....την μικρή ήθελα να την πούμε Δήμητρα επειδή γεννήθηκε δύο μέρες πριν του Αγίου Δημητρίου και Δημήτρη λένε και τον πεθερό μου και επειδή δεν έχω σκοπό να κάνω άλλο παιδί (αυτοί ακόμα περιμένουν μπας και κάνω και τρίτο και βγάλω τον γιο και χάσουν το όνομα tongue )

Νικολέττα μου εγώ θα της τα φορούσα τα παπουτσάκια.......πωπω όταν ήμουν μικρή και ζούσαμε στην Αθήνα κι εμένα η μάνα μου από το Μούγερ μου έπαιρνε παπούτσια!!!!!!!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
anthaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Ανθάκι μου ωραία ονόματα για την μπουμπού!!! Με το καλό!!! Και από ότι παρατήρησα το τικεράκι σου είναι και η δική σου κοντά με την μικρή μου. Πότε γεννήθηκε???? Εμείς έχουμε γενέθλια στις 24 Οκτώβρη!

Νικολέττα μου εδώ κοντεύω να τα ξεχάσω εγώ που τα έχω και πιο πρόσφατα χαχαχα!!!!!!!


στην βαπτιση εχει και τα γενεθλια!!θα κοψουμε και τουρτιτσα!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994

Τέλεια!!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 654316 Ζυγίνα ε????? Τί καλά που είναι τα Ζυγάκια....ενώ η δικιά μου η Σκορπίνα η τσαούσα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 875502  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 875502

Γιατί βρε, μιά χαρά είναι οι σκορπίνες,ναζιάρες και τσαχπίνες..χαχα!!!έκανα και ρίμα....

Κοίτα ο άντρας μου εδώ μέσα κοντεύει να λαλήσει.....τρείς γυναίκες και οι τρείς με δύσκολα ζώδια (πλάκα κάνω έτσι???? Δεν πολυπιστεύω σ'αυτά), αρχίζοντας από την πιο "ελαφριά" περίπτωση της μεγάλης μου που είναι Τοξότης, περνάμε σε μένα που είμαι Δίδυμος (είμαστε λίγο ότι να'ναι οι γυναίκες διδυμάκια) και μετά η μικρή που είναι Σκορπιός!!!!!!! Κατάσταση ψυχεδέλεια δηλαδή χαχαχα!!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:
anthaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
anthaki έγραψε:Καλημερα κοριτσια!μην ανησυχειτε κανενα παιδι δν φοραει πατοφλες ουτε παπουτσια ουτε τπτ.. Shockedακομα δεν αρχισε η ψυχρα ο μεγαλος μου ολο συναχι και γκουχου γκουχου ειναι φοβαμαι μν μου κολλησει το μωρο και την αλλη Κυριακη εχουμε την βαπτιση!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994 αντε να ερθει και εκεινη η μερα!εχω πολυ αγωνια!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 328109
Ανθάκι μου καλημέρα......όντως και οι δικές μου έτσι κάνουν, συνεχώς ξυπολυταριά και μετά κρυώνουν και γκρινιάζουν!!!!!!

Με το καλό η βάφτισή σας!!!!!!!! Πως θα την πείτε??????

Σε ευχαριστω πολυ Νασια!!ειμαι πολυ συγκινημενη!Χρυσοβαλαντη Αικατερινη,την εχω ταξει οταν προσπαθουσα για 2ο παιδακι στην Αγια,Αικατερινη της μητερας μου!! Smile

Εγώ την δικιά μου την βάφτισα τον Ιούνιο έχω ξεμπερδέψει δηλ. μ' αυτό.Κι εμείς διπλό όνομα έχουμε,Βασιλική-Άρτεμης.Γερή και τυχερή να είναι!!!!!!

Εμείς την βαφτίσαμε στς 6 Μαϊου, είχε εκλογές εκείνη τη μέρα......Χρυσούλα την είπαμε, ήθελε και η πεθερά (μην πώ τίποτα) να ακούσει το όνομά της μιας και την μεγάλη μου την βάλαμε Μαρία στην μαμά μου!!!!

Στα κοριτσάκια μου αρέσουν πολύ τα διπλά ονόματα.....την μεγάλη μου ήθελα να την βάλουμε Άννα Μαρία επειδή γεννήθηκε στις 9 Δεκεμβρίου (της Αγίας Άννης) αλλά ξίνισε και ο άντρας μου ξίνισε και η μαμά μου (λες και την ρώτησε κανείς Laughing )....την μικρή ήθελα να την πούμε Δήμητρα επειδή γεννήθηκε δύο μέρες πριν του Αγίου Δημητρίου και Δημήτρη λένε και τον πεθερό μου και επειδή δεν έχω σκοπό να κάνω άλλο παιδί (αυτοί ακόμα περιμένουν μπας και κάνω και τρίτο και βγάλω τον γιο και χάσουν το όνομα tongue )

Νικολέττα μου εγώ θα της τα φορούσα τα παπουτσάκια.......πωπω όταν ήμουν μικρή και ζούσαμε στην Αθήνα κι εμένα η μάνα μου από το Μούγερ μου έπαιρνε παπούτσια!!!!!!!

Εμείς 17 Ιουνίου που είχε πάλι εκλογές και είχαμε και τις απόλειες μας απο καλεσμένους,την ίδια ερώτηση μου έκαναν κι εμένα αν δηλ. θα την έβγαζα Δήμητρα ,γιατι γεννήθηκε λίγο πρόορα λόγο επιπλοκής, ανήμερα της γιορτής της.
Το Μούγερ το ανέφερα ενδεικτικά χαχαχα!!!κλασική αξία όμως....

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε Νάσια μου φαίνεται οτι μου κάνεις πλάκα...έχουμε τόσα κοινά.....
Και εγώ Δίδυμος είμαι όπως και η μεγάλη μου κόρη η Αλεξάνδρα μου και η μικρή σκορπιός φυσικά όπως σου είπα.
Φαντάζεσαι ο δικός μου ο άντρας τι τραβάει, αν και αυτός μουρλοκομείο είναι καθότι υδροχόος...χαχαχα!!!!Το σπίτι των ανέμων....

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:
anthaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
anthaki έγραψε:Καλημερα κοριτσια!μην ανησυχειτε κανενα παιδι δν φοραει πατοφλες ουτε παπουτσια ουτε τπτ.. Shockedακομα δεν αρχισε η ψυχρα ο μεγαλος μου ολο συναχι και γκουχου γκουχου ειναι φοβαμαι μν μου κολλησει το μωρο και την αλλη Κυριακη εχουμε την βαπτιση!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994 αντε να ερθει και εκεινη η μερα!εχω πολυ αγωνια!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 328109
Ανθάκι μου καλημέρα......όντως και οι δικές μου έτσι κάνουν, συνεχώς ξυπολυταριά και μετά κρυώνουν και γκρινιάζουν!!!!!!

Με το καλό η βάφτισή σας!!!!!!!! Πως θα την πείτε??????

Σε ευχαριστω πολυ Νασια!!ειμαι πολυ συγκινημενη!Χρυσοβαλαντη Αικατερινη,την εχω ταξει οταν προσπαθουσα για 2ο παιδακι στην Αγια,Αικατερινη της μητερας μου!! Smile

Εγώ την δικιά μου την βάφτισα τον Ιούνιο έχω ξεμπερδέψει δηλ. μ' αυτό.Κι εμείς διπλό όνομα έχουμε,Βασιλική-Άρτεμης.Γερή και τυχερή να είναι!!!!!!

Εμείς την βαφτίσαμε στς 6 Μαϊου, είχε εκλογές εκείνη τη μέρα......Χρυσούλα την είπαμε, ήθελε και η πεθερά (μην πώ τίποτα) να ακούσει το όνομά της μιας και την μεγάλη μου την βάλαμε Μαρία στην μαμά μου!!!!

Στα κοριτσάκια μου αρέσουν πολύ τα διπλά ονόματα.....την μεγάλη μου ήθελα να την βάλουμε Άννα Μαρία επειδή γεννήθηκε στις 9 Δεκεμβρίου (της Αγίας Άννης) αλλά ξίνισε και ο άντρας μου ξίνισε και η μαμά μου (λες και την ρώτησε κανείς Laughing )....την μικρή ήθελα να την πούμε Δήμητρα επειδή γεννήθηκε δύο μέρες πριν του Αγίου Δημητρίου και Δημήτρη λένε και τον πεθερό μου και επειδή δεν έχω σκοπό να κάνω άλλο παιδί (αυτοί ακόμα περιμένουν μπας και κάνω και τρίτο και βγάλω τον γιο και χάσουν το όνομα tongue )

Νικολέττα μου εγώ θα της τα φορούσα τα παπουτσάκια.......πωπω όταν ήμουν μικρή και ζούσαμε στην Αθήνα κι εμένα η μάνα μου από το Μούγερ μου έπαιρνε παπούτσια!!!!!!!

Εμείς 17 Ιουνίου που είχε πάλι εκλογές και είχαμε και τις απόλειες μας απο καλεσμένους,την ίδια ερώτηση μου έκαναν κι εμένα αν δηλ. θα την έβγαζα Δήμητρα ,γιατι γεννήθηκε λίγο πρόορα λόγο επιπλοκής, ανήμερα της γιορτής της.
Το Μούγερ το ανέφερα ενδεικτικά χαχαχα!!!κλασική αξία όμως....
Τί επιπλοκές??? Δηλαδή πότε ήταν να γεννήσεις?????

Έχουμε πάρα πολλά κοινά τελικά οι δυό μας....εγώ είμαι 23 Μαϊου (37 κλαψψψψψψψ) ο άντρας μου είναι Κριός!!!!!

Αχχχχχ ξεκίνησα να σιδερώνω κιόλας.......δύο πουκάμισα έκανα και βαρέθηκα ήδη!!!!!! cyclops cyclops

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο άντρας σου Υδροχόος και έχει να τα βάλει με δύο Διδυμίνες και μία Σκορπιό?????????? Αααα καλά....πες στον άνθρωπο να πάρει τα βουνά χαχαχα!!!!!!! Τρελοκομείο και ο δικό σας σπίτι ε??????? Σαν το δικό μας!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 654316  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 893968

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σκορπιος ο γιος μου,11 Νοεμβρη,ζυγος η μικρη,για να δουμε... Crying or Very sad

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γέννησα με πρόκληση στις 36,4 εβδομάδες,γιατι στο ντόπλερ φάνηκε μειωμένη αντίσταση ροής της εγκεφαλικής αρτηρίας,πλακούντας στο ΙΙΙ και αμνιακό υγρό στο κατώτερο όριο,καταλαβαίνεις τι έπαθα κι εγώ κι ο γιατρός μετα απο αυτο που μου είχε συμβεί,τέλος καλό όλα καλά όμως......
Εγώ έχω γεννέθλια 29 Μαϊου κι εγώ 37 αλλά αισθάνομαι 27 χαχαχα!!!!!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νάσια* έγραψε:Ο άντρας σου Υδροχόος και έχει να τα βάλει με δύο Διδυμίνες και μία Σκορπιό?????????? Αααα καλά....πες στον άνθρωπο να πάρει τα βουνά χαχαχα!!!!!!! Τρελοκομείο και ο δικό σας σπίτι ε??????? Σαν το δικό μας!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 654316  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 893968

ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anthaki έγραψε:Σκορπιος ο γιος μου,11 Νοεμβρη,ζυγος η μικρη,για να δουμε... Crying or Very sad

ΜΙΑ ΧΑΡΆ ΕΊΣΤΕ ΕΣΕΙΣ.........ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anthaki έγραψε:Σκορπιος ο γιος μου,11 Νοεμβρη,ζυγος η μικρη,για να δουμε... Crying or Very sad
Οι άντρες Σκορπιοί είναι τέλειοι....

Νικολέττα αν είσαι το 1975 σε περνάω 6 μέρες!!!!! Μήπως γεννήθηκες στο ΜΗΤΕΡΑ (παλιά ήταν στους Αμπελόκηπους λέει ο πατέρας μου νομίζω)????? Αν ναι, όταν ήρθε να γεννήσει η μαμά σου εσένα, η δική μου έπαιρνε εξιτήριο με μένα.....Απίστευτο????????? Φαντάζομαι τί πέρασες μέχρι να γεννήσεις και να σιγουρευτείς ότι όλα καλά........

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoletta10 έγραψε:Γέννησα με πρόκληση στις 36,4 εβδομάδες,γιατι στο ντόπλερ φάνηκε μειωμένη αντίσταση ροής της εγκεφαλικής αρτηρίας,πλακούντας στο ΙΙΙ και αμνιακό υγρό στο κατώτερο όριο,καταλαβαίνεις τι έπαθα κι εγώ κι ο γιατρός μετα απο αυτο που μου είχε συμβεί,τέλος καλό όλα καλά όμως......
Εγώ έχω γεννέθλια 29 Μαϊου κι εγώ 37 αλλά αισθάνομαι 27 χαχαχα!!!!!!!

Καλέ τί 27.........εγώ ώρες ώρες νιώθω μικρότερη κι από τις κόρες μου!!!!!!!! Για τέτοια μυαλά μιλάμε....... Laughing Laughing Laughing Laughing  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 215994

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οντως οι αντρες σκορπιοι ειναι πολυ καλοι! Wink

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια θενκς για τα περαστικα Smile δεν ηταν "σοβαρη" επεμβαση,παρουσιασε βουβωνοκηλη και απο τις δυο μεριες κ επρεπε να το κανει το χειρουργειο. Μου φυγε το αγχος,μεχρι να το λυσουμε επι 1 μηνα ημουν με ιλιγγους κ εμετους απο το αγχος. Και φυσικα μολις το εκανε η μικρη σταματησαν κ οι ιλιγγοι (τι στρες τραβαμε οι μανες Rolling Eyes ).


anthaki με το καλο η βαφτιση κ τα γενεθλια Smile
πλησιαζουν κ του γιου μου, θα κλεισει τα 4 ο καγκουρας, μεγαλωσε Very Happy

Nikoletta την διαφορα που εχουν τα παιδια σου εχουν τα δυο ανηψια μου,της αδερφης μου (3 εχει). Απο οτι μου λεει στον τελευταιο ,τον μικρο εχει ευχαριστηθει την μητροτητα all the way, η εμπειρια, οτι μεγαλωσαν τα αλλα 2 κ καπως ξεκουραστηκε,ολα αυτα μαζι.

Οι υπολοιπες πως ειστε?

Μπαρμπαρα! Εσυ δεν ειχες κανει το παρτι της κορης στην παιδικη χαρα? Εκανες καποια διαδικασια ,πηγες στον δημο? Λεω να κανουμε του γιου στις κουνιες, για πες ρε Βαρβαρα?

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι-εγω-τα-εκανα!!!δεν-πηρα-αδεια-απο-τον-δημο-αλλα-πηγα-2-μερες-πριν-και-ρωτησα-τον-φυλακα-ποια-ωρα-ανοιγει-το-παρκο-για-να-παω-να-στολισω!!μου-ειπε-αν-θελω-να-χρησιμοποιησω-το-ψυγειο-αλλα-δεν-ηθελα-να-πηγαινοερχομαι-κλπ!!μου-εδωσαν-και-ρευμα-με-μπαλαντεζα-και-ηταν-πολυ-ωραια!!κυριως-για-τα-παιδακια!!!

να-τον-χαιρεσαι-προκαταβολικα!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λίτσα χαίρομαι που όλα είναι καλά τώρα και ηρέμησες κι εσύ και πάλι περαστικά σας.Η αδερφή σου έχει απόλυτο δίκιο,όταν υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά ηλικίας ανάμεσα στα παιδιά, βιώνεις πολύ διαφορετικά την μητρότητα,τουλάχιστον έτσι συμβαίνει σε 'μένα,ξαναζώ το όνειρο απο την αρχή μετά απο 11 χρόνια μυρίζω πάλι μωρουδίλα,βλέπω και τις δυο μου κόρες δίπλα δίπλα και λέω αποκλείεται να το ζω αυτό.. όνειρο είναι...Η αλήθεια είναι οτι ξανάνιωσα.....χαχαχα!!!!

ΝΑΣΙΑ εδώ θα σε λυπήσω...το μαιευτήριο που γεννηθήκαμε δεν είναι το ίδιο...χαχαχα!!!Εγώ γεννήθηκα στο Μητέρα του Βόλου.
Να σου πω την αλήθεια δεν είχα κανένα άγχος και δεν φοβήθηκα στιγμή, γιατι είχα και έχω εννοείται, απόλυτη εμπιστοσύνη στο γιατρό μου,απο την στιγμή που μπήκα στην αίθουσα τοκετού δεν μου πέρασε στιγμή απο το μυαλό οτι κάτι θα πάει στραβά.
Δεν θα το άντεχα εξάλλου να πάθω το ίδιο, δεν θα το άφηνε ούτε ο Θεός ούτε ο γιατρός....... Smile Smile Smile Smile

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα,
ευχαριστω Βαρβαρα Smile οργανωμενο το παρκο σας, εμας δεν ειναι ετσι,θα παρω ενα τηλ στον δημο να ρωτησω αν και κανουν κι αλλοι γονεις,εχω δει στις 2 παιδικες που ειναι στην γειτονια μας παρτι.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ !!! flower flower

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα καλη βδομαδαααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μερεεεεεεεςςςςςςςςςςςς πολλες!!!!!!!!!
κοντευει οκτωβρης και εξω μυριζει ανοιξη..!!τι ωραια flower flower

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!!!κερναω ραβανι,μολις το εβγαλα απο τον φουρνο και περιμενει σιροπιασμα!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 6 654316

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις