Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ !! ΙΣΜΗΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗ VACKY ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΓΥΨΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΤΑ 4,5 ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΟΝ ΑΓΚΩΝΑ 4ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΓΥΨΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ .ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΙΧΑΤΕ ΤΡΟΧΑΙΟ ΜΕ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ? ΑΜΑΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ?ΝΑΣΙΑ ΚΑΙ ΝΙΚΟΛ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ !! ΝΙΚΟΛ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΕΣ ΣΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ Very Happy Very Happy Very Happy Smile Very Happy Smile

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νασια ,Μαριλου ευχαριστω πολυ για τις υχες σας...!!!!!!!!!!
Νασια το μονο που δεν ειχα σκεφτει ηταν το ζοδιο του και καθως δεν τα παω ιδιαιτερα καλα εκανα λαθος..το σκεφτομουν μετα ομως..καλος και ο καρκινος εχω τον αδερφο μου κ 2 ανηψια που ειναι κ οι τρεις μουρλια!!!
φιλια πολλα σε ολες καλο απογευμα να εχουμε..
(το λεω με λιγο ζορι μολις ξεκιναει ενα πακετο στην δουλεια που επετε να τελειωσει με το νεο ετος...ή και οχι....)

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια ο Τζεραρντ καταρχην ειναι δικος μου!!!
Για το τροχαιο που σας ειπα,ναι ημουν 3 χρονων,η μαμα μου μολις ειχε σαραντισει κ πηγαιναμε βολτα στη θεια μου.εκει που εχουμε στριψει μεσα στο στενο,ηρθε απο πισω ενα γνωστος κιολας του μπαμπα μου,που τα ειχε τσουξει κ λιγο κ ισα που μας ακουμπησε.εγω καθομουν στη θεση του συνοδηγου,χωρις ζωνη (το ‘83 ετσι;που καθισματακια για παιδια,που παιδειαWink κ με το ελαφρυ (ευτυχως) χτυπημα εφυγα κ εσκασα πανω στο ταμπλο!αποτελεσμα:διασειση,αιματωμα στο κουτελο,και δυο καταγματα στο ποδαρακι μου!ειχα γαζες στο κεφαλι και μονο αυτο με ενοχλουσε γιατι πονουσα πολυ κ εκλαιγα.τον γυψο τον ειχα για παιχνιδι.και το τραγικο;αφου χτυπησα κ μολις εχουμε φτασει στη θεια μου,εγω αρχιζω να κλαιω οτι. ποναει το κεφαλι μου κ η μανα μου η εξυπνηδεν με πιστευε στην αρχη.νομιζε οτι κανω ζηλειες επειδη μολις ειχε γεννηθει η αδερφη μου!ΤΡΑΤΖΙΚ!ε μετα πηγαμε στο νοσοκομειο κ φαγανε την πατατα!γιαυτο ποτε μωρο κ παιδι στο μπροστινο καθισμα κ ποτε χωρις καρεκλακι!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν-σκεφτομαι-τιποτα!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κΑΛΗΣΠΈΡΑ ΚΟΡΊΤΣΙΑ!!!!!!!
Ισμήνη το έκανες το θαύμα σου ε;;;;Αντε με το καλόοοοοοο!!!!!Είναι εγκυος και η Ελίνα απο τις μανούλες....με κανετε να ζηλεύω και να θέλω κι εγω.....χοχοχοχο!!!!Μπράβο πάντως βρε Ισμήνη...

Κατερίνα ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΖΕΡΑΛΝΤ....ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ!!

VACKY περαστικά σας βρε κορίτσι!!!!!! <3
Νασια καλα εμεις τα λέμε...
Μαριλου φιλιά και να 'σαι καλα!!!!!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ !!! ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΛΙΟ ΑΛΛΑ ΧΑΡΑΓΜΕΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Ε... ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ? ΕΓΩ ΗΣΥΧΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ Η ΚΟΡΗ ΓΙΑ ΤΕΣΤ 3 ΜΗΝΟΥ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΑΝΤΕ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΛΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΝΓΙΑ ΜΟΥ ! Smile

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ.... ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΕΣ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ? ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΗΡΘΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 34 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 34 315810 !!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια!πολυχρονες οι κατερινες,σημερα γιορταζει και η κορουλα μου!!εφτιαξα πορτοκαλοπιτα και γλυκακια!Ειναι σκετη τρελα!ολο ζουζουνιζει και ολο σκανταλιες!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια!
Ευχαριστω πολυ Μαριλου μου!Κι εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!
Χρονια πολλα anthaki,να χαιρεσαι την κορουλα σου!Πολυχρονη!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fratzolaki έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!
Ευχαριστω πολυ Μαριλου μου!Κι εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!
Χρονια πολλα anthaki,να χαιρεσαι την κορουλα σου!Πολυχρονη!

Eyχαριστω νασαι καλα!!! Very Happy

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα-και-απο-εμενα!!χρονια-πολλα-σε-ολους-τους-εορταζονες!!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα και καλή βδομάδα να έχουμε!!!
Ευχαριστώ κορίτσια Very Happy Σήμερα την πήγα σχολείο με το γύψο και τα χω κάνει ολίγον πάνω μου αλλά δεν το διαπραγματευόταν να μείνει σπίτι....

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΟΡΤΑΖΟΥΣ ΣΤΕΛΙΟ ΚΑΙ ΣΤΕΛΛΑ !!!vacky ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ !!ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΑΠ' ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ! Very Happy Very Happy

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΟΡΤΑΖΟΥΣ ΣΤΕΛΙΟ ΚΑΙ ΣΤΕΛΛΑ !!!vacky ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ !!ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΑΠ' ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ! Very Happy Very Happy
την έχουν πιάσει οι έρωτες γι΄αυτό έχει κωλοπιλάλα να πάει - νομίζω - γιατί δυο μέρες πριν βάλουμε το γύψο, της είπε ένα αγοράκι ότι του αρέσει και θέλει να τα φτιάξουν - oh good lord - (καμιά φατσούλα με πιστόλι στον κρόταφο για την έρμη τη μάνα, δεν υπάρχει?)

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vacky έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΟΡΤΑΖΟΥΣ ΣΤΕΛΙΟ ΚΑΙ ΣΤΕΛΛΑ !!!vacky ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ !!ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΑΠ' ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ! Very Happy Very Happy
την έχουν πιάσει οι έρωτες γι΄αυτό έχει κωλοπιλάλα να πάει - νομίζω - γιατί δυο μέρες πριν βάλουμε το γύψο, της είπε ένα αγοράκι ότι του αρέσει και θέλει να τα φτιάξουν - oh good lord - (καμιά φατσούλα με πιστόλι στον κρόταφο για την έρμη τη μάνα, δεν υπάρχει?)
ΚΑΛΑ ΣΟΒΑΡΑ ?? ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ ?? ΤΙ ΤΑΞΗ ΠΑΕΙ ? Shocked

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariloy έγραψε:
vacky έγραψε:
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΟΡΤΑΖΟΥΣ ΣΤΕΛΙΟ ΚΑΙ ΣΤΕΛΛΑ !!!vacky ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ !!ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΑΠ' ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ! Very Happy Very Happy
την έχουν πιάσει οι έρωτες γι΄αυτό έχει κωλοπιλάλα να πάει - νομίζω - γιατί δυο μέρες πριν βάλουμε το γύψο, της είπε ένα αγοράκι ότι του αρέσει και θέλει να τα φτιάξουν - oh good lord - (καμιά φατσούλα με πιστόλι στον κρόταφο για την έρμη τη μάνα, δεν υπάρχει?)
ΚΑΛΑ ΣΟΒΑΡΑ ?? ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΟΥ ?? ΤΙ ΤΑΞΗ ΠΑΕΙ ? Shocked
Πέμπτη... Άστα, όδευει προς την εφηβεία με τα χίλια από πολλές απόψεις

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ...ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ...ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟ ΝΕΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ !!!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΕ ...ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ...ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΟ ΝΕΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ !!!
μπα η Λευκοθέα είναι ερωτιάρα παναθεμά με... Πριν είχαμε τρελό έρωτα με τον αδερφό της κολλητής της -3 χρόνια, αλλά φύγανε για Καναδα. Εκει να δεις κλάμα, και οι δύο τους. Τώρα βρήκε καινούριο κοσκινάκι!!! Και τώρα καταλαβαίνω γιατι η μάνα μου άρχισε τα ψυχοφάρμακα... Ιδια η κόρη μου με εμένα Mad

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρόνια πολλα Κατερίνα και εσυ Ανθή μου να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!!
Χρόνια πιλλα και στην Ισμήνη ξέρει αυτή...χοχοχοοχο!!!!
Εγω είμαι μια χαρα κοριτσάρες μου ευχομαι να πάνε ολα καλα και σε 'σας!!!!

Ετσι ειναι οι έρωτες μανούλες ρωτήστε κι εμενα που εχω μια κορη ενα χρόνο μεγαλύτερη.....χιχιιχιιχι!!!!!Μέχρι και δώρα εχουμε λάβει....ωχ!!!!αυτο το ωχ!!!είναι του μπάμπα.....
Τώρα που λέω για την μεγάλη έχασε μια περίοδο ρε γμτ και δεν ξέρω αν πρεπει να ανησυχήσω ή οχι.Δεν έχω πάρει ακιμα τον γιατρό μου αλλα μου λένε οτι είναι φυσιολογικό να έχει τέτοιες ανωμαλίες σ' αυτη την ηλίκια ...δεν ξέρω θα δουμε....τέλοσπάντων...Σας είπα οτι στόλισα ..ναι;;;;;


Φιλια!!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΛΕΣ? Η ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ? ΤΟ ΒΑΛΕΣ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 34 4872

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ: ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έχω πήξει... και θέλω να πάω σπιτάκι μου Crying or Very sad

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω πολυ Νικολεττα μου!
Προσπαθω να βαλω για υπνο την μικρη για να ετοιμαστω για τον οφθαλμιατρο και αυτη γυρναει γυρω γυρω σαν το σπαστικο.Αχ θα το πνιξω!Οποτε εχω δουλεια και πρεπει να κοιμηθει να με αφησει να την κανω,την πιανει αμοκ και δεν κοιμαται!Νομιζω μου το κανει επιτηδες!
Διαβαζω για τα ερωτοχτυπημενα σας κοριτσακια και σκεφτομαι τι με περιμενει σε λιγα χρονια!Τον πατερα της δηλαδη,που θα φαει φρικη!Χιχιχι!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fratzolaki έγραψε:Ευχαριστω πολυ Νικολεττα μου!
Προσπαθω να βαλω για υπνο την μικρη για να ετοιμαστω για τον οφθαλμιατρο και αυτη γυρναει γυρω γυρω σαν το σπαστικο.Αχ θα το πνιξω!Οποτε εχω δουλεια και πρεπει να κοιμηθει να με αφησει να την κανω,την πιανει αμοκ και δεν κοιμαται!Νομιζω μου το κανει επιτηδες!
Διαβαζω για τα ερωτοχτυπημενα σας κοριτσακια και σκεφτομαι τι με περιμενει σε λιγα χρονια!Τον πατερα της δηλαδη,που θα φαει φρικη!Χιχιχι!
χαχα και συ θα τη φας αλλά light. Πέρα από την πλάκα εγώ βλέπω τη Λευκοθέα κα παθαίνω σοκ!! Λες και κάποιος μου πήρε το παιδάκι μου που το ήξερα τόοοοσα χρόνια και μου έφερε στη θέση του ένα μικρό γυναικάκι. Έχει αλλάξει η φωνή της. το πρόσωπό της και βέβαια δε μιλάω για το σώμα της, που κοντεύει να με φτάσει και έχει αρχίσει να φοράει τα ρούχα μου... Κ απ τη μια νιώθω τόοοοοσο μα τόσο περήφανη κι απ την άλλη με πιάνει ένα άγχος ατελείωτο

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις