Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρονια. πολλα Νικολεττα μου!Υγεια και ευτυχια σε σενα και ολους τους αγαπημενους σου!
Χρονια πολλα σε ολους και ολες οσες γιορταζουν η εχουν καποιον που γιορταζει!

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRONIA POLLA σε ολους που γιωρταζουν να ειστε παντα καλα..

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σκεφτομαι οτι αυτες που πουλανε διαφορα πραγματα και καλα κανουν δεν μπορουν να τα μαζεψουν σε ενα θεμα και ανοιγουν για καθε ενα και διαφορετικο?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:σκεφτομαι οτι αυτες που πουλανε διαφορα πραγματα και καλα κανουν δεν μπορουν να τα μαζεψουν σε ενα θεμα και ανοιγουν για καθε ενα και διαφορετικο?

γεια σου τουρτιδιοοοοοοοοοοοοοοοο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΞΙΝΙΛΕΣ ΟΤΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΑ ??? Twisted Evil Twisted Evil ΑΠΛΑ ΜΑΣ ΠΡΗΖΟΥΝ ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ !!! Twisted Evil

tsxitsxi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πω πω η κακια σας ξεχειλιζει!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!!!!!!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsxitsxi έγραψε:Πω πω η κακια σας ξεχειλιζει!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΙΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟ ΕΚΑΝΑΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 911307  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 911307

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!

Χάθηκα το ξέρω αλλά.....έχω την μεγάλη μου κόρη με λοιμώδη μονοπυρήνωση, η παιδίατρος μας τρόμαξε κ με άλλα κ τρέχαμε πανικόβλητοι στο Λοιμωδών για εξετάσεις (αιμοτολογικές, ούρων κτλ. που βγήκαν όλες καλές). Από κει μας είπαν ότι είναι λοιμ. μονοπ. κ να μην ανησυχούμε αλλά κ μόνο που μας έβαλε τις ιδέες η δικιά μας παιδίατρος δεν μπορούμε να ησυχάσουμε......Την Τετάρτη θα ξαναπάμε για επανέλεγχο κ εύχομαι να πάνε όλα καλά γιατί είμαι να σκάσω αυτές τις μέρες!!!!!

Πραγματικά πιστεύω ότι πρέπει να φέρω έναν παπά εδώ μέσα να μας κάνει κανένα ευχέλαιο γιατί η γκαντεμιά μας δεν παλεύεται πλέον!!!!!!

Εύχομαι να είστε όλες καλά κ χρόνια πολλά σε όσες γιόρταζαν (Νικολέττα μου τα είπαμε κ στο fb).....έχω χάσει επεισόδια, μην με παρεξηγείτε!!!!!! Δεν σας ξεχνάω απλά δεν έχω κ πολύ διάθεση!!!!!!!

Φιλάκια πολλά ξεχωριστά στην καθεμία κ στα παιδάκια σας!!!!!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Νασια μου!
Βρε κοριτσακι μου,τι σας βρηκε παλι.Περαστικα στη ψυχουλακι σου.Αχ δεν θελω να ακουω για το Λοιμωδων καθολου.Εχουμε τραυματικη εμπειρια απο την μικρη μου.Ελπιζω τουλαχιστον να πεσατε σε καλο γιατρο γιατι εμας μας ταλαιπωρησαν πολυ.Μακρια απο δω.Κανε και ενα ευχελαιο,δεν εχεις να χασεις τιποτα.Καλο θα ειναι.Οντως βρε πολλη γκαντεμια σας κυνηγαει.Μακαρι να ειναι το τελευταιο κακο που σας βρισκει και γρηγορα να παρετε τα πανω σας κοριτσακι μου!
Κι εγω εχωενα λαιμο χαλια ποσες μερες,αφου δεν παιρνω και τιποτα πως θα μου περασει;γιατρο δεν θελω να παω,εχω κολλημα.πρεπει να ψοφαω για να παω.Και πιο πολυ αγχωνομαι για την μικρη που εχει κι αυτη η καημενη συναχακι και λιγο φλεμα.Το καημενο παω να το παρω αγκαλια και μου λεει:οχι μαμα,δεν θα βαλουμε τη μυτουλα μου νελακι(φυσιολογικο ορο+αναρροφηση+σταγονες).πολυ το λυπαμαι το καημενακι μου.
Περαστικα σε ολα τα παιδακια μας!Να γινουν ολα καλα και να χαρουνε τα Χριστουγενα!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fratzolaki έγραψε:Καλημερα Νασια μου!
Βρε κοριτσακι μου,τι σας βρηκε παλι.Περαστικα στη ψυχουλακι σου.Αχ δεν θελω να ακουω για το Λοιμωδων καθολου.Εχουμε τραυματικη εμπειρια απο την μικρη μου.Ελπιζω τουλαχιστον να πεσατε σε καλο γιατρο γιατι εμας μας ταλαιπωρησαν πολυ.Μακρια απο δω.Κανε και ενα ευχελαιο,δεν εχεις να χασεις τιποτα.Καλο θα ειναι.Οντως βρε πολλη γκαντεμια σας κυνηγαει.Μακαρι να ειναι το τελευταιο κακο που σας βρισκει και γρηγορα να παρετε τα πανω σας κοριτσακι μου!
Κι εγω εχωενα λαιμο χαλια ποσες μερες,αφου δεν παιρνω και τιποτα πως θα μου περασει;γιατρο δεν θελω να παω,εχω κολλημα.πρεπει να ψοφαω για να παω.Και πιο πολυ αγχωνομαι για την μικρη που εχει κι αυτη η καημενη συναχακι και λιγο φλεμα.Το καημενο παω να το παρω αγκαλια και μου λεει:οχι μαμα,δεν θα βαλουμε τη μυτουλα μου νελακι(φυσιολογικο ορο+αναρροφηση+σταγονες).πολυ το λυπαμαι το καημενακι μου.
Περαστικα σε ολα τα παιδακια μας!Να γινουν ολα καλα και να χαρουνε τα Χριστουγενα!

fratzolaki μου το Λοιμωδών Θεσ/νίκης εννοείς??????? Εγώ έχω ακούσει καλά σχόλια (ότι τα προσέχουν πολύ τα παιδάκια εκεί κτλ)........τί εμπειρία έχεις δηλαδή????? Να μην βασιστώ σε αυτούς???????

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σαν νοσοκομειο και εργαστηρια ειναι το καλυτεερο στην Βορεια Ελλαδα.Οποτε τα αποτελεσματα θα ειναι σιγουρα αξιοπιστα.Απλα εμεις δυστυχως νοσηλευτικαμε,επαθε ουρολοιμωξη η μικρη οταν ηταν 13 μηνων και εχψ τα χειροτερανα λεω.Απο ελλειψεις σε ιατροφαρμακευτικα,δωματιο και το χειροτερο νοσηλευτριες και γιατρο επιμελητρια.Ημασταν για καταγγελιες ετοιμοι.Το πως συμπεριφεροτανε οχι μονο σε εμας τους γονεις,αλλα το χειροτεροκαι στο μωρο μου.Εχουν περασει 10 μηνες απο τοτε,και οποτε τα σκεφτομαι βουρκωνω και φουντωνω μαζι.Μεγαλη ιστορια.
παντως στο ξαναλεω για θεματα εξετασεων,οτι κι αν εχει η μικρη σου σιγουρα θα το βρουνε.Στο θαλαμο τοτε υπηρχε κοριτσακι,που εκανε επι ενα μηνα καθε απογευμα δεκατα κ στο νοσοκομειο της Βεροιας με ενα σωρο εξετασεις δεν εβρισκαν τιποτα.Οταν ηρθε στο Λοιμωδων με τα τεστ που εκαναν βρηκαν αμεσως σαλμονελλα.
ηρεμησε οσο μπορεις και ολα καλα θα πανε!και παλι περαστικα σας!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!

Σ' ευχαριστώ πολυ Μαριλού μου για τις ευχές και εσυ να χαίρεσαι την οικογένεια σου.

Κατερίνα μου να είσαι καλά εύχομαι και σε σένα οτι καλύτερο...

Ευχαριστω πολυ κορίτσια και εσεις να χαίρεσται οσους Νικολάδες έχετε!!!!!!


Νάσια εμείς τα λέμε!!!!!

Περαστικά στα παιδάκια σας η δικιά μου πριν λίγες μέρες ανάρρωσε.Δεν μπαίνω πολυ συχνά γιατι η μικρη αφηνιάζει κάθε φορα που με βλέπει μπροστα στον υπολογιστή,γκρινιάζει και κάνει οτι σκανδαλιά μπορείς να φανταστεις απλα και μονο για να μου τραβήξει την προσοχή....


Ελπίζω να είστε όλες καλά...ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 315810

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!! ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΥΧΕΛΑΙΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΓΕΝΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΜΕΤΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΛΟ .ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΤΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΝΟΛΑΙΜΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ !!ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΑΘΗΚΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 328109 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑΖΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ !!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου πηγα τελικα στον Μυλο των Ξωτικων!Τι να σας πω;Ηταν ονειρικα!Η μικρη τρελαθηκε!Εχει εργαστηριο σοκολατας με οτι σοκολατες μπορειτε να φανταστειτε,εργαστηριο που φτιαχνει χειροποιητες καραμελες κ γλυφιτζουρια,την γυναικα του Αι Βασιλη ,που εχει ενα συντιβανι σοκολατας κ βουταει τα μπισκοτα που δινουν στα παιδακια.Το σπιτι το Αι Βασιλη που ειναι δεντροσπιτο.Μεσα ειναι ο Αι Βασιλης που βγαζει φωρογραφιες με τα παιδακια και κατω απο το δεντροσπιτο εχει ελαφια αληθινα και περναει καιενα ποταμακι!εχει παγοδρομιο,χωρο που ζωγραφιζουν τα παιδακια στο προσωπο,την μικρη μου την ζωγραφισαν Ρουντολφ το ελαφακι,καρουζελ,ξυλινα κιοσκια με οτι μπορειτε να φανταστειτε.Διακοσμητικα,δωρακια,καραμελες,φαγητα,παραμυθια,μπαλονια,τοπικα προιοντα και πολλα πολλα αλλα.Υπαρχει και παρκο των δεινοσαυρων και παιχνιδια στο νερο.Το ταχυδρομειο του Αι Βασιλη,ξωτικα,ενας χαμος!
Η μικρη μου φοβηθηκε στον Αι Βασιλη και δεν. ηθελε να την παρει αγκαλια,αλλα κατα τα αλλα. χαζεψε κι εγω μαζι.Και το βραδυ ειναι ακομη πθο ομορφα γιατι ριχνουν και τεχνητο χιονι!Θα ξαναπαω σιγουρα!Αχ,ετσι λιγο να αλλαξουμε διαθεση γιατι ολο για μαυριλες και ασχημα νεα ακουω τελευταια.Δεν μπορω αλλο!Δεν θα με σκασουνε εμενα ολοι οι βλακες!
Αντε σας περιμενω ολες Τρικαλα!
Μαριλου θα τρελαθεις οταν ερθεις!Να πατε σιγουρα στον Μυλο!
Φιλακια!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !! ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΕΙΔΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΙΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΙΚΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΑΝΕΛΑΒΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΔΟΥΛΕΙΑ !!!

kmyrsin


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα! Σκέφτομαι που θα μπορούσα να πάω τον γιο μου (3,5χρονών) για θέατρο (όχι άλλο Μαϊκ Φασολάκι!)ή σε κάποια ώραια εκδήλωση για τις γιορτές. Ξέρει καμια μανούλα;
Ευχαριστώ και καλές γιορτές με υγεία
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 654316
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 328109

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kmyrsin έγραψε:Καλησπέρα! Σκέφτομαι που θα μπορούσα να πάω τον γιο μου (3,5χρονών) για θέατρο (όχι άλλο Μαϊκ Φασολάκι!)ή σε κάποια ώραια εκδήλωση για τις γιορτές. Ξέρει καμια μανούλα;
Ευχαριστώ και καλές γιορτές με υγεία
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 654316
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 328109
ΑΧ !ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕΣ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ ΤΟΥ ΤΡΙΒΙΖΑ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ !!! ΠΑΝΤΩΣ ΨΑΞΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝ. ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ !!!

kmyrsin


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:
kmyrsin έγραψε:Καλησπέρα! Σκέφτομαι που θα μπορούσα να πάω τον γιο μου (3,5χρονών) για θέατρο (όχι άλλο Μαϊκ Φασολάκι!)ή σε κάποια ώραια εκδήλωση για τις γιορτές. Ξέρει καμια μανούλα;
Ευχαριστώ και καλές γιορτές με υγεία
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 654316
 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 328109
ΑΧ !ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕΣ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥ ΣΚΙΑΧΤΡΟΥ ΤΟΥ ΤΡΙΒΙΖΑ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ !!! ΠΑΝΤΩΣ ΨΑΞΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝ. ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ !!!

Να σαι καλά! Ευχαριστώ για την απάντηση και πάλι καλές γιορτές  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 654316

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;;;;;


Η μικρή μου είναι άρρωστη πάλι,αυτη τη φορά εχει πυρετο χωρις κανένα αλλο συμπτωμα,μπορεί να είναι και απο τα δόντια δεν ξέρω πάντως έχει γκρίνια και ανεβάζει 38,5 κάθε 9 ώρες.

Το θέατρο ειναι παρα πολυ καλη ιδέα και ας ειναι 3,5 χρονών,εγω την μεγάλη μου την πήγα πρωτη φορά 4,5 χρονων και ξετρελάθηκε.

Μαριλού μου δεν χάθηκα και τελείως βρέ απλώς δεν μπαίνω κάθε μέρα αλλα δεν αφήνω ποτε να περάσουν 3 μέρες και να μην μπω να μάθω νέα σας.


Κατερίνα οντως είναι τέλεια στα μέρη σου αυτές τις μέρες εδω Αθήνα ξεραήλα βρε παιδάκι μου...ουφ..

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια!
Περαστικα στη μικρουλα σου Νικολεττα μου!Με τον παιδιατρο μιλησες;Μηπως ειναι καμια ιωσουλα;Κριμα να ταλαιπωρουνται τα καημενα.
Εμεις ειμαστε καλυτερα ευτυχως.Η μικρη πηρετα πανω της.Εμενα μονο μου εχει μεινει ενας γαιδουροβηχας εκνευριστικος,ο οποιος με πιανει την ωρα που παω για υπνο.Αφησα την μικρη στη μαμα μου το μεσημερι,ο αντρας μου ειναι. στη δουλεια και λεω σημερα θα κοιμηθω.Και φυσικα με το που ξαπλωσα με επιασε το γκουχου γκουχου ,νευριασα και σηκωθηκα και καθαρισα το σπιτι.
Την Παρασκευη περιμενω και επισκεψεις απο Θεσσαλονικη,εναν κολλητο φιλο του αντρα μου και εχω και ετοιμασιες.Να δω πως θα κοιμηθουμε για να ζεσταθουμε που ειμαστε με το τζακι στο καθιστικο και μια θερμαστρα στο υπνοδωματιο.Μαλλον ολοι αγκαλιτσα θα στριμωχτουμε!Και εχει και ψοφο αυτες τις μερες!
Θα τη βρουμε την ακρη!
Φιλακια πολλα σε ολες!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ !! ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ?? ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΤΩΡΑ 1 ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ 2 ΩΡΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΕΞΩ ΕΧΕΙ ΠΑΓΕΤΟ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 534787 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ !!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ !! ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ?? ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΤΩΡΑ 1 ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ 2 ΩΡΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΕΞΩ ΕΧΕΙ ΠΑΓΕΤΟ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 534787  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 37 534787 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΧΙΟΝΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ !!!
Καλημερα. Μαριλου μου!Ασε ειναι λιγο πικρα.Στην πολυκατοικία μας δεν αναβει κανενας καλοριφερ.Πετρελαιο δεν εχουμε βαλει,οτι εχει μεινει απο περισυ.Στην αρχη ηθελαν να κλεισουν κ εντελως τον καυστηρα,αλλα τελικα αλλαξανγνωμη.Τελικα χθες το αναψαμε λιγακι,ισα ισα να σπασει λιγο το κρυο.Το τζακι δεν σβηνει καθολου και το βραδυ στο δωματιο αναβουμε μια σομπα χαλαζια που πηραμε και περιμενουμε με "ανυπομονησια" τον λογαριασμοτης ΔΕΗ.Αν μας ερθει ο κουκος αηδονι θα αναβουμε το καλοριφερ μετα.Απλα οσοι γνωστοι μας εχουν αναψει καλοριφερ,εχουν πληρωσει τα μαλλια της κεφαλης τους,οποτε θα δουμε τι θα γινει.ακομα αντεχουμε.κυκλοφορουμε με τις ρομπες σαν τους λορδους!
χιονισε σε σας ε;τι ωραια!εδω μονο στα χωρια προς το παρον.
φιλακια πολλα!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΤΟΜΙΚΟ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 3ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΒΕΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ .ΝΑΙ ΧΙΟΝΙΣΕ ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΓΩΜΕΝΟ !! ΕΙΝΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΑΦΟΥ ΤΩΡΑ ΑΠΟ 1/01/2013 ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΞΗΣΗ ΣΤΗΝ ΔΕΗ ! Shocked Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις