Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KΑΛΗΜΕΡΑ !! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 38 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 38 328109 ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΒΡΕ ΣΟΥΡΤΟΥΚΕΣ ?? ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΛΕΥΘΕΡΗ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΘΗ !!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 38 215994

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Μαριλου!
Χρονια πολλα στους εορταζοντες και στις εορταζουσες!
Και εγω φευγω για βολτα!
Θα παω παλι στον Μυλο των Ξωτικων!
Γιουπι!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κοριτσάκια!!!!!

Εδώ είμαι πάλι......δεν ήμουν πολύ ορεξάτη το τελευταίο διάστημα αλλά τώρα πολύ καλύτερα!

Η κόρη μου πάει καλά......πήγαμε ξανά στο Λοιμωδών για επανεξέταση κ μας είπαν ότι η κλινική της εικόνα είναι πάρα πολύ βελτιωμένη! Από τα συμπτώματα που παρουσίασε είμαι 100% σίγουρη ότι κόλλησε κ η μικρή αλλά το περνάει στο πόδι κ χωρίς πυρετό ευτυχώς (κάτι ψιλοδεκατάκια μόνο αλλά ρώτησα κ μου είπαν ότι αυτό μπορεί να πάει έτσι μέχρι κ έναν μήνα)! Θα αποκτήσουν αντισώματα τουλάχιστον.......

Πώς είστε κοριτσάκια μου??????

fratzolaki μου Μύλο των ξωτικών διαβάζω......τί ωραία πρέπει να είναι, για τα παιδάκια......εμείς σκεφτόμαστε να τις πάμε στο Cosmos να δουν στολισμένα, έχει κ γωνιά του Άη Βασίλη! Να καταλάβουν λίγο Χριστούγεννα.....Μακάρι να μπορέσουμε να τις πάμε κ στο Χωριό του Άη Βασίλη, πρόπερσυ πήγαμε την Μαρία μου (πριν κάνω την Χρυσούλα) κ είχε ξετρελαθεί!!!!!!!!!!!

Νικολέττα μου πώς είναι το παιδί????? Χάθηκες τελείως κ από το φεις κ ανησυχώ γιατί κάτι έλεγες για νοσοκομείο.......Ελπίζω πως δεν χρειάστηκε κ είναι καλύτερα!!! Πολλά φιλάκια από μας στην ζουζού!!!!!!!!!!

Μαριλού μου τί κάνετε????????

Vacky μου τον βγάλατε τον γύψο ή όχι ακόμα????????? Δεν θυμάμαι πόσο καιρό είχες πεί ότι θα τον είχατε ακόμα.....

Αύριο θα κάνω τα μαλλιά μου...ανταύγειες κ ένα ψιλοκουρεματάκι (έχω αδερφή κομμώτρια) να ανανεωθώ λίγο γιατί νιώθω ότι βούλιαξα πολύ τις τελευταίες μέρες κ θέλω να "ανέβω" λίγο!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Νασια μου!Μπραβο κοριτσακι μου,πολυ χαρηκα με τα νεα σου!Να ειναι αυτο η τελευταια σας περιπετεια και να μην ξανατυχει τιποτα ασχημο!
Ναι πηγα παλι χθες στον Μυλο και γινοταν πανζουρλισμος!Ατελειωτος κοσμος!Ποσα παιδακια!Για αυτα μωρε γινονται ολα.Αυτα πρεπει να χαιρονται και μετα μαζι τους κι εμεις.
Αλλαγη στο μαλλακι;Τι τυχερη που εχεις αδερφη κομμωτρια!Κι εγω θα παω Τεταρτη για ριζικη αλλαγη!Μετα απο πολλα χρονια ως μελαχρινη,θα. τα ξανα κοκκινισω και ισως και πιο χαλκινα.Και θα κοψω και φραντζα.Καπως οπως τα εχει η Φαιη Σκορδα.Κι εγω τα εχω βαρεθει και επειδη με πιασαν και τα ψυχολογικα μου,θα ξεσπασω εκει.
Καλη Κυριακη σε ολα τα κοριτσια!Ελπιζω να ειστε ολες καλα!
Φιλακια!

mama martita


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μην στεναχωριεσαι η μικρη μας πριν ενα χρονο στα 2 εβαλε στη μυτη φελιζολ.μερικα εβγαλε ο ωρλ,αλλα βρηκαμε στην πανα και τελος μπηκαμε νσκ για ενδοσκοπηση μηπωσ πηγαν και στα πνευμονια!προχθες συγκεκριμενα εφαγε πλαστελινη!!!!!!!!!!!!! Shocked

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama martita έγραψε:μην στεναχωριεσαι η μικρη μας πριν ενα χρονο στα 2 εβαλε στη μυτη φελιζολ.μερικα εβγαλε ο ωρλ,αλλα βρηκαμε στην πανα και τελος μπηκαμε νσκ για ενδοσκοπηση μηπωσ πηγαν και στα πνευμονια!προχθες συγκεκριμενα εφαγε πλαστελινη!!!!!!!!!!!!! Shocked
Φελιζολ και πλαστελινη;Διαολακι η μικρη σου ε;
Γερα να ειναι τα παιδακια σου και να τα χαιρεσαι!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΝΑΣΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΓΟ ΚΑΤΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΛΟΓΟ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΓΕΝΩΝ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ !!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ? ΠΕΡΝΑΤΕ ΩΡΑΙΑ ?

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΝΑΣΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΓΟ ΚΑΤΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΛΟΓΟ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΓΕΝΩΝ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ !!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ? ΠΕΡΝΑΤΕ ΩΡΑΙΑ ?

Καλα ειμαστε κοριτσακι μου!Ησυχα!Καλα μωρε περναμε,το κατα δυναμην!Βγηκα και μια βολτα σρα μαγαζια για να ψωνισει η αδερφη μου ρουχα,ε και κοντα στον βασιλικο ποτιζεται κ η γλαστρα!Κατι μου πηρε κι εμενα για το καλο!Ευτυχως εχω και τους δικους μου και ολο κι απο κατι μου περνουν,γιατι αλλιως,με ενα μισθο χεσε μεσα Πολυχρονη.Βεβαια υπαρχουν και πολυ χειροτερα,αχαριστη δεν ειμαι.Αφου εχει τουλαχιστον ο αντρας μου δουλεια παλι καλα να λεμε!
Κι εγω θυμαμαι οταν ημουνα μικρη(προ αμνημονευτων χρονων) οταν πλησιαζαν οι γιορτες που ειχαμε ολο εκδηλωσεις και μας ετρεχε η μανα μου.Τι ωραια χρονια αγνα που ηταν!Χαιρομασταν με το τιποτα!
Τελικα που θα περασετε τις γιορτες;Θα κατεβειτε καμια βολτιτσα;

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!
Ευχαριστώ για τα περαστικά βρε κοριτσάρες...τελικα δεν το γλιτώσαμε το Παιδων μετα απο 4 μέρες με 39-40 πυρετο...
Ταλαιπωρία απίστευτη 5,5 ωρες μεχρι τις 4 τα ξημερώματα με εξετάσεις κτλ...τελικά αφου καθάρισαν τα αυτια της..ηταν τιγκα στο κερι και πετρωμενο μάλιστα ,μας ειπαν ωτιτιδα και στα 2 αυτάκια..

Η αντιβίωση μας έκανε αλεργία με εξανθήματα και τωρα την έχω με atarax ,την προσεχω μην παρουσιασει κατι αλλο και αυριο θα ξαναπάμε στη γιατρό...αφήστε που συνέχεια κανει κακα της και χθες έκανε εμετό...αυτά τα ολίγα νέα απο μας...

Μαριλού μου τι κάνετε εσείς;;;Ερχονται Χριστούγεννα σε μια εβδομάδα...γιούπιιιιιι...

Κατερίνα και εμένα μου αρέσουν οι αλλαγες στα μαλλια μου .....τα αλλαζω συνέχεια και κουρεμα και χρώμα....
Νάσια πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα....τα λέμε στην ομαδούλα..οκ;

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια!
Τι κανετε;
Νικολεττα μου περαστικα στην μικρουλα σου!Ελπιζω να συνελθει γρηγορα και να μην παρουσιασει τιποτα αλλο.Το καημενο,θα ταλαιπωρηθηκε πολυ!Το αυτι ειναι απαπα.Εγω πριν δυο χρονια νοσηλευτικα για το αυτι μου,επαθα εντελως ξαφνικα πληρη απωλεια ακοης.Κουφαλογο!Δεν ακουγα τιποτα!Και στο τραγικο νοσοκομειο των Τρικαλων δεν ηξεραν τι εχω και γιατι το επαθα.Μετα απο τρεξιμο σε ιδιωτες γιατρους μου ειπαν λογω αγχους επαθαν εφραγμα τα νευρα του αυτιου μου!
Περαστικα και παλι κοριτσακι μου!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ! ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΠΕΡΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ .ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ. ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΝΕΙ ΒΑΘΜΟΥΣ Η ΚΟΡΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΕΙ ΓΙΟΡΤΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΒΟΣΚΟΣ ΤΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΜΟΥ !!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εΥΧΑΡΙΣΤΏ ΚΟΡΊΤΣΙΑ!!!!!!!!
Κατερίνα δεν ήξερα οτι τράβηξες τόσα πολλα με το αυτί σου.Εμεις είμαστε πρώτάρες σε αυτά η μεγάλη μου δεν είχε ποτε ωτίτιδα ,την χτυπούσε πάντα η ιωσω στο αναπνευστικό και με αυτη τράβηξα απίστευτη ταλαιπωρία αλλα ποτε ...σε οσα φάρμακα και αν πήρε, και πίστεψε με ηταν πολλα. δεν μου έκανε αλλεργία.

Μαριλού μου πόσο μου αρέσουν αυτές οι Χριστουγεννιάτικες παραστάσεις ,τρελαίνομαι...καλα να περάσετε και καλή επιτυχία στον μικρό σου....

Εμεις είχαμε ενα φούντωμα εχθές το βράδυ με αποτέλαισμα να κόψουμε την αντιβίωση και να πάρουμε αλλη,επιτέλους...βέβαια μέχρι αυριο το βράδυ θα παίρνουμε atarax.
Eλπίζω να ειναι ολα περαστικά και γρήγορα,αν και μου έκανε εμετό με την καινούργια αντιβίωση σήμερα ,ασς ελπίσουμε να είνα ι τυχαίο γεγονός και να μην έχουμε άλλα...

ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!! Wink Wink Wink Wink

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΓΙΟΡΤΟΥΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ !!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικολεττα μου κουραγιο!που θα παει θα περασει!ναι,το τι τραβηξα με το αυτι μου δςν λεγεται.και φυσικα μου εχει μεινει κουσουρι.με το που θα αγχωθω λιγο παραπανω η ακομα κι αν εχει υγρασια αρχιζει το βουητο.σαν να εχψ ζουζουνι μεσα στο αυτι μου συν τον πονο.πικρα.
Μαριλου με το καλο να καμαρωσεις τον γιοκα σου στη γιορτη!θα πεσει κλαμμα;Κι μακαρι να βολεψει να πιουμε και κανενα καφεδακι απο κοντα!
εγω πριν λιγο γυρισα μετα απο ΤΡΕΙΣ ωρες στο κομμωτηριο!τα ειδα ολα.μεχρι να μου ξανοιξουν την μαυριλα απο το κεφαλι,ειπα θα τα παρω στο χερι τα μαλλια μου απο το ντεκαπαζ.ευτυχως η κομμωτρια ειναι αστερι και μου εκανε ενα μαλλι σουπερ!χαλαλι ο πονος!κι ευτυχως αρεσαν και στον αντρα μου καιστην μικρη.
Νασια τα εκανες εσυ τα μαλλακια σου;
καλο βραδυ κουκλες!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με γειά Κατερίνα!!!!!!!!!

Η μικρή μου πολύ καλύτερα η καινούργια αντιβίωση μεχρι στιμής δεν έχει εμφανίσει κανένα περίεργο συμπτωμα και οι κοκκινίλες εξαφανίστηκαν......ουφ...

Καλο τρέξιμο ομως Μαριλού ...δεν συμφωνείς;;;;Πως ανυπομονώ κι εγω να τα ξαναζήσω ολα αυτα με την μικρή.....

Σήμερα ειδικά μου φαίνεται οτι κάνει ψοφόκρυο.........Τι δεν θα έδινα βρε κορίτσια να είχα τζάκι και να χουχούλιαζα μπροστά του με μια κουπα ζεστή σοκολάτα....Την σοκολάτα την έχουμε βέβαια οπως και την κούπα ...αντε και 2-3 κουλουράκια...το τζάκι που είναι;;;;οεο.....

Φιλια κορίτσια και να είστε πάντα καλά!!!!!!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω πολυ Νικολεττα μου!
Δεν εχεις τζακι και καθεσαι ακομα εκει;Ελα εδω,να χουχουλιασουμε παρεα και να πιουμε την σοκολατιτσα μας!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΛΟΥΚ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΒΑΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΚΟΜΜΟΤΗΡΙΟ. ΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΚΑΜΕΡΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΒΟΣΚΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΛΑΜΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ !!!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΜΟΥ !!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια και χρονια πολα σε ολες!!!!δεν μπαινω πολυ συχνα προβληματα στην δουλεια μας βλεπουν απ τις καμερες κ εχουμε γκρινια οτι κανουμε καταχρηση του internet τεσπα!!!
βλεπω απ'ολες σας πολλα πολλα νεα περαστικα στα αρρωστουλια κ οτι καλυτερο σε ολους για το νεο ετος!!!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ισμηνη έγραψε:καλημερα κοριτσια και χρονια πολα σε ολες!!!!δεν μπαινω πολυ συχνα προβληματα στην δουλεια μας βλεπουν απ τις καμερες κ εχουμε γκρινια οτι κανουμε καταχρηση του internet τεσπα!!!
βλεπω απ'ολες σας πολλα πολλα νεα περαστικα στα αρρωστουλια κ οτι καλυτερο σε ολους για το νεο ετος!!!!
Γεια σου κοριτσακι μου!
Και σε σενα ευχομαι να περασεις ομορφες γιορτες και οτι επιθυμεις!Υγεια και ευτυχια. σε σενα και στους δικους σου!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΛΟΥΚ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΒΑΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΚΟΜΜΟΤΗΡΙΟ. ΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΚΑΜΕΡΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΤΟΥ ΒΟΣΚΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΛΑΜΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ !!!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΜΟΥ !!
Μαριλου μου πως πηγε η γιορτη;Ο μικρος σου;Συγκινηθηκες;Με γεια και το μαλλι!
Κι εγω μη φανταστεις οτι ειμαι του κομμωτηριου.Απλα επειδη ηθελα μεγαλη αλλαγη και χρειαζοταν ντεκαπαζ επρεπε να παω γιατι δεν υπηρχε περιπτωση να βγαλω σωστο χρωμε μονη μου.Ας ειναι καλα η μαμα που μου το εκανε δωρο για τα Χριστουγεννα!Αλλιως αν τα εκανα μονη μου θα ημουνα σαν παρδαλο κατσικι!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΙΣΜΗΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΛΟ ΑΚΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΑΖΑ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΚΦΟΒΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΟ ΝΤΡΟΠΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΔΩΔΕΚΑΗΜΕΡΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ !!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ??ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ....Ε Ε Ε

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Μαριλου μου!
Πως περασατε τα Χριστουγεννα;
Εμεις ησυχα,πηγαμε στο χωριο στα πεθερικα.Πολυ φαι!Τη δευτερη μερα ειχαμε και επισκεψεις απο Θεσσαλονίκη και ολο στη γυρα ημασταν.

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρονια πολλα κορίτσια και καλη χρονιά να έχουμε!!!!!!!!!!!!
Είστε καλα απ' οτι βλέπω...με γεια τα καινούργια λουκ...εγω ακομα να κουρευτω και να κανω τις ανταυγειες μου,που θα παει θα τα κάνω κι εγω...
Αυτες τις μέρες ήμουν συνέχεια εξω και οι επισκέψεις δεν είχαν τελειωμό....αφήστε που βγήκα σε κλάμπ (ελληναδικο) στις 25 ..πέρασα τελεια ,ήπια και χόρεψα μέχρι τελικής πτώσης...χοχοχχο!!!!
Ελπίζω να περάσω εξίσου καλα και την Πρωτοχρονιά........Το ιδιο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου και για σας κορίτσια ..ευχομαι αυτες οι γιορτες να ειναι οι καλυτερες για ολους προς πείσμα των Μεγάλω καθικιών ...αν με καταλαβαίνετε....να βάλουν την κρίση και τα χαράτσια στον κώλο τους..χοχοχο!!!

Μαριλού πως π'ηγε η γιορτή;;;ποσα χαρτομάντηλα χαλάσαμε;;;;;......
Κατερίνα μακάρι να μπορούσα να φύγω απο δω και να έρθω να σου κατσικωθώ διπλα στο τζάκι.........


Φιλια κοριτσούδια μου!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 38 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 38 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 38 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 38 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 38 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 38 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 38 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 38 315810

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΠΗΡΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ .ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΟΥ Η ΓΙΟΡΤΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΕΥΚΟΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις