Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πραγματικά δεν θέλω να σκεφτώ τίποτα αυτή τη στιγμή......είμαι πολύ κουρασμένη, σωματικά κ ψυχικά.....Το έκανε πάλι το "θαύμα" της το βλαστάρι μου (το μικρό)!!!! Έφαγε ένα μολύβι, έσπασε η μύτη κ της καρφώθηκε στον ουρανίσκο, την τρέχαμε στο νοσοκομείο για να της το βγάλουν!!!!!!! Τί κλάμα έριξε (κι εγώ μαζί της)....κ απορώ γιατί είμαι συνέχεια από πάνω της...πότε πρόλαβε να το κάνει ρε κορίτσια????????? Όσα μάτια κ χέρια κι αν μου φυτρώσουν πάλι δεν τις προλαβαίνω..........Όλο ταρζανιές!!!!!!! Αν ήταν αγόρια τί παραπάνω θα έκαναν????????

Όλη μέρα σαν την παλαβή τις κυνηγάω......κ το βράδυ πάλι στην τσίτα να έχω τον νου μου αν κλάψουν/ξεσκεπαστούν/ζητήσουν νερό/φταρνιστούν κτλ κτλ κτλ.......

Την βλέπω την υπερκόπωση να μου κλείνει το μάτι  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 585182  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 585182  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 585182

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πω βρε κοριτσακι μουυ τι περασατε;ειναι καλα τωρα η ψυχουλα σου;ηρεμισε;
τι να κανεις παραπανω κι εσυ και ολες μας;δεν τα προλαβαινεις τα ατιμα.εμενα χτες που πηγα ξ ερμη στην τουαλετα,ακουω μαμαααα και κλαμα.τρεχω με τα βρακια κατεβασμενα και τη βλεπω επιανε το κεφαλι της.τυπηθα μαμα,τυπηθα ελεγε,κεφαλακι μου.μαζεψε το τραπεζακι παλι.ποσες φορες πια;τι να κανω;να την περνω και στην τουαλετα;
δεν ξερω Νασια μου,εσενα ειναι και δυο.και αυτο που ειπες.που να ηταν και αγορια.
προσπαθησε κοριτσακι μου να ηρεμισεις οσο μπορεις και να εισαι ψυχραιμη και παντα σε ετοιμοτητα οπως πρεπει να ειμαστε ολες.κι ας ελπισουμε οτι δεν θα παθουν τιποτα χειροτερο.φτου φτου μακρια απο μας.
καλο βραδυ γλυκουλα μου!και φιλακια στις ανταρτισσες σου!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΣΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ?? ΟΛΑ ΣΕ ΕΣΑΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ?? ΑΓΙΟ ΕΙΧΕ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΤΡΕΧΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΝΩ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΙΟ ΑΓΡΙΑ Shocked Shocked ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ !!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 315810

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πωπω περαστικά σας κοπέλα μου. το καημένο τι τράβηξε . μάλλον το ειχε η μέρα παιδιά. και ο δικος μου ταρζαν σήμερα εκει που ειχα βαλει να τον ταισω για ποτε ανεβηκε στην καρεκλα για ποτε επεσε απο αυτη και στο τσακ προλαβα την καρεκλα να μην τον πλακωσει ουτε που καταλαβα. λιγο μονο χτυπησε το κεφαλακι του στο ντουλαπι της κουζινας. χιλια ματια να εχεις παλι θα την βρουν την στιγμη να κανουν τις ταρζανιες

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ!!!!!!

fratzolaki μου χτύπησε πολύ το μικρό σου????????Το καημενούλι μωρέ σου έλεγε ότι χτύπησε η ψυχούλα μου..... Όπως τα λες....είναι κ δύο τα δικά μου κ είναι θηριάκια!!!!!!!! Τουλάχιστον να ήταν ήρεμη η μία....άσε τί λαχτάρα πέρασα κ ήμουν μόνη στο σπίτι, ο άντρας στο χωράφι (ελιές μαζεύουν κ δεν σήκωνε κ το κινητό), του πατέρα μου χάλασε το αμάξι, στον Άγιο Νικόλαο (που είναι κοντά) το ΕΣΥ δεν είχε οδοντίατρο...έπρεπε να δω αν εφημέρευε στο νοσοκομείο του Πολυγύρου (ευτυχώς μου είπε ο άνθρωπος έλα να την δω) αλλά δεν έβρισκα ΚΑΝΕΝΑΝ για να μας πάει, κι εγώ δεν οδηγώ.......ΦΡΙΚΗ!!!!!!!!

Μαριλού μου δεν μου πάει καθόλου καλά τον τελευταίο καιρό.....μουτζωμένη με έχουν!!!!!!! Κάθε μέρα γίνεται κ κάτι...έλεος πια!!!!! Θα κάνω ευχέλαιο μου φαίνεται!!!!!!!

Ελένη μου δεν χτύπησε πολύ το ζουζούνι σου ελπίζω!!!!!!! Κάτι ανάλογο είχαμε κι εμείς (είχαμε πολλά σήμερα), έπαιζε η μεγάλη μου με το καρότσι της μικρής κ έπεσε μαζί με το καρότσι κ την καπάκωσε την μικρή μου!!!!!!

Τουλάχιστον να μην ξεσπάει στα παιδιά μου......!!

Έχω αρχίσει κ κουράζομαι πάρα πολύ κ είμαι ολομόναχη όοοοοοολη μέρα...χωρίς βοήθεια!!!!

Ας είναι γερά όλα τα παιδάκια μας κ τί στο κόσμο!!!!!!!! Άλλο τίποτα δεν θέλω!!!!!!!

Καληνύχτα φίλες μου!!!!!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 334590  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 334590  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 334590

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΑΝ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 328109 ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΛΠΙΖΩ !!!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΑΝ  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 328109  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 328109 ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΛΠΙΖΩ !!!!
Καλησπερα Μαριλου!
Καλησπερα κοριτσια υπολοιπα!
Εμας λειπει ο μπαμπας σημερα και πηγαμε στη μαμα μου απο νωρις για παρεα.Πριν λιγο γυρισαμε.Αχ,παλι εχω σιδερο.Αμαν πια!Και εχω και ποσα απλωμενα που δεν λενε να στεγνωσουν τα ατιμα με τιποτα.
Φιλακια κοριτσακια!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ?ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝΑΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ fb ΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 34 ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΑΓΕΜΙΣΕ ???? Shocked

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εεεεεεεεε ιιιιιιιιιιιιι είμαι κι εγώ εδώ!!!!!!!!!!

Πώς είστε κουρτσούδια μου????????????

Πάω να πάρω την μεγάλη από τον παιδικό.....

Φιλιάαααααα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 334590

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νάσια* έγραψε:Εεεεεεεεε ιιιιιιιιιιιιι είμαι κι εγώ εδώ!!!!!!!!!!

Πώς είστε κουρτσούδια μου????????????

Πάω να πάρω την μεγάλη από τον παιδικό.....

Φιλιάαααααα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 334590
Ε...ΑΝΤΕ ΤΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ 34 ΤΙ ΛΕΣ ?

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariloy έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Εεεεεεεεε ιιιιιιιιιιιιι είμαι κι εγώ εδώ!!!!!!!!!!

Πώς είστε κουρτσούδια μου????????????

Πάω να πάρω την μεγάλη από τον παιδικό.....

Φιλιάαααααα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 315810  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 334590
Ε...ΑΝΤΕ ΤΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ 34 ΤΙ ΛΕΣ ?

Δεν έχω αντίρρηση......να ήξερα κ πώς γίνεται, θα το άνοιγα!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ?ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝΑΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ fb ΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 34 ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΑΓΕΜΙΣΕ ???? Shocked
Γεια σου κοριτσακι μου και παλι χρονια πολλα κι απο εδω!
Ναι μαλλον μειναμε εδω τα "αστερια" με την τεχνολογια!δεν πειραζει!αν θελεις ανοιξε το το καινουριο,γιατι δεν ξερω και θα κανω καμια κοτσανα παλι.
τι χαζοκαιρος.εδω νυχτωσε απο τις 4.30.ειχε μια καταχνια,και φυσικα βρεχει.ευτυχως προλαβα το πρωι και πηγα λαικη και αγορασα χαλι για το καθιστικο.να ειναι καλα η μανουλα μου,γιατι χαλι και κουρτινα δεν θα επαιρνα μονη μου.no money!
Εσυ ολα καλα κοριτσι;πως θα γιορτασεις σημερα;
φιλακια πολλα!σε ολες!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσάρες!!!!!!!!!!!
Σας αφήνω εγω βρε;;;;
Νάσια μου τα έμαθα τα κατορθώματα σας...ωρες ωρες αυτο σκέφτομαι κι εγω που δεν οδηγω ,πες οτι γίνεται κάτι τι θα κάνω;;Θα βγώσαν την τρελη να ψάχνω ταξι...μήπως πρεπει να παμε για δίπλωμα...λεω τώρα....

Πρέπει κορίτσια να έχουμε τα ματια μας 104,οσο ήσυχα και να είναι η στραβή δεν αργεί να γίνει ασε που δεν τα προλαβαίνεις....

Μαριλου Κατερίνα φιλιά κορίτσια πως τα περνάτε;;Στολισατε δέντρο
ή όχι ακόμα;;;Εγω λέω να στολίσω την Τετάρτη που δεν έχει αγγλικα η Αλεξάνδρα και να το κάνουμε μαζί ελπίζω να μας αφήσει η Βίκυ..

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α!!!!!ξέχασα Μαριλού στο 34 θα πάμε οταν φτάσουμε τις 50 σελίδες ακόμα είμαστε στην 41η

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ 50 ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ !!! ΓΙΑ ΔΕΝΤΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΗ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΕΣ ΔΕΚΕΒΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΡΧΕΣΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΛΕΣ ΕΝΑ ΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ Wink ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΟ fb ?? ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΙΑ ΤΑ ΛΕΩ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΔΥΜΟ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΔΕΝ ΖΟΥΝ !! ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑΣΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΧΟΡΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΔΥΟ ΦΙΛΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΛΛΗ ΩΡΑΙΑ ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ !!!  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 315810

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλέ δεν λέω μονο ένα γεια!!!!!!!
Σας λέω ένα σωρό πράγματα...οπως έρχονται Χριστούγεννααααααααα....χοχοχχοχο!!!!
Ναι η αλήθεια είναι οτι μιλάω πολυ.....και στην ομαδούλα που είμαστε εχουμε μπολικα θεματα για συζήτηση ...χιχιχιχχιχι!!!!Είναι πιο άμεση η επαφη μωρέ.....Αλλα εσας δεν σας αφήνω χρυσά μου κορίτσια μπορεί να μπαίνω πιο αραιά αλλα σας αγαπάω πολύ και αν δεν ήσουν εσυ Μαριλού μου σε αυτό το θέμα δεν θα έμπαινα καθόλου αλλα θέλω να μαθαίνω νέα σου και πως είσαι εσυ και τα παιδάκια σου.....

Θα δώσω χαιρετίσματα και στο Ειρηνάκι ,μετακομίζει πάλι βρήκε αλλου δουλειά ο Νίκος...
Αντε μαρή ανοιξε fb...


ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το κοριτσάκι μου, το όμορφο δεν έβγαλε το γύψο τελικά.... Άλλες 2 βδομάδες... κ άντε να την παρηγορήσεις Sad

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και ναι μετα το σοκ της πρωτης εβδομαδας η χοριακη βγηκε θετικοτατη!!!!19000 αλλα μεχρι να παω στον γιατρο να δω οτι ειναι 1 και οχι 2 τα μωρα μπορω να πω τα χρειαστηκα....ακοσαμε και καρδουλα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 215994μες το κατακαλοκαιρο θα γεννηθει το μικρακι μου

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vacky έγραψε:το κοριτσάκι μου, το όμορφο δεν έβγαλε το γύψο τελικά.... Άλλες 2 βδομάδες... κ άντε να την παρηγορήσεις Sad
Περαστικα σας!κριμα η ψυχουλα σου!λιγη υπομονη ακομα!εγω ειχα σπασει το ποδι μου οταν ημουν 3 σε τροχαιο,και κρατησα τονγυψο περιπου δυο μηνες.εμενα μου αρεσε γιατι ολοι με προσεχαν και μου εφερναν συνεχεια δωρα!και τον γυψο τον ειχα καταζωγραφισει(μουτζουρωσει για την ακριβεια)
κανε της πολλες αγκαλιτσες κ χαδακια κ θα περασουν οι μερες.και παλι περαστικα της!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ισμηνη έγραψε:και ναι μετα το σοκ της πρωτης εβδομαδας η χοριακη βγηκε θετικοτατη!!!!19000 αλλα μεχρι να παω στον γιατρο να δω οτι ειναι 1 και οχι 2 τα μωρα μπορω να πω τα χρειαστηκα....ακοσαμε και καρδουλα  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 215994  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 33 215994μες το κατακαλοκαιρο θα γεννηθει το μικρακι μου
Συγχαρητηρια κοριτσακι!
Σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη!
Λιονταρακι λες να σου βγει το νινακι σου;Ειμαστε πολυ καλα παιδια οι Λεοντες!
Με το καλο!

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χα χα σ'ευχαριστω να 'σαι καλα!!!σιγουρα θα βγει λιονταρι γιατι εχω ΠΗΤ 17/7 αρα...
βεβαια θα ναι ζορι μες τον καυσωνα αλλα δεν πειραζει...
Very Happy Very Happy

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Περαστικα σας!κριμα η ψυχουλα σου!λιγη υπομονη ακομα!εγω ειχα σπασει το ποδι μου οταν ημουν 3 σε τροχαιο,και κρατησα τονγυψο περιπου δυο μηνες.εμενα μου αρεσε γιατι ολοι με προσεχαν και μου εφερναν συνεχεια δωρα!και τον γυψο τον ειχα καταζωγραφισει(μουτζουρωσει για την ακριβεια)
κανε της πολλες αγκαλιτσες κ χαδακια κ θα περασουν οι μερες.και παλι περαστικα της![/quote]
ευχαριστούμε πολύ!!! όλο αγκαλίτσες της κάνω αλλά έχει κάτι νεύρααααα!!!

vaeraki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα, καλησπερα.
το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι θα ηθελα να παω μια εκδρομη (δυο μερες μονο) με τον αντρα μου . να ξενεβρεθουμε οπως παλια χωρις την ουρα απο πισω μας (τη δεσποινουλα και τον αγγελο). Αχ ποσο μου εχουν λειψει οι ξεγνοιαστες μερες Very Happy

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κουρτσούδια μου!!!!!!

Δύο μερούλες έλειψα (ξέρετε τρέχω πίσω από τις κόρες)....κ διαβάζω όμορφα νεάκια!!!!!!!

Ισμήνη κοριτσάρα μου με το καλό!!!!!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι κ ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!!!! Αααααα 17/7 ΠΗΤ καρκινάκι θα το βγάλεις...ο λέων αρχίζει μετά τις 23/7!

Vacky περαστικά στην κορούλα σου.....πίκρα είναι ο γύψος (δεν το έχω βιώσει αλλά έβλεπα τί πέρναγε η αδερφή μου ντάλα κατακαλόκαιρο όταν έσπασε το πόδι κ είχε τον γύψο για 6 εβδομάδες!)

Μαριλού μου εγώ πάντως δεν φεύγω από αυτό το παρεάκι....

Νικολέττα εσένα τί να σου πώ?????????? Κάτω τα χέρια από τον Τζέραλντ (Μπάτλερ) χαχαχα!!!!!!!

Fratzolaki μου τί κάνεις?????? 3 ετών σε τροχαίο?????? Απαπαπααααα.....κι εγώ 5 ήμουν όταν τρακάραμε, δεν χτύπησα αλλά δεν θέλησα ΠΟΤΕ στην ζωή μου να πιάσω στα χέρια τιμόνι! Γι'αυτό κ δεν οδηγώ........

Ααααααα κάποιο καινούριο μέλος εδώ έχει βάλει άβαταρ το ίδιο με το δικό μου.....μην μπερδευτείτε όπως μπερδεύτηκα εγώ όταν το είδα κ έλεγα μα πότε έγραψα εγώ τέτοιο θέμα????

Φιλούρες!!!!!!!!!

vacky

vacky
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νάσια* έγραψε:Γειά σας κουρτσούδια μου!!!!!!

Vacky περαστικά στην κορούλα σου.....πίκρα είναι ο γύψος (δεν το έχω βιώσει αλλά έβλεπα τί πέρναγε η αδερφή μου ντάλα κατακαλόκαιρο όταν έσπασε το πόδι κ είχε τον γύψο για 6 εβδομάδες!)


Σ' ευχαριστούμε Νάσια μου!! Είναι πακέτο το ρημάδι... είναι και μουρμούρο από φυσικού της η κόρη μου, έχει και τον μικρό που όλο την παίρνει από πίσω και της πειράζει τις πατερίτσες (τον έχει το γύψο 10 μέρες ήδη). Τρελοκομείο είμαστε στο σπίτι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις