Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ !!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κοριτσάρες!!!!!!!!

Πώς παν τα κέφια??????? Εγώ έχω τρελή υπερένταση...μου το τσίτωσαν πάλι σήμερα το τομάρι οι κοράκλες μου (γερές να είναι)!!!!!!!! Ντούρασελ!!!!!!!!

Νικολέττα φιλενάδα thanks για την ομάδα....λίγο γνώρισα το κλίμα σήμερα, αλλά είχα τρελή κούραση κ δεν ασχολήθηκα πολύ, δεν προλαβαίνω κιόλας....αλλά είμαι σίγουρη ότι σιγά σιγά (να μάθω πώς δουλεύει κιόλας αυτός ο διάολος Razz ) θα πάρω τον αέρα!!!!!!!!

Μαριλού ακόμα με την γενική ε???? Ευτυχώς το σπίτι μου είναι μικρό κ τελειώνω γρήγορα...βέβαια εγώ αν έχω χρόνο κάθε μέρα κάνω γενική!!! Σε δουλειά να βρίσκομαι...που λένε Laughing

fratzolaki Θεσσαλονικιά είσαι???

Θέλω να γουρουνιάσω λίγο.....νομίζω...γμτ δεν έχω τίποτα παχυντικό κ ανθυγιεινό μέσα στο σπίτι τώρα που λυσσάω!!!!!!!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νάσια* έγραψε:Γειά σας κοριτσάρες!!!!!!!!

Πώς παν τα κέφια??????? Εγώ έχω τρελή υπερένταση...μου το τσίτωσαν πάλι σήμερα το τομάρι οι κοράκλες μου (γερές να είναι)!!!!!!!! Ντούρασελ!!!!!!!!

Νικολέττα φιλενάδα thanks για την ομάδα....λίγο γνώρισα το κλίμα σήμερα, αλλά είχα τρελή κούραση κ δεν ασχολήθηκα πολύ, δεν προλαβαίνω κιόλας....αλλά είμαι σίγουρη ότι σιγά σιγά (να μάθω πώς δουλεύει κιόλας αυτός ο διάολος Razz ) θα πάρω τον αέρα!!!!!!!!

Μαριλού ακόμα με την γενική ε???? Ευτυχώς το σπίτι μου είναι μικρό κ τελειώνω γρήγορα...βέβαια εγώ αν έχω χρόνο κάθε μέρα κάνω γενική!!! Σε δουλειά να βρίσκομαι...που λένε Laughing

fratzolaki Θεσσαλονικιά είσαι???

Θέλω να γουρουνιάσω λίγο.....νομίζω...γμτ δεν έχω τίποτα παχυντικό κ ανθυγιεινό μέσα στο σπίτι τώρα που λυσσάω!!!!!!!!

Καλησπερα Νασια μου!Οχι δεν ειμαι Θεσσαλονικια.Εμεινα ομως 12χρονια εκει.Απο τα Τρικαλα ειμαι.Θεσσαλονικη σπουδασα,δουλευα εκει,εκει γεννησα και την μπουμπουδιτσα μου!Την αγαπαω πολυ και μου λειπει την Θεσσαλονικη!Εσυ απο Χαλκιδικη;ΛΑΤΡΕΥΩ!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ θα την πνιξω την μικρη μου!Αδειασε το μπουκαλι με το νερο πανω στο τραπεζακι του καθιστικου,το οποιο εχει τζαμι και απο κατω ειναι γεματο με φωτογραφιες.Αντε παλι,σηκωνε τζαμι και σκουπιζε μια μια τις φωτογραφιες.Κριμα ομως το καημενο μου ειπε συγνωμη μαμα.

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φραντζολακι ασε σας κερδιζουμε!μερικες μερες πριν ειχαμε κοσμο στο σπιτι και εβγαλα τσιπουρακι και μεζε. ο μικρος εριξε ενα ποτηρακι τσιπουρο στο τραπεζακι του σαλονιου και εβρεξε το τραπεζομαντηλο. η χαζη ομως επειδη ειχα κοσμο δεν το εβγαλα αμεσως και τωρα εχω ενα τραπεζακι σε χρωμα βεγκε με μια ασπρη σταμπα νααααααααααααα μεγαλη που δεν βγαινει με τιποτα

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΠΠΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΦΙΛΙΠΠΙΝΑ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ !!! Razz Razz Razz

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΠΠΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΦΙΛΙΠΠΙΝΑ !!! ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ !!! Razz Razz Razz
καλημερα κοριτσακι και να χαιρεσαι την φιλη σου!αντε τελειωσες επιτελους!
εμενα η μικρη ξανα εριξε νερο στον καναπε αυτη τη φορα.ειχε παρει τα κουζινικα της και εριχνε μεσα νερο για να μαγειρεψει και φυσικα τα εκανε ολα μουσκιδι!Θα την σφαξω την μανα μου που την εμαθε αυτα τα κολπα οταν παιζουν.και οταν σηκωσα τα μαξιλαρια βρηκα και μπισκοτα καταχωνιασμενα απο κατω.Θα τα κρυψω τα μπουκαλια με το νερο να κορακιασει το σκατο.και τωρα εχει βγαλει καλτσες και παντοφλια,και καθαριζει τα χνουδια απο τις καλτσες στα δαχτυλακια των ποδιων.το πιθηκακι μου!και γυρναει οποτε θυμαται και μου φωναζει:δωσε λιγο μεμεδουλι μαμα.μου φαινεται ηρθε η ωρα να αποθηλασω σιγα σιγα.θα εχουμε δραματα.
φιλακια πολλα!

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποσο ειναι η μικρη σου? ο δικος μου ειναι μονιμα χωρις καλτσες. τις φοραει μονο με παπουτσια. παντοφλες τις δικες του μονο τις βλεπει. τις δικες μου θελει να φοραει ή του μπαμπα του. και απο χνουδια.... μαδαει τις κουβερτες και τα τρωει το σκατουλι τα χνουδια. ολο κατι εχει στο στομα του. προχθες ανακαλυψε μια τρυπα σε μια μπαλιτσα λουτρινη και εβγαζε απο μεσα χνουδια βαμβακι και ετρωγε. τελικα την εραψα τηντρυπα και ελεγε: μαμα τυμωσε (θυμωσε). εκισε (εκλεισε) τιπα (τρυπα) Laughing Laughing Laughing

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:ποσο ειναι η μικρη σου? ο δικος μου ειναι μονιμα χωρις καλτσες. τις φοραει μονο με παπουτσια. παντοφλες τις δικες του μονο τις βλεπει. τις δικες μου θελει να φοραει ή του μπαμπα του. και απο χνουδια.... μαδαει τις κουβερτες και τα τρωει το σκατουλι τα χνουδια. ολο κατι εχει στο στομα του. προχθες ανακαλυψε μια τρυπα σε μια μπαλιτσα λουτρινη και εβγαζε απο μεσα χνουδια βαμβακι και ετρωγε. τελικα την εραψα τηντρυπα και ελεγε: μαμα τυμωσε (θυμωσε). εκισε (εκλεισε) τιπα (τρυπα) Laughing Laughing Laughing
χαχα!α τον πονηρουλη!ειναι 22 μηνων.γενικα δεν κανει ζημιες,με ακουει οταν τις λεω κατι,αλλα ενταξει παιδακι ειναι.ποσο φρονιμα να κατσει;κι εμενα μια φορα ενω μαγειρευα,ερχοταν καθε τρεις και λιγο,ανοιγε το ντουλαπι και τον καδο σκουπιδιων και κατι πετουσε μεσα κι μου ελεγε κουπιδια (σκουπιδια)μαμα.λεω κι εγω θα εσκισε τιποτα χαρτια απο τα μπλοκ ζωγραφικης.ωσπου πηγα στο καθιστικο και ειδα οτι η κυρια ειχε ανοιξει το φερμουαρ απο τα μαξιλαρι του καναπε,ειχε χωσει το δαχτυλακι κι ειχε ανοιξει τρυπα στο εσωτερικο υφασμα απο το μαξιλαρι και το μαδουσε σιγα σιγα.Αλλα πανω απο ολα νοικοκυρα η δικια μου.τα εφερνε και τα πετουσε στα σκουπιδια!τι να κανεις μωρε;γερα να ειναι και ας κανουνκαι καμια χαζομαρα.μονο να μην παθουν τιποτα και χτυπησουν αυτο ειναι το αγχος μου.παει και σφαιρα η μικρη κι εξαφανιζεται απο μπροστα μου σε χρονο dt.ουτε τουαλετα ετσι;με ανοιχτη την πορτα παντα.ποσες φορες εχω σηκωθει με κατεβασμενα τα βρακια για να δω οτι ειναι καλα γιατι κανει πολλη ησυχια!
υπομονη!καποια μερα θα φυγουν και θα τα ψαχνουμε μετα!

VASO*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα!
αυτο με την τουαλετα ειναι οντωσ θεμα!!!!!
ο μεγαλος τωρα ζωγραφιζει τα παντα, τοιχους,επιπλα, κουβερτες.....προχθεσ ανοιξα την τηλεοραση κ ειχε κοκκινεσ μουτζουρεσ πανω η οθονη!!!!
δεν μπορω να του θυμωσω ομως, αλλωστε ολα τα επιπλα τησ μανας μου εχουν την υπογραφη μου!(απλα εγω ζωγραφιζα παντα απο την πισω πλευρα τους, η μπροστινη ηταν καθαρη!!!!)
να χαιρεστε τα μωρα σας!!!!!! Very Happy

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι μωρε υπομονη θα μεγαλωσουν. ο δικος μου ο νοικοκυρης που εβαλε μια μερα το παπουτσι του μεσα σε ενα ταπερ, το καπακωσε και εβαλε και το ταπερ στο ντουλαπι ξανα? ειχα φαει τον τοπο να ψαχνω το παπουτσι .

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:ναι μωρε υπομονη θα μεγαλωσουν. ο δικος μου ο νοικοκυρης που εβαλε μια μερα το παπουτσι του μεσα σε ενα ταπερ, το καπακωσε και εβαλε και το ταπερ στο ντουλαπι ξανα? ειχα φαει τον τοπο να ψαχνω το παπουτσι .
πλακα κανεις;αχ πεθανα στο γελιο!τι καλος μωρε ο γλυκουλης!αχ δεν μπορω να σταματησω να γελαω!
καλα VASO κι εμενα η αδερφη μου κλειστηκε στο δωματιο με την φιλεναδα της οταν πηγαιναν στο δημοτικο,και χωρισαν τους τοιχους καθετα με κηρομπογιες και καθε κομματι το ζωγραφισαν αλλο κουζινα,αλλο μπανιο κτλ. για να παιζουν σπιτι!λες και ηταν στο δρομο δεν επαιζαν μεσα στο σπιτι,επρεπε και να το ζωγραφισουν στους τοιχους.εγκεφαλικο η μανα μου ετσι;

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τρεμω την ωρα και τη στιγμη που θα καταλαβει οτι οι μαρκαδοροι που του εδωσα εχουν βγαλμενη μυτη!!!!!!!!!!

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:τρεμω την ωρα και τη στιγμη που θα καταλαβει οτι οι μαρκαδοροι που του εδωσα εχουν βγαλμενη μυτη!!!!!!!!!!
ωχ!αλοιμονο θου!οπως λεει και η δικια μου οταν την μαλωνω.με ακουσε που το ελεγα και το κολλησε και οταν παω να κανω τιποτα μου λεει αλοιμονο θου μαμα!ασε που την εμαθε η αδερφημου καινουριο τωρα και αμα την μαλωσω μου λεει:θα φυγω,θα παω την ποπικα(στην ποπη την αδερφη μου δλδ).με απειλει κιολας!
με εμεις της πηραμε μαρκαδορους που βγαινουν με το νερο ευτυχως!γιατι ειχε ζωγραφισει τοιχους,τζαμια,πατωματα και ρουχα!ευτυχως με ενα βρεγμενο πανακι σκουπισες και τελειωσες!
ποσο ειναι ο δικος σου;

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
21 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΗΡΙΟ ΑΝΗΜΕΡΟ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΑΙΩΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
VASO* έγραψε:καλημερα!
αυτο με την τουαλετα ειναι οντωσ θεμα!!!!!
ο μεγαλος τωρα ζωγραφιζει τα παντα, τοιχους,επιπλα, κουβερτες.....προχθεσ ανοιξα την τηλεοραση κ ειχε κοκκινεσ μουτζουρεσ πανω η οθονη!!!!
δεν μπορω να του θυμωσω ομως, αλλωστε ολα τα επιπλα τησ μανας μου εχουν την υπογραφη μου!(απλα εγω ζωγραφιζα παντα απο την πισω πλευρα τους, η μπροστινη ηταν καθαρη!!!!)
να χαιρεστε τα μωρα σας!!!!!! Very Happy
Ποσο χρονων ειναι ο γιος σου;
Απο Λαρισα βλεπω εισαι.Ειμαστε "γειτονισσες".εγω απο Τρικαλα,η μαμα μου βεβαια ειναι απο ενα χωριο της Λαρισας.

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elenidek έγραψε:21 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΗΡΙΟ ΑΝΗΜΕΡΟ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΑΙΩΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ
κοντα ειναι με την δικια μου.εμενα γεννηθηκε 4 Ιανουαριου 2011.δεν εισαι και κοντα να τα βαλουμε να κανουν παρεα!να μας γκρεμισουν τα σπιτια!
οταν με νευριαζει η μικρη με τις ζημιες της,μου λεει ο αντρας μου,θες να την πουλησουμε;θα ησυχασεις βρε χαζο!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΤΙ ΚΆΝΕΤΕ;;;;;

Κοτίτσια εχω πεθάνει στο γέλιο με τα καμώματα των μικρών σας...χαχαχαχ!!!!
Τα ματια σας 14....υπάρχουν πάντως μαρκαδόροι που ξεπλένονται με το νερο στο Τζάμπο..

Μαριλού μου γλυκια τι μου κάνεις ..άντε εσυ έμεινες ακόμα, η Νάσια έφτιαξε fb...ελα μην βαριέσαι..χαχαχ!!!!!

Καλέ Κατερίνα δεν εισαι απο το Βόλο;;;;;


Εγω αποφασισα να γινω προκομένο κορίτσι και ετσι θα φτιάξω μονη μου tutu για την κόρη μου ,εχω βρει 2 τρόπους και μάλλον θα φτιάξω 2 σε διαφορετικό χρωμα ετσι για ποικιλία...χαχαχ!!!Θα σας πω αποτελέσματα,δυστυχώς δεν θα μπορώ να σας δειξω...Οταν ανοιξετε σελιδα θα δειτε τις φωτο.......χιχιχιχι!!!

Φιλάκια στα μουτσουνάκια!!!!!!!

Νασια εμεις θα τα πουμε.....

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΖΟΥΖΟΥΝΟΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΚΕΦΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ !!! ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΠΟΛΑΒΑΝΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ fb ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ .ΝΑΣΙΑ ΣΕ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ??/  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 32 328109 ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΥΣΑ ?? cyclops cyclops

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κουρτσούδια μου!!!!!!!

Μαριλού μου εδώ είμαι κοριτσάρα!!!! Πού να πάω? Με τρέχουν όλη μέρα τα θηριάκια μου!!!!! Σήμερα η μεγάλη μου με κλείδωσε μέσα στο μπάνιο (μπήκα η έρμη να πλύνω τα χέρια μου) κ μέχρι να καταφέρω να την καθοδηγήσω ώστε να ξεκλειδώσει την πόρτα κ να βγώ έφαγα την φρίκη της ζωής μου!!!!!! affraid Την πάτησα επειδή έχω το κλειδί πάντα πάνω στην πόρτα για να κλειδώνω βγαίνοντας γιατί φοβάμαι μην μπουν μέσα κ βάλουν τίποτα στο στόμα τους χωρίς να πάρω χαμπάρι........

Ρε κορίτσια διαβάζω τα κατορθώματα των παιδιών σας κ παρηγοριέμαι λίγο ότι δεν είναι μόνο τα δικά μου παιδιά ταλιμπάνια!!!!!!!!!

Νικολέττα μου σόρρυ για την βλακώδη ερώτηση αλλά τί είναι αυτό που θα φτιάξεις?????????

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
hello girls!!!!
εχω μερες να μπω καθως εχω αδειουλα κ ασχολουμεολη μερα με το ζιζανιο μου το γλυκο,δεν θελω να την αφηνω για να ειμαι στο internet οταν ειμαι σπιτι...
χαθηκα γενικα κ διαβαζω πολλα νεα μηνυματα!!
μαριλου τελειωσες επιτελους με αυτη την γενικη βλεπω κρατησε μερες..χαχαχα
βρε νασια τισοκ πρεπει να περασες με 2 παιδια μονα στο σπιτι κ εσυ κλειδωμενη...ωχ σε φανταζομαι....
τα δικα μου νεα ειναι απλα και ηρεμα ...μετραω ηδη 8 μερες καθυστερηση κ αυριο πρωι πρωι παω για χοριακη...καλα ειμαι απολυτως σιγουρη οτι ειμαι εγκυος 3 φορες στη ζωημου εχω καθυστερηση την μια φορα ειχα περασει ουρολημοξη τον προηγουμενο μηνα,την 2η φορα οταν ημουν εγκυος στην μικρη μου και αυτη ειναι η τριτη....ουρολημωξη δεν περασα αυτον τον μηνα αρα....  τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #33 - Σελίδα 32 990599

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα τσουπρες!
Εγω ειχα παρει τους δρομους πρωι πρωι παλι για δουλειες.Παρηγγειλα. και μια κουρτινα για το καθιστικο μου,πολυ ωραια!Την μικρη φιλοτιμηθηκε ο αντρας μου να την κρατησει αυτος και οταν γυρισα σπιτι βρηκα και πεθερο και κουνιαδα εκει και μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι.και η μικρη χεσμενη ετσι;να παθουμε παλι καμια ουρολοιμωξη να τρεχουμε.
Νικολεττα μου οχι δεν ειμαι απο Βολο,απο Τρικαλα ειμαι.Στον Βολο γεννηθηκα κ εζησα μεχρι τα 3 λογω δουλειας του μπαμπα μου κ συνεχιζαμε να παμε για πολλα χρονια,οποτε εγω τον θεωρω δευτερη πατριδα μου.τωρα που ειπες οτι θα φτιαξεις τουτου για την κορη σου μου φαινεται θα κανω fb μονο κ μονο για να την δω κι αν ειναι ωραια θα μου πεις πως την εκανες να κανω κι εγω της μπουμπους μου.
Μαριλου τελειωσες κοπελα μου;αντε να ξεκουραστεις!
Την αλλη εβδομαδα γιορταζω και σκεφτομαι αν θα γιορτασω πρωτη φορα στο νεο μας σπιτι.Δεν ξερω τι να φτιαξω.θα δουμε εχω καιρο κ περιμενω κ προτασεις.
ειπα αποψε που δουλευει ο συζυγος να κανω ενα μινι μποτε,να βαψω κανενα νυχι,αλλα ειμαι τοσο ψοφια που παλι θα τεζαρω!
φιλακια πολλα ζουζουνες!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ! ΝΑΣΙΑ ΕΠΑΘΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΛΑΧΤΑΡΑ Ε... pale ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΙΣΜΗΝΗ ΜΕ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΝΕΑ!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ Ε...ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!!!!!!!Καλησπέρα!!!!

Νάσια μου την είδες την tutu μας στις φωτο που ανέβασα ...πιστε΄υω να σου λύθηκε η απορία χαχαχαχ!!!!!


Μαριλού μου εδώ είμαστε απλώς σου την εκλεψα λίγο την Νάσια και την Ισμήνη και την Ειρήνη και τα λέμε και απο την ομαδούλα γι αυτό μας έχασες λίγο, αλλα δεν σε αφήνουμε βρε.......

Να κάνεις τότε Κατερίνα να την δεις την tutu μας και να μας πεις εντυπώσεις και αν σου αρέσει να κάνεις κι εσυ,δεν είναι δυσκολο. Με λίγα μπινελίκια τα κατάφερα και την έφτιαξα μη σου πω οτι πήρα φόρα και έφτιαξα και 2 κορδέλες..προκομένο κορίτσι...χαχαχαχ!!!Πές Νάσια...

Ισμήνη τι ακούνε τα αυτάκια μου και διαβάζουν τα ματάκια μου...Αντε με το καλό βρε!Περιμένω νέααααα.......

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ αυτή τη στιγμή σκέφτομαι τρία πράγματα.

1) Πως θα ξυπνήσω τον μικρό,που με το που μπήκαμε στο αυτοκίνητο μας στο parking του αεροδρομίου κοιμάται.

2) Πότε θα πάμε στο Κολωνάκι να πάρουμε τη μαμά από το σπίτι των πεθερικών μου γιατί έχουν κλείσει όλη την Αθήνα και δεν μπορούμε να πάμε κέντρο.

3) Τι φάω το βράδυ γιατί έχω πεινάσει !











[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις