Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
καλημερα κ σε σενα οχι καλα το ειπες Very Happy ,καλα ειμαι ειδαμε κ το μωρο μας κ πανε ολα καλα προς το παρον,εσυ καλα εισαι?

Μπραβο! Όλα καλα!
Κάνατε την ανακοινωση στην οικογένεια η όχι ακόμα;

Τονια μου καλημέρα
Τι κάνεις; Κι εσυ πεσμένη; Τι εγινε βρε κορίτσια;
Εγω δεν κατάλαβα τίποτα για το φεις, απλα είδα ότι αλλαξες το όνομα, δεν έδωσα σημασία όμως
ναι το ανακοινωσαμε ολα πηγαν τελεια  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 654316 μεσα στη τρελη χαρα ειναι ολοι  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΣΡΑ.ΜΠΑΙΝΩ ΑΠ ΤΟ ΚΙΝ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΕΓΩ ΧΑΘΗΚΑ.ΠΑΘΑΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 417472

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας και πάλι
Βασιλικη μου τι ωραία! Θα ξετρελάθηκαν όλοι

Γιαννα μου καλησπέρα
Τι παθατε καλέ;

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεσποινα να σου ζησει η μπεμπουλα!
Καλοριζικο και το θεματακι που ξεκινησε με ανακοινωση γεννησης οποτε μονο γουρλιδικο μπορει να ειναι!
Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!
Γιαννα μου τι παθατε?

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:καλημερα κοριτσια τι κανετε??δεσποινα μου να σου ζησει η μπουμπου ευχομαι να ειναι παντα γερο κ καλοτυχο.  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994
Γεια σου, Βασιλικη!Ποσων εβδομαδων εισαι?

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Γεννησαμε!3430γρ. Η μπουμπου!καναμε καισαρικη τελικα!ποναω αλλα πιστευω να συνελθω!

μπραβο δεσποινακι μουυυυ!!!!τυχερη.γερη κ δυνατη να ειναι!!!!!ολα να ειναι στρωμενα με ροδοπεταλα στην ζωη της ευχομαι  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ειρηνακι  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 417472

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑΑΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ????

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑΑΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ????
Mia xara emeisQο ΘΑΝΑΣΗς ΚΟΙΜΑΤΑΙ, Ο αΠΟΣΤΟΛΗς ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΘΑ ΦΑΜΕ.
εΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙς?

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΑΚΙ.....ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΑΝ ΘΕΟ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ....ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ....ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΗΜΟΥΝ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΟ....ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/09 ΕΙΧΑ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ -ΚΟΜΜΑΤΙΑ - ΠΟΝΟ....ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ....ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΘ ΠΑΛΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ...ΑΛΛΑ ΜΟΛΚΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ......ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΟΘΕΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΗ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ UTREGISTAN Ή ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΚΕΨΕΙΣ.........ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΩ....Ή ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΠΑΛΜΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ????ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΛΙΓΟ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΦΤΓΕ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΩ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕ????



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lida R στις Σαβ Σεπ 22, 2012 3:47 am, 1 φορά

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:Γεια σου Ειρηνακι  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 417472

καλημερουδια οδυσσεια μουυυυυυυυυυυυυ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
eirinaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑΑΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΜΟΥ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ????
Mia xara emeisQο ΘΑΝΑΣΗς ΚΟΙΜΑΤΑΙ, Ο αΠΟΣΤΟΛΗς ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΘΑ ΦΑΜΕ.
εΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙς?

αααα ωραια μια χαραααα!!!!!εγω καλα πινω καφεδακι κ βλεπω sex and the city φυσικα χαχαχαχαχα

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lida R έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΑΚΙ.....ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΑΝ ΘΕΟ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ....ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ....ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΗΜΟΥΝ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΟ....ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/09 ΕΙΧΑ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ -ΚΟΜΜΑΤΙΑ - ΠΟΝΟ....ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ....ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΘ ΠΑΛΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ...ΑΛΛΑ ΜΟΛΚΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ......ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΟΘΕΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΗ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ UTREGISTAN Ή ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΚΕΨΕΙΣ.........ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΩ....Ή ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΠΑΛΜΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ????ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...

εγω στην θεση σου θα πηγαινα σε γιατρο αλλο αμεσως....να δω που ειμαι κ τι γινετε

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirinaki έγραψε:
Lida R έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΑΚΙ.....ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΑΝ ΘΕΟ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ....ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ....ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΗΜΟΥΝ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΟ....ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/09 ΕΙΧΑ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ -ΚΟΜΜΑΤΙΑ - ΠΟΝΟ....ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ....ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΘ ΠΑΛΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ...ΑΛΛΑ ΜΟΛΚΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ......ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΟΘΕΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΗ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ UTREGISTAN Ή ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΚΕΨΕΙΣ.........ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΩ....Ή ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΠΑΛΜΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ????ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...

εγω στην θεση σου θα πηγαινα σε γιατρο αλλο αμεσως....να δω που ειμαι κ τι γινετε

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΔΩ............

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lida R έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΑΚΙ.....ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΑΝ ΘΕΟ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ....ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ....ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΗΜΟΥΝ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΟ....ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/09 ΕΙΧΑ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ -ΚΟΜΜΑΤΙΑ - ΠΟΝΟ....ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ....ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΘ ΠΑΛΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ...ΑΛΛΑ ΜΟΛΚΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ......ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΟΘΕΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΗ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ UTREGISTAN Ή ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΚΕΨΕΙΣ.........ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΩ....Ή ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΠΑΛΜΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ????ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...
λυπαμαι πολυ για αυτο που εγινε και σου ευχομαι συντομα να αισθανθεις καλυτερα.
Πιστευω πως με μια καποια βεβαιοτητα θα μπορουσε να σου πει καποιος γιατρος αν μπορουσε να ειχε γινει κατι. η αληθεια ειναι πως ηταν πολυ νωρις, η αδερφη μου παντως που ξεκινησε τοσο νωρις με προβληματα, συνεχισε να εχει συχνα πυκνα και το εχασε τελικα στις 22 περιπου εβδομαδες.
Οσον αφορα τους καλοθελητες, παντοτε θα βρισκονται γιατροι και μη

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lida R έγραψε:
eirinaki έγραψε:
Lida R έγραψε:ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΑΚΙ.....ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΑΝ ΘΕΟ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΦΙΛΟΣ....ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΚΟΛΕΓΙΟ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ....ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΗΜΟΥΝ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ ...ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΟ....ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/09 ΕΙΧΑ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ -ΚΟΜΜΑΤΙΑ - ΠΟΝΟ....ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ...ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ....ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ....ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΘ ΠΑΛΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΣ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ...ΑΛΛΑ ΜΟΛΚΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ......ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΛΟΘΕΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΗ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ UTREGISTAN Ή ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΚΕΨΕΙΣ.........ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΩ....Ή ΜΗΠΩΣ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΠΑΛΜΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ????ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...

εγω στην θεση σου θα πηγαινα σε γιατρο αλλο αμεσως....να δω που ειμαι κ τι γινετε

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΔΩ............

πανε στον ιδιο να σε εξετασει τοτε....αχχχ κουκλα μου μακαρι να ειναι ολα καλα τελικα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ?
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ ΜΕ ΚΑΤΑΡΡΟΗ Κ ΔΙΑΡΡΟΙΑ..ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ!!1

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ?
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ ΜΕ ΚΑΤΑΡΡΟΗ Κ ΔΙΑΡΡΟΙΑ..ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΜΕ!!1


ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!!!!τι κανετε;Δεσποινακιιιιι να σου ζησει η κορακλα..να ειναι παντα γερη κ καλοτυχη..ευχομαι καλη αρχη στην νεα σας ζωη..αχ ποσο συγκινητικες στιγμες.. Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:Καλησπερα!!!!τι κανετε;Δεσποινακιιιιι να σου ζησει η κορακλα..να ειναι παντα γερη κ καλοτυχη..ευχομαι καλη αρχη στην νεα σας ζωη..αχ ποσο συγκινητικες στιγμες.. Very Happy

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΧΡΥΣΑ ΜΑΣ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 3 215994

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑ

ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΜΑΣΚΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΔΟΝ ΓΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ....ΕΣΥ ΤΙ ΑΛΛΑ? Razz Razz Razz

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ..ΑΥΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ...ΠΗΡΑ ΝΤΕΠΟΝ ΜΠΑΣ Κ ΗΡΕΜΗΣΕΙ...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΥΣΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΗΛΙΑΣ?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου ειρηνακι..τι μασκα καλε ειναι αυτη;; Very Happy τονια πως εισαι;αχου μωρε περαστικουλια του.

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΑΧ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ..ΑΥΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ...ΠΗΡΑ ΝΤΕΠΟΝ ΜΠΑΣ Κ ΗΡΕΜΗΣΕΙ...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΥΣΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΗΛΙΑΣ?

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΒΑΛΤΟΥΣ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΚΑΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΑΣ Κ ΥΣΗΧΑΣΟΥΝ ΛΙΓΟ....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις