Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
511 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 511 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...Εγω ξερω οτι το κομπλεξ ειναι κομπλεξ...Ο καθενας βγαζει τα αποθυμενα του

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιτελους αρχισε να χτυπαει!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιραντζελα αυτα τα "μικρα μυαλα" με τρελαινουν!!! Καταλαβαινω, χωρις ομως να δικαιολογω, καποιοι να "ενοχληθηκαν" απο το οτι η μητερα σου σε απεκτησε, οπως σε απεκτησε, γιατι αλλα δεδομενα επικρατουσαν παλιοτερα. Δεν καταλαβαινω ομως, ουτε και δικαιολογω, ειτε προκειται για τωρα, ειτε προκειται για πρν 20 χρονια, ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!! Ηρθα εγώ να σε κρινω για τις πραξεις σου? ε, απο που παιρνουν αυτο το δικαιωμα? στα 20 δεν ειναι καλα γιατι εισαι μικρος και δεν ξερεις. στα 25 δεν ειναι καλα γιατι κανεις καριερα τωρα και γινεσαι ανεξαρτητος, απο τα τριαντα και μετα πρεπει οπωσδηποτε γιατι τα χρονια περνανε κι εσυ ποτε θα βαλεις μυαλο να σοβαρευτεις να κανεις οικογενεια και στα 40 ακους και το κορυφαιο: "ε, φερε μας ενα εγγονι κι αν δε θες μην παντρευεσαι". (το ειπε θεια μου στην κορη της)
Δηλαδη πρεπει να "κινουμαστε" μονο μεσα στα πλαισια που ειναι αποδεκτα απο τους αλλους? τσατιζομαι η εγκυος!!
εγω παντα ημουν της αποψης οτι πρεπει να κανεις ο,τι θες, αρκει να το θες ΕΣΥ. σωστο, λαθος, δεν εχει σημασια. σημασια εχει να ειναι δικη σου αποφαση και να εισαι ετοιμος να δεχτεις τις συνεπειες, οποιες κι αν ειναι αυτες. όσο χρονων και να εισαι!το μυαλο εχει σημασια, οχι τα χρονια. Κι ασε τους αλλους να κουρευονται!

Συγνωμη για το μεγαλο ποστ! Φουντωσα!
καλημέρα κορίτσια ....
συμφωνώ μαζί σου , ο καθένας πρέπει να κάνει αυτό που θέλει αφού είναι δική του απόφαση και να μην ακούει τα σχολιάκια των άλλων ....
εγώ παντρεύτηκα πριν 2 χρόνια περίπου με πολιτικό αλλά μέναμε χώρια με τον αντρα μου , με 1000 χλμ απόσταση να μας χωρίζουν Very Happy ...πέρυσι πηρα μεταθεση στην Τρίπολη και ειμαστε 1 χρονο μαζι , δλδ να συμβιωνουμε στο ιδιο σπιτι ...και αν και "μεγαλοι", δε θελαμε αμεσως να βαλουμε μπρος για παιδι , αυτο το καναμε αρχες της χρονιας και μετα απο 2-3 μηνες εμεινα εγκυος στον μπομπιρα μου ... Very Happy Very Happy
εεε λοιπον σας πληροφορω ότι και στενα συγενικα μου προσωπα οταν το εμαθαν απο την μητερα μου ξερετε τι τη ρωτησαν ?? αν εμεινα εγκυος με εξωσωματικη ..!!!!!!!!!!!!! ελεος πια ...που ακομα και ετσι να εμενα , θα ηταν δικο μου θεμα , και καλα θα εκανα ....δεν τους πεφτει λογος ...αλλα θελω να πω , δεστε μεχρι που φτανει η κακια του κοσμου .... σου λεει 2 χρονια παντρεμενοι , ειναι και καποιας ηλικιας , μαλλον δεν μπορει να κανει παιδι και πηγε σε γιατρο ....
τες πα, ας ειναι καλα το μωρακι μου και να γεννηθει με το καλο και ας λενε οι κλωσσες και οι καργιες οτι θελουν ....

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και συγνωμη για την μεγαλη απαντηση Very Happy Very Happy
...αλλα φουντωσα η γυναικα ... χιχιχιχι...
Σοφακι αν καταλαβα καλα κανεις καποια διαιτα εε ??? και εγω πρεπει να αρχισω να προσεχω περισσοτερο γιατι εχω ξεκινησει την εγκυμοσυνη με πάααααααααααααααααρα πολλα κιλα και δεν με παιρνει να παρω και αλλα.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Τέτοιες ιστοριες για σχολια "αγαπητων" μας συνανθρωπων ενα σωρο!Θα σας πω μια για γελια ομως.
Πριν απο ενα χρονο παντρευτηκαμε με το παλικαρι μου. Δηλαδη πριν απο εναμιση, ισως και παραπανω το ανακοινωσαμε. Στο χωριο μου αρχισαν οι καλοθελητες να το συζητανε. Και μια μερα μαθαινω για μια συγκεκριμενη κυρια οτι διαδιδει πως σιγουρα εμεινα εγκυος για αυτο παντρευομαι και να το πιστευουν οι αλλοι και να παιρνουν τηλεφωνο την μαμα μου να την ρωτανε αν ειναι οντως ετσι. Το γεγονος οτι με το παλικαρι μου ειμασταν κοντα 6 χρονια μαζι, οτι ειχαμε ηδη κανει αρραβωνα και μεγαλο μαλιστα (τρομακτικη εμπειρια!!!χιχι) δεν απασχολησε κανεναν...μονο οι βλακειες αυτηνης της "καλης κυριας"! Ελα, ομως που ειμαι πρωτο πνευμα αντιλογιας και με διεστραμμενη αποψη του χιουμορ...απο τοτε που το εμαθα οποτε πηγαινα στο χωριο, εκανα οπωσδηποτε μια περαντζαδα εξω απο το σπιτι της "καλης κυριας" παντα με τα ποδια και παντα με την κοιλια φουσκωμενη (καλα δεν ηταν δυσκολο αυτο, παντα ειχα κοιλια ενω γενικα ημουν αδυνατη)και το χερι στην μεση. Αφου με θελει εγκυο, εγκυμοσυνη της εδινα και την αφηνα να αναρωτιεται γιατι δε φουσκωνω και αφου η μαμα μου διαψευδει την εγκυμοσυνη, εγω γιατι εχω κοιλια. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Μετα δεν ακουστηκε τιποτα αλλο και πολυ στεναχωρηθηκα!Δεν ειχα με ποιον να "παιζω"!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι μπομπιρα ξεκινησα την προηγουμενη βδομαδα διατροφη με διαιτολογο γιατι ειχα αρχισει να ξεφευγω στα κιλα και ηδη ειχα πολλα κιλα απο πριν...

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:Μια χαρουλα ειμαστε Φιλιτσακι!Εσυ?
μια χαρα το β επιπεδου!551 γραμμαρια ειναι το μικροιλι ολα καλα! Very Happy

Εμενα στο β επιπεδου ηταν 419.Ειναι το πιο μικρουλη απολα.Λετε να φαω λιγο ακομα για να μεγαλωσει? Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 4872
σας τρώω όλες!!! το δικό μου στην β' επιπέδου΄(20+4) ήταν 367 γραμμ!!! το πιο μικρούλι!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!καλε τι νευρα ειναι αυτα?αντε μην δινετε σημασια!δυστηχως η ευτηχως ο κοσμος δε το βουλωνει ποτε!κατα τα αλλα καλα?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρουλα!!!
Εφαγα τις φακες μου που τις εφτιαξα απαισιες και τωρα καθομαι Razz

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε βαριεσαι!σκεψου το αυριανο σου μπας και ξεχαστεις!!!!τι ςχεις αυριο?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ψαρακι...Εεε δεν στεναχωριεμαι και τοσο..Σε οποιον δεν αρεσει να μην φαει... Razz Razz Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 215994 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 215994

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ πάντως κορίτσια από χθες δεν είμαι και τόσο καλά....

πήγα για τον καθιερωμένο υπέρηχο και ενώ όλα τα υπόλοιπα ήταν φυσιολογικά, στην κορυφή της δεξιάς κοιλίας της καρδιάς της μικρής είδαμε ένα θρόμβο. αυτό μου είπε οφείλεται σε επέμβαση και μετάγγιση αίματος...κάτι που δεν έχει σχέση με μας...είναι σπάνιο είπε, αλλά να μην ανησυχώ γιατί μπορεί να μην είναι τελικά τίποτα...έχω επανεξέταση σε 3 εβδομάδες, αλλά μέχρι τότε??????

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οφειλεται σε επεμβαση που εχεις κανει εσυ?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lenaki1982 έγραψε:εγώ πάντως κορίτσια από χθες δεν είμαι και τόσο καλά....

πήγα για τον καθιερωμένο υπέρηχο και ενώ όλα τα υπόλοιπα ήταν φυσιολογικά, στην κορυφή της δεξιάς κοιλίας της καρδιάς της μικρής είδαμε ένα θρόμβο. αυτό μου είπε οφείλεται σε επέμβαση και μετάγγιση αίματος...κάτι που δεν έχει σχέση με μας...είναι σπάνιο είπε, αλλά να μην ανησυχώ γιατί μπορεί να μην είναι τελικά τίποτα...έχω επανεξέταση σε 3 εβδομάδες, αλλά μέχρι τότε??????
ελα βρε κοριτσι μου .αφου σου ειπε να μην ανυσηχεις μη το πολυσκευτεσαι και στεναχωρεις και το μωρακι σου!κατσε να κανεις την εξεταση παλι.μη στεναχωριεσαι.

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Οφειλεται σε επεμβαση που εχεις κανει εσυ?
εκείνη την ώρα τα έχασα και δε σκέφτηκα να ρωτήσω πολλά. φαντάζομαι εννοούσε σε επέμβαση που έκανα στη διάρκεια της εγκυμοσύνης...
κάτι το οποίο δεν έχει γίνει.
η μόνη επέμβαση που έω κάνει είναι η καισαρική του πρώτου μου παιδιού....
τι να πω?ο γιατρός μου είναι κορυφή στους υπερήχους οπότε το να πάρω μια δεύτερη γνώμη νομίζω δε χρειάζεται (αφήστε που δεν υπάρχουν και λεφτά) αλλά και 3 εβδομάδες??? Crying or Very sad

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για να στο ειπε αυτο μπορει πιθανον να ειναι κατι που ισως φευγει απο μονο του ή να θελει να δει την εξελιξη του..Μην στεναχωριεσαι και τοσο προσπαθησε να σκεφτεσαι οσο γινεται θετικα!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Για να στο ειπε αυτο μπορει πιθανον να ειναι κατι που ισως φευγει απο μονο του ή να θελει να δει την εξελιξη του..Μην στεναχωριεσαι και τοσο προσπαθησε να σκεφτεσαι οσο γινεται θετικα!!
ΣΥΜΦΩΝΩ!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σας!!!

Λενα μην ανησυχεις καλη μου, με τν υπερηχο παρερμηνευονται συχνα τα πραγματα. Μπορει να μην ειναι κατι ανησυχητικο. Και αφου εμπιστευεσαι τον γιατρουλη σου,ακουσε τον και μην ανησυχεις!!! Ελπιζω να ειναι ολα καλα με ολη μου την καρδια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Κατα τα αλλα κοριτσαρες εγω ειμαι πολυ καλα, πριν απο καμια ωρα ξυπνησα (απο τις 2 κοιμομουν, ελεος 13 ωρες), εφαγα πρωινο <δεν λεω τι γιατι δεν ειναι και πολυ λαιτ> και τωρα θα κανω Skype με κατι συμφοιτητριες μου που θελουν να με δουν και να δουν και την κοιλια μου!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ρωτησω κατι? Ξερει καμια καποια φυτικη-φυσικη λυση για τον πονο απο φρονημιτη? Εδω και ενα μισαωρα πεθαινω στον πονο, και εμενα αυτος ο πονος μου περναει μονο με Mesulid, που δεν θελω να παρω. Ξερετε κατι δραστικο που να μπορω να κανω?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΡΕΝΤΖΕΛΑΚΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΥΝΕΙς!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω τσιπουρο σκεφτηκα...
Τελικα τα μωρομαντηλα πως ηταν?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:ΜΙΡΕΝΤΖΕΛΑΚΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΥΝΕΙς!


και εγώ αυτό θα πρότεινα αλλά είναι αλλιώς όταν το λέει μια Βολιώτισσα.... Very Happy Very Happy Very Happy

αν και εγώ είμαι τρελαμένη με τους μεζέδες σας και όχι τόσο με το τσίπουρο ...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε:ΜΙΡΕΝΤΖΕΛΑΚΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΥΝΕΙς!


και εγώ αυτό θα πρότεινα αλλά είναι αλλιώς όταν το λέει μια Βολιώτισσα.... Very Happy Very Happy Very Happy

αν και εγώ είμαι τρελαμένη με τους μεζέδες σας και όχι τόσο με το τσίπουρο ...
το ονομα σου ποιο ειναι?ελε εδω εχω μπαμπα με τσιπουραδικο!!!! Wink

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Και εγω τσιπουρο σκεφτηκα...
Τελικα τα μωρομαντηλα πως ηταν?
Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 19 654316 ωραια ειναι!απλα ηθελε λιγοτερο νερο!παντως τη κανουν μια χαρα τη δουλεια τους!συγνωμη κορες που χαθηκα επινα τσιπουρακι στο μπαμπα μου!!!ετρωγα δηλ!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποσο μου ελειψε να πηγαινουμε με τον μπαμπα για τσιπουρο ομως...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις