Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
513 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 513 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσουλια μου παω για νανι θα τα πουμε αυριο!καλο βραδυ!!!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα Very Happy Very Happy

βρε κορίτσια , αυτό το πράγμα με τον ύπνο δεν μπορώ να το καταλάβω ....εγώ ήμουν η πρώτη υπναρού και τώρα στις 7 κάθε μέρα ξυπνάω ....και χωρίς να κοιμάμαι τα περισσότερα μεσημέρια ....που πήγαν οι παλιές καλές μέρες που έφτανε καλές 11 ή 12 και σηκωνόμουν με το ζόρι ...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:καλημέρα Very Happy Very Happy

βρε κορίτσια , αυτό το πράγμα με τον ύπνο δεν μπορώ να το καταλάβω ....εγώ ήμουν η πρώτη υπναρού και τώρα στις 7 κάθε μέρα ξυπνάω ....και χωρίς να κοιμάμαι τα περισσότερα μεσημέρια ....που πήγαν οι παλιές καλές μέρες που έφτανε καλές 11 ή 12 και σηκωνόμουν με το ζόρι ...
καλημερα ελενη μου!δε λες παλι καλα?να μπενουμε και σε προγραμμα!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:καλημέρα Very Happy Very Happy

βρε κορίτσια , αυτό το πράγμα με τον ύπνο δεν μπορώ να το καταλάβω ....εγώ ήμουν η πρώτη υπναρού και τώρα στις 7 κάθε μέρα ξυπνάω ....και χωρίς να κοιμάμαι τα περισσότερα μεσημέρια ....που πήγαν οι παλιές καλές μέρες που έφτανε καλές 11 ή 12 και σηκωνόμουν με το ζόρι ...
καλημερα ελενη μου!δε λες παλι καλα?να μπενουμε και σε προγραμμα!

δίκιο έχεις , είναι σωστό να μπαίνουμε και σε πρόγραμμα..χααχαχ..δεν μου λείπει ύπνος απλά δεν έχω πως να καλύψω τις ώρες μου όλη μέρα ... Very Happy Very Happy Very Happy

αλήθεια εσύ δουλεύεις ή έχεις πάρει άδεια ?? είναι το πρώτο σου μωράκι ??

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:καλημέρα Very Happy Very Happy

βρε κορίτσια , αυτό το πράγμα με τον ύπνο δεν μπορώ να το καταλάβω ....εγώ ήμουν η πρώτη υπναρού και τώρα στις 7 κάθε μέρα ξυπνάω ....και χωρίς να κοιμάμαι τα περισσότερα μεσημέρια ....που πήγαν οι παλιές καλές μέρες που έφτανε καλές 11 ή 12 και σηκωνόμουν με το ζόρι ...
καλημερα ελενη μου!δε λες παλι καλα?να μπενουμε και σε προγραμμα!

δίκιο έχεις , είναι σωστό να μπαίνουμε και σε πρόγραμμα..χααχαχ..δεν μου λείπει ύπνος απλά δεν έχω πως να καλύψω τις ώρες μου όλη μέρα ... Very Happy Very Happy Very Happy

αλήθεια εσύ δουλεύεις ή έχεις πάρει άδεια ?? είναι το πρώτο σου μωράκι ??
εγω δε δουλευω εξου και οτι αυτο που περιμενω ειναι το τριτο μου!οσο για τις ωρες που θες να καλυψεις εμεις ειμαστε εδω!!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!Και εγω 7 ξυπνησα,πηγα λαικη και τωρα θα ετοιμασω τα ψαρακια...Εμενα με πιανει με φασεις ή δεν θα κοιμαμαι καθολου ή θα ειμαι ολη μερα σαν το φυτο..Δεν εχω μεση λυση

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α!εγω φευγω τωρα για λαικη!τα λεμε σε λιγο!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Καλημερα!!Και εγω 7 ξυπνησα,πηγα λαικη και τωρα θα ετοιμασω τα ψαρακια...Εμενα με πιανει με φασεις ή δεν θα κοιμαμαι καθολου ή θα ειμαι ολη μερα σαν το φυτο..Δεν εχω μεση λυση
filitsaki έγραψε

εγω δε δουλευω εξου και οτι αυτο που περιμενω ειναι το τριτο μου!οσο για τις ωρες που θες να καλυψεις εμεις ειμαστε εδω!!!!!!

σοφία εγώ αν κοιμηθω και το μεσημερι θα τον παρω για κανα 2ωρο στο νερο , αλλιως δεν κοιμαμαι καθολου ...δεν εχω κοιμηθει ποτε για μεσημερι μισαωρο η 45λεπτο ...χααχ..
η αδερφη μου κοιμαται για 15 λεπτά και θεωρει ότι ξεκουραστηκε , αλλα εχει 2 παιδια λιονταρια , δεν την αφηνουν σε ησυχια ..
φιλίτσα να σου ζήσουν τα ζουζουνια σου SmileSmileSmile εγώ σκέφτομαι για 2ο παιδι αμεσως μετα από αυτό αλλά για 3ο δεν το βλέπω ...θα είμαι και μεγαλη και λογω καταστασης νομιζω οτι στριμωχνονται πολυ τα πραγματα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
Sofki έγραψε:Καλημερα!!Και εγω 7 ξυπνησα,πηγα λαικη και τωρα θα ετοιμασω τα ψαρακια...Εμενα με πιανει με φασεις ή δεν θα κοιμαμαι καθολου ή θα ειμαι ολη μερα σαν το φυτο..Δεν εχω μεση λυση
filitsaki έγραψε

εγω δε δουλευω εξου και οτι αυτο που περιμενω ειναι το τριτο μου!οσο για τις ωρες που θες να καλυψεις εμεις ειμαστε εδω!!!!!!

σοφία εγώ αν κοιμηθω και το μεσημερι θα τον παρω για κανα 2ωρο στο νερο , αλλιως δεν κοιμαμαι καθολου ...δεν εχω κοιμηθει ποτε για μεσημερι μισαωρο η 45λεπτο ...χααχ..
η αδερφη μου κοιμαται για 15 λεπτά και θεωρει ότι ξεκουραστηκε , αλλα εχει 2 παιδια λιονταρια , δεν την αφηνουν σε ησυχια ..
φιλίτσα να σου ζήσουν τα ζουζουνια σου SmileSmileSmile εγώ σκέφτομαι για 2ο παιδι αμεσως μετα από αυτό αλλά για 3ο δεν το βλέπω ...θα είμαι και μεγαλη και λογω καταστασης νομιζω οτι στριμωχνονται πολυ τα πραγματα
μην ακουω τετοια!η γυναικα ποτε δε μεγαλωνει!ωριμαζει ναι!!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε: μην ακουω τετοια!η γυναικα ποτε δε μεγαλωνει!ωριμαζει ναι!!!!


χαχαα....ο.κ. θα ειμαι πολυ ώριμη για 3ο , αυτό ενννούσα .. Very Happy Very Happy Very Happy

αν και έχω άλλες 2 αδερφές και πάντα θεωρούσα πως ο σωστός αριθμός για παιδιά είναι το 3 !!!!!!!!!!
ο άντρας μου πάλι είναι μοναχοπαίδι και ποτέ δεν του έλειψαν τα αδέρφια (έτσι μου λέει τουλάχιστον) οπότε και ένα θα του έφτανε ...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε: μην ακουω τετοια!η γυναικα ποτε δε μεγαλωνει!ωριμαζει ναι!!!!


χαχαα....ο.κ. θα ειμαι πολυ ώριμη για 3ο , αυτό ενννούσα .. Very Happy Very Happy Very Happy

αν και έχω άλλες 2 αδερφές και πάντα θεωρούσα πως ο σωστός αριθμός για παιδιά είναι το 3 !!!!!!!!!!
ο άντρας μου πάλι είναι μοναχοπαίδι και ποτέ δεν του έλειψαν τα αδέρφια (έτσι μου λέει τουλάχιστον) οπότε και ένα θα του έφτανε ...
αμα θελεις θα τον πεισεις!πως στο καλο οι παλιες γυναικες λεγαν τον αντρα πρεπει να τον κανεις οτι θες ποτε δε το καταλαβα και ποτε δε το καταφερα!τι τους κανανε απορω!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωριμη!τι ωριμη?στα 37 το 1ο,στα 38 και κατι το 2ο και το 3ο στα 40-41 αφου μεθυσεις τον αντρα σου!!!! Winkαλωστς για οσο εχουμε κυκλο μπορουμε να τεκνοποιουμε σωστα?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:
filitsaki έγραψε: μην ακουω τετοια!η γυναικα ποτε δε μεγαλωνει!ωριμαζει ναι!!!!


χαχαα....ο.κ. θα ειμαι πολυ ώριμη για 3ο , αυτό ενννούσα .. Very Happy Very Happy Very Happy

αν και έχω άλλες 2 αδερφές και πάντα θεωρούσα πως ο σωστός αριθμός για παιδιά είναι το 3 !!!!!!!!!!
ο άντρας μου πάλι είναι μοναχοπαίδι και ποτέ δεν του έλειψαν τα αδέρφια (έτσι μου λέει τουλάχιστον) οπότε και ένα θα του έφτανε ...
αμα θελεις θα τον πεισεις!πως στο καλο οι παλιες γυναικες λεγαν τον αντρα πρεπει να τον κανεις οτι θες ποτε δε το καταλαβα και ποτε δε το καταφερα!τι τους κανανε απορω!!!!


χααχχα...αντε ντε ...αν και δεν εχω παραπονο , οτι θελω εγω γινεται στο τελος , απλα μπορει να γινει πιο ευκολα η με περισσοτερο κοπο ... Very Happy Very Happy ...μεχρι στιγμης για 2ο εχει συμφωνησει (δεν ξερω τι θα πει οταν τον βαλω κατω για να μου το κανει ..χχεχεχεχ)....για 3ο όμως καιεγώ το σκέφτομαι ...αλλά πολύ μακριά το πάω , ας έρθει με το καλο ο μπομπιρας μου και θα δουμε μετα ...
αλήθεια κοριτσια , εχετε ψαξει καθολου για κρεβατακια ?? εγώ που ασχολουμαι τωρα με αυτα ειμαι σε διλημμα αν θα πρεπει να παρω κρεβατακι - κουνια (διασταση στρωματος 60Χ120) ή κουνια - προεφηβικό (διαστ. στρωμ. 70Χ140) ...ειδικά με την προοπτική ενός 2ου παιδιού οταν το 1ο θα ειναι 2-2,5 χρονών , δεν ξέρω τι να αποφασισω .. Rolling Eyes

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δε το σκευτηκα και πολυ καλα.θα επερνα αυτα που γινοντε και εφηβικο με κομοδινακι!ειναι τελεια!δεν ειχα δει τετοιο τοτε στο γιο μου!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμένα πάλι πολυ με προβληματίζει το θέμα ....γενικά πάντως με όλα ψαχνομαι ,με καροτσακια , κρεβατακια κλπ κλπ κλπ

λέω να πάω να κάνω την μακαρονάδα με τη σαλτσούλα για να φάμε , γιατί αλλιώς θα μείνουμε νηστικοί...μετά από μία εβδομάδα έτοιμο φαγητό από την πεθερά , λέω σήμερα να κάνω κάτι εύκολο ... Very Happy Very Happy Very Happy

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα θα μου φτιαξει ι μπαμπας μου κρεβατακι οποτε δεν ασχολουμαι με αυτο!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Εμενα θα μου φτιαξει ι μπαμπας μου κρεβατακι οποτε δεν ασχολουμαι με αυτο!!!



τυχερούλα είσαι ....

κορίτσια μάλλον ο μπόμπιρας ενθουσιάστηκε με την ιδέα των ζυμαρικών και χοροπηδάει συνέχεια ..χαχαχαχ...καλά εεεε, τρώω πολλές κλοτσιές ....!!!!!!!!!!!!1


εμένα μοιάζει το καμάρι μου , μακαρονάς θα γίνει .... Very Happy Very Happy Very Happy

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εμενα θα μου φτιαξει ι μπαμπας μου κρεβατακι οποτε δεν ασχολουμαι με αυτο!!!
μια χαρα σοφακι!μαραγκος ο μπαμπας?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
Sofki έγραψε:Εμενα θα μου φτιαξει ι μπαμπας μου κρεβατακι οποτε δεν ασχολουμαι με αυτο!!!



τυχερούλα είσαι ....

κορίτσια μάλλον ο μπόμπιρας ενθουσιάστηκε με την ιδέα των ζυμαρικών και χοροπηδάει συνέχεια ..χαχαχαχ...καλά εεεε, τρώω πολλές κλοτσιές ....!!!!!!!!!!!!1


εμένα μοιάζει το καμάρι μου , μακαρονάς θα γίνει .... Very Happy Very Happy Very Happy
Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 21 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 21 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 21 328109

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερες!!!!!!!! Τι κανετε μανουλες-νινακια?? Σημερε ξυπνησα με τελεια τελεια διαθεση. Εχουμε και την β επιπεδου μας, και εχω πολυ καλο προαισθημα. Ψαρακι θα φαω κι εγω, μαγειρεμενο απο την πεθερα.Ετσι γα συμπαρασταση στη Σοφια μας!! Βεβαια εγω μαλλον θα φαω ενα Αιγαιο ψαρια μεχρι να χορτασω.... Δεν πειραζει ομως.

Καλα κι ο δικος μου μακαρονας θα γινει, τουλαχιστον μεχρι να μαθω να μεγειρευω κανενα φαγητο. Προς το παρον ειμαι λιγο ασχετη...χαχαχαχα

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ και εμενα μου αρεσουν τα μακαρονια...ειδικα με κιμα κια μποοολικη φετα....μιαμ μιαμ

Ναι ειναι επιπλοποιος και θα μας κανει το κρεβατακι και μια συρταριερα για τα ρουχα του μωρου..Και να θελουμε δεν χωρανε αλλα επιπλα...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια μ'αρεσει πολυ αυτη η δουλεια!!! μακαρονια με κιμα?μμμμ την αλλη εβδομαδα ισως!!!σημερα κοτοπουλο χωριατικο με χυλοπιτες!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω και αυτο μ'αρεσει!!!!!!!!! Razz Razz

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Πωπω και αυτο μ'αρεσει!!!!!!!!! Razz Razz
τι εχεις αυριο?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mirantzela! έγραψε:Καλημερες!!!!!!!! Τι κανετε μανουλες-νινακια?? Σημερε ξυπνησα με τελεια τελεια διαθεση. Εχουμε και την β επιπεδου μας, και εχω πολυ καλο προαισθημα. Ψαρακι θα φαω κι εγω, μαγειρεμενο απο την πεθερα.Ετσι γα συμπαρασταση στη Σοφια μας!! Βεβαια εγω μαλλον θα φαω ενα Αιγαιο ψαρια μεχρι να χορτασω.... Δεν πειραζει ομως.

Καλα κι ο δικος μου μακαρονας θα γινει, τουλαχιστον μεχρι να μαθω να μεγειρευω κανενα φαγητο. Προς το παρον ειμαι λιγο ασχετη...χαχαχαχα


θα μαθεις και εσυ , που θα παει , εισαι μικρουλα ακομα....και εσυ αγορακι εεε?? ωραια , να εχει ο δικος μου παρεα να παιζει...χχαχααχ...

με το καλό και η β΄ επιπέδου ..και εγώ θέλω να πάω να δω πάλι τον μπόμπιρά μου ...θα περιμενω ομως μεχρι την αλλη τεταρτη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις