Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
469 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 469 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:καλα οσο για το σοφακι,εγω το ειπα,θα μας ξεγεννησει ολες πρωτα κ μετα θα παει να γεννησει.

Laughing Laughing Laughing

δε βγαινει με τιποτα η μαγουλήθρα! ευτυχως η Σοφία ειναι απο τις υπομονετικές απο οτι εχω καταλάβει...

Αννα αν ήσουν στη θέση της θα σε βλέπαμε στις ειδήσεις όντως!!!
Φανταζομαι θα σε βάλει σκ.. γιατι να μη σε βάλει? εδω εγω θα μπω λογικα Δευτερα - Τριτη...

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:
ANNAST έγραψε:καλα οσο για το σοφακι,εγω το ειπα,θα μας ξεγεννησει ολες πρωτα κ μετα θα παει να γεννησει.

Laughing Laughing Laughing

δε βγαινει με τιποτα η μαγουλήθρα! ευτυχως η Σοφία ειναι απο τις υπομονετικές απο οτι εχω καταλάβει...

Αννα αν ήσουν στη θέση της θα σε βλέπαμε στις ειδήσεις όντως!!!
Φανταζομαι θα σε βάλει σκ.. γιατι να μη σε βάλει? εδω εγω θα μπω λογικα Δευτερα - Τριτη...


κουραστηκα τοσο πολυ πια μαριανθη μου,που δεν αντεχω αλλο.
τα κεκακια πως πανε?εγω εκανα καμια 20 συσκευασια,κ τα υπολοιπα το βραδακι.πηρα κ κουτια ζαχαροπλαστιου,κ το μονο που θα χει να κανει ο δικος μου,να τα βαλει στο κουτι κ να το φερει.τελικα καρτελακια δεν εβαλα κ εγω,βαρεθηκα.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα εχω κ κατι συσπασεις.τι κουφο ειναι αυτο?δεν πονανε,αλλα κατι περιεργο μου κανει..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Na mai k egw san thn tsoutsou!!!
Anna m ti se anhsyxei p exeis syspaseis???To poly-poly na gennhseis..ayto den theloume???Syspasou loipon!!!
Teleio to maksilaraki p mou vrhkes,to thelw st alhtheia!!!! xaxaxaxax

Marianthako exeis kaneis ergasthri paragwghs???Na kanw paraggelia???
Kala ayto me thn Sofia einai ap ta anykousta!!!!Exei perasei kata poly thn pht etsi den einai???Einai swsto na thn afhnoun,den yparxei provlhma dhladh?

Xristinaki mou :****

Emeis edw,kanoume upomonh,nystazoume alla den mas pernei o upnos,shmera eixame gia vradyno krepa sokolata,to leei h diaita,dystyxws tpt allo k den me vlepw kala ws to prwi!!!!
Pareigeila shmera kainouries zwnes efidrwshs,tha erthoun ws thn paraskeyh,tha valw apo to maieythrio kai synexomena gia toulaxisto 20 meres,meta mono otan kanw aerovia.
To paidi mou akouei ta paidakia apo katw p exoun party kai kanei k ayto xoreytika k m exei trelanei!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα,σωστα...αυτο θελουμε..αλλα εκτος των συσπασεων εριξα ενα γελιο τωρα εδω,οντως κοντευα να γεννησω.. ακομα κλαιω απο τα γελια,θα σας τα πω απο το σπιτι..τωρα δεν προλαβαινω...σας αφηνω,κ θα μπω οταν κοιμιζω την μπουμπου μου.φιλακια!!!
πηνελοπη,κρεπα ε?????μμμμμμμμμ.....

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ok pempth xara thelete aproopto?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Na mas peis kuria mou giati gelouses!!!
Nai krepa Anna,exei k tetoia h diaita alla ti an to kanw?olh mera 2 mhla 1 giaourti k 1 mprizola me salata xwris ladi..mexri tis 7-8-9 p tha koimhthw ti tha kanw???oeo??

Tini ksexasa na sxoliasw thn foto ths mikrhs sou thn opoia twra gyrisa pisw selides kai ksanaxazeya...einai ena kouklaki zwgrafisto,den kserw an exei h den exei magoulakia alla einai teleia k egw tha diafwnhsw pws moiazei tou Manou..mou faineste idies,vevaia den sas exw dei apo koda,alla ti mwro einai ayto?????
Na ths dwseis 10000000 filia Smile

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα επέστρεψα και εγώ μετά από μεσημεριανό ύπνο, 1 ώρα περπάτημα και βραδινό φαγητό!!! Very Happy

Βρε Πηνελόπη μου μήπως πεινάς γι αυτό δεν μπορείς να κοιμηθείς????confused

Τινη μου η μικρούλα σου είναι τέλεια σκέτη μπουμπού!!! Να την χαίρεσαι!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhspera Kuriakh Smile
Makari na htan ayto alla den einai k pou etrwga san gourounaki prin pali den koimomoun Razz

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maroulo έγραψε:ok pempth xara thelete aproopto?

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΠΕΜΠΤΗ ΑΠΡΟΟΠΤΟ?

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΩΡΟΜΑΜΑΔΕΣ,ΤΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 9 417472 ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ!!!!!

ΕΓΩ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΣΤΟ FACTORY ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ,ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ!!!!!ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΤΣΑΚΙΣΑ 2 ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΙΤΣΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 9 334589 ,ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΟΥΝΑ!!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koutsounaki2810 έγραψε:
maroulo έγραψε:ok pempth xara thelete aproopto?

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΚΑΝΟΝΙΣΤΗΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΠΕΜΠΤΗ ΑΠΡΟΟΠΤΟ?

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΙΛΟΥΜΠΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΩΡΟΜΑΜΑΔΕΣ,ΤΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 9 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 9 417472 ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ!!!!!

ΕΓΩ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΣΤΟ FACTORY ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ,ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ!!!!!ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΤΣΑΚΙΣΑ 2 ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΙΤΣΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 9 334589 ,ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΟΥΝΑ!!!!!

ελευθερια να δουμε τι θα πει και η χαρα εγω ειμαι μεσα παντος

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:
desT έγραψε:Βίκυ και Νίκη να σας ζήσουν τα ζουζούνια σας!!!!!!!!!!!!!!

δεσποινουλα τι κανεις?τι ακνει η μπουμπουκα σας?

Γεια σου Αννούλα!
Δόξα το Θεό, είμαστε όλοι πολύ καλά. Κάνουμε τη θεραπεία για τα ποδαράκια μας και όλα βαίνουν καλώς.

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΕΣ ΒΛΕΠΕΤΕ TV ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΡΡΟΦΗΘΕΙ ΕΚΕΙ!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinako mou s exoume xasei..einai logiko vevaia,diavasa ta nea sas sto allo thema,tha valete k alla gypsakia kai se talaipwroun sto mpanaki alla to mikrouli sou einai hsyxo kai to exeis voltarei kiolas,eides ekana thn meleth mou!!!xixixiix
Ta alla sou einai kala?Exoun prosarmostei k ekeina me to mwraki??
Esy prolavaineis na ksekourasteis????
Theloume k kainouria foto ths mpoumpous!!!

Eleytheritsa egw edw eimai,koitazw k tv taytoxrona alla genika eimai san zompi opote kathysterw n aparw mpros!!!
Siga to poly p efages k esy..2 kalamakia k liges patates tpt den einai!Eixe tpt kalo to factory???Thelw na paw k egw mia volta bsb kai katw st athlhtika.

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΗΝΕΛΟΠΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ,TV ΚΑΙ INTERNET!!!!
ΠΗΓΑ ΠΑΝΩ ΣΤΑ BEBE ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ,ΤΑ ΗΘΕΛΑ ΟΛΑ!!!!ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΕΙΧΕ!ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ ΣΤΑ LAPIN ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ!!!!ΣΤΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΙ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,ΣΤΗΝ PUMA!ΟΤΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΚΠΤΩΣΗ ΜΑΣ!ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ PM ΤΟ ΤΗΛ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μαι κ εγωωωω.. Σας ελειψα;;
Λοιπόν απρόοπτο;;; Τι μου θυμισατε ΤΏΡΑ... Τις κοπανες που έκανα στο σχολείο!!! Χαχαχα!!!
Λοιπόν να σας πω τι πάθαμε.. Έρχεται μια πελατισσα στο Μαγαζι κ εγω εκείνη την ώρα ποναω κ κάθομαι στην καρέκλα στο γραφείο.. Κ σκέφτομαι...
Αν σπάσουν τα νερά ΤΏΡΑ, θα συνεχίσω να κάθομαι σαν νς μην συμβαίνει τίποτα, μέχρι να φύγει κ μετα του το λέω του Σταύρου..( ο δικός μου δεν είναι κ πολυ διακριτικος) κ ακούει τα νερά να τρέχουν κ λεει::
Άννα την βρύση πάλι δεν την εκλεισες;;;
Λοιπόν όταν του τα είπα αυτά, ειλικρινά έριξα ένα κλαμμα απο τα γέλια, νόμιζα θα γέννησω..τρελλαθηκε κ ο μικρός κ άρχισε να κανει τούμπες κ εγω να ποναω, να γελαω κ να κλαίω..
Δεν υπάρχει.. Αν μας πιάσει καμία φορά το νευρικό, δεν μπορούμε να σταματήσουμε..έπρεπε να μας δείτε απο μια πλευρά πως είχαμε γίνει..

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εγώ TV και ιντερνετ ταυτόχρονα, έχει τον Μπεζο πολύ γέλιο!!! Να ρωτήσω στα μπιμπερό τι θηλές χρησιμοποιούμε τις διάφανες η τις καφέ? Μέσα στις απορίες είμαι.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερία στο φακτορι Πειραιώς δουλεύει η αεροδρόμιο;

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ANNAST έγραψε:Να μαι κ εγωωωω.. Σας ελειψα;;
Λοιπόν απρόοπτο;;; Τι μου θυμισατε ΤΏΡΑ... Τις κοπανες που έκανα στο σχολείο!!! Χαχαχα!!!
Λοιπόν να σας πω τι πάθαμε.. Έρχεται μια πελατισσα στο Μαγαζι κ εγω εκείνη την ώρα ποναω κ κάθομαι στην καρέκλα στο γραφείο.. Κ σκέφτομαι...
Αν σπάσουν τα νερά ΤΏΡΑ, θα συνεχίσω να κάθομαι σαν νς μην συμβαίνει τίποτα, μέχρι να φύγει κ μετα του το λέω του Σταύρου..( ο δικός μου δεν είναι κ πολυ διακριτικος) κ ακούει τα νερά να τρέχουν κ λεει::
Άννα την βρύση πάλι δεν την εκλεισες;;;
Λοιπόν όταν του τα είπα αυτά, ειλικρινά έριξα ένα κλαμμα απο τα γέλια, νόμιζα θα γέννησω..τρελλαθηκε κ ο μικρός κ άρχισε να κανει τούμπες κ εγω να ποναω, να γελαω κ να κλαίω..
Δεν υπάρχει.. Αν μας πιάσει καμία φορά το νευρικό, δεν μπορούμε να σταματήσουμε..έπρεπε να μας δείτε απο μια πλευρά πως είχαμε γίνει..


ΚΑΛΑ ΡΕ ΘΗΡΙΟ,ΚΑΘΗΣΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ????
ΑΝΝΟΥΛΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΓΕΙΤΟΝΑΚΙΑ?ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ ΠΟΥ ΕΜΕΝΕΣ?ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΣ?

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ANNAST έγραψε:Ελευθερία στο φακτορι Πειραιώς δουλεύει η αεροδρόμιο;

ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kiriakits έγραψε:Και εγώ TV και ιντερνετ ταυτόχρονα, έχει τον Μπεζο πολύ γέλιο!!! Να ρωτήσω στα μπιμπερό τι θηλές χρησιμοποιούμε τις διάφανες η τις καφέ? Μέσα στις απορίες είμαι.

Εγω έχω πάρει avent κ έχει τις διαφανες. Γενικά θα δεις κ στην πράξη, η κόρη μου ποτε δεν ήπιε απο τις καφε.. Δεν ξέρω γιατί, μάλλον λόγω υφής. Είχα πάρει διάφορες μάρκες μπιμπερο κ διάφορες θυλες να δω τι θα βολέψει κ τελικά κατέληξα στα avent.ακόμα απο αυτά πίνει το βραδινό της γάλα.

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kiriakits έγραψε:Και εγώ TV και ιντερνετ ταυτόχρονα, έχει τον Μπεζο πολύ γέλιο!!! Να ρωτήσω στα μπιμπερό τι θηλές χρησιμοποιούμε τις διάφανες η τις καφέ? Μέσα στις απορίες είμαι.

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΟΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΟΛΕΨΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΠΗΡΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΤΗΣ NUK!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νίκη να σου ζήσει ο γιος!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 9 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 9 50580
Να είναι πάντα γέρος κ ευτυχισμένος!!!

Τινακι τι κούκλα είναι η κόρη σου με τέλεια χειλακια!!! Περαστικά εύχομαι στην μανούλα σου

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαχαχα Laughing Άννα όντως αστείο το σκηνικό! Γενικά οι άντρες δεν είναι διακριτικοί γιατί τα χάνουν.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νίκη να σου ζήσει ο γιος!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 9 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 9 50580
Να είναι πάντα γέρος κ ευτυχισμένος!!!

Τινακι τι κούκλα είναι η κόρη σου με τέλεια χειλακια!!! Περαστικά εύχομαι στην μανούλα σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις