Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
487 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 487 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εμενα μ΄αρεσει το σ/κ για να γεννησω!

εγω μολις εφτιαξα την μπεσαμελ κ εβαλα για ψησιμο το παστιτσιο!!

Μαριανθη μου μετα επιβαλετε να βρεθουμε,να δουμε τι κρυβαν οι κοιλιτσες μας!!
εγω παντως ολους αυτους τους μηνες εχω αποκτησει τοσες φιλες που νιωθω οτι νοιαζοντε κιολας για μενα οπως κ εγω γι΄αυτες που καθε μερα παρακαλαω να συνεχισουμε να τα λεμε κ σαν μανουλες αλλα να κανουμε κ παρεα εκτος φορουμ!δυστυχως εχουμε κοπελες εκτος Αθηνων αλλα καποια στιγμη μπορει να βρεθουμε κ με αυτες!!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ!!! Very Happy
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΝΤΕ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΧΑΧΑΧ!
ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ Σ/Κ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΙΝΩ ΕΝΑ ΡΟΦΗΜΑ (ΚΑΝΕΛΑ ΜΕ ΡΙΓΑΝΗ)ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΠΕΥΣΕΙ, ΜΙΛΑΜΕΔΕΝ ΠΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΕΙΝΑΙ ΘΕΟΠΙΚΡΟ ΡΕ ΓΜΤΟ!!!!
ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΩ...ΕΜΑΘΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 25 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 25 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 25 417472

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ και εκτος Ελλαδας χαρουλα μου!

Καλημερα κοριτσαρες!
Διαβασα τα καλα νεα για τη Μαριανθη και την Αννα! αντε με το καλο!! γεννατε ιδια μερα Very Happy

Τι μου κανετε σημερα; εμενα με επιασε μια βαρεμαρα και δε θελω να κανω τιποτα Sleep Sleep

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μμμ Χαρα παστιτσιο! γιαμι! καλο ψήσιμο!
Και εγω τα ιδια αισθάνομαι για το παρεάκι μας! Μακαρι να καταφερουμε να βρεθούμε και με τα κορίτσια που ειναι εκτος Αθηνων και Ελλαδος...!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλως το Χριστινακι! Γιατι εγω νομιζεις δς βαριεμαι? απολευσε το τωρα γιατι μετα δε θα προλαβανεις να βαρεθεις! Very Happy Very Happy Very Happy
Μα τι ωραια φωτο! εισαι κουκλα!! αυτο ειναι το παντελόνι το αγελαδε? ελα ρε... δε φαινεται για αγελαδε...

http://www.creativebeez.gr

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαριανθη μου, απαράδεκτοι οι γείτονες από τις 7 ο δικός σου!!!

Κάποια είπε για έντονο πρησιμο σε χέρια και πόδια (δεν θυμάμαι ποια συγνώμη) το είχα και εγώ αλλά μου έκοψε το αλάτι (μπλιαχ αλλά τι να κάνω τα τρώω άνοστα) ο γιατρός και με έβαλε σε λευκωματούχο δίαιτα (1 αυγό κάθε μέρα και πολύ πρωτεΐνη) με ταυτόχρονη παρακολούθηση της πίεσης και είδα αποτέλεσμα!!! Δεν έγιναν όπως πριν μείνω έγκυος αλλά ξεπριστικαν αρκετά η διαφορά είναι αισθητή. Δεν ξέρω αν βοήθησα αλλά σε μένα επιασε.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινακι μου εσενα ειδικα δεν σε ξεχναω με τπτ κ το εκτος Αθηνων πηγαινει κ σε Κυπρο αχαχχ

Μαριελ αντε ειπα κ στην Ελενη ας γεννησει καποια πριν την Τριτη να εχουμε κ αλλα μωρακια!!
λες να αρχισουμε να πινουμε κ εμεις αυτην την πικρα για να γεννησουμε??

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρια, χριστινα καλημέρα!!!

ροφημα για επισπευση τοκετου???
κανελα με ριγανη οντως λίγο αηδία μου ακούγεται! λες να το εφαρμόσω? Razz Razz
χριστίνα μου και εμενα τρελη βαρεμαρα με εχει πιάσει..αντε να ερθουν τα μωρακια και θα περναει η μερα πολυυυ γρήγορα..αυτο σκεφτομαι!..εχει και ωραιο καιρο παντως αυτες τις μέρες για τα νινάκια που ερχονται..δε κανει κρύο ουτε πολλη ζέστη..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριελ θεός ο γιατρός σου! Σου εδωσε και ματζούνια!! χαχα.. φοβερος... ε αντε κοντευεις!! ριξτο στο περπατημα και στα αλλα κολπακια για να γεννήσεις μεχρι τη Δευτερα!
Καλο μαγειρεμα!

Ασε Κυριακη εγω όλη την εγκυμοσύνη την εβγαλα με διπλα μας ανακαινιση σε ενα παλιο σπιτι... μιλαμε τρυπανια όλη μέρα απο τις 8 όλο το χειμωνα - ανοιξη.. ευτυχως το καλοκαιρι ελειπα...

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια κ εγω βαριεμαι πολυυυυ κ σερνομαι γενικα σημερα!

πραγματικα Χριστινακι το παντελονι ειναι ολα τα λεφτα!!βρακα ειναι??εχω σε τιγρε ενα αλλα αυτο ειναι σουπερ!!

Κυριακη μου εγω ειπα για το πρηξιμο κ η Στελλιτσα εμενα ομως ο γιατρος μου μου ειχε πει να τρωω αλατι γιατι χανω νατριο τωρα στην εγκυμοσυνη κ για να μην εχω ζαλαδες η πιεση μου γενικα μεχρι τωρα ηταν 9 με 5 κ καποιες φορες 10-6 οποτε αν κοψω το αλατι με βλεπω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 25 585182 τα ανασκελα

Anna_gt

Anna_gt
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέρα κορίτσια!!
μαρία είμαι η άννα και περιμένω κοριτσάκι 12/10! δεν εχουμε ξαναμιλήσει!
τι μου κάνετε όλες? λογω δουλειάς δυστυχως δε μπορω να μπαίνω καθημερινά! απο τη λίστα που ειδα γεννησαν οι βικη, νίκη και σοφία! Να σας ζήσουν κορίτσια! να ειναι γερα τα μωρακια σας και τυχερα!
τη τριτη ειναι η σειρα της Αννας και της Μαριανθης διαβασα! αντε με το καλο και στις δυό! μεχρι τοτε μπορει να προκύψει και κανενα αλλο βεβαια! ελενα η Μαρία!! εγω αυριο μπαινω στην 38 εβδομάδα οποτε αναμενω! να δω ποτε θα μου κάνει την εκπληξη η μικρούλα.η ανυπομονησία παντως σε αυτο το σταδιο πραγματικά δε παλεύεται..οι ωρες περνανε βασανιστικά αργα και προσπαθω να βρω σημαδια τοκετου που δεν υπαρχουν!! το μονο που δε θελω ειναι να φαω ολο τον ενατο!!!
μαρια αυτο το ρόφημα κανελα με ρίγανη μου το εβραζε παλιά η γιαγια μου για τον πυρετο και τη διαρροια!! δεν ήξερα πως κάνει και για επισπευση τοκετου...παντως δεν πίνεται..

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαριελ κανέλα με ρίγανη??? Μπλιαχ δεν σου φέρνει καούρα? Έχουν όλοι τα γιατροσόφια τους τελικά! Laughing

Χριστινάκι τέλειο το παντελόνι!!!Wink
Θα σας αφήσω να κάνω μπανακι και να ετοιμαστώ για το γιατρό.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθακο μου δικαιο εχεις δε θα προλαβαινουμε μετα ουτε να βαρεθουμε ουτε να κοιμηθουμε ουτε ουτε Very Happy Very Happy

Ελενακι μου γεια σου!!

Χαρα μου ειναι βρακα ναι. ειναι απο Ελλαδα. απο τα online εχετε και εκει! και το τιγρε πρεπει να ειναι αψογο, πολυ τις μοδας τα τιγρε ζεμπρε αγελαδε κτλ κτλ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 25 215994

Κυριακη μου τα φιλια μου!

Μαριελ μου οντως αηδια ακουεται αλλα αμα κανει, θα κανουμε τη θυσια δε θα την κανουμε;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα σου ευχομαι να γεννησεις σύντομα και να εχεις μια πολυ καλη γέννα! Εγω 2η καισαρική οποτε ξερω τι να περιμενω... δε πειραζει όμως.. τα μωρακια μας να ειναι καλά!

Μα κανελα με ρίγανη? ελα τωρα Μαριελ πιες το μια και κάτω.. να μας πεις αν πιάνει κιολας! θα σε αγαπήσουν πολλες εγκυούλες μετα!

http://www.creativebeez.gr

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρουλίτα 2900 περίπου μου είπε εσένα πόσο ήταν?

Μαριάνθη μου έκανε εξέταση για λεύκωμα και βγηκε αρνητική.

Κανέλα με ρίγανη για ποιό λόγο ακριβώς σου είπε??

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Anna_gt έγραψε:καλημέρα κορίτσια!!
μαρία είμαι η άννα και περιμένω κοριτσάκι 12/10! δεν εχουμε ξαναμιλήσει!
τι μου κάνετε όλες? λογω δουλειάς δυστυχως δε μπορω να μπαίνω καθημερινά! απο τη λίστα που ειδα γεννησαν οι βικη, νίκη και σοφία! Να σας ζήσουν κορίτσια! να ειναι γερα τα μωρακια σας και τυχερα!
τη τριτη ειναι η σειρα της Αννας και της Μαριανθης διαβασα! αντε με το καλο και στις δυό! μεχρι τοτε μπορει να προκύψει και κανενα αλλο βεβαια! ελενα η Μαρία!! εγω αυριο μπαινω στην 38 εβδομάδα οποτε αναμενω! να δω ποτε θα μου κάνει την εκπληξη η μικρούλα.η ανυπομονησία παντως σε αυτο το σταδιο πραγματικά δε παλεύεται..οι ωρες περνανε βασανιστικά αργα και προσπαθω να βρω σημαδια τοκετου που δεν υπαρχουν!! το μονο που δε θελω ειναι να φαω ολο τον ενατο!!!
μαρια αυτο το ρόφημα κανελα με ρίγανη μου το εβραζε παλιά η γιαγια μου για τον πυρετο και τη διαρροια!! δεν ήξερα πως κάνει και για επισπευση τοκετου...παντως δεν πίνεται..

Γεια σου Αννουλα που χαθηκες εσυ;
πραγματικα δεν παλευεται ομως αυτος ο 9ος εχεις απολυτο δικαιο. οσο για τα σημαδια τοκετου και γω νιωθω κατι και λεω ατςςς τελιωσε με πιανουν οι πονοι και μετα περνα και μου εχει μεινει ο πονος μονο! οποτε αποφασισουν λοιπον τα μικρουλια μας ας βγουν!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΦΑΝΕΙ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΠΙΝΩ ΜΙΑ ΓΟΥΛΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΓΟΥΛΙΑ ΝΕΡΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ 4 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΖΑΧΑΡΗ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ Η ΠΙΚΡΙΛΑ! pale pale

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννα μου δουλευεις ακομη; δε σταματησες;

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Aurora έγραψε:Χαρουλίτα 2900 περίπου μου είπε εσένα πόσο ήταν?

Μαριάνθη μου έκανε εξέταση για λεύκωμα και βγηκε αρνητική.

Κανέλα με ρίγανη για ποιό λόγο ακριβώς σου είπε??

ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΛΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!! ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariel1985 έγραψε:
Aurora έγραψε:Χαρουλίτα 2900 περίπου μου είπε εσένα πόσο ήταν?

Μαριάνθη μου έκανε εξέταση για λεύκωμα και βγηκε αρνητική.

Κανέλα με ρίγανη για ποιό λόγο ακριβώς σου είπε??

ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΛΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!! ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!

Το γκούγκλαρα λιγάκι και βρήκα αναφορές μόνο σχετικές με γρίπη..
Μακάρι να βοηθήσει και να μη πικραίνεσαι τσάμπα πάντως Laughing

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας!!!!!

τωρα ηρεμησε ο μπεμπης!!! πολυ φαι σημερα! τρωει απ οπου βρει... πιανει κ στηθος (δεν ξερω αν εχει κατι μεσα γιατι το νιωθω πολυ ελαφρυ), πινει κ ξενο σχεδον ανα μια ωρα!!!

Αντε βρε κοριτσακια να γεννησετε κ εσεις... Χαρα μου εχω την αισθηση οτι εισαι παρα πολυ κοντα!!!!!

Μαριανθη γεννας κ εσυ την τριτη???? αντε με το καλο ευχομαι!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα τι κανεις κοριτσακι μου καιρο εχουμε να τα πουμε!!εσενα ο αντρουλης σου δεν ειναι γυναικολογος???δεν μας λεει κ αυτος κανενα κολπακι?? Rolling Eyes

Στελλακο μου εμενα η μπεμπα ηταν 2900 την προηγουμενη Πεμπτη κ το εχω ενα αγχος δεν θελω να ειναι πολυ μεγαλη πως θα τη βγαλω??αχαχαχ

Χριστινακι on line εεε??ναι εχουμε θα παω να τη δω κ απο κοντα παντως επανω σου ειναι τελεια!!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Aurora έγραψε:
mariel1985 έγραψε:
Aurora έγραψε:Χαρουλίτα 2900 περίπου μου είπε εσένα πόσο ήταν?

Μαριάνθη μου έκανε εξέταση για λεύκωμα και βγηκε αρνητική.

Κανέλα με ρίγανη για ποιό λόγο ακριβώς σου είπε??

ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΛΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!! ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!

Το γκούγκλαρα λιγάκι και βρήκα αναφορές μόνο σχετικές με γρίπη..
Μακάρι να βοηθήσει και να μη πικραίνεσαι τσάμπα πάντως Laughing

ΑΥΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!ΧΑΧΑΧΑ

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι πηγαινε Χαρα μου τωρα την πηρα οποταν την εχουν! και γενικως εχουν ωραια ρουχαλακια εκει και καλες τιμες και καλη ποιοτητα!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμυ μου σε ευχαριστω!! τι γλυκος που ειναι!! κοιμαται μωρε το ζουζούνιιιιι.. ειναι ποοοοολυ γλυκες οταν κοιμουνται...
Ταισμα πολυ ε? ειναι αυτο το διαστημα τωρα... θα μπει σε ρυθμο αργοτερα και θα τρωει πιο αραια... παιδίατρο φέρατε ή οχι ακομα?

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις