Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
472 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 472 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι Ωραία φωτο του μπομπιρα!!!είστε κ άντρες πια!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοιλουμπιτσες κ μανουλιτσες ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 24 215994

εμεις κοιμηθηκαμε λιγο καλυτερα το βραδυ ,δηλαδη νωρις το πρωι Rolling Eyes

Μαριανθακο μου αντε κοριτσακι μου ηρθε κ η δικη σου η σειρα!!μαζι με την Αννουλα μας ,ευχομαι ολα να πανε καλα κ στις 2 σας

Γιωτακι κ Φωτεινουλα τα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 24 417472 μας λυνετε πολλες αποριες!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:Καλημέρα κ απο μένα μανουλες, εγκυουλες κ μωρακια!!!

Μαριάνθη μου, το είπαμε κ έτσι έγινε.. Μαζι πάμε!!!! Τέλεια!!!!

Κορίτσια δεν μπορώ να πιστέψω ότι έχουν μείνει 4+σήμερα!!! ΤΏΡΑ αρχίζει η αγωνία!!!χθες τελικά κοιμήθηκα με πονους αλλα σήμερα είμαι περδικι!!

Τι αλλα νέα;;;

Τα φιλία μου σε όλες!!!

γεια!!! ναι μαζι!!! για να δούμε.. εσυ θα φτασεις μεχρι Τριτη? αν και ετσι νομίζω....
Με το καλο να πανε ολα καλα!!! Very Happy
Ουτε εγω μπορω να το πιστεψω! αλλα σιγα σιγα το συνειδητοποιώ...

Γιωτακιιιι τι ωραια η νέα φωτο!! φτου φτου!!! Very Happy Very Happy

Σημερα θα γεννησει καμία?? για να δουμε....

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Χαρουλίτα!!! Ευχαριστω πολύ!!! σιγα σιγα πλησιάζει και η δική σου σειρα! Very Happy
Θα πατε σήμερα για καφεδακι? ζεστη ρε κοριτσια.. τι ειναι αυτο? Γελαω με τη Βικη που ετρεχε να αγορασει κλειστο παπουτσι για να βγει απο το μαιευτηριο και εξω σκάει ο τζιτζικας!

Εγω δε τολμαω να παω για παπουτσια ακομα...

http://www.creativebeez.gr

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara64 έγραψε:καλημερα κοιλουμπιτσες κ μανουλιτσες ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 24 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 24 215994

εμεις κοιμηθηκαμε λιγο καλυτερα το βραδυ ,δηλαδη νωρις το πρωι Rolling Eyes

Μαριανθακο μου αντε κοριτσακι μου ηρθε κ η δικη σου η σειρα!!μαζι με την Αννουλα μας ,ευχομαι ολα να πανε καλα κ στις 2 σας

Γιωτακι κ Φωτεινουλα τα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 24 417472 μας λυνετε πολλες αποριες!!

χαρουλακι μου γλυκο καλημερουδια σου!!!γι' αυτο ειμαστε εδω να βοηθαει η μια την αλλη!!!εχε τον νου σου μονο για αυτους τους πονους που ελεγες χτες!και μενα το προηγουμενο βραδυ ετσι εγινε!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινή πως βλέπει ο μεγάλος το μωρό? του αρέσει? τι λεει?

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ξερω μαριανθη μου..τωρα μολις κανονιζα με την μανα μου,πως θα ερθει,κ τι θα κανουμε με την μικρη.δεν θελω να σταματησει κ πολλες μερες δουλεια,κ της ειπα να παρει αδεια απο την δευτερα την αλλη,που λογικα θα εχω βγει η παρασκευη η σαββατο.κ οσο θα ειμαι μαιευτηριο,να μεινει η πεθερα μου στο σπιτι μας,για την μικρη.. ασε δεν ξερω πως θα γινει,οταν ξυπναει με ζηταει εμενα..στη πορεια θα δειξει..

με πηραν κ απο το παλιοΛΗΤΩ.μου εχουν σπασει τα νευρα.πρεπει να παει το μεσημερι ο αντρας μου,να τσεκαρει αν ειναι σωστο το σχεδιο κ σωστη ζωγραφια. γιατι οι εξυπνοι μου λενε,να βαλετε αν θελετε λεφτα κ το στελνουμε το σαββατο.κ αν ειναι κατι λαθος τους λεμε?? γινεται η αλλαγη λεει...
ε οχι.. να περιμενω αλλους 2 μηνες?? του ειπα αν δεν ειναι το σχεδιο που παραγγειλαμε,να παρει την προκαταβολη πισω,κ να τους φτυσει φευγοντας.θα παρουμε απο αλλου.

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marianthi_m έγραψε:Φωτεινή πως βλέπει ο μεγάλος το μωρό? του αρέσει? τι λεει?

μαριανθακο μου ο μικρος ειναι ξετρελαμενος με την μπεμπα του ολο την φιλαει την αγκαλιαζει μου βαζει τις φωνες οταν ειναι να την θηλασω και κλαιει η μικρη μεχρι να ετοιμαστω γιατι λεει δεν θελει να την βλεπει να κλαει και τετοια!τωρα μεχρι στιγμης δεν εχει βγαλει ζηλεια προς την μικρη καθολου!προς τον πατερα του εχει ενα θεματακι επειδη τον στερηθηκε το τελευταιο εξαμηνο λογω δουλειας του γιωργου και δεν θελει να ασχολειται ο πατερας του καιπολυ πολυ με την μπεμπα!αλλα οχι κατι φοβερο!ειχαμε δουλεψει πολυ αυτο το θεμα ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης και νομιζω οτι καναμε καλη δουλεια!και φυσικα ασχολουμαι το ιδιο οπως και πριν μαζι του και μαλλοον δεν του εχει φανει ασχημα

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα ναι το ξέρω είναι και το παιδάκι που αφήνεις στο σπίτι στο μυαλό σου! και εγω τα ίδια.. βεβαια εσενα ειναι πιο μικρούλα και ισως σε ζητάει πιο πολύ.. ας ελπίσουμε να γυρίσετε σπιτάκι σας οσο πιο γρηγορα γίνεται!
Αμαν με αυτη τη κουνια.. ελεος πια! Δεν τους έλεγες κόντεψα να ξεχάσω τι σχεδιο ειχα παραγγειλει!!!

Φωτεινη μια χαρα! ε ναι γιατι να ζηλευει.. θα την εχει σαν κούκλα τωρα.. υπο τη προστασια του!!

http://www.creativebeez.gr

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αααα ναι οσο γι' αυτο σιγουρα...λεει οτι οποιος πειραξει την αδερφη του θα φαει μπουνιες χαχαχαχ ο προστατης!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:αααα ναι οσο γι' αυτο σιγουρα...λεει οτι οποιος πειραξει την αδερφη του θα φαει μπουνιες χαχαχαχ ο προστατης!

αχ τι γλυκουλης... Very Happy

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κορίτσια, γύρισα κι εγώ απο τον γιατρό, μια χαρά ο μικρός μας μεγαλώνει αλλά δεν έχει εμπεδωθεί ακόμα.
Μου έκανε και εξέταση για λεύκωμα λόγω του φοβερού πρηξίματος που έχω.
Πονάκια περιόδου που του ανέφερα, φυσιολογικά.

Ρβ ξανά την άλλη εβδομάδα για γυναικολογική εξέταση και καλλιέργεια κολπικών υγρών Rolling Eyes

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Kαλημέρα κορίτσια, γύρισα κι εγώ απο τον γιατρό, μια χαρά ο μικρός μας μεγαλώνει αλλά δεν έχει εμπεδωθεί ακόμα.
Μου έκανε και εξέταση για λεύκωμα λόγω του φοβερού πρηξίματος που έχω.
Πονάκια περιόδου που του ανέφερα, φυσιολογικά.

Ρβ ξανά την άλλη εβδομάδα για γυναικολογική εξέταση και καλλιέργεια κολπικών υγρών Rolling Eyes


στελλιτσα μου,τι κανεις??? ποσο ειναι ο βαγγελακης?

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Στελλα! ωραια τα νέα σας.. ευχομαι να εμπεδωθει και το κεφαλάκι και να ειστε ετοιμοι μετα για τη μεγάλη έξοδο!!

http://www.creativebeez.gr

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινη, στελλα, μαριανθη, αννα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 24 215994 γειαααα!!
Ωραια τα νεα απο τους γιατρους! Μαριανθη κ εσυ τριτη λοιπόν! Αντε με το καλο και στις 2 σας!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριάνθη μου με το καλό κι εσύ !
2 μωράκια τη Τρίτη λοιπόν!!

Αννούλι μου είπε γύρω στα 2900 αλλά να μη δίνω και πολύ βάση στις μετρήσεις του μηχανήματος.
Μπορεί να είναι και μεγαλύτερος

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια, εχθές είχα μια γεμάτη μέρα και δεν πρόλαβα να μπω, σήμερα σας διαβάζω 1 ώρα, χαίρομαι που είσαστε όλες καλά και οι εγκυουλες και οι μανούλες και τα μπαμπάκια.Smile

Το βράδυ πάλι άργησα να κοιμηθώ καούρες τρελές και τα πονάκια καλά κρατούν!!! το αποκορύφωμα…το πρωί ξύπνησα από της 8!!!! Ένας γείτονας κάρφωνε, τρύπαγε, έκοβε μέχρι της 10!!! Απαράδεκτος!!!Twisted Evil

Σήμερα στης 2 έχω ραντεβού με τον γιατρό να δούμε τι θα πει για τον μπόμπιρα!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τρίτη περιμένουμε 2 μωράκια με το καλό να έρθουν!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Να παίρνουμε και οι υπόλοιπες σειρά.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινη μου λες να γεννησω στο σπιτι κ να μην παρω χαμπαρι?? Shocked Shocked αυτο ειναι το μονο που φοβαμαι!!αυριο εχω ραντεβου κ εγω με τον γιατρο να δω τι θα μου πει!!

Μαριανθακο λιωνω λες κ εχει καυσωνα αισθανομαι εγω το βραδυ κοιμηθηκα με κλιματιστικο δεν την παλευα αλλιως!!

Στελλακι ποσο ηταν ο μπεμπης??να συγκρινω κ με την δικια μου Rolling Eyes κ εγω εχω πρηστει πολυ στα χερια,στα δαχτυλα των ποδιων κ χθες παρατηρησα κ στο προσωπο εκανα χειλια αχαχαχ

ξεχασα τπτ αλλο?? Rolling Eyes Rolling Eyes

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κορίτσια!!!

Κυριακή περιμένουμε τα νέα σου από το γιατρό!
και εμας ο γειτονας τρύπαγε από τις 7!!

Ελενα εσυ αργεις ακομα για γιατρό ε?

http://www.creativebeez.gr

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κυριακίτσα!

εγω κορίτσια χ8εσ βραδυ πρωτη φορα σε όλη τη διαρκεια της εγκυμοσύνης αισθάνθηκα έντονους πόνους περιοδου.ήταν 3 το πρωί....ήταν σαν κύματα έρχονταν και με αφηναν...λεω ωχ τωρα να ξυπνήσω τον αντρα μου η οχι? ήμουν με το μάτι γαρίδα μεχρι τις 4 ωσπου με πήρε ο ύπνος και το πρωι που ξυπνησα δεν είχα τιποτα.πριν μια ωριτσα πάλι αισθάνθηκα το ιδιο αλλα τωρα οκ! ισως ετοιμαζεται η μητρα για τον τοκετο..αλλα μπορει να παρει και μερες αυτο...τι να πω!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριανθη στις 5/10 εχω ραντεβου..γενικα ο γιατρος μου με εβλεπε αραια και που σε ολη την εγκυμοσύνη..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε Ελενιτσα μου παρε σειρα εσυ γιατι η Τριτη αργει ακομα που θα εχουμε 2 αντρακια βγαλε την κορακλα κ εσυ τωρα!! Razz Razz Razz Razz

Κυριακη περιμενουμε νεα απο ντοκτορ φυσικα εε??

εγω ειμαι χαρουμενη σημερα γιατι χθες ειδα την παρεα μου απο το γυμναστηριο κ σημερα θα δω την Ελευθερια κ την Μαρια επιτελους πριν να γεννησουμε!!εε μετα πιστευω θα βρεθουμε κ με τις υπολοιπες με τα μωρακια μας

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακαρι Χαρα!!! πολύ θα θελα να γεννήσω αυτο το σαββατοκυριακο..και γενικά μου αρεσει το σαββατο σα μερα!!
κοριτσια καλα κανετε και βγαινετε! καλο το φορουμ αλλα απο κοντα ακομα καλυτερα!! ειστε και στην αλλη ακρη της αθήνας και δε μπορω να ερθω και εγω...:-(
τι θα φάτε σήμερα? εγω παω να φτιάξω γεμιστα γιατι πήγε 12.30 ...αργησα κιόλας!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενακι γεμιστα ε? εγω εχω πατατοσαλάτα απο χθες και θα βρασω και ενα αυγο... για το βραδυ βλεπουμε... τεμπελικα φαγητα σήμερα!

Χαρα σιγουρα θα βρεθουμε μετα με τα μωρακια!!

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις