Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
325 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 325 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι εγω βιαζομαιιιιιι κ πολυ κιολας θα σκασω με την κοιλαρα!!
εγω μεχρι τωρα 16 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Κατερινακι σου εστειλα το τηλ μου με πμ!!!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ μέχρι να πέσω στα +12 θα μας φάει η πείνα εδώ μέσα! χιχιχιχιχι

Βλέπω το Δημήτρη να βλέπει τη μπέμπα σαν γουρουνάκι ψητό, σαν τα κινούμενα σχέδια!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφυγαααα!!!!φιλακιαααα!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kala den ksanamilaw Sad

Xara akou k egw etsi me to p mphka 9o viazomoun..alla den vlepw prokoph..apo tis 38+3 tha arxisw na ksanaperimenw ..mexri tote den ta vlepw!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xara64 έγραψε:οχι εγω βιαζομαιιιιιι κ πολυ κιολας θα σκασω με την κοιλαρα!!
εγω μεχρι τωρα 16 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Κατερινακι σου εστειλα το τηλ μου με πμ!!!

Σου έστειλα sms αλλά για να είμαι σίγουρη στο έστειλα και με πμ.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαρα καλα να περασετε!!

πηνελοπακι,που χαθηκες,σε ειχα στο μυαλο μου!!!

βρε κοριτσια μην με βρισετε,αλλα σκεφτομαι να παρω τον γιατρο να με βαλει να γεννησω τεταρτη.. scratch να εχουν τα παιδακια μου μαζι γενεθλια..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Katerina meneis kuparisia??????????Poso tyxerh eisai!!Exw meinei 1,5 xrono kalamata..phga diakopes k den mporousa na fygw k etsi emeina,se 1,5 mhna eixa noikiasei dikh mou gkarsoniera!Eixa k to podhlataki mou :)alla den eixe douleies,se club k sto Tsilivarakos me spitia prokat douleya,den kserw an to ksereis..to teleytaio kalokairi prin fygw douleya k sto beach bar t filoksenia,wraia h zwh ekei alla kamia ekseliksh k eprepe na fygw.
O adras mou omws einai apo Filiatra..megalwmenos edw vevaia,alla phgainoume syxna katw..trelenomai gia peloponhso!Makari na mporousa na zhsw monima katw.

Annako mou :******* nai kalytera na ton pareis k egw sto eipa,afou pas p pas etsi k afou h diafora einai 1 mera..kante to na einai thn idia mera!!Tha einai teleio!!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ANNAST έγραψε:χαρα καλα να περασετε!!

πηνελοπακι,που χαθηκες,σε ειχα στο μυαλο μου!!!

βρε κοριτσια μην με βρισετε,αλλα σκεφτομαι να παρω τον γιατρο να με βαλει να γεννησω τεταρτη.. scratch να εχουν τα παιδακια μου μαζι γενεθλια..

Κι εγώ έτσι πιστεύω θα το σκεφτόμουν.
Εδώ τώρα και σκέφτομαι ότι αν είναι να γεννηθεί νωρίτερα ας είναι στις 18/10 που είναι και τα γενέθλια του μπαμπά μου αλλιώς ας περιμένει μέχρι τις 26/10 που γιορτάζει ο μπαμπάς της... Κουλό,ε...; Αλλά έτσι θα ήθελα να γίνει...

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pepelitsa έγραψε:Katerina meneis kuparisia??????????Poso tyxerh eisai!!Exw meinei 1,5 xrono kalamata..phga diakopes k den mporousa na fygw k etsi emeina,se 1,5 mhna eixa noikiasei dikh mou gkarsoniera!Eixa k to podhlataki mou :)alla den eixe douleies,se club k sto Tsilivarakos me spitia prokat douleya,den kserw an to ksereis..to teleytaio kalokairi prin fygw douleya k sto beach bar t filoksenia,wraia h zwh ekei alla kamia ekseliksh k eprepe na fygw.
O adras mou omws einai apo Filiatra..megalwmenos edw vevaia,alla phgainoume syxna katw..trelenomai gia peloponhso!Makari na mporousa na zhsw monima katw.

Annako mou :******* nai kalytera na ton pareis k egw sto eipa,afou pas p pas etsi k afou h diafora einai 1 mera..kante to na einai thn idia mera!!Tha einai teleio!!

Αλήθεια; Εγώ είμαι από Ζαχάρω αλλά διορίστηκα το 2009 εδώ στο νοσοκομείο. Τει νοσηλευτικής στην Πάτρα έχω τελειώσει και μόλις πήρα το πτυχίο μου ανέβηκα Αθήνα και δούλεψα εκεί 3,5 χρόνια στο Ιασώ General. Κατά τη διάρκεια αυτή ήρθε και ο Δημήτρης στη ζωή μου ( βασικά γνωριζόμασταν από παιδιά αλλά ο έρωτας μας προέκυψε αργότερα...χιχιχιχιχι). Μια χαρά είναι εδώ αν έχεις μόνιμη δουλειά! Το καλοκαίρι είναι σουπερ γιατί δουλεύεις και μετά πας για μπανάκι! Το χειμώνα είναι λίγο πιο ερημικά αλλά ευτυχώς έχουμε καλή παρέα και δεν μας νοιάζει!!! Όποτε κατέβεις ενημέρωσε να βρεθούμε! Τα μπεμπίνια μας έχουν και τη ίδια ηλικία!!! Πλάκα έχει!!!
Ευτυχώς έχω και τους γονείς μου σχετικά κοντά! Είναι και εκπαιδευμένοι και δεν ανακατεύονται μόνο βοηθάνε όταν υπάρχει πραγματικά ανάγκη!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ζουζουνίτσες μου γλυκές πάω να ετοιμάσω φαγητό γιατί σε λίγο γυρνάει ο καλός μου και είναι από το πρωί νηστικός! Θα τα πούμε αργότερα!!! Φιλάκια πολλά σε 'ολες σας!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai opws ta les..allh zwh ekei,genika sthn eparxia allh zwh alla mia agaph parapanw thn exw gia thn Peloponhso,m aresei giati exei ta pada,poly prasino kai polles paralies k wraia nera.
Twra logika to Pasxa tha ksanakatevoume katw logo mwrou,den eimaste gia taksidia me aytokinhto.
Paw na kanw to mpanaki mou ..filakia se oles ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 415870

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ωραία .. αφήστε με μόνη μου να πήζω στα μαθήματα υπολογιστών....
ΚΑΚΟΥΡΓΕΣ!!!!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 328109
λοιπον τον πηρα τον γιατρο τηλ κ μου ειπε οκ..(εκτος απροοπτου φυσικα!!)μαλλον θα κανω εισαγωγη τριτη βραδυ,κ θα μου βαλουν υποθετο τα κοριτσια στο μαιευτηριο!~! ειμαι πολυ πολυ πολυ χαρουμενη!!τα μωρα μου θα εχουν την ιδια ημερομηνια γεννησης!!
sorry κοριτσια,μαριανθη κ μαρια!!θα σας αφησω μαλλον μονες σας την τριτη..
αν κ φοβαμαι οτι θα γεννησω πιο νωρις,παλι εχω πονακια.ολο το απογευμα. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 534787

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Α ωραία .. αφήστε με μόνη μου να πήζω στα μαθήματα υπολογιστών....
ΚΑΚΟΥΡΓΕΣ!!!!!!!!

εδω ειμαι φιλεναδα!!!! Razz

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν πειράζει Αννούλα μου! Αφού ειναι τέλειο να εχουν μαζί γενέθλια!

Πηνελοπάκο τι κάνεις?

αχ το πρωτάκι μου εχει εργασίες τωρα και βαριέται και πολυ γελάω ετσι που κάνει!

Κοντευει να περάσει και αυτη η μέρα! αχ αντε! σαν τους φυλακισμενους...

http://www.creativebeez.gr

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katkout έγραψε:
Bebamou έγραψε:
katkout έγραψε:
Aurora έγραψε:
katkout έγραψε:
Aurora έγραψε:Κατερινάκι είσαι κούκλα!

Ευχαριστώ Στελλίτσα!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 379767

Έχω πάρει μέχρι τώρα 20 κιλάκια... αλλά κάθε μέρα
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 9664 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 9664 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 9664 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 9664 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 9664
τρώω
Με το που θα γεννήσω φερμουάρ με βλέπω να βάζω για να γίνω όπως πριν!

Αααα εχεις πάρει πολλά!
Εγλω μόνο 19 Laughing Laughing Laughing
Εχουμε ίδια ΠΗΤ και μαζί!
Για να δούμε εσύ εγώ ή η Χαρά θα γεννήσει πρώτη !

Δεν ξέρω ποια θα γεννήσει πρώτη αλλά τα κιλά μαζί θα τα χάσουμε!!!
Ρε συ Στελλίτσα, τελικά μαζί τα φάγαμε;;;χαχαχαχαχαχα
ΚΚΙ ΕΓΩ ΣΤΑ 20 ΕΙΜΑΙ ..ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ;
Αμέ!!! Όλοι οι καλοί χωράνε!!!

εγω δικαιουμαι να ειμαι ο διαχειριστης της ομαδας;;; χαχαχα 21 οεοοοο!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστίνα σόρρυ αλλά δεν μπορείς είσαι 2 εβδομάδες πιο πολύ απο εμάς Laughing

Αννούλα΄με το καλο αγάπη μου και το αντράκι σας!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Χριστίνα σόρρυ αλλά δεν μπορείς είσαι 2 εβδομάδες πιο πολύ απο εμάς Laughing

Αννούλα΄με το καλο αγάπη μου και το αντράκι σας!

σε ευχαριστω μωρο μου!κ εσυ το ιδιο!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μαριανθη μου,τελεια θα ειναι,οταν το ειπα στον γιατρο,γελαγε.. μου λεει παρε με τηλ δευτερα να σου πω τι θα κανουμε..
αν δεν κανει κανα suprise ο μικρος,θα το κανουμε με προγραμμα.. Razz

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικά τι δώρο θα "φέρει" στη κούκλα σου?

Εμείς του πήραμε ένα τραπεζάκι πικ νικ για να παίζει τις πλαστελίνες του και να ζωγραφίσει (όπως λέει στον παιδικό σταθμό)

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννούλα τι καλά που θα έχουν γενέθλια τα παιδάκια σου μαζί!!!! κοίτα να δεις που τώρα ευχόμαστε να μην γεννήσεις νωρίτερα!!!!

Σήμερα διαπίστωσα ότι δέν έχω αλλά παντελόνια εκτός από αυτά της εγκυμοσύνης!!!! Δέν έχω ιδέα που έχω βάλει τα υπόλοιπα μετά την μετακόμιση!!! Βέβαια δέν νομίζω ότι θα μου κάνουν κιόλας!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα Στελλιτσα εγω μπηκα στην ομαδα με το ετσι θελω και για να σου το αποδειξω μολις εφαγα ενα παγωτο τεραστιο και αυριο θα ειμαι συν 2 ακομη!! εκ θαυματος!!

Αννα μου μπραβο που τα κανονισες βρε κοριτσι!! τι καλα!!
σαν διδυμουλες θα γιορταζουν τα γενεθλια τους αμα μεγαλωσουν και λιγο κανεις δε θα καταλαβει τη διαφορα!

Εμη μου δεν πειραζει μωρε καπου θα τα βαλες. προς το παρον φορα σπιτι εκεινα της εγκυμοσυνης. εντωμεταξυ κοριτσακια εσεις που γεννησατε βγαινετε απο σπιτι; προκτες ειδα μια κοπελα ηταν στα καταστηματα με το νινακι της αγκαλια που ηταν μιας βδομαδας μονο!την ρωτησα και μ ειπε δεν τους πειραζει να βγαινουν !

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαλλοουυυυ ειναι κανεις εδω;;;
τικ τικ
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 688264 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 688264 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 32 688264

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Τελικά τι δώρο θα "φέρει" στη κούκλα σου?

Εμείς του πήραμε ένα τραπεζάκι πικ νικ για να παίζει τις πλαστελίνες του και να ζωγραφίσει (όπως λέει στον παιδικό σταθμό)

ειχαμε παρει αυτο με το χαλι κ τβ,κ κατι παιχνιδακια.το σαββατο θα παω κ alouette να της παρω ενα τσαντακι πλατης,για κουνιες..κ θα παω κ ζαρα να παρω ρουχαλακια.. ισα ισα προλαβαινω να ψωνισω,φτασαμε στο αμιν.

εμη μου,σουπερ θα ειναι αν γινει οπως το υπολογιζουμε..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις