Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
412 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 412 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απορροφηθηκα απο την ιστορια της Τινης και δεν σας χαιρετησα!!!!!!!!!!

Καλησπερα!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 215994

ο μπεμπης πλεον full time job!!!! μπηκα γρηγορα γρηγορα να δω κανα νεο και πρεπει να φαω, να κοιμηθω λιγακι... γιατι στις 4 ξαναξυπναμε (μπορει και νωριτερα!!)

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariel1985 έγραψε:ΑΧ ΒΡΕ ΕΜΙ ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ?ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 315810

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emilou έγραψε:
Tini13 έγραψε:
Κορίτσια εγώ ζορίστηκα πολύ γιατί οι πόνοι ξεκίνησαν από τις 10 το βράδυ ως το άλλο πρωί που γέννησα. Ανά τρία λεπτά μετρημένα είχα συσπάσεις από κάτω, σαν τους πιο δυνατούς πόνους περιόδου που μπορείτε να φανταστείτε..2 λεπτά ήμουν καλά, περίμενα το 3ο για να αρχίσω τις ανάσες, ένα λεπτό κρατούσαν. Σκεφτείτε πόσα τρίλεπτα πέρασα σε 11 ώρες! Από διαστολή 3 την άκουσα κανονικά, στο 7 ήμουν ήδη πτώμα. Αν ξεκινούσε πιο ξεκούραστα ο τοκετός θα την πάλευα. Πρέπει να έσπρωξα πάνω από 80 φορές, σκεφτείτε βγήκα από την αίθουσα τοκετού με σπασμένα αγγεία στο πρόσωπό μου από το σπρώξε σπρώξε, ήμουν ολομελάνιαστη σε πρόσωπο και λαιμό..Προς το τέλος άκουσα το Μάνο να λέει γιατρέ κάτι έπαθε και στο τελευταίο σπρώξιμο έχασα τις αισθήσεις μου, δεν άκουσα καν το μωρό να κλαίει όταν βγήκε μέχρι να με συνεφέρουν..αυτά τα ωραία πέρασα εγώ λοιπόν....δεν έχω σκοπό να σας αγχώσω, είναι τελείως προσωπικό θέμα το πόσο αντοχή έχεις στον πόνο, σκεφτείτε εγώ με το που αδιαθετούσα έπαιρνα πονστάν για να προλάβω να μην πονέσω προληπτικά..

Τινακι μου δεν μπορεις να φανταστεις πως σε καταλαβαινω!!! εμενα ξεκινησαν οι πονοι ανα 3λεπτο απο τις 9 το βραδυ... μεχρι στις 7 το πρωι δεν καναμε επισκληριδιο γιατι το μωρο ηταν ψηλα και ο τραχηλος ολοκληρος και επρεπε να περασω ολους τους πονους για να κατεβει,7 το πρωι με διαστολη 6 καναμε την 1η δοση απο επισκληριδιο, μεχρι στις 2 το μεσημερι ημουν με επισκληριδιο αλλα μιση δοση που κρατουσε λιγο!! απο τις 2-2,5 μεχρι στις 5και 10 το απογεμα που γεννησα, ημουν στις εξωθησεις, δεν το πιστευα αυτο που ζουσα...

Σημερα ομως ακριβως μια εβδομαδα μετα... νομιζω οτι υπαρχει στο μυαλο μου μονο σαν ονειρο!!! Ηδη συζηταμε για το δευτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


ΕΜΑΚΗ ΜΟΥ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑΚΙ ΤΟΥ!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariel1985 έγραψε:ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΜΗΤΕΡΑ? ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΠΕΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!

ΕΓΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΓΕΝΝΑΩ,ΑΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ!ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΕΙΤΣΑ!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσακια. Οι περισσότερες του Σεπτεμβρίου έχετε τα μωρακια σας αγκαλια σας εύχομαι τα καλύτερα. Εγω μάλλον έμεινα τελευταία και απο Σεπτέμβριο με βλέπω να γενναω οκτομβριο μου αρέσει που λένε ότι τα δευτερα έρχονται πιο γρήγορα. Τινι σου εύχομαι όλα να είναι περαστικά και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Σοφουλι να σου ζήσει και στις υπόλοιπες τα καλύτερα

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ,ΚΑΙ ΓΕΝΝΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ!!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 654316 Σοφακιιιιιιιιιι... τωρα το ειδα!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 654316


συγχαρητηρια ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 50580


να σου ζησει η μπεμπουλα... γερη και τυχερη να ειναι!!!!!!!!!!!!!

νομιζω οτι ανταλλαξαμε ΠΗΤ τελικα!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου εμη!!
Ελευθερια κ εγω Ιασω γενναω!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Na tos k o mallias eskase myth!!!xexexex poso gelaw me thn grimatsa tou k me ta mallakia tous..apisteyto agoraki !!!Emh mou filia polla!

Mariel k egw sto mhtera tha gennhsw!
Egw koritsia rooming in 100% den to syzhtw kan..perimenw toso kairo ayto to plasmataki,den mporw na fadastw na metraw k wres gia na mou to ksanaferoun..an vlepw poly-kosmia tha lew na to pernoun alla k pali se dwmatia me rooming in kamia den tha thelei polykosmia opote kai 3 na eimaste tha synenohthoume.

Paw na ksaplwsw,den eixa oreksh oute na faw,exw na paw k Ikea to apogeyma,exw k 1 plenthrio sidero,t5helow na skouposfougk.Ekapsa k thn koilia mou me to tapsi,ekane fouskala..ola ta eixa ayto m eleipe!!!
Poly grinia shmera..sas agapw,filia!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λιζα καλημερα!!!! 4 μερες μεχρι την ΠΗΤ; Κ μετα λεω οτι καθυστερησα εγω!!! Αχ θα τον φαμε ολο τον ενατο!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΛΙΖΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΟΝΤΩΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ....ΜΑΛΛΟΝ ΜΥΘΟΣ ΕΙΝΑΙ!ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΚΩΛΟ ΚΑΤΩ ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΠΟΝΑΚΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ!!!!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ!ΚΑΛΑ ΜΩΡΕ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΒΡΗΚΕΣ ΝΑ ΚΑΕΙΣ Κ ΕΣΥ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ....ΠΩΩΠΩ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΨΙΜΟ!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Iokasti27 έγραψε:Γεια σου εμη!!
Ελευθερια κ εγω Ιασω γενναω!!!

ΛΟΓΙΚΑ ΕΛΕΝΑΚΗ ΕΣΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΟΥ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ,Η΄ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ!!!!ΕΛΑ ΠΕΣ ΣΤΟ ΝΙΝΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 17 654316

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φαγαμε κ εμεις,τελειωσα κ το παστιτσιο κ μολις παω να μπω τσουυυπ κολλησε παλι το παλιο pc Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil μου εχει σπασει τα νευρα λεμε!!
προσπαθησα πριν να βαλω το χαλι μας φωτο αλλα δεν μπηκε ξερει καμια πως να το ανεβασω απο τη σελιδα του μαγαζιου??

Ελευθερια ειπαμε για Απροοπτο αλλα δεν ειπαμε ωρα κατα τις 6:30-7 ειναι καλα??γιατι ειχες πει οτι θα σε βγαλει εξω ο αντρουλης σου οποτε πες εσυ τι ωρα βολευει!
αααα κ στο εγραψα 2-3 φορες αλλα δεν το ειδες το μνμ που μου ειπες οτι μου εστειλες για το κομμωτηριο δεν ηρθε ποτε..που το εστειλες σε πμ??

κοριτσια κ εγω το σκεφτομαι πολυ το rooming in αυτο με τους επισκεπτες αν το εχεις το μωρο κ μπουν τι θα πεις μην το βλεπετε μισο λεπτο να το βγαλουν εξω??οποιος κ να ερθει θα το βλεπει κ θα το πιανει Mad κ δεν θα μπορεις να πεις κ τπτ!!
Ελενιτσα μου εγω τρελαινομαι για σουπιτσες κ δεν με νοιαζει καθολου η ζεστη βαζω το κλιματιστικο κ την απολαμβανω χιχιχιχ

Τινακι μου προσπαθησε να ξεχασεις τον τοκετο σου κ να επικεντρωθεις στην μπουμπουκιτα σου,στον αντρουλη σου κ στους γονεις σου!!

Λιζακι ακομα κ εσυ εε??αντε να περνουμε κ εμεις σειρα! Very Happy

Πηνελοπακι αστα κ εγω το πρωι κοιμηθηκα ειχα φαει κ ενα κομματι πιτσα κ ολο ξεφυσουσα,τι μαξιλαρια εβαζα τι αερα εκανα δεν μπορουσα να ηρεμησω με τπτ κ με πηρε κ εμενα κατα τις 9 παρα αλλα 10 παρα χτυπησε θυροτηλεφωνο Twisted Evil Twisted Evil κ καταλαβαινεις

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]


αχ ωραια μπηκεεεεε!!!για πειτε μου τη γνωμη σας confused

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τελειο χαρα μου! Μου αρεσει το φουξια!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xara64 έγραψε:φαγαμε κ εμεις,τελειωσα κ το παστιτσιο κ μολις παω να μπω τσουυυπ κολλησε παλι το παλιο pc Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil μου εχει σπασει τα νευρα λεμε!!
προσπαθησα πριν να βαλω το χαλι μας φωτο αλλα δεν μπηκε ξερει καμια πως να το ανεβασω απο τη σελιδα του μαγαζιου??

Ελευθερια ειπαμε για Απροοπτο αλλα δεν ειπαμε ωρα κατα τις 6:30-7 ειναι καλα??γιατι ειχες πει οτι θα σε βγαλει εξω ο αντρουλης σου οποτε πες εσυ τι ωρα βολευει!
αααα κ στο εγραψα 2-3 φορες αλλα δεν το ειδες το μνμ που μου ειπες οτι μου εστειλες για το κομμωτηριο δεν ηρθε ποτε..που το εστειλες σε πμ??

κοριτσια κ εγω το σκεφτομαι πολυ το rooming in αυτο με τους επισκεπτες αν το εχεις το μωρο κ μπουν τι θα πεις μην το βλεπετε μισο λεπτο να το βγαλουν εξω??οποιος κ να ερθει θα το βλεπει κ θα το πιανει Mad κ δεν θα μπορεις να πεις κ τπτ!!
Ελενιτσα μου εγω τρελαινομαι για σουπιτσες κ δεν με νοιαζει καθολου η ζεστη βαζω το κλιματιστικο κ την απολαμβανω χιχιχιχ

Τινακι μου προσπαθησε να ξεχασεις τον τοκετο σου κ να επικεντρωθεις στην μπουμπουκιτα σου,στον αντρουλη σου κ στους γονεις σου!!

Λιζακι ακομα κ εσυ εε??αντε να περνουμε κ εμεις σειρα! Very Happy

Πηνελοπακι αστα κ εγω το πρωι κοιμηθηκα ειχα φαει κ ενα κομματι πιτσα κ ολο ξεφυσουσα,τι μαξιλαρια εβαζα τι αερα εκανα δεν μπορουσα να ηρεμησω με τπτ κ με πηρε κ εμενα κατα τις 9 παρα αλλα 10 παρα χτυπησε θυροτηλεφωνο Twisted Evil Twisted Evil κ καταλαβαινεις


ΧΑΡΟΥΛΙΜΟΥ ΟΚ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΡΟΟΠΤΟ!ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΩΡΑ,ΝΑΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΑΤΑ ΑΥΡΙΟ!!!!

ΣΤΟΝ ΚΕΛΑΙΔΙΤΗ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΕΥΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ!ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΚΑΨΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΦΕΣ!ΤΩΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ!
ΣΑΥΤΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ 70 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΜΑ ΚΑΙ ΣΤΕΓΝΩΜΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΦΟΒΕΡΟ ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xara64 έγραψε:[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]


αχ ωραια μπηκεεεεε!!!για πειτε μου τη γνωμη σας confused

ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΧΑΛΙ!ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΟΡΩΝΕΣ!!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω βρε Ελενακι μου εχω τρελα με τα ροζουλια κ τα φουξια αφου να φανταστεις ηθελα πιο πολυ κοριτσι γι΄αυτο το λογο Laughing Laughing Laughing αφου ηδη στην ντουλαπα οταν φτιαξαμε το σπιτι ειχα βαλει ροζ κ μοβ μαργαριτουλες για πομολακια!! Razz Razz

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ χαιρομαι βρε κοριτσακια μου που σας αρεσε!!

Ελευθερια να πουμε κατα τις 7 να μην εχει κ πολυ ζεστη ή δεν θα προλαβεις αν κ δεν νομιζω να αργησουμε πολυ γιατι κ το Μαρακι θα εχει μαζι κ την μικρη της κ ισως να βαρεθει!!
κ σημερα παλι απροοπτο θα παω για καφε με το παρεακι απο το γυμναστηριο Razz Razz

ελα ρε καιει τα μαλλια εε??κ εγω που ειχα τρελα με τα ξανθα που κανει,καταλαβα θα τα επερνα στο χερι εχω κ λιγα μαλλια κ δεν ειμαι για τετοια!!
αυτο στη Ν.Σμυρνη θυμασαι πως το λενε?γιατι ξερω κ εγω ενα καλο εκει!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xara64 έγραψε:αχ χαιρομαι βρε κοριτσακια μου που σας αρεσε!!

Ελευθερια να πουμε κατα τις 7 να μην εχει κ πολυ ζεστη ή δεν θα προλαβεις αν κ δεν νομιζω να αργησουμε πολυ γιατι κ το Μαρακι θα εχει μαζι κ την μικρη της κ ισως να βαρεθει!!
κ σημερα παλι απροοπτο θα παω για καφε με το παρεακι απο το γυμναστηριο Razz Razz

ελα ρε καιει τα μαλλια εε??κ εγω που ειχα τρελα με τα ξανθα που κανει,καταλαβα θα τα επερνα στο χερι εχω κ λιγα μαλλια κ δεν ειμαι για τετοια!!
αυτο στη Ν.Σμυρνη θυμασαι πως το λενε?γιατι ξερω κ εγω ενα καλο εκει!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΧΑΡΟΥΛΙΤΟ!ΑΛΛΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!
ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΣΑΚΙΣΑ ΛΙΓΕΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΜΕ ΟΜΕΛΕΤΑ!!!!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΧΑΛΑΚΙ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ?ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ?

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια τωρα με πηρε ο γιατρος κ μου εκλεισε ραντεβου στο ιασω με τη μαια το σαββατο πρωι για να μου δειξει λεει τα δωματια που τα ξερω ηδη κ εχω αποφασισει !Λιγο ακυρη μου φαινεται η συναντηση! Σου δειχνουν κ κατι αλλο;

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Iokasti27 έγραψε:Κοριτσια τωρα με πηρε ο γιατρος κ μου εκλεισε ραντεβου στο ιασω με τη μαια το σαββατο πρωι για να μου δειξει λεει τα δωματια που τα ξερω ηδη κ εχω αποφασισει !Λιγο ακυρη μου φαινεται η συναντηση! Σου δειχνουν κ κατι αλλο;

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α!ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερια μου εψαχνα στο ιντερνετ κ το βρηκα κ το πηρα απο τον κουμπαρο μου που εχει μαγαζι εδω στη Νικαια!κ θα μου το φερουν μαλλον αυριο κ λεω να το στρωσω απο τωρα!!

θα σας ανεβασω κ το φωτιστικο που της φτιαχνω δεν το πηρα ετοιμο γιατι ειναι ακριβω αλλα βρηκα τον ιδιο σκελετο απο το μαγαζι του αντρα μου κ θα φτιαξω εγω τα καπελακια!το μονο κακο ειναι οτι δεν βρηκα ακομα τα κρυσταλλακια αλλα που θα μου παει!!

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις