Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
335 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 335 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ????
ΚΛΕΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΤΗΝ ΧΟΝΤΡΟΚΟΡΜΑΡΑ ΜΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενακι εγω που πηγα για ξεναγηση στο ΡΕΑ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad που δυστηχως δεν με παει εκει ο γιατρος μου!!με βαλανε απο κατω απο εκει που μπαινεις δηλαδη για να γεννησεις με ανεβασανε στα δωματια που σου κανουν καρδιοτοκογραφο κ μετα στην αιθουσα που γεννας κ μετα με πηγαν σε ενα 3κλινο κ στη σουιτα (απλα να τη δω φυσικα χαχαχαα)
εσυ ομως εχεις παει κ εχεις μεινει κιολας τι να πω τι σε ταλαιπωρουν τωρα μωρε κ εσυ γιατι δεν ειπες οτι ξερεις πως ειναινα μην τρεχεις??

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΣΥΝΥΦΑΔΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ ΡΕΑ!ΚΑΛΑ ΠΟΛΥ ΧΛΙΔΗ Ε?ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΑΥΣΤΗΡΟΙ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟ!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να της ζησει..τι εκανεεε???
ειδες ειναι πολυ ωραιο μαιευτηριο κ ολοκαινουργιο φυσικα!!
αυτο ειναι πολυ καλο με το επισκεπτηριο οχι σαν το ΙΑΣΩ που γινεται της μουρλης! Mad

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΞΑΠΛΩΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ....
ΜΑΡΙΕΛ ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΑ,ΕΣΥ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΣ;

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xara64 έγραψε:να της ζησει..τι εκανεεε???
ειδες ειναι πολυ ωραιο μαιευτηριο κ ολοκαινουργιο φυσικα!!
αυτο ειναι πολυ καλο με το επισκεπτηριο οχι σαν το ΙΑΣΩ που γινεται της μουρλης! Mad

ΕΚΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΨΗΛΑ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ!ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ Κ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ!ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξέχασα να σχολιάσω το κρεβατακι της Στέλλας κ το χαλί!! Υπέροχα στελλιτσα!!!

Χαρα, το χαλί τέλειο, σε μια πριγκίπισσα αξίζει μόνο το χαλί με κορώνες!!!είμαι σίγουρη ότι κ το φωτιστικοθα βγει σούπερ!!!

Εμείς ήρθαμε γιατρο κ είχαμε ραντεβού 4.45. Κ λέω κ εγω θα έχει κίνηση σήμερα να ξεκινήσουμε κατευθείαν απο το Μαγαζι. Κ είμασταν εδω 3.30.. Κάναμε μια βολτιτσα εδώ γύρω με 36 βαθμούς κ ΤΏΡΑ ήρθαμε στο Ιατρειο. Κ έχει άλλους 4 μπροστά μου... Γκρρρρρ.. Θα αργησουμε πάλι..

Μαριελ καλύτερα που είναι αυστηροί με το επισκεπτηριο, να ξεκουραζομαστε κ εμείς οι λεχωνες.. Εγω σκέφτομαι απο ΤΏΡΑ πως θα γίνει με την μικρη όταν γενναω..στο γαια  δεν αφήνουν παιδιά., γιατί η αίθουσα τοκετού είναι στον ίδιο όροφο με τα δωμάτια.. Ενώ στο μητέρα μπορούσες να έχεις το παιδί μαζί σου, να το δει το νεογέννητο..

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Bebamou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΞΑΠΛΩΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ....
ΜΑΡΙΕΛ ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΑ,ΕΣΥ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΣ;

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΑΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΛΕΝΕ!ΘΕΛΑΝΕ ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΑΙΖΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΕΦΕΡΝΑΝ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΟΥΡΛΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΕ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΧΑΛΑΚΙ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ο γιατρος μου ειναι κανονικα στο ιασω ο αντρας μου ομως εχει μια ξαδερφη που δουλευει στο ρεα κ γνωριζει τον γιατρο μου κ ειναι πολυ φιλοι κ ειπε να του πουμε να παμε εκει.την πρωτη φορα που τον ρωτησα μου ειπε θα δουμε αν εχει πολλες γεννες εκεινη την περιοδο δεν θα μπορεσει αν οχι θα ερθει και τελικα στο προηγουμενο ραντεβου μου ειπε οτι δεν μπορει γιατι ειναι δυσκολο να ερχετε να με βλεπει!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariel1985 έγραψε:
Bebamou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΞΑΠΛΩΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ....
ΜΑΡΙΕΛ ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΑ,ΕΣΥ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΣ;

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΑΝ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΛΕΝΕ!ΘΕΛΑΝΕ ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΑΙΖΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΕΦΕΡΝΑΝ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΟΥΡΛΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΕ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ!
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΟ ΗΞΕΡΑ,ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΦΕΡΝΑΝ ΤΑΙΣΜΕΝΟ;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ στο μητέρα πάντως δεν άφησαν τον άντρα μου να μείνει.ενώ μια άλλη κοπέλα στη ζουλα τα κατάφερε..

Αυτο το έχω ακούσει κ εγω για τον θυλασμο. Τα ταΐζουν να μην τους ενοχλούν τα παιδιά κ τα φέρνουν χορτατα.. Πως θα γίνει δεν ξέρω.. Κ εγω θέλω αποκλειστικό να ζητήσω, αλλα το βλέπω χλωμο να καταφέρω κάτι μέχρι να γυρίσω Σπιτι.για rooming inσκεφτόμουν αλλα λυπάμαι το μωρακι..

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xara64 έγραψε:εμενα ο γιατρος μου ειναι κανονικα στο ιασω ο αντρας μου ομως εχει μια ξαδερφη που δουλευει στο ρεα κ γνωριζει τον γιατρο μου κ ειναι πολυ φιλοι κ ειπε να του πουμε να παμε εκει.την πρωτη φορα που τον ρωτησα μου ειπε θα δουμε αν εχει πολλες γεννες εκεινη την περιοδο δεν θα μπορεσει αν οχι θα ερθει και τελικα στο προηγουμενο ραντεβου μου ειπε οτι δεν μπορει γιατι ειναι δυσκολο να ερχετε να με βλεπει!

ΩΧ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΡΕΧΕΤΕ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ!Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑΚΙΑ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΠΟ ΤΖΑΜΑΚΙ!ΔΕΝ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟ!
ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ?ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΛΗΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΕΞΑΛΛΗ!ΑΣΕ!ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ!ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΥΝΕΠΕΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΣΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ!ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ Κ ΣΥΓΧΙΣΤΗΚΑ! Mad Mad Mad

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω κοριτσακια μου!!

Αννουλα περιμενουμε νεα μολις τελειωσεις ναιιι??αντε υπομονη

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ANNAST έγραψε:Κ στο μητέρα πάντως δεν άφησαν τον άντρα μου να μείνει.ενώ μια άλλη κοπέλα στη ζουλα τα κατάφερε..

Αυτο το έχω ακούσει κ εγω για τον θυλασμο. Τα ταΐζουν να μην τους ενοχλούν τα παιδιά κ τα φέρνουν χορτατα.. Πως θα γίνει δεν ξέρω.. Κ εγω θέλω αποκλειστικό να ζητήσω, αλλα το βλέπω χλωμο να καταφέρω κάτι μέχρι να γυρίσω Σπιτι.για rooming inσκεφτόμουν αλλα λυπάμαι το μωρακι..

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ROOMING-IN ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΕΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΣΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ,ΛΕΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΜΕΤΑ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστα Ευακι θα τρεχουμε εκει πανω κ ειναι 4 μερες ενω στο ρεα 3!

οσο για το rooming in πρεπει να το δηλωσεις απο πριν αλλα εχεις την δυνατοτητα να το αλλαξεις μετα ετσι μας ειπαν

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΜΕΤΑ
ΠΑΝΤΩΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ,ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΝ ΞΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΙΚΤΕΡΟ.

ΧΑΡΑ ΤΟ ΙΑΣΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΙΜΗΣ ΜΕ ΤΟ ΡΕΑ;

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΥΠΗΡΧΑΝ Κ ΚΑΤΙ ΣΤΡΑΒΟΞΥΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ!ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΝΑΝΕ 2ΜΙΣΗ ΩΡΕΣ 3 ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΤΟ ΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΝΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!
ΑΝΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!ΑΝΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Ευη μου ειναι πιο ακριβα στο ιασω τελικα!!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Crying or Very sad Crying or Very sad

ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΡΟΟΠΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΗΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
to rooming in στοιχιζει παραπάνω?
εγω σκεφτομαι παντως πως αν 1 στο 1000000 κανω καισαρικη ειναι δυσκολο να εχω το μωρο συνεχεια διπλα μου..αλλα και με φυσιολογικο τοκετο να γεννησω παλι θα ναι δυσκολο γιατι θα πονας στην αρχη, θα εισαι κουρασμενη και θα θες να βρισκεις ετοιμο το μωρακι ταισμενο, αλλαγμενο και καθαρο..
παντως το Ιασω δε θα πρεπε να ειναι το πιο ακριβο νοσοκομειο...το Ρεα ειναι σαφως πιο σύγχρονο και ειναι πιο φτηνο..!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kορίτσακια τι ζεστη ειναι αυτη? Γιατι μας τα χαλασε τωρα ο καιρός? δεν αντεχωωωωω...

Αννα καλα νεα να εχεις! περιμενουμε! τα πονακια πως πανε?

Χαρα και Στελλα τέλεια τα χαλάκια σας!!!

Τι να σχολιάσω? Εγω στο Αρεταίειο θα γεννησω και ο θεός βοηθός με το θηλασμο!!!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη μου το ΑΠΡΟΟΠΤΟ ειναι στην αρχη της Αγιου Δημητριου φαινετε κ απο τον παλιο σταθμο των τρενων κ απο την εκκλησια του Αγιου Διονυσιου!δεν ξερω αν καταλαβες!!
αα απο το ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑ ευθεια προς τα κατω!!

κ εγω δεν εχω αποφασισει ακομα τι να κανω ομως στο ΡΕΑ η κοπελα που ηταν γνωστη της ξαδερφης του Γιαννη μου ειπε να το κανω κ αν δω οτι κουραζομαι ή δεν θελω να τους πω να το παρουν

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΤΟ ΡΕΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ
ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΝΑ ΤΡΙΩΡΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ ΠΑΝΤΩΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις