Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
546 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 546 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=10805&itmid=4805387

Εγω πηρα αυτο. Νομιζω οτι ειναι ιδιο με της Μαριελ

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maria 82 έγραψε:ΧΑΡΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΚΟΦΟΙΝΙΚΑ,MOTHERBABY ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ SITE ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ..

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΗΡΑ!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ Μαρακι θα μπω να τα δω!!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Iokasti27 έγραψε:http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=10805&itmid=4805387

Εγω πηρα αυτο. Νομιζω οτι ειναι ιδιο με της Μαριελ

ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια αυτο ελεγα κ εγω!!ευχαριστω κοριτσακια μου!!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα εγκυούλες και μανουλίτσες! Είχα πολύ καιρό να μπω αλλά σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά! Να σας ζήσουν τα μωράκια που ήρθαν, να είναι γερά και τυχερά! Με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα!
Εγώ είμαι ξάπλα ξανά λόγω πρόωρων συσπάσεων. Ο γιατρός μου έδωσε yutopar και μου είπε όχι περπάτημα, όχι δουλειές και όσο μπορώ να ξεκουράζομαι. Δεν αντέχω όμως άλλη ξάπλα και έχω κι ένα σκασμό εκκρεμότητες και έχω αγχωθεί. Τέλος πάντων...
Ευτυχώς μου κρατάτε παρέα και ξεχνιέμαι!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 29 417472 σε όλες σας!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια το ακουσατε; Μολις τωρα ειπαν στο σκαι οτι προχωρουν σε επισχεση εργασιας οι φορεις του εοπυυ( κλινικες, μαιευτηρια, εργαστηρια κλπ). Ειναι προγραμματισμενη για 8-12 αλλα κατα 90% θα τραβηξει μεχρι τελη οκτωβριου γιατι τα χρεη ειναι πολλα!!
Θα πληρωσουμε δλδ οσες γεννησουμε μετα τις 8/10 το 100% της αξιας! Γιατι τετοια γκαντεμια;;;;;;;

maria 82

maria 82
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 29 517142 ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!
ΜΑΡΙΕΛ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΣΜΣ ΟΤΑΝ ΒΑΛΩ ΚΑΡΤΑ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 29 417472

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τελικα δε θα παω.. ο γιαννης δε μπορει να με παρει και φοβαμαι να οδηγησω μονη μ.. ειναι μιση ωρα αποδω.. εσεις οδηγατε εντωμεταξυ;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katkout έγραψε:Καλησπέρα εγκυούλες και μανουλίτσες! Είχα πολύ καιρό να μπω αλλά σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά! Να σας ζήσουν τα μωράκια που ήρθαν, να είναι γερά και τυχερά! Με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα!
Εγώ είμαι ξάπλα ξανά λόγω πρόωρων συσπάσεων. Ο γιατρός μου έδωσε yutopar και μου είπε όχι περπάτημα, όχι δουλειές και όσο μπορώ να ξεκουράζομαι. Δεν αντέχω όμως άλλη ξάπλα και έχω κι ένα σκασμό εκκρεμότητες και έχω αγχωθεί. Τέλος πάντων...
Ευτυχώς μου κρατάτε παρέα και ξεχνιέμαι!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 29 417472 σε όλες σας!!!

Kαλησπέρα! Χαιρομαι που σου κραταμε παρεούλα! ελα δεν εχει μεινει πολυ... 2 -3 εβδομαδες το πολυ... θα περασουν τσακ μπαμ! καλυτερα... να μη βγει πριν την ώρα του...

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Κατερινακι εμεις νομιζω ειμαστε μαζι στην 36η δεν εισαι??κ σου εδωσε χαπια???περιεργο μου φαινετε!!

Ελενακι σοβαρα μιλας??που θα τα βρουμε γμτ τοσα λεφτα??κ δεν μπορουμε να παμε τελευταια στιγμη σε δημοσιο! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil αυτο μας ελειπε τωρα Twisted Evil

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Κοριτσια το ακουσατε; Μολις τωρα ειπαν στο σκαι οτι προχωρουν σε επισχεση εργασιας οι φορεις του εοπυυ( κλινικες, μαιευτηρια, εργαστηρια κλπ). Ειναι προγραμματισμενη για 8-12 αλλα κατα 90% θα τραβηξει μεχρι τελη οκτωβριου γιατι τα χρεη ειναι πολλα!!
Θα πληρωσουμε δλδ οσες γεννησουμε μετα τις 8/10 το 100% της αξιας! Γιατι τετοια γκαντεμια;;;;;;;

οχι ρε συ.. τι ειπες τωρα? καλα τί μ@λ@κεεεεες.. δε μπορει ρε συ... οι περισοτερες φανταζομαι οτι ειχατε υπολογίσει σε αυτα τα λεφτα... υπαρχει περιπτωση να τα πάρετε απο το ικα πίσω? δλδ οτι ήταν να παρει το μαιευτηριο απο τον εοππυ να τα παρετε μετρητα μετα? εγω ας πουμε που θα γεννησω σε δημόσιο και δεν εχει σχεση με τον εοππυ θα πάρω επίδομα απο το ταμείο μου - το τεβε - κατευθειαν στο χερι...

http://www.creativebeez.gr

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΟΚ ΜΑΡΑΚΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 29 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 29 417472
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΟΔΗΓΑΩ
ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΝΤΑ
ΕΛΕΝΑ ΠΙΚΡΑ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 8/10
ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΠΡΙΝ Razz

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
marianthi_m έγραψε:
katkout έγραψε:Καλησπέρα εγκυούλες και μανουλίτσες! Είχα πολύ καιρό να μπω αλλά σας διαβάζω σχεδόν καθημερινά! Να σας ζήσουν τα μωράκια που ήρθαν, να είναι γερά και τυχερά! Με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα!
Εγώ είμαι ξάπλα ξανά λόγω πρόωρων συσπάσεων. Ο γιατρός μου έδωσε yutopar και μου είπε όχι περπάτημα, όχι δουλειές και όσο μπορώ να ξεκουράζομαι. Δεν αντέχω όμως άλλη ξάπλα και έχω κι ένα σκασμό εκκρεμότητες και έχω αγχωθεί. Τέλος πάντων...
Ευτυχώς μου κρατάτε παρέα και ξεχνιέμαι!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 29 417472 σε όλες σας!!!

Kαλησπέρα! Χαιρομαι που σου κραταμε παρεούλα! ελα δεν εχει μεινει πολυ... 2 -3 εβδομαδες το πολυ... θα περασουν τσακ μπαμ! καλυτερα... να μη βγει πριν την ώρα του...

Μακάρι να μπορέσω να φτάσω μέχρι το τέλος! Δεν θέλω να γεννηθεί πριν τις 38 εβδομάδες. Αλλά δεν μπορώ να κάνω και κάτι... Η μπέμπα αποφασίζει!
Πραγματικά με κάνετε να νοιώθω καλύτερα! Δε νοιώθω μόνη! Και λύνω πολλές απορίες μου!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:γεια σου Κατερινακι εμεις νομιζω ειμαστε μαζι στην 36η δεν εισαι??κ σου εδωσε χαπια???περιεργο μου φαινετε!!

Ελενακι σοβαρα μιλας??που θα τα βρουμε γμτ τοσα λεφτα??κ δεν μπορουμε να παμε τελευταια στιγμη σε δημοσιο! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil αυτο μας ελειπε τωρα Twisted Evil

Χαρα και εγω πήγα στο γιατρο 36 κ 3 ημερων και μου ειπε οτι δεν ειναι ακομα η ωρα του να γεννηθει και καλύτερα να παει απο 37 κ 38 κ μετα... και εμενα μου ειπε να τα συνεχισω τα ytopar μεχρι 38... τωρα τι να πω...

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα Κατερινα τα allstarakia τα ρος με τις σατεν κορδελες ειναι όλα τα λεφτα!!!

Χριστινακι δεν οδηγω εδω και 2 εβδομάδες... δεν ενιωθα καθολου σίγουρη...

http://www.creativebeez.gr

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xara64 έγραψε:γεια σου Κατερινακι εμεις νομιζω ειμαστε μαζι στην 36η δεν εισαι??κ σου εδωσε χαπια???περιεργο μου φαινετε!!

Ελενακι σοβαρα μιλας??που θα τα βρουμε γμτ τοσα λεφτα??κ δεν μπορουμε να παμε τελευταια στιγμη σε δημοσιο! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil αυτο μας ελειπε τωρα Twisted Evil
Χαρούλα μου είμαστε πολύ κοντά! Πριν από δυο εβδομάδες ξεκίνησαν πόνοι σαν αυτούς της περιόδου και χαμηλά στο ηβικό οστό. Αρχικά μου είπε ξεκούραση αλλά οι πόνοι δεν έφευγαν αλλά έγιναν πιο συχνοί. Έτσι άρχισα τα χαπάκια. Τώρα παίρνω μισό κάθε 8 ώρες. Χθες μίλησα με το γιατρό μου και μου είπε να τα συνεχίσω λίγο ακόμα.

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="marianthi_m"]Καλα Κατερινα τα allstarakia τα ρος με τις σατεν κορδελες ειναι όλα τα λεφτα!!!/quote]

Ευχαριστώ! Δεν τα έχω κάνει εγώ! Την φωτογραφεία την βρήκα στο internet. Αλλά σκέφτομαι να προσπαθήσω να της φτιάξω. Υλικά έχει και στα jumbo.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ ρε παιδια κ εμενα με εχει παρει ο αντρας μου στο ΤΕΒΕ κ νομιζω οτι δεν δικαιουμαι τπτ εκτος απο αυτα που θα επερνε το μαιευτηριο κατευθειαν απο τον ΕΟΠΠΥ!!πω πωω τι βαψαμε παντως

ναι τελεια τα σταρακια τα ροζ θα της παρω κ εγω της μπεμπας του χρονου τετοια χιχιχι

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελπιζω μονο αν πληρωσουμε το 100% να παμε κ να παρουμε εμεις οι ιδιες το επιδομα πισω! Ετσι γινοταν κ με τα φαρμακα.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:κοριτσια τελικα δε θα παω.. ο γιαννης δε μπορει να με παρει και φοβαμαι να οδηγησω μονη μ.. ειναι μιση ωρα αποδω.. εσεις οδηγατε εντωμεταξυ;

εγω οδηγαω ακομα Χριστινακι μου το μονο που με εννοχλει ειναι να σκυψω να δω σε κανενα στενο κ να μπω κ να βγω απο το αμαξι αχαχαχ αλλα γενικα μια χαρα Wink αν σταματησω να οδηγαω κιολας θα ειμαι σαν φυλακισμενη

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Την πατήσαμε αν όντως πρέπει να τα πληρώσουμε όλα. Είναι τουλάχιστον 1000 ευρώ παραπάνω για να γεννήσω στο Ιασώ από αυτά που θα πληρώναμε με τον ΕΟΠΥΥ. Θα πάρω αύριο να ρωτήσω...

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
http://www.pelop.gr/?page=article&DocID=54205&srv=11

ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΟΠΠΥ
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΣ Κ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι Ελενακι να γινει οπως κ με τα φαρμακα!!

ναι δεν ειναι δυσκολο να τα φτιαξουμε σατεν κορδελιτσα κ στρασακια κ ετοιμα Razz Razz αλλα ειναι γλυκες!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:ωχ ρε παιδια κ εμενα με εχει παρει ο αντρας μου στο ΤΕΒΕ κ νομιζω οτι δεν δικαιουμαι τπτ εκτος απο αυτα που θα επερνε το μαιευτηριο κατευθειαν απο τον ΕΟΠΠΥ!!πω πωω τι βαψαμε παντως

ναι τελεια τα σταρακια τα ροζ θα της παρω κ εγω της μπεμπας του χρονου τετοια χιχιχι


Eχει αν γίνει ο χαμός και στο τεβε! γιατι δε δικαιούσαι εσυ? αν δεν παρετε αυτα που δικαιούστε μεσω του μαιευτηρίου τότε να κανεις μια δήλωση στο τεβε να παρεις το επιδομα που δινει το τεβε... τοσα λεφτα δινουμε.. δε καταλαβα...
Καααλα εχει να γινει πανικος! ετσι και δε μας τα δωσουνε με τον ενα ή με τον αλλο τροπο θα βγουμε όλες και θα τους βαραμε με τα καρότσια!!!
Εμενα ο αντρας μου πήγε και ρωτησε στο τεβε τί ποσο δικαιούμαστε κ η υπάλληλος δεν ήθελε να του απαντήσει ευθέως παρα του έλεγε σε πιο μαιευτηριο θα γεννησετε και τετοια.. κ μετα απο πολυ ωρα του ειπε οτι για να παρετε στο χερι λεφτα πρεπει να υπογράψετε μια υπ. δηλωση ότι δεν κανατε χρηση του επιδόματος μεσω εοππυ...

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις