Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
546 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 546 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινακι μου εμενα η μαια μου μου ειχε πει οτι σε περιπτωση μου νομιζω οτι χανω υγρα απο τον σακο να βαλω ενα ταμπον για μια-δυο ωρες αν το βγαλω κ εχει φουσκωσει τοτε ειναι οντως απο το σακο αν ειναι σχεδον στεγνο τοτε δεν ειναι τπτ!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:Χριστινακι μου εμενα η μαια μου μου ειχε πει οτι σε περιπτωση μου νομιζω οτι χανω υγρα απο τον σακο να βαλω ενα ταμπον για μια-δυο ωρες αν το βγαλω κ εχει φουσκωσει τοτε ειναι οντως απο το σακο αν ειναι σχεδον στεγνο τοτε δεν ειναι τπτ!!

ok αγαπη θα το δοκιμασω... αν χανεις υγρα απο το σακο ειναι κακο; η ειναι σημαδι τοκετου;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koitousa kati sto asfalistirio mou ths douleias gia na iemai sigourh gia ta dikaiologhtika.

Loipon Annako emeis den eimaste padremenoi kai mas eipan pws mporw na to asfalisw sto diko mou den kserw an isxyei genika h an isxyei mono gia aytes tis periptwseis,mas to eipe h symvolaiografos tote p eixame paei.Den kserw pragmatika ti einai kalytero,poios exei kalyteres paroxes to IKa h to Teve.

Ta ponakia den m enoxloun kale,xairomai,apla exw mia aisthhsh pws tha adiathetisw,asynais8hta koitazw to eswrouxo mou sto mpanio mhpws dw aima Smile Exw vgalei k spurakia periodou!!! Eseis??

Ayto me ton eoppy an exw katalavei kala den exei kamia diafora,tha plhrwsoume klinikh kai meta tha ta paroume ap ta tameia mas.To Ika toulaxiston mexri stigmhs plhrwnei sthn wra tou.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε αμα χανεις πρεπει να παρεις τον γιατρο σου κ να πας στην κλινικη σιγα σιγα λογικα ξεκιναει ο τοκετος!!εσυ απλα ειδες στο εσωρουχο υγρα ή νιωθεις πολυ υγρη γενικα??

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xristinaki mou exw k egw ygra sto eswrouxo k vlenes alla k diafana..alla ta exw arketo kairo..esena p einai ksafnika kane to test p leei h Xara kai pes mas..ax makari na einai h wra sou Smile

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι αγαπες μου να ειναι η ωρα αλλα δε νιωθω ακομα οτι ειναι χεχε.
βασικα αν με ρωτατε μαρεσει που ειμαι εγγυος υπαρχουν στιγμη που σκεφτομαι πως μαρεσει που ειναι στη κοιλιτσα η μπουμπου και κουνιεται περα δωθε ειναι πολυ χαριτωμενο. εσεις δεν το σκεφτεστε αυτο; Very Happy

Χαρα μου δεν ειναι παρα πολλα για να σκεφτω οτι σπασαν τα νερα μου. ειναι λιγα αλλα παραξενευτηκα για αυτο που σου ειπα, ειναι διαφανα και παραπανω απο αλλες φορες. τωρα να δουμε!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω εχω γενικα πολλα υγρα σχεδον λευκα αλλα απ΄ οτι ειχα διαβασει ειναι φυσιολογικα!!εγω εχω πονακια στη μεση κ τσιτωματα στην κοιλια κ ωρες ωρες αισθανομαι οτι απλα δεν χωραει η μπεμπα μεσα στην κοιλια Rolling Eyes Rolling Eyes

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Χριστινακι μου το εχω σκεφτει αλλα κ αυτη την κοιλια δεν την μπορω πια με δυσκολευει στα παντα το μονο καλο ειναι οταν κλωτσαει ολα τα αλλα ομως ειναι δυσκολα Mad
παντως τα αμνιακα ειπε η μαια οτι μυριζουν σαν σπερμα(σορρυ κιολας) Wink

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΕΑ....ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ..

ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ,Ε,ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΚΙ ΕΓΩ
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΕΟΠΥΥ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΕ Η ΤΙΝΗ ΕΜΑΘΑ
ΤΙΝΗ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΑΣΦΑΛΙΣΩ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ 10%ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΤΩΡΑ ΜΕ ΟΛΟΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΠΑΝΙΚΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΤΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΟΛΑ
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΥΓΡΑ,ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΝΙΑΚΟ ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ.
ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΤΣΙ;
ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ............... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 35 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 35 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 35 654316
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ 4-10 ΓΕΝΝΑΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ,!!!!!
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΛΙΓΑΜΝΙΟ Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΥΛΙΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ 30η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΟΠΟΤΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΡΙΣΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΞΕΤΥΛΙΧΤΕΙ ΑΛΛΑ ΜΠΑ.ΚΑΙ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΛΕΕΙ ΩΣ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.....ΑΧ ΑΥΤΑ....
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ....

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xixixixii swthikame tote!!! eg wexw ksexasei pws myrizei to sperma!!xaxaxaxax

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσαρες μου μπηκα για να σας πω μια καληνυχτα μονο!θα σας διαβασω αυριο πρωιπρωι.ελειπα απο τομεσημερι με τηνμπεμπα στης μαμας μου για μανικιουρ πεντικιουρ εγω και η μπεμπα ..υπνοθεραπεια και φαγητο χαχαχαχ.γυρισαμε κατα τις 11 και μεχρι να κανουν μπανιο οι αντρες μου ,η μικρη κι εγω ειδατε τι ωρα εφτασε για να μπω 12.30!δεν τηνπαλευω αλλο για αυτο σας φιλω καισας καληνυχτιζω και θα τα πουμε αυριο! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 35 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 35 850933

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα οκ θα το εχω υποψη για τη σπερματομυρωδια κοριτσακια μου!!! χιχιχιχιχι. θα σας ενημερωσω αν εχει κατι αν και δε νομιζω. μηπως απλα δε θελω να βγει το μωρο και απορριπτω ολα τα σημαδια; Very Happy Very Happy
αχ και αυτοι οι πονοι περιοδου χαλια... και ελεγα τι καλα εμεινα εγκυος και γλιτωσα τους πονους!!!

σας αφηνω και παλι να παραχωρησω τον υπολογιστη στον αγαπητο αρραβωνιαστικο μου γιατι θελει να δει κατι σκορ κτλ κτλ και θα τα πουμε κουκλες!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λες να κανονισουμε να βρεθουμε πριν την Πεμπτη Razz Razz με τις κοιλιες ή μετα με τα μωρα???
αντε με το καλο κοριτσακι μου ευχομαι να πανε ολα καλα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Foteinoula kai Xristinaki kalo vrady!!!Esy foteinoula filakia polla sto nini sou!!!

Euh mou ti wraia nea!!Zhleyw p tha gennhseis nwritera!!Ola ta koritsia mas p kanan kaisarikh ola kala mas ta aneferan,opoet mhn se anxwnei!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινουλα καλη ξεκουραση κ με γεια τα νυχακια!!

Χριστινακι μου καλο βραδυ κ σε σενα κοριτσακι μου!!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εύη μου με το καλό να έχεις και εσύ στην αγκαλιά σου το μωράκι σου.

Χριστινάκι θα περιμένουμε νέα σου!

Εγώ θα σας αφήσω να κάνω μια προσπάθεια για νάνι. Καλό βράδυ.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kuriakh moukalo vrady k se esena kalh ksekourash!!
egw koritsia molis pareigeila mia makaronada fournou,eixa faei mprokolo to meshmeri k ws twra den to eixa xwnepsei..twra omws....miam!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Κυριακη καλο ξημερωμα να εχεις!!

Πηνελοπη μου μια παρα θα φας μακαρονια???αχ παναγιτσα μου πως θα κοιμηθεις μετα καλε????

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xiixixixixixixi!!! Den exw idea..omws peinaw poly ksafnika!! Smile K na osu pw k kati..etis k alliws dne koimamai p den koimamai,as ikanopoihthw me mia makaronada!!xexexexexexexxe

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι κ αυτο αφου δεν θα κοιμηθεις νωρις τοτε καλα κανεις!!να την ευχαριστηθεις κοριτσακι μου,καλη ορεξη κ εγω σκεφτομαι σιγα σιγα να πηγαινω αν κ δεν νυσταζω καθολου αλλα αυριο θελω να παω λιγο λαικη κ μετα να ερθω να κανω μπανακι κ ντοκτορ

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ....ΣΑΣ ΦΙΛΩ ..ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΙΑ ΟΧΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ,.,ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΠΑΩ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΩ. ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 35 788471

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta Koritsia,egw akoma masoulaw ,filia k kalh ksekourash!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρόλαβα καμία;;;
Α ρε Χαρα με κατεστρεψες με τα μαφινς.. Μια ώρα έφτιαχνα κορδέλες κ καρτελακια.. Ουφ.. Κούραση.. Ούτε μπάνιο δεν πρόλαβα να κάνω.. Αλλα τελείωσα. Βγήκαν σούπερ!!!

Εύη τι ωραία νέα! Άντε μπράβο!! Με το καλο!!

Χριστινακι κάποια κοπέλα εδω είχε πει κάποια στιγμή ότι ξαπλωνεις στο κρεβάτι κ σηκώναισαι απότομα κ βηχεις, αν τρέξουν, είναι το αμνιακο, αν όχι δεν είναι..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπηηηηηη!!!! Τρως ακόμα;;;; Πάω για μπανακι κ μπαίνω μετα να χαιρετίσω!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα κ απο μένα!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις