Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
354 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 354 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελόπη και εσύ στο κλαμπ των γυμνασμένων ανήκεις ε??? βρε κορίτσια σας θαυμάζω!!!

Να σας ενημερώσω για τον τοκετό με πρόκληση, κατά τον φυσιολογικό τοκετό παράγεται μια ορμόνη η οξυτοκίνη που προκαλεί τις συσπάσεις και επισπεύδει τη διαδικασία. Στον προκλητό τοκετό σου χορηγούν την ίδια ορμόνη, κάποιες φορές πιο συχνά στις προτωτοκες ο οργανισμός χρειάζεται απλά μια μικρή ποσότητα για να <<πάρει μπρος>> και να αρχίσει να την παράγει από μόνος του. Αυτά λέγανε τα βιβλία της σχολής ελπίζω να βοήθησα. Τώρα αν πονάει πιο πολύ από τον φυσιολογικό τοκετό δεν ξέρω η γνώμη μου είναι ότι ξεκινάνε πιο απότομα οι πόνοι και αυτό τους κάνει πιο έντονους!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισαμε κ εμεις!!περασαμε τελεια με τα κοριτσια μακαρι να ειχαμε αλλες τοσες ωρες να κατσουμε με τοσα που ειχαμε να πουμε!!

Αννουλα τελεια κ εγω σου το ειχα πει οτι θα ηταν ωραια να εχουν μαζι γεννεθλια εε αφου ειπε κ ο γιατρος το οκ τοτε σουπερ!

Χριστινακι μου τελειο το αρθρο για τη γυμναστικη Respect αυτο που μου αρεσε πιο πολυ ηταν οτι μπορω να ξεκινησω στις 20 μερες ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 34 536304 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 34 536304

αντε να περασει κ αυτο το βραδυ να παω στον γιατρο να δω τι θα μου πει λετε να κοντευω οεο??

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να' μαι πάλι κι εγώ! Φάγαμε, μιλήσαμε και τώρα ο καθένας στο υπολογιστή του.

Πηνελοπίτσα μια χαρά θα είναι το Πάσχα να κατέβετε προς τα κάτω. Είναι και αργά, 05/05 αν δεν κάνω λάθος οπότε και ο καιρός θα είναι καλός και θα το ευχαριστηθήτε!

Αννούλα μια χαρά τελικά με τον γιατρό! Φέτος θα έχετε γενέθλια και γέννηση μαζί! Τέλειο!!! Με το καλό να έρθει το μπεμπάκι!!!

Χριστινάκι τσάμπα διαχειρίστρια θα σε κάνουμε αφού σε βλέπω να τα χάνεις πολύ εύκολα! Πολύ καλό αυτό με το λόττο!

Έμη μου κουκλάκι το νινάκι σου!!! Κι εγω μετά την μετακόμιση δεν θυμάμαι σε ποια από όλες τις θήκες έχω τα παντελόνια μου αλλά και πάλι θα κάνω πολύ καιρό μέχρι να ξαναμπώ εκεί μέσα... Δεν πειράζει όμως. Θα τα καταφέρω κάποια στιγμή ( ελπίζω! ).

Τίνη να σου ζήσει η μπουμπούκα! Είναι πανέμορφη! Περαστικά για τη μαμά σου και μην αγχώνεσαι, όλα θα πάνε καλά! Ευχαριστώ για την ενημέρωση με τον ΕΟΠΥΥ!
Δύσκολα τα βλέπω αλλά εμείς δεν μπορούμε να αλλάξουμε την κατάσταση οπότε υπομονή!

Κυριακή μια χαρά το μωράκι σου! Με το καλό να το πάρεις στην αγκαλιά σου!!!

Εγώ πονάω λίγο σαν να είμαι αδιάθετη πάλι αλλά την παλεύω ακόμα!
Αύριο έχω ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 34 517142 . Δεν είναι πολλά αλλά πρέπει να τα κάνω για να τελειώνω. Δεν θέλω να τα κάνει η μαμά μου γιατί ακόμα είναι στην ανάρρωση από χειρουργείο και αν έρθει και τα δει θα θέλει να τα κάνει και στο τέλος θα στεναχωρεθεί που δεν μπορεί!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kuriakh endiaferon ayta p grafeis,exw enan fovo me ton proklhto k den tha to skeftomoun pote,twra to skefthka stigmiaia p diavasa ayta gia ton eoppy. Smile Opws to les omws akougetai k logiko kai eykolo Smile

Re koritsia 2 meres twra exw mia periergh ais8hsh..san na perimenw n adiathetisw,k exw vgalei k ayta ta spyrakia ths periodou..ma ti sto kalo???To eipa tou Mpamph k m leei e se liges meres tha adiathetiseis etsi k alliws!xaxax

Xara mou super h parea me egkuoules???Zhleyw alla eipame,egw meta tis 5/10.

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαρουλίτσα πολύ χαίρομαι που περάσετε ωραία! Εύχομαι αύριο στο γιατρό να έχεις τα νέα που θέλεις!
Εγώ είναι να ανέβω 10/10 Αθήνα για να με δει και να μείνω μέχρι να γεννήσω. Τότε θα μου πει το πότε. Βέβαια τώρα με τις συσπάσεις μπορεί να μου πει να ανέβω και νωρίτερα. Θα δείξει!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειπαμε Πηνελοπακι μια κ καλη μετα με τα καροτσια θα βρεθουμε ολες μαζι!!
Κατερινακι ποιον γιατρο εχεις?εδω Αθηνα ειναι??

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χριστινάκι μου ήταν κατατοπιστικότατο το άρθρο που μας πόσταρες, ευχαριστούμε κοριτσάκι μου και καλό βράδυ!

Κυριακή μου δεν προλάβαμε να γνωριστούμε αλλά θα γίνει κι αυτό σιγά σιγά, άλλωστε έχουμε συνέχεια όταν γίνουμε όλες μανούλες Σεπτ - Οκτ.! Συνολικά που λες πήρα 14 κιλά, έμειναν 6,5. Σήμερα που δοκίμαζα ρούχα μου, τα παντελόνια μου ανεβαίνουν όλα αλλά ακόμη δεν κουμπώνουν. Τα φορέματα ειδικά αυτά τα pencil που φοράω στη δουλειά, ασφυκτυούν ακόμη!

Χαρά μου! Πριν λίγο κάναμε κουρουδάκια πάλι να έχουμε για τις επισκέψεις μας, και κοκάκια! Είναι συμβολικό γιατί τον μπαμπά μας στο επίθετο τον λένε Κόκκο και η μπέμπα είναι το Κοκκάκι μας!! Smile Σήμερα ήταν η συνάντησή σας στον Πειραιά;; Με ποιές κοπέλες βρεθήκες; Ήταν τις μέρες που γέννησα που το κανονίζατε και δεν θυμάμαι..Άντε και σύντομα όλες μαζί να βρεθούμε στην Αθήνα!

Πηνελόπη μου για να καταθέσεις τα χαρτιά στο ΙΚΑ χρειάζεται οπωσδήποτε να έχετε πάει πρώτα στο ληξιαρχείο για τη δήλωση του μωρού. Πριν τις παροχές στο ΙΚΑ πας στο μητρώο εάν πρόκειται να το ασφαλίσεις στο όνομά σου. Σου κάνω copy - paste όσα μου έγραψε η Ίνα για τα δικαιολογητικά :

ΜΗΤΡΩΟ : ΕΞΟΥΣΙΟΔ.ΜΑΝΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΜΩΡΟ (τη φτιάξαμε το πρωί στο ΚΕΠ) - ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΕΝΝΗΣΗΣ - ΒΙΒΛΙΑΡΙΑ ΥΓΕΙΑΣ -ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ

ΠΑΡΟΧΕΣ : ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΠΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΕΝΝΗΣΗΣ - ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ - ΒΙΒΛΙΑΡΙΑ ΥΓΕΙΑΣ - ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΤΡΑΠΕΖΗΣ(ΑΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΛΗΡΩΜΗ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ)

Από το ληξιαρχείο φεύγοντας μας έδωσαν αρκετές ληξ. πράξεις, συγκεκριμένα 3 για το ΙΚΑ, 1 για το Δημοτολόγιο για να την περάσουν στην οικογ. μερίδα μας και άλλες 2 για όποια άλλη χρήση θέλουμε..

Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα, ό,τι χρειαστείς ξαναρώτησέ με..

Κορίτσια μου πάω να ταίσω την μπεμπούλα, να της κάνουμε μπανάκι και να ξαπλώσω γιατί θέλω με το άνοιγμα να πάω στο ΙΚΑ να ξεμπερδεύω. Καλό βράδυ σε όλες μας!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελόπη δέν έχω ασχοληθεί καθόλου με το ΙΚΑ κ την ασφαλιστική, δέν έχω ιδέα αλλά νομίζω κάνα μήνα κάνουν να τα τα βάλουν σε μας!

Τινη μου περαστικά στην μανούλα σου, θα έχει γρήγορη ανάρρωση θα δεις, έχει εγγονακι τώρα που θα της δώσει δύναμη!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαρούλα μου Σάσσαλος λέγεται ο γιατρός μου και είναι στο Ιασώ. Είναι κάτι σαν οικογενειακός μας γιατρός αλλά και οικογενειακός φίλος τον γονιών μου! Για μένα είναι από τους καλύτερους και γι'αυτό τον εμπιστεύομαι και θα πάω εκεί. Αν δεν ήταν αυτός το πιθανότερο να πήγαινα στο νοσοκομείο της Καλαμάτας να γεννήσω αν και δεν ξέρω κάποιον εκεί.

Καλή ξεκούραση Τίνη! Καλό ξημέρωμα!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαρά μου ζηλεύω … εμείς από μακριά δεν θα έχουμε την ευκαιρία να σας συναντήσουμε αλλά δεν πειράζει πιείτε μια γουλιά στην υγειά μας!!!

Κατερινακι περαστικά για τη μαμά σου!

Πηνελόπη μου είδα που έγραφες ότι έχεις και ιδιωτική ασφάλεια ψαξτο λίγο μήπως αν πάρεις τα χρήματα από το ικα δεν σου τα δώσουν από την ιδιωτική κοίτα τι σε συμφέρει δεν είμαι σίγουρη ίσως να μπορείς να τα πάρεις και από τα 2 αλλά σιγουρέψου πρώτα γιατί ποτέ δεν ξέρεις.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακι μου γλυκο αληθεια φτιαχνετε κοκακια για αυτο το λογο??? χαχαχα
βγηκαμε με την Ελευθερια κ την Μαρια κ περασαμε τελεια!το ελπιζω κοριτσακι μου οτι καποια στιγμη θα βρεθουμε ολες μαζι

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα Κατερινακι δεν το πιστευω αυτος ειναι ξαδερφος της μαμας του αντρα μου αχαχαχ τι μικρος που ειναι ο κοσμος!!ο αντρας μου ειναι απο κατω απο πυργο μερια Σταφιδοκαμπο για την ακριβεια!

Κυριακη μου καποια στιγμη μπορει να βρεθουμε ποτε δεν ξερεις!!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ Κυριακή μου! Να είσαι καλά!!!

Χαρούλα τελικά είναι πολύ μικρός ο κόσμος!!! Είναι πολύ καλός και πάνω απ'όλα πολύ καλός άνθρωπος! Εμάς προσωπικά μας έχει βοηθήσει πάρα πολύ! Και έχει αποδείξει στα δύσκολα ότι έχει μεγάλη αξία! Τέλος πάντων. Έρχεστε προς Ηλεία μεριά;
Όταν ανέβω Αθήνα ελπίζω να σας συναντήσω από κοντά και γιατί όχι να είμαστε και μαζί στο μαιευτήριο!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kuriakh mou h idiotikh plhrwnei asxeta me to Ika,exw ethnikh asfalistikh kai proswpiko symvolaio alla mas exoun k apo thn douleia ekei asfalismenes,exw rwthsei dikaioumai k apo ta 2 symvolaia asxeta me to IkA.

Tinako eyxaristw gia tis plhrofories,lhksiarxeio exei mesa sto maieythrio p tha gennhsw opote ekei dne tha xreiastei kan na paw,prin fy6gw apo to maieythrio tha einai etoimes oi liksiarxikes,ta alla exw kanei eksousiodothsh t Mpamph na ta kanei ekeinos tou ta egrapsa twra gia na kserei opote paei k ayto elpizw.Eimai mperdemenh k den kserw se poion na to asfalisw,egw exw Ika o Mpamphs exei teve,den kserw kan poies einai oi diafores.
Kalh ksekourash na exeis koritsaki mou kai na filiseis to Kokaki sou Smile

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σπανια πηγαινουμε στο χωριο του Γιαννη συνηθως πασχα!!αλλα ναι μπορει να βρεθουμε κ στο ιασω Very Happy Very Happy

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ζουζουνιτσες πρέπει να βγω. Θα τα πούμε αύριο πάλι! Καλό ξημέρωμα να έχουμε! Φιλάκια πολλά πολλά!!!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελόπη πάλι καλά με τις ασφάλειες γιατί με τόσα που ακούμε έχω γίνει πολύ επιφυλακτική απέναντι σε όλα.

Για τα πονάκια που λες είπες στο γιατρό? Αν και νομίζω είναι από τα συμπτώματα του 9ου. Εγώ που είπα στο δικό μου σήμερα ότι έχω συσπάσεις που πονάνε τα βράδια και γενικότερα για τραβήγματα και πονάκια χάρηκε μου είπε τώρα τα θέλουμε έτσι κατεβαίνει το παιδί και προετοιμάζεται η μήτρα.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελόπη μου το παιδι ασφαλιζεται αυτόματα στου πατέρα το ταμείο..έτσι ήταν τουλαχ. Όταν γέννησα την μικρη. Κ η Σοφίας ήταν ότι το ΤΕΒΕ πλήρωνε γύρω στα 80-100€ λιγότερο απο ΙΚΑ.έτσι έκανα χαρτιά κ άλλαξαν το παιδί στο ΙΚΑ. Κ μετα μόλις έληξε η ασφάλεια μου, γιατί δεν δούλευα πια την πήγα στο ΤΕΒΕ.

Εγω θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο. Εγω που έχω οικογένειακο βιβλιάριο ΤΕΒΕ, δικαιουμαι επίδομα λοχειας;; Μπα ε;;;

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλό βράδυ Κατερίνα μου Sleep

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Κατερινακι καλο ξημερωμα!!

Αννουλα δεν τα ξερω καθολου κ εγω αυτα μωρε!!κ εμενα με πηρε ο Γιαννης στο ΤΕΒΕ του κ δεν ξερω αν δικαιουμε κατι αλλο εκτος απο αυτα του μαιευτηριου με του ΕΟΠΠΥ δηλαδη

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φτου παλιολεξικο. Η διάφορα είναι 80-100€ το ΤΕΒΕ απο το ΙΚΑ. Τότε ήταν τόσο. Δεν ξέρω αν άλλαξε ΤΏΡΑ..

Καλο βράδυ Κατερίνα κ Τινη!!

Πηνελοπακι, φυσιολογικά είναι τα πονακια πια.. Κ εγω όλο το απόγευμα πονουσα. Κ του λέω κάτσε εκει που είσαι μέχρι Τετάρτη... Χαχαχα!! Όσο για χέρι, εμένα είναι κ ελαφροχερης κ δεν με έχει πονέσει ποτε στην εξέταση..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:καληνυχτα Κατερινακι καλο ξημερωμα!!

Αννουλα δεν τα ξερω καθολου κ εγω αυτα μωρε!!κ εμενα με πηρε ο Γιαννης στο ΤΕΒΕ του κ δεν ξερω αν δικαιουμε κατι αλλο εκτος απο αυτα του μαιευτηριου με του ΕΟΠΠΥ δηλαδη
Φαντασου κ στην μικρη έχασα το επίδομα για 25 ένσημα.Επειδή είχα σταματήσει πιο νωρίς απο Δουλεια.. Αν το ήξερα θα κολλαγα κάπου.. Κ πήρα μόνο το βοήθημα τοκετού που ήταν 950€.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εσυ παλι καλα θα το προλαβεις να το παρεις αφου εισαι για Τεταρτη εμεις να δουμε τι θα κανουμε Mad Mad Mad Mad

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έλα βρε Άννα για 25 ένσημα!!! Γκαντεμιά είναι αυτό![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγκαστρουλες μου μπηκα να σας ρωτησω κατι.. εχω κατι περιεργα υγρα οχι σαν αυτα που ειχα πριν. αυτα ειναι σαν ουρα συγγνωμη κιολας Very Happy οχι βλεννα. σας ετυχε ξερετε τι ειναι; να αγχωθω τωρα;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις