Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
540 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 540 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="Iokasti27"]to rooming in στοιχιζει παραπάνω?

ΑΠ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΑΝ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ Η ΔΙΚΛΙΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!
ΣΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΟΝΤΩΣ ΤΗ ΘΕΣ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xara64 έγραψε:Ευη μου το ΑΠΡΟΟΠΤΟ ειναι στην αρχη της Αγιου Δημητριου φαινετε κ απο τον παλιο σταθμο των τρενων κ απο την εκκλησια του Αγιου Διονυσιου!δεν ξερω αν καταλαβες!!
αα απο το ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑ ευθεια προς τα κατω!!

κ εγω δεν εχω αποφασισει ακομα τι να κανω ομως στο ΡΕΑ η κοπελα που ηταν γνωστη της ξαδερφης του Γιαννη μου ειπε να το κανω κ αν δω οτι κουραζομαι ή δεν θελω να τους πω να το παρουν

Α ΠΡΟΣ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ...ΠΟΠΟ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΠΕΦΤΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟ..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είμαι πολυ πολυ πολυ χαρούμενη!!! Τρίτη γενναω!!! 2/10!!! Μου είπε να περάσω απο το Ιατρειο Δευτέρα το βράδυ να μου βάλει υποθετο κ να πάω στο γαια κατευθείαν κ περιμενωωωωωω!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας!!!!!!!!!!!!! σοφακι και νικη να σας ζησουν γερα να ειναι ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 215994
εγω στο ιασω ημουν πολυ ευχαριστημενη απλα εχουν ενα θεμα με το επισκεπτηριο και το μωρο ενω ειχα ζητησει αποκλειστικο θηλασμο το εφερναν παντα ταισμενο. επειδη ειχα και εγω μια γεννα σαν της τινης και ημουν κομματια για 2 μερες με τιποτα δεν θα κανω ROOMING-IN.

χαρα τελικα 7 οκ αν ειναι και αλλαξει κατι στειλε μου στο fb

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ANNAST έγραψε:Είμαι πολυ πολυ πολυ χαρούμενη!!! Τρίτη γενναω!!! 2/10!!! Μου είπε να περάσω απο το Ιατρειο Δευτέρα το βράδυ να μου βάλει υποθετο κ να πάω στο γαια κατευθείαν κ περιμενωωωωωω!!!

ΑΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 50580
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!ΤΥΧΕΡΗ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπραβο αννα με προκληση ε?

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννουλα μπραβοοοοο!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 215994

με προκληση δλδ θα πας? εχεις διαστολή? για πες μας τι ειπες τελικα στο γιατρο να πουμε και εμεις μπας και δουμε μια ασπρη μερα.....

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ANNAST έγραψε:Είμαι πολυ πολυ πολυ χαρούμενη!!! Τρίτη γενναω!!! 2/10!!! Μου είπε να περάσω απο το Ιατρειο Δευτέρα το βράδυ να μου βάλει υποθετο κ να πάω στο γαια κατευθείαν κ περιμενωωωωωω!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΝΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ! Ναι με πρόκληση θα πάω.του είπα κανε κάτι, δεν αντέχω άλλο.. Του φουσκωσα κ λίγο παραπάνω για να βάλει χεράκι. Κ το έβαλε. Έχει μαλακωσει λεει αλλα θέλει κιαλλο!αν δεν σπάσουν τα νερά μέχρι την Δευτέρα, Τρίτη γενναμε!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχααχαχ αστα Ευακι πολυ κλαμα κ εμεις αλλα τωρα μας το χαλασανε διπλα μου ηταν ο σταθμος κ τωρα πρεπει να τρεχω στο Λαρισης ποσο βλακες μπορει να ειναι ρε γμτ Mad Mad

Αννουλα τελεια νεα αντε τυχερουλα ξεμπερδευεις κ εσυ!!

Μαρακι ελπιζω να μην αλλαξει τπτ!!αν τυχων γινει κατι μιλαμε κ στο τηλ!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο !!! Τη τριτη λοιπον θα εχεις το μπουμπουκακι σου!! τι ωραια!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annoula mou eftase h wra!!!Bravo!!!

Koritsia gia to rooming-in mh xalate to mualoudaki sas,to plenoun oi maies to allazoun oi maies,esy apla to exeis koda sou,an den to thes gia kapoio logo zhtas na to paroun eite gia na ksekourasteis eite gia tous episkeptes h otidhpote.
Otan zhtas room-in se vazoun mazi em alles pou exoun to idio k etsi h synenohsh einai aplh.
Kalytera na to zhthsete ap thn arxh k an den sas katsei na zhthsete na to paroun para na to thelete meta kai na mhn sas afhnoun.
Egw tha kanw sigoura giati k mono p skeftomai oti tha einai ayto se thalamo me alla mwra p klene-fwnazoun-koimounte k egw sto dwmatio na skeftomai pote tha mou to feroun trelenomaiii!!!!Mwre agkalitsa ap thn mama tous tha theloun synexeia sthn arxh,fovismena erxontai ta zouzounakia,mhn me parekshgeite..einai apla o tropos p to vlepw egw.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οκ χαρα.
παω εξω γιατι βαφει και μυριζει πολυ δεν μπορω

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pepelitsa έγραψε:Annoula mou eftase h wra!!!Bravo!!!

Koritsia gia to rooming-in mh xalate to mualoudaki sas,to plenoun oi maies to allazoun oi maies,esy apla to exeis koda sou,an den to thes gia kapoio logo zhtas na to paroun eite gia na ksekourasteis eite gia tous episkeptes h otidhpote.
Otan zhtas room-in se vazoun mazi em alles pou exoun to idio k etsi h synenohsh einai aplh.
Kalytera na to zhthsete ap thn arxh k an den sas katsei na zhthsete na to paroun para na to thelete meta kai na mhn sas afhnoun.
Egw tha kanw sigoura giati k mono p skeftomai oti tha einai ayto se thalamo me alla mwra p klene-fwnazoun-koimounte k egw sto dwmatio na skeftomai pote tha mou to feroun trelenomaiii!!!!Mwre agkalitsa ap thn mama tous tha theloun synexeia sthn arxh,fovismena erxontai ta zouzounakia,mhn me parekshgeite..einai apla o tropos p to vlepw egw.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!
ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ!ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?????

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου θα σας αφησω κ εγω παω για καφεδακι τα λεμε αργοτερα!!

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 417472

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΩ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 417472
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΜΠΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΒΡΑΔΙ!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσαρες μου τι κάνετε???βρε δεν προλαβαινω να σας διαβασω έτσι που τα λετε...μου έχει φυγει ελαφρως ο πατος σήμερα με το συμαζεμα του σπιτιου και την μπεμπα και δεν εχω διαβασει παρα μονο την τελευταια σελιδα.απο ο,τι ειδα η αννουλα ειναι για τριτη??
πηνελοπακι το rooming in το εκανα τωρα στην μπεμπα μου!δεν εχει καμια διαφορα με το να μην εχεις το μωρο.αντι να στο φερνουν καθε φορα που πειναει(αν εχεις αποκλειστικο θηλασμο οπως εγω)και δεν ξερεις αν θα ειναι την ιδια ωρα με των αλλων γυναικων τα παιδια,ξυπνας την ωρα που κλαιει το θηλαζεις και μολις κοιμηθει το βαζεις παλιστο πυρεξακι του.το αλλαγμα και το μπανιο το κανουν οι νοσοκομες και αν θελησεις καποια στιγμη να το κρατησουν εκεινες το παιρνουν.εγω κατεβαινα κατω να δω τους φιλους μου και την αφηνα στα κοριτσια για καμποση ωρα αφου την ειχα ταισει.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anna μου τέλεια νέα, το αργότερο ως την Τρίτη θα έχεις το μωράκι σου που τόσο καιρό περιμένεις!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 567772 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 49454 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 19 186253 Very Happy
Εγώ σου εύχομαι να έρθει και νωρίτερα και να μη χρειαστεί να περιμένεις και να πας με πρόκληση.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αννα μου με το καλό, επιτελούς θα πάρεις το μωράκι σου αγκαλίτσα τι καλά.
Πηνελόπη μου τι ωραία που τα λες σκέφτεσαι πολυ όμορφα

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να προσέξεις όμως λιγο γιατι την πολυ αγκαλιά την συνηθίζουν και μετα δεν θα εχεις προσωπικό χρονο.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άννα μπράβο!!!με το καλο!! είδες? απίστευτο πάντως 3 η κόρη σου και 2 ο γιος σου! ξερεις τι υποθέτουμε τωρα με αυτο? Very Happy Very Happy Very Happy
Ευχομαι να σε πιασουν κ πραγματικοι πόνοι για να μη χρειαστει πρόκληση.

Πειραιωτισες κανονίζετε συναντησούλα?? καλα κάνετε!! αφου απο εμας δεν ειδατε χαίρι! Very Happy

Πηνελόπη συμφωνω μαζί σου για το rooming in .. καλα θα κάνεις και στο κάτω κατω ας γινουμε και λίγο αυστηρες με τις επισκέψεις! έλεος! σε παρτυ ειμαστε? αν το εχουν στο θάλαμο θα το ταίζουν σίγουρα.. ασε που καθε φορα που στο παίρνουν νιώθεις κάπως...

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα!! Μαριάνθη μου ξέρω τι εννοείς!!! Εμείς είπαμε με τον άντρα μου να έχουμε πλήρη αποχή απο Γενάρη εώς Φλεβάρη καλού κακού.,γιατί πολυ μας τριγυρναει αυτός ο οκτώβρης!!
ΤΏΡΑ που έχω μια ημερομηνία, μου έφυγε ένα βάρος!! Το σάββατο θα σβήσουμε κ μια τουρτιτσα στη μικρη.. Δεν θα κάνουμε γιορτή με παιδάκια γιατί δεν μας παίρνει ο χρόνος.. Αλλα έτσι να χαρεί λίγο η ζουζουνιτσα μου!!!!

Αχ σας ευχαριστώ πολυ κοριτσαρες! Πεταω σήμερα στον ουρανό!! Άντε να φτάσει κ η σειρά σας επιτέλους!!
Πάμε μια βολτιτσα ΤΏΡΑ !!! Θα είμαι ον όμως απο κιν

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε Αννούλα ωραία! καλή βόλτα!

http://www.creativebeez.gr

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σήμερα δε περνάει η ωρα με τίποτα...

http://www.creativebeez.gr

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις μίλησα με την Μαια μου.. Είμαι κ τυχερή, έχει βάρδια την Τρίτη πρωι.. Μου είπε θα έρθει κ λίγο πιο νωρίς..
Για το rooming in που την ρώτησα μου είπε να μην το ζητήσω.. Καλύτερα αποκλειστικό.. Κ τα κορίτσια δεν τα ταΐζουν μέσα αν έχει ζητηθεί αποκλειστικός θυλασμος. Μου είπε να αποφύγω το rooming in λόγω κόσμου..μου είπε επίσης ότι μετα το υποθετο θέλει κάμποσες ώρες, αρα στην καλύτερη περίπτωση θα γέννησω Τρίτη πρωι. Ουφ,είχα τόσες απορίες λες κ γενναω πρώτη φορα..
Απο την Χαρα μου ξέχασα να σας πω ότι ο μπεμπουλης μου είναι 3.060!!!!!Πως τα κατάφερα να τον κάνω τόσο μικρουλη;;; Α κ η ζηγαρια του γιατρού είναι χαλασμένη Στάνταρ..του είπα να την πετάξει.. Χαχαχα. Κ δεν του είπα κ πόσο ζυγιζω.. Χαχαχα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις