Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
549 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 549 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:αχαχαχαχα Αννα αυτο ακριβώς σκεφτομουν να του πω και εγω στο τηλεφωνο!!! μα καλα τι αλλο θα σκεφτούμε για να γεννησουμε??
Καλα πολυ γελιο οι φωτο που εβαλες... που τα βρίσκεις???

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 966307 ειναι απιστευτοι ορισμενοι γονεις..στο fb,που αλλου?? χαχααχ

αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε σημερα..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια βρήκα το τέλειο χαλάκι για το δωμάτιο των αγοριών.
Θυμαστε που σας είπα οτι η κουκέτα θα είναι αυτοκίνητα ε?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Οι ταπετσαριες λοφάκια με δρόμους και αμαξάκια με αεροπλανάκια στον ουρανό.
Να το χαλί που μόλις παρήγγειλα:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ανυπομονώ να έρθουν και οι ταπετσαρίες να σας βάλω φωτό απο όλο το δωμάτιο

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σορρυ κοριτσακια μου αλλα ειχα κ το μαγειρεμα κ σας αφησα λιγο!!φτιαχνω μπριαμακι στο φουρνο για σημερα κ την Παρασκευη κ παστιτσιο για αυριο δηλαδη το ετοιμαζω για να εχω μονο ψησιμο αυριο!!
με επιασε ρε κοριτσακια ενας εντονος πονος στη μεση για ενα λεπτο σαν να ξεριζονοταν κατι αλλα ευτυχως περασε,τι να ηταν αραγε αυτο?? confused confused confused

Ινα μου πραγματικα με το που βλεπω τη φωτο σας τα ματια μου πεφτουν σε σενα κ στην ευτυχια που βγαζουν τα ματια σου,οχι οτι ο μικρος περναει απαρατηρητος εεε???περαστικα κ στον μεγαλο!!

Στελλακι τι σπαστικο να πας στο γιατρο κ να μην σε δει Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil εμενα με πηραν πριν τηλ να το αλλαξουμε ως λεω ποτε θα μου πει τωρα αλλα ευτυχως μου ειπε μια ωρα νωριτερα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 328109

Ευη μου οτι θελεις θα μου ζητας εχω συνταγες σχεδον για τα παντα(οχι τα ζωακια)κ για να σου πω ενα κολπακι που κανω εγω για να μην μαζευεται στηβα στο νεροχυτη,πλενω καθετι που χρησιμοποιω σχεδον κατευθειαν οποτε μεχρι που να το βαλω πχ φουρνο εχω να πλυνω μονο το μπωλ που ειναι μεσα!! tongue

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρα μου την ιδια δουλεια εκανα κ εγω : μαγειρεμα!!!
Ψαροσουπα!! Με τετοια ζεστη δε κολλαει αλλα τι να κανω! Εσενα στη μεση κ εμενα με επιασε σφαχτης λιγο κατω απο το στηθος, εκει που ηταν το ποδαρακι του μωρου δε ξερω τι ειναι!
Ινα μου καλημερα!!!! Ανυπομονω να ζησω κ εγω την εμπειρια που περιγραφεις! Αλλα συμπτωματα δε βλεπω! Μαλλον ολα ξαφνικα γινονται! Μακαρι να μας προειδοποιουσε το μωρακι 2-3 μερες πριν οτι ετοιμαζεται να βγει!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aντε Χαρουλίτα περιμένω νέα!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στελλακι τελειο κ το χαλι πολυ πρωτοτυπο αντε κ εγω την ταπετσαρια,το χαλι κ την κουρτινα περιμενω θα σας βαλω κ εγω φωτο το χαλι αν μπορεσω να μου πειτε τη γνωμη σας!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Διάβασα τόσες σελίδες από χθες και λυπάμαι που δεν μπορώ να μπαίνω συχνά να γράφω στην καθεμιά σας αλλά ακόμη δε έχουμε ηρεμήσει.η μπέμπα πρώτο βράδυ σπίτι κοιμήθηκε 5ωρο σερί αλλά πίνει σταδιακά παραπάνω γαλατάκι γιατί τα πρώτα 30ml με τα οποία ξεκινάμε δεν της φτάνουν πλέον. Με 50ml ναρκώνεται ώρες..

Ευχαριστώ για την συμπαράστασή σας τώρα που τρέχουμε με τη μανούλα μου, περιμένω να έρθει ο Μάνος να την πάω στη δουλειά για τρίπλεξ καρωτίδων και καρδιάς και να δούμε τί περαιτέρω θα χρειαστεί..

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ!! Αφού δεν σε ταλαιπώρησε ο τοκετός, θα χαρείς αμέσως το μωράκι σου. Να μας ζήσει λοιπόν μαζί με όλα τα υπόλοιπα μπεμπάκια που ήρθαν και που περιμένουμε! Η λίστα μας παρεπιπτόντως στις αφίξεις δείχνει 9 - 9 αγοράκια - κοριτσάκια! Μήπως να αρχίζαμε τα προξενιά;;; Smile

Καλά αποτελέσματα από τους γιατρούς σε όλες, καλή συνέχεια στις κοιλουμπίτσες, καλό κουράγιο στις μανούλες..καλή συνάντηση να έχετε επίσης!! να περάσετε τέλεια! κι εγώ θέλω να σας δω!!!!!!!!!!

Φιλιά τώρα!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι καλουλα ειναι η μπουμπουκιτσα σου!!!! Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ελπιζω να μην εκανα βλακεια κ να το δειτε το χαλακι μας!!

Τινακι ολα καλα θα πανε οποτε μπορεις να μας λες τα νεα σας κ της μαμακας σου!!καποια στιγμη ελπιζω να βρεθουμε ολες..ολες μαζι με τα μωρακια μας!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:τι καλουλα ειναι η μπουμπουκιτσα σου!!!! Very Happy

Αννούλα μου μόλις ηρεμήσω θα σε πάρω να μιλήσουμε..σήμερα το απόγευμα πας γιατρό, ναι;

Κορίτσια εγώ ζορίστηκα πολύ γιατί οι πόνοι ξεκίνησαν από τις 10 το βράδυ ως το άλλο πρωί που γέννησα. Ανά τρία λεπτά μετρημένα είχα συσπάσεις από κάτω, σαν τους πιο δυνατούς πόνους περιόδου που μπορείτε να φανταστείτε..2 λεπτά ήμουν καλά, περίμενα το 3ο για να αρχίσω τις ανάσες, ένα λεπτό κρατούσαν. Σκεφτείτε πόσα τρίλεπτα πέρασα σε 11 ώρες! Από διαστολή 3 την άκουσα κανονικά, στο 7 ήμουν ήδη πτώμα. Αν ξεκινούσε πιο ξεκούραστα ο τοκετός θα την πάλευα. Πρέπει να έσπρωξα πάνω από 80 φορές, σκεφτείτε βγήκα από την αίθουσα τοκετού με σπασμένα αγγεία στο πρόσωπό μου από το σπρώξε σπρώξε, ήμουν ολομελάνιαστη σε πρόσωπο και λαιμό..Προς το τέλος άκουσα το Μάνο να λέει γιατρέ κάτι έπαθε και στο τελευταίο σπρώξιμο έχασα τις αισθήσεις μου, δεν άκουσα καν το μωρό να κλαίει όταν βγήκε μέχρι να με συνεφέρουν..αυτά τα ωραία πέρασα εγώ λοιπόν....δεν έχω σκοπό να σας αγχώσω, είναι τελείως προσωπικό θέμα το πόσο αντοχή έχεις στον πόνο, σκεφτείτε εγώ με το που αδιαθετούσα έπαιρνα πονστάν για να προλάβω να μην πονέσω προληπτικά..

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ,ΤΙΝΑΚΟ,ΚΑΙ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΙΔΑ!!!!!!
ΤΙΝΑΚΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙ!!!!!ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ ΤΗΣ,ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΡΟΥΦΗΓΜΑ!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 417472

ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΚΑΝΟΝΙΣΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Den sas exw diavasei akoma..mono ematha pws Gennhse h Sofoula..Na sou zhsei h mpoumpou sou,na mhn thn malwseis pou arghse..hthele na thn perimeneis me pio poly agwnia!!Pada gerh,kalotyxh kai eytyxismenh..a!twra pame gia to 2o an thymamai kala e??

Tinako mou eyxomai kala apotelesmata shmera me thn manoula sou k oti perase na mhn ksana-erthei pote.H korh sou sou eipa einai teleio mwro!!!!Mesa sta roz ths me ta xeilakia ths,na ths dineis 100000 filia kai na dineis kai alla tosa tou Manou gia na mhn zhleyei Razz

Twra tha sas diavasw siga-siga..eimai zompi..shmera phge 9:30 na koimhthgw!! Xtes koritsia eixa syspaseis kai pono mazi kai katalava pws tha einai oi ponoi ths gennas se aisthhsh gt se megethos den mporw na fadastw..san mazema ths mhtras xamhla mazi me ena kapsimo kapws etsi to eniwtha,parakalousa fysika na gennhsw mpas k kataferw na koimhthw meta Razz..Mhn sas zalizw..mageireyw psaraki kai mprokolo sas diavazw kai ta leme

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ καλη μου,ποσο ταλαιπωρηθηκες κ εσυ.. δεν πειραζει ομως χαλαλι της!μια κουκλα εκανες με ωραια χειλακια!!!!!φτου της!!

ναι σημερα εχω γιατρο.. αντε να δουμε τι θα κανουμε.θα του πω,μα η τινη γεννησε κ ειχαμε μαζι πητ. Very Happy

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tini13 έγραψε:
ANNAST έγραψε:τι καλουλα ειναι η μπουμπουκιτσα σου!!!! Very Happy

Αννούλα μου μόλις ηρεμήσω θα σε πάρω να μιλήσουμε..σήμερα το απόγευμα πας γιατρό, ναι;

Κορίτσια εγώ ζορίστηκα πολύ γιατί οι πόνοι ξεκίνησαν από τις 10 το βράδυ ως το άλλο πρωί που γέννησα. Ανά τρία λεπτά μετρημένα είχα συσπάσεις από κάτω, σαν τους πιο δυνατούς πόνους περιόδου που μπορείτε να φανταστείτε..2 λεπτά ήμουν καλά, περίμενα το 3ο για να αρχίσω τις ανάσες, ένα λεπτό κρατούσαν. Σκεφτείτε πόσα τρίλεπτα πέρασα σε 11 ώρες! Από διαστολή 3 την άκουσα κανονικά, στο 7 ήμουν ήδη πτώμα. Αν ξεκινούσε πιο ξεκούραστα ο τοκετός θα την πάλευα. Πρέπει να έσπρωξα πάνω από 80 φορές, σκεφτείτε βγήκα από την αίθουσα τοκετού με σπασμένα αγγεία στο πρόσωπό μου από το σπρώξε σπρώξε, ήμουν ολομελάνιαστη σε πρόσωπο και λαιμό..Προς το τέλος άκουσα το Μάνο να λέει γιατρέ κάτι έπαθε και στο τελευταίο σπρώξιμο έχασα τις αισθήσεις μου, δεν άκουσα καν το μωρό να κλαίει όταν βγήκε μέχρι να με συνεφέρουν..αυτά τα ωραία πέρασα εγώ λοιπόν....δεν έχω σκοπό να σας αγχώσω, είναι τελείως προσωπικό θέμα το πόσο αντοχή έχεις στον πόνο, σκεφτείτε εγώ με το που αδιαθετούσα έπαιρνα πονστάν για να προλάβω να μην πονέσω προληπτικά..


ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ?ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ,ΣΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΛΑ!!!!ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΙΑ ΤΟ ΕΠΑΘΕ ΚΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΜΕΝΑ,9 ΩΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΒΓΩ!!!!ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ,ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΑΜΙΝΟ!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΗΝΕΛΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ 9ΜΙΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΕΡΙ ΩΣ ΤΙΣ 10!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 654316 ΠΑΡΤΥ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!!

ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΣΟΦΟΥΛΙ ΜΑΣ???????/!!!!!
ΣΟΦΟΥΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΣΟΥ!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 50580

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!!ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΕΙΣ ΣΚ ΣΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΩΝ 9....ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗΣ!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΙΦΙΝΙΕΡΑ,ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΛΕΙΠΕΙ Η ΑΛΑΞΙΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ,ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ,ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΝ,ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ,ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ!!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τινακι, ελευθερια, πηνελόπη γειααα!!
Τινη ταλαιπωρηθηκες! Τωρα διαβαζα αυτα που εγραψες! 80 εξωθησεις;; Σημασια εχει που κρατας αγκαλιτσα το κοριτσακι σου κ ειναι μια χαρα! Δε το πιστευω παντως ! Εχουμε την ιδια ΠΗΤ κ εγω ακομα περιμενωωωωω. Και η Αννα!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΙ ΕΣΕΝΑ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ!!!!!!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΤΙΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΧΕΙΛΑΚΙΑ!ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΓΕΝΝΑ
ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!

ΔΙΑΒΑΖΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!

http://www.eimaimama.gr/2011/09/proetoimasia-gia-ton-thilasmo.html

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ενδιαφερον το αρθρο μαρακι! Για Rooming in ενδιαφερεστε καθολου; Εγω λεω οχι γιατι στο τρικλινο θα γινεται πανικος!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Iokasti27 έγραψε:Ενδιαφερον το αρθρο μαρακι! Για Rooming in ενδιαφερεστε καθολου; Εγω λεω οχι γιατι στο τρικλινο θα γινεται πανικος!

ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ!ΟΧΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΝΑΝΕ ΟΠΟΤΕ ΠΕΙΝΑΓΕ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ) ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΣΥΧΗ ΕΝΤΕΛΩΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΛΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ!ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΩ!ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ?
ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΑΣ?

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Iokasti27 έγραψε:Ενδιαφερον το αρθρο μαρακι! Για Rooming in ενδιαφερεστε καθολου; Εγω λεω οχι γιατι στο τρικλινο θα γινεται πανικος!

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΕΛΕΝΑΚΙ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΜΗΝ ΕΡΧΕΣΤΕ!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariel1985 έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:Ενδιαφερον το αρθρο μαρακι! Για Rooming in ενδιαφερεστε καθολου; Εγω λεω οχι γιατι στο τρικλινο θα γινεται πανικος!

ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ!ΟΧΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΝΑΝΕ ΟΠΟΤΕ ΠΕΙΝΑΓΕ (ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ) ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΗΣΥΧΗ ΕΝΤΕΛΩΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΜΟΝΟ ΕΓΩ!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΛΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ!ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΞΩ!ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ?
ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΑΣ?

ΕΣΥ ΜΑΡΙΕΛ ΜΟΥ ΣΕ ΠΟΙΟ ΓΕΝΝΑΣ?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
Κορίτσια εγώ ζορίστηκα πολύ γιατί οι πόνοι ξεκίνησαν από τις 10 το βράδυ ως το άλλο πρωί που γέννησα. Ανά τρία λεπτά μετρημένα είχα συσπάσεις από κάτω, σαν τους πιο δυνατούς πόνους περιόδου που μπορείτε να φανταστείτε..2 λεπτά ήμουν καλά, περίμενα το 3ο για να αρχίσω τις ανάσες, ένα λεπτό κρατούσαν. Σκεφτείτε πόσα τρίλεπτα πέρασα σε 11 ώρες! Από διαστολή 3 την άκουσα κανονικά, στο 7 ήμουν ήδη πτώμα. Αν ξεκινούσε πιο ξεκούραστα ο τοκετός θα την πάλευα. Πρέπει να έσπρωξα πάνω από 80 φορές, σκεφτείτε βγήκα από την αίθουσα τοκετού με σπασμένα αγγεία στο πρόσωπό μου από το σπρώξε σπρώξε, ήμουν ολομελάνιαστη σε πρόσωπο και λαιμό..Προς το τέλος άκουσα το Μάνο να λέει γιατρέ κάτι έπαθε και στο τελευταίο σπρώξιμο έχασα τις αισθήσεις μου, δεν άκουσα καν το μωρό να κλαίει όταν βγήκε μέχρι να με συνεφέρουν..αυτά τα ωραία πέρασα εγώ λοιπόν....δεν έχω σκοπό να σας αγχώσω, είναι τελείως προσωπικό θέμα το πόσο αντοχή έχεις στον πόνο, σκεφτείτε εγώ με το που αδιαθετούσα έπαιρνα πονστάν για να προλάβω να μην πονέσω προληπτικά..

Τινακι μου δεν μπορεις να φανταστεις πως σε καταλαβαινω!!! εμενα ξεκινησαν οι πονοι ανα 3λεπτο απο τις 9 το βραδυ... μεχρι στις 7 το πρωι δεν καναμε επισκληριδιο γιατι το μωρο ηταν ψηλα και ο τραχηλος ολοκληρος και επρεπε να περασω ολους τους πονους για να κατεβει,7 το πρωι με διαστολη 6 καναμε την 1η δοση απο επισκληριδιο, μεχρι στις 2 το μεσημερι ημουν με επισκληριδιο αλλα μιση δοση που κρατουσε λιγο!! απο τις 2-2,5 μεχρι στις 5και 10 το απογεμα που γεννησα, ημουν στις εξωθησεις, δεν το πιστευα αυτο που ζουσα...

Σημερα ομως ακριβως μια εβδομαδα μετα... νομιζω οτι υπαρχει στο μυαλο μου μονο σαν ονειρο!!! Ηδη συζηταμε για το δευτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΜΗΤΕΡΑ? ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΠΕΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!

mariel1985

mariel1985
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΧ ΒΡΕ ΕΜΙ ΤΙ ΚΟΥΚΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ?ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 16 315810

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις