Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

76ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 12:36 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ειμαι πολυ χαρουμενη που δεν εχω τιποτα αρχισα σιδερο και φιλισιν μακαρι να μας πανε ολα καλα απο που εισαι εγω απο τρικαλα εχω ασφαλεια ικα και η γιατρος που παω ειναι συμβεβλημενη και ειναι μια χαρα εκανες ςξετασεις εγω σημερα πηρα τα αποτελεσματα ολα καλα ουτε σακχαρο τιποτα

77ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 1:23 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά κάνεις και χαίρεσαι γιατί οι αναγούλες και οι εμετοί δεν αντέχονται. Ευτυχώς κι εγώ μέχρι τώρα πάω σχετικά καλά. Έχω βέβαια αναγούλες, ανακατωσούρες, είχα και κάτι εμετούς αλλά σε σύγκριση με άλλες κοπέλες που ταλαιπωρούνται αρκετά, αυτά είναι ψιλοπράματα. Αφού καταφέρνω και βγάζω οχτάωρο στη δουλειά, πάω καλά. Λοιπόν είμαι από το Διδυμότειχο- Έβρου. Εκεί γεννήθηκα και μεγάλωσα. Έφυγα στα 18 για σπουδές και έκτοτε μένω Αθήνα. Τώρα που παντρεύτηκα κιόλας δεν υπάρχει πρόβλεψη επιστροφής γιατί ο άντρας μου είναι Πειραιώτης και δεν το κουνάει από εδώ με τίποτα. Χα,χα,χα!!!Τις εξετάσεις μου τις έκανα στην έβδομη εβδομάδα και ευτυχώς τα αποτελέσματα ήταν εντάξει. Από χάπια παίρνω σίδηρο, φιλισίν, ασβέστιο και μαγνήσιο. Δεν έχω παράπονο. Το κουτάκι με τις μέρες και τις ώρες λείπει να τα βάζω για να γίνω σαν την γιαγιά μου που την πειράζω όταν τη βλέπω με το κουτάκι της να πηγαίνει παντού!Χα,χα,χα!Εμένα ο γιατρός μου δεν είναι συμβεβλημένος. Πληρώνω την επίσκεψη (αν και όχι πάντα, εξαρτάται από το λόγο για τον οποίο έχω πάει) αλλά τις εξετάσεις και τα φάρμακα μου τα γράφει κανονικά και πληρώνω τη συμμετοχή!Πρώτη σου εγκυμοσύνη είναι; Εμένα είναι η πρώτη και είναι όλα πρωτόγνωρα και καταπληκτικα!!!

78ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 2:18 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai εμενα πρωτη μου ειναι και ειμαι 24 χρονων ελενη με λενε και ειμαι μαζι με το καλο μου απο το 2006 αλλα απο το 2008 ζουμε μαζι και τον απριλιο καναμε πολιτικο ειμαι ανεργη και εχω περασει στα 5μηνα αλλα ακομα δεν μας πηρανε αν ειμαι ετσι καλα που ειμαι τωρα θα παω λιγες ωριτσες ειναι ενα βοηθημα και αυτο εμενα δεν μου εδωσε ασβεστιο δεν ξερω ακομα γιατι μονο σιδητο και φιλισιν αυριο το απογευματακι εχω ραντεβου να δει τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις επισκεψη και εξεταση με πηρε 30 ευρω φαρμακα δεν πληρωσα και εξετασεις μονο 20 ευρω........ωραια θα τα λεμε απο εδω ειμαστε και κοντα κοντα αντε πασχαλιατικα θα ειναι τα μωρακια μας να μας πανε ολα καλα

79ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 2:31 am

ariadnh

ariadnh
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ Σ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!ΕΜΕΝΑ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ Μ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΕΙΝΑΙ 4/5!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 215994

80ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 2:34 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελένη μου εγώ είμαι η Νάνσυ. Είμαι 30 χρονών. Με τον άντρα μου είμαστε μαζί από το 2006 και παντρευτήκαμε πέρισυ το Σεπτέμβρη! Και μετά από ένα χρόνο ήρθε και το μπεμπέ!Όποιο εισόδημα κι αν έρχεται αυτή την εποχή στα σπίτια μας έτσι όπως έχουμε ζοριστεί είναι καλοδεχούμενο! Όντως τα μωράκια μας θα είναι πασχαλιάτικα!Τι καλύτερο δώρο για εκείνες τις μέρες!Σίγουρα θα τα λέμε εδώ μέσα. Εϊναι μια πολύ καλή παρέα το forum!

81ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 2:43 am

vicky1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γειά σας, κορίτσια και από μένα!
Είμαι καινούρια στο forum,χθες γράφτηκα!Είναι πραγματικά πολύ ενδιαφέρον!
Είμαι έγκυος για πρώτη φορά και σε 2 μέρες θα μπω στην 10η εβδομάδα κύησης.Όσο για ΠΗΤ μου είπε ο γιατρός 1 με 2 Μαϊου!Άρα πρώτα όλα να πάνε καλά και θα είμαι και εγώ μια από τις μανούλες του Μαϊου!Περιμένω,λοιπόν, και εγώ όπως όλες σας την αυχενική διαφάνεια με αγωνία!Έχω ραντεβού στις 22 του μήνα.Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά και να έχουμε μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να τα λέμε συχνά από εδώ!
Ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι: για καλούς γυναικολόγους στη Θεσσαλονίκη και πιο συγκεκριμένα θα ήθελα τη γνώμη σας για τον κύριο Κωνσταντούλα και την κυρία Χριστοπούλου.Πηγαίνω ήδη στον κύριο Κωνσταντούλα και είμαι ευχαριστημένη.Απλά αυτή την εβδομάδα θα επισκεφτώ και την κυρία Χριστοπούλου, γιατί άκουσα πολύ καλά λόγια και θέλω να την δω. Φυσικά θα επιλέξω έναν από τους δυο γρήγορα, γιατί ξέρω πως πρέπει να γίνει τώρα.Σας παρακαλώ όσες από εσάς είχατε κάποιον από τους δυο γιατρούς ή έχετε ακούσει κάτι,παρακαλώ πείτε μου!Περιμένω με αγωνία τις απαντήσεις σας!Ευχαριστώ!!!

82ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 2:50 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς όρισες Vicky. Κι εσύ να έχεις μια εύκολη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!

83ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 2:52 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι περισσοτερες βλεπω απο εσας θα γινεται πρωτα ο Θεος μαλλον μανουλες Απριλιου... Αν η ΠΗΤ ειναι αρχες Μαιου εκει προς το τελος Απριλιου θα κρατατε τα μωρακια σας στην αγκαλια σας... Κι εγω θα ξεροσταλιαζω και θα περιμενω τα μεσα ΜΑΙΟΥ!!! Very Happy

Πολυ χαιρομαι που μεγαλωνει η παρεουλα μας. Εγω ειμαι 30 χρονων κι εχω ηδη τη Στελλιτσα μου που ειναι οτι πολυτιμοτερο εχω στη ζωη μου. Τωρα ειναι 17 μηνων και ειναι στην καλυτερη της φαση... Μας δινει ρουφιχτα φιλακια... μας σφιχταγκαλιαζει.... μας χαιδευει... μας χαμογελαει γλυκα.... λεει λεξουλες με το δικο της μοναδικο τροπο... γενικοτερα μας κανει και λιωνουμε........ Δεν υπαρχει τιποτα πιο μαγικο απο το να εισαι εγκυος και μετα απο 9 μηνες να κρατας στα χερια σου μια νεα ζωη που τη δημιουργησες εσυ κι ο αντρας σου,,, και η αγαπη σας... ! Ολα ειναι μαγικα... ειδικα στην πρωτη εγκυμνοσινη... ακομη περισσοτερο... θυμαμαι που οτι ειχαμε φτιαξει το δωματιακι της... και ετοιμαζα τα ρουχαλακια της για να ειναι ετοιμα οταν ερθει... Που τα επλαινα... τα σιδερωνα... και την αναμονη.... Ετοιμαστητε οι πρωτομανουλες για συναισθηματα περα απο καθε φαντασια και λογικη... Και για αργοτερα.... αφου ερθουν τα παιδακια σας στον κοσμο... το πρωτο του χαμογελο... η πρωτη λεξουλα... το πρωτο φιλακι... η πρωτη αγκαλια... ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ! Μακαρι ολες οι γυναικες του κοσμου να καταφερουν να γινουν μανουλες...

84ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 4:35 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μας συγκίνησες Στεφυ μεσημεριατικα!και οχι τιποτ αλλο..κλαιω με το παραμικρο τελευταια!

85ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 5:50 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vicky1 έγραψε:Γειά σας, κορίτσια και από μένα!
Είμαι καινούρια στο forum,χθες γράφτηκα!Είναι πραγματικά πολύ ενδιαφέρον!
Είμαι έγκυος για πρώτη φορά και σε 2 μέρες θα μπω στην 10η εβδομάδα κύησης.Όσο για ΠΗΤ μου είπε ο γιατρός 1 με 2 Μαϊου!Άρα πρώτα όλα να πάνε καλά και θα είμαι και εγώ μια από τις μανούλες του Μαϊου!Περιμένω,λοιπόν, και εγώ όπως όλες σας την αυχενική διαφάνεια με αγωνία!Έχω ραντεβού στις 22 του μήνα.Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά και να έχουμε μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να τα λέμε συχνά από εδώ!
Ήθελα να σας ρωτήσω και κάτι: για καλούς γυναικολόγους στη Θεσσαλονίκη και πιο συγκεκριμένα θα ήθελα τη γνώμη σας για τον κύριο Κωνσταντούλα και την κυρία Χριστοπούλου.Πηγαίνω ήδη στον κύριο Κωνσταντούλα και είμαι ευχαριστημένη.Απλά αυτή την εβδομάδα θα επισκεφτώ και την κυρία Χριστοπούλου, γιατί άκουσα πολύ καλά λόγια και θέλω να την δω. Φυσικά θα επιλέξω έναν από τους δυο γρήγορα, γιατί ξέρω πως πρέπει να γίνει τώρα.Σας παρακαλώ όσες από εσάς είχατε κάποιον από τους δυο γιατρούς ή έχετε ακούσει κάτι,παρακαλώ πείτε μου!Περιμένω με αγωνία τις απαντήσεις σας!Ευχαριστώ!!!

γεια σου βικυ ειμαι η ελενη και εγω 9 εβδομαδων ειμαι και 6ημερων και εγω 22 του μηνος εχω ραντεβου για αυχενικη διαφανεια και εχω αγωνια ελπιζω να μας πανε ολα καλα πως ειναι η εγκυμοσυνη σου εμενα μια χαρα δεν εχω τιποτα και αρχιζει να φαινετε η κοιλιτσα μου

86ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 5:52 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ariadnh έγραψε:ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ Σ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!ΕΜΕΝΑ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ Μ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΕΙΝΑΙ 4/5!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 215994
αριανδη ευχομαι με το καλο και ολα καλα να μας πανε το πρωτο σου ειναι εμενα ναιιι.........ποσο εισαι ακριβως

87ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 7:42 am

vicky1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλώς σας βρήκα, Νάνσυ82,el88tse και όλες τις υπόλοιπες κορίτσια!
Νάνσυ82 εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα τέλεια!
El88tse είμαστε ακριβώς στην ίδια κατάσταση!Ωραία,θα λέμε τις εμπερίες μας από εδώ.Εμένα ως τώρα είναι μέτρια η εγκυμοσύνη μου.Κάθε πρωί κάνω εμετό,ευτυχώς μία φορά την ημέρα,έχω όρεξη μόνο για συγκεκριμένα φαγητά και έχω έντονη αδυναμία.Αλλά δεν πειράζει,υπομονή.Μου είπε ο γιατρός πως όταν κλείσω τον τρίτο μήνα όλα αυτά θα περάσουν!Λίγο έμεινε ακόμα!Πότε σου έχει δώσει πιθανή ημερομηνία τοκετού ο γιατρός σου?Εμένα μου είπε μάλλον Πρωτομαγιά, αλλά ακόμα δεν είναι σίγουρο.

88ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 10:50 pm

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!Είμαστε μία μέρα πιο κοντά στο μωράκι μας... Wink Αν τα λέει καλά το ημερολόγιό μου εγώ έχω 215 μέρες ακόμη!Ουουου...Πότε θα περάσουν;Πως είστε σήμερα;

89ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Τετ Οκτ 03, 2012 11:49 pm

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσακια μου τι μου κανετε??να σας ρωτησω κατι εχετε πονακια σαν τις περιοδου που και που εγω ναι απο χθες σημερα θα παω στη γιατρο και θα την ρωτησω

90ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Πεμ Οκτ 04, 2012 12:07 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
el88tse έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου τι μου κανετε??να σας ρωτησω κατι εχετε πονακια σαν τις περιοδου που και που εγω ναι απο χθες σημερα θα παω στη γιατρο και θα την ρωτησω

KALHMERA KORITSIA!!!
ELENH EGW EIXA PONAKIA PERIODOY APO 1 EBDOMADA PRIN THN KA8YSTERHSH EWS KAI PRIN 2 MERES POY KSEKINHSA TO UTROGESTAN. MOY EIPE O GIATROS OTI EINAI GIATI DENEI H MHTRA. ALLA MALLON ESENA THA OFEILONTAI KAPOY ALLOY GIATI EISAI POLY MPROSTA APO MENA...
PW PW EGW APO X8ES KSEKINHSA NA MHN MPORW NA FAW TIPOTA.... MONO GIAOYRTI, SALATA K FROYTA... MOY MYRIZOYN OLAAAAAAAAA!!!!!!!!

91ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Πεμ Οκτ 04, 2012 12:18 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οχι ευτυχως δεν εχω τιποτα παο αυτα ουτε ναυτιες ουτε μου μυριζουν τρωω απ ολα ανυσηχω λιγακι με αυτα τα πονακια μακαρι να πανε ολα καλα περιμενω να παει και 22 οκτωμβριου για την αυχενικη και μετα θα ειμαι καλα να ρωτησω κατι ασχετο φοβαμαι μην το χασω κοριτσακια μου δεν ξερω γιατι

92ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Πεμ Οκτ 04, 2012 12:20 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kakao_28 έγραψε:
el88tse έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου τι μου κανετε??να σας ρωτησω κατι εχετε πονακια σαν τις περιοδου που και που εγω ναι απο χθες σημερα θα παω στη γιατρο και θα την ρωτησω

KALHMERA KORITSIA!!!
ELENH EGW EIXA PONAKIA PERIODOY APO 1 EBDOMADA PRIN THN KA8YSTERHSH EWS KAI PRIN 2 MERES POY KSEKINHSA TO UTROGESTAN. MOY EIPE O GIATROS OTI EINAI GIATI DENEI H MHTRA. ALLA MALLON ESENA THA OFEILONTAI KAPOY ALLOY GIATI EISAI POLY MPROSTA APO MENA...
PW PW EGW APO X8ES KSEKINHSA NA MHN MPORW NA FAW TIPOTA.... MONO GIAOYRTI, SALATA K FROYTA... MOY MYRIZOYN OLAAAAAAAAA!!!!!!!!

ποσο εισαι/??και αυτο το φαρμακο γιατι σου το εδωσε εμενα μονο σιδηρο και φιλισιν τιποτα αλλο ουτε ασβεστιο τιποτα

93ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Πεμ Οκτ 04, 2012 12:31 am

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera sas koritsia Very Happy
Twra eimai ki egw melos.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 186253 k xairomai pws mporw na simetasxw se auto to thema!!!! Ti kanete? Exete k eseis anusixies opws ki egw?

94ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Πεμ Οκτ 04, 2012 12:51 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Lemonaki. Καλώς ήρθες στην παρέα μας!Είσαι κι εσύ εγκυούλα; Ελένη, εγώ είχα συσπάσεις στη μήτρα από την 5η εβδομάδα. Έμοιαζε με πόνος περιόδου. Μου είχε δώσει κάτι χάπια ο γιατρός και σταμάτησε να είναι πολύ έντονο. Μετά από κει και πέρα εμφανιζόταν περιοδικά ο πόνος. Τον έχω πάρει και τηλέφωνο και μου λέει ότι είναι από την κούραση και κάποιες φορές πίνω buscopan. Εχθές για παράδειγμα πονούσα πάλι κάτω χαμηλά και την έβγαλα σχεδόν όλη τη μέρα στο κρεβάτι. Σήμερα είμαι καλά και δεν έχω πονάκια! Ότι να' ναι δηαδή!Χα,χα,χα!Αν και πιστεύω ότι ειναι φυσιολογικά γιατί μεγαλώνει η μήτρα!Το σωστότερο όμως είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου γιατί αυτό γνωρίζει καλύτερα!

95ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Πεμ Οκτ 04, 2012 12:59 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lemonaki1 έγραψε:Kalimera sas koritsia Very Happy
Twra eimai ki egw melos.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 186253 k xairomai pws mporw na simetasxw se auto to thema!!!! Ti kanete? Exete k eseis anusixies opws ki egw?

καλωσορισες λεμονακι με το καλο ποσο εβδομαδων εισαι??

96ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Πεμ Οκτ 04, 2012 12:59 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια εγω ειμαι χαλια εδω και 1-2 μερες... Εχω αναγουλες ολη την ωρα... Πως αισθανεται καποιος 1 λεπτο πριν κανει εμετο? Ετσι ειμαι εγω ολη την ωρα.... Crying or Very sad . Και το κακο ειναι οτι μου ψιλοπερναει με το φαγητο αλλα δεν κανει να τρωω κι ολη την ωρα γιατι καηκα μετα.... θα παρω 850 κιλα!!! Ηδη στην πρωτη εγκυμοσινη πηρα πολλα και δεν καταφρεα να τα χασω ολα.. Τωρα πρεπει μαξιμουμ εως 12 κιλα να παρω σε ολη την εγκυμοσινη!!!!

97ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Πεμ Οκτ 04, 2012 1:00 am

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalws sas brhka koritsia..
Nai eimai ki egw egkuoula meta apo ligous mines prospatheias..
prwta o theos h pht m einai 1iouniou..
pws aisthanestai eseis?
Ki egw edw k liges meres exw liga ponakia katw..erxontai gia merika deuterolepta k feugoun..o giatros m m eipe oti einai epeidi megalwnei i mitra..alla oso na nai anusixeis...
tin alli ebdomada exw rantevou.. cant wait!!! Very Happy

98ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Πεμ Οκτ 04, 2012 1:00 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nancy82 έγραψε:Καλημέρα Lemonaki. Καλώς ήρθες στην παρέα μας!Είσαι κι εσύ εγκυούλα; Ελένη, εγώ είχα συσπάσεις στη μήτρα από την 5η εβδομάδα. Έμοιαζε με πόνος περιόδου. Μου είχε δώσει κάτι χάπια ο γιατρός και σταμάτησε να είναι πολύ έντονο. Μετά από κει και πέρα εμφανιζόταν περιοδικά ο πόνος. Τον έχω πάρει και τηλέφωνο και μου λέει ότι είναι από την κούραση και κάποιες φορές πίνω buscopan. Εχθές για παράδειγμα πονούσα πάλι κάτω χαμηλά και την έβγαλα σχεδόν όλη τη μέρα στο κρεβάτι. Σήμερα είμαι καλά και δεν έχω πονάκια! Ότι να' ναι δηαδή!Χα,χα,χα!Αν και πιστεύω ότι ειναι φυσιολογικά γιατί μεγαλώνει η μήτρα!Το σωστότερο όμως είναι να ρωτήσεις το γιατρό σου γιατί αυτό γνωρίζει καλύτερα!


μακαρι να σου πανε ολα μεχρι τελος και να τα κραταμε στην αγκαλια μας εγω μονο την αυχενικη φοβαμαι για να δουμε αν ειναι ολα καλα η γιατρος μου ειπε οτι με βλεπει πολυ καλα τη δευτερα που πηγα σημερα να δουμε τι θα μου πει εσυ εκλεισες ραντεβου για αυχενικη??

99ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Πεμ Οκτ 04, 2012 1:01 am

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
el88tse έγραψε:
Lemonaki1 έγραψε:Kalimera sas koritsia Very Happy
Twra eimai ki egw melos.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 186253 k xairomai pws mporw na simetasxw se auto to thema!!!! Ti kanete? Exete k eseis anusixies opws ki egw?

καλωσορισες λεμονακι με το καλο ποσο εβδομαδων εισαι??

Kalws sas brhka.. eimai stin 5 evdomada.. esu??

100ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Πεμ Οκτ 04, 2012 1:03 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στέφυ κουράγιο!Εγώ είμαι ετσι σχεδόν κάθε απόγευμα-βράδυ μετά το μεσημεριανό.Μερικές φορες είναι ανυπόφορο που δεν καταφέρνω να φάω τίποτα απολύτως και πέφτω νηστική στο κρεβάτι!Άντε να περάσει το πρώτο τρίμηνο μπας και μειωθούν λίγο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις