Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
120 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 120 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

826ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 4:28 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Αχ βρε Στεφυ πόσο σε νιώθω! Κι εγώ απ το πρωί μέχρι το βράδυ τρέχω με δουλειά κ σπίτι και σκέψου ότι δεν εχω άλλο μωρό κι ότι ο αγαπημένος μου με βοηθάει αρκετά!
Υπομονή βρε κοριτσακι μου,να προσπαθεις να παιρνεις δύναμη απ το λουλούδι σου!!!
12 δεκέμβρη εμείς ξαναπαμε στον γιατρό!

Νανσυ ο ύπνος είναι όντως ιερός αλλά εγώ είμαι πολυ του τεντωματος κ τώρα με την εγκυμοσυνη δυσκολευομαι δεν το ευχαριστιεμαι! Τα παιδιά μας δεν θα μας πουν πότε τι φύλο είναι, οταν γεννηθούν που δεν θα μπορούν να κρύβονται. χαχαχα
Μόνο 1 κιλό???????? Να παχυνεις αμεσως σε συμπαρασταση των υπολοίπων!!!!

Όσο για την ημέρα που θα σκάσουν μύτη τα σπορινια εγώ πιστεύω 10-15 θα γεννησω! Εχω feeling!

Κανω κουραγιο... αλλωστε τι αλλο μπορω να κανω...

Εγω 13 Δεκεμβρη εχω το επομενο ραντεβου! Σχεδον μαζι θα τα ξαναδουμε τα μπεμπακια μας!!!

Απο βαρος μεχρι εχθες ημουν στο 1 1/2 αλλα εχασα το μισο εχθες το βαρδυ που με επιασε εμετος και κοψιμο μαζι... Παιζει να κολλησα καμια ιωση... Και η μητερα μου ειναι καπως και η Στελλιτσα μου.. κι εχουν διαφορετικη ιωση η καθεμια τους.... ΩΡΑΙΑ!! ΦΦΦ

827ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 4:33 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:εγω ρε κοριτσια δεν εχω αποψη ουτε για κριους ουτε για ταυρους.ποτε δεν ειχα καποιο γνωστο φιλο κλπ

Η μαμα μου ειναι ταυρινα, η κορη μου, και ο προισταμενος μου!!! (ασχετο)...

Δεν ειναι και ευκολοι ανθρωποι αλλα καταβαθος ειναι ψυχουλες, τους αρεσει το καλο φαι, ειναι ειλικρινεις πολυ, φωνακλαδες αλλα τους περναει μεσα σε 5 λεπτα, δεν κρατανε κακιες...και το σημαντικοτερο... πανω απο ολα η οικογενεια τους και μετα ολα τα αλλα..

α μαλιστα.οποτε αγορι και δυσκολος ανθρωπππος ε;χμμμ ενδιαφερον θα εχει.ειδα και την κορη μου βεβαια που ειναι παρθενος ποσο ευκολη ειναι.σκετο αγριμι


Παρθενακι ειναι η κορη σου????? Τυχερουλα! Θα σου κανει το σπιτι λαμπικο σε λιγα χρονια!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΠΟλυ του νοικοκυριου...

828ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 4:39 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:εγω ρε κοριτσια δεν εχω αποψη ουτε για κριους ουτε για ταυρους.ποτε δεν ειχα καποιο γνωστο φιλο κλπ
Γραμματικη μου,απο ταυρουςεμεις στην οικογενεια αλλο τιποτα,εμαι εγω,η μεγαλυτερη μου αδερφη με ενα χρονο κι δυο μερες διαφορα,ο μπαμπας μου,ο αδερφος του μπαμπα μου,η ανηψια μου,η μια κολλητη μου,κτλ
Τα θετικα μας,ειμαστε καλοψυχοι κι πονοψυχοι,υπερηφανοι,πετυχαινουμε παντα τους στοχους μας,δεν κραταμε κακια,ονειρευομαστε μια ωραια οικογενεια κι τα καταφερνουμε,μας αρεσει η καλη ζωη,μια καλη δουλεια,το καλο φαγητο,οταν αγαπαμε τα δινουμε ολα..
Τα αρνητικά μας,είμαστε πεισματαρηδες,άμα νευριάσουμε ταύρος σε υαλοπωλείο,ξεροκέφαλοι,δεν συμβιβαζομαστε,σταθεροί πολύ το βάζω στα αρνητικά γιατι μερικές φορές μας πάει πίσω στη ζωή μας,δεν μας αρέσουν οι αλλάγες..
Ελπίζω να βοήθησα..

829ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 6:33 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:
grammatiki έγραψε:εγω ρε κοριτσια δεν εχω αποψη ουτε για κριους ουτε για ταυρους.ποτε δεν ειχα καποιο γνωστο φιλο κλπ
Γραμματικη μου,απο ταυρουςεμεις στην οικογενεια αλλο τιποτα,εμαι εγω,η μεγαλυτερη μου αδερφη με ενα χρονο κι δυο μερες διαφορα,ο μπαμπας μου,ο αδερφος του μπαμπα μου,η ανηψια μου,η μια κολλητη μου,κτλ
Τα θετικα μας,ειμαστε καλοψυχοι κι πονοψυχοι,υπερηφανοι,πετυχαινουμε παντα τους στοχους μας,δεν κραταμε κακια,ονειρευομαστε μια ωραια οικογενεια κι τα καταφερνουμε,μας αρεσει η καλη ζωη,μια καλη δουλεια,το καλο φαγητο,οταν αγαπαμε τα δινουμε ολα..
Τα αρνητικά μας,είμαστε πεισματαρηδες,άμα νευριάσουμε ταύρος σε υαλοπωλείο,ξεροκέφαλοι,δεν συμβιβαζομαστε,σταθεροί πολύ το βάζω στα αρνητικά γιατι μερικές φορές μας πάει πίσω στη ζωή μας,δεν μας αρέσουν οι αλλάγες..
Ελπίζω να βοήθησα..

μαλιστα πολυ ενδιαφεροντα ολα.οσο για την κορη μου στεφυ προς το παρον ρημαζει τα παντα,για κριους εχουμε αποψηγιατι αν βγει νωριτερα θα ειναι κριος.

830ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 6:52 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια, εγώ γνωρίζω και Ταύρους και Διδύμους, απλώς λόγω ζωδίου (υδροχοος γαρ..) είμαι πολύ κοντά σε ιδιοσυγκρασία με τους Διδύμους, έχουμε αρκετά κοινά... Αλλά...Εχω ωροσκόπο Ταύρο!!! Οπότε και Ταυράκι δε με πειράζει, μια χαρά θα τα πάω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Διάβαζα σε καποια σάιτ συνδυασμούς ζωδίων γονεις-παιδί, έτσι για πλάκα και τα έλεγε τι παίζει για κάθε συνδυασμό π.χ. μαμα υδροχόος-παιδί ταύρος κλπ... Ε, να περνάει η ώρα τοσες ώρες στο σπιτι ότι θες πια κοιταζω!!! Laughing Laughing Laughing

831ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 6:54 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nantiaf έγραψε:Κορίτσια, εγώ γνωρίζω και Ταύρους και Διδύμους, απλώς λόγω ζωδίου (υδροχοος γαρ..) είμαι πολύ κοντά σε ιδιοσυγκρασία με τους Διδύμους, έχουμε αρκετά κοινά... Αλλά...Εχω ωροσκόπο Ταύρο!!! Οπότε και Ταυράκι δε με πειράζει, μια χαρά θα τα πάω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Διάβαζα σε καποια σάιτ συνδυασμούς ζωδίων γονεις-παιδί, έτσι για πλάκα και τα έλεγε τι παίζει για κάθε συνδυασμό π.χ. μαμα υδροχόος-παιδί ταύρος κλπ... Ε, να περνάει η ώρα τοσες ώρες στο σπιτι ότι θες πια κοιταζω!!! Laughing Laughing Laughing

και εγω ειμαι υδροχοος 6 φεβρουαριου εσυ;λεει καλα για συνδυασμο ταυρων υδροχοων;

832ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 6:55 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nantiaf έγραψε:Κορίτσια, εγώ γνωρίζω και Ταύρους και Διδύμους, απλώς λόγω ζωδίου (υδροχοος γαρ..) είμαι πολύ κοντά σε ιδιοσυγκρασία με τους Διδύμους, έχουμε αρκετά κοινά... Αλλά...Εχω ωροσκόπο Ταύρο!!! Οπότε και Ταυράκι δε με πειράζει, μια χαρά θα τα πάω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Διάβαζα σε καποια σάιτ συνδυασμούς ζωδίων γονεις-παιδί, έτσι για πλάκα και τα έλεγε τι παίζει για κάθε συνδυασμό π.χ. μαμα υδροχόος-παιδί ταύρος κλπ... Ε, να περνάει η ώρα τοσες ώρες στο σπιτι ότι θες πια κοιταζω!!! Laughing Laughing Laughing

και εγω ειμαι υδροχοος 6 φεβρουαριου εσυ;λεει καλα για συνδυασμο ταυρων υδροχοων;

833ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 6:56 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nantiaf έγραψε:Κορίτσια, εγώ γνωρίζω και Ταύρους και Διδύμους, απλώς λόγω ζωδίου (υδροχοος γαρ..) είμαι πολύ κοντά σε ιδιοσυγκρασία με τους Διδύμους, έχουμε αρκετά κοινά... Αλλά...Εχω ωροσκόπο Ταύρο!!! Οπότε και Ταυράκι δε με πειράζει, μια χαρά θα τα πάω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Διάβαζα σε καποια σάιτ συνδυασμούς ζωδίων γονεις-παιδί, έτσι για πλάκα και τα έλεγε τι παίζει για κάθε συνδυασμό π.χ. μαμα υδροχόος-παιδί ταύρος κλπ... Ε, να περνάει η ώρα τοσες ώρες στο σπιτι ότι θες πια κοιταζω!!! Laughing Laughing Laughing

και εγω ειμαι υδροχοος 6 φεβρουαριου εσυ;λεει καλα για συνδυασμο ταυρων υδροχοων;

834ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 7:09 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:
nantiaf έγραψε:Κορίτσια, εγώ γνωρίζω και Ταύρους και Διδύμους, απλώς λόγω ζωδίου (υδροχοος γαρ..) είμαι πολύ κοντά σε ιδιοσυγκρασία με τους Διδύμους, έχουμε αρκετά κοινά... Αλλά...Εχω ωροσκόπο Ταύρο!!! Οπότε και Ταυράκι δε με πειράζει, μια χαρά θα τα πάω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Διάβαζα σε καποια σάιτ συνδυασμούς ζωδίων γονεις-παιδί, έτσι για πλάκα και τα έλεγε τι παίζει για κάθε συνδυασμό π.χ. μαμα υδροχόος-παιδί ταύρος κλπ... Ε, να περνάει η ώρα τοσες ώρες στο σπιτι ότι θες πια κοιταζω!!! Laughing Laughing Laughing

και εγω ειμαι υδροχοος 6 φεβρουαριου εσυ;λεει καλα για συνδυασμο ταυρων υδροχοων;

Να, βάλε εδώ να δεις τι λέει Γραμματική! Πάτα στην καρτέλα χαμηλα Γονεις-παιδι και βαλε να διαβασεις! Εγώ έβαλα και για μαμά και για μπαμπα να δω, χεχε.. http://www.mybabysworld.gr/site/content.php?sel=553

835ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 8:33 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??
ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ...ΑΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΦΗΜΑ(ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ)ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ.....ΑΦΗΣΤΕ.....
ΕΧΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑΤΑ??ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΚΛΕΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ..
ΑΝ ΝΑΙ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ??ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΛΕΙΠΕΙ Κ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ (ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΠΜ ΜΕΧΡΙ 11ΜΜ)..ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟ ΑΥΤΟ..ΔΕ ΞΕΡΡΩ,,!!!!

836ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 8:42 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??
ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ...ΑΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΦΗΜΑ(ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ)ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ.....ΑΦΗΣΤΕ.....
ΕΧΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑΤΑ??ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΚΛΕΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ..
ΑΝ ΝΑΙ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ??ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΛΕΙΠΕΙ Κ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ (ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΠΜ ΜΕΧΡΙ 11ΜΜ)..ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟ ΑΥΤΟ..ΔΕ ΞΕΡΡΩ,,!!!!

οι ορμονες σου ειναι κοριτσακι μου μην ανησυχεις.

837ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 8:45 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:
Mar1987 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??
ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ...ΑΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΦΗΜΑ(ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ)ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ.....ΑΦΗΣΤΕ.....
ΕΧΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑΤΑ??ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΚΛΕΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ..
ΑΝ ΝΑΙ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ??ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΛΕΙΠΕΙ Κ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ (ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΠΜ ΜΕΧΡΙ 11ΜΜ)..ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟ ΑΥΤΟ..ΔΕ ΞΕΡΡΩ,,!!!!

οι ορμονες σου ειναι κοριτσακι μου μην ανησυχεις.

ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ...!!!!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑ ΙΕΡΟ ΣΚΟΠΟ ΕΙΝΑΙ!!

838ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 9:00 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
Mar1987 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??
ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ...ΑΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΦΗΜΑ(ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ)ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ.....ΑΦΗΣΤΕ.....
ΕΧΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑΤΑ??ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΚΛΕΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ..
ΑΝ ΝΑΙ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ??ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΛΕΙΠΕΙ Κ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ (ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΠΜ ΜΕΧΡΙ 11ΜΜ)..ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟ ΑΥΤΟ..ΔΕ ΞΕΡΡΩ,,!!!!

οι ορμονες σου ειναι κοριτσακι μου μην ανησυχεις.

ΑΧ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ...!!!!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??ΥΠΟΜΟΝΗ!!!ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑ ΙΕΡΟ ΣΚΟΠΟ ΕΙΝΑΙ!!

αυτο ακριβως οποτε υπομονη

839ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 9:28 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mar1987 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??
ΕΓΩ ΔΕ ΞΕΡΩ...ΑΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΦΗΜΑ(ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ)ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ.....ΑΦΗΣΤΕ.....
ΕΧΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑΤΑ??ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΚΛΕΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ..ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ..
ΑΝ ΝΑΙ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ??ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΛΕΙΠΕΙ Κ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ (ΑΠΟ ΤΙΣ 8 ΠΜ ΜΕΧΡΙ 11ΜΜ)..ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟ ΑΥΤΟ..ΔΕ ΞΕΡΡΩ,,!!!!
Μαράκι μην ανησυχείς κι εγώ έτσι ήμουν την περασμένη εβδομάδα..
Ορμονικό είναι όπως λέει κι η Γραμματικη..
Όσο για τον άντρα σου κι εμένα πάει συχνά ταξίδια λόγω δουλειάς κι σιγουρα παίζει ρόλο κι αυτό στη διαθεσή σου..

840ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 9:42 am

Kately12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κοριτσακια μου γλυκα! Καλησπερα σε ολες!! Σορυ που χαθηκα τις τελευταιες μερες Λλα βαψαμε το σπιτι (εκτος απο το παιδικο) και εμενα στους γονεις μου,λογω της μυρωδιας! Ειδα πως εχουμε νεα μελη στην ομαδα και πως ειστε ολες καλα, με οτι προλαβα να διαβασω.. Δεσποινουλι χαιρομαι για τα καλα αποτελεσματα, μην ανησυχεις και εγω το φυλο θα το μαθω μαλλον 18/12 που εχω ρανετβου! Τωρα το αν θα αντεξω να περιμενω μεχρι τοτε ειναι αλλο θεμα! Κατα τα αλλα ειμαι μια χαρα,εχω παρει περιπου ενα κιλο και η κοιλια μου δειχνει ελαφρα πρησμενη ενω σε γενικες γραμμες πριν ηταν ανυπαρκτη! Βεβαια οταν τρωω εκει γινεται χαμος,δεν κλεινει ουτε το φερμουαρ του παντελονιου! Την τελευταια εβδομαδα επισης εχω θεμα με τον υπνο. Ειμαι πτωμα οποτε ξαπλωνω γυρω στις 11-11:30 και κατα τις 5 και κατι/5 παρα ειμαι ξυπνια και δεν μπορω να ξανακοιμηθω με τιποτα! Με πιανουν και τα νευρα μου που ξυπνησα οποτε.. περιμενω να χτυπησει το ξυπνητηρι. Και κατα τις 11-12 στην δουλεια, κοιμαμαι ορθια! Σας εχει συμβει κατι παρομοιο? Φιλια σε ολες!!

841ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 9:49 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑΙ ΒΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΡΟΛΟ(ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ)ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΜΑΖΙ ΗΡΕΜΩ!!!ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΣΙΤΩΝΩ!!!!
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ?!!!!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ KATELY12!Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΙΣΑΙ? ΝΑΙ Κ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ Κ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΜΑΙ!ΣΗΜΕΡΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 6.00 ΕΦΑΓΑ ΠΡΩΙΝΟ, ΧΑΖΕΨΑ ΛΙΓΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ!!!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΞΑΝΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10!!!

842ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 10:02 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε κορίτσια εγώ κοιμάμαι σαν το ζώοοννν.... Πέφτω κατα τη 1.00-2.00 το βράδυ και σηκώνομαι κατα τις 11-12 το "πρωι"... Καλέ ξεραίνομαι, οχι απλά κοιμάμαι! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 850933

843ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 10:13 am

Kately12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα Μαρακι μου, ναι η Κατερινα ειμαι! Απλα με πιανει εκνευρισμος γιατι ξυπναω πολυ νωριτερα απο το ξυπνητηρι και δεν μπορω με τιποτα να ξανακοιμηθω! Τι να πω ελπιζω να στρωσω λιγο γιατι δεν νομισω να αντεξω για πολυ να κοιμαμαι συνεχομενα λιγοτερες ωρες! Μακαρι να μποορουσα να κοιμηθω αργοτερα αλλα λογω δουλειας ειναι αδυνατο!

844ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Παρ Νοε 30, 2012 12:42 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nantiaf έγραψε:Ρε κορίτσια εγώ κοιμάμαι σαν το ζώοοννν.... Πέφτω κατα τη 1.00-2.00 το βράδυ και σηκώνομαι κατα τις 11-12 το "πρωι"... Καλέ ξεραίνομαι, οχι απλά κοιμάμαι! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 850933
Ναντια μου θυμίζεις εμένα στην πρώτη εγκυμοσύνη όταν τελείωσα απο τη δουλειά έτσι κοιμομουν,τι ωραία που ήταν,σε αυτήν την εγκυμοσύνη δεν ξέρω τι με έχει πιάσει ,κοιμαμαι κατά της μία ξυπνάω πέντε με έξι κι ξανακοιμάμαι μέχρι τις οκτω΄..
Μαράκι έτσι είναι όταν έχεις μια ζεστή αγκαλιά είναι αλλιώς..

845ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 12:03 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Τι χαζός καιρός! Κι εγώ ήρθα στο γραφείο Sad Πόσο θα ήθελα να ήμουν στο κρεβάτι μου κάτω από το πάπλωμα με αυτόν τον καιρό! Νυστάαααζω! Δέσποινα πίστεψέ με θα έρθουν και τα δικά μου τα κιλά !Ήδη αισθάνομαι πιο πρησμένη σε σχέση με την προηγούμενη εβδομάδα! Αφήστε που νομίζω πως μέσα σε δύο μέρες μεγάλωσε η κοιλιά μου κι άλλο! Έχω την αίσθηση ότι θα σκάσω! Χαχαχα!
Νάντια μη σκας καθόλου με τον ύπνο! Εγώ σχεδόν από την αρχή κοιμάμαι ατελείωτες ώρες! Και θέλω κι άλλο. Και άντε τώρα δουλεύω και κουράζεται ο οργανισμός μου... Πριν ένα μήνα που είχα αναρρωτική και δεν δούλευα κοιμόμουν 11 το βράδυ με 11-12 το πρωί συν ένα δίωρο το μεσημέρι! Εκεί να δεις ύπνο. Ο άντρας μου απορούσε! Και όχι μόνο! Χα,χα,χα! Ελπίζω μόνο όταν έρθει το μωρό να μην περάσουμε στο άλλο άκρο!Δεν θα το αντέξω όσα αποθέματα ύπνου και να έχω!
Σας βλέπω πολύ ενημερωμένες με τα ζώδια! Εγώ δεν σκαμπάζω από αυτά και δεν πολυασχολούμαι! Δεν έχω ιδέα από ζώδια και τα χαρακτηριστικά τους! Οπότε μαθαίνω από εσάς!

846ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 12:59 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και καλο μηνα κοριτσια μου!
Ξύπνησα,έφαγα πρωινό, ετοίμασα φαγητό έκανα δουλιτσες και σε λίγο θα παμε για καφέ!!! Τι ωραια που είναι τα σκ!

Μαρακι μην σκας,απ τις ορμόνες είναι και μένα με πιάνουν τα κλάματα! Καμία φορά κλαίω και γελάω μαζί! Σχιζοφρενεια!

Κατερινακι εγώ πολλές φορές κοιμάμαι απ τις 11 και ξυπναω 7.30 χωρίς ξυπνητηρι. Κάνω τις δουλειες μου κ φεύγω για το γραφείο. Μήπως αγχώνεσαι και ξυπνας νωρίς? Το παθαίνω καμία φορά!

Νανσυ σαββατιατικα δουλειά??? Εμένα η κοιλία μου έχει σκάσει μύτη κανονικά πάντως. Την απολαμβάνω όμως γιατί έχει επιφάνεια κι όγκο να χαιδευω!

847ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 1:06 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσε Δεσποινάκι δουλειά! Θα ήθελα να ήμουν κάτω από τα παπλώματα αλλά...Πλέον νομίζω ότι η κοιλιά μου δείχνει για εγκυούλα και όχι για έφαγα μια σούβλα κοκορέτσι πριν 10 λεπτά και κοντεύω να σκάσω από το φαγητό! Πως τα πας;

848ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 3:22 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κι καλό μήνα κι από μένα κι εγώ μόλις τελείωσα μαγείρεμα κι δουλειές,σήμερα περιμένω κι τον αντρούλη μου κι είμαι πολύ χαρούμενη ,αύριο θα στολίσουμε κι το δεντράκι μας..
Πόσο μου αρέσουν τα χριστούγεννα δεν λέγεται.
Νανσάκι στη δουλειά Σάββατο έ;;Υπομονή κοριτσάκι μου εύχομαι τουλάχιστον να σχολας νωρίς..
Δεσποινούλα καλά να περάσεις στο καφέ σου..
Κορίτσια παρατήρησα ότι το στήθος μου σήμερα έγινε τούμπανο,καλά η κοιλιά μου είναι μεγάλη απο την 11 εβδομάδα,αλλά είναι η δεύτερη εγκυμοσυνη γι αυτο,το στηθος μου όμως δεν θυμάμαι τόσο νωρίς να ήταν τόσο πρησμένο εσάς πώς είναι;;

849ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 4:42 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Καλημέρα κι καλό μήνα κι από μένα κι εγώ μόλις τελείωσα μαγείρεμα κι δουλειές,σήμερα περιμένω κι τον αντρούλη μου κι είμαι πολύ χαρούμενη ,αύριο θα στολίσουμε κι το δεντράκι μας..
Πόσο μου αρέσουν τα χριστούγεννα δεν λέγεται.
Νανσάκι στη δουλειά Σάββατο έ;;Υπομονή κοριτσάκι μου εύχομαι τουλάχιστον να σχολας νωρίς..
Δεσποινούλα καλά να περάσεις στο καφέ σου..
Κορίτσια παρατήρησα ότι το στήθος μου σήμερα έγινε τούμπανο,καλά η κοιλιά μου είναι μεγάλη απο την 11 εβδομάδα,αλλά είναι η δεύτερη εγκυμοσυνη γι αυτο,το στηθος μου όμως δεν θυμάμαι τόσο νωρίς να ήταν τόσο πρησμένο εσάς πώς είναι;;

εχει μεγαλωσει αλλα τουμπανο πρησμενο οπως περιγραφεις δεν ειναι.η κοιλια ομως ειναι τουμπανο συγκριτικα με την πρωτη

850ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 34 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 6:51 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
voula1980 έγραψε:Καλημέρα κι καλό μήνα κι από μένα κι εγώ μόλις τελείωσα μαγείρεμα κι δουλειές,σήμερα περιμένω κι τον αντρούλη μου κι είμαι πολύ χαρούμενη ,αύριο θα στολίσουμε κι το δεντράκι μας..
Πόσο μου αρέσουν τα χριστούγεννα δεν λέγεται.
Νανσάκι στη δουλειά Σάββατο έ;;Υπομονή κοριτσάκι μου εύχομαι τουλάχιστον να σχολας νωρίς..
Δεσποινούλα καλά να περάσεις στο καφέ σου..
Κορίτσια παρατήρησα ότι το στήθος μου σήμερα έγινε τούμπανο,καλά η κοιλιά μου είναι μεγάλη απο την 11 εβδομάδα,αλλά είναι η δεύτερη εγκυμοσυνη γι αυτο,το στηθος μου όμως δεν θυμάμαι τόσο νωρίς να ήταν τόσο πρησμένο εσάς πώς είναι;;

εχει μεγαλωσει αλλα τουμπανο πρησμενο οπως περιγραφεις δεν ειναι.η κοιλια ομως ειναι τουμπανο συγκριτικα με την πρωτη
Ναι γι αυτο ρωτάω γιατι εγώ το νιώθω πρησμένο..Θα ρωτήσω το γιατρό μου αν είναι φυσιολογικό την Πέμπτη έτσι κι αλλιώς έχω ραντεβου..
Ευχαριστώ Γραμματική μου,ελπίζω να μην είναι τίποτα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις