Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
42 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 42 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

851ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 7:37 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα το στήθος μου είχε πρηστεί και πονούσε το πρώτο τρίμηνο πολύ. Τώρα στον τέταρτο έχει έρθει στα φυσιολογικά του σχεδόν! Μιας που λέμε για στήθος αγόρασα 2 σαν μπουστακια ας πούμε αλλά πολύ σταθερά κατά τ αλλά κι είναι πολυ βολικά! Εχω μεγάλο στήθος έτσι κι αλλιώς κ δεν περίμενα να με βολεύει! Κι όμως!!! Α! κι είναι πολυ πολύ φθηνότερα από σουτιέν.

Ρε κοριτσια ενώ πότε δεν είχα σπυρακια είναι κάτι μέρες που πεταγονται κάτι άσχετα σπυρακια κόκκινα κ κάνουν 2 μέρες να φύγουν! Απ τις ορμόνες είναι αλλά το χετε κι εσείς?

852ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 7:54 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κ απο μενα!!!!! Η κοιλια μου δεν εχει πρηστει ιδιαιτερα... Ακομα δεν καταλαβαινουν οτι ειμαι εγκυος.... farao αλλα το στηθος μου ειναι αρκετα πρησμενο. Ανεβηκα κ νουμερο πηγα στο 75D!! Πηρα κ ενα αθλητικο της triumph χωρις μπανελα για τον υπνο κ με εχει βολεψει πολυ!! Τι να κανω; Προσεχω να μη μου χαλαρωσει..!!
Δεσποινακι απο τις ορμονες ειναι!! Κ εγω που κ που πεταω αρκετουτσικα κ μετα φευγουν!!! Αλλωστε εχω ακουσει- ισως ειναι κ ραδιοαρβυλα- οτι οταν κυοφορεις αγορακι "αγριευει" λιγο το προσωπο λογω της τεστοστερονης που εκκρινει!!
Αν απο την αλλη κυοφορεις κοριτσακι "γλυκαινει" λογω της περισσειας προγεστερονης που εκκρινει το νινακι...
Αν αυτα στεκουν, (δε ξερω), τοτε μηπως εχεις αγορακι;; Ξερω 'γω;;!!! Αυτα τα λεγανε παλιοτερα...
Παντως ενω στην αρχη μου ελεγαν ολοι οτι εχω ομορφυνει, τωρα δε μου λεει κανεις τιποτα.... Χιχι!! Το προσωπο μου εχει αγριεψει λιγακι! Εχει γινει λιπαρο με καποια σπυρακια κατα διαστηματα!!!!

853ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 8:04 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mar1987 έγραψε:Καλησπερα κ απο μενα!!!!! Η κοιλια μου δεν εχει πρηστει ιδιαιτερα... Ακομα δεν καταλαβαινουν οτι ειμαι εγκυος.... farao αλλα το στηθος μου ειναι αρκετα πρησμενο. Ανεβηκα κ νουμερο πηγα στο 75D!! Πηρα κ ενα αθλητικο της triumph χωρις μπανελα για τον υπνο κ με εχει βολεψει πολυ!! Τι να κανω; Προσεχω να μη μου χαλαρωσει..!!
Δεσποινακι απο τις ορμονες ειναι!! Κ εγω που κ που πεταω αρκετουτσικα κ μετα φευγουν!!! Αλλωστε εχω ακουσει- ισως ειναι κ ραδιοαρβυλα- οτι οταν κυοφορεις αγορακι "αγριευει" λιγο το προσωπο λογω της τεστοστερονης που εκκρινει!!
Αν απο την αλλη κυοφορεις κοριτσακι "γλυκαινει" λογω της περισσειας προγεστερονης που εκκρινει το νινακι...
Αν αυτα στεκουν, (δε ξερω), τοτε μηπως εχεις αγορακι;; Ξερω 'γω;;!!! Αυτα τα λεγανε παλιοτερα...
Παντως ενω στην αρχη μου ελεγαν ολοι οτι εχω ομορφυνει, τωρα δε μου λεει κανεις τιποτα.... Χιχι!! Το προσωπο μου εχει αγριεψει λιγακι! Εχει γινει λιπαρο με καποια σπυρακια κατα διαστηματα!!!!

Κορίτσια έγω βγάζω κατά διαστήματα σπυράκια στο πρόσωπο ενω στη Μαρία μου το προσωπό μου έλαμπε...Πάντως τα μπουστάκια Δεσποινα κι εμένα με έχουν βολέψει πολυ ,κορίτσια μη φοράτε μπανέλες δεν κάνει στη φάση που βρισκομαστε..Μαρία είσαι πολύ αδύνατη κι ακόμη δεν έχει φανεί η κοιλίτσα σου;;;

854ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 8:57 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λέτε να ναι αγόρι και να μου κρύβεται τόσο καλά ακόμα??? Για να δούμε...
Ότι εχω γλυκανει κι ότι είναι κοριτσι μου λένε οι περισσοτεροι παντως!!
Έκανα τις δουλειες όλες σημέρα και μ έχει πιάσει η μέση μου και ξαπλώσα τώρα! πφφφφ...

855ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 9:20 am

Kately12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια! Καλο μηνα! Ελπιζω ολα οκ, και εγω εχω τον τελευταιο μηνα συχνα σπυρακια στο προσωπο λες και εχω ακμη, και να σκεφτειτε οτι οταν ημουν μικρη ειχα κανει θεραπεια και ειχα ξεμπερδεψει απο αυτα για αρκετα χρονια! Μαλλον λογω ορμονων με ξαναθυμηθηκαν! Εμενα μεχρι την προηγουμενη εβδομαδα η κοιλια μου δεν φαινοταν καθολου και πρηζοταν μονο οταν ετρωγα! Τωρα ειναι μονιμα πρησμενη σαν να εχω φαει και εχω φουσκωσει! Το στηθος μου με πονουσε πολυ μονο τις πρωτες εβδομαδες και τωρα καθολου! Οτε δεεχω παρει ακομα νεο σουτιεν..

856ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 10:37 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
voula1980 έγραψε:
Mar1987 έγραψε:Καλησπερα κ απο μενα!!!!! Η κοιλια μου δεν εχει πρηστει ιδιαιτερα... Ακομα δεν καταλαβαινουν οτι ειμαι εγκυος.... farao αλλα το στηθος μου ειναι αρκετα πρησμενο. Ανεβηκα κ νουμερο πηγα στο 75D!! Πηρα κ ενα αθλητικο της triumph χωρις μπανελα για τον υπνο κ με εχει βολεψει πολυ!! Τι να κανω; Προσεχω να μη μου χαλαρωσει..!!
Δεσποινακι απο τις ορμονες ειναι!! Κ εγω που κ που πεταω αρκετουτσικα κ μετα φευγουν!!! Αλλωστε εχω ακουσει- ισως ειναι κ ραδιοαρβυλα- οτι οταν κυοφορεις αγορακι "αγριευει" λιγο το προσωπο λογω της τεστοστερονης που εκκρινει!!
Αν απο την αλλη κυοφορεις κοριτσακι "γλυκαινει" λογω της περισσειας προγεστερονης που εκκρινει το νινακι...
Αν αυτα στεκουν, (δε ξερω), τοτε μηπως εχεις αγορακι;; Ξερω 'γω;;!!! Αυτα τα λεγανε παλιοτερα...
Παντως ενω στην αρχη μου ελεγαν ολοι οτι εχω ομορφυνει, τωρα δε μου λεει κανεις τιποτα.... Χιχι!! Το προσωπο μου εχει αγριεψει λιγακι! Εχει γινει λιπαρο με καποια σπυρακια κατα διαστηματα!!!!

Κορίτσια έγω βγάζω κατά διαστήματα σπυράκια στο πρόσωπο ενω στη Μαρία μου το προσωπό μου έλαμπε...Πάντως τα μπουστάκια Δεσποινα κι εμένα με έχουν βολέψει πολυ ,κορίτσια μη φοράτε μπανέλες δεν κάνει στη φάση που βρισκομαστε..Μαρία είσαι πολύ αδύνατη κι ακόμη δεν έχει φανεί η κοιλίτσα σου;;;


Ενταξει ειναι λιγακι αλλα μονο εγω το καταλαβαινω!! Οι αλλοι οχι.... Περιμενω να περασουν λιγο οι εβδομαδες να φουσκωσει κι'αλλο για να με ξεχωριζουν κ επισημα ως εγκυουλα!!!!!λες να εχεις κ εσυ αγορακι;;!!!!!!!! Θα δειξει κ μετα θα διαπιστωσουμε αν ισχυουν ολα αυτα!!!!!!

857ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 12:15 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κι απο μενα κοριτσια!!

Λοιπον... εγω οπως ειπαμε εχω παρει μονο 1 κιλο... Ωστοσο η κοιλια μου ειναι τεραστια! Τετοια κοιλια ειχα στην Στελλίτσα μου τον 6ο μηνα! Και πραγματικα στην Στελλα στον 8-9 ειχα πολυυυυ μεγαλη κοιλια... Αναρωτιεμαι που θα φτασει αυτη! Το στηθος μου επιση εχει πρηστει παααααρα πολυ! Δεν μου κανει σχεδον κανενα σουτιεν μου... Μονο αυτα που ειχα παρει στην προηγουμενη εγκυμοσινη για το θηλασμο. Τα οποια παρεπιπτοντως ειναι απαισια... το δειχνουν το στηθος χαλια. Απο σπυρακια στο προσωπο εχω βγαλει πολλα. Στην Στελλιτσα δεν θυμαμαι να ειχα τοσα. Λενε αυτο για την τεστοστερονη που εχουν τα αγορακια οτι μπορει να προκαλεσει στην μαμα σαν ακμη.... Δεν περασα στην εφηβια θα την περασω τωρα!!!??????? Shocked

Πριν λιγη ωρα ενιωσα σαν κλωτσιτσα στην κοιλια μου αλλα σχετικα ψηλα... λιγο δυσκολο μου φαινεται να ηταν το μωρο... Κανενα οργανο θα μετακινηθηκε... Το μωρο νομιζω οτι ακομη ειναι πολυ μικρο για να φτασει το ψηλα.. ετσι δεν ειναι? Αλλα κουηθηκε και η κοιλια μου σ εκεινο το σημειο... Λεγοντας ψηλα εννοω πνω απο τον αφαλο... Το νινι πρεπρει να ειναι πιο χαμηλα ομως ακομη λογικα.... Τι να πω... δεν ξερω...

858ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Σαβ Δεκ 01, 2012 12:45 pm

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Γεια σας κι απο μενα κοριτσια!!

Λοιπον... εγω οπως ειπαμε εχω παρει μονο 1 κιλο... Ωστοσο η κοιλια μου ειναι τεραστια! Τετοια κοιλια ειχα στην Στελλίτσα μου τον 6ο μηνα! Και πραγματικα στην Στελλα στον 8-9 ειχα πολυυυυ μεγαλη κοιλια... Αναρωτιεμαι που θα φτασει αυτη! Το στηθος μου επιση εχει πρηστει παααααρα πολυ! Δεν μου κανει σχεδον κανενα σουτιεν μου... Μονο αυτα που ειχα παρει στην προηγουμενη εγκυμοσινη για το θηλασμο. Τα οποια παρεπιπτοντως ειναι απαισια... το δειχνουν το στηθος χαλια. Απο σπυρακια στο προσωπο εχω βγαλει πολλα. Στην Στελλιτσα δεν θυμαμαι να ειχα τοσα. Λενε αυτο για την τεστοστερονη που εχουν τα αγορακια οτι μπορει να προκαλεσει στην μαμα σαν ακμη.... Δεν περασα στην εφηβια θα την περασω τωρα!!!??????? Shocked

Πριν λιγη ωρα ενιωσα σαν κλωτσιτσα στην κοιλια μου αλλα σχετικα ψηλα... λιγο δυσκολο μου φαινεται να ηταν το μωρο... Κανενα οργανο θα μετακινηθηκε... Το μωρο νομιζω οτι ακομη ειναι πολυ μικρο για να φτασει το ψηλα.. ετσι δεν ειναι? Αλλα κουηθηκε και η κοιλια μου σ εκεινο το σημειο... Λεγοντας ψηλα εννοω πνω απο τον αφαλο... Το νινι πρεπρει να ειναι πιο χαμηλα ομως ακομη λογικα.... Τι να πω... δεν ξερω...

Αχ τι καλά Στεφάνια μου, γιατί είχα αρχίσει να ανησυχώ..Κι εμένα το στήθος μου έχει πρηστει παρά πολύ. Τώρα όσο για την κλωτσιά στην κοιλιά δεν είμαι σίγουρη, έχω διαβάσει ότι μετά την 14 εβδομάδα η μήτρα ανεβαίνει πάνω από τον αφαλό, άρα παίζει να ήταν το νινακι σου..
Μαράκι δεν ξέρω ακόμη τι έχω , την Πέμπτη θα ξέρω..

859ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 12:20 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια!!!
Τι κάνετε? Τι καλά που αρχισαν οι κλωτσιές Στεφυ! Κι εγώ ανυπομονω αλλά πριν τα Χριστουγεννα δεν το βλέπω!

860ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 1:53 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despinaki_86 έγραψε:Καλημερα κοριτσακια!!!
Τι κάνετε? Τι καλά που αρχισαν οι κλωτσιές Στεφυ! Κι εγώ ανυπομονω αλλά πριν τα Χριστουγεννα δεν το βλέπω!
Καλημέρα κι από μένα κοριτσάκια, εμείς ετοιμαζόμαστε να πάμε για φαγητό στα πεθερικά μου, κι το απόγευμα θα γυρίσουμε να στολίσουμε το δέντρο μας...
Καλά να περάσετε.....

861ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 2:26 am

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε??εγω φουσκωνω φαινετε η κοιλια μου και ολοι με λενε εισαι εγκυος??την τεταρτη το πρωι εχουμε ραντεβου στη γιατρο μας αχ τι καλα μου εδωσε αυριο να κανω εξετασεις γενικη αιματος ουρων και τοξοπλασμα

862ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 4:21 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια η κουμπαρα μου μου επιβεβαιωσε οτι αυτα που ενιωσα ηταν το μωρο. Παρλο που το ενιωσα σχετικα ψηλα. Τα αγορακια λεει στη αρχη ειναι ορθια στην κοιλια και ριχνουν μπουνιτσες αι αργοτερα γυριζουν με το κεφαλι προς τα κατω... Ενω τα κοριτσακια συνηθως ειναι ξαπλωμενα στην κοιλιτσα μας και γυριζουν προς τα κατω μονο οταν πλησιαζει η ημερομηνια να βγουν... Very Happy Οποτε δεν ειναι ιδεα μου! Ο γιος μου αρχισε τις μπουνιτσες!!!



Εκανα και με το doppler τσεπης που εχω και οντως η καρδουλα του ακουγοταν το υψος του αφαλου μου!

863ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 8:23 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελα ρε Στεφυ αλήθεια????? Τι καλά το νινακι σου σου δείχνει ότι είναι καλά!
Εμείς στον υπερηχο πάντα ξαπλα το βλέπουμε το μωρό! Ανασκελα η στο πλάι! Εχω αρχίσει τα μελομακαρονα κοριτσια... Ντροπή μου!
Όσο για στόλισμα δέντρου φέτος δεν προβλέπεται... Θα χουμε επισκέψεις την εβδομάδα των Χριστουγεννων ολόκληρη και μαζί θα ναι κι ένα παιδάκι 1,5χρόνων, οπότε δεν γίνεται γιατί είναι ζωηρό και θα τα ρίξει όλα... Θα στολισω το τζάκι όμως που δεν θα το φτανει!
Εσείς στολισατε?

864ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 8:25 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aχχχ, τι ωραίο να είχα κι εγώ αυτο το doppler τσέπης!!! Μακάρι να ήταν το νινί που ένιωσες!

Κορίτσια, κι εγώ με τα σπυράκια το ίδιο πρόβλημα έχω, Mad Mad Mad βγάζω συνέχεια μικρά κοκκινα στο πρόσωπο, ενώ δεν είχα τίποτα.... Η γιατρός μου είπε ότι ειναι απο την τεστοστερόνη του μπέμπη... Αλλά αμα σε κανα μηνα στη Β επιπεδου δούμε κανα κοριτσακι, θα σου πω εγω! χααχαχαχα να δω τι θα πει μετα... Razz Razz

Το στηθος μου, όπως το λέτε, το πρωτο τριμηνο πονουσε αρκετά, τώρα όχι τόσο και φυσικά έχει ανέβει νούμερο στάνταρ.. Δε μ αρεσει! Γιατί ήδη είχα κανονικό στήθος και μου φαινεται πολύ αγελαδέ! Ποοοο, φαντασου σε μερικους μηνες τι εχει να γίνει...!

Δεσποινάκι κι εγώ το ίδιο λέω σε όλους...Κοντά στα Χριστούγεννα βλέπω να νιώθουμε κλωτσιές! Τι ωραίο δώρο θα είναι αυτό!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Σημερα κατάλαβα ότι πρέπει οπωσδήποτε να παρω παντελόνι εγκυμοσύνης... Το παντελόνι μονο όρθια και νηστική είναι κουμπωμενο και οκ! Οταν καθομαι το ανοιγω..! Καλα μετά από το φαγητό κιόλας ουουουου... με το ζόρι κλείνει! Θα παω να παρω ενα τζιν να το εχω γιατι πιεζεται η κοιλια μου πια, και δεν κανει καλό! Εκτός από το μωρό είναι πολλές μερες και πρησμένη ακομα παραπανω από το εντερο...! Πφφφ, θα παρω ενα τετοιο τζιν να μαι άνετη!

Κι εγώ έλεγα σήμερα να στολίσω, στρωσαμε χαλιά και βολεψαμε το σπιτι και λέω μηπως αποψε στολίσω κιολας... Θα δείξει!

865ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 8:30 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εγω και στη πρωτη εγκυμοσυνη που ηταν κοριτσι παλι εβγαζα σπυρια.ειναι θεμα ορμονων νομιζω.οσο για τη μπανελα βουλα γιατι δεν επιτρεπεται;δεν εχω παρει ακομη σουτιεν.προτεινετε ρε κοριτσια καποιο να παρω τοτε.και εγω ψηλα σχετικα αισθανομαι κουνηματακια στεφυ στην κοιλια μου.αρα λογικα τα σπορακια ειναι τι αλλο να ειναι ;

866ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 8:35 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:κοριτσια εγω και στη πρωτη εγκυμοσυνη που ηταν κοριτσι παλι εβγαζα σπυρια.ειναι θεμα ορμονων νομιζω.οσο για τη μπανελα βουλα γιατι δεν επιτρεπεται;δεν εχω παρει ακομη σουτιεν.προτεινετε ρε κοριτσια καποιο να παρω τοτε.και εγω ψηλα σχετικα αισθανομαι κουνηματακια στεφυ στην κοιλια μου.αρα λογικα τα σπορακια ειναι τι αλλο να ειναι ;

Εγω ψηφιζω mothercare που εχει και μεγαλη ποικιλια και σε ειδη και σε τιμες!

867ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 8:38 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γραμματική μου έμενε τα μπουστακια με τα διαχωριστικά,με θέσεις δηλαδή που κρατάνε σταθερό το στήθος μ έχουν βολεψει. Δεν είναι κάποιας μάρκας από κατάστημα της γειτονιας τα πήρα 3 ευρώ. Θηλασμού θα πάρω αργότερα με τις εκπτώσεις!

Νάντια μου εγώ έχει κανα μήνα που φοράω παντελόνια εγκυμοσυνης. Τα πήρα από τα h&m κι ήταν φτηνά! Μ έχουν βολεψει κι είναι και στα γούστα μου! Τώρα και για τις γιορτές από κει λεω να πάρω κανένα φορεματακι! Πρέπει να πάρω και καινούριο μπουφάν μακρύ και ζεστό γιατί το δικό μου ήταν στενό και τώρα πλέον με το ζόρι κλείνει με κοιλία κ στήθος!!!

868ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 8:40 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Γραμματική μου έμενε τα μπουστακια με τα διαχωριστικά,με θέσεις δηλαδή που κρατάνε σταθερό το στήθος μ έχουν βολεψει. Δεν είναι κάποιας μάρκας από κατάστημα της γειτονιας τα πήρα 3 ευρώ. Θηλασμού θα πάρω αργότερα με τις εκπτώσεις!

Νάντια μου εγώ έχει κανα μήνα που φοράω παντελόνια εγκυμοσυνης. Τα πήρα από τα h&m κι ήταν φτηνά! Μ έχουν βολεψει κι είναι και στα γούστα μου! Τώρα και για τις γιορτές από κει λεω να πάρω κανένα φορεματακι! Πρέπει να πάρω και καινούριο μπουφάν μακρύ και ζεστό γιατί το δικό μου ήταν στενό και τώρα πλέον με το ζόρι κλείνει με κοιλία κ στήθος!!!

Εψω δυο παντελονια εγκυμοσινης και σκεφτομαι να παρω κι αλλο ενα... και πολλα μα πολλα πολλα κολαν με μπλουζοφορεμετα κι εχω σωθει!

869ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 8:53 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ω ναι!!! Συμφωνώ για κολαν και μπλουζοφορεματα κολακεύουν την κοιλίτσα κι είναι κι άνετα!

870ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 8:56 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεσποινα, κι εγώ των H&M τα παντελόνια είχα σκοπό να πάρω. Μονο ενα καλσόν εγκυμοσύνης πήρα απο κει γιατι το κολαν το απλό κι αυτο με ενοχλεί. Ωραίο τ καλσόν! Τώρα θα γεμίσω φορεματάκια να βρω την υγειά μου... Αλλα θα παρω κι ενα τζιν να έχω. Ειναι κ τα ατιμα τα λεφτα βλέπεις... Ξερω οτι εκει είναι οικονομικα παντως! Και φορεματακια απο κει θελω να παρω! Σιγά σιγα... ένα τη φορά ετσι που ειμαστε στριμωγμένοι!

Εγώ Γραμματική απο σουτιέν η αδερφη μου με ρωτησε και της ειπα να μου παρει αυτο δωρο: http://www.carriwell.gr/seamless/nursing_bra.asp
Bασικά δύο μου πήρε ενα κοντα στο νουμερο που φορω τωρα κι ενα ακομα πιο μεγαλο για αργοτερα... Ειναι και θηλασμού, όπως βλέπεις. Η Βούλα θυμαμαι μου ειπε πως τα χει κι εκεινη κι ειναι πολύ καλα. Ε Βουλίτσα?

871ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 9:03 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nantiaf έγραψε:Δεσποινα, κι εγώ των H&M τα παντελόνια είχα σκοπό να πάρω. Μονο ενα καλσόν εγκυμοσύνης πήρα απο κει γιατι το κολαν το απλό κι αυτο με ενοχλεί. Ωραίο τ καλσόν! Τώρα θα γεμίσω φορεματάκια να βρω την υγειά μου... Αλλα θα παρω κι ενα τζιν να έχω. Ειναι κ τα ατιμα τα λεφτα βλέπεις... Ξερω οτι εκει είναι οικονομικα παντως! Και φορεματακια απο κει θελω να παρω! Σιγά σιγα... ένα τη φορά ετσι που ειμαστε στριμωγμένοι!

Εγώ Γραμματική απο σουτιέν η αδερφη μου με ρωτησε και της ειπα να μου παρει αυτο δωρο: http://www.carriwell.gr/seamless/nursing_bra.asp
Bασικά δύο μου πήρε ενα κοντα στο νουμερο που φορω τωρα κι ενα ακομα πιο μεγαλο για αργοτερα... Ειναι και θηλασμού, όπως βλέπεις. Η Βούλα θυμαμαι μου ειπε πως τα χει κι εκεινη κι ειναι πολύ καλα. Ε Βουλίτσα?

και απο που τα παιρνουμε αυτα τα σουτιεν;αυτη τη μαρκα εννοω

872ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 9:11 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Grammatiki μου, αν πατησεις στο google "carriwell εσωρουχα" θα σου βγάλει διαφορα sites και καταστήματα που πουλάνε. Η αδερφή μου τα πήρε από Ίλιον.

873ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 9:32 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ εγω εχω καταντησει!Μονο η φορμα με βολευει!!! Τα μπλουζοφορεματα ωραια ειναι κ γω φοραω αλλα ρε κοριτσια εχω θεμα με τα καλσον..πηρα κ γω απ το Η&Μ αλλα δεν εχουν ποδι και πρεπει να φοραμε και καλτσες..Δεν ξερω..μεχρι τωρα τη βολευουμε σε λιγο ομως που θα μεγαλωσουν οι κοιλιες μας πρεπει να βρουμε αλλες λυσεις..δεν θελω να χασω τη θηλυκή μου πλευρα-οπως φανταζομαι κ ολες σας..
Πολλες ιωσεις κυκλοφορουν αυτον τον καιρο δε νομιζετε;Ειμαι καθηλωμενη με στομαχι και ο αντρας μου με πυρετο-στο σαλονι.. Twisted Evil

874ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 9:58 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nantiaf έγραψε:Grammatiki μου, αν πατησεις στο google "carriwell εσωρουχα" θα σου βγάλει διαφορα sites και καταστήματα που πουλάνε. Η αδερφή μου τα πήρε από Ίλιον.

α οκ κορτισακι μου σε ευχαριστω πολυ

875ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! - Σελίδα 35 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 !!! Κυρ Δεκ 02, 2012 10:00 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσακια κι απο μενα,ο γυναικολογος μου,μου ειχε πει,να μη φοραω μπανελες,οσο ημουν εγκυος κι οσο θηλαζα,κατι για τους αδενες μου ειχε πει οτι δεν πρεπει να πιεζονται κι μετα για το θηλασμο οτι ειναι λογος να παθεις μαστιτιδα..
Ναι Ναντια εγω σχεδον εναμιση χρονο φοραω αυτης της εταιρειας κι τα μπουστακια ,οσο ημουν εγκυος στη Μαρια,οσο θηλαζα κι τωρα παλι εγκυμοσυνη..Όσο για ρούχα ,είχα από την εγκυμοσύνη τηι..ς Μαρίας μέχρι στιγμης δεν έχω αγοράσει κατ
Εμεις μολις καναμε αλλαγές στο σπιτι,μετακινήσαμε τα επιπλα ,βαλαμε αλλού το δέντρο για να μην μας το κατεβάσεη η Μαρία μας κάτω,τωρα στολίζω κι το σπίτι κι τζάκι κι τελείωσα...
Η Μαρία μας έχει ξετρελαθεί με τα στολίδια κι τα λαμπιόνια,τι ωραία που είναι τα Χριστούγεννα..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις