Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evi86 έγραψε:
marilou27 έγραψε:και γω αυτο περιμενω να μπω στο μηνα μου και να κανω εστω μια μεγαααααααααλη βολτα εξω πριν γεννησω.υπομονη θα κανουμε υπαρχουν και χειροτερες εγκυμοσυνες αυτο σκεφτομαι και λεω μια χαρα ειμαι εγω.αντε να τα παρουμε αγκαλιτσα επιτελους Very Happy

Εσυ εχεις μπει στον 8ο ε;Στην 31η εβδομαδα μπαινουμε;

ναι σε αυτην την εβδομαδα.παω να φαω κατι γιατι πεινασααααααααααα!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια κάντε υπομονή, λίγος καιρός έχει μείνει ακόμα ... Όταν θα έχουμε τα μωράκια μας αγκαλια θα ξεχαστούν όλα κ η ξαπλα κ οι πόνοι κ τα πάντα ...

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια εβδομαδα μεχρι τον 8ο και μετα 1μηνας και....για να δω το αγγελουδι μου!Αιωνας μου φαινεται αν και δεν ειναι τιποτα μπροστα σε ολα οσα εχουμε περασει

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντώνη περί ελληνικών προιόντων καλά ταλες αλλά εγώ θα πάω και στο ΙΚΕΑ καθώς δεν έχουμε τόσα λεφτά. Και εμένα ο άντρας μου οικονομολόγος είναι αλλά εργάζεται ως σερβιτόρος βλέπεις.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ασε Μαρκέλλα σου λέω τρώω κατι κρισάρες απίστευτες!!! Ακούω συνέχεια που βγαίνουν σε άδεια τόσες κοπέλες και θα χαρούν την εγκυμοσύνη τους και ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

κατά τα άλλα στάζω έχω σκάσει και είμαι πολύ γκρινιάρα σήμερα!!!!!!!!!!!!!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια πως πατε????
1 μηνας ακομα για της περισσοτερες και θα εχετε τα νινια σας αγκαλιτσα....
και εγω το 2011 3/νοεμβριου γεννησα
φανταστικες στιγμες σας περιμενουν!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δε μας πειράζει η ξάπλα κορίτσια γιατί μετά θα έρθουνε τα νινάκια και δε θα προλαβαίνουμε να κάτσουμε Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 7 654316 !

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamax έγραψε:κοριτσια πως πατε????
1 μηνας ακομα για της περισσοτερες και θα εχετε τα νινια σας αγκαλιτσα....
και εγω το 2011 3/νοεμβριου γεννησα
φανταστικες στιγμες σας περιμενουν!!!

1 μηνας!!!!!!!! περασε πολυ γρηγορα ο καιρος τελικα!!να χαιρεσαι το ζουζουνι σου Very Happy ανυπομονω και γω να την κρατησω στην αγκαλια μου!

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια γυρισα κι εγω!!!!
Δυστυχως δεν ξεκουραστηκα και τοσο γιατι αρρωστησα!Τετοιους πονους στα κοκαλα δεν εχω ξανανοιωσει!

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ενας μηνας κοιμηθειτε γιατι ερχοντεεεε
και οτι θελετε ειμαστε διπλα στης μανουλες νοεμβριου-δεκεμβριου 2011

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!το ξερω κοιμαστε εγω εχω ξυπνησει απο τις 4 και οσο και αν το παλεψα δεν μπορεσα να κοιμηθω...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε οοοολες τις κοιλιτσες!
μετρατε ενα μηνα και μιλατε? Twisted Evil
παμε για 02/12 -2 μηνες ολοκληροι παρακαλω- και βλεπουμε. μπορει να τον αφησουμε και λιγο παραπανω λεει η ντοκ.
σημασια εχει να ειναι καλα τα μπεμπε!
μα τι νευρα ειναι αυτα? ουτε εγω δεν με αντεχω πλεον. πηγαμε με την ιωαννα εχθες. καλα ηταν, αλλα μαλλον την φοβισε τοοοοοσο πουλ κοσμος. ειχα κανει και την μακακια και της ειχα πει να μην αφησει το χερι μου γιατι μπορει να ηταν ο κακος εκει. το φοβισα το παιδακι μωρε η αχρηστη μανα Sad
μαριλου κοιτα μηπως ξανακοιμηθεις λιγο ακομα.
φυσαει λιιιιγο σημερα, για να δουμε θα λιωσουμε πααααλι? Very Happy

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλούμπια! Μαριλού μου πόσες φορές το 'χω πάθει αυτό δε το συζητώ... Έχω δει και έχω δει τελεμάρκετινγκ και τελεμάρκετινγκ. Υπομονή κορίτσια μου, μπορεί να ξαπλώνουμε αλλά να λέμε να έχουμε γερά μωράκια και ποιός μας πιάνει μετά!!! Τον φάγαμε τον γάιδαρο!
Αθανασία μου μη στεναχωριέσαι, κι οι μανούλες έχουν δικαίωμα να κάνουν και κάποιο λαθάκι καμιά φορά! Δεν έγινε και τίποτα!
Χριστίνα σε καταλαβαίνω που έχεις άγχος για την Τρίτη, αλλά πίστεψε στο μωράκι σου και θα έχει μεγαλώσει. Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω και την Πέμπτη θα πάμε να κάνουμε ντόπλερ για να δούμε τι παίζει, δηλαδή αν φταίει ο πλακούντας που δεν έχει φτάσει στο επιθυμητό βάρος. Μακάρι να μεγαλώσουν τα μωράκια μας και να τα πάρουμε τελειόμηνα και γερά στην αγκαλιά μας!
Αναστασία μου κι εγώ βλέπω κουταμάρες στο You Tube και μετά τα βλέπω και στον ύπνο μου...Μακακία (που λέει και η φίλτατη Αθανασία).
Αντώνη εμένα όλα τα έπλιπλα του σπιτιού μου μαζί αμφιβάλλω αν κόστισαν 2600!!! Δεν υπάρχουν αυτά τα λεφτά!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???
εμεις καλα ζεσταινομαστε παλι ελεος θα χειμωνιασει ποτε φετος η το κανει επιτηδες????
Βρε κοριτσια μου να σας ρωτησω ποσο συχνα πρεπει να ακουμε τωρα τα μπεμπακια μας??? εμεις ειμαστε στην 29η εβδομαδα εκει που κοπαει ολοιιιιιιιιι μερα μετα τιποτααα....εκει που δεν την νακουω αρχιζει και κλωτσαει παλι ειναι λογικο η να παρω τον γιατρο ???εχω αγχωθει παρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zooula1985 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???
εμεις καλα ζεσταινομαστε παλι ελεος θα χειμωνιασει ποτε φετος η το κανει επιτηδες????
Βρε κοριτσια μου να σας ρωτησω ποσο συχνα πρεπει να ακουμε τωρα τα μπεμπακια μας??? εμεις ειμαστε στην 29η εβδομαδα εκει που κοπαει ολοιιιιιιιιι μερα μετα τιποτααα....εκει που δεν την νακουω αρχιζει και κλωτσαει παλι ειναι λογικο η να παρω τον γιατρο ???εχω αγχωθει παρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
Κοιμούνται πολλές ώρες τα μωράκια μας Ζωούλα! Γι' αυτό μην ανησυχείς! Τώρα που μεγαλώνουν και πιο πολύ μειώνεται κι ο χώρος τους. Άσε που μπορεί και κάποια μωράκια να έχουν πάρει και θέση, οπότε κλωτσιές στο στομαχάκι πια!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα ζουζούνες μου, τι κάνετε?

Εδώ φυσάει αλλά η ζέστη ζέστη! Μην ξεχνιόμαστε!!!

Ζωή εμένα μου είπε ο γιατρός οτι πρέπει να την ακούω γύρω στις 10 φορές τη μέρα.

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:
zooula1985 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???
εμεις καλα ζεσταινομαστε παλι ελεος θα χειμωνιασει ποτε φετος η το κανει επιτηδες????
Βρε κοριτσια μου να σας ρωτησω ποσο συχνα πρεπει να ακουμε τωρα τα μπεμπακια μας??? εμεις ειμαστε στην 29η εβδομαδα εκει που κοπαει ολοιιιιιιιιι μερα μετα τιποτααα....εκει που δεν την νακουω αρχιζει και κλωτσαει παλι ειναι λογικο η να παρω τον γιατρο ???εχω αγχωθει παρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
Κοιμούνται πολλές ώρες τα μωράκια μας Ζωούλα! Γι' αυτό μην ανησυχείς! Τώρα που μεγαλώνουν και πιο πολύ μειώνεται κι ο χώρος τους. Άσε που μπορεί και κάποια μωράκια να έχουν πάρει και θέση, οπότε κλωτσιές στο στομαχάκι πια!!!


εχθες τα χρειαστηκα λιγακι ...αλλα ευτυχως μετα κλωτσαγε ...τωρα μπαινουμε σε αλλα αγχοι πια χαχαχα σε ευχασριστω παντως πολυ .....με καθυσηχασες λιγακι εαν και τωρα χτυπαει απλα λιγο .... Very Happy Very Happy

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Καλημέρα ζουζούνες μου, τι κάνετε?

Εδώ φυσάει αλλά η ζέστη ζέστη! Μην ξεχνιόμαστε!!!

Ζωή εμένα μου είπε ο γιατρός οτι πρέπει να την ακούω γύρω στις 10 φορές τη μέρα.


καλημεραααα εμενα δεν μου ειπε ποσες φορες απλα να την νιωθω να κουνιεται και εαν ειναι ζωηρη ..αυτα τωρα βεβαια την παρασκευη εχω ραντεβου να με δει δεν ξερω εαν θα μου πει κατι αλλο ....ανυπομονωωωω να περασουν οι μερες να παω να την δω .. Wink

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το βασικό είναι να μην αγχωνόμαστε.
Κ εμένα είναι φορές που την ακούω στο ελάχιστο, κ αναριωτιέμαι αν είναι καλά ή μήπως ζορίζεται, κ την αμέσως επόμενη μέρα κάνει κωλοτούμπες.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν είναι κι όλες οι μέρες ίδιες! Άλλες κλωτσάνε περισσότερο κι άλλες λιγότερο. Εγώ μια μέρα έπαθα κατάθλιψη που δεν κλώτσαγε και μετά μια νύχτα μου έδωσε και κατάλαβα! Σα να μου έλεγε πάρε και τούτη, πάρε και την άλλη για να μάθεις να αγχώνεσαι! Άσε που πια, τη νύχτα δεν πετάγομαι όπως πεταγόμουν απ' τον ύπνο μου! Συνηθίσαμε κιόλας! Θα δεις που θα σε ταράξει στην κλωτσιά σύντομα...

171Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 7 Empty :) Κυρ Σεπ 30, 2012 1:00 am

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κι απο 'μενα.... Very Happy Εγω μάλλον αργώ πιο πολύ απο 'σας... Σήμερα μπήκα στον 7ο...!!! Εχω καιρό ακόμα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 7 585182

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Το βασικό είναι να μην αγχωνόμαστε.
Κ εμένα είναι φορές που την ακούω στο ελάχιστο, κ αναριωτιέμαι αν είναι καλά ή μήπως ζορίζεται, κ την αμέσως επόμενη μέρα κάνει κωλοτούμπες.

πφφφφφφ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ..ηρεμησα λιγακι ..... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 7 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 7 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 7 215994

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roulakriti έγραψε:Γεια σας κι απο 'μενα.... Very Happy Εγω μάλλον αργώ πιο πολύ απο 'σας... Σήμερα μπήκα στον 7ο...!!! Εχω καιρό ακόμα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 7 585182
Καλώς μας ήρθες!!! Τι περιμένεις; Εγώ είμαι η Δήμητρα, έχω πητ 13/12 και περιμένω κορούλα!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:
roulakriti έγραψε:Γεια σας κι απο 'μενα.... Very Happy Εγω μάλλον αργώ πιο πολύ απο 'σας... Σήμερα μπήκα στον 7ο...!!! Εχω καιρό ακόμα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 7 585182
Καλώς μας ήρθες!!! Τι περιμένεις; Εγώ είμαι η Δήμητρα, έχω πητ 13/12 και περιμένω κορούλα!



καλημερα καλως μας ηρθες με το καλο.... ειμαι η Ζωη εχω πητ 11/12 και εχω μπεμπουλα!!!! εσυ????

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερα φουσκωτούλια μου Very Happy Smile Laughing Διάβασα στο περίπου τα μηνυματα σας..άγχος τράβαγα μεγάλο κ εγώ αν κλωτσά,αν είναι καλά κτλ κ μετα που αρχιζε ησυχαζα..τα μωράκια όσο μεγαλώνουν στην κοιλιά κοιμούνται κ περισσότερο..το 90% περίπου του 24ωρου..αν δεν υπάρχει τίποτα παθολογικό στην μαμα,ο ρυθμός απόκτησης βάρους ποικίλλει κ ειναι κ γονιδιάκο..Σήμερα είμαι μια χαρούμενη εγκυούλα,μια κ έχω τα γενέθλια μου,κ περιμένω το καλύτερο δώρο τον μήνα που μας έρχεται..αφού είναι αυτή γερή είναι το μόνο που ήθελα Very Happy Να είστε όλες καλά,κ υπομονή στην ξάπλα,μετά θα έρθουν με το καλό τα γκάζια.. Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις