Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είστε τόοοοοοοοοοοοοσο γλυκές μανούλες (μαμαμέλι, Αλίκη)! Σας στέλνω πολλά φιλιά! Τέλεια η κοιλίτσα καλέ!!! Τι λες; Καλή επιτυχία με τι ικα!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roulakriti έγραψε:mamameli

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ Very Happy

crazymommy

ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ..ΝΑΙ, ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑΑΑΑ.. Rolling Eyes ΤΩΡΑ ΜΕ ΦΟΒΗΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΤΗΣ ΚΥΣΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟΟ...ΠΑΝΑΓΙΑΑΑΑ ΜΟΥ :/ Crying or Very sad ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΛΕΕΙ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ ΠΡΙΝ ΤΗ ΓΕΝΝΑ Η ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΖΟΡΙΣΤΩ...!!! Shocked

Ρούλα, ποιο γιατρό έχεις? Τι σου έχει πει ο γυναικολόγος για την κύστη?

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:Bonjour!!!!!!!
Τι κάνετε κοιλίτσες μου?
Συσπάσεις ακούω κ αγχώνομαι. Εγώ, αν εξαιρέσεις, ενα πόνο κάτω αριστερά (που είναι μάλλον σύνδεσμος), νομίζω δεν έχω συσπάσεις (να χτυπήσω ξύλο).
Αλλά με έχει πιάσει ενα τρελό άγχος οτι θα γεννήσω νωρίτερα ( κ εδώ μπορείτε να με βρίσετε)!

Μαρία, τέλεια κ η καινούρια φωτό. Κούκλες μαμα κ κόρη!!!!
Αλίκη,Ρούλα, Δήμητρα, Αναστασία, Αθανασία, Χριστίνα καλημέρα!!!!!!(κ όποια άλλη ξέχασα)
Καλημέρααααααα! Άντε καλέ, μια χαρά θα γεννήσεις!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερούδια σε όλες!!
καλωσορίζω τα νέα μέλη!!
καλά τι έγινε το σ/κ ήταν γεμάτο συσπάσεις??
υπομονή κοριτσάρες μου κι εγώ στο club των συσπάσεων είμαι αλλά αποφεύγω και να τις μετράω και να το σκέφτομαι..
αύριο έχω γιατρό, οπότε θα μου λύσει όλες τις απορίες!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:
Elenisig έγραψε:Bonjour!!!!!!!
Τι κάνετε κοιλίτσες μου?
Συσπάσεις ακούω κ αγχώνομαι. Εγώ, αν εξαιρέσεις, ενα πόνο κάτω αριστερά (που είναι μάλλον σύνδεσμος), νομίζω δεν έχω συσπάσεις (να χτυπήσω ξύλο).
Αλλά με έχει πιάσει ενα τρελό άγχος οτι θα γεννήσω νωρίτερα ( κ εδώ μπορείτε να με βρίσετε)!

Μαρία, τέλεια κ η καινούρια φωτό. Κούκλες μαμα κ κόρη!!!!
Αλίκη,Ρούλα, Δήμητρα, Αναστασία, Αθανασία, Χριστίνα καλημέρα!!!!!!(κ όποια άλλη ξέχασα)
Καλημέρααααααα! Άντε καλέ, μια χαρά θα γεννήσεις!!!

Το ξέρω Δήμητρα μου, αλλά με πιάνουν ποτε πότε τα χαζά μου. Κ μετά σκέφτομαι εσάς κ αυτά που έχετε περάσει κ καταλαβαίνω τι βλακείες λέω. Αχ αυτές οι ορμόνες!!!!!! Αυτές τα κάνουν όλα!!!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:
roulakriti έγραψε:mamameli

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ Very Happy

crazymommy

ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ..ΝΑΙ, ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑΑΑΑ.. Rolling Eyes ΤΩΡΑ ΜΕ ΦΟΒΗΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΤΗΣ ΚΥΣΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟΟ...ΠΑΝΑΓΙΑΑΑΑ ΜΟΥ :/ Crying or Very sad ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΛΕΕΙ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ ΠΡΙΝ ΤΗ ΓΕΝΝΑ Η ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΖΟΡΙΣΤΩ...!!! Shocked

Ρούλα, ποιο γιατρό έχεις? Τι σου έχει πει ο γυναικολόγος για την κύστη?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Elenisig ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΒΕΝΙΖΕΛΙΟ(ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΔΩ) Wink ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ...!!!

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι καλέ, οι ορμόνες φταίνε!!! Εγώ αισθάνομαι τρελή ώρες ώρες!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δηλαδή πρόωρο θεωρείται ένα μωρό μέχρι ποια εβδομάδα??
εμείς έχουμε στόχο να φτάσουμε στην 36η εβδομάδα η οποία θα είναι όταν θα έχω μπει στον 9ο! άρα δε θεωρείται πρόωρο, έτσι δεν είναι?

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νόμιζα οτι ο χειρούργος στο είπε αυτό, μπερδεύτηκα. Καλή δύναμη τότε. Κάνε αυτό που λέει ο γιατρός κ προσπάθησε να μην αγχώνεσαι. Το να γίνεται καισαρική κ στο καπάκι εγχείρηση για αφαίρεση κύστης ή ινομυόματος το έχω ξανακούσει, κ πολλές φορές είναι καλύτερα έτσι γιατί γλυτώνεις το ενα χειρουργίο.
Τεσπα, μη σε μπερδεύω κ εγώ.
Ολα καλά θα πάνε.
Κορίτσια πάω να κάνω τις δουλίτσες μου.
Φιλάκια!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:δηλαδή πρόωρο θεωρείται ένα μωρό μέχρι ποια εβδομάδα??
εμείς έχουμε στόχο να φτάσουμε στην 36η εβδομάδα η οποία θα είναι όταν θα έχω μπει στον 9ο! άρα δε θεωρείται πρόωρο, έτσι δεν είναι?

Ειρήνη μου δεν έχω ιδέα πότε θεωρείται πρόωρο...

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρωτάω γιατί όλες φοβόμαστε για πρόωρα μωράκια, αλλά απότη στιγμή που θα μπούμε στον 9ο μήνα είτε γεννήσουμε στην αρχή που είναι γύρω στην 36η εβδομ είτε στο τέλος δηλαδή στη 40η μια χαρά θα είναι όλα!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Νόμιζα οτι ο χειρούργος στο είπε αυτό, μπερδεύτηκα. Καλή δύναμη τότε. Κάνε αυτό που λέει ο γιατρός κ προσπάθησε να μην αγχώνεσαι. Το να γίνεται καισαρική κ στο καπάκι εγχείρηση για αφαίρεση κύστης ή ινομυόματος το έχω ξανακούσει, κ πολλές φορές είναι καλύτερα έτσι γιατί γλυτώνεις το ενα χειρουργίο.
Τεσπα, μη σε μπερδεύω κ εγώ.
Ολα καλά θα πάνε.
Κορίτσια πάω να κάνω τις δουλίτσες μου.
Φιλάκια!!!

NAI, ΚΑΙ 'ΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ... ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..!!! ΝΑ 'ΣΑΙ ΚΑΛΑ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!! ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣΣΣΣΣ.... ΦΙΛΙΑΑ Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 10 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 10 417472

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρούλα κρητικιά καλώς όρισες!!
σου εύχομαι όλα να πάνε καλά με την εγκυμοσύνη και με το προβληματάκι που έχεις!!
να έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό σου!! μόνο αυτόι ξέρουν τι πρέπει να κάνουν σε τέτοιες περιπτώσεις!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια!!!! Συγνωμη αν σε καποιες φανηκα υπερβολικη η λιγοψυχη η ακομη κ αχαριστη!!!! Απ τον 3ο μηνα ταλαιπωρουμαι κυριως ψυχικα γιατι το μωρο αυτο το ονειρευομουν απο μικρο κοριτσακι κ ετσι κ μου παθει κατι θα τρελαθω!!!σας ευχαριστω παρα πολυ για τη θετικη ενεργεια κ τις ευχες σας!!! Αθανασια μου ναι αυτη τη στιγμη περιμενω ειλικρινα!!!!να την μυρισω,να την αγκαλιασω να με φωναξει μαμα!!!να μου πει σ αγαπω!!!! Ως τοτε πρεπει να κανω υπομονη τουλαχιστον 6εβδομαδες!!!! Mamameli μουρλια κ η κοιλια κ η μικρη σου!!!!!! Ρουλιτσα μου υπομονη οπως οι περισσοτερες εδω μεσα!!!!
Παντως οντως πρεπει να αλλαξουμε τιτλο!!!!ξαπλωμενες εγκυουλες!!!! Το μονο που με πειραζει ειναι οτι δν θα σιδερωσω εγω τα πρωτα της ρουχαλακια κ ουτε θα παω στα τζαμπο να παρω την υπολοιπη προικα της!!!! Ευτυχως θα το αναλαβει η μανουλα μου με τον καλο μου!!!! Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες κ σε ολες τις μανουλες!!!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου. αχ εχθες κοιμηθηκαμε μια χαρα.
ρε σεις μονο σε μενα σερνεται το σαιτ? δεν την παλευω ετσι.σε αλλα σαιτ μια χαρα παμε. τι στο καλο γινεται?

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli έγραψε:Καλησπερα!!!

Φωτεινη Χρονια Πολλα!Ότι επιθυμεις!

Αναστασια ευχομαι να πανε ολα καλα!
Ηρεμισε...σιγουρα δεν εχω βρεθει στη θεση σου αλλα να ξερεις πως μολις ακουσεις το κλαμματακι του..θα ξεχασεις ολες αυτες τις δυσκολες στιγμες.Σιγουρα εχεις δικιο που φοβασαι αλλα εσυ απο εδω και περα θα εισαι ..ή θα το παίζεις δυνατη για τη μπουμπου σου που θα σε εχει αναγκη για να ζησει!Και η δευτερη εγκυμοσυνη δεν ειναι σιγουρο οτι θα ειναι ετσι..

Ζωουλα μου στην πρωτη μου εγκυμοσυνη εφερα τον κοσμο αναποδα επειδη μια μερα δεν ακουσα τη μπεμπα..καμια φορα ομως κλωτσανε προς τα μεσα και δεν τα καταλαβαινουμε!Μηπως νιωθεις και την πλατουλα του οταν χαϊδευεις κοιλια;

Ρουλα καλωσηρθες!

Παραθετω και νεο φωτογραφικο υλικο..
Εμεις παλι τα παιδία παιζει.. Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 10 215994


καλημερα κοριτσαρα μου και καλο μηνα ...αρχικα να πω οτι η φωτο ειναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ αφου κλαιω πρωι πρωι απο συγκινηση ....μπραβο κοριτσαρα μου φτου φτου!!!!
λοιπον οταν χαιδευω κοιλιτσα η αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να ξεχωρισω ακριβως τι πιανω χαχαχα χαζη ειμαι ε??? νιωθω μονο οτι την πιανω δεν μπορω να καταλαβω πλατουλα βεβαια καποιες φορες ψιλα στο στομαχι περιπου ειναι τοσο σκληρη η κοιλια μου που λεω οτι τα σκασει...τωρα την παρασκευη εχουμε γιατρο ανυπομονω να παω να την δω γιατι εχω μια εντυπωση οτι εχει παρει θεση χαχα και πρεπει να εχει βρε παιχνιδι με κατι εκει χαμηλα λιγο πανω απο τις ωοθηκες μας και διπλα στο ποδι οταν παιζει εκει εγω πεθαινω στον πονο..... Smile Smile αλλα λεω δεν πειραζει χαλαλι σου γιατι βλεπω οτι εισαι καλα!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 10 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 10 215994

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:καλημερα κοριτσια μου. αχ εχθες κοιμηθηκαμε μια χαρα.
ρε σεις μονο σε μενα σερνεται το σαιτ? δεν την παλευω ετσι.σε αλλα σαιτ μια χαρα παμε. τι στο καλο γινεται?

καλημερα συμπεθερα μου τι κανεις???εμεις εχθες δεν κοιμηθηκαμε καθολουυυυυυυυ..ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου τι κανετε πως πατε σημερα???ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ευχομαι με πολλα χαμογελα ...εμεις εδω τα ιδια σκαμεεεεε και οπως φαινεται οσο περναει ο καιρος δεν θα κοιμομαστε καθολου καουρες, συνεχεια επισκεψεις στο πιπι ρουμ δεν βολευομαστε αχχχχχχχ απο τωρα τα ξενυχτια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!!! Συγνωμη αν σε καποιες φανηκα υπερβολικη η λιγοψυχη η ακομη κ αχαριστη!!!! Απ τον 3ο μηνα ταλαιπωρουμαι κυριως ψυχικα γιατι το μωρο αυτο το ονειρευομουν απο μικρο κοριτσακι κ ετσι κ μου παθει κατι θα τρελαθω!!!σας ευχαριστω παρα πολυ για τη θετικη ενεργεια κ τις ευχες σας!!! Αθανασια μου ναι αυτη τη στιγμη περιμενω ειλικρινα!!!!να την μυρισω,να την αγκαλιασω να με φωναξει μαμα!!!να μου πει σ αγαπω!!!! Ως τοτε πρεπει να κανω υπομονη τουλαχιστον 6εβδομαδες!!!! Mamameli μουρλια κ η κοιλια κ η μικρη σου!!!!!! Ρουλιτσα μου υπομονη οπως οι περισσοτερες εδω μεσα!!!!
Παντως οντως πρεπει να αλλαξουμε τιτλο!!!!ξαπλωμενες εγκυουλες!!!! Το μονο που με πειραζει ειναι οτι δν θα σιδερωσω εγω τα πρωτα της ρουχαλακια κ ουτε θα παω στα τζαμπο να παρω την υπολοιπη προικα της!!!! Ευτυχως θα το αναλαβει η μανουλα μου με τον καλο μου!!!! Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες κ σε ολες τις μανουλες!!!!!!!

αναστασία μου κουράγιο!!
καλά σου αύξησε τη δόση σε 6 yutopar?? μισά φαντάζομαι...εγώ είμαι στα 2 ακόμη...υπομονή όση σου έχει απομείνει, τι να πω...όσο για την προίκα που λες, εγώ περιμένω να δω τι θα μου πει αυριο ο ντοκ, σε τι κατάσταση θα με βρει και μετά ονειρεύομαι να κάνω εξόρμηση στα μαγαζιά...πιστεύω να μη μείνω μόνο στο όνειρο...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σερνομαι λεεεεμε...και μονο εδω ε
παω για νανι, νυσταξα .ας κανει καιμια ενημερωση το αντιυικο μας.
φιλακια μετα ...


Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
6 ολοκληρα ειρηνη μου!!! Ολη μερα σαν τρελη η καρδια μου κ τρεμουλο τρελο!!!! Τι να κανω αφου δν εχω αλλη επιλογη προς το παρον!!!! Καλυτερα 1χαπι καθε 6ωρες παρα ενδοφλεβια χορηγηση κ νοσηλεια!!!! Αχ μακαρι να σ αφησει ο γιατρος σου να σηκωθεις κ να αναλαβεις η ιδια τα ζουζουνοπραγματακια!!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνωμη οχι 6!!! Καθε 6ωρες εννοουσα!!ν! 4δλδ ημερησιως!!!!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κι απο μενα σε ολες τις ξαπλωμενες εγκυουλες και μη (που ειναι τυχερες) ειστε ολες καλα;Εγω τα γιουτοπαρ τα περνω 1 ολοκληρο καθε 4 ωρες την πεμπτη θα παμε στο γιατρο κ θα δουμε αν θα μειωσουμε τη δοση αλλα εγω ειχα κ πολλες συχνες συσπασεις εχει ανοιξει το εξωτερικο στομιο του τραχηλου δε θυμαμε ποσο ομως και κοιταμε να επιβραδυνουμε λιγο τη γεννα αλλα ρε κοριτσια παρ ολο που το γιουτοπαρ ειναι ας πουμε δυνατο φαρμακο με τοση ποσοτητα που περνω κ τοσο συχνα οι συσπασεις απλα μειωθηκαν δε σταματησαν τελειως...Αχχχ αντε να δουμε που θα παει αυτη η κατασταση!!!!

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Συγνωμη οχι 6!!! Καθε 6ωρες εννοουσα!!ν! 4δλδ ημερησιως!!!!

4 ολόκληρα..? πο πο φαντάζομαι σε τι κατάσταση θα είσαι από ταχυκαρδία και όχι μόνο!!
άσε κι εγώ Ανατασία ποτέ δε φανταζόμουν ότι μια εγκυμοσύνη θα ήταν τόσο δύσκολη!!
έβλεπα πάντα στο δρόμο τις έγκυες περιποιημένες, να βολτάρουν και να καμαρώνουν την κοιλιά τους κι εγώ είμαι σπίτι όλη μέρα, ούτε βόλτες ούτε καν στα μαγαζιά να αγοράσω τα απαραίτητα δε μπορώ να πάω...
η μαμά μου μακριά, η πεθερά πολύ πιο μακριά...μόνο ο άντρας μου μπορεί να παέι, αλλά μόνος του τι να πρωτοδιαλέξει κι αυτός?

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Euxoula έγραψε:Καλημερα κι απο μενα σε ολες τις ξαπλωμενες εγκυουλες και μη (που ειναι τυχερες) ειστε ολες καλα;Εγω τα γιουτοπαρ τα περνω 1 ολοκληρο καθε 4 ωρες την πεμπτη θα παμε στο γιατρο κ θα δουμε αν θα μειωσουμε τη δοση αλλα εγω ειχα κ πολλες συχνες συσπασεις εχει ανοιξει το εξωτερικο στομιο του τραχηλου δε θυμαμε ποσο ομως και κοιταμε να επιβραδυνουμε λιγο τη γεννα αλλα ρε κοριτσια παρ ολο που το γιουτοπαρ ειναι ας πουμε δυνατο φαρμακο με τοση ποσοτητα που περνω κ τοσο συχνα οι συσπασεις απλα μειωθηκαν δε σταματησαν τελειως...Αχχχ αντε να δουμε που θα παει αυτη η κατασταση!!!!

πάντως εσύ Ευχούλα πλησιάζεις να γεννήσεις με το καλό, πότε σου έδωσε ημερομηνία ο γιατρός??
πού θα γεννήσεις? καισαρική ή φυσιολογικό?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις