Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια,σας ευχαριστω πολυυυυυυύ όλες για τις ευχές σας, να είστε γερες κ με τα μωράκια σας αγκαλίτσα! Very Happy Very Happy Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 328109

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρονια πολλα και απο μενα Φωτεινη οτι επιθυμεις κουκλα μου! cheers


Παντως σημερα πολυ ησυχια εχει εδω μεσα βρε παιδια....τετοια ωρα επερνε φωτια το πληκτρολογιο!!!




ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΧΟΡΕΨΨΩ Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 328109 GANGNAM STYLE!!!!(Αλλα τελικα ξαθομε και κλωσαω τη μπεμπα μου σα καλο κοριτσακι που ειμαι καιγω...!!!) Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 40746

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Euxoula έγραψε:Χρονια πολλα και απο μενα Φωτεινη οτι επιθυμεις κουκλα μου! cheers


Παντως σημερα πολυ ησυχια εχει εδω μεσα βρε παιδια....τετοια ωρα επερνε φωτια το πληκτρολογιο!!!




ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΧΟΡΕΨΨΩ Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 328109 GANGNAM STYLE!!!!(Αλλα τελικα ξαθομε και κλωσαω τη μπεμπα μου σα καλο κοριτσακι που ειμαι καιγω...!!!) Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 40746

Σ'ευχαριστω για τις ευχές κούκλα μου,με κανένα πόνο να έχεις την κουκλα σου! Very Happy

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσακια!!! Τι κανετε;;; Λοιπον εμεις μολις γυρισαμε απ την κλινικη!!! Πηρα το γιατρο μου κ μ εστειλε εκει!!! Μετρησε συσπασεις ο καρδιοτοκογραφος αλλα ακανονιστες κ οχι δυνατες! Προς το παρον αυξησαμε τα yutopar σε 6τη μερα(σαν κομπρεσερ θα πηγαινω κοινως)κ αν (ας ευχηθουμε να μην...)μου ξανασυμβει τετοιο επεισοδιο θα νοσηλευτω!!!! Κ αν κινδυνευσει το μωρο μου(αυτο κ αν ευχηθουμε να μη γινει)θα με στειλουν θεσνικη!!!!ευτυχως ειναι εδω ο αντρουλης μου!!!! Α!!!το κυριοτερο οτι για τον επομενο μηνα θα πρεπει φυσικα να μαι οσο ξαπλα γινεται!!!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Μπου"]Καλησπερα κοριτσακια!!! Τι κανετε;;; Λοιπον εμεις μολις γυρισαμε απ την κλινικη!!! Πηρα το γιατρο μου κ μ εστειλε εκει!!! Μετρησε συσπασεις ο καρδιοτοκογραφος αλλα ακανονιστες κ οχι δυνατες! Προς το παρον αυξησαμε τα yutopar σε 6τη μερα(σαν κομπρεσερ θα πηγαινω κοινως)κ αν (ας ευχηθουμε να μην...)μου ξανασυμβει τετοιο επεισοδιο θα νοσηλευτω!!!! Κ αν κινδυνευσει το μωρο μου(αυτο κ αν ευχηθουμε να μη γινει)θα με στειλουν θεσνικη!!!!ευτυχως ειναι εδω ο αντρουλης μου!!!! Α!!!το κυριοτερο οτι για τον επομενο μηνα θα πρεπει φυσικα να μαι οσο ξαπλα γινεται!!!!!

Ευχομαι Αναστασία μου,να έρθεις Θεσ/νικη μόνο για βόλτα με τα μώρακια μας κ για τίποτα άλλο!Τουλάχιστον σε στηρίζει ο αντρούλης σου κ είναι δίπλα σου!Α,κ αν(ευχομαι να μην)χρειαστείς τίποτα από εδώ Θεσ/νικη κ από απόψεως υγείας,εδώ είμαι κ εγώ,αν μπορώ να βοηθήσω πες!Εγω μιά χαρά,αραχτή σπίτι,δεν ειμαι για πολλά σούρταφερτα ο ογκόλιθος χαχαχαχα.. Very Happy Very Happy

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αναστασια μου υπομονη εγω πιστευω οτι τωρα που εχεις τον αντρουλη σου ολα καλα θα πανε και ουτε θα νοσηλευτεις ουτε τιποτα.ολα καλα θα πανε αυτο να σκεφτεσαι.ο 8 μηνας ειναι δυσκολος γι αυτο στο ειπε συνεχεια ξαπλα,και εγω εδω και μια εβδομαδα ξαπλα ειμαι.μην αγχωνεσαι δεν εμεινε πολυς καιρος ακομα..

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zooula1985 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???
εμεις καλα ζεσταινομαστε παλι ελεος θα χειμωνιασει ποτε φετος η το κανει επιτηδες????
Βρε κοριτσια μου να σας ρωτησω ποσο συχνα πρεπει να ακουμε τωρα τα μπεμπακια μας??? εμεις ειμαστε στην 29η εβδομαδα εκει που κοπαει ολοιιιιιιιιι μερα μετα τιποτααα....εκει που δεν την νακουω αρχιζει και κλωτσαει παλι ειναι λογικο η να παρω τον γιατρο ???εχω αγχωθει παρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ελα βρε συμπεθερουλα, μια χαρα ειναι η μπουμπου. αν ειναι ηρεμη δηλαδη σε χαλαει ε? αν εχεις αμφιβολια φαε κατι γλυκο-λιγο ε μια μπουκια αρκει- να δεις χορο που θα κανει η κυρια.
εμενα ο μπεμπης οσο κανω δουλειες, μιλαω και γενικα ειμαι δραστηρια, σαν να μην ειμαι εγκυος, οταν ξαπλωνω δινει ρεσιταλ ο ατιμος....

ρουλα καλωσηρθες, αθανασια με την ιωαννα μου 3,5 ετων και τον μπεμπη τον περιμενουμε 2/12.

φωτεινη χαπι μπερθντει μαι ντιαρ. με το καλο το μωρακι σου κουκλα μου!

δημητρουλα τι κανεις?
αναστασια χαλαρωσε, ξαπλωσε και εσυ και απολαυσε τον αντρουλη σου. σου ειπα εχθες οχι αεροπλανικα, ηρεμα δεν με ακουσες Wink
τουλαχιστον το ευχαριστηθηκες?!-ξερεις οτι κανω πλακιτσα ε αγαπη?-

να μεταονομαστουμε σε ξαπλωμενες εγκυουλες κτλ κτλ. τι λετε?
εγω απο το πρωι πολλες συσπασεις. δεν ποναω σε ολες, αλλα καταλαβαινω οτι κατι δεν.... και στην ιωαννα τετοιες εβδ ξααααπλωσα και σηκωθηκα οταν μπηκα στον 9 πλεον. εχω ντοκ την τριτη να δουμε.
καληνυχτα σε οοοοοοολες τις κοιλιτσες. ματσ μουτσ ματσ

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινη μου ευχομαι να μην ερθουμε,ωστοσο σ ευχαριστω πολυ!!!!
Μαριλου μου λες ε;;; Αχ σ ευχαριστω για τη θετικη σκεψη,γιατι ειμαι αρκετα μουδιασμενη!!!! Αφου απ το φοβο μου δν ρωτησα αν ειναι καλα η μπεμπα!!!! Ευτυχως δινει συνεχεια το παρον!!!! Ωρες ωρες ρε κοριτσια νιωθω πως δν θα τ αγαπησω αυτο το μωρο!!!! Μη με παρεξηγειτε,εχω κουραστει τοσο πολυ!!!! Πραγματι ενας μηνας εμεινε για να μαστε ησυχοι,ετσι μου πε ο γιατρος!!!!! Αντε παλι ξαπλα,αλλα τωρα δν βαριεσαι,ειναι εδω ο καλος μου τα χει αναλαβει ολα κ ουτε κουνιεμαι!!!! 1,5ωρα τη μερα εχω μαθημα στο σπιτι μου ευτυχως!!!! Ειδα κ την κλινικη τουλαχιστον!!!!χαχα ωραιο περιβαλλον!!!! Ηρθε κ ο γιατρος μου εκει! Αχ μακαρι να με πιασουν τα χαπια κ να μην ξαναπαω πριν τις 15 που εχω κανονικο ραντεβου!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ αθανασια μου μακαρι να εκανα κ κανενα αεροπλανικο να το ευχαριστιομουν οπως λες κ συ!!!! Χαχαχα!!! Εγκυμοσυνη ειναι αυτη ρε κοριτσια;;;; Δν υπαρχει περιπτωση να κανω 2ο!!!!!!!!!!
Ρουλα καλωσηρθες κ συ στην παρεουλα μας!!!!! Με το καλο ο χριστουγεννιατικος παιδαρος!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα κανεις θα κανεις....και αν εχουμε χαθει να με θυμηθεις για αυτη μου την κουβεντα. οταν θα την δεις οταν την παρεις αγκαλια, οταν την μυρισεις και οταν την ταισεις και αυτη θα κοιταει με τα ματια της κατευθειαν στην ψυχη σου ,τοτε θα πεις χαλαλι, οταν ερθει η ωρα να σου γελασει και να σε πει μαμα τοτε θα τα εχεις ξεχασει οοοολα.
λεω καμια φορα μα τι αλλο θα παθω σε αυτην την εγκυμοσυνη και μετα ζηταω συγνωμη, συγνωμη που ειμαι αγνωμων. ειναι πολλες γυναικες που παιρνουν φαρμακα, που ταλαιπωριουνται απιστευα για να μεινουν εγκυες και εμεις λεμε οτι περναμε δυσκολα?????

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!!!

Φωτεινη Χρονια Πολλα!Ότι επιθυμεις!

Αναστασια ευχομαι να πανε ολα καλα!
Ηρεμισε...σιγουρα δεν εχω βρεθει στη θεση σου αλλα να ξερεις πως μολις ακουσεις το κλαμματακι του..θα ξεχασεις ολες αυτες τις δυσκολες στιγμες.Σιγουρα εχεις δικιο που φοβασαι αλλα εσυ απο εδω και περα θα εισαι ..ή θα το παίζεις δυνατη για τη μπουμπου σου που θα σε εχει αναγκη για να ζησει!Και η δευτερη εγκυμοσυνη δεν ειναι σιγουρο οτι θα ειναι ετσι..

Ζωουλα μου στην πρωτη μου εγκυμοσυνη εφερα τον κοσμο αναποδα επειδη μια μερα δεν ακουσα τη μπεμπα..καμια φορα ομως κλωτσανε προς τα μεσα και δεν τα καταλαβαινουμε!Μηπως νιωθεις και την πλατουλα του οταν χαϊδευεις κοιλια;

Ρουλα καλωσηρθες!

Παραθετω και νεο φωτογραφικο υλικο..
Εμεις παλι τα παιδία παιζει.. Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 215994

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμαμελι Respect

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 850933

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Wink Καληνυχτα μαμακα μου!

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ αυτα τα μωρακια μας!!!!!!!!

Εγω απο την στιγμη που γεννησα τον γιο μου ηθελα να ξαναμεινω εγκυος.!!!!!!
Το καθυστερουσα για να περασει λιγο ο καιρος και να μην ειναι τοσο κοντα ηλικιακα.Αντε με 2 χρονια κατι γινεται!
Ηθελα να ξανανοιωσω αυτο το ............απιστευτο συναισθημα μολις τον ειδα!!!!!!!Τον αντρα μου τον λατρευω αλλα μαλλον τοτε ερωτευτηκα παντοτινα!Ειναι ο αντρας μου!(Τον γιο μου εννοω)Λιωνω λεμε!!!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Thanks κ στα υπόλοιπα κορίτσια για τις ευχές...άντε να γεμίσουμε υγιή γλυκα μωράκια..Καληνύχτα κ από μένα μ έναν χρόνο ακόμη συν στην πλάτη μου Very Happy Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 215994 άλλα κ με την μπέμπα μου συντομα! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 417472

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ Very Happy ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣΣΣ...ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑΑ....!!!! ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ...!!! ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΚΥΣΤΗ ΣΤΟΝ ΔΕΞΙΟ ΛΟΒΟ ΤΟΥ ΗΠΑΤΟΣ... ΠΟΛΥΣ ΠΟΝΟΣ Sad ΚΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΕΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΟΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!! Crying or Very sad

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα μανουλες και εγκυουλες και απο εμενα!αθανασια μου με συγκινησες με τα λογια σου πιστευω οτι οπως τα λες ειναι.αντε σταματα και εσυ επιτελους τις δουλειες να σταματησουν και οι συσπασεις!mamameli ησαστε και οι δυο κουκλες κοιλιτσα απιστευτη και μελινακι υπεροχο!!!ρουλα υπομονη κανε δεν σου εχει δωσει τιποτα ο γιατρος?ανασστασια μου μη λες οτι δεν θα κανεις δευτερο γιατι δεν ειναι ολες οι εγκυμοσυνες ιδιες.στην δευτρεη μπορει να πετας!υπομονη σε ολες μας κοριτσια Very Happy

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Fotini77 έγραψε:Thanks κ στα υπόλοιπα κορίτσια για τις ευχές...άντε να γεμίσουμε υγιή γλυκα μωράκια..Καληνύχτα κ από μένα μ έναν χρόνο ακόμη συν στην πλάτη μου Very Happy Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 215994 άλλα κ με την μπέμπα μου συντομα! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 417472

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 654316 Φωτεινούλα Χρόνια Πολλά και Ευτυχισμένα και απο μας!(και απ την μπεμπα έχεισ,κλωτ΄σαει τώρα, άρα συμφωνεί!Να σε χαίρονται αυτοί που σ αγαπάνε και να σε προσέχουνε!!!!με το καλό το νινάκι!!!!! I love you Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 9 50580

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου! Αχ τι τραβάμε οι έγκυες... Εγώ περιμένω την Πέμπτη το ντόπλερ σαν ερωτευμένη το πρώτο φιλί! Μετράω μέχρι και τις ώρες. Άντε να δούμε τι θα μας πει κι αυτός... Αααααχ Αναστασία μου, κορίτσι μου, έλα να σκεφτόμαστε θετικά! Τίποτα δεν θα μας συμβεί. Θα γεννήσουμε τελειόμηνα χαμογελαστά γερά μωράκια!
Αθανασία μου έχω κάνει πρόοδο μεγάλη, καμιά φορά το χάνω, αλλά σκέφτομαι το μωράκι μου και παίρνω δύναμη. Υπομονή κι εσύ με τις συσπάσεις!
Μαμαμέλι, είσαι πολύ γλυκειά μανούλα και πραγματικά κάθε φορά που βάζεις φωτο λιώνω και σε θαυμάζω για το τρελό παρεάκι με τη μικρή σου! Είστε σκέτη γλύκα!
Μαριλού, υπομονή καλό μου! Είμαστε πολλές οι ξαπλωμένες και δίνουμε χαμόγελα η μια στην άλλη για να την παλέψουμε.
Υπολοιπα κοριτσάκια φιλάκια πολλά!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marilou27 έγραψε:καλημερα μανουλες και εγκυουλες και απο εμενα!αθανασια μου με συγκινησες με τα λογια σου πιστευω οτι οπως τα λες ειναι.αντε σταματα και εσυ επιτελους τις δουλειες να σταματησουν και οι συσπασεις!mamameli ησαστε και οι δυο κουκλες κοιλιτσα απιστευτη και μελινακι υπεροχο!!!ρουλα υπομονη κανε δεν σου εχει δωσει τιποτα ο γιατρος?ανασστασια μου μη λες οτι δεν θα κανεις δευτερο γιατι δεν ειναι ολες οι εγκυμοσυνες ιδιες.στην δευτρεη μπορει να πετας!υπομονη σε ολες μας κοριτσια Very Happy

ΤΙΠΟΤΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ..!!! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ...ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΠΙΕΖΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΝΑΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ... :/ (ΤΟΟΟΣΟ ΚΑΛΑΑΑ) Razz

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!!Και απο το σπίτι μου σημερα!!!

Ηθελα να γκρινιαξω για την κακή νυχτα που περασα αλλα δεν θα το κανω..θα αναφερω απλα οτι ειχα καουρες και η Μελινα εκλαιγε καμια ωρα απο πονους ταχα..ονειρο ηταν δεν ξερω!

Σε 6 βδομαδες το πολυ τα ξενυχτια θα ειναι καθημερινοτητα πια!Αλλα θα εχουμε και το νεο μελος αγκαλιτσα..

Αλλα με αυτα που ακουω και περνατε κοριτσια μου εσας σας θαυμαζω περισσοτερο για το κουραγιο σας και την υπομονη σας με τα διαφορα που αντιμετωπιζετε!
Κρατατε γερα ...λιγο εμεινε ..σας ορκιζομαι οτι θα τα ξεχασετε ολα!!!
Μια αγκαλιτσα ,ενα γελακι και οπως ειπε η Αθανασια οταν πουν μαμα δεν θυμασαι τιποτα απο 9 μηνες!Εδω εγω με τις πολυ καλες εγκυμοσυνες και δεν θυμομουν τιποτα!Ευτυχως ο ανθρωπος ξεχναει τα κακα!

Ευχαριστω για τα λογια σας!Σε λιγο καιρο θα εχετε ολες παρεακια, όλα θα περασουν! Και πιστευω οτι τα κοριτσακια ειναι μικρες φιλεναδουλες!Εμενα η Μελινα ειναι η κορη μου,η κουκλιτσα μου..τη ντυνω τη στολιζω,η παρεουλα μου !Ειναι ενα πανεξυπνο παιδακι(κουκουβαγια) που μου θυμιζει τον εαυτο μου(ψωναρα) αλλα σε πιο χαλαρη και ζωηρη εκδοση που με τρελενει μερα με τη μερα!

Ρουλα πραγματικα περαστικα!Μολις γεννησεις αντιμετωπισέ το αμεσως να μη σε παιδευει για καιρο!Ειναι ευαισθητο σημειο!Κι εγω εχω πολυποδες στη χολη και μολις γεννησω θα παω για ελεγχο..!

Ειδατε μια κοιλια!Καρπουζακι!Κι ακομα δεν ειναι 2 κιλα...Τι θα γινει σε ενα μηνα; Shocked

Φιλακια!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!! Πώς είναι οι κοιλίτσες;;; Μεγαλώνουυυυυυν; Χεχεχε! Μαμαμέλι φανταστική η κοιλίτσα σου, βλέπω τη φροντίζετε με την κορούλα σου!!!! Very Happy

Φωτεινή μου χρόνια πολλά κι από μένααααααα!!!!!!

Αθανασία και Αναστασία μου προσπαθείστε να ξεκουράζεστε όσο μπορείτε... Κι επίσης όχι άγχος Αναστασία μου, αυτό το επιδεινώνει! Άντε και σε λίγο θα παρακαλάτε να έχετε συσπάσεις για να γεννήσετε!!!

Ειρήνη μου εμείς τελικά είπαμε να τα βάλουμε σε χωριστά δωμάτια τα μικράκια, οπότε παραγγείλαμε τελείως απλό κρεβατάκι για τη Δανάη. Αλλάξανε τα σχέδια...

Αντώνη καλωσήρθες, με το καλό τα διδυμάκια σας!!! Και με το καλό και τα επιπλάκια σας (η αλήθεια είναι οτι τα 2600 ευρώπουλα δεν είναι και λίγα, αλλά εσείς δεν είχατε και πολλές επιλογές στην περίπτωσή σας!!!)

Ρούλα καλωσήρθες κι εσύ στο παρεάκι!!! Και υπομονή με την κύστη, καταλαβαίνω ότι θα υποφέρεις, είσαι και μικρούλα(!), αλλά μάλλον κι εσύ θα πρέπει να κάνεις υπομονή! Θα περάσει ο καιρός και ούτε που θα το καταλάβεις!!! Με το καλό το μωράκι σου!!!!!

Δήμητρα με το καλό το ντόπλερ σας και θα δείτε πως όλα καλά πάνε με το κοριτσάκι σας, μεγαλώνει, απλώς έχει τους ρυθμούς της! Όπως και να 'χει, θα ξεκαθαρίσετε κάποια πράγματα με το ντόπλερ, οπότε υπομονή μέχρι να φτάσει η μέρα!!!!!

Να ευχηθώ και στα υπόλοιπα κοριτσάκια να έχετε μια όμορφη μέρα!!!!! Εγώ πρέπει πάλι να σας αφήσω διότι θα περάσω ξανά από το ΙΚΑ για το περιβόητο χαρτί (για το επίδομα κυοφορίας) που δε μου έδωσαν την προηγούμενη φορά... Πφφφφ, λες και δεν είχα άλλη δουλειά, αφήστε που νομίζω ότι είχα κάπως περισσότερες συσπασούλες μέσα στο σ/κ! Τεσπα, σήμερα έχω σκοπό να συναντήσω και τη μαία μου, οπότε θα της το αναφέρω και βλέπουμε...! Rolling Eyes

Σας φιλώωωωωω!!!!!!!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamameli

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!! ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ Very Happy

crazymommy

ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ..ΝΑΙ, ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑΑΑΑ.. Rolling Eyes ΤΩΡΑ ΜΕ ΦΟΒΗΣΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΤΗΣ ΚΥΣΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟΟ...ΠΑΝΑΓΙΑΑΑΑ ΜΟΥ :/ Crying or Very sad ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΛΕΕΙ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ ΠΡΙΝ ΤΗ ΓΕΝΝΑ Η ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΖΟΡΙΣΤΩ...!!! Shocked

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Bonjour!!!!!!!
Τι κάνετε κοιλίτσες μου?
Συσπάσεις ακούω κ αγχώνομαι. Εγώ, αν εξαιρέσεις, ενα πόνο κάτω αριστερά (που είναι μάλλον σύνδεσμος), νομίζω δεν έχω συσπάσεις (να χτυπήσω ξύλο).
Αλλά με έχει πιάσει ενα τρελό άγχος οτι θα γεννήσω νωρίτερα ( κ εδώ μπορείτε να με βρίσετε)!

Μαρία, τέλεια κ η καινούρια φωτό. Κούκλες μαμα κ κόρη!!!!
Αλίκη,Ρούλα, Δήμητρα, Αναστασία, Αθανασία, Χριστίνα καλημέρα!!!!!!(κ όποια άλλη ξέχασα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις