Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ασε από μένα δε θα έχεις δουλειά, καθώς δεν έχω αγοράσει τίποτα ακόμη!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια τι κάνετε ; Εμείς ζεσταινομαστε πάλι σήμερα λες κ ειναι φουλ καλοκαίρι ... Αύριο θα πάω να κάνω τις τελευταίες εξετάσεις αιματος κ 1 καρδιογραφημα κ τέλος μ αυτα ... Το σπιτι μου ειναι ευτυχώς έτοιμο μόνο λίγο καθάρισμα ακόμα κ μετα περιμένω , φώτα κ έπιπλα απο βδομάδα κ τέλος .... Κορίτσια εσείς που είστε ξαπλωμενες προσπαθειστε να κάνετε λίγο υπομονη ακόμα ειδικα τώρα που φτάνουμε στο τέλος ...

newmum

newmum
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
REINE έγραψε:ασε από μένα δε θα έχεις δουλειά, καθώς δεν έχω αγοράσει τίποτα ακόμη!!

Και εγώ το προηγούμενο Σαβ/κο ψωνισα για το μωρακι μου, οπότε έχεις ακόμα καιρό αν κρίνουμε απο εμένα!

roulakriti

roulakriti
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
REINE έγραψε:αγοράκι ναι!!σέυχαριστώ!
είδες πώς έιναι η κοιλιά?? μόνο μπροστά έχει πεταχτεί!! δίπλα τίποτα...


Ειρήνη και η δικιά μου ετσι ειναι και ειναι και 'μενα αγορακι!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 379767 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 669659

https://www.facebook.com/roulakriti1989?ref=tn_tnmn

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!!

Ειρήνη και Σοφία καλώς ήρθατε!

Μαρκέλλα πάλι με ξέχασες στη λίστα!!!! Θα κλαίω!!!!!
Patsie Π.Η.Τ. 19/12 (Πατρίτσια / Κλεοπάτρα). Add me please!!!

Αναστασία μου υπομονή τι να πω, θαυμάζω το κουράγιο σου τόσους μήνες ξάπλα, εγώ θα είχα πάθει καταθλιψάρα καραμπινάτη, θα είχα πάρει καμιά 30ριά κιλά και δε θα μίλαγα σε άνθρωπο. Εμένα δυο φορές χρειάστηκε να κάτσω ξάπλα 3-4 μέρες και κόντεψα να σκοτώσω άνθρωπο.

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας τουρλοκοιλιτσες!

Σημερα ηρθαν τα απορρυπαντικα που ειχα παραγγειλει!Πηρα απο ενα site το Αρκαδι υγρο για το πλυντηριο και εδινε δωρο το μαλακτικο του.Πηρα και εγω 5 + 5 μαλακτικα!Πραγματικα μοσχοβολαει!Στον γιο μου επαιρνα το persil.Εσεις ξεκινησατε το πλυσιμο?Πωπω απ΄οτι θυμαμαι πολυ Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 93981 και Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 517142 !

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις πηραμε απο σουπερ μαρκετ το προδερμ! δεν πηραμε μαλακτικο μου ειπαν πως δεν κανει!!!! αχχχ εγω δυστυχως δε θα μπορω να σιδερωσω τα πρωτα ρουχαλακια της μπεμπας μου γιατι ειμαι ξαπλα! κι ετσι περιμενω τη μανουλα μου!!! μονο πλυντηριο εβαλα και μετα τα μυριζααααααααααααα!!!! Very Happy Very Happy

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Patsie έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!

Ειρήνη και Σοφία καλώς ήρθατε!

Μαρκέλλα πάλι με ξέχασες στη λίστα!!!! Θα κλαίω!!!!!
Patsie Π.Η.Τ. 19/12 (Πατρίτσια / Κλεοπάτρα). Add me please!!!

Αναστασία μου υπομονή τι να πω, θαυμάζω το κουράγιο σου τόσους μήνες ξάπλα, εγώ θα είχα πάθει καταθλιψάρα καραμπινάτη, θα είχα πάρει καμιά 30ριά κιλά και δε θα μίλαγα σε άνθρωπο. Εμένα δυο φορές χρειάστηκε να κάτσω ξάπλα 3-4 μέρες και κόντεψα να σκοτώσω άνθρωπο.

ασ τα να πανε Πατριτσια μου !πολυς κοσμος εδω γυρω μου με θαυμαζει!! κι αν με δεις δε φαινομαι και χαλια!!!! ασχετα που ειμαι!!!χαχαχαχα κρυβομαι καλα απ τους ξενους!!! καλα που εχω και εσας να πρηζω!!! σκεφτομαι να κανω μια λιστα με πραγματα που θελω να κανω οταν με το καλο γεννησω(και αφου φυσικα ειναι ολα καλα με τη μπεμπα μου)αλλα δεν ξερω σε ποιο νουμερο να σταματησω!!!χαχαχχαχαχα χρωσταω πολλα στον εαυτο μου!!!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δημητρουλα τελειες οι φωτο σου!!! εισαι μια γλυκα!!!! αντε εχω αγωνια για τα αποτελεσματα σου! μπες να μας πεις!! καμια μεσα;;;

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι παλι για λιγο.
Κλεοπατρα και newmum τι παιδακια θα μας φερετε? αγορακια? κοριτσακια?

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:ΠΗΤ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012


Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 337404 02/11/2012 euxoula (Βίβιαν)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 337404 05/11/2012 barbie! (Βαρβάρα)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 337404 07/11/2012 Fotini77 (Φωτεινή)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 337404 09/11/2012 maria1984 (Μαρία)

Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 337404 13/11/2012 Elenisig (Ελένη)


Μαρκέλλα!!!!!!!!!!!!!!!! Που είσαι χαμένη? Να μου κάνεις την ΠΗΤ 15/11 να πηγαίνουμε σύμφωνα με την περίοδο?

Διαβάζω τα νέα σας κ έρχομαι!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μωρουδίλαααα,η πιο τέλεια μυρωδιά..όταν έπλενα καποια απο τα ρουχαλάκια και φορμάκια της μπεμπας μύριζε όλο το σπίτι κ έπαιρνα την δόση μου σαν εξαρτημένη χεχεχεχ Very Happy Very Happy Κ όταν σιδέρωνα όσα από αυτά μπορούσα,πάλι τρελαινόμουν παρότι ίδρωνα απο το ζόρισμα με την κοιλιά κ τον καύσωνα,μαζόχα η δικιά σου!!Κ τώρα που έχει η ντουλάπα της μυρωδιά απο όλα τα μωρουδιακά παώ και σνιφάρω σχεδόν κάθε μέρα! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 328109 Έβαλα και μαλακτικό προδερμ μαζι με το baby planet που μου συστήσανε Very Happy κ ειναι τεεεελεειαααά τα μπεμπεδιακα!!Δεν αρνούμαι ότι βοήθησε κ η μανα μου,ήθελε κ το δικό της σπίτι να πάρει μυρωδιά εγγονιού Wink

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stellaef έγραψε:Γεια σας τουρλοκοιλιτσες!

Σημερα ηρθαν τα απορρυπαντικα που ειχα παραγγειλει!Πηρα απο ενα site το Αρκαδι υγρο για το πλυντηριο και εδινε δωρο το μαλακτικο του.Πηρα και εγω 5 + 5 μαλακτικα!Πραγματικα μοσχοβολαει!Στον γιο μου επαιρνα το persil.Εσεις ξεκινησατε το πλυσιμο?Πωπω απ΄οτι θυμαμαι πολυ Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 93981 και Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 517142 !

Από ποιο σάιτ τα πήρες; Και γω το αρκάδι υγρό πήρα αλλά δε βρήκα μαλακτικό σε 2 μασούτηδες που κοίταξα, αν και γω κάπου διάβασα όχι μαλακτικό στην αρχή. Έχω ήδη βάλει ένα πλυντήριο για να ετοιμάσω τη βαλίτσα. Ευτυχώς Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 517142 γιοκ εκτός ολίγων. Με το στεγνωτήριο σώθηκα!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και αυτη ειναι η μπεμπα μου!!!! χαχαχαχα!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη μου εδω ειμαι. τρεχω και δεν φτανω αλλα μου αρεσει γιατι δεν δουλευω τουλαχιστον. εσυ ολα καλα? σε καμμια βδομαδα που θα ερθει η μανουλα μου απο το χωριο θα εχω περισσοτερο χρονο γιατι τωρα τρεχω και για τα ανηψια μου.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:και αυτη ειναι η μπεμπα μου!!!! χαχαχαχα!!!

τελεια!!!!!! χαχαχαχαχα

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:Χαιρεται χαιρεται και απο μενα
Με το ζορι προλαβαινω να διαβαζω πλεον.
Λοιπον, αρχικα να σας πω τα δικα μου?
Πηγα την Τριτη σε ενδοκρινολογο-διαβητολογο στο Μητερα. Αψογη επιστημονας, καλος ανθρωπος.
Πανακριβο το ΜΗΤΕΡΑ. 80 ευρω για μια επισκεψουλα ρε! τι ειναι τουτοι? Τελος παντων. Μου εδωσε μια πολυ αυστηρη διαιτα για τον διαβητη. Αν δεν ρυθμιστει με την διαιτα, που το πιθανοτερο ειναι να μην ρυθμιστει σε λιγες μερες θα ξεκινησω ινσουλινη. επισης σε καμμια 20ρια μερες θα κανω εξετασεις για θυροειδη γιατι πολλες φορες επηρεαζεται και αυτος απο τον διαβητη. Εν τω μεταξυ, οι βελονες και οι ταινιες για την μετρηση του σακχαρου μεχρι 20 Σπτεμβριου ηταν δωρεαν. Τωρα ειναι με συμμετοχη 25%. Ελεος πια!
Σημερα πηγα στο ΙΚΑ για τα χαρτια της αναρρωτικης και μου ειπαν οτι θα μπουν σε 2 μηνες περιπου. Οι απατεωνες!
Επισης ειμαι και κρυωμενη, την αρπαξα για τα καλα.
εχω πολλα νευρα και σκατα ψυχολογια!
αυτα!
κατα τα αλλα καλως ορισαν τα καινουρια κοριτσακια μας.
να ειμαστε ολες καλα και υπομονη!!!!
ρε συ μαρκελα πηγα εχθες στο ικα και μου εγραψε ταινιες και βελονες. με 0% συμμετοχη. ρε τι μπουρδελοκρατος ειμαστε?????να σου στειλω το ονομα του γιατρου ηταν πολυ ευγενικος.

λοιπον οι ορθιες αθηναιες εχουν καφε αυριο με αφορμη την επισκεψη της ζωουλας. τι λετε? εμενα δεν με χαλαει η ωρα και η τοποθεσια-ε οχι στον πυργο -. nalbadoudi athanasia sto fb.... Very Happy

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθανασια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

μαλλον ησουν τυχερη γιατι δεν εχουν ενημερωθει σωστα ακομα. και η δικια μου μου ειπε προχθες "ξερεις ποσα εδωσα με 0% συμμετοχη μεχρι να με ενημερωσουν?"

ποτε θα ερθει η Ζωη ρε συ? αυριο θα ξερει ειπε νομιζω.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τυχερουλες πιειτε και για μας μια γουλιτσα καφε καλα;;;;; για μενα μια βαρβατη που εχω καιρο να πιω!!! Αθανασια θα μου την αφιερωσεις μια γουλια;;;χαχαχαχ

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:τυχερουλες πιειτε και για μας μια γουλιτσα καφε καλα;;;;; για μενα μια βαρβατη που εχω καιρο να πιω!!! Αθανασια θα μου την αφιερωσεις μια γουλια;;;χαχαχαχ

αν ολα πανε καλα σκοπευω να ανεβω του χρονου το καλοκαιρι για πολυ πολυ καιρο. θα πινουμε καφεδακια παρεα? και μπυριτσες και απ' ολα?

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:Ελενη μου εδω ειμαι. τρεχω και δεν φτανω αλλα μου αρεσει γιατι δεν δουλευω τουλαχιστον. εσυ ολα καλα? σε καμμια βδομαδα που θα ερθει η μανουλα μου απο το χωριο θα εχω περισσοτερο χρονο γιατι τωρα τρεχω και για τα ανηψια μου.

Ωραία, γιατί ανησύχησα!!!
Οσον αφορα τη δίαιτα...καλό κουράγιο!
Να καλωςορίσω κ τα καινούρια μας κορίτσια!
Αλίκη, αυτό που περιέγραψα το νιώθω όλο το καλοκαίρι κ καθόμουν να περάσει. Λέτε να ταν μικροσυσπασούλες κ εγώ να μουν στον κόσμο μου? Embarassed Embarassed
Η Δήμετρα δεν γύρισε ακόμα απο το γιατρό?

Το πρωί είχα ενδοκρινιλόγο. Μου είπε οτι πάω καλά. Να συνεχίσω τα χάπια κανονικά μέχρι τον τοκετό, αφού γεννησω να κόψω το Euthyrox των 50 κ να παίρνω μόνο των 25, κ αφού 40ντίσω να ξαναπάω να με δει.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επιστρέφω σε λίγο!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:
Μπου έγραψε:τυχερουλες πιειτε και για μας μια γουλιτσα καφε καλα;;;;; για μενα μια βαρβατη που εχω καιρο να πιω!!! Αθανασια θα μου την αφιερωσεις μια γουλια;;;χαχαχαχ

αν ολα πανε καλα σκοπευω να ανεβω του χρονου το καλοκαιρι για πολυ πολυ καιρο. θα πινουμε καφεδακια παρεα? και μπυριτσες και απ' ολα?
εννοειται!!!!! θα σε περιμενω !!! και τσιπουρακια μη σου πω!!!χαχαχαχα ειναι μεσα στην λιστα μου και αυτο!!χαχαχαχα

renaki...


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
zooula1985 έγραψε:
renaki... έγραψε:Κοριτσια γεια σας και απο μενα.Νεα φουσκωμενη στην παρεα σας!!!!Ευχομαι σε ολες με εναν πονο και με το καλο να κρατησουμε τα μωρακια μας στην αγκαλια μας...Αυριο μπαινω στις 32 εβδομαδες...Πολλες συσπασεις, πολλα πετρωματα, οσο παει και βαραινω.ουτε τις δουλειες του σπιτιου μου πια δεν μπορω να κανω και δεν εχω και βοηθεια...Η μαμα μου δυστηχος μενει αλλου λογω δουλειας..(πολυ μου λειπει)..αλλα ολα καλα δοξα τον θεο...εχω αγχωθει λιγο γιατι ο γιατρος μου ειπε οτι μπορει να γεννησω και νωριτερα απο τις 27/11 λογο συσπασεων...Αντε να δουμε τι τηα γινει...Παντως οπως λετε και εσεις "πολυ ζεστη" χαχαχαχαχαχα!!!!!καλο μεσημερι σε ολες και καλες ξαπλες Very Happy Very Happy Very Happy



καλως μας ηρθες ρενακι με το καλο ολα θα πανε τελεια και να κρατησεις στην αγκαλιτσα μου ενα υγιεστατο νινακι...τι ειναι αγορακι κοριτσακι?απο που μας εισαι....?? Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 24 215994
Απο Μυτιληνη.....αγορακι ειπε ο γιατρος....

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε κορίτσια κ Αναστασία,κολάστηκα με τον καφέεε..σταμάτησα να πίνω από τότε που έμεινα έγκυος..τότε με αναγούλιαζε..σήμερα όμως σκεφτόμουν με λαχτάρα εναν μυρωδάτο αρωματικό γαλλικό κ ξερογλειφόμουννννν..ααα..και η φώτο είναι σημερίνη,να δείτε πως φούσκωσε την μάνα της η δεσποινίς μου Very Happy Very Happy Very Happy Βλέπω και μπύρες και τσιπουράκια κ με φτιάξατε απογευματιάτικαααα Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις