Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω σπιτι οπως παντα.θελω να δροσισει!!!!!!!!!!!!!!δεν παλευεται αλλο η ζεστη!!!!!!!!!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marilou27 έγραψε:γεια σας κοριτσια τι κανετε?εγω σπιτι οπως παντα.θελω να δροσισει!!!!!!!!!!!!!!δεν παλευεται αλλο η ζεστη!!!!!!!!!!!

Δροσιά τώρααααααα!Βράζουμε στο ζουμί μας οι φουσκωτούλες! Very Happy

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φωτεινη μου τι κανεις?πως εισαι?ασε πολυ ζεστη Mad .θελω τοσο πολυ να ερθει ο χειμωνας φετος!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marilou27 έγραψε:φωτεινη μου τι κανεις?πως εισαι?ασε πολυ ζεστη Mad .θελω τοσο πολυ να ερθει ο χειμωνας φετος!

Είμαι μια χαρά marilou μου..δεν έχω παράπονο,αφου ειναι καλά η μπεμπα στην κοιλιά ειμαι καλά κ εγω..έχω τα ζόρια μιας γυναίκας σε προχωρημένη φυσιολογική εγκυμοσύνη,που την ακούει απο την ζέστη,λες κ ειναι Αύγουστος Very Happy Μόνο που τώρα το κοριτσάκι μου μεγάλωσε(αν χαιρομαι λέει γι αυτοοο)και βάρυνε,οπότεκ εγώ είμαι σαν μαούνα Very Happy Very Happy Ετοιμάζομαι να κάνω τις τελευταίες μου εξετάσεις,κ η τελευταία επίσκεψη στον γιατρό,για να δρομολογήσουμε την καισαρική..Συναισθήματα ανάμεικτα με κυριάρχο φυσικά την χαρά Very Happy Εσυ?

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Fotini77 έγραψε:
marilou27 έγραψε:φωτεινη μου τι κανεις?πως εισαι?ασε πολυ ζεστη Mad .θελω τοσο πολυ να ερθει ο χειμωνας φετος!

Είμαι μια χαρά marilou μου..δεν έχω παράπονο,αφου ειναι καλά η μπεμπα στην κοιλιά ειμαι καλά κ εγω..έχω τα ζόρια μιας γυναίκας σε προχωρημένη φυσιολογική εγκυμοσύνη,που την ακούει απο την ζέστη,λες κ ειναι Αύγουστος Very Happy Μόνο που τώρα το κοριτσάκι μου μεγάλωσε(αν χαιρομαι λέει γι αυτοοο)και βάρυνε,οπότεκ εγώ είμαι σαν μαούνα Very Happy Very Happy Ετοιμάζομαι να κάνω τις τελευταίες μου εξετάσεις,κ η τελευταία επίσκεψη στον γιατρό,για να δρομολογήσουμε την καισαρική..Συναισθήματα ανάμεικτα με κυριάρχο φυσικά την χαρά Very Happy Εσυ?

μια χαρα φωτεινουλα.ποτε ειναι η επισκεψη στον γιατρο?και γω εδω ξαπλα παρακαλαω να φτασω στον μηνα μου και να μην εχω τιποτα θεματα,αλλα μια χαρα μεχρι τωρα.αλλες 3 εβδομαδες μου μεινανε!μην αγχωνεσαι για την καισαρικη μου εχουν πει οτι σε ενα τεταρτακι εχεις το μωρακι αγκαλιτσα πιο πολυ ωρα περνουν τα ραμματα.και γω ανυπομονω να την δω πλεον..

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φωτεινουλα και Μαρια εστε κοντα εσεις ε;;Τυχαιρες οδες κανουν την καισαρικη εν μερη γιατι θα εχουν πιο γρηγορα τα μωρακια τους...

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευη μου πως εισαι?οι συσπασεις συνεχιζονται?

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:ευη μου πως εισαι?οι συσπασεις συνεχιζονται?

Προσπαθω να ειμαι καλα τουλαχιστον ψυχολογικα γιατι σωματικα αστα να πανε.Οι συσπασεις οχι απλα συνεχιζονται αλλα αυξανονται κιολας.Εσυ πως εισαι;

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στις 12 του μήνα Μαράκι,είναι η επίσκεψη μου,την Παρασκευή ήμουν εκεί..Δεν αγχώνομαι για την καισαρική,απλά να μην βιαστεί να βγεί η μπεμπα πριν από αυτήν..3 εβδομάδες θα περάσουν νεράκι Very Happy ,εγώ παλι σε 6 μέρες μπαίνω στον μήνα μου Very Happy Ευη μου,ο παίδαρος θα σε αποζημιώσει κ με το παραπάνω για όλα τα ζόρια..πάντως από γυναίκες θα έχει γύρω του πολλές να διαλέξει Very Happy Very Happy

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευη μου εγω μια απο τα ιδια τα yutopar μου κανουνε δουλεια και ετσι καλα παω δεν εχω πολλες συσπασεις.εισαι συνεχεια ξαπλα?γιατι δεν πρεπει καθολου να κουραζεσαι.υπομονη κανε περνανε οι μερες

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:ευη μου εγω μια απο τα ιδια τα yutopar μου κανουνε δουλεια και ετσι καλα παω δεν εχω πολλες συσπασεις.εισαι συνεχεια ξαπλα?γιατι δεν πρεπει καθολου να κουραζεσαι.υπομονη κανε περνανε οι μερες


Συνεχεια ξαπλα δεν μπορω αλλα ξεκουραζομαι οσο γινεται.Εχω βαλει τον αντρα μου σε προγραμμα και κανει εκεινος τις δουλειες Razz

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Fotini77 έγραψε:Στις 12 του μήνα Μαράκι,είναι η επίσκεψη μου,την Παρασκευή ήμουν εκεί..Δεν αγχώνομαι για την καισαρική,απλά να μην βιαστεί να βγεί η μπεμπα πριν από αυτήν..3 εβδομάδες θα περάσουν νεράκι Very Happy ,εγώ παλι σε 6 μέρες μπαίνω στον μήνα μου Very Happy Ευη μου,ο παίδαρος θα σε αποζημιώσει κ με το παραπάνω για όλα τα ζόρια..πάντως από γυναίκες θα έχει γύρω του πολλές να διαλέξει Very Happy Very Happy


Αχχχχχχχ μονο τον αντρακλα μου σκεφτομαι Φωτεινη αλλιως θα ειχα πεσει στα πατωματα ηδη

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια εγω παω να ξαπλωσω στο κρεβατι μου που εχω και κλιματιστικο!καλο βραδυ θα τα πουμε αυριο Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 13 417472

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:κοριτσακια εγω παω να ξαπλωσω στο κρεβατι μου που εχω και κλιματιστικο!καλο βραδυ θα τα πουμε αυριο Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 13 417472


Καλο σου βραδυ Μαρακι!Δροσισου και για εμας...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυυυυυυ ζεστη λεμε...δεν παλευεται αλλο. μολις γυρισαμε. ωραια περασαμε. μεγαλωσαν οι ζουζουνιτσες και η ιωαννα τους ελεγε μη αυτο μη εκεινο και οτι οι πριγκηπισες δεν τα κανουν αυτα.χαχαχαα μαλλια εβγαλε η γλωσσα μου, αλλα τουλαχιστον τα εμαθε...
ο μπεμπης κανει βολτες απο το στομαχι μου εως κατω κατω. αυριο πρωι θα παω στον καρδιοτοκογραφο να μετρησουμε συσπασεις. ελπιζω να ειναι ολα οκ, δεν παλευεται παιδι και ξαπλα -αν εγω νομιζω οτι κανουμε προβες, ε βαλε και λιγο κωλο κατω γλυκια μου-.
τα λεμε αυριο πεπελες μπυ. φιλακια στις κοιλιτσες ξαπλωμενες και μη, αθηναιες και θεσαλλονικιες.... Very Happy

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:πολυυυυυυ ζεστη λεμε...δεν παλευεται αλλο. μολις γυρισαμε. ωραια περασαμε. μεγαλωσαν οι ζουζουνιτσες και η ιωαννα τους ελεγε μη αυτο μη εκεινο και οτι οι πριγκηπισες δεν τα κανουν αυτα.χαχαχαα μαλλια εβγαλε η γλωσσα μου, αλλα τουλαχιστον τα εμαθε...
ο μπεμπης κανει βολτες απο το στομαχι μου εως κατω κατω. αυριο πρωι θα παω στον καρδιοτοκογραφο να μετρησουμε συσπασεις. ελπιζω να ειναι ολα οκ, δεν παλευεται παιδι και ξαπλα -αν εγω νομιζω οτι κανουμε προβες, ε βαλε και λιγο κωλο κατω γλυκια μου-.
τα λεμε αυριο πεπελες μπυ. φιλακια στις κοιλιτσες ξαπλωμενες και μη, αθηναιες και θεσαλλονικιες.... Very Happy

Καλο σου βραδυ κι εσενα Αθανασια..

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαληνύχτα Μαράκι και Αθανασία,καλή ξεκούραση κ δροσισμα..κλιματισμο άνοιξα κ εγω σήμερα..δεν την πάλεψα..όπως και ανειστηράκι το βράδυ Very Happy Very Happy Τουλάχιστον να μην κάνει βαρύ χειμώνα..


Pregnancy Counter at WiddlyTinks.com

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Fotini77 έγραψε:Kαληνύχτα Μαράκι και Αθανασία,καλή ξεκούραση κ δροσισμα..κλιματισμο άνοιξα κ εγω σήμερα..δεν την πάλεψα..όπως και ανειστηράκι το βράδυ Very Happy Very Happy Τουλάχιστον να μην κάνει βαρύ χειμώνα..


Pregnancy Counter at WiddlyTinks.com


Φωτεινουλα εσυ θα πας για ξεκουραση;;;

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evi86 έγραψε:
Fotini77 έγραψε:Kαληνύχτα Μαράκι και Αθανασία,καλή ξεκούραση κ δροσισμα..κλιματισμο άνοιξα κ εγω σήμερα..δεν την πάλεψα..όπως και ανειστηράκι το βράδυ Very Happy Very Happy Τουλάχιστον να μην κάνει βαρύ χειμώνα..


Pregnancy Counter at WiddlyTinks.com


Φωτεινουλα εσυ θα πας για ξεκουραση;;;

Oχι ακόμη Εύη μου,ενα μισάωρο ακόμη εδω θα είμαι,στην πολυθρόνα μου με το netbook παρέα..ο αντρας μου είναι συναχωμένος και δεν με πολυπλησιάζει,ειναι σε καραντίνα Very Happy


Pregnancy Tickers from WiddlyTinks.com

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια μου μπήκα να πω την καλήσπέρα μου πάλι ελπίζω να είστε όλες καλά εγώ μόλις κάθισα στον καναπέ και δεν με βλέπω να αντέχω!! φιλια!!!

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Την καληνύχτα μου,ωρα να μαζευτώ.έχω κ σχετικά πρωινό ξύπνημα αυριο.. Very Happy Very Happy
Ευη μου θετική σκέψη,δλδ μπέμπηςςς Very Happy Very Happy

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα μπήκα κ εγω να διαβάσω τα νέα σας λίγο γιατι έχω τρεξιματα με το σπιτι μου κ δεν έχω πολλή χρόνο όλη την μέρα να δώ τι κάνετε... Θέλω επιτέλους να τελειώνω κ εύχομαι μέχρι τις 09 που μπαίνω στον μήνα μου να ειναι έτοιμο κ το μόνο που να περιμένω πια ειναι ο ερχομός της μπεμπας μου.... Να τι γινετε βρε κορίτσια πολλές συσπασεις βλέπω ματιασμενες σαν έχουν όλες ;;;; Εμένα σφίγγει 2-3 φορές την μέρα η κοιλια μου αλλα μου είπε ο γιατρός ότι ειναι φυσιολογικο κ ότι σιγα σιγα προετοιμάζεται η μήτρα μου μιας κ φτάνω στο μήνα μου.... Σήμερα την μέρα που ξημερώνει έχω επέτειο με τον καλο κ την Τετάρτη επιτέλους θα κάνουμε τον πολιτικο να τελειώνουμε κ αυτο ... Θα προσπαθήσω τώρα να κοιμηθω αν με αφησει η μπεμπα γιατι το πρωι έχω πάλι νωρίς ξύπνημα αν κ ξέρω ότι σε 2 ωριτσες απο τώρα θα ξυπνησω πάλι απο τις καουρες ....

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα Very Happy σημερα απο τις 5 ξυπνια..μαρια μου να ζησετε με το καλο το μωρακι σας και η ωρα η καλη Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 13 215994 αθανασια μου ελπιζω ολα καλα να ειναι και να μην κρεβατωθεις και εσυ!περιμενω τον καλο μου να φερει πρωινο να φαμε Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 13 215994

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!
μονο εγω ζεσταινομαι??????
μαρακι να ζησετε, να ειστε πααααααντα ερωτευμενοι κουκλα. με το καλο το μωρακι σας. αυριο η μεγαλη μερα ε?! η ωρα η καλη! Very Happy Very Happy
πως να μην εχω συσπασεις? πρωι πρωι ανακαλυψα οτι μας γραψανε. παει το 20ευρω....λες και εχουμε λιγα εξοδα Twisted Evil
ενταξει παρκαρε στο αναποδο πεζοδρομιο.λυθηκε το προβλημα του κρατους τωρα δηλ? αν ανακαλυψω -που θα το ανακαλυψω συντομα- ποιος ρουφανιος γειτονας παιρνει τηλ θα τον σκισω λεμε Twisted Evil Twisted Evil

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα αθανασια και εγω ζεσταινομαι με κλιματιστικο την εβγαλα το βραδυ.μην τρελαινεσαι ετσι ειναι ο κοσμος δυστυχως πολυ κακος..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις