Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοιλουμπίτσες με τις αμέτρητες συσπασούλες!!
όσο για τη ζέστη νομίζω ότι δε θα χαρούμε πολύ, καθώς δροσίζει από αύριο λίγο αλλά το σ/κ θα είναι πάλι για μπάνιο!!
έχουμε φάει όλη την εγκυμοσύνη με τον καύσωνα και όταν θα έρθουν τα μωρά μας δε θα μπορούμε να βγούμε ούτε μια βόλτα με την πούντα που θα έχει...αφήστε τη θέρμανση που θα πρέπει να καίμε..

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:
marilou27 έγραψε:κοριτσια μου τι κανετε?αναστασια υπομονη και μενα απο το πρωι σημερα με εχουν πιασει συσπασεις και εχω πιει και το χαπι!
Υπομονή καλό μου!

ευχαριστω δημητρα μου.3 εβδομαδες μου μεινανε και μετα δεν θα αγχωνομαι. μακαρι να ειναι ολα καλα για ολες μας

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zooula1985 έγραψε:
demmy29 έγραψε:Ζωούλα πράγματι κάνει απίστευτη ζέστη! Όλοι οι γνωστοί μου το ΣΚ πήγαν για μπάνιο! Έλεος.... Είναι Οκτώβρης πια! Ψηθήκαμε!
Αναστασία μου εδώ, ξάπλα... Έχω τη μανούλα μου εδώ και μου κάνει παρέα! Ήρθε να ξεκουράσει και λίγο τον αντράκο μου που του 'χουν πέσει όλα πάνω του! Την Πέμπτη έχω το ντόπλερ! Άντε να δούμε τι θα μας δείξει κι αυτό... Τις καλημέρες μου σε όλες σας!


αστα να πανε .... εγω απο τα λεγομενα σας μαλλον θα το κανω την παρασκευη ε??? κ τι μας δειχνει ακριβως??? ποσο ασχετη θεε μου!!!
Η αλήθεια είναι ότι γνωρίζω ελάχιστα κι αυτά που ενδιαφέρουν την δικιά μου περίπτωση. Γενικά κοιτάζουν την αιμάτωση του παιδιού. Αν ο πλακούντας κάνει σωστά τη δουλειά του δηλαδή. Έπειτα κάνουν τις κλασικές μετρήσεις και σου δίνουν κάποιες πληροφορίες για τη γέννα. Αυτά ξέρω! Εμείς πάμε να δούμε τι γίνεται με την αιμάτωση της μικρής μας!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Patsie έγραψε:Κοριτσάκια μου ευχαριστώ για τις καροτσο-ευχές!!! Αχ, ωραία που θα είναι, βόλτες με τον μπέμπη μας, ανυπομονώ!

Αναστασία μου καλή η δουλίτσα, αλλά ανυπομονώ πραγματικά να σταματήσω για να ασχοληθώ αποκλειστικά με τα του μπέμπη μου!! 3,5 εβδομάδες μου έμειναν στη δουλειά και μετά φτου ξελευτερία!!!!

μεγιά το καρότσι και εύχομαι να κάνεις σούπερ βόλτες!! καλή είναι η τιμή αν σκεφτείς ότι δεν παίρνεις μόνο ένα πράγμα!! η αδερφή μου είχε δώσει τόσα λεφτά μόνο για το καρότσι!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marilou27 έγραψε:
demmy29 έγραψε:
marilou27 έγραψε:κοριτσια μου τι κανετε?αναστασια υπομονη και μενα απο το πρωι σημερα με εχουν πιασει συσπασεις και εχω πιει και το χαπι!
Υπομονή καλό μου!

ευχαριστω δημητρα μου.3 εβδομαδες μου μεινανε και μετα δεν θα αγχωνομαι. μακαρι να ειναι ολα καλα για ολες μας
Θα περάσουν γρήγορα, θα δεις! Να, θα κάνουμε παρέα η μια στην άλλη! Εδώ πέρασαν τόσοι μήνες... Όλα καλά θα πάνε, μην μου αγχώνεσαι μόνο! Χάιδεψε την κοιλίτσα σου τώρα που μπορείς, γιατί μετά δε θα 'χεις... Χα Χα!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:
marilou27 έγραψε:
demmy29 έγραψε:
marilou27 έγραψε:κοριτσια μου τι κανετε?αναστασια υπομονη και μενα απο το πρωι σημερα με εχουν πιασει συσπασεις και εχω πιει και το χαπι!
Υπομονή καλό μου!

ευχαριστω δημητρα μου.3 εβδομαδες μου μεινανε και μετα δεν θα αγχωνομαι. μακαρι να ειναι ολα καλα για ολες μας
Θα περάσουν γρήγορα, θα δεις! Να, θα κάνουμε παρέα η μια στην άλλη! Εδώ πέρασαν τόσοι μήνες... Όλα καλά θα πάνε, μην μου αγχώνεσαι μόνο! Χάιδεψε την κοιλίτσα σου τώρα που μπορείς, γιατί μετά δε θα 'χεις... Χα Χα!

αν δεν ειχα και εσας εδω πως θα περναγε η μερα δεν ξερω.εν τω μεταξυ χοροπηδαει ολο το πρωι αλλα χαιρομαι γιατι ειναι καλα.εσυ ποτε θα πας για το doppler?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν εκανα ντοπλερ, σε ενα απλο υπερηχο μου το ειπε ενας γιατρος που πηγα εξω με το ικα. αυριο τελικα-μα τι εχω παθει και μπερδευω τις ημερομηνιες μαλακυνση εγκεφαλου?-εχω ραντ για υπερηχο στο νοσοκομειο και καρδιοτοκογραφο. σημερα ειναι ηρεμος παντως ο μπεμπης, ανευ συσπασεων-εκτος απο το πρωι που ανεβασα πιεση-. μαλλον κουραστηκα αυτες τις μερες η εξυπνη.
αν αυριο ειναι ολα οκ λεω να παρω την ιωαννα την πεμπτη και να παμε στην ακροπολη να δουμε το μουσειο. φανταζομαι οτι θα της αρεσει.
θελω να κανουμε πραγματα μαζι,μονες μας, μετα που θα ερθει ο μπεμπης θα ειναι αλλιως.
κλεοπατρα μεγια τον καροτσι σας. καλες βολτες!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ σήμερα έχω γιατρό μετά από 1 μήνα!!
πο πο απορώ πώς θα με βρει και τι θα μου πει!!
θέλω να ρωτήσω τόσα πολλά αλλά σίγουρα τα μισά θα τα ξεχάσω όπως πάντα...θα τον ρωτήσω κι εγώ για το ντοπλερ να δω πότε θα μου το κάνει..

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κ απο μένα!!!!!!

Μαρία μου να ζήσετε!!! Με το καλό κ ο γάμος σας!
Πατρίτσια καλορίζικο το καρότσι σας!!!
Να δω πότε θα το καταλάβω οτι είμαι έγκυος να αρχίσω τα ψώνια.
Δεν έχω κάνει ακόμα ΤΙΠΟΤΑ!!!!!
Το απόγευμα λέω να πάω μια βόλτα από το Jumbo παρέα με την πιστωτική γιατί το ταμείο είναι μείον! Τα περισσότερα ψώνια απο κει θα τα κάνουμε, ελπίζω να μας βγουν καλά.
Οσο για τη γύρανση του πλακούντα δεν εχω ιδέα. Δεν εχει αναφερθεί ποτέ σε αυτό ο γιατρός μου. Ούτε για ντόπλερ μου εχει πει. Το μόνο που μου είπε ειναι οτι σε 10 περίπου μέρες που είναι το επόμενο ραντεβού, θα μου γράψει καλλιέργεια κ καρδιογράφημα.

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="μαμακα μου"]δεν εκανα ντοπλερ, σε ενα απλο υπερηχο μου το ειπε ενας γιατρος που πηγα εξω με το ικα. αυριο τελικα-μα τι εχω παθει και μπερδευω τις ημερομηνιες μαλακυνση εγκεφαλου?-εχω ραντ για υπερηχο στο νοσοκομειο και καρδιοτοκογραφο. σημερα ειναι ηρεμος παντως ο μπεμπης, ανευ συσπασεων-εκτος απο το πρωι που ανεβασα πιεση-. μαλλον κουραστηκα αυτες τις μερες η εξυπνη.
αν αυριο ειναι ολα οκ λεω να παρω την ιωαννα την πεμπτη και να παμε στην ακροπολη να δουμε το μουσειο. φανταζομαι οτι θα της αρεσει.
θελω να κανουμε πραγματα μαζι,μονες μας, μετα που θα ερθει ο μπεμπης θα ειναι αλλιως.
κλεοπατρα μεγια τον καροτσι σας. καλες βολτες!
[/q

αθανασια μου και γω ξεχναω πολυ μαλλον ειναι απο την εγκυμοσυνη.μακαρι να ειναι ολα καλα σε σενα γιατι πολυ ξαπλα εχει πεσει στην ομαδα μας.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:δεν εκανα ντοπλερ, σε ενα απλο υπερηχο μου το ειπε ενας γιατρος που πηγα εξω με το ικα. αυριο τελικα-μα τι εχω παθει και μπερδευω τις ημερομηνιες μαλακυνση εγκεφαλου?-εχω ραντ για υπερηχο στο νοσοκομειο και καρδιοτοκογραφο. σημερα ειναι ηρεμος παντως ο μπεμπης, ανευ συσπασεων-εκτος απο το πρωι που ανεβασα πιεση-. μαλλον κουραστηκα αυτες τις μερες η εξυπνη.
αν αυριο ειναι ολα οκ λεω να παρω την ιωαννα την πεμπτη και να παμε στην ακροπολη να δουμε το μουσειο. φανταζομαι οτι θα της αρεσει.
θελω να κανουμε πραγματα μαζι,μονες μας, μετα που θα ερθει ο μπεμπης θα ειναι αλλιως.
κλεοπατρα μεγια τον καροτσι σας. καλες βολτες!

Εμ δεν κάθεσαι κ εσύ καθόλου! Μην πας μόνη σου με την Ιωάννα στην Ακρόπολη, πάρε κ παρέα για καλό κ για κακό...

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα οοοοολη μερα!!!!!
Παντως κακο πραγμα η ζεστη αλλα και το κρυο με φυσικο επακολουθο τη θερμανση δεν παλευεται για αλλους λογους!Τι θα κανουμε φετος με το αεριο και το πετρελαιο?

Εγω εχω και το προβλημα μου!θελω οπωσδηποτε να κανω γεννεθλια τον γιο μου και μετα να γεννησω!θα ειναι τα τελευταια γεννεθλια μονο του μωρε!Απο του χρονου θα εχουμε διπλα γννεθλια μιας και θα εχουν μερες διαφορα!Αρα ενα παρτυ!Σκεφτηκα πως αμα μας προλαβει η μπεμπα και ειμαι στην κλινικη θα κανουμε γεννεθλια στο κυλικειο της κλινικης!Μονο την ιδια μερα δηλαδη 15/11 να μην γεννησω γιατι μετη καισαρικη εισαι κρεβατωμενη το πρωτο 24ωρο!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σε καταλαβαίνω Αθανασία γιατί είναι τελείως διαφορετικό να έχεις ήδη παιδί και να περιμένεις δεύτερο και αλλιώς είναι όπως είμαστε εμείς που είμαστε στην πρώτη εγκυμοσύνη και δεν έχουμε άλλες υποχρεώσεις..
ας απολαύσουμε την ηρεμία μας λοιπόν γιατί μετά θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε..

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια κι απο μενα!Ειστε ολες καλα;Την καλημερα μου και στις φουσκωτες κοιλιτσες σας!!!!Να σας ρωτησω κατι ξερει καμια σας την προετοιμασια πριν την καισαρικη με επισκληριδιο;εννοω μπορω να φοραω τα γυαλια μου στην ολη διαδικασια;εχουν σφηνωσει τα δαχτυλιδια μου κ δεν βγαινουν πρεπει να τα βγαλω να τα κοψω δηλαδη γιατι μονο ετσι βγαινουν.ξερει καμια;

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Euxoula έγραψε:Καλημερα κοριτσια κι απο μενα!Ειστε ολες καλα;Την καλημερα μου και στις φουσκωτες κοιλιτσες σας!!!!Να σας ρωτησω κατι ξερει καμια σας την προετοιμασια πριν την καισαρικη με επισκληριδιο;εννοω μπορω να φοραω τα γυαλια μου στην ολη διαδικασια;εχουν σφηνωσει τα δαχτυλιδια μου κ δεν βγαινουν πρεπει να τα βγαλω να τα κοψω δηλαδη γιατι μονο ετσι βγαινουν.ξερει καμια;


Μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα!
Αν πας με ραντεβου, θα σε ετοιμασουν ορο, ξυρισμα, κλισμα και μετ στο χειρουργιο σου κανουν την επισκληριδιο η οποια δεν ποναει καθολου και σου βαζουν τον καθετηρα και μετα απο λιγο το μπεμπακι αγκαλιτσα!!!!!!!Επιστροφη το δωματιο μετα την ανανηψη και 24 ωρες ξαπλα τουλαχιστον μεχρι να αεριστεις!Και πολυ διαιτα γιατι 24ωρες δεν τρως τιποτα!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stellaef έγραψε:
Euxoula έγραψε:Καλημερα κοριτσια κι απο μενα!Ειστε ολες καλα;Την καλημερα μου και στις φουσκωτες κοιλιτσες σας!!!!Να σας ρωτησω κατι ξερει καμια σας την προετοιμασια πριν την καισαρικη με επισκληριδιο;εννοω μπορω να φοραω τα γυαλια μου στην ολη διαδικασια;εχουν σφηνωσει τα δαχτυλιδια μου κ δεν βγαινουν πρεπει να τα βγαλω να τα κοψω δηλαδη γιατι μονο ετσι βγαινουν.ξερει καμια;
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση ειμαι λιγο ανχωμενη και θελω να φοραω τα γυαλια μου για να δω καθαρα τη μπεμπα μου χωρις τα γυαλια μου δε βλεπω τιποτα λογω υπερβολικα υψηλης μυωπιας αυτο ειναι που με ανχωνει πιο πολυ...δε θελω μολις με δει η μικρη να ειμαι χωρις γυαλια και να προσπαθω να κανω τον κινεζο σφιγκοντας τα ματια για να τη δω λιγοτερο θολα.... Sad

Μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα!
Αν πας με ραντεβου, θα σε ετοιμασουν ορο, ξυρισμα, κλισμα και μετ στο χειρουργιο σου κανουν την επισκληριδιο η οποια δεν ποναει καθολου και σου βαζουν τον καθετηρα και μετα απο λιγο το μπεμπακι αγκαλιτσα!!!!!!!Επιστροφη το δωματιο μετα την ανανηψη και 24 ωρες ξαπλα τουλαχιστον μεχρι να αεριστεις!Και πολυ διαιτα γιατι 24ωρες δεν τρως τιποτα!

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα μελλοντικες μανουλες!!!! Θέλω να ευχηθω με το καλό!!!! Να εχετε ολες μια τελειόμηνη εγκυμοσίνη και να κρατησετε ολες σας τα μωρακια σας στην αγκαλια σας!!!!!!!!!! Για οσες δεν με γνωριζουν με λενε Στεφανια εχω μια κορουλα 17 μηνων την Στελίτσα -σταλίτσα και ειμαι εγκυος 2 μηνων στο 2ο μωρακι μου... Εχω ανοιξει την ομαδα Μανουλες Μαιου 2013!!! Στην προσπαθεια μου για ενα extra εισοδημα φερνω καποια πραγματακια απο το εξωτερικο και βαζω και την δικη μου πινελια και τα πουλαω. Εχω λοιπον μια πολυ ομορφη και γλυκια προταση για τις μανουλες που περιμενουν κοριτσακια!! Για να μοιρασουν στο μαιευτηριο στους πιο στενους ανθρωπους που θα τους επισκεφθουν!!! Για να μην βαζω φωτογραφιες στην ομορφη ομαδουλα σας ΑΝ καποια κοπελα την ενδιαφερει παρακαλω να μου στείλει προσωπικό μηνυμα ή να επικοινωνησει μαζι μου μεσω email stefany_vougiou@hotmail.com ωστε να της πω αναλυτικοτερα την ιδεα μου... Ελπιζω να μην σας ενοχλησα πολυ!!! Σας ευχαριστω και με το καλοοοοοοο!!!

Επισης εχω φτιάξει και μια ομαδα στο facebook κορίτσια για φίλημα <3 (καρδουλα) με κοριτσίστικα αξεσουαρ... οποια θέλει ας κανει αιτημα. Οι αγορομανες να με συγχωρησουν αλλα σαν κοριτσομανα κι εγω... εχω κολλημα με τα κοριτσιστικα... τωρα αν το δευτερο που περιμενω ειναι αγορακι........... θα δω μετα τι θα κανω Very Happy




Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 417472

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξερετε τι σκεφτηκα;;; λετε οταν μας πιασουν οι κανονικες συσπασεις να μην το καταλαβουμε;;;χαχαχα!!! αυτη τη μ@λ@κι@ το yutopar ποτε το σταματαμε;;;; στην κλινικη μας εχει παρα πολυ ωραιο περιβαλλον παντως!!!χαχχαχαχα μιας και την επισκεφτηκα νωριτερα τα ειδα ολα!!! και πολυ ευγενικες μαιες!!!!
να ρωτησω κατι;;;;
το κλυσμα πως σου το κανουν;;; ξερει καμια;;;
ρεεεεεε κοριτσια λετε να γεννησω προωρα μ αυτες τις κωλοσυσπασεις;;;;
αααααααααααααααααααααα αυριο μπαινω στην 30η εβδοαμαδα! στις 15 που εχω γιατρο λετε να μου κανει κι εμενα αυτο το ντοπλερ ε;

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Euxoula έγραψε:
stellaef έγραψε:
Euxoula έγραψε:Καλημερα κοριτσια κι απο μενα!Ειστε ολες καλα;Την καλημερα μου και στις φουσκωτες κοιλιτσες σας!!!!Να σας ρωτησω κατι ξερει καμια σας την προετοιμασια πριν την καισαρικη με επισκληριδιο;εννοω μπορω να φοραω τα γυαλια μου στην ολη διαδικασια;εχουν σφηνωσει τα δαχτυλιδια μου κ δεν βγαινουν πρεπει να τα βγαλω να τα κοψω δηλαδη γιατι μονο ετσι βγαινουν.ξερει καμια;
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση ειμαι λιγο ανχωμενη και θελω να φοραω τα γυαλια μου για να δω καθαρα τη μπεμπα μου χωρις τα γυαλια μου δε βλεπω τιποτα λογω υπερβολικα υψηλης μυωπιας αυτο ειναι που με ανχωνει πιο πολυ...δε θελω μολις με δει η μικρη να ειμαι χωρις γυαλια και να προσπαθω να κανω τον κινεζο σφιγκοντας τα ματια για να τη δω λιγοτερο θολα.... Sad

Μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα!
Αν πας με ραντεβου, θα σε ετοιμασουν ορο, ξυρισμα, κλισμα και μετ στο χειρουργιο σου κανουν την επισκληριδιο η οποια δεν ποναει καθολου και σου βαζουν τον καθετηρα και μετα απο λιγο το μπεμπακι αγκαλιτσα!!!!!!!Επιστροφη το δωματιο μετα την ανανηψη και 24 ωρες ξαπλα τουλαχιστον μεχρι να αεριστεις!Και πολυ διαιτα γιατι 24ωρες δεν τρως τιποτα!


ειδες δεν σου ειπα για τα γυαλια!Η κολητη μου που εχει παρα πολυ μυωπια στην αρχη της τα εβγαλαν αλλα μετα το ζητησε απο τον γιατρο της και της τα ξαναεβαλε.του ειπε πως δεν ενοιωθε καλα χωρις τα γυαλια της ,μια το αγχος της καισαρικης και η ανασφαλεια του δεν βλεπω τιποτα και την καταλαβε!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stellaef έγραψε:
Euxoula έγραψε:
stellaef έγραψε:
Euxoula έγραψε:Καλημερα κοριτσια κι απο μενα!Ειστε ολες καλα;Την καλημερα μου και στις φουσκωτες κοιλιτσες σας!!!!Να σας ρωτησω κατι ξερει καμια σας την προετοιμασια πριν την καισαρικη με επισκληριδιο;εννοω μπορω να φοραω τα γυαλια μου στην ολη διαδικασια;εχουν σφηνωσει τα δαχτυλιδια μου κ δεν βγαινουν πρεπει να τα βγαλω να τα κοψω δηλαδη γιατι μονο ετσι βγαινουν.ξερει καμια;
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση ειμαι λιγο ανχωμενη και θελω να φοραω τα γυαλια μου για να δω καθαρα τη μπεμπα μου χωρις τα γυαλια μου δε βλεπω τιποτα λογω υπερβολικα υψηλης μυωπιας αυτο ειναι που με ανχωνει πιο πολυ...δε θελω μολις με δει η μικρη να ειμαι χωρις γυαλια και να προσπαθω να κανω τον κινεζο σφιγκοντας τα ματια για να τη δω λιγοτερο θολα.... Sad

Μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα!
Αν πας με ραντεβου, θα σε ετοιμασουν ορο, ξυρισμα, κλισμα και μετ στο χειρουργιο σου κανουν την επισκληριδιο η οποια δεν ποναει καθολου και σου βαζουν τον καθετηρα και μετα απο λιγο το μπεμπακι αγκαλιτσα!!!!!!!Επιστροφη το δωματιο μετα την ανανηψη και 24 ωρες ξαπλα τουλαχιστον μεχρι να αεριστεις!Και πολυ διαιτα γιατι 24ωρες δεν τρως τιποτα!


ειδες δεν σου ειπα για τα γυαλια!Η κολητη μου που εχει παρα πολυ μυωπια στην αρχη της τα εβγαλαν αλλα μετα το ζητησε απο τον γιατρο της και της τα ξαναεβαλε.του ειπε πως δεν ενοιωθε καλα χωρις τα γυαλια της ,μια το αγχος της καισαρικης και η ανασφαλεια του δεν βλεπω τιποτα και την καταλαβε!
Ουφ αυτο θα κανω θα το ζητησω απ το γιατρο μου να μην μου τα βγαλει δε γινετε να μεινω χωρις αυτα θα με πιασει πανικος!!!Να σαι καλα σε ευχαριστω πολυ!!!!Μπου φυσιολογικα θα γεννησεις;μολις εισαχθεις για γεννα σου κανουν επιτοπου κλισμα πριν κατσεις στη μαγικη καρεκλα μεχρι να εχεις διαστολη 10 και απ οσο μου χουν πει το υποθετο ενεργει αμεσως αρα καλο θα ειναι να ξερεις που ειναι η τουαλετα.... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012-Νο 8 - Σελίδα 15 215994

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini2 έγραψε:
crazymommy έγραψε:
eirini2 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Καλημέρααααααα!!!!! Άλλη μια ζεστή μέρα (από τις τελευταίες ελπίζω!!!) ξεκινά...

Μαρία μου να ζήσετε ευτυχισμένοι!!!!!! Και με το καλό αύριο!!!

Αθανασία μου δε θυμάμαι βαθμό γήρανσης πλακούντα, αλλά στο ντόπλερ (32 εβδομάδων) μου είπε ο ντοκτ ότι είμαστε οκ και αυτό κρατάω... Τώρα, από συσπάσεις όσο πάμε είναι λογικό όντως να έχουμε κάποιες, πολλές να μην είναι, μέχρι να μπούμε στο μήνα μας τουλάχιστον!!!

Ειρήνη μου περαστικά στο μικρό!!! Και η δικιά μου χτες έκανε έναν εμετό και γενικά έχει λίγες μυξούλες και βραχνάδα. Και πώς να μην αρρωσταίνουν, με τέτοιο καιρό!!!

Θέλω να μαγειρέψω τώρα και βαριέμαι να σηκωθώ...!!!
ευχαριστω πολυ αλικη να εισαι καλα.δεν τον στελνω στον σταθμο για τις ιωσεις αλλα τελικα παλι αρρωσταινουμε.περαστικα και σε σας.το κρεβατι γιατι θα αργησει τοσο πολυ?εμας δεν μας εκαναν τα μετρα που βγαινουν τα κρεβατια στη νεοσετ.εχουμε μικρο δωματιο.

Δεν ξέρω γιατί αργούν τόσο πολύ, μας είπαν νομίζω κάπου στις 25 Οκτώβρη να φανταστείς! Ελπίζω να μην έχω γεννήσει!!!
Το θυμάμαι που μας είπες ότι δε σας κάνουν, μάλλον θέλετε μικρό κρεβατάκι, εεε; Τελικά πήγατε στο αεροδρόμιο;

Εγώ τη στέλνω παιδικό τη μικρή και προφανώς από εκεί τα παίρνει... Πέρισυ την είχα σπίτι και δεν αρρώστησε ούτε μία φορά μέσα στο χειμώνα! Τώρα που δεν έχω αυτή την επιλογή, δεν ξέρω τι θα κάνω όταν γεννήσω... Rolling Eyes
ναι θελουμε μικρο.πηγαμε στο αεροδρομιο αλλα δεν ειχε τιποτα.θα δουμε που θα καταληξουμε και για το κρεβατι.
εγω δουλευω σε παιδικο σταθμο αλλα τωρα επειδη ειμαι σε αδεια δεν τον στελνω και ουτε προκειται να παει και οταν γεννησω.περυσι τον προσεχε η πεθερα μου φετος θα ειμαστε μαζι και οταν γυρισω εγω στη δουλεια θα τον παρω μαζι.αν μπορεις καλο θα ειναι τους πρωτους μηνες να μην την στελνεις στον παιδικο γιατι θα φερνει πολλες ιωσεις και θα ειναι δυσκολα για το μωρο.ρωτα και την/τον παιδιατρο σου να δεις τι θα σου πει.

Το ξέρω Ειρήνη μου! Είμαστε σε μεγάλο δίλημμα. Από τη μία φοβάμαι τις ιώσεις που θα μου φέρνει (βέβαια, αναρρωτιέμαι κατά πόσον θα μπορέσουμε να τις αποφύγουμε αν την κρατήσω σπίτι, εφόσον βλέπει συχνά την ξαδερφούλα της που πάει στον ίδιο παιδικό), από την άλλη αν τη διακόψω θα πελαγώσω μόνη μου με τα 2 στο σπίτι. Και πώς θα την απασχολώ, θα πρέπει να την κυνηγάω και να φάει, έπειτα περνάει πολύ καλά στον παιδικό τώρα και έχει και το παρεάκι της... Αν διακόψει και την ξαναπάμε μετά θα έχουμε πάλι προσαρμογή και ποιος μου λέει ότι θα παίζει το ίδιο καλά με τα φιλαράκια της... Rolling Eyes Δύσκολη απόφαση!!!

Τελικά τίποτα στο αεροδρόμιο, ε;

Fotini77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όλα καλά Ειρήνη μου με τον γιατρό να πάνε,και εγω ξεχνούσα πολλά που ήθελα να ρωτήσω,από το άγχος να δω το μωρό και να είναι καλά Very Happy γιάυτο κ τα σημείωνα σ ένα χαρτάκι Wink Κλεοπάτρα καλές καροτσάδες με τον μπέμπη..όντως πέσανε πολλές ξάπλες,πάλι υπομονή θα πω βρε κορίτσια μου με τις συσπάσεις,τουλάχιστον τα μπεμπάκια από όλες μας είναι καλά Very Happy

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βιβιαν σιγουρα θα σ αφησουν να τα φορας για να δεις το ζουζουνακι σου!!!
ναι φυσιολογικα θα γεννησω αλλα με επισκληριδιο(εκτος απροοπτου παντα γιατι με αυτο το μωρο δε ξερω τι αλλο με περιμενει)!!! και δλδ αδειαζεις τελειως;;;; Embarassed Embarassed Embarassed και ρε κοριτσια δεν πονας οοολη εκεινη την ωρα; πως πας τουαλετα και σφιγγεσαι κι απο πανω;;;; τραγικο;;;;;
και μετα την ωρα της γεννας δε σου ρχεται απ το σφιξιμο τιποτε;;;; και μετα ποιος σε καθαριζει απ τα αιματα;;;; πολλες ερωτησεις ε;;;

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ Φωτεινη μου εχω κι εγω ραντεβου στο Ικα στις 17 κι εχω ενα αγχος για το αν θα ξεμπερδεψω που νομιζω οτι θα παω ηδη "φτιαγμενη" μην πω οτι με τα χαπακια μου τα μαγικα τα νευρα μου ειναι τεντωμενα ετσι κι αλλιως!!!χαχαχαχα
Στελλιτσα μου σημερα εχουν γενεθλια τα κοριτσακια μιας φιλης μου!! γεννησε την ιδια μερα ακριβως με 2 χρονια διαφορα!!!!!!!λες να σου κατσει ετσι;;
Αθανασια μου μηπως να μην περπατουσες τοσο πολυ;

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Euxoula έγραψε:Καλημερα κοριτσια κι απο μενα!Ειστε ολες καλα;Την καλημερα μου και στις φουσκωτες κοιλιτσες σας!!!!Να σας ρωτησω κατι ξερει καμια σας την προετοιμασια πριν την καισαρικη με επισκληριδιο;εννοω μπορω να φοραω τα γυαλια μου στην ολη διαδικασια;εχουν σφηνωσει τα δαχτυλιδια μου κ δεν βγαινουν πρεπει να τα βγαλω να τα κοψω δηλαδη γιατι μονο ετσι βγαινουν.ξερει καμια;

βαλε λαδι-ελαιολαδο- ή βαζελινη ή σαπουνι κατι τεσπα και βγαλτα.εχεις πρηστει μαλλον και δεν θα βγουν ευκολα, αλλα στο χειρουργειο δεν αφηνουν καννενα κοσμημα. καλο θα ειναι να τα εχεις ηδη βγαλει και αστα σπιτι, εγω ουτε την βερα μου δεν ειχα παρει μην την χασω. οσο για τα γυαλια, ε φανταζομαι οτι αν δεν βλεπεις καλα, θα σε αφησουν.

ελενη δεν θελω καννεναν μαζι.θελω να πηγαινουμε μονες μας.επικοινωνουμε καλυτερα και την χορταινω περισοτερο. δεν την μοιραζομαι ευκολα χιχιχχι η χαζομαμα.... Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις