Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
404 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 404 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:Να μαι κ εγωωωωω.. Αισθάνομαι ότι θα γέννησω, η τουλάχιστον θα σκάσω.. Φάγαμε ηπιαμε κοψαμε την τουρτιτσα μας κ ΤΏΡΑ κοιμιζω την μικρη που ήταν μες στην γκρίνια απόψε..όλα της φταιγανε..
Είχαμε παει κ σ/μ κ mall που ήθελα να πάρω τα δώρα για την μικρη κ κάτι πράγματα που θα " φέρει ο Μάνος" κ ΤΏΡΑ είμαι πτώμα. Εσείς πως είστε;;;

Πολύχρονη να είναι η Ειρηνούλα, ανεπίσημα σήμερα για τα προεόρτια και επίσημα στις 3 του μήνα, άντε να δούμε τελικά 3 θα έρθει και ο μπέμπης;
Καλή ξεκούραση Αννούλα μου, πάω να ζήσω το δράμα μου...το παιδάκι μου πονάει..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο μου ξενυχτισμενο... Πως είναι η μπουμπουκα σου;;; Ξέρω κ εγω ότι βοηθάει το χαμομηλι.. Βάλτο μαζί με το γάλα. Θα κανει κακά σίγουρα κ θα χαλαρώσει κ το μωρακι., κανε της καμία ζέστη κομπρεσουλα στην κοιλιτσα κ θα την βοηθήσει..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολυ καλη μου!! Ανεπίσημα!! Smile

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εννοείς κοκτέιλ γάλα με χαμομήλι μαζί στο μπιμπερό Αννούλα μου;;;;;; με τι δοσολογία από το καθένα; πχ 60ml γάλα που της κάνω με πόσο χαμομηλάκι;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Αννουλα μου την επιασε κ την μικρη σου η πανσεληνος??ολες μεσα στη γκρινια ειμαστε σημερα!!

Τινακο καλο βραδυ ευχομαι να κοιμηθητε ηρεμα κ εσεις κ η μπεμπα

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα δεις πόση αναλογία γράφει με νερό. Δηλαδή αν γράφει πχ 1 σακουλακι με 100 γρ νερό θα το κανείς με 100 μλ γάλα κ θα της δώσεις 60. Αν έχεις σε σκόνη κ εκει γράφει αναλογία. Θα υπολογίζεις το ίδιο με νερό..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσαρες μουυυυυυυυυ καλησπερα αγαπουλες μου!! πωπω πολλα νεακια τι να πρωτοσχολιασω;; θα σχολιασω τις μανουλες μας σημερα.

Ελενακι να σου ζησει και απο μενα και να το χαιρεσαι το μικρουλι σου! σου ευχηθηκα και εκτες σου ευχομαι και σημερα!

Τινη μου πως ειναι η μανουλα σου; κολικους το μωρακι σου; μιλησε με τον παιδιατρο και να κανεις οτι ακριβως σου πει για να φυγουν.. κατα τα αλλα πως εισαι; πτωμα φανταζομαι αλλα τρισευτυχισμενη Very Happy

Εμη μου στο δευτερο σου μωρακι δεν ακους κανεναν για το θηλασμο..κανεναν ομως.. τωρα μη νιωθεις ασχημα μπορεις αν με ρωτας να συνεχισεις τις προσπαθειες δινοντας του το στηθος σου και ελπιζοντας οτι θα κατεβει το γαλα σου.. διαφορετικα μια χαρουλα θα ειναι το μικρουλη σου μην σε αγχωνει..

Συμπεθερακο μας ελειψες πολυ κοριτσαρα!!! περιμενουμε να μπεις να μας πεις παραπανω λεπτομερειες για τον μπεμπη οταν εχεις ωρα!! σας κρατα ξυπνιους αποτι καταλαβα τα βραδια το νυκτοπουλι σας!! -13 σοβαρα μιλας;;;;; οεοεοοο λες να τα χασω και γω τοσο ευκολα που ειχαμε βαλει μαζι τα εικοσαρια του γκρουπ;

Σε ολα μα ολα τα αλλα κοριτσακια στελλω τα φιλια μου !!

Αννουλα ειχες καλεσμενους σημερα; ποιος γιορταζε;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ανεπίσημα γιορτασαμε τα γενέθλια της ζουζουνας μας... Γιατί τα επίσημα τα έχουμε 3/10, αλλα λόγω γεννας δεν θα μπορέσουμε να κόψουμε τούρτα...

Δεν σας είπα που τσακωθηκα σήμερα κ με την πεθερά μου.. Γκρρρ.. Ήρθε παει στο δωμάτιο κ λεει καλα το απαισιο κρεβάτι είναι αυτο; Χοντροκομμενο κ τεράστιο, κ δεν μπορούσατε να πάρετε το ίδιο με της ειρήνης.. Της λέω είναι ακριβώς τα ίδια μέτρα... Μου λεει μην με τρελαινεις, δεν είναι το ίδιο.. Της δίνω την μεσίτες κ της λέω μέτρα.. Μετράει κ είναι ακριβώς το ίδιο. Κ πετάει το κορυφαίο.. Κ που είναι το ίδιο πάλι δεν μ´αρεσει . Της πεταξα κ εγω: αν δεν σ´αρεσει μην κοιμηθεις μέσα. Εμάς μας άρεσε.. Τα νεύρααααα μουυυυυυυυυ.....

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Της έδωσα την μεζουρα ήθελα να πω.απο τα νεύρα μου δεν βλέπω τι γράφω

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εκανες και τα γιορτασατε. θα χαρηκε πολυ η μικρη σου Very Happy να σας ζησει λοιπον ανεπισημα Very Happy Very Happy

Καμια φορα καποια ατομα πρεπει απλα να μην ανοιγουν το στομα τους, μονο αυτο. να κοβεται η λαλια τους οταν πανε να το ανοιξουν και να ξεστομιζουν οτι ναναι. γιατι προφανως αυτο που ειπε ηταν ανωφελο τελειως, εκτος απο το οτι ηταν τελειως αγενης..μην ασχολεισαι καλη μ,. εσυ καλα απαντησες ας κοιμηθει μεσα και ας βρει καλυτερο να το αγορασει ομως αυτη! Ελεος!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχαχαχ μην κοιμηθεις μεσα αχαχαχαχαχαχαχ πολυ καλα της ειπες,ειναι δυνατον μωρε να ανοιγουν το στωμα τους κ να λενε τετοιες βλακειες???ηθελε ομως κατι να πει κ βρηκε οτι ειναι μεγαλη Mad Mad πως μου τη σπανε κατι τετοια

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι τίποτα άλλο, αγχωνοσασταν κιόλας που σας καθηστερησαν Λεει..πωπω μου ερχόταν να την πετάξω απο το μπαλκόνι.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vlepame tainia,kapws kalytera eimai apo grinia.To paidi mou m exei trelanei sto tarakounhma,edwmetaksy niwthw mesa ston kolpo otan kounietai san na me piezei toso p tha skasei h fouska m k tha ta kanw panw mou!!sorry e!!!
Annoula ektos apo thn koroula sou exei kai h pethera sou grinia m fainetai!!
Xristinako akoma edw k esy e??Perase h diaroia??
Xarouli ti wraia h voltitsa sthn glyfada..niwtheis kalytera kapws???

Egw re koritsia ena periergo pragma twra m epiase vradiatika n azygistw k enw proxtes hmoun +11 twra eimai +13.5 twra ayto pws egine???Peite m pws sas exei tyxei k perase na xarw...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι τίποτα άλλο, δεν ήταν κ ο δικός μου μπροστά να τα ακούσει. Άντε να του το πω ΤΏΡΑ. Πεταξα εγω κάτι μετα κ στο τραπέζι.. Πήγε η αδελφή μου μέσα να την δει κ της λέω σ´αρέσει; Μου λεει είναι τέλεια η κούνια.. Κ λέω γιατί στην πεθερά μου δεν άρεσε.. Κ μου λεει κ εκείνη, ε ναι δεν μ´αρεσε..στην κοσμαρα της εντελώς..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNA MOY!!!!!!!!!!! MΑΣ ΕΣΩΣΕΣ!!!

Με το που της κάναμε κομπρεσούλες στην 4η-5η έγινε το θαύμα!! ναααα! κάτι σκατουλάκια με το συμπάθειο! αφού βλέπαμε τη διαδικασία Live και χαιρόμασταν σαν χαζά οικογενειακώς με τους χαζοπαπούδες! Αμέσως ηρέμησε η μπέμπα, τώρα τη βάλαμε να ξαπλώσει και ελπίζω να κοιμηθεί! Το ζεστό τελικά έκανε δουλεια! Χίλια ευχαριστώ!

Χριστινάκι μου όμορφο! Πηνελόπη μου και Χαρούλα και πάλι καλό βράδυ!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η πεθερά σου Άννα μου θυμίζει τη μάνα μου. Μερικές φορές πετάει κάτι τέτοια. Ειδικά όσο περνάνε τα χρόνια γίνεται και πιο αγενής. Σήμερα πάλι μ΄έκανε παρατήρηση για το σεντονάκι που έχω στο καρότσι (το οποίο παρεπιπτόντως δε φαίνεται γιατί έχω και κουβερτούλα από πάνω πάρα πολύ όμορφη) ότι δεν είναι ωραίο και έπρεπε να πάρω ένα από τα κεντημένα που έχω για την κούνια. Έλεος, σε ποιον αιώνα ζούμε;
Προσωπικά όταν κοιτάζω μέσα σε ένα καρότσι κοιτάζω το μωρό και όχι τα προικιά. Έχω άδικο ρε κορίτσια;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καταρχην να ζησεις και αποδω ομορφη μου!! και οτι ποθεις ολοψυχα ζουζουνα μου!

Κοριτσακι μου ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ αλλο για τα κιλα. γινεται φυσικα αυτο που λες και να στο εξηγησω! Ειναι υγρα αγαπη μου. αυριο μπορει να ζυγιστεις και να εισαι συν 10. ξερεις ποσες φορες μου ετυχε και μενα και σε αλλες εγκυουλες; οσο αφορα τον μπεμπη σου ενα θα πω. Ξερει οτι ειναι τα γενεθλια σου και σου λεει η μαμα δε κλαπαρε ακομης, θα της κανω την κοιλια εγω μια ντισκο να τα γιορτασουμε Very Happy  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 9 130627  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 9 130627  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 9 130627  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 9 130627  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 9 130627

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Διαβάσες πριν την βικυ;;;-13 κιλά σε 1 εβδ.. Άρα μην σκας, θα τα χάσεις εύκολα..είσαι κ αθλητικός τύπος..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 9 130627  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 9 860530  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 9 130627
χρονια πολλα κ απο εδω καλη μου κ με το καλο ο Σωτηρακης!!

ναι ειμαι λιγο καλυτερα αλλα η κοιλια τα ιδια..στην τσιτα!!
αυτα που νιωθεις τα νιωθω κ εγω νομιζω οτι αν βαλω το χερι μου θα πιασω το κεφαλι του!!
οσο για τα κιλα εχει τεραστια διαφορα που ζυγιστικες βραδυ ,ζυγησου το πρωι κ θα εισαι οκ στανταρ

Αννουλα κ απο εμενα ανεπισημα χρονια της πολλα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mmallon ta xanei h Viky kai ta pairnw egw Razz

Koritsia sas eyxaristw gia tis eyxes sas sto fb, kapws kollaei twra k oute like den mporw na pathsw!Eyxomai k se sas o,ti kalytero skefteste kai oneireyeste na pragmatopoihthei kai na erthoun k alla k alla k alla k alla...

Anna h pethera mou thymizei k thn dikh mou mama..xaxaxaxxa se ola exei apopsh,kai to vraki sou na ths deikseis tha sou proteinei kati allo..ela mhn dineis shmasia,hthele kati na pei to eipe asthn na koureyete!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινη μου, χαίρομαι που βοήθησε κάπως!! Άντε κοιμηθειτε όσο προλαβαινετε!! Φιλακια πολλα!!

Δεσποινουλα, αγένεια δεν λες τίποτα.. Ασε που μου πέταξε προχθές : θα σου φέρω μια κουβερτουλα που είχα στον σταύρο.χα σιγά μην βάλω του παιδιού κουβερτουλα 36 χρόνων...δεν είμαστε στα καλα μας.. Κ τα κεντητα που του έδωσε του άντρα μου μόλις παντρευτηκαμε τα έχω κάτω απο το κρεβάτι σε βαλίτσα. Δεν πρόκειται ποτε να τα χρησιμοποιηησω.. Τσάμπα χώρο πιάνειΕλπίζω κάποια στίγμη να τα φάει σκορος..


Πηνελοπη μου χρονιαααααααα πολλααααααα!!! Να τα εκατοστησεις κ με το καλο ο μπεμπακος!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sas Eyxaristw tooooosoooo poly!!!!

Kala Anna einai idies..ti zedio einai pethera??Karkinos??? K emena m efere sedonia gia to mwro p eixe krathsei apo emas k mou eipe na mhn parw alla!!!axxaxaxaxaxxaxa

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιχθυς νομίζω.. Αλλα τα ίδια να μην πω είναι..καλα ας την φέρει, ξέρω που θα την βάλω κ αυτήν..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια πεφτω για ύπνο να φύγει η παλιομερα που το μόνο ευχάριστο ήταν η γιορτουλα της μικρής μου..
Ελπίζω αύριο να ξημερώσει μια καλύτερη μέρα!!
Σας φιλώ!! Καληνύχτα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kala ayto den to kanei apo kakia omws kai einai gluko p exei krathsei thn kouvertoula t adra sou,alla edaksei oti den tous kovei den tous kovei!!
Egw gia ta genethlia ths mikrhs sou tha sou eyxythw mia mera prin mpeis mesa gia na eyxhthw oloklhro to katevato gia korh-gio -genna klp

Despoina se ena karotsi to mwro vlepeis exeis dikio alla ksereis otan o antrwpos trwgete me ta rouxa tou etsi einai,Emeis na ta thymomaste ayta mhn kanoume pote ta idia sta paidakia mas!

Annouli kalh ksekourash :****  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 9 315810

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις