Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
528 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 528 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παντως αυτο που εχω καταλαβει εγω με τον θηλασμο ειναι οτι το πιο σημαντικο ειναι η ηρεμια γυρω σου και η αυτοπεποίθηση σου! Ργω ξεκινησα χωρις μα εχω στο μυαλο μου ποσο του δινω ή ποσο θα χασει, λαθος νο1 στο μαιευτηριο με επηρέασαν οτι δεν φτανει το δικο μου κ πρεπει μα δωσω ξενο να μην κανει ικτερο, λαθος νο2 σπιτι μου με την ησυχια μου ενω αρχικα τα πηγαινα καλα, οταν αρχισε να μειώνεται η ππαραγωγη μου ειχς συνεχεια τον αντρα μου να με πιεζει να δωσουμε συμπλήρωμ α γαι να μην πειναει το μωρο, λαθος νο3 η παιδιατρος με πιεσε οτι μεχρι 10 ημερων πρεπει να εχει ανακτησει το αρχικο του βαρος, πραγμα μαθηματικα αδυνατο κ της το ειπα! Αλλα ολα αυτα με οδηγησαν να δινω ολο κ περισσοτερο μπουκαλι... Με αποτελεσμα τωρα να μην εχω σταγονα!

Στο επομενο δεν ακουω κανεναν!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mageireyw taytoxrona koritsia k eimai ths kathysterhshs!!
Mpiftekia kotopoulo k xwriatikh.

Loipon Elenaki katarxhn k pali na sou zhsei!!Mhn anxwnesai etsi einai oi epemvaseis tha exeis pono, sydoma omws tha eisai mia xara,thelei ligo xrono to swma sou gia na antapekselthei.
Gia to gala den kserw na sou pw,mono na sou pw oti k na ginei na mhn anxwnesai k na mhn stenaxwriesai.

Despoina!!!!!Ti omorfh p exei ginei ayth h mikrh sou pote prolave k ekleise mhna ..apisteyto m fainetai,den exw diavasei ta nea sou,me ta gypsakia poso kairos mas emeine???kodeyoume??.

Re koritsia ti zesth einai ayth???Ma gia onoma pia..mas tarakse ayto to kalokairi!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντωνη συγνωμη αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω που ηθελες να καταλήξεις? Εχεις ποσταρει το μηνυμα σου σαν πολυ σημαντικο σε ολες τις ομαδες μας... Τελικα τι ειναι αυτο που θες να μας πεις????

Με το καλο ευχομαι τα παιδακια σου...

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Iokasti27 έγραψε:Κοριτσια γεια σας! Εχω ταλαιπωρηθει λιγακι γιατι ποναω πολυ! Ουτε πλαι στο κρεβατι μπορω να γυρισω κ με δυσκολια σηκωνομαι! Εσεις που κανατε καισαρικη ποτε καλυτερευσατε;
Επισης με θηλασμο εχω προβλημα. Η μικρη πιανει τη θηλη
Κ κοιμαται. Εχασε 50 γρ. Εχω αγχωθειι
Φωτο σας χρωστω οταν παω σπιτι!
ελενάκι μου να σου ζήσει το κουκλι σου και να εισαι κι εσυ γερή!μην αγχωνεσαι για τα γραμμαρια που χανει ειναι φυσιολογικο και εγω την πηρα απο το νοσοκομειο 150 γρ λιγοτερο.το ιδιο και το πρωτο μου παιδι.παντα χανουν!και για τον θηλασμο θελει χρονο και προσπάθεια γιατι δεν ξέρουν ουτε αυτα ουτε οι μανούλες την πρώτη φορά!αν θελησεις να δώσεις και ξένο να θηλαζεις πρώτα όσο έχεις και μετά το ξένο.ετσι θα κατέβει και το γάλα σου και θα συνηθισει και το μκρουλι σου.εγώ της έδωσα ξένο στο νοσοκομειο γιατι απο το σάββατο που γέννησα το γάλα κατέβηκε δευτέρα απόγευμα,αλλα πάντα την έβαζα να στο στήθος πρώτα και μετά το ξένο!σιγά σιγά θα μάθετε τους ρυθμούς σας και οι δυο!φιλια και ό,τι θέλεις εδώ είμαστε!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emako o K.Antwnhs apla hthele kapou na ta grapsei,den eixe skopo gia dialogo ap oti pianw!

Edwmetaksy esy thelw na sou pw mhn kathesai k skeftesai ti den phge kala..etsi htan na ginei,etsi egine,sto epomeno tha ksereis akrivws ti thes k pws to thes alla twra ayto p exei shmasia einai na einai xarwpos k ygeihs o mallias kai h mama tou hremh!Edwmetaksy ayto to mallias tha mou meinei to kserw,tha to vaftisete to paidi k egw akoma etis tha to lew!!!

Foteinoula!!!Teleiwses me tis doulitses sou???
Sernomai egw shmera,niwthw pio varia apo pote.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου μια απο τα ιδια κ εγω οχι μονο βαρια αλλα εχω τα παντα αφου με πιασαν κ τα κλαματα δεν ξερω τι με εχει πιασει!!δυσπνοια εχω,καθομαι με ενοχλει η κοιλια σηκωνομαι κοραζοντε τα ποδια μου κ η μεση μου δεν ξερω ειμαι χαλια!! Sad Sad

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Perimeneis k esy n adiathetiseis???
Xixixixi egw etsi akrivws niwthw alla se megalyterh edash..mwre mhpws ienai p zestane ksana toso o kairos,ti na pw..ena mayro xali oute mexi to s/m den thelw na pame,oute soutien den mporw na foresw shmera apo thn dysforia.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σουτιεννν??ουτε καν να το σκεφτω δεν θελω,ολο το μεσημερι ειχα κλιματιστικο κ μολις το εκλεισα με επιασε παλι δυσπνοια!εχω κ ενα βαρος στο κεφαλι ασε σου λεω χαλια!!κ αυτο με τη ζεστη ρε παιδι μου..εχουν σπασει τα νευρα μου!! Mad Mad

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://mamagwgw.com/?p=1918 koita Xarouli tha s aresei!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ομορφαααα ειδικα αυτο με τις σαγιοναρες κ τα αλλα 2 με τα τουλια

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon prepei na paw s.m opwsdhpote,tha erthei kanenas anthrwpos ayrio sta genethlia k den exw oute xymo sto spiti.Paw k erxomai na kous-kous h na ksaplwsw to kormi mou to fidisio xaxaxaxax.
Xara ypomonh!! A/c k katse kapou ke psila ta podia,pies k polla ygra drosera,emena me vohthaei,Epishs..ayto to stefani me ta xrwmatista toulia...teleio?????

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρούλα και πηνελοπάκι μου κι εγώ σερνομαι πόσο μάλλον εσείς καλές μου!είναι μαλλον από την ζέστη και την υγρασία αυτό το χάλι μας!δεν έχω τελειώσει ακόμα..μου έφερε η αδερφή μου με την μαμά μου την συρταριέρα της μικρής και την έφτιαχνα και έβαλα και φαγητό.μένει σφουγγάρισμα σαλονιου-κουζίνας,σκούπισμα-σφουγγάρισμα σκάλας εισόδου και η εξώπορτα καθάρισμα!που θα πάει θα τελειώσω κάποτε.θέλω να φτιάξω και μια δόση κεκάκια γιατί θα έχω κόσμο αυριο!ααααχχ χαρούλα μου με κατέστρεψες με τα κεκάκια! pig pig

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Πηνελοπη μου πηγαινε να παρεις κανενα πραματακι να εχεις για κερασμα!!ειναι τελιο αυτο το στεφανακι!!κ εμενα μου ειπε ο Γιαννης να παμε σε μια εκθεση στο Φαληρο για θερμανση κ τετοια κ λεω να παω μπας κ ξεσκασω λιγο!!
Φωτεινουλα μου χαλαρωσε λιγακι κ εσυ λεχωνα εισαι κοριτσακι μου απο το πρωι εχεις ξεπατωθει γιατι δεν πηρες μια γυναικα να σε βοηθησει λιγακι??
ναι αλλα ειναι ωραια τα μαφινς εεε??

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρουλάκι εσύ λες να χαλαρώσω???χαχαχαχ
καλό κι αυτο!!!εσένα που θα βγει με ξεσκονόπανο στο χέρι????χαχαχαχ
μωρέ θα έπαιρνα γυναίκα αλλα έχω να βάλω πράγματα στην θέση τους που βγηκαν απο το δωμάτιο της μικρής που το είχαμε πριν γραφειό-σιδερωτήριο-απλωτήριο-αποθηκη κτλ.αρα έπρεπε να το κάνω μόνη μου και ήταν και πολύ χάλια το σπιτι γιατι δεν εχω καθαρίσει 2 βδομάδες τώρα και σημερα εκλεινα 3 γιατι ήμουν κομματια με την κοιλια στο στομα!το άλλο σκ έχω κανονισει να έρθει πάλι η γυναικα για να κάνω γενική και στην κουζίνα!
όσο για τα κεκάκια δεν μπορώ να σταματήσω να τα φτιάχνω και να τα τρώω φυσικά και τα έχουν φτιάξει και 3 φίλες μου ήδη!!θα φτιάξω και αύριο 2 δόσεις γιατί θέλει να κεράσειτην δευτέρα ο μικρός στην τάξη του για την μπέμπα του το μανάρι μου!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιλουμπάκια και μανούλες καλησπέρα....βγηκαμε΄εδώ και 2 μέρεςκαι παλευούμε να μπούμε σε πρόγραμμα...ένα θα σας πώ να κοιμάααααααστε όσο μπορείτε κόψτε το στον ύπνο....!!!ΜΕ πονάει λίγο ακόμη η καισαρική...αλλά σε γενικές γραμμές είμαι καλύτερα.....!!!!Όσο για τα κιλά ένα θα σας πώ σήμερα ζυγίστηκα και είμαι -13 κιλά παρακαλώ...!!!Δεν διάβασα νέα σας να με συγχωράτε...τα φιλιά μου σε όσες γενήσανε...μόλις φτιάξει το πρόγραμμά μας θα μπαίνω συχνότερα....!!Φιλάκια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικομαμα φωτο βαλε του μπεμπουληηηη.......

Μια χαρα με τα κιλα!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπέρα κι από μένα!

Αγάπες μου ίσα ίσα διάβασα 6 σελιδούλες αλλά δεν προλαβαίνω να σας γράψω και πολλά γιατί τα ποναλάκια της μπέμπας και οι αυπνίες μας καλά κρατούν νύχτα μέρα. Σήμερα της αλλάξαμε το γάλα με ένα άλλο υποαλλεργικό, ελπίζω να δούμε διαφορά..Έχω αγχωθεί εντωμεταξύ από χθες γιατί η μπέμπα έκανε μια σταλίτσα κακάκια σε ένα 24ωρο, μόνο για τσισάκια την αλλάζω. Από βδομάδα στην παιδίατρο αλλά αν δω τα ζόρια θα την πάω στο νοσοκομείο, δεν μπορώ να την βλέπω να υποφέρει καθόλου..κι εκεί που λέγαμε να πάμε βόλτα στης γιαγιάς - πεθεράς αύριο..

Το μόνο που κατάφερα είναι να την αφήσω το πρωί για μια ωρίτσα με το Μάνο να πάω για ένα πεντικιούρ η μάνα κι εκείνο με πέντε τηλέφωνα να δω τί κάνουν σπίτι. Από την ώρα που γύρισα η μπέμπα γκρινιάζει και δεν κοιμάται όλη μέρα τώρα..

Διαβάζω ότι είστε όλες καλά, απρόοπτα γεννητούρια δεν είχαμε, άντε από βδομάδα με το καλό θα γεμίσουμε μωράκια!

Βικάκο και Έλενά μου καλή λοχεία, χωρίς πολλές αυπνίες!! Μαριανθάκο καλώς να υποδεχτείς το μπεμπάκι!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 8 654316

Στις υπόλοιπες τα φιλιά μου, σας πεθυμώ αλλά δυστυχώς δεν προλαβαίνω να μπαίνω..σας σκέφτομαι όλες!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gyrisame k emeis,drama h katastash mou mono na griniazw thelw..MONO!!
K ayto ekeimesa einai poly hsyxo,ti skarwnei pali??K h koilia mou san na megalwse shmera poly k ksafnika me ponaei k h mesh mou k gia prwth fora sthn egkumosynh mou exw k prismena podia!!Grrrrrrrrrr

Viky!!!-13???aera ta phres aera ta xaneis,o metavolismos sou einai teleios!!!
Vale mas foto opote mporeis na doume ton mpemph!!

Tinh megeia ta nyxakia!

Foteinh eisai esy twra lexwna?Ma ti douleies exeis kseshkwsei!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τινάκο μου και το μωρο μιας φίλης μου είχε το ιδιο θεμα με τα κακακια και της είπε η παιδιατρος οτι το κάνουν καμια φορα.για μια μερα δεν πειράζει της φίλης μου ήταν 3 και μετά δεν την προλάβαινε την μικρή.η γιατρός σου τι σου είπε??
πηνελοπακι μου όπως με λέει μια φιλη μου εγώ είμαι χελώνα τώρα χαχα;χαχ.σταμάτησα γιατι τα επαιξα και θα κάνω αύριο την σκάλα και την πόρτα της εισόδου και τα μαφινς!
βικάκι μου να σου ζήσει το νινακι σου να είστε ολοι γεροι!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
Ίνα, δεν είναι πολύ μικρός ακόμα ο δικός σου για να τον βάλεις πρόγραμμα; Αυτό με το 3ωρο μου το είχε πει και μένα η παιδίατρός μου στο πρώτο παιδί αλλά μετά τις 40 μέρες με 2 μήνες αφού πρώτα έχει εδραιωθεί ο αποκλειστικός θηλασμός.

Δεσποινιω μου η γιατρος εννοουσε οτι αν δεν ξυπναει στο 3ωρο να τον ξυπναω να τον βαζω στο στηθος... ετσι θα εδραιωθει πιο ευκολα και γρηγορα ο θηλασμος ...


Η ΓΙΩΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ?!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ... μολις τελειωσα τις δουλειες και ειπα να δω τι κανετε ----λες και με ειδε ο μικρος που εκατσα και ξυπνησε αλλα ετρεξε ο μπαμπας μας .... Smile

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά με δέρνει τόση γκαντεμιά που την κληρονόμησα και στο παιδάκι μου, τί να πω; από την 4η μέρα κολικούς;;; Την πήρε ο Μάνος να την ηρεμήσει γιατί εγώ έχω τρελαθεί από το κλάμα της και να μην μπορώ να κάνω τίποτα..
Φωτεινούλα, μακάρι να μην είναι τίποτα, προφανώς το ότι δεν κάνει κακάκια έχει να κάνει και με τη γκρίνια της. Η γιατρός μου είπε να της βάλω λίγο ελαιόλαδο με ένα βαμβακάκι στο κωλάκι της και αυτό θα τη βοηθήσει..για να δούμε..

Το κατάντησα το θέμα μαμαδο-γκρίνια, αλλά είμαι απεγνωσμένη! να με συγχωρέσετε..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινακι ουτε εμενα κανει τα κακα του.. χτες το μεσημερι ηταν σχεδον 3 24ωρα, τελικα αλλαξαμε γαλα, η παιδιατρος μας εδωσε ενα για την δυσκοιλιοτητα και προσθετουμε κ λιγο χαμομηλακι.. χτες με το που ηπιε πρωτη φορα, τα εκανε 2 φορες... σημερα παλι τιποτα!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχ Φωτεινη μου γελασα με το ξεσκονοπανο στο χερι Razz Razz Razz

Βικακι ξερεις ποσες φορες το εχω σκεφτει αυτο που λες για τον υπνο αλλα ελα που η αυπνια κ η δυσκολια με την κοιλια παει συνεφο!!
τελεια με τα κιλακια σου,εφυγαν κιολας 13 εισαι παλι μοντελακι!!περιμενουμε φωτο απο τον παιδαρο!!

αχ Τινακι μου εσυ μαμαδογκρινια κ εγω εγκυογκρινια τι να κανουμε θα μας υπομενουν τα κοριτσακια γιατι μας καταλαβαινουν παρολα αυτα!!ελπιζω να ηρεμησει το κοκακι κ να χαλαρωσετε κ εσεις!!να μας πεις νεα κ απο τη μαμα!ναι??

Πηνελοπακι μια απο τα ιδια σε λεω θελω να τσιριξω αλλα απ΄οτι ειδα εχει κ πανσεληνο αρα καποια τα δικαιολογισα αμεσως!!

εμεις πηγαιναμε στην εκθεση στο Φαληρο κ γινοταν ο χαμος κ τελικα βρεθηκαμε Γλυφαδα πηραμε ενα παγωτακι στο χερι κ καναμε βολτες στις βιτρινες φυσικα με το ενα χερι επιανα το παγωτο κ με το αλλο μια την κοιλια κ μια τη μεση,μιλαμε ειμαι τουμπανο δεν παει αλλο η κοιλια νομιζω confused

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μαι κ εγωωωωω.. Αισθάνομαι ότι θα γέννησω, η τουλάχιστον θα σκάσω.. Φάγαμε ηπιαμε κοψαμε την τουρτιτσα μας κ ΤΏΡΑ κοιμιζω την μικρη που ήταν μες στην γκρίνια απόψε..όλα της φταιγανε..
Είχαμε παει κ σ/μ κ mall που ήθελα να πάρω τα δώρα για την μικρη κ κάτι πράγματα που θα " φέρει ο Μάνος" κ ΤΏΡΑ είμαι πτώμα. Εσείς πως είστε;;;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:Τινακι ουτε εμενα κανει τα κακα του.. χτες το μεσημερι ηταν σχεδον 3 24ωρα, τελικα αλλαξαμε γαλα, η παιδιατρος μας εδωσε ενα για την δυσκοιλιοτητα και προσθετουμε κ λιγο χαμομηλακι.. χτες με το που ηπιε πρωτη φορα, τα εκανε 2 φορες... σημερα παλι τιποτα!!


Εμάκο μου πολύ γκρίνια, πολύ κλάμα, μου'ρχεται να αρχίσω να κλαίω κι εγώ μαζί της! το χαμομηλάκι πού βοηθάει; κάνει δηλαδή να πιει κάτι άλλο εκτός από το γάλα;

Χαρά μου κι εγώ τη μέρα που γέννησα έλεγα δεν πάει άλλο, ο αφαλός μου ήταν τσίτα..αφού απορώ πως δεν έκανα ραγάδες με τόσο τράβηγμα..γέμισε την τώρα που μπορείς με τις νοστιμιές σου γιατί στη μετά γένας φάση ούτε νερό προλαβαίνω να πιω, όχι να φάω..

Καλό βράδυ κορίτσια σε όσες ίσως είναι μέσα ή μπουν αργότερα..σαββατόβραδο σήμερα και κάνει ησυχία Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις