Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ηξερα δεν το ηξερα??????????
ηρθαν τα πραγματα κ αντι για παντα κ στρωμα αλλαξιερας,ηρθαν 2 στρωματα αλλαξιερας.. Twisted Evil Twisted Evil

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Καλημερα κι απο μενα μετα ποα μια δυσκολη νυχτα!!! Ολο το βραδυ πονακια ειχε η μικρη..... Sad Sad
Κι γω δεν τα πιστευω αυτα με τα μπιμπερο ολα κατα των κολικων γραφουν......
ΈΜι μου γιατι θα κόψεις τον θηλασμό?....εγω παντως παρατηρησα οτι με το δικο μου το γαλα εχει λιγοτερα πονακια γιατι το χωνευει πιο ευκολα και ενεργείτε κατευθειαν...μονο και μονο για αυτο το προσπαθω ακομα αλλα δινω και συμπληρωμα γιατι καμια φορα δεν της φτανει το δικο μου.

Δέσποινα δέν έχω γάλα, μου σταμάτησε ξαφνικά την δευτέρα το πρωί, κ από τότε δέν έχει ξαναρθει, έβαλα κ θήλαστρο τίποτα δέν έγινε. Το μωρό βαρέθηκε να παιδευεται στα χαμένα, ρώτησα κ τον γιατρό κ μου είπε ότι δέν νομίζει ότι θα έρθει!
Τι να κάνουμε συμβαίνουν αυτά! Μακάρι να ταν αλλιώς

εμη μου,μηπως ειναι απο το αγχος σου?

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλά θυμάσαι Χαρουλίτα μου!

Κορίτσια αν τα παιδάκια σας έχουν κολικούς θα πρέπει να τα βάζετε να κοιμούνται με τον κορμό του λίγο ανασηκωμένο.
Δηλ βάλτε στη πάνω μεριά του στρώματος (κάτω απο αυτο) τους μια πετσέτα διπλωμένη ή ένα μικρό μαξιλαράκι για να μην παλλινδρομεί το γάλα που πίνουν και πονάνε

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άννα μάλλον το άγχος ήταν, ενώ πηγαίναμε πολύ καλά, έσπασα ένα ράμμα μΕ μιααπότομη κινηση κ πρηστικα, κ μέχρι μα πάω στον γιατρό να με δει, έκανα σκέψεις ότι θα μου δώσει αντιβίωση κ πάει ο θηλασμός κ τέτοια.. Κ τελικά όντως τελείωσε!
κ πλέον υο μωρό δέν πιάνει καθόλου στήθος! Δέν πείραζεΙ κ εγω με ξένο μεγάλωσα κ 1.73 έγινα!!! (αυτό σκέφτομαι για να με παρηγορησω!)

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:το ηξερα δεν το ηξερα??????????
ηρθαν τα πραγματα κ αντι για παντα κ στρωμα αλλαξιερας,ηρθαν 2 στρωματα αλλαξιερας.. Twisted Evil Twisted Evil

Καλά δέν παίζονται!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου εχω νεα απο τη Μαριανθη μπηκε σημερα γιατι βρηκε μονοκλινο κ αυριο το πρωι με το καλο θα γεννησει αλλα δεν εχει δικτυο λεει κ στεναχωριεται!!εχετε τα χαιρετισματα κ τα φιλια της!!

Στελλιτσα μου δεν το πιστευω οτι θυμαμαι... Rolling Eyes Rolling Eyes εγω ουτε τι εφαγα χθες θυμαμαι χιχιχιχι!!

Εμη μου μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου σημασια εχει να ειναι καλα ο μπομπιρας!

Δεσποινουλα κ εσυ υπομονη με τη μπουμπου κριμα ειναι η καημενουλα μωρε!!

Αννουλα ε ειναι για πολυ βρησιμο τα ζωα ωραια παραγγελια γραψανε!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:το ηξερα δεν το ηξερα??????????
ηρθαν τα πραγματα κ αντι για παντα κ στρωμα αλλαξιερας,ηρθαν 2 στρωματα αλλαξιερας.. Twisted Evil Twisted Evil

καλημέρα αννούλα μου!καλά οι άνθρωποι δεν παίζονται!να τους ξεχέσεις κανονικά με τέτοιο παίδεμα που σου έχουν κάνει!να κανονίσουμε να βρεθούμε για καφεδάκινα γνωριστούμε και από κοντά όταν γεννήσεις με το καλό γιατί μένουμε κοντά.το πατρικό μου λυκόβρυση και το σπιτι μου νεα κηφισιά!
και στα υπόλοιπα κοριτσάκια καλημέρα!
κάνω δουλειές αλλα σταματάω που και που για ξεκουραση και σας διαβάζω.ακόμα δεν έχω ανακτήσει πλήρως τις δυνάμεις μου λόγω της αιμορραγίας.σας φιλώ!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα το καταλαβα για την μαριανθη!! Very Happy με το καλο μαριανθη μου!!

ασε χαρα μου,παραγγελια ειναι γραμμενη σωστα,οι αχρηστοι στην αποθηκη ομως δεν ξερουν να κανουν την δουλεια τους. Twisted Evil

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:
ANNAST έγραψε:το ηξερα δεν το ηξερα??????????
ηρθαν τα πραγματα κ αντι για παντα κ στρωμα αλλαξιερας,ηρθαν 2 στρωματα αλλαξιερας.. Twisted Evil Twisted Evil

καλημέρα αννούλα μου!καλά οι άνθρωποι δεν παίζονται!να τους ξεχέσεις κανονικά με τέτοιο παίδεμα που σου έχουν κάνει!να κανονίσουμε να βρεθούμε για καφεδάκινα γνωριστούμε και από κοντά όταν γεννήσεις με το καλό γιατί μένουμε κοντά.το πατρικό μου λυκόβρυση και το σπιτι μου νεα κηφισιά!
και στα υπόλοιπα κοριτσάκια καλημέρα!
κάνω δουλειές αλλα σταματάω που και που για ξεκουραση και σας διαβάζω.ακόμα δεν έχω ανακτήσει πλήρως τις δυνάμεις μου λόγω της αιμορραγίας.σας φιλώ!

ναι αμε,να βρεθουμε!κ εγω στα συνορα με λυκοβρυση μενω!κ κηφισια πηγαινουμε τουλαχ. μια φορα την εβδ,για περπατημα!να κανουμε καροτσαδα!!

ακουστε να δειτε,δεν φτανει που καναν λαθος,πηραν τωρα τηλ κ ειπαν οτι ο οδηγος επρεπε να παρει πισω μαζι του το λαθος κομματι κ να στειλουν απο εβδ με κουριερ το σωστο. κ επρεπε να μυρισουμε τα νυχια μας για αυτο.κ τον ρωτησε η μανα μου τον αχρηστο,μηπως πρεπει να τα παρετε μαζι κ ειπε οχι.. αχ θεε μου,ποσο ασχετος πρεπει να εισαι?θα τους βαρεσω.
περιμενω παλι τηλ να μου πουν τι θα κανουμε τωρα,γιατι εγω δεν ξαναπαω απο κει,αυτο ειναι το μονο σιγουρο.
να τσακιστουν κ να φερουν την δευτερα. Twisted Evil

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε Άννα έλεος!
Σε τι άχρηστους έπεσες?

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια ...  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 5 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 5 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 5 417472

Νικολετα μου ... πολυ ομορφος ο μικρος σας να σας ζησει !!!

Τινη μου ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ... απλα προσεξε πως θα ντυσεις την μικρη τωρα που εχει ηλιο μην ιδρωσει και κρυωσει ... η γιατρος μου ειπε το πρωτο τριμηνο αν παθει οτιδηποτε ... κρυωμα-πυρετο κτλ δεν μπορει να παρει τπτ ...ντεπον αντιβιωση κτλ ...παμε ντουγρου νοσοκομειο και μενουμε κιολας ...ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ !!!!

Για το πουλακι συμφωνα με την γιατρο μας : τον πρωτο χρονο δεν το πειραζουμε ... μπορουμε οταν κανουμε μπανιο να το κουναμε οσο παει απο μονο του και να το πλενουμε χωρις να το τραβαμε παραπανω γιατι δεν κανει !!!

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ - ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 5 417472

Στελλιω μου ...  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 5 417472

ΑΝΝΑ ΚΑΚΩΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΠΙΣΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕ ...ΚΟΥΝΙΕΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΑΝΤΟΥ !!! ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΗ !!!!ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριανθη μου με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ινακι μου!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 5 417472 ασε,αν ειχα κουραγιο να παω να ψαξω,αυτο θα εκανα,τωρα την στησανε πια. αλλα θα παρω τηλ μεχρι τις 3 να τους ξεχ@σω πατοκορφα. Twisted Evil

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ταισμα, αλλαγμα υπνος και επανηλθα!!!
Κριμα μωρε Εμυ....καλα και γω δεν ξερω ποσο θα αντεξω με το θηλασμο δυσκολη υποθεση τελικα....
άννα πως με εκνευριζει όταν περιμενω κάτι πως και πως και μου στελνουν κατι άλλο  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 5 654655  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 5 654655
Στέλλα το κανω αυτο για τους κολικους όπως και αλλα που μου ειπε ο γιατρος αλλα τιποτα μωρε η καημενη οταν την πιανει τσιριζεικαι δεν κοιμαται....

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημερα εχω πολλα νευρα,θελω να πλακωσω καποιον Twisted Evil απο το πρωι περασαν 30 ατομα κ με ρωτησαν αν γεννησα.. μα τι θα γινει πια?χωρο τους πιανω???

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:σημερα εχω πολλα νευρα,θελω να πλακωσω καποιον Twisted Evil απο το πρωι περασαν 30 ατομα κ με ρωτησαν αν γεννησα.. μα τι θα γινει πια?χωρο τους πιανω???


ΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑ

ΑΝΝΑ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΓΕΝΝΗΣΣΣΣΣΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ affraid


ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εδω μολις με βλεπουν καποιοι μου λενε,παλι εγκυος εισαι??? λες κ ειμαι καθε χρονο εγκυος.. Twisted Evil δεν κοιτανε τον κ@λ@ τους κ ασχολουνται με το δικο μου πιπι???

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Ινα μου με τον γλυκουλι τον γιοκα σου!!

κοριτσια εγω γενικα σερνομαι απο το πρωι!κανω μια δουλεια για 5 λεπτα κ νομιζω οτι θα πεσω κατω κ καποιες στιγμες με ποναει η μεση μου σαν να μου ξεριζονουν κατι,να πω την αληθεια εχω αγχωθει κιολας μηπως ειναι τιποτα κακο!!λετε να γενναω κ να μην το καταλαβαινω?? Rolling Eyes Rolling Eyes

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαρα μου  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 5 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 5 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 5 417472

πρεπει να αρχισεις να χαλαρωνεις λιγο απο την ορθοστασια και γενικα την κουραση !!!

πονο στην μεση ειχα και εγω πολυ καιρο πριν γεννησω ... εχει να κανει με πολλα ...λιγο τα παραπανω κιλα λιγο η κουραση λιγο οτι οντως προετοιμαζεται το σωμα σου

πιες ενα χυμουλι ... το σιδηρο σου να πινεις κανονικα μηπως εχει πεσει ο αιματοκριτης σου και ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ...ειναι το μονο για το οποιο μου φωναζε ο γιατρος μου ...ΠΙΣΤΕΨΕ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΒΡΕΙ Η ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΤΩΜΑ !!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:λετε να γενναω κ να μην το καταλαβαινω?? Rolling Eyes Rolling Eyes

ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΑΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ !!! Very Happy

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σε όλα τα κοριτσούδια!!!!
Τί μου κάνετε;;;;
Αννούλα έλεος πια με τους άσχετους έμπλεξες,θέλουν πολύ μπινελίκι!!!!και όσοι σου λένε για την εγκυμοσύνη κι αν γέννησες,θα τους λες,ναι εγώ και ηΖυγούλη είμαστε!!!χαχαχαχα!!!!
Χαρούλα πες την μπουμπού σου μην βγει ακόμα,είπαμε να περιμένει και την δικιά μου να κάνουνε παρέα!!!!!
Μαριανθάκο μου με το καλό να έρθει το νινί σου!!!!
Σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια φιλούθια!!!!
Κι εγώ είμαι στο κομμωτήριο!Επιτέλους θα γίνω άνθρωπος!!!!!Και μάλλον αρέσει και στην κόρη μου,γιατί με έχειτρελανει στην κλωτσιά!!!!Θα σας στείλω και φώτο!!!!φιλάκια,θα μπαίνω να σας διαβάζω!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχ Ινακι μου για να λες εσυ θα το καταλαβω τοτε ειμαι σιγουρη!!
αυτο σκεφτομουν σημερα κ λεω φαντασου να μου ερθει να γεννησω τωρα με τετοια κουραση που εχω ηδη μεχρι το μαιευτηριο να παω βαριεμαι χαχαχαχαα
στο ρελαντι παω ολη μερα κ να ηθελα δεν μπορω να κανω κ πολλα πολλα!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα ομορφιες μου!!! Νυν συγκαστρουλες και πρωην συγκαστρουλες!

Βλεπω πολλες μανουλες σημερα απο το πρωι και ποσο χαιρομαι που μαζευτηκατε και παλι!!
Δεσποινακι, Ινα μου, Νικολετα,Φωτεινη Εμη φιλια και σε σας και στα μικρουλινια σας!!!

Καλη γεννα να εχει η Μαριανθη μας! δεν ηξερα γεννα αυριο!

Χαρουλιτσα, Αννουλα, Στελλιτσα, Μαρια μου τι κανετε;

Εγω οπως βλεπετε και παλι εδω δε γεννησα ακομη αν και οι πονοι συνεχιζονται!! να δω ωσπου θα με παει Very Happy Αννουλα ευτυχως το ονειρο πιανει και το αποψε οποταν εχω ακομα λιγο περιθωριο!!
Πολυ γελασα με οσα ειπες για τα σχολια των ασχετων περι της εγκυμοσυνης σου! ελεος δηλαδη! οντως, χωρο τους πιανεις; οσο αφορα την κουνια ΔΕ ΣΧΟΛΙΑΖΩ γιατι αν σχολιασω θα βρεθω ελλαδα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ινα μου εγω εχω διαβασει οτι πρι γεννησεις, δυο τρεις μερες πριν, σε πιανει μια φαση υπερδιεργερσης και θελεις συνεχεια να κινεισαι να κανεις δουλειες κτλ.. και μετα μια μερα πριν το αντιθετο ακριβως, δλδ υπνηλια.. και αυτο γιατι ο οργανισμος μας ειναι συντονισμενος απο πριν να ξεκουραστει η μαλλον να περασει το μηνυμα οτι χρειαζεται ξεκουραση πριν τη μεγαλη στιγμη της γεννας.. και για ολα αυτα προνοει η φυση

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθεριτσα μου δεν την βλεπω να βγαινει ακομα κ ο γιατρος χθες που ρωτουσα συνεχεια απο το υφος του καταλαβα οτι εχω μελλον ακομα Shocked
αντε με γεια το μαλλακι κ εγω θελωωωωω!!νιωθω σαν λετσος μ΄αυτο το μαλλι κ τα νυχια πρεπει μεσα στην εβδομαδα να κλεισω ραντεβου κ να αποφασισω τι θα κανω τα μαλλια μου τελικα!ασχετο πως το λενε τελικα το κομμωτηριο??

κοριτσακια μου για να ακουω γνωμες!!να κανω ανταυφειες ξανθες πολλες πανω στο ηδη υπαρχον καστανο ή να τα κανω ολα ενα ξανθο οπως τα ειχα που μ΄αρεσει κ πιο πολυ φυσικα κ να ξεμπερδευω???το μονο κακο ειναι οτι καθε 20 μερες θα θελω βαψημο στη 2η περιπτωση!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις