Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
487 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 487 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Χριστινακι μου,δεν γεννησες τελικα κ εσυ κ το σκεφτομασταν Laughing
λες να ισχυει αυτο??αν ειναι ετσι αυριο θα γεννησω αχχαχαχ Razz Razz Razz

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα λες να γεννησεις αυριο;; Very Happy

Οσο αφορα το μαλλι εγω προσωπικα θα σου ελεγα να το κανεις ολο! ειναι πολυ πιο chic απο τις ανταυγειες και πιο φυσικο..γενικως ομως δε μαρεσουν οι ανταυγειες!

Εγω περιμενω να γεννησω για να αλλαξω χρωματακι. θα κανω ενα μελιτζανι σκουρο απο μαυρο που τα εχω τωρα.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα μ οπως ειπε η Πηνελοπη χθες, ειμαι η εγκυουλα μαζοχας της παρεας , που δε θελει να γεννησει χαχαχαχα..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την χριστινουλα!κοιτα κρατησου λιγο ακομα,εχουν αλλες προτεραιοτητα!! Very Happy

χαρα,χαλαρωσε λιγο,στο εχω ξαναπει κ εγω.δεν σταματας κ εσυ.θα εισαι πτωμα οταν πας να γεννησεις..κ θες δυναμεις!
κ εγω εκανα ανταυεγιες τοσο καιρο,κ περιμενω να γεννησω πως κ πως να τα βαψω ολα.

ελευθερια,καλο κομμωτηριο,πως να μην αρεσει στην κορη σου,γυναικα ειναι!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που ειναι η πηνελοπη μας?κοιμαται ακομα??

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαλλοου Αννουλα μ.. ΑΑΑΑα εμενα προσωπικα δε με πειραζει καθολου. μαλιστα σκεφτομαι να ειμαι και στο γκρουπακι Εγκυουλες Σεπτεμβριου Οκτωβριου 2013 αχαχαχα!!

Στην εγκυμοσυνη εννοειται καλυτερα ανταυγειες που δεν ειναι κοντα στη ριζα..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχ ναι Χριστινακι μου μαζοχα εισαι σιγουρα εισαι η μονη που δεν θελεις να τελειωσει ολα αυτο Shocked Shocked Shocked

ουτε κ εμενα μ΄αρεσουν οι ανταυγειες αλλα επρεπε να τα κανω για να μην τα βαφω συνεχεια σε ολη την εγκυμοσυνη,τωρα που ρωτησα τη μαια κ για το θηλασμο κ μου ειπε οτι δεν πειραζει πιο πολυ κ εγω στο ολο ξανθο παω!!οντως δεν ειναι κ της μοδας πια οι αναυγειες τουλαχιστον αυτες που εκανα εγω ξανθες πανω σε καστανο!!
το δικο σου μ΄αρεσει παντως το μαυρο νομιζω κιολας οτι θα το προτιμουσα απο το μελιτζανι!!

λοιπον παω να βαλω να ψησω την σαρδελιτσα γιατι ερχεται κ ο Γιαννης κ θα μπω μολις φαμε!!
καλη ορεξη σε οσες ειναι να φατε!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη ορεξη Χαρουλιτσα μου!!

Ετσι να κανεις! αμα δεν πειραζει στο θηλασμο να τα κανεις ολα ξανθα και θα σου παει και πολυ!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Χαλλοου Αννουλα μ.. ΑΑΑΑα εμενα προσωπικα δε με πειραζει καθολου. μαλιστα σκεφτομαι να ειμαι και στο γκρουπακι Εγκυουλες Σεπτεμβριου Οκτωβριου 2013 αχαχαχα!!

Στην εγκυμοσυνη εννοειται καλυτερα ανταυγειες που δεν ειναι κοντα στη ριζα..

xaxaxa,τοτε κ εσενα θα σε ρωτανε,ακομα δεν γεννησες???χαχαχα! Razz Razz

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα ναι δεν το σκεφτηκα αυτο πρεπει να σκεφτω τι θα απανταω στους ασχετους ολους!!

Αννα μ πως νιωθεις; ετοιμαστηκες ψυχολογικα κοριτσι;

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια μου γεια σας και πάλι!διάλλειμμα απο τις δουλειές 10 λεπτάκια και φτου και απο την αρχή!
χαρούλα μου εγώ έχω κοντά πλατινέ μαλλιά οπότε το ξανθό που λές μου αρέσει πιο πολύ!έχω κάνει όόόόλα τα χρώματα εκτός απο ρόζ και πράσινο χαχαχαχ.λόγω το κοντού μου αρέσει να φαίνεται η ρίζα μάυρη και με το που μπήκα στον μήνα μου πήγα και τα έβαψα κανονικά πάνω στο δέρμα,γιατι σε όλη την εγκυμοσύνη τα έβαφα σαν τις ανταύγειες να μην ακουμπάει.δεν πειράζει τώρα στο τέλος γιατι το μωρό έχει σχηματιστεί πλήρως,τω΄ρα είναιθέμα δικό σου αν θα το κάνεις!
χριστινάκι μου φιλάκια
αννούλα μένω κοντά στον θανόπουλο στην νέα κηφισιά και η περιοχή είναι σουπερ για καροτσάδα!αν ερθετε για περπατημα να βρεθουμε
ευχες για εύκολη γέννα στην μαριάνθη μας!με το καλό !
σας φιλω παω για καθάρισμα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινουλα εισαι γυναικα μανα με την εννοια της λεξεως σε θαυμαζω!!
Καλο καθαρισμα καλη μου!!
πλατινε κοντο με λιγο μαυρο μεσα ειναι απλα τελειο μαλλι Very Happy
βαλε τικερακι και καμια φωτο σ εντωμεταξυ!

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα ζουζουνίτσες!!!
Δεν θυμάμαι όλα όσα διάβασα και θα σχολιάσω αυτά που μου έμειναν...

Αννούλα με το δίκιο σου τα έχεις πάρει και με τα πράγματα και με τους " διακριτικούς ". Όταν θελήσω τροχονόμο στο "παπάκι" μου πες τους θα σας ενημερώσω! Άντε! Μην ασχολείσαι και χαλιέσαι!

Χαρούλα εγώ πιστεύω πως θα είναι καλύτερα να τα κάνεις όλα μαζί και όχι ανταύγειες.

Χριστινάκι ωραία το χρωματάκι που σκέφτεσαι.

Μαριανθάκι με το καλό να πάρεις το ζουζουνάκι σου αγκαλίτσα!

Στελλίτσα υπομονή με τα μαθήματα!

Έπαθα μπλακ άουτ...

Συγγνώμη για όσες ξέχασα...
Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες σας!!!

Εμείς πριν από λίγο παραλάβαμε τα πράγματα που παραγγείλαμε από τι online φαρμακείο για την μπεμπούλα και είναι όλα άψογα! Έχω τρελαθεί με την πιπίλα της! Είναι τόσο μικρούλα! Έκανα την παραγγελία την Πέμπτη, την Παρασκευή το πρωί με πήραν για επιβεβαίωση και σήμερα ήρθαν!
Από πονάκια άλλο τίποτα! Δεν παλεύονται άλλο αλλά δεν θέλω να γεννήσω ακόμα!
Αυτά από μένα! Πάω να ετοιμάσω τραπέζι γιατί έρχεται ο Μητσάκος από τη δουλειά.

τα λέμε αργότερα!!!
 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 6 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 6 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 6 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 6 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 6 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 6 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:αχαχαχα ναι δεν το σκεφτηκα αυτο πρεπει να σκεφτω τι θα απανταω στους ασχετους ολους!!

Αννα μ πως νιωθεις; ετοιμαστηκες ψυχολογικα κοριτσι;

χαχαχα,για αυτο δεν προετοιμαζεσαι ποτε ψυχολογικα. τωρα αγχωνομαι κ πιο πολυ απο την πρωτη γεννα που δεν ηξερα τι με περιμενει.

φωτεινη μου,σιγουρα θα βρεθουμε γιατι ειμαστε κ κοντα..κ σου λεω,ειδικα οταν εχει καλο καιρο το χειμωνα,παμε πολυ συχνα για βολτα..γιατι οταν εχει βροχες κ χαλια καιρο,μας τρωει το mall Crying or Very sad τι να κανουμε,καπου πρεπει κ ξεδινει η μικρη. κ τωρα ο μικρος που θα ερθει.. αντε,μπορει κ να συμπεθερεψουμε!! Razz

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα,καλοοοο κατερινα!!!ετσι θα λεω!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 6 417472

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με γεια κ τα πραγματακια για την μπουμπου σου!!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 6 567772

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννουλα κ μενα οταν μου εκαναν λάθος στην ον λαιν παραγγελία που εκανα στα λητω, μου εοπαν θα στειλουν κουριερ να παρουν την αλλαξιερα κ θα μου στειλουν ξανα με κουριερ αλλη! Τελικα εγω πηγα απο εκει να την αλλαξω για να εομαι σιγουρη!!

Χριστινακι οντως δεν ξερω αν ισχυει αλλα εμενα τρεις μερες πριν γεννησω με ειχε πιασει τρελη υπνηλία κ ημουν πολυ ξεκουραστη οταν πηγα!!

Ινα παντως εμενα ο φοβος αν καταλαβω οτι γενναω ή οχι βγηκε αληθινος! Αφου ουτε ο γιατρος δεν πιστευε οτι γενναω, με εστειλε στο μαιευτήριο για nst μονο κ μονο για να μας φυγει η ιδεα! Και τελικα χτυπουσα συσπασεις γεννας!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παναγια μ ινακι μ ειναι τελειοςςςςς!! ο τυπος ολα τα λεφτα!!!! μακαρι να ερχεται και κυπρο οταν κανω το δωματιο του μωρου μ!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αληθεια εμη μ;; ηταν για να πας ξεκουραστη ρε συ να εχεις δυναμεις!!
ναι θυμαμαι για τις συσπασεις που κτυπουσες και δεν τις ενιωθες καν!!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν σου πω χριστινάκι μου οτι δεν ξέρω να βάλω φωτο τί θα πεις??δεν τα πάω και τόοοοοσο καλά με την τεχνολογία,είμαι περιορισμένης ευθύνης σε αυτά χαχαχαχ.το χρωματάκι που διάλεξες νομίζω είναι σουπερ!
αννούλα λες να συμπεθερέψουμε???χαχαχ  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 6 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 6 215994 θα έχουμε πολύ γέλιο!θα σου στείλω μηνυμα το τηλ μου αν έρθετε προς τα εδώ καιείμαι σπιτι να βρεθούμε!
κατάφερα με διακοπες για ταισμα και ξεσκάτισμα να κάνω το μισό σπίτι..3 δωμάτια,2 μπάνια και 1 βεράντα!σταματάω γιατι ειναι ώρα κοινής ησυχίας και θα με βρίσουν οι από κάτω με την ηλεκτρική και στις 5.30 ξανάμανα τα ίδια !πρέπει να βάλω και φαγητό γαμώτο!πάλι καλά που θα αργήσει ο άντρας μου και έχω φαγητό για τον μικρό!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 6 654316 τα λεμε αργότερα ζουζούνες μου!καλή όρεξη και καλή ξεκούραση σε όλες!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συσπασεις μπορεις να εχεις και σε ολο τον εννατο ...εγω σε καθε nst ειχα και πολλες και δυνατες αλλα δεν πονουσα

ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΝΟΙ .... ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΑΝ ΓΕΝΝΑΕΙ Ή ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΣΠΙΤΙ Very Happy

ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΝΑΣ ΑΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΓΕΝΝΑΩ Ή ΟΧΙ ... ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΜΙΛΑΜΕ !!! ΤΕΛΕΙΟΣ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:αληθεια εμη μ;; ηταν για να πας ξεκουραστη ρε συ να εχεις δυναμεις!!
ναι θυμαμαι για τις συσπασεις που κτυπουσες και δεν τις ενιωθες καν!!

Βεβαια η κατασταση μου δεν ηταν επειγουσα... Κ γεννησα μετα απο 17 ωρες, αλλα αν ο μπεμπης δεν ηταν τυλιγμενος, δεν ηταν ψηλα κ δεν κατεβαινε στραβα! Θα ειχα γεννησει πολυ γρηγορα!!! Η ανθεκτικότητα στον πονο ειναι κ λιγο υποκειμενική, εμενα δεν με πιστευαν οτι δεν πονουσα!!!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:παναγια μ ινακι μ ειναι τελειοςςςςς!! ο τυπος ολα τα λεφτα!!!! μακαρι να ερχεται και κυπρο οταν κανω το δωματιο του μωρου μ!!!!!

παντως αν ερθει ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ "ΜΑΔΙΣΕΙ" (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ) Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:
Kristinaki έγραψε:παναγια μ ινακι μ ειναι τελειοςςςςς!! ο τυπος ολα τα λεφτα!!!! μακαρι να ερχεται και κυπρο οταν κανω το δωματιο του μωρου μ!!!!!

παντως αν ερθει ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ "ΜΑΔΙΣΕΙ" (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ) Very Happy

xaxaxa ναι ετσι πιστευω και εγω!! αν και ουτως η αλλως ειναι αρκετα ακριβα. νομιζω γυρω στα 250-300 χρεωνουν τον καθε τοιχο αυτοι.. ξερω απο καποιον αλλον που δεν ειναι ομως τοσο καλος. αυτος που ειναι καλυτερος ισως θελει και περισσοτερα.. αλλα ειναι.. τελειοςςς ενθουσιαστηκα τωρα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις