Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
320 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 320 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loipon ta nea mas einai kala
ειμαστε σπιτι απο την δευτερα και ειμαστε καλα.....με τα νευρα σπασμενα απο τον κοσμο αλλα καλα ....
εγω μετα την καισαρικη ειμαι μια χαρα ουτε ραμματα τραβανε ουτε τιποτα χτες πηγα και στον γιατρο και καναμε αλλαγη την γαζα και ξαναπαω την δευτερα παλι για αλλαγη γγιατι δεν κανει να βρεχτει η τομη.....εχασα 6 κιλα και απο 75 εγινα 69  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 4 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 4 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 4 215994 κατι ειναι και αυτο.....
με τον μπεμπουλι μου τρομαξαμε να μαθουμε να τρωμε αλλα σιγα σιγα μαθαινουμε και οι δυο (να ειναι καλα και η εμη που με βοηθησε με αυτα που ειπε για τον θυλασμο)
καλυτερα να ξαναγεννουσα παρα αυτο που τραβηξα μεχρι να κατεβασω γαλατακι....τραγικη κατασταση γιατι ητανε καισαρικη δεν ητανε φυσιολογικος τοκετος και εκει ειναι η διαφορα...
κοριτσια εσας που γεννησατε ποσο σας βγηκε τελικα η γεννα??????????????????


αααααα εμενα παντως καλυτερα με βολεψανε οι πιτζαμουλες με το παντελονακι παρα η νυχτικια....
και κατι ακομα ειναι οι σερβιετες οι everyday οι extra larze αυτες να παρετε μην περνετε της τενα που ειναι χοτρες γιατι της πρωτες 2 μερες εχεις χαρτοβαμβακα μετα ...τουλαχιστων εγω ετσι ημουνα....

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραιο θα ειναι!!!\
αντε καλο βραδυ κ καλη ξεκουραση
φιλακια

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τωρα κοιμήθηκε....Μαρία θα το δοκιμάσω αυτό που λες και μακάρι να την ανακουφίσει!!!! Πάω και γω να κοιμηθω όσο κοιμάται γιατί αν συνεχίσουν τα πονάκια προβλέπεται δύσκολο βράδυ!!!
Καληνύχτα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina k Maraki kalh nyxta k kalo kshmerwma!!
Eixa paei mesa na koimhthw alla...tpt! Ksanagyrisa voltara mesa sto spiti k telika nysta katholou!!!

Vre Xara den to egrapsa prin kala..pou exei Oysho hthela na grapsw.
Padofles egw phra balarines na fainontai san papoutsakia,na sou pw apo to jumbo tis phra giati exw 3 zeygaria persynes sxedon aforetes,alla den einai gia maieythrio einai gia panhgyri!!me kounelakia roz fiogkakia klp!

Nikoleta mou ti sou kanei o kosmos???Na fygete pes tous Na pate allou!!!
Esy asteraki padws bravo sou,oute ponous oute grinia syntonistikes k me ton thilasmomia xara!!!!! Epeses kai katw apo ta 70 opote k esy syntoma tha gineis opws prin!

Den adexw allo sas to eipa???Ti kanei ayto to paidi ekeimesa k den vgainei????Exei katevei ..mhpws den kserei pou einai h eksodos???

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια, καλορίζικο το 25!
Εγώ άραγε σε ποιό θα γεννήσω?
Νικολέττα μου είναι κουκλί το παιδάκι σου!
Σε λίγο έχω μάθημα πάλι Mad αχ δεν παλεύεται η κατάσταση με τα μαθήματα άλλο....

Σήμερα για άλλη μια φορά περιμένω τις ταπετσαρίες.. για να δούμε..
Καλημερα είπα?
Καλημέρα σας αγαπώ τα λέμε το μεσημέρι!
Γεμιστά θα φάμε σήμερα εσείς?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΜΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ.ΕΧΩ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΜΕ ΣΝΟΜΠΑΡΕΙ ΠΛΗΡΩΣ Η ΚΟΚΟΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΨΑΧΝΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ.ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑ ΤΗ ΠΑΜΕΛΑ ΑΝΤΕΡΣΟΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΒΩ ΟΤΙ Μ'ΕΚΑΝΕ ΞΑΝΑ ΠΑΡΘΕΝΑ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημεραααααααααααααααα
να που εγινα και πρωινος τυπος Very Happy Very Happy μολις ξυπνησαμε και θυλαζω τον μπεμπη..... αλλα τωρα που εχω ιντερνετ δεν σας ξαναχανω..... Very Happy Very Happy

σοφακι εμενα η μαια μου ειπε να μην παρω γιατι δεν θα ξαναπαω για δουλεια αρα δεν χρειαζετε γιατι μου ειπε οτι στις μερες κατεβαζεις γαλα.....οταν με πατησαν το στηθος για να ξεμπλοκαρει το στηθος ητανε δραμα....εσυ κατεβασες γαλατακι??????

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σοφακι με το καλο να πατε σπιτακι σας
νικολετα κουκλος ο μπεμπης. δεν ειναι απαραιτητο αυτο ενταξη στης πιο πολες γυναικες κατεβαινει σιγα σιγα το γαλα οσο θηλαζουν αλλα δεν θα ξεχασω την διπλανη μου οταν ειχα γεννησει την ελευθερια απο την δευτερη μερα εδινε στο μωρο και εβγαζε και με το θηλαστρο μπουκαλια τι να πω τυχερα ειναι αυτα

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα μαρακι....
εγω νομιζα οτι ο θυλασμος ειναι ανωδυνος....αλλα τελικα ητανε το ποιο ανωδυνο και αυτο γιατι ητανε καισαρικη και οχι φυσιολογικος τοκετος.....

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κ από μένα!

Νικολέτα χαίρομαι που σε βοήθησα, γιατί τελικά εμείς δέν τα καταφέρνουμε!!

Από χτες έχουμε κ πονακια, είναι κρίμα τα ψυχουλακια τα βλέπεις τα υποφέρουν κ δέν μπορείς να κανείς κ πολλά!

Πέφτω για ύπνο όσο προλάβω....

φιλία πολλά σε όλες σας

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα εμη μου.....καλα μην φανταζεσε και τελεια πραγματα... τα γευματα κρατανε ωρα και.......κατα τα αλλα καλα... τουλαχιστων δεν πινει συμπληρωμα.... εσυ σταματησες τον θυλασμο?

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κοριτσάρες!σοφακι να σου ζήσει κουκλα μου το νινακι σου να είναι γερό και καλότυχο!
κοριτσια ο θηλασμος θέλει χρονο για να προσαρμοστει και η μανα και το μωράκι και φυσικα ο χρονος διαφέρει δεν υπαρχει στανταρ!εγώ έβαλα την μικρή απο την ώρα που ήμουν στην ανανηψη ακομα,ενω στον γιο μου δεν μου τον είχαν δώσει τοτε!και από το σάββαττο που γέννησα κατέβασα γάλα την δευτέρα το απόγευμα οποτε της έδινα και ξένο.από την τρίτη που γυρισαμε σπιτι παιδευτηκαμε λιγο αλλα τώρα όλα καλα!μην άγχωνεστε οπως πάει δεν έπαθε κανένα μωρό τιποτα που δεν θηλασε και πηρε ξένο..μια χαρά μεγαλώνουν κι αυτα!

τινάκι μου μην τρελαινεσαι με σαραντισματα και 20μερα.όποτε θες βγείτε με το παιδί αφου ο καιρος είναι καλός ακόμα.αν περιμενεις να σαραντισεις θα εχει κρυο κουκλα μου και δεν θα είναι το ιδιο ευκολο.τον γιο μου τον γεννησα 15 ιουλιου και βγήκαμε αμέσως έξω ,το ίδιο και την μικρή μου.βγήκα απο το ιασω την τρίτη πριν 3 μέρες και την πεμπτη την πήγα στην μαμα μου και καθόμασταν στην βεράντα!δεν υπαρχει
λόγος να κλειστειτε μεσα!τους κάνει καλό να είναι ε΄ξω στον ηλιο και τον αέρα παρά μέσα στο σπίτι!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fvteinh moy να σου ζησει.....ποσο σου κοστισε ο τοκετος?

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πάω να κάνω δουλειες γιατι περιμενω κόσμο το σκ και θα μπαινω να σας διαβάζω!σας φιλώ!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
letitsa έγραψε:fvteinh moy να σου ζησει.....ποσο σου κοστισε ο τοκετος?
νικολετάκι μου να σου ζήσει κι εσένα δεν θυμάμαι αν είχα προλάβει να σου ευχηθώ γιατι γεννησα στις 22.γέννησα στο ιασώ σε δίκλινο με φτ χωρίς επισκληρίδιο και εοππυ.το "ξενοδοχειο" που λέω εγώ πήγε 1900 και ο γιατρος 2000.στον λογαριασμό του νοσοκομείου ήταν βέβαια μέσα και οι έξτρα εξετάσεις που έκανα στην μικρή νομιζω περιπου 120-150ευρώ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενα!!  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 4 215994 τι κανετε?ολες οι μανουλες ξαφνικα γινατε πρωινες ε?χαχαχα!!τελεια!να δωσετε τα φιλια μου σε ολα τα μωρακια σας!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νικολετα μου,πως εισαι?προσαρμοστηκατε με το μωρο? διαβασα οτι εχετε κ επισκεψεις?σε λυπαμαι.. εμενα χθες μου ανεφερε κατι η πεθερα μου,οτι θα ερχεται ο κοσμος,να κανουμε γενικο το σπιτι(που θα το κανω αυριο) κ της λεω,ο κοσμος να μην ετοιμαζεται.να πεις σε ολους οτι δεν δεχομαστε επισκεψεις μεχρι να σαραντησουμε(κ δεν εχω σκοπο να το κρατησω)το ιδιο ειχα κανει κ στην κορη μου.δεν θλω να ερθει η σαρα κ η μαρα,να με δουν.ξαφνικα οοοοολοι θυμουνται να περασουν να δουν το μωρο,κ μου την σπαει αυτο.για αυτο το εκοψα απο τωρα.να ξερει κ τι να λεει,κ οταν θελησουμε κ ειμαστε καλα,θα βρεθουμε εξω για καφε..
ειμαι περιεργη ε?

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα και γω αννα δεν ηθελα στην κορη μου μονο η κουνιαδα μου η αδερφη μου η νονα της μικρης και οι γονεις μας ειχαν ερθει.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroulo έγραψε:καλημερα και γω αννα δεν ηθελα στην κορη μου μονο η κουνιαδα μου η αδερφη μου η νονα της μικρης και οι γονεις μας ειχαν ερθει.

εμενα μου την σπαει μαρακι μου,που δεν το σκεφτονται οι ιδιοι,κ πρεπει να τα λεμε εμεις κ να αγχωνομαστε μην μας παρεξηγησουν κ τετοια.. αλλα εχω σταματησει να σκαω. κ εγω καταλαβαινω τις λεχωνες,ποτε δεν θα παω σπιτι μεχρι να σαραντησει τουλαχ. παντα προσπαθω στο μαιευτηριο να προλαβω.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η μαριανθη δεν εχει μπει κ η χριστινα.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας... Τώρα κατάφερε να κοιμηθεί ξανά! Υποφέρει το καημένο, λέω σημερα να του πάρω το μπιμπερό το Dr Brown, να κάνει δουλειά?
Εγω τον θηλασμό τον κόβω σιγά σιγά, δέν μπορώ να το ταλαιπωΡω επιπλέον, είχα γάλα 4ο και 5ο 24ωρο κ έτρωγε μια χαρά κ ξαφνικά κόπηκε! Χτες έβγαλα λίγο με το θήλαστρο κ του έδωσα κ τώρα για μερικές μέρες έτσι ος θα συνεχίσω, 2-3 φορές θήλαστρο κ μετά θα πάρω το χάπι απογαλακτισμου.

Άννα πάντως κ εγω έτσι λέω ότι το κρατάμε το 40ημερο, γιατί θα γινόταν εδώ χαμός! Όσους θέλουμε να έρθουν τους το λέμε εμείς. Δέν είναι περιέργεια, έχουν ηδη αρχίσει κα κυκλοφορούν οι ιώσεις κ μας είπε κ η παιδίατρος να προσέχουμε

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολες τις μανουλες που ειναι πρωινες πρωινες κ στις εγκυουλες που ακομα κοιμουντε!!

εγω δεν κοιμηθηκα παλι πολι καλα με ενοχλει πολυ η κοιλια βρε κοριτσια τουμπανο την αισθανομαι κ ειναι δηλαδη!!

Σοφαακι μου με το καλο να πατε στο σπιτακι σας!!

Στελλακι υπομονη μαθητριουλα μου!!μεχρι ποτε κρατανε τα μαθηματα??αν θυμαμαι 3-4 μερες μετα την ΠΗΤσου??

Μαρακι,Αννουλα,Εμη,Νικολετα πολλα  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 4 417472

εγω σημερα πηρα σαρδελιτσα με μπροκολο,πατατες κ καροτα βραστα,αλλα αισθανομαι τοσο βαρια ρε γμτ κ θελω να φτιαξω κ αλλη μια δοση μαφινς!!

δεν σας ειπα ηρθαν κ οι κουρτινουλες τις μπεμπους τις πλενω κ μετα οταν τις κρεμασω θα βαλω κ φωτο να τις δειτε!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμη μου,εγω προσωπικα δεν πιστευω να κανουν τιποτα τα μπιμπερο ειδικα.. οτι πονακια ειναι να περασουν θα περασουν μεχρι να μπουν σε μια σειρα τα εντερακια τους..ρωτα τον παιδιατρο καλυτερα..

χαρα μου καλημερα!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κι απο μενα μετα ποα μια δυσκολη νυχτα!!! Ολο το βραδυ πονακια ειχε η μικρη..... Sad Sad
Κι γω δεν τα πιστευω αυτα με τα μπιμπερο ολα κατα των κολικων γραφουν......
ΈΜι μου γιατι θα κόψεις τον θηλασμό?....εγω παντως παρατηρησα οτι με το δικο μου το γαλα εχει λιγοτερα πονακια γιατι το χωνευει πιο ευκολα και ενεργείτε κατευθειαν...μονο και μονο για αυτο το προσπαθω ακομα αλλα δινω και συμπληρωμα γιατι καμια φορα δεν της φτανει το δικο μου.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Καλημερα κι απο μενα μετα ποα μια δυσκολη νυχτα!!! Ολο το βραδυ πονακια ειχε η μικρη..... Sad Sad
Κι γω δεν τα πιστευω αυτα με τα μπιμπερο ολα κατα των κολικων γραφουν......
ΈΜι μου γιατι θα κόψεις τον θηλασμό?....εγω παντως παρατηρησα οτι με το δικο μου το γαλα εχει λιγοτερα πονακια γιατι το χωνευει πιο ευκολα και ενεργείτε κατευθειαν...μονο και μονο για αυτο το προσπαθω ακομα αλλα δινω και συμπληρωμα γιατι καμια φορα δεν της φτανει το δικο μου.

Δέσποινα δέν έχω γάλα, μου σταμάτησε ξαφνικά την δευτέρα το πρωί, κ από τότε δέν έχει ξαναρθει, έβαλα κ θήλαστρο τίποτα δέν έγινε. Το μωρό βαρέθηκε να παιδευεται στα χαμένα, ρώτησα κ τον γιατρό κ μου είπε ότι δέν νομίζει ότι θα έρθει!
Τι να κάνουμε συμβαίνουν αυτά! Μακάρι να ταν αλλιώς

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις