Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
517 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 517 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αυτο το κλισμα μονο που το σκεφτομαι με πιανει αηδια!!!θελεις να σου φερω βρε Αννουλα μου ενα πιατακι γεμιστα αυριο??

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια!!!!Να ζησουν τα μωρακια μας κ με το καλο οσες εχουμε μεινει ακομα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Efaga 2 kaseropitakia k 2 kommatia peinirli niwthw typseis k mazi m ayto k fouskwma!

Exw na pw gia tis zwnes oti eimai fan!Tis foraw xronia k kanoun douleia se mena.Sthn pragmatikothta pisteyw ena lasteks h mia zwnh sygkratei to xalarwmeno derma wste na mhn kanei ek neou ragades k na ksanampei se forma,epishs sthrizei thn mesh k thn stash swmatos.Emena me vohthoun,eidika aytes p prokaloun efidrwsh sigoura xaneis k podous.Emako mallon les sauna belt esy???Ayto den to exw dokimasei pote k den kserw gia apotelesmata.
Prosoxh mhn tis sfyksete poly oses tis foresete giati sigoura tha sas prokalesei dysforia k ayto den einai katholou kalo opws leei k h Xristina.

Xristinako pousths?agelades???india??xaxaxxaxaxaxa toulaxiston h peripeteia sou eixe gelio!K emeis nomizame gennas,prepei omws siga-siga na mapineis se rythmous!!!!!!!Epishs h kounia sou foverh!!!Aytes tis karameles pws tis zhtas???Einai parageleia sta metra kounias sas???Thelw k egw zhlepsa!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με την κόρη σου κυρια μου θα λογαριαστουμε μετα!!!! Smile

Αχ Χαρα μου, σήμερα είμαι σε φάση δεν θέλω να ξαναφαω ποτε τίποτα.. Σε ευχαριστώ πάντως!! Wink
Λέτε να προετοιμάζεται ο οργανισμός μου;;; Αισθάνομαι πολυ χάλια, μια ξινηλα που δεν περιγράφεται..Μπλιαχ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που εισαι εσυ βρε κοπελια?ολα καλα?πως παει η εγκυμοσυνη σου εχεις καιρο να μπεις!!

κ εγω ρε γμτ εχω ανακατωσουρα κ εφαγα μονο ενα καλαμποκι!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:που εισαι εσυ βρε κοπελια?ολα καλα?πως παει η εγκυμοσυνη σου εχεις καιρο να μπεις!!

κ εγω ρε γμτ εχω ανακατωσουρα κ εφαγα μονο ενα καλαμποκι!!


ολα καλα Χαρα μου!!!!!δουλευα μεχρι κ πριν 2 εβδομαδες κ με τον μικρο στο σπιτι δεν ειχα σχεδον καθολου ελευθερο χρονο....εμπαινα συχνα απο το κινητο κ σας διαβαζα ομως δεν σχολιαζα... Rolling Eyes Rolling Eyes η μπεμπα βιαζεται να ερθει,ειναι ηδη πολυ χαμηλα,εχω πονους εδω κ 10 μερες κ εκανα κ 2 ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονακια της σε περιπτωση που γεννηθει πριν μπω στο μηνα μου.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

εσυ πως τα πας?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω απο προχθες εχω πεσει πολυ,αισθανομαι πολυ βαρια κ δυσκινητη με ενοχλει κ η κοιλια πολυ κ εχω ατονια κ αδυναμια θα δω αν συνεχιστει κ αυριο θα παρω τη μαια μου να την ρωτησω αν ειναι φυσιολογικο!!
ελπιζω να πανε ολα καλα κ να γεννησεις στην ωρα σου!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξια μου καλωσορισες και παλι στο παρεακι.!!

Πηνελοπη μου!!! πως τα περασες τα γενεθλια σου; πολυ γελασα με το περσινο σας προφιτερολ που νομιζατε ειναι τουρτα!!!
δε θα ερθουν τελικα οι φιλοι σας αποψε για μονοπολη;;
ασε, αντι να παω να γεννησω πηγα να ψυχαγωγηθω σημερα Razz Razz

Κοριτσια παω για μπανακι κ επιστρεφω

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φυσιολογικα ειναι ολα αυτα τα συμπτωματα που λες,μην αγχωνεσαι..απολαυσε τον τελευταιο μηνα της εγκυμοσυνης σου...!!!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ξεχασα να σου πω.. τις καραμελιτσες μαξιλαρια τις πηραμε απο εκει που πηραμε τα σετ κουιλτ, σεντονακια κτλ του μωρου. την πηρα απο κυπριακο καταστημα. λογικα στην Ελλαδα θα πουλανε και εσας στα λητω ισως; ειναι για να στηριζετε το μωρακι μπαινουν στο πλαι του κρεβατιου

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κριστινακι ευχαριστω πολυ!!!!!!Με το καλο κ σε σενα κοριτσακι μου,σε παρακολουθω απο το facebook (οχι κακοπροαιρετα!!!) κ βλεπω οτι ολα πανε καλα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 14 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 14 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 14 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 14 417472 και σε σενα Αλεξια μου!! με το καλο και το δικο σας νινακι!

κοριτσαρες παω για μπανακι γιατι ειμαι ψιλοπτωμα!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξία καλώς ήρθες κ πάλι!!!

Κορίτσια αν δεν γέννησω σήμερα, μάλλον θα γέννησω τελικά Τετάρτη. Έχω κάτι περίεργους πονους.. Πολυ περίεργους..εγω καλού κακού θα προετοιμαστω κ για σήμερα κ βλέπουμε.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Αλεξια μου τι να απολαυσω που ειμαι μεσα στα νευρα κ τη δυσφορια?? Embarassed
τωρα το ειδα στο τικερακι σου,εσυ εμεινες ξανα εγκυος μετα το 40ντησμο??

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου πεστου αγοριου σου να κανει υπομονη μεχρι την Τεταρτη να εχει γεννεθλια μαζι με την αδερφουλα του!! Razz Razz

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:αχ Αλεξια μου τι να απολαυσω που ειμαι μεσα στα νευρα κ τη δυσφορια?? Embarassed
τωρα το ειδα στο τικερακι σου,εσυ εμεινες ξανα εγκυος μετα το 40ντησμο??

Ειναι οι ορμονες κ ειναι φυσιολογικο.....χαλαρωσε οσο μπορεις....ναι,εμεινα εγκυος μετα που σαραντισα,ο μικρος μου θα ειναι σε 1 εβδομαδα 11 μηνων !!!!!! Razz Razz Razz

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:Αλεξία καλώς ήρθες κ πάλι!!!

Κορίτσια αν δεν γέννησω σήμερα, μάλλον θα γέννησω τελικά Τετάρτη. Έχω κάτι περίεργους πονους.. Πολυ περίεργους..εγω καλού κακού θα προετοιμαστω κ για σήμερα κ βλέπουμε.

Λες να εχουμε γεννητουρια αποψε!!!!?????Με το καλο οποτε κ αν ερθει!!!!!!!!!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΖΩΝΗ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΒΡΑΚΑΚΙ ΛΑΣΤΕΞ ΠΑΛΙ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΧΩΡΟΥΣΑΝΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΩ Η ΑΡΚΟΥΔΑ...ΕΤΣΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ....ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΕΝΤΩΣΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΣΟΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ Η ΖΩΝΗ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΑΝ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΗ Very Happy Very Happy ΑΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΑΖΕΒΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ..... ΑΝ ΚΑΙ ΘΥΛΑΖΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΙΚΟΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΞΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΤΟ ΓΟΡΙΛΑΚΙ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΑΝ ΚΥΡΙΟΣ.... Very Happy Very Happy Very Happy
ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ ΛΟΙΠΩΝ ΓΙΑΤΙ ΣΕ 3 ΩΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ.....


ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΜΠΩ.....  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 14 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 14 215994

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
O aderfos mou me thn kopela tou tha erxotan alla einai arrwstos kai etsi den hrthan m me kolhsoun!!Exw poly kalh sxesh me ton aderfo mou apo mikrh einai o kalyetros m filos k thn kopela tou tyxainei na thn gnwrizw apo palia prin kan gnwrisei ton aderfo mou.
Den vrhka karameles h mallon den epsaksa dioti den eida pouthena k den iksera kan pws yparxoun gia kounia..twra tha psaxtw.

Annoula mou den xairesai na gennhseis shmera apo monh sou???Ti ponous exeis?phres thn maia sou???

Alexia den thymamai re gmt an exoume ksanamilisei,padws kalwshrthes pali k me to kalo k esy Smile

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μ αν γεννησεις αποψε στο ευχομαι ολοψυχα ενθουσιαστηκα τωρα!! μακαρι καλη μ διαφορετικα τεταρτη να μη χαλαστει το σουρπρις για τη κορουλα σου!!

Χαρα μου ειμαι σιγουρη οτι ειναι απο τη κουραση αυτα που νιωθεις.. αλλωστε δε σταματας να κανεις δουλειες κτλ κτλ, ηταν λογικο να παθει κοπωση ο οργανισμος σου.. προσπαθησε να χαλαρωσεις τωρα οσο μπορεις!

Εγω ακομη εδω ειμαι. παω για μπανακι οπως σας ειπα κ μετα να δω λιγο τον καλο μ και επιστρεφω χχχχχχχχχχ

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:O aderfos mou me thn kopela tou tha erxotan alla einai arrwstos kai etsi den hrthan m me kolhsoun!!Exw poly kalh sxesh me ton aderfo mou apo mikrh einai o kalyetros m filos k thn kopela tou tyxainei na thn gnwrizw apo palia prin kan gnwrisei ton aderfo mou.
Den vrhka karameles h mallon den epsaksa dioti den eida pouthena k den iksera kan pws yparxoun gia kounia..twra tha psaxtw.

Annoula mou den xairesai na gennhseis shmera apo monh sou???Ti ponous exeis?phres thn maia sou???

Alexia den thymamai re gmt an exoume ksanamilisei,padws kalwshrthes pali k me to kalo k esy Smile

ναι ρωτησε για τη καραμελιτσα γιατι ειναι και χαριτωμενο και χρησιμο!! αν δε βρεις ελλαδα που δε νομιζω να ψαξω να σου βρω εδω και αν ειναι στο στελλω..
αααα και Πηνελοπη μ ειχες πει παλια για αυτη τη ζωνη που ητανε να παρεις η πηρες δε θυμαμαι. στειλε μ την να δω με πμ αν μπορεις. εγω εννοουσα τους κορσεδες βασικα πριν οτι δεν τους πολυσυμπαθω και γενικα τα πολυ πολυ σφικτα που δεν επιτρεπουν την κυκλοφορια

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω πωωω Αλεξια μου χαρα στο κουραγιο σου κατευθειαν εγκυος!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pepelitsa κ εγω δεν θυμαμαι αν εχουμε ξαναμιλησει,σε ευχαριστω παντως...!!!!Παω κ εγω κοριτσια για νανακια,ο γιος μου με ξυπναει καθε πρωι στις 7 κ ειμαι ηδη κομματια......φιλια πολλα σε ολες!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:πω πωωω Αλεξια μου χαρα στο κουραγιο σου κατευθειαν εγκυος!!


Ξερω οτι θα ζοριστω πολυ ομως θα τα μεγαλωσω μαζι τα ζουζουνια μου κ θα παιρνω απο αυτα κουραγιο κ δυναμεις!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο ευχομαι Αλεξια μου ,να μπαινεις να μας λες τα νεα σου!!
καλη ξεκουραση να εχεις!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις