Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
420 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 420 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω κάτι σφαχτες κάτω.. Κ δεν με αφήνει πόση ώρα ΤΏΡΑ.. Κ το μωρό δεν είναι κ πολυ ήσυχο σήμερα..
Τα άκουσα φυσικά που περπατησαμε σήμερα.. Κ αύριο για τιμωρία δεν θα με πανε βόλτα.. Sad κ γενικά αισθάνομαι κάπως.. Ανεξήγητα..

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοπελιές!
Να καλοσορίσουμε λοιπόν ακόμα ένα μωράκι και να ευχηθούμε στη μαμά του και το μπαμπά του να το χαίρονται. Μαριάνθη, να σας ζήσει!
Άννα, σε βλέπω έτοιμη για παν ενδεχόμενο. Με το καλό να υποδεχθείτε το νέο μέλος!
Πηνελόπη, μη στεναχωριέσαι για την καλαθούνα. Είναι όπως βολέψει τον καθένα. Εγώ και τα τρία παιδιά τα έβαλα στην καλαθούνα και την μπέμπα την έχω ακόμα στην καλαθούνα όλη μέρα και από προχθές που έκλεισε μήνα την έβαλα για βράδυ πρώτη φορά στο κρεβατάκι της. Από την εμπειρία μου τα μωράκια μπορούν να κοιμηθούν άνετα για δύο μήνες στην καλαθούνα και ανάλογα από την ανάπτυξη ίσως και τρεις.
Απαπα κορίτσια με το κορσέδες! Προχθές επιχείρησα να φορέσω ένα λαστεξάκι κάτω από τα ρούχα και το έβγαλα τελικά πριν βγω από το σπίτι. Με τις ζέστες που έχει ακόμα δεν είναι και ότι καλύτερο.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι οπως τα λες Αννουλα μου μαλλον δεν κρατιεται ο γιοκας σου!!

γεια σου Δεσποινακι μου,τι γλυκουλα μωρε που ειναι η ζουζου σου!!φτου φτου

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.telemarketing.gr/default.asp?pid=5&la=1&itm=18052&ct=126 kati tetoio lew Chris,ayth einai Diadora h sygkekrimenh alla yperxoun polles se magazia me athlitika eidh.Egw tis prwtes meres tha foresw ena lasteks mexri na katevei ligo h mhtra kai meta ayth synexeia na me sthrizei na me mazeyei k na me idrwnei Razz
Epishs otan kaneis aerovia k foras kati teoio pragmatika otan to vgazeis vlepeis potami ton idrwta apo mesa.

Despoina mou eyxomai na xwraei to mikro mou sthn kalathouna tou k na tou aresei kiolas dioti me prhksan oi dikoi mou gia likno k elega oxi k oxi k an twra ksafnika mou vgei axrhsth h kalathouna k thelw likno tha faw trello kraksimo!! Razz

Alexia mou kalh ksekourash na exeis  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 315810

Anna ??????les????

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eυχαριστω καλη μ. θα την εχω υποψη.
μπορεις να τη φορας και καθημερινα κατω απτα ρουχα η ειναι μονο για τη γυμναστικη αυτη;;

Αννουλαααααααα λες να γεννας;;; ενημερωσε μας οκ;; εχω αγωνια για σενα τωρα Very Happy
θα πανε ολα τελεια θα δεις ειτε σημερα γεννησεις ειτε την τεταρτη εισαι με λιγες ωρες διαφορα!!

εγκυουλες και μανουλες μου σας αφηνω παω να ξαπλωσω γιατι κουραστηκα ξαφνικα. αν και δε θα κοιμαμαι. θα βλεπω τβ ως τα ξημερωματα με βλεπω!! φιλακια σε ολες σας!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kristinaki στις Κυρ Σεπ 30, 2012 1:27 pm, 1 φορά

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω καλη μου.. Όλο αχ κ βαχ είμαι.. Δεν έχω κρατήσει ακόμα την ώρα, γιατί δεν είναι στάνταρ οι πόνοι.. Κ δεν είναι ακριβώς συσπασεις, αλλα όπως είπα κ πριν σαν σφαχτες εκει κάτω χαμηλά.. Ανακατευομαι κιόλας κ είναι όλα μαζι.. Με έχει πιάσει κ ένα τρελό άγχος ΤΏΡΑ. Αστα να πανε..

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:http://www.telemarketing.gr/default.asp?pid=5&la=1&itm=18052&ct=126 kati tetoio lew Chris,ayth einai Diadora h sygkekrimenh alla yperxoun polles se magazia me athlitika eidh.Egw tis prwtes meres tha foresw ena lasteks mexri na katevei ligo h mhtra kai meta ayth synexeia na me sthrizei na me mazeyei k na me idrwnei Razz
Epishs otan kaneis aerovia k foras kati teoio pragmatika otan to vgazeis vlepeis potami ton idrwta apo mesa.

Despoina mou eyxomai na xwraei to mikro mou sthn kalathouna tou k na tou aresei kiolas dioti me prhksan oi dikoi mou gia likno k elega oxi k oxi k an twra ksafnika mou vgei axrhsth h kalathouna k thelw likno tha faw trello kraksimo!! Razz

Alexia mou kalh ksekourash na exeis  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 315810

Anna ??????les????

Πηνελόπη, αν σου βγει άχρηστη η καλαθούνα βάλτο κατευθείαν στο κρεβατάκι του. Την μεγάλη μου την κοίμισα κατευθείαν από την πρώτη μέρα στο κρεβατάκι της στο δωμάτιό της. Τον γιο μου, επειδή ήταν γεννημένος Χειμώνα τον είχα για περίπου 40 μέρες δίπλα μου για να μη σηκώνομαι μέσα στο κρύο να τον θηλάζω. Τώρα την μπέμπα την είχα δίπλα μου με την καλαθούνα αλλά τις τελευταίες 2,5 βδομάδες σηκωνόμουν και τη θήλαζα στο καθιστικό για να μην ενοχλώ το σύζυγο. Και τώρα δηλ. στο καθιστικό τη θηλάζω παρέα με την τηλεόραση οπότε ποιος ο λόγος να την έχω δίπλα μου;

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ξέρω ότι το λατρεύετε αυτό το θεματάκι αλλά σιγά σιγά αλλάζουμε πλέον όλες μας ιδιότητα και από έγκυες γινόμαστε μαμάδες.
Μαμάδες σας προσκαλώ στο νέο θεματάκι μας

http://forum.eimaimama.gr/t14668-topic#526693

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινακι καλη ξεκουραση κουκλιτσα μου κ ευχομαι να κοιμηθεις ηρεμα κ καλα!!

Αννουλα μου ελα ηρεμησε ειναι κ το 2ο σου εμεις δηλαδη τι θα παθουμε οι πρωταρες??  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 534787  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 534787  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 534787

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xristinako egw tis foraw genika tetoies eite me gymnastikh eite mesa sto spiti,vevaia gia mesa sto spiti exw kati alles pio leptes alla ap to idio yliko tis opoies ton xeimwna se poly prwines pthseis pou tourtouriza tis forousa k katw ap thn stolh kai eixa thn entypwsh pws me kratousan zesth..ti na peis ..o kathenas me thn loksa tou!!xexex Padws sigoura me aerovia kanei thaymata.Gia katw ap ta rouxa gia na vgeis eksw mono ayta ta lasteks p forousan k oi giagiades mas..dystyxws ekei h moda den proxwrhse..alla k ena korsedaki tha mas mazepsei an xreiastei k einai k pio sexy ap thn vraka p paei ws katw ap to sththos! Razz

Despoina mou ton thelw poly na einai sto dwmatio mas to prwto kairo,katalavaineis einai to 1 k exw megalh lyssa..nomizw tha kaliw egw otan to apoxwrizomai k oxi ayto Smile

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ γιατι βρε Δεσποινακι μας χωριζεις απο τωρα???εχουμε μελλον εμεις του Οκτωβριου ακομα Rolling Eyes Rolling Eyes αν πατε ολες οι μανουλες εκει θα πρεπει να μπαινουμε σε 2 θεματα για να μαθαινουμε κ τα δικα σας τα νεα!! Crying or Very sad Crying or Very sad

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Cristina des!!!!! http://www.kellystyle.gr/el-2-3-4-5/summer-2012-corset.html

E logika to egkuoules to sketo tha klisei tha eimaste sta prosexws..xaxaxax..edaksei emena den me peirazei,eimai poly-logou etsi k alliws!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω προσωπικα δεν θελω να κλεισει μεχρι να γεννησει κ η τελευταια εγκυουλα του Οκτωβρη κ εκτος απο αυτο θελω να δω σε πιο Νο τελικα θα γεννησω..ειμαι κ προληπτικη τι να κανουμε!! tongue tongue
σας αφηνω κ εγω παω να κανω την προσπαθεια μου για νανι  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 850933  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 850933καλη εβομαδα κ καλο μηνα να εχουμε με πολλα γεννητουρια!!

 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 417472  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xara mou kalh ksekourash,eyxomai ayrio an eisai k na aisthanesai kalytera..ta idia k se mena eyxomai!
Kalo vrady Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΏΡΑ που έκανα μπανακι, σαν να χαλαρωσα λίγο.. Θα δείξει. Εγω είμαι πάντως έτοιμη!! Έκανα το beaute μου.. Το μόνο που στεναχωριεμαι είναι μήπως δεν προλάβω να φτιάξω τα νύχια μου αύριο κ τα μαλλιά μου την Τρίτη.. Αλλα μήπως υπολόγισα χωρις τον ξενοδόχο;;; Χαχαχα..χριστινακι καλη ξεκούραση!
Χαρα μου στο πρώτο δεν είχα άγχος.. Γιατί δεν ήξερα τι θα γίνει κ τι με περιμένει. ΤΏΡΑ που ξέρω, αγχωνομαι πιο πολυ..
Δεσποινουλα σε λίγο όλες θα μετακόμισουμε στο μανουλες!!! Καλοριζικο να είναι!!
Πηνελοπη μου φοβάμαι μήπως έχω κ εγω αυπνιες σήμερα..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mhn se apasxolei..edw eimai egw!! Den eisai k koda na ferw thn tourta mou na trwme me koutalaki na mas pernaei h grinia!
S exei piasei to anxos sou logiko einai eftase h wra k na mhn anxwnesai oles lene ta 2 einai pio eykola ston toketo.
Egw xtes vrady eixa pathei ena pragma periergo..enw mexri twra eimai psyxraimh me thn genna k perimenw to mwro pws k pws xtes nomiza pws den thelw p eimai egkuos k den thelw na gennhsw kai 1002..to prwi-meshmeri ksypnhsa pali opws prin,xarwph egkuoula!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!! μπηκα για λιγο γιατι ειμαι ενα πτωμα δεν νιωθω ποδια και μεση χτες τελειωσε το βαψιμο και σημερα καναμε γενικη μεχρι και πριζες βγαλαμε 4 ατομα τωρα τελειωσαμε.

πρωτον μαριανθη μου να τον χαιρεσαι παντα υγεια να εχει το παιδακι σου  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 215994  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 215994

δευτερον θα συμφωνησω με την χαρα με το παραπανω Crying or Very sad

και ωμος συμβαινουν και αυτα μου εφαγε η κορη μου το δερμα απο το καναπε ολοκληρο κοματι και αυριο θα παω να κοιταξω και για καναπε δεν θα ηρεμησω καμια μερα δηλαδη χαρα εσυ την γνωρισες και καταλαβαινεις.
χριστινακι περαστηκα σου
πηνελοπη και γω βαζω ζωνη και φορμα μονο οταν κανω γυμναστικη ωμος.
αννα μην αγχωνεσαι οτι ειναι να γινει θα γινει.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ti ennoeis sou efage to derma apo ton kanape????Kai giati na pareis kainourio??Den ginetai na sas allaksoun to derma ???
Xiixixixixixi h mikrh sou einai diaolaki e???

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπακι μου κ εμείς έχουμε τούρτα απο χθες.. Γεύση μπισκοτινο.. Την τιμησα κ σήμερα, απο αύριο όμως κομμένες οι βλακείες.. Θέλω να είμαι ξεφουσκωτη αν είναι να γέννησω.. Χαχαχα..

Μαρακι, καλη ξεκούραση!! Καλε, τι το ταιζετε το παιδι;; Wink
Αχ μαρακι πως σε καταλαβαίνω.. Εγω πως κ πως περιμένω να μεγαλώσουν τα παιδιά μου κ να αλλάξω τις κουρτίνες κ την ταπετσαρια του καναπέ.. Τα έχει κανει χάλια η μικρη.. Κ ΤΏΡΑ που έρχεται κ ο μπιν λαντεν, φαντάζομαι τι θα χει να γίνει..

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αστα αννα τι να κανουμε θα μεγαλωσουν, δεν των εφαγε μονο των εχει ζωγραφισει κιολας. δεν συμφερει να τα αλλαξει ολα αχ ξεχασα χρονια πολλα πηνελοπη μου. παω για  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 850933  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 850933  ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 850933 γιατι ειμαι πτωμα καληνυχτα[flash][/flash]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emas einai sokolata fraoula..eixame k mia light me geysh vanilia cookies ayth tou sweet and low alla thn efage olh o Mpamphs...epeidh den eixe thermides!!!xaxaxaxaxxaxax
Tha thn moirasw thn allh ayrio sta petherika,an k den to kseran k den me phran oute thl.!

Loipon kala tha kaneis k th amazeyteis..estw k 2 meres kalo einai gt tha niwtheis pio elafria ekeinh thn wra egw oses meres ekana ekeinh thn diaita hmoun allos antrwpos..mallon apo ayrio tha mazeytw k egw gt 3 meres twra to xw xesei!

Maraki kalh ksekourash..to kalo einai oti teleiwsate me ta xodra,o kanapes an k megalo thema katalavainw einai omws mikro to kako!!
Me to kalo twra p teleiwsate na erthei to nini sas!!

372 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 25!!!!! - Σελίδα 15 Empty καινουρια στο club! Κυρ Σεπ 30, 2012 2:32 pm

kiriakirossi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα! ολες ειστε πολυ χαλαρες βλεπω!!! εγω ειμαι στην 40η εβδομαδα την τεταρτη κλεινω το μηνα μου κ ακομη τιποτα! ΠΗΤ μ ειπε ο γιατρος μ εκει 7|10 και εδω (καθως ειμαι στο εξωτερικο) μ ειπαν 2|10 δηλαδη μεθαυριο!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειλικρινά αισθάνομαι ότι θα σκάσω.. Τόσες μέρες εφαγα ότι τρώω σε μήνες.. Ε πόσο να αντέξει το στομάχι μου; Αύριο σαλάτα κ γιαούρτι. Τίποτα άλλο.θα εκραγω.
Καληνύχτα μαρακι!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kuriakh kalhspera k kalwshrthes!!!Na sou pw pws sthn omadoula mas eixame k exoume vevaia mia egkuoula p twra einai manoula k ekeinh skeperase thn pht ths kata 6 meres an den kanw lathos k omws..eixe thn eykoloterh genna olwn !!!Opote ypomonh..opws k na exeis kodeyeis k mallon den tha dyskoleyteis!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kiriakirossi έγραψε:κοριτσια καλησπερα! ολες ειστε πολυ χαλαρες βλεπω!!! εγω ειμαι στην 40η εβδομαδα την τεταρτη κλεινω το μηνα μου κ ακομη τιποτα! ΠΗΤ μ ειπε ο γιατρος μ εκει 7|10 και εδω (καθως ειμαι στο εξωτερικο) μ ειπαν 2|10 δηλαδη μεθαυριο!

Καλώς ήρθες Κυριακη!! ( μάλλον αυτο είναι το όνομα σου))Με το καλο τι μωρακι σου!! απο που είσαι; Κ τι περιμένεις;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις