Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 16]

126ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Δευ Οκτ 08, 2012 11:12 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dinaki78 έγραψε:Κοριτσαρες μου γεια σας απο το νεο μας ησυχο!!! σπιτι....τα καταφεραμε και σε ενα σαββατοκυριακο ειμαστε απολυτα σημαζεμενοι, βεβαια εγω διαλυθηκα αλλα χαλαλι αξιζε ο κοπος!!!φτιαξαμε ενα μικρο παλατακι και ειμαστε πανευτυχης!!η Θωμαη εχει τρελλαθει στο νεο της δωματιο,πηραμε και καινουριο καροτσι αυτο που λεγατε της chicco και ειναι τελειο!!!ολα καλα δηλαδη!αυριο ξεκιναμε και κρεατοσουπα με μοσχαρακι...ολα καλα λοιπον ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!!! Razz

μπραβο ρε θηρια!! ντινακι μου ποσο χαιρομαι για σας,να περασετε σασ ευχομαι τισ πιο γλυκιεσ και συγκλονιστικεσ στιγμεσ της ζωησ σασ σε αυτο το σπιτι!!!

127ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Δευ Οκτ 08, 2012 11:14 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κοριτσάρες!!!

Ντινάκι καλορίζικο το καινούριο σας σπίτι!! να το χαρείται!! Smile

Σοφάκι να πας στο ταξίδι και να περάσεις τέλεια. όλα καλά θα πάνε με το μικρούλι σου εδώ!

Ελπίδα εγώ απογευματινό της δίνω γύρω στις 6 και κατά τις 9 τρώει το βραδυνο της.

Χρύσα μεγαλώνουν γρήγορα τα νινιά μας!! κι εγώ δεν προλαβαίνω να της αλλάζω ρουχαλάκια.

Δανάη χαρα στο κουράγιο σου με τη δουλεία και το μωρό. εγώ φαντάσου δεν δουλευω και είμαι κομάτια συνέχεια. γενικότερα βγάζω το καπέλο στις εγραζόμενες μανούλες!!!!

Εμείς καλά. συνεχίζουμε με φρουτάκια και γιαουρτάκι για απογευματινό και μου είπε ο γιατρός στο φρουτάκι να της βάζω κι ενα μπισκοτάκι. θα της το κάνω σήμερα.... να δούμε!!!
Χειμώνιασε κορίτσια..... πάει το καλοκαιράκι!! Sad

128ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Δευ Οκτ 08, 2012 11:29 pm

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κοριτσάρες!
ντινάκι καλορίζικο το σπιτάκι! ωραίο το καροτσάκι της κίκο ε;; μ εμένα με βόλεψε πολύ!
μαρία μαρούλη γιαουρτάκι από τόσο μικρούλι έ;; ποιό παίρνεις;

τατιάνα κ εγώ συμφωνώ με σοφάκι με γερμανία. δεν είναι κ άσχημα. εγώ έμεινα στο μόναχο 5 μήνες, δούλευα εκεί, έκανα την πρακτική μου. τα λεφτά που έπερνα στα 22 μου ήταν εξωπραγματικά... αχ τι ήθελα κ γύρισα... ενιγουεη... γενικά αυτή η χώρα έχει αρκετά συν, βέβαια παίζει ρόλο κ σε ποιά πόλη θα πας.. απο ντορτμουντ δεν έχω ιδέα. Μόναχο θα ξαναπήγαινα πάντως τρέχοντας.

περιμένω να ξυπνήσει η μπουμπού μου για να τη βάλω στο μάρσιπο κ να πάμε λαϊκή.. σήμερα θα της δώσω μπανάνα να πιπιλίσει. της δίνω όλο το φρούτο ξεφλουδισμένο κ βλέπω αντιδράσεις!! έχει πολύ φάτσα!!

129ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Δευ Οκτ 08, 2012 11:50 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!

Τι ωραία που χειμωνιασε, βαρέθηκα την ζέστη! Απο αυτήν την άποψη θα μου αρέσει η Γερμανία, έχω παει αρκετές φορές αλλα μόνο για βόλτα κ μου άρεσε τώρα για να μείνω... Θα συνηθίσουμε τι να κάνουμε;;

Κορίτσια τελικά η πρώτη ας πούμε συνειδητή λέξη της Νατάλιας είναι το αμ αμ ή νιαμ ή μαμ, σήμερα το πρωι τρωγαμε κ πάλι το λέγε κ της έδωσα μπανάνα κ έφαγε!

Μαρακι εγω θα σου έλεγα να μην της βάλεις μπισκοτο, τζάμπα ζάχαρη χωρίς να τησωπροσφερει κάτι, αφου τα τρώει τα φρούτα άλλωστε!

Δαναη μπουσουλησατε κ εσείς;;; Είδες τι πλάκα έχουν όπως το παλεύουν;

Χρύσα ε βέβαια θα σας είναι όλα μικρα, εμένα 72 εκ μου φαίνεται θα είναι όταν χρονισει χαχαχα (τώρα είναι 65,5)

130ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Δευ Οκτ 08, 2012 11:51 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσουδια μου !!!
και ναι λοιπονειμαι στα ορια τησ υπερκοπωσησ.χτεσ μετα τη δουλεια πηγα παθολογο για τα ποδια αλλα μου ειπε να παω ορθοπεδικο και εχω σημερα ραντεβου στο ικα μετα τη δουλεια.μετα πηγαμε στην πορεια και μετα ταχα για ενα καφε και μαζευτηκαμε 1 ηωρα.ειχαμε βραδια γονιου,πρωτη φορα την αφησα στη μαμα μου βραδυ(το εχω κανει αλλη μια στην πεθερα μου) και αντι να ξεκουραστουμε πηγαμε και τα τσουξαμε,ενταξει δεν μπορω να πω περασαμε πολυ ωραια αλλα κομματια τωρα.ρε κοριτσια μπαινει ο σατανασ μεσα μασ.λεμε θα σχολασουμε καιθα ξεκουραστουμε και μασ πιανει λυσσα την ντυνουμε την κουρντιζουμε και ξεκιναμε τισ βολτεσ οι οποιεσ κρατανε ποοοοολλεσ ωρεσ και ειμαστε κομματια.αλλα η μπεμπα μεσα στο σπιτι δεν μπορει.εξω ειναι γελια χαρεσ ειναι τρισευτυχισμενη κι ετσι ειπαμε οσο μασ παιρνει ακομη ο καιροσ να γυρνοβολαμε.το χειμωνα να δουμε τι θα την κανουμε οεο??? ποναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ,νοιωθω πωσ ημασταν με κατακρατηση λιγεσ μερεσ πριν γεννησουμε που ηταν τουμπανο τα ποδια μασ.αλλα αυτο το αισθημα το εχω στα μπουτια και στα καλαμια.τεσπα θα δουμε τιθα πει κι ο γιατρος.μαζεωα και το γαλα και το πεταξα και με κεινα και με τουτα το εχω μειωσει πολυ.εντωμεταξει η διαφορα ειναι μεγαλη,την μια μερα εβγαλα 160 και την αλλη 80 .οτι να ναι!

131ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Δευ Οκτ 08, 2012 11:54 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!

Τι ωραία που χειμωνιασε, βαρέθηκα την ζέστη! Απο αυτήν την άποψη θα μου αρέσει η Γερμανία, έχω παει αρκετές φορές αλλα μόνο για βόλτα κ μου άρεσε τώρα για να μείνω... Θα συνηθίσουμε τι να κάνουμε;;

Κορίτσια τελικά η πρώτη ας πούμε συνειδητή λέξη της Νατάλιας είναι το αμ αμ ή νιαμ ή μαμ, σήμερα το πρωι τρωγαμε κ πάλι το λέγε κ της έδωσα μπανάνα κ έφαγε!

Μαρακι εγω θα σου έλεγα να μην της βάλεις μπισκοτο, τζάμπα ζάχαρη χωρίς να τησωπροσφερει κάτι, αφου τα τρώει τα φρούτα άλλωστε!

Δαναη μπουσουλησατε κ εσείς;;; Είδες τι πλάκα έχουν όπως το παλεύουν;

Χρύσα ε βέβαια θα σας είναι όλα μικρα, εμένα 72 εκ μου φαίνεται θα είναι όταν χρονισει χαχαχα (τώρα είναι 65,5)

τατιανα μη στεναχωριεσαι κι αφου μασ τα εχουν κανει σκατα εδω οι υπεροχοι πολιτικοι μασ σηκωθειτε να φυγετε.ειναι κριμα αλλα εφοσον εχετε και καποιουσ δικουσ σασ ανθρωπουσ εκει θα ειναι καλυτερα,κι εμενα η ξαδερφη μου (νηπιαγωγοσ) με τον φιλο τησ -κτηνιατροσ δεν βρισκουν τιποτα εδω και λενε για γερμανια μαλιστα σε αυτη την πολη που ειπεσ.ειμαι πολυ στεναχωρημενη που θα φυγουν γιατι την εχω σαν αδερφη μου και κανουμε πολυ παρεα λλα και να καθονατι ανεργοι εδω δεν ειναι λυση.

132ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Δευ Οκτ 08, 2012 11:56 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρια (mommy2be) κ εγω μπανάνα έδωσα πρώτη για πιπιλισμα, θα της αρέσει σίγουρα!!
Πιστεύω πως δεν τρώει κ αλεσμενα για αυτο το λόγο επειδή την ξεκινησα κατευθείαν με ολόκληρα φρούτα.

Υπάρχουν κάποιοι παντός που λένε πως ήταν χάλια στην Γερμανία, πιστεύω είναι για πιο λόγο πας, δηλ αλ πας να μαζέψεις λεφτά κ μένεις σε άθλιο σπίτι κ κανείς οικονομία ναι είναι χάλια. Αλλα εμείς πάμε για να ζήσουμε εκει.
Εδω μας έλεγε ενας που αφήνανε τότε τα παιδιά στης γιαγιάδες κ τα μεγαλώνανε κ αυτοί δούλευαν στην Γερμανία.

133ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 12:46 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα γλυκες μου μανουλες!! σας γραφω απο την δουλεια!!! το μαναρακι μου σημερα το βραδυ ξυπνησε 2 φορες κ στις 7.30 μου ειπε καλημερα!! πτωμα!!!
αχ ευη μου κανε κουραγιο!!! ελπιζω να μην σου πει τιποτα ο γιατρος κ απλα να ειναι απο την κουραση!!!
Τατιανα μια χαρα θα εισαστε εκει!! εχω πολους φιλους που ειναι γερμανια κ περνανε ζαχαρη!!
στο χρονο πανω τα μωρακια ποσο υψος πρεπει να εχουν? ο δικος μου ειναι 70 cm κ εχω θεμα με τα ρουχα γιατι του κανουν στο υψος κ στα πλαγια του ειναι τεραστια!!! σαν χεσμενος ειναι με τα παντελονακια που του εχω παρει!! εχει πολυ γελιο!!
Μαρια μου κ εγω θα σου ελεγα να μην βαλεις μπισκοτο στην φρουτοκρεμα αμα το τρωει!! κ επισης πως κ τρωτε γιαουρτακι απο τοσο νωρις? ποιο γιαουρτακι σας εδωσε?
αχ μεγαλωνουν τα καμαρια μας κ δεν τα προλαβαινουμε!!! η ανηψια μου το σαβ γινεται ενος! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 215994 και σαν χτες θυμαμαι που τρεχαμε ολοι στο μαιευτηριο μες την τρελη χαρα!! πως περναει ο καιρος!!! σαν νερακι!!
εχετε καμια ιδεα για δωρακι? δεν ξερω τι να της παρω! κ λεφτα δεν θελω να δωσω! θελω να τησ παρω κατι καλο κ να θυμαται οτι αυτο ειναι απο τα πρωτα της γενεθλια απο τους νονους της(την εχουμε βαφτισει κιολας)!
ντινακι πως ηταν το πρωτο βραδυ σας στο καινουριο σας σπιτακι? τελεια φανταζομαι!!

134ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 4:02 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη μου περαστικά να είναι! Ίσως είναι απο την κούραση..
Εμ κάτσε κ συ λίγο βρε σουρτουκο!!
Το γάλα γιατί το πετουσες;

Δαναη εγω με τα ρούχα έχω το αντίθετο πρόβλημα.. Της είναι στενά αλλα στο ύψος περισευουν χιχιχι!!!
Όσο για την ανάπτυξη είναι στο παιδι δύσκολο να υπολογισεις...

135ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 6:37 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευη μου ελπίζω να είναι περαστικά και να χρειάζεσαι απλά ξεκούραση.

γιαουρτάκι της ξεκίνησα λόγο της δυσκοιλιότητας και της πήρα το δέλτα advance που είναι απο τον 6ο μήνα και μετά. τελικά κορίτσια είχατε δίκιο,της έβαλα μπισκότο σήμερα στο αχλάδι και δεν το έφαγε όπως χθές. επιδή λοιπον η δυσκοιλιοτητα επεστρεψε πηρα σημερα το γιατρο να τον ρωτησω τι μπορω να κανω και του ειπα οτι το μπισκοτο δεν τρωει και δεν θα της ξαναβαλω και μου ειπε οτι το μπισκοτο ειναι μονο για της θερμιδες...... οτι να'ναι, λες και ειπα εγω οτι θελω να παχυνω το παιδι μου!!!!! για τη δυσκοιλιοτητα μου ειπε να της δωσω πορτοκαλι. αντε να δουμε....

136ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 7:00 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ 4!!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΙΑ ΑΡΧΗ.

137ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 7:02 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jerrysofaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΓΑΛΑΤΟΣ ΜΟΥ. ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΒΓΑΖΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ Η ΟΔΕΥΩ ΠΡΟΣ ΠΛΗΡΗΣ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ????
ΣΟΦΑΚΙ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΜΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ?ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΗΘΟΣ?ΝΟΜΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΝΤΛΗΣΕΙΣ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ.

138ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 8:10 am

peripmalou

peripmalou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia telika απο την κουραση ειναι ,με πατησε την μεση σε ενα σημειο και με πεθανε απο τρον πονο.μου ειπε να παρω αντιφλεγμονωδη αλλλα του ειπα οτι θηλαζω και δεν μου τα γραψε κια μου ειπε υπομονη κι οταν τελειωσω να παω να τα γραψω.ξεκουραση και διαιτα ειπε.δεν πιστευε οτι εχω παιδι και λεει καλα ποσο χρονων εισαι.μετα επαθε α φρικη που εχω οπωσ σασ εχω πει κανονικα περιοδο και μου λεω οτι κι αυτο σε καταπονει και λεει καλα μιλησεσ με τον γυναικολογο σου?οχι εσενα περιμενα μου τρθε να τον πω.τεσπα.
αχ χρυσα κι εσενα στα τεσσεραα?θελω κι εγωωωωω!!!!
καλα τατιανα η δικη σου πεταΕΙ!!!!
τωρα την πηγε ο γρηγορησ μια βολτα για να ξαπλωσω λιγο και μετα να την μπανιαρουμε και νανι.σασ γλυκοφιλω!

http://WWW.FLOWERTALE.GR

139ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 9:01 am

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα!!! οοοο χρυσα κ εσεις στα 4???? μπραβο!!!! ευη περαστικουλια!!!! εγω εκανα δουλειες πριν λιγο πηγαν βολτα ο μπαμπας κ κορη , τωρα θα κατσω να πιω ενα κρασακι στο καναπε να χαλαρωσω, μεχρι να γυρισουν... ααα εσκασα κ 300 ευρω σημερα γιατι ειχε ενα προβλημα το αμαξι μου Twisted Evil Twisted Evil

140ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 10:07 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεναπρος το παρον τουρλωνει τον πωπο, ισιωνει τα ποδια αλλα δεν σηκωνει εντελως τα χερια.
Τα βαζετε μπρουμυτα αρκετη ωρα;
Εγω δεν τον βαζω σχεδον καθολου. Και οταν τον βαζω γκρινιαζει προτιμαει ορθιος να κανει βηματακια, η να σηκωνεται και να κρατιεται απο το τραπεζακι η την πλατη του καναπε.
Εν τω μεταξυ δεν μπουσουλανε ολα τα μωρα. Της κουμπαρας μου σηκωθηκαν κατευθειαν. Της αλλης φιλησ μου μπουσουλαει τρελα και τρεχει μπουσουλωντας κιολας το ζιζανιο!
Παιζει καποιο ρολο το περιβαλλον( αν ειναι περισσοτερο ορθια πχ η ειναι στο παιδιWink

141ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 10:15 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω Ελενα συνεχεια μπρουμητα τον εχω! Κ εγω να μην τον εβαζα θα γυρναγε μονος του!! Κανει σαν τρελος βαρελακι!! Τον κοιμησα απο τις 20:00! Νυσταζε πολυ!!
Σημερα φαγαμε κ κοτοπουλακι!!! Το εφαγε το μαναρακι μου!!
Ευη μου ξεκουρασου λιγο να παρεις τα πανω σου!!
Ξεχασα να σας πω οτι ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ μετα απο 15 μηνες ακριβως!! Αχ ποναω!!!

142ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 10:36 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρε κοριτσια τι λετε τωρα...μπουσυληματα...περπατηματα...εμεις εχει μια βδομαδα που καταφεραμε απο ανασκελα να γυρισουμε μπρουμητα και χειροκροτουσαμε σαν τρελλη...και οταν ρωτησα τον γιατρο γιατι αργησε τοσο μου ειπε το κλασσικο..."γιατι ειναι χοντρη"!!! Mad
Παντως την κρεατοσουπα πρωτη μερα την τσακισαμε...οχι πως υπηρχε αμφιβολια επ'αυτου!!!

143ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 11:01 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dinaki78 έγραψε:Ρε κοριτσια τι λετε τωρα...μπουσυληματα...περπατηματα...εμεις εχει μια βδομαδα που καταφεραμε απο ανασκελα να γυρισουμε μπρουμητα και χειροκροτουσαμε σαν τρελλη...και οταν ρωτησα τον γιατρο γιατι αργησε τοσο μου ειπε το κλασσικο..."γιατι ειναι χοντρη"!!! Mad
Παντως την κρεατοσουπα πρωτη μερα την τσακισαμε...οχι πως υπηρχε αμφιβολια επ'αυτου!!!
Βρε ντινακι ποσο ειναι η μικρη σου κ σου ειπε ετσι ο γιατρος; Θηλαζεις;

144ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 11:18 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nakos έγραψε:
dinaki78 έγραψε:Ρε κοριτσια τι λετε τωρα...μπουσυληματα...περπατηματα...εμεις εχει μια βδομαδα που καταφεραμε απο ανασκελα να γυρισουμε μπρουμητα και χειροκροτουσαμε σαν τρελλη...και οταν ρωτησα τον γιατρο γιατι αργησε τοσο μου ειπε το κλασσικο..."γιατι ειναι χοντρη"!!! Mad
Παντως την κρεατοσουπα πρωτη μερα την τσακισαμε...οχι πως υπηρχε αμφιβολια επ'αυτου!!!
Βρε ντινακι ποσο ειναι η μικρη σου κ σου ειπε ετσι ο γιατρος; Θηλαζεις;
9,500 kgr 69cm...οχι δεν θηλαζω δυστυχως...

145ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 11:36 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dinaki78 έγραψε:
nakos έγραψε:
dinaki78 έγραψε:Ρε κοριτσια τι λετε τωρα...μπουσυληματα...περπατηματα...εμεις εχει μια βδομαδα που καταφεραμε απο ανασκελα να γυρισουμε μπρουμητα και χειροκροτουσαμε σαν τρελλη...και οταν ρωτησα τον γιατρο γιατι αργησε τοσο μου ειπε το κλασσικο..."γιατι ειναι χοντρη"!!! Mad
Παντως την κρεατοσουπα πρωτη μερα την τσακισαμε...οχι πως υπηρχε αμφιβολια επ'αυτου!!!
Βρε ντινακι ποσο ειναι η μικρη σου κ σου ειπε ετσι ο γιατρος; Θηλαζεις;
9,500 kgr 69cm...οχι δεν θηλαζω δυστυχως...
ΑΝΤΕ ΠΕΣΤΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΧΕΣΤΕΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΧΟΝΤΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ?ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΡΕ ΝΤΙΝΑ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΛΙΓΑ ΜΛ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 120.

146ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 12:06 pm

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:
dinaki78 έγραψε:
nakos έγραψε:
dinaki78 έγραψε:Ρε κοριτσια τι λετε τωρα...μπουσυληματα...περπατηματα...εμεις εχει μια βδομαδα που καταφεραμε απο ανασκελα να γυρισουμε μπρουμητα και χειροκροτουσαμε σαν τρελλη...και οταν ρωτησα τον γιατρο γιατι αργησε τοσο μου ειπε το κλασσικο..."γιατι ειναι χοντρη"!!! Mad
Παντως την κρεατοσουπα πρωτη μερα την τσακισαμε...οχι πως υπηρχε αμφιβολια επ'αυτου!!!
Βρε ντινακι ποσο ειναι η μικρη σου κ σου ειπε ετσι ο γιατρος; Θηλαζεις;
9,500 kgr 69cm...οχι δεν θηλαζω δυστυχως...
ΑΝΤΕ ΠΕΣΤΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΧΕΣΤΕΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΧΟΝΤΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ?ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΡΕ ΝΤΙΝΑ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙΣ ΛΙΓΑ ΜΛ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΠΟΛΥ 120.
Η αληθεια ειναι οταν του ειπα οτι τρωει μισο μηλο,μιση μπανανα και ενα αχλαδι το βρηκε υπερβολικο αλλα μου ειπε οτι δεν κανουμε διαιτα σε παιδι 6 μηνων...ηδη αυτο το μηνα πηρε 750γρ ενω τους προηγουμενους 1,200γρ...μου ειπε οτι θα φανει αν εχει ταση παχυσαρκιας μετα τα 2χρονια οποτε για την ωρα ας τρωει οσο θελει

147ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 9:56 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΡΕ ΤΙ ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?ΩΧ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΟΥΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΒΡΕΦΗ ΕΙΝΑΙ,ΜΩΡΑΑΑΑΑΑ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ Ν ΑΠΕΠΡΑΤΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΟΒΟΛΑΝΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΙ ΠΑΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ ΑΠΟ ΜΑΣ ΟΛΗ ΤΟΥΣ Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΟΝΤΟΡΥΛΙΚΑ.ΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ!
ΥΓ: ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ...9 Η ΜΕΡΑ ΔΙΑΙΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ!!!

148ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 10:15 pm

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!
Και εγω ξεκινησα τη διαιτα γιατι πραγματικα πρεπει να μπω στα ρουχα προ εγκυμοσυνης. Δεν παιζει να αγορασω χειμωνιατικα για τη δουλεια μεγαλυτερο νουμερο.
Στα παντελονια εχω μπει αλλα ειναι τσιατα! Σαν παπιτσα ειμαι με μπουτακια και πωπο!

Ο αντρας μου σκεφτεται για τη διαιτα ντουκαν την ξερετε;

149ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 11:12 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κορίτσια!!!

αχ δεν μπορώ αυτό το πράγμα με τα κιλά των μωρών. εμενα μου τα έχουν πρήξει και η πεθερά μου και οι 2 μαμάδες να μην παχύνει η μικρή γιατί θα γίνει χοντρό παιδί και δεν ξέρω τι άλλο. όταν αρχίσουν και περπατανε θα δείξει αν θα είναι παχιά παιδιά που θα καινε θερμίδες. τώρα είναι μωρούλια ακόμα και πρέπει να τρώνε. και στην τελική το κάθε παιδί είναι διαφορετικό όπως και ο κάθε ενήλικας.

Ελενα αυτή τη δίαιτα που λές την έκανε η αδερφή του άντρα μου και έχασε αλλά έχει σηχαθεί το κρέας. κι εγώ η αλήθεια είναι δεν τα πάω καλά με το κρέας και γι'αυτό δεν την κάνω. είμαι και λίγο δυσκοίλια και πολύ φοβάμαι πως αν την κάνω θα στουμπώσω. πάντως κάνει δουλειά παρόλο που οι διαιτολόγοι δεν την έχουν σε εκτίμηση.

150ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 09, 2012 11:48 pm

explorerefi

explorerefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευη περαστικά.
Εμένα έχει αρχίσει εδώ και ένα μήνα και στριφογυρνάει και την τελειταία βδομάδα από ξάπλα στο κρότσι πιάνεται απ' το πλάι και σηκώνεται. Και όλο τεντώνει τα πόδια της όταν καθόμαστε, θέλει να σηκωθεί όρθια!.
Αχ σε λίγο θα κάνουμε το εμβόλιο. Τη λυπάμαι γιατί μόλις δει τον γιατρό θα κλαίει το μαναράκι μου.
Εγώ έχω αμφιβολίες για το αν την ταίζω σωστά. έχει ακόμα αναγωγ΄ες κυρίως σαλάκια και γιαούρτια και μου λέει ο γιατρός από λίγο και πιο συχνά. έχω φτάσει να τος δίνω κάθε μια ώρα γάλα. Άντε να ξεκινήσουμε και κανονικό φαγάκι να δούμε...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις