Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
113 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 113 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 16]

201ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 7:05 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τατιανα ειναι να το θελουν και οι δυο μεριες πραγματι. Το ενα ζευγαρι που ημασταν καπνιζει, αλλα βγηκαν εξω να κανουν τα τσιγαρα τους, χωρις να πω εγω κατι.
Τι να πω βρε κοριτσια...υπαρχουν ανθρωποι και ανθρωποι....
Λοιπον βρηκα φως ςτο τουνελ.... Αρχικα αλλαξα κουταλι, ειχα παρει τα σιλικονατα και δεν τα θελει. Σημερα του εδωσα σε παιδικο σκληρο ομως. Και του δινω μια κουταλια φαγητο μια νερο. Πιανει τρελα!!!!!
Εμαθε να πινει νερο απο το κουταλι και κανει σαν τρελος. Μαλλον το νερο τον βοηθαει να καταπιει καλυτερα!
Και το σιγουρο ειναι οτι δεν θελει τα φρουτα!!!
Αφου δεν τα θελει να τον πιεσω; Τι να κανω; Κατι εναλλακτικο υπαρχει; Πηρα φαγοπυρο και κεχρι αλλα δεν ξερω πως να τα κανω. Τατιανα καμια βοηθεια σε αυτο;

202ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 9:48 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙ...

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΔΩ, ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑ , ΛΙΓΟ ΗΣΥΧΙΑ, ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΧΕΙ Ο ΜΠΑΧΤΕΣ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ!!!

ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΔΕΧΕΤΑΙ. ΠΗΡΑ ΘΗΛΕΣ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΦΕΡΕ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΊΡΡΗΣΗ. ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΓΑΛΑ.
ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΗΘΟΣ ΖΗΤΑΕΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ: ΜΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ Ο ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ ΜΟΥ! ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ...

ΤΑΤΑΙΑΝΑ, ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΤΟΥ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ.

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΠΑΤΑΤΑ. ΠΑΛΙ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ + ΜΗΛΟ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΘΕΣΑ 1/4 ΑΧΛΑΔΙΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ...ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΟΟΟΛΟ!!! ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ!

ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΡΟΔΙ Ε? ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ . ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΥ ΣΤΙΨΩ ΛΙΓΟ ΧΥΜΟ ΜΕ ΠΕΠΟΝΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΑΣ. ΤΟ ΤΙ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΝΩ , ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ! ΑΝ ΤΑ ΠΩ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ!!!!! Α
ΤΑΤΙΑΝΑ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΤΟΥΡΛΟΥ??? ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΡΩΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ?

ΕΠΙΣΗΣ, ΜΠΡΟΚΟΛΟ, ΚΡΕΜΜΥΔΙ, ΣΕΛΙΝΟ....ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΚ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΘΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ. Smile

ΧΡΥΣΑ ΗΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΥΡΙΩΣ ΘΗΛΑΣΤΡΟ, ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΠΡΙΖΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΕΠΕΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΣΤΕΡΕΕΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΒΓΑΖΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 250ΜΛ ΤΟ ΠΡΩΙ, 120 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ 100 ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ. ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ 30 ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΞΕΠΑΓΩΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΩ!ΤΑΞΙΔΙ ΠΑΩ 23 ΜΕ 27 ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ! ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ , ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ....ΑΑΑΑΑΧ

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΤΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΚΟΒΕΤΑΙ ΕΚΕΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΠΡΟ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΖΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΖΑΝΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΩΡΟ 1 ΜΗΝΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΞΗΘΕΙ. Η ΑΛΛΗ ΚΟΛΛΗΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙ ΜΠΥΡΕΣ ΚΑΙ ΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΦΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΟΚ. ΜΑΛΛΟΝ ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΜΑΙ.

ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΣΤΗ Η ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΓΕΝΝΟΥΣΕ , ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΟΚ,ΑΛΛΑ ΩΣ ΕΚΕΙ.
ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΕ!

PERIMPALOU , ΑΝ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΘΑ ΘΥΜΩΣΕΙΣ????ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ... Embarassed
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ (!!!) ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΕ ΕΠΙΚΡΙΝΕΙ!!! ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟυ!

MOMMY2BE ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ ΘΥΜΑΜΑΙ... Embarassed
ΠΟΠΟ ΞΕΦΤΙΛΑ , ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ!!! ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΤΗΣ fREZYLAC ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΜΕ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ Η ΒΡΩΜΗ...


ΠΟΠΟ...ΤΩΡΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΠΟΣΑ ΕΓΡΑΨΑ... ΠΑΛΙ Rolling Eyes

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 215994





203ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 10:09 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια και απο εμας...
Απο φαι εμεις προβλημα δεν εχουμε, φρουτοκρεμα,κρεατοσουπα,ρυζαλευρο κανονικα και χτυπαει και 3 γαλατα (πρωι-βραδυ και μεταμεσονυκτια!!!!!!!!) και προσπαθω απεγνωσμενα να κοψω ενα αλλα μου κανει νουμερα στον υπνο μετα....τεσπα ειδωμεν!
κατα τα αλλα με κουρασε πολυ η μετακομιση και τελευταια ημουν μεσα στα νευρα...ανθρωπος δεν μπορουσε να μου μιλησει Mad ...χαλασε και ο καιρος κλειστηκαμε στο σπιτι και μου εκανε "καπως"....ετσι κανονησε το αγορι μου να με παει εκδρομη αυριο (πρωτα ο Θεος) στα λουτρα ποζαρ για ενα βραδυ και εκλεισε και δωματιο με jacuzi μεστη μεση ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 215994 και αν ειμαστε καλα ολοι στις 7 Νοεμβριου παμε 4 βραδια Κωνσταντινουπολη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 654316 ......ε και ελπιζω ετσι ετσι θα αλλαξει η διαθεση μου!!!!!!!!!!

204ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 10:12 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΡΩΤΗΣΗ: ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΑΩΝ Η΄ΜΕ ΤΗΝ "ΣΩΣΤΗ" ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗ ΤΟΥΣ? ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ?

205ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 10:16 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dinaki78 έγραψε:Γεια σας κοριτσια και απο εμας...
Απο φαι εμεις προβλημα δεν εχουμε, φρουτοκρεμα,κρεατοσουπα,ρυζαλευρο κανονικα και χτυπαει και 3 γαλατα (πρωι-βραδυ και μεταμεσονυκτια!!!!!!!!) και προσπαθω απεγνωσμενα να κοψω ενα αλλα μου κανει νουμερα στον υπνο μετα....τεσπα ειδωμεν!
κατα τα αλλα με κουρασε πολυ η μετακομιση και τελευταια ημουν μεσα στα νευρα...ανθρωπος δεν μπορουσε να μου μιλησει Mad ...χαλασε και ο καιρος κλειστηκαμε στο σπιτι και μου εκανε "καπως"....ετσι κανονησε το αγορι μου να με παει εκδρομη αυριο (πρωτα ο Θεος) στα λουτρα ποζαρ για ενα βραδυ και εκλεισε και δωματιο με jacuzi μεστη μεση ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 215994 και αν ειμαστε καλα ολοι στις 7 Νοεμβριου παμε 4 βραδια Κωνσταντινουπολη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 654316 ......ε και ελπιζω ετσι ετσι θα αλλαξει η διαθεση μου!!!!!!!!!!

ΤΕΛΕΙΑ!!! ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΥΡΙΟ!!!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ ΘΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ?

206ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 10:33 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
jerrysofaki έγραψε:
dinaki78 έγραψε:Γεια σας κοριτσια και απο εμας...
Απο φαι εμεις προβλημα δεν εχουμε, φρουτοκρεμα,κρεατοσουπα,ρυζαλευρο κανονικα και χτυπαει και 3 γαλατα (πρωι-βραδυ και μεταμεσονυκτια!!!!!!!!) και προσπαθω απεγνωσμενα να κοψω ενα αλλα μου κανει νουμερα στον υπνο μετα....τεσπα ειδωμεν!
κατα τα αλλα με κουρασε πολυ η μετακομιση και τελευταια ημουν μεσα στα νευρα...ανθρωπος δεν μπορουσε να μου μιλησει Mad ...χαλασε και ο καιρος κλειστηκαμε στο σπιτι και μου εκανε "καπως"....ετσι κανονησε το αγορι μου να με παει εκδρομη αυριο (πρωτα ο Θεος) στα λουτρα ποζαρ για ενα βραδυ και εκλεισε και δωματιο με jacuzi μεστη μεση ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 215994 και αν ειμαστε καλα ολοι στις 7 Νοεμβριου παμε 4 βραδια Κωνσταντινουπολη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 654316 ......ε και ελπιζω ετσι ετσι θα αλλαξει η διαθεση μου!!!!!!!!!!

ΤΕΛΕΙΑ!!! ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΥΡΙΟ!!!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ ΘΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ?
οχι ρε συ στην μαμα μου την αφηνω

207ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 11:01 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα!!!
Μαρία στο μήλο βάλε λίγο νεράκι όπως σου είπε και η Τατιάνα. κι εγώ με πειράματα το ανακάλυψα και χρησιμοποιώ μίξερ χειρός.
Σοφία ο δικός μου γιατρός μου έχει πει οτι σιγά σιγά μπορώ να βάλω ότι λαχανικό θέλω αρκεί να ταιριάζει γευστικά (μπροκολο, αρακά, φασολάκια, σέλινο). άντε να πάς στο ταξιδάκι σου και να περάσεις τέλεια και μην νιώθεις κακιά μαμα. μια χαρά θα πάνε όλα.
Ντινάκι να περάσετε τέλεια με τον αντρούλη σου και μη φρικάρεις, απλά μάλλον κουράστηκες με τη μετακόμιση!!
εμάς σήμερα η μικρή ήταν σούπερ. πολύ λίγη γκρίνια και έφαγε τη φρουτόκρεμα της και το απόγευμα το μισό της γιαουρτάκι. μακάρι να είναι όλες οι μερες ετσι.είμαι περίεργη να δώ αν θα ξυπνήσει σήμερα το βράδυ που θα είναι η δευτερη μέρα χωρίς το γεύμα των 12.
ααα και όντως οι φίλες χωρίς παιδιά που θέλουν να συνεχίσουν να έχουν έπαφες με κάποια που έχει παιδί χρειάζονται όντως χρόνο. εγώ με τις φίλες μου (όλες χωρίς παιδιά) τα πάω τέλεια. με την κολητή μου σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου και το πρώτο 3μηνο με το μωρό είχαμε χαθεί. ξαναμιλήσαμε και τα λέμε και καλήτερα απο πρίν. μου είπε οτι φρίκαρε λίγο με την εγκυμοσύνη. αυτά!!

208ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 11:46 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
jerrysofaki έγραψε:
dinaki78 έγραψε:Γεια σας κοριτσια και απο εμας...
Απο φαι εμεις προβλημα δεν εχουμε, φρουτοκρεμα,κρεατοσουπα,ρυζαλευρο κανονικα και χτυπαει και 3 γαλατα (πρωι-βραδυ και μεταμεσονυκτια!!!!!!!!) και προσπαθω απεγνωσμενα να κοψω ενα αλλα μου κανει νουμερα στον υπνο μετα....τεσπα ειδωμεν!
κατα τα αλλα με κουρασε πολυ η μετακομιση και τελευταια ημουν μεσα στα νευρα...ανθρωπος δεν μπορουσε να μου μιλησει Mad ...χαλασε και ο καιρος κλειστηκαμε στο σπιτι και μου εκανε "καπως"....ετσι κανονησε το αγορι μου να με παει εκδρομη αυριο (πρωτα ο Θεος) στα λουτρα ποζαρ για ενα βραδυ και εκλεισε και δωματιο με jacuzi μεστη μεση ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 215994 και αν ειμαστε καλα ολοι στις 7 Νοεμβριου παμε 4 βραδια Κωνσταντινουπολη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 654316 ......ε και ελπιζω ετσι ετσι θα αλλαξει η διαθεση μου!!!!!!!!!!

ΤΕΛΕΙΑ!!! ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΥΡΙΟ!!!

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ ΘΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ?
οχι ρε συ στην μαμα μου την αφηνω

209ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 12:37 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενα το φαγοπυρο το βάζω στις σούπες γενικά το χρησιμοποιείς σαν το ρύζι.
Το κεχρι το ίδιο στις σούπες ή σαν τραχανα με λαδακι ή γλυκο με αποξηραμενα φρούτα.
Μπορείς πχ να κανείς κεχρι με καροτο κ κρεμμύδι κτλ.

Σοφια τουρλου κανονικο! Αλλα φυσικά πιο ελαφρύ με λίγο λαδακι κ ελάχιστο αλάτι, βγήκε νοστιμοτατο αλλα η κυρία δν το τίμησε καταλλήλως!!
Πρόσθεσε του σιγά σιγά διάφορα λαχανικά μην φοβάσαι αν δεν έχετε κ ιστορικό αλλεργιών!
Όσο για το ταξίδι γιατί αισθανεσε άσχημα βρε; Στην Μαμα σου θα τον αφήσεις σε κακά χέρια! Λογικά θα τον σκεφτεσε κ θα σου λείπει αλλα να πας κ θα περάσεις σούπερ!
(βαζε τον στο στήθος έστω κ να πιπιλαει αλλιώς θα σου μειωθεί το γαλατακι)

Ντίνα συμπασχω.. Κ εγω μέσα στα νεύρα είμαι... Σήμερα εκει που έπινε τον χυμό ρόδι δεν ήθελε άλλο κ σπρώχνει μια με το χέρι κ ολοοο Πανω της γκρρρ πήγα παραπέρα κ μέτρησε μέχρι το δέκα για να ηρεμήσω... Χα κ τώρα βουλιάζει το φορμακι στην χλωρινη!!

210ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 12:40 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα χέρια ήθελα να γράψω...

211ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 1:49 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!!!!ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΠΙΣΩ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΕΣ ΠΑΝΤΟΥ.ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ???ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ ΘΑ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ Η'ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΑΦΩΣ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΧΟΥΓΙΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΝ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΗ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ 2 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΝ ΤΕΛΗ ΓΙΑΤΙ ΟΙ 2 ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΟΥ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΟΝ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΥΟΝΤΑΙ.ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΙΑ ΑΜΑΝ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΕΞΩ!ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΟΝ...
ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΦΑΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΑ ΧΟΥΓΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΩΡΑ ΣΕ ΩΡΑ.
ΤΑΤΙΑΝΑ...ΟΤΑΝ ΜΕ ΔΑΓΚΩΣΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΞΑΠΛΩΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΣΟΚΟΙΜΗΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΗΝ ΘΗΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΠΟΝΕΣΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΕ ΠΩΣ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.ΤΩΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ!ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΑΥΣΤΗΡΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΤΗΣΛΕΩ ΜΗ ΑΥΤΗ ΓΕΛΑΕΙ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.
ΕΥΗ ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ ΤΙ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ?ΕΙΣΑΙ ΗΘΟΠΟΙΟΣ?ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ!
ΣΟΦΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΕΣΤΩ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣΤΕ ΤΑΞΙΔΙ ΑΛΗΘΕΙΑ?
ΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΠΡΗΖΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ?
ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΧΑΜΑΜ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΠΟΥ ΑΧΝΙΖΕ Very Happy ΠΩ ΠΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΟΛΟ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΕΙΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ Very Happy
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ.Α!Κ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΧΕΙ ΞΥΠΝΗΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΜΑΜ.

212ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 10:19 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοπελιες!

Όλο λέω θα αρχίσω να την βάζω στο κρεββατι της να κοιμάται αλλα Μετα με τόση νυστα πάλι μαζι της κοιμάμαι.. Δεν το μπορω καθόλου το νυχτερινό ξύπνημα, τουλάχιστον δίπλα όταν την έχω δεν σηκωνομαι.
Ποιες άλλες κοιμαστε με τα μωρα;

Χρύσα δεν είσαι η μονη, κ εμείς αυτοκολητες είμαστε, όταν έχω κανα ραντεβού κ την αφήνω στον άντρα μου έτσι κ εγω μες στο άγχος είμαι μην χτυπήσει το τηλ.
Αυτη είναι η δυσκολία του θηλασμου ότι δεν είναι μόνο το γάλα αλλα η επαφή που αναζητανε.
Εμένα έχει εξαρτησει αν δεν θηλασει τουλάχιστον κάθε 2 ώρες δεν μπορει την πιάνει γκρίνια κ ας έχει φάει ίσως γιαυτο δεν τρώει κ ποσότητα επειδή χορταινει με το γάλα, αλλα δεν πειράζει είναι τόσα τα οφέλη που χαλάλι της κ ο κόπος!ασε που λίωνω η μάνα κάθε φορα που με αναζητά κ με λαχτάρα βεντουζαρει τα χειλακια της!

Όσο γιαυτο που είπε αμάν θα το πεταξεις πάλι απαράδεκτη.. Δηλ αν εβγαζες μπουκάλι θα ήταν πιο νορμαλ; Να υπόθεση πως αν κάνει παιδι θα θηλασει 20 μέρες κ Μετα θα της τελειώσει το γάλα;;

Ααα πες κ σε μένα κάβα γερμανικό να μάθω βρε! Άλλος φεύγει για Γερμανία άλλος μαθαίνει την γλώσσα χαχαχα
Σκέφτομαι να πάρω αυτήν την μέθοδο που διαφημίζουν στην τβ λέτε να είναι καλη;

213ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 10:40 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑΑΑΑ!!! ΑΧ ΣΟΦΙΑ ΜΕ ΞΕΣΗΚΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΣΑΣ(ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ) ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΜΕ 57 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΟΥΔΑΠΕΣΤΗ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΛΥΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ,ΚΙ ΕΓΩ ΚΙΑ Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ..ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΦΤΩΧΙΑ ΜΑΣ ΕΚΕΙ.ΕΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Ε ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!
ΧΡΥΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΠΙΑ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ,ΧΤΕΣ ΜΕ ΕΙΠΕ Η ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΜΟΥ ΔΩΣΤΗΣ ΒΑΝΙΛΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΑΙΕ,ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΣ.ΗΔΗ ΝΟΙΩΘΩ ΤΙ ΣΤΥΨΕΙΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΜΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΑΝ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΗ ΜΕ ΒΑΝΙΛΙΑ ΑΣΤΑ.ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΜΠΩΛΑΡΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΦΑΩ!

214ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 10:49 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΟΦΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ¨Η ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΝΟΥΜΟΣΗΝΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ" .ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΞΑΔΕΡΦΟ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΒΙΒΛΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΡΕΜΟΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΙΑΝΟΥΝ-ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΤΗΡΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ- ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΟ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ(ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΧΑΖΟΒΙΟΛΙΤΙΔΑΣ)ΜΩΡΟ.ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΛΟ ΕΝΩ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΦΟΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ,ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΚΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΗΔΗ ΑΠΟ ΒΡΕΦΗ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΓΟΝΙΩΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΡΙΣΙΜΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΦΩ.ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ.ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΣΑΣ ΛΕΩ.ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ¨Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΑ ΒΡΕΦΗ" ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΔΙΑΤΡΙΒΗ-ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟΥΤΣΙΚΟ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

215ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 10:50 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΤΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΤΖΑΚΟΥΖΙΑ ΣΟΥ!!!! ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΑΡΙΑ ΕΚΕΙ,ΕΧΩ ΔΥΟ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ.(ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ Η ΝΑΕΒΑΣΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΗ... Embarassed Embarassed Embarassed )

216ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τρι Οκτ 16, 2012 10:54 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΑΠΟΘΗΛΑΣΑ ΦΥΣΙΚΑ.ΒΑΣΙΚΑ ΑΚΟΜΗ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ.ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΠΝΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΡΑΚΥΛΗΣΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΘΕΜΑ,Η ΜΕΡΙΚΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΟΥ ΤΗ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ,ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΛΑ ΧΑΖΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΡΜΕΓΕΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ? ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΩ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΩ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΜΑΙ ΚΑΒΑΤΖΑ.

217ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τετ Οκτ 17, 2012 4:59 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν πιστευω οτι υπαρχει μαμα που να μην ειναι αυτοκολλητη με το μωρο της( εκτος απο περιεργες καταστασεις!)
Το θεμα ειναι πως βοηθαει το περιβαλλον. Εγω εβαλα τον αντρα μου απο την πρωτη μερα να μαθει το παιδι. Στην αρχη δεν τα καταφερνε, ματαιονοταν, στεναχωριοταν αλλα τωρα ειναι φοβερος. Ξερει τα χουγια του, να τον κοιμιζει , να τον αλλαζει, τα παντα! Και του εχω 100% εμπιστοσυνη! Ειμαστε μια γροθια! Δεν αγχωνομαι οταν παω δουλεια. Και με την μαμα μου το ιδιο. Στην αρχη τον εδινα δειλα δειλα, τωρα τον ξερει απεξω και ανακατωτα!

Τωρα στο θεμα του υπνου, εγω τον εχω στην κουνια του και σηκωνομαι το βραδυ. Το εχω συνηθισει πια, δεν με ενοχλει. Δεν τολμαω να σκεφτω οτι θα βγει απο το δωματιο. Τατιανα δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να τη βγαλεις απο το κρεβατι. Οταν αποθηλασεις θα το σκεφτεις!εχεις καιρο ακομα!

Και εγω θελω να παω ταξιδι με τον αντρα μου! Ποσο το θελω!!!!
Σε 20 μερες σταματαει απο τη δουλεια, παραιτηθηκε, δεν αντεχε αλλο, οποτε λεω μηπως να παρω κανενα πακετο προσφορων για ταξιδακι εντος ελλαδος και με τον μπεμπη μαζι!
Εχετε παρει απο αυτα τα deals, αλεπουδιτσα κλπ η θα μου βγει μαπα;ξερετε;

218ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τετ Οκτ 17, 2012 5:34 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κι απο εμάς!
μόλις κοιμήθηκε για απόγευμα. σήμερα είμαστε μόνες μέχρι τις 9 το βράδυ αλλά παραδόξως η μέρα πηγαίνει πολύ καλά. κάναμε κ μια μεγάλη βόλτα με το μάρσιπο.
Χρύσα δίκιο έχεις. λέω να αρχίσω φρούτα από βδομάδα που κλείνει τους 6 μήνες κ να το αφήσω το ρυζάλευρο.

Ελενα δεν τα χω δοκιμάσει αυτά τα deal για διακοπές αλλά έχουν πάει φίλοι μου κ πρέπει να είναι ΟΚ. Εγώ μια φορά έχω κλείσει μέσω TUI γερμανίας κ μου βγήκε φοβερή η φάση. (έκλεισα Ελλάδα με τα μισά λεφτά...)

εχει ταυτόχρονο θηλασμό στις 5 νοεμβρίου στο Ζάππειο και σε διάφορα μέρη της Ελλάδας. Θα πάτε οι θηλάζουσες;;;

219ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τετ Οκτ 17, 2012 5:36 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σόφη βιβλίο εγώ εχω του Γιοσαφάτ το μεγαλώνοντας στην Ελληνική οικογένεια. Εμένα μου φάνηκε ενδιαφέρον. έχω και μιας παλιάς ψυχαναλύτριας, της Φρανσουάζ Ντολτο ένα 3τομο με ερωτήσεις κ απαντήσεις. Βέβαια γράφτηκε τη δεκαετία του 70, αλλά κ αυτό είναι ενδιαφέρον.
Εύη πες μας τι σας λέει ο ξάδελφός σου, μας ενδιαφέρουν!! Μη ντρέπεσαι! χεχε

220ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τετ Οκτ 17, 2012 10:31 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

ΑΠΟΨΕ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ: ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΕΙ...
ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΕ ΧΑΜΠΑΡΙ Ο ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ ΤΟ ΤΙ ΕΠΡΟΚΕΙΤΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΜΕ ΛΙΓΜΟΥΣ. ΚΟΚΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΩ ΑΝΕΛΑΒΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ. Crying or Very sad

ΜΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΑΓΑΠΕΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ο ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ??? ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΛΟΓΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ???

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΟΤΑΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΙΠΕΙ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ. ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΛΛΑΤΩΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ !

ΕΥΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ. ΠΑΜΕ ΒΕΝΕΤΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ. ΦΕΤΟΣ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ 10 ΑΤΟΜΑ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ-ΕΛΑ ΑΠΟ ΘΕΝΙΚΗ ΚΟΣΤΙΣΑΝ ΜΟΝΟ 60 ΕΥΡΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΟΙΚΙΑΣΑΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 120 ΕΥΡΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 4 ΜΕΡΕΣ!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΞΟΔΑ. ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΥ ΚΑΙΡΟΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ!!
ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο JUΝIOR ΜΑΖΙ . ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ "ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ" ΟΛΟΙ ΤΑ ΜΩΡΑ...

ΕΥΗ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ!!! ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΑΦΩΝΟΥΜΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΠΡΟΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ!!! Very Happy

MOMMY2BE ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΓΙΟΥΣΑΦΑΤ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ. ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.

ΑΥΤΑ ΤΑ "ΛΙΓΑ" ΚΑΙ ΑΠΟΨΕ. ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!




221ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τετ Οκτ 17, 2012 12:08 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!

Σήμερα ήταν μια καλη Μέρα, χωρίς γκρίνιες έφαγε κ καλα. Βασικά βρήκα πια το κουμπί της, δεν θέλει πίεση καθόλου, της βάζω κοντά στο στόμα κοματι φρουτου ή το κουταλι κ την αφήνω κ σκύβει μονη της το πιάνει με το χεράκι της γλυφει κ άμα της αρέσει τρώει... Έτσι κ κάνω κίνηση να της το βάλω απευθείας στο στόμα αρνηται χωρίς καν να δοκιμάσει.. Αχ αντιδραστικό παιδι!

Αφήστε το άλλο σήμερα.. Ήρθαν οι γονείς μου να την πάρουν για να την πανε βόλτα, πρώτη φορα αυτο γιατί συνήθως είμαι κ εγω μαζι ή στο σπίτι μας ή σπίτι τους. Τέλος πάντων την πήραν κ πήγαν σε κάτι φίλους τους στο δρόμο ήταν μια χαρα κ μόλις μπήκαν σπίτι κ είδε ξένο κόσμο πάτησε κάτι κλάματα!!! Κ μέχρι να γυρίσουν τσιριζε σαν να την σφαζουν αφού την άκουσα με κλειστά παράθυρα κ ετρεξα έξω, όταν την πήρα εκλαιγε με λυγμους της κοβοταν η ανάσα το πως με χαδευε κορίτσια στο πρόσωπο κ εχωνε την μουριτσα της στο στερνο μου δεν μπορείτε να φανταστείτε η σκατουλα δεν μπορει χωρίς μανούλα... Αφου Μετα την πήρε ο άντρας μου κ πατάει ξανα μια τσιριδα κ κλαμααα!
Για να πω την αλήθεια κ εγω όταν έφυγαν ένιωθαν κάπως σφιχτηκε η καρδιά μου την φανταζόμουν να κλαίει κ εγω να μην είμαι εκει... Απαπαπα δεν την ξανα αφήνω μέχρι να μεγαλώσει τόσο ώστε να καταλαβαίνει κ να αποφασίζει μονη της αν θέλει!

Ευη να μας λες βρε πιστεύω ενδιαφέροντα θα είναι κ ας μην συμφωνήσουμε κ σε όλα... Εδω τόση ανάλυση για διατροφή κάναμε έχει ενδιαφέρον!!
Όσο για βανιλια μην δώσεις, το είχα ξαναπεί αλλα τώρα το διάβασα κ η ίδια στο βιβλίο του παπαβεντση ότι η βανιλια κ η φαριν λακτε έχουν τόσα γραμμ απλών υδατανθρακων που αντιστοιχούν σε 6 κουτ ζάχαρη ανα μερίδα!!

Σοφια Μετα το σημερινό που έζησα θα σου έλεγα να τον αφήσεις μια Μετα δοκιμαστικά με την Μαμα χωρίς εσένα όμως (αν γίνεται βέβαια) για να δεις πως θα είναι. Φαντασου να φύγεις κ αυτός να σπαραζει εδω στο κλάμα;;

222ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τετ Οκτ 17, 2012 1:16 pm

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα!!! δεν εχω γραψει γιατι τρεχω!! ο μικρος μου ανεβασε πυρετο ξαφνικα σημερα!!! 38!! ψηνοτανε το μαναρι μου!! πως τον λυπηθηκα!!! ραγισε η καρδια μου!! κοιμαται κ βογκαει!! του εχω δωσει αντιπυρετικο κ του επεσε!! ιωση μου ειπε η παιδιατρος!! αχ να γινει καλα!! σας διαβαζω κ θελω να γραψω αλλα δεν προλαβαινω!!! σας φιλω!! καλο βραδυ να εχουμε!!!

223ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τετ Οκτ 17, 2012 2:07 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nakos έγραψε:κοριτσια καλησπερα!!! δεν εχω γραψει γιατι τρεχω!! ο μικρος μου ανεβασε πυρετο ξαφνικα σημερα!!! 38!! ψηνοτανε το μαναρι μου!! πως τον λυπηθηκα!!! ραγισε η καρδια μου!! κοιμαται κ βογκαει!! του εχω δωσει αντιπυρετικο κ του επεσε!! ιωση μου ειπε η παιδιατρος!! αχ να γινει καλα!! σας διαβαζω κ θελω να γραψω αλλα δεν προλαβαινω!!! σας φιλω!! καλο βραδυ να εχουμε!!!
ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!

224ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Τετ Οκτ 17, 2012 2:15 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΑΧΧΧΧ ΝΥΣΤΑΖΩ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ.ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΙΚΡΑ ΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ!!!
ΕΜΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΗΡΕΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ!ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΤΥ!ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ(ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ Very Happy )ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ Ο ΓΚΟΤΖΙΛΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΧΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΥΤΗ ΜΟΥ.Η ΒΡΩΜΙΑΡΟΥΛΑ!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΦΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ ΟΛΛΛΗΗΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΜΕΡΑ!ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΙ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΝΙΩΘΕΤΕ ΕΤΣΙ ΕΣΕΙΣ?

225ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 12:29 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δανάη μου περαστικά του να είναι!!!
Άσχετο αλλά σε είχα κάνει add στο fb πριν αρκετό καιρό!

Θα θέλατε να κάνουμε ενα κλειστό group στο fb για να ποστάρουμε φωτογραφίες κλπ κ να μιλάμε κ απο εκεί;

Χρύσα κάπως έτσι νοιώθω κ εγώ!! πέρασαν νεράκι αυτοί οι 6 μήνες...

Τατιάνα, σε καταλαβαίνω, κ εγώ δεν θα την άφηνα με τίποτα 3-4 μέρες χωρίς να είμαι εκεί!! Νοιώθω οτι είναι ακόμα πολύ μικρή κ με χρειάζεται.

Χθες τελικά το απόγευμα της έδωσα σκέτο ρυζάλευρο νουτρίτσια (Αυτό χωρίς ζάχαρη κ γάλατα) με μπανάνα κ έφαγε αρκετό. Λέω να συνεχίσω για 2-3 εβδομάδες κ μετά το απογευματινό θα το αντικαταστήσω με γιαουρτάκι.

Το μαναράκι μας κάνει μεγάλες προσπάθειες να μπουσουλήσει!! έχει πολύ πλάκα.
κατα τ'αλλα βέβαια όπου θέλει να πάει πηγαίνει. δεν έχει κανένα πρόβλημα! Ειδικά αν της βάλεις ένα παιχνιδάκι μακρυά της κ δεν το φτάνει, βρίσκει τρόπο κουτρουβαλόντας κ σέρνοντας να το φτάσει! είναι μεγάλη μουργίτσα.

Σε λίγο θα πάω για καφέ με μια φίλη μου κ με τη μικρή κ πολύ χαίρομαι. Η φίλη μου είναι στο μήνα της. Έχω παρατηρήσει πως οι μόνες που μου μιλάνε πλέον είναι αυτές που έχουν παιδιά κ αυτές που γεννάνε!!! κ κανα-δυο κολλητές μου. Όλοι οι άλλοι... ζαααρτττ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις