Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 16]

226ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 12:46 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mommy2be έγραψε:Δανάη μου περαστικά του να είναι!!!
Άσχετο αλλά σε είχα κάνει add στο fb πριν αρκετό καιρό!

Θα θέλατε να κάνουμε ενα κλειστό group στο fb για να ποστάρουμε φωτογραφίες κλπ κ να μιλάμε κ απο εκεί;

Χρύσα κάπως έτσι νοιώθω κ εγώ!! πέρασαν νεράκι αυτοί οι 6 μήνες...

Τατιάνα, σε καταλαβαίνω, κ εγώ δεν θα την άφηνα με τίποτα 3-4 μέρες χωρίς να είμαι εκεί!! Νοιώθω οτι είναι ακόμα πολύ μικρή κ με χρειάζεται.

Χθες τελικά το απόγευμα της έδωσα σκέτο ρυζάλευρο νουτρίτσια (Αυτό χωρίς ζάχαρη κ γάλατα) με μπανάνα κ έφαγε αρκετό. Λέω να συνεχίσω για 2-3 εβδομάδες κ μετά το απογευματινό θα το αντικαταστήσω με γιαουρτάκι.

Το μαναράκι μας κάνει μεγάλες προσπάθειες να μπουσουλήσει!! έχει πολύ πλάκα.
κατα τ'αλλα βέβαια όπου θέλει να πάει πηγαίνει. δεν έχει κανένα πρόβλημα! Ειδικά αν της βάλεις ένα παιχνιδάκι μακρυά της κ δεν το φτάνει, βρίσκει τρόπο κουτρουβαλόντας κ σέρνοντας να το φτάσει! είναι μεγάλη μουργίτσα.

Σε λίγο θα πάω για καφέ με μια φίλη μου κ με τη μικρή κ πολύ χαίρομαι. Η φίλη μου είναι στο μήνα της. Έχω παρατηρήσει πως οι μόνες που μου μιλάνε πλέον είναι αυτές που έχουν παιδιά κ αυτές που γεννάνε!!! κ κανα-δυο κολλητές μου. Όλοι οι άλλοι... ζαααρτττ...
ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΠΗΡΑ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΕΛΗ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΣΑΝ ΛΑΠΑΣ ΕΙΝΑΙ!ΟΝΤΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΖΑΧΑΡΗ Κ ΓΑΛΑ.ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙΣ!?ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΦΕΙΣ?ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΞΠΕΡ.ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΟ ΖΑΡΤ ΤΟ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ Very Happy Very Happy Very Happy ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΕΝ ΤΕΛΗ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΚΑΦΕ!Α!ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ ΦΕΙΣ?Xrusoula Maraveli ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ.

227ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 12:47 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΑΝΑΗ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???

228ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 3:08 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα λόγω απεργίας δεν δουλευε ο συζηξ κ βολταραμε με την μικρη... Δεν σας είπα μου έδωσε μια Φιλη το καρότσι τους επειδή έφυγε Γερμανία κ είναι απο αυτα τα κλασικά, δεν μου αρέσει καθόλου είναι κ γαλάζιο κ το πιστεύεται ότι εκει κάθεται;;; Κ κοιμήθηκε κ εκει έφαγε κοιτώντας τα παιδια στις κουνιες μιλάμε δεν ζήτησε αγκαλια καθόλου! Κρίμα το άλλο καρότσι τόσα λεφτά που δώσαμε αλλα που να ξέρεις απο πριν τα γούστα τους;;

Χρύσα οντος περνάει πολυυυ γρήγορα ο καιρός εγω ούτε θυμάμαι ποτε ήμουν έγκυος!

Μαρακι πολυ καλη η ιδέα με το φεις αν μπορείς καντην κ είμαι μέσα! Νομίζω δεν είμαστε φίλες ε;; Tatiana Papadopoulou- sardi κ όσες δεν με έχετε κάντε με αν θέλετε!
Όσο για το ρυζαλευρο εγω δεν το έδωσα παρόλο που κ εγω πήρα της holle γιατί εκτός απο ανοστο μου φάνηκε πολυ επεξεργασμένο δηλ προτιμώ ότι μαγειρευω- βραζω.
Παρτης κεχρι έχει κ σε νιφάδες κ δινε εναλαξ να αλλάζει γεύσεις κ είναι κ πολυ πιο θρεπτικο ( μπορείς να βάζεις ότι φρούτα τρώει ή κ σκέτο με λίγο ώμο λαδακι).
Κ εμένα έτσι έκανε σερνοταν κ πήγαινε παντού τώρα μπουσουλαει όλο κ καλύτερα κ πιάνεται κ σηκώνεται αλλα τρέμει ακόμα έχει πολυ γέλιο!!

Δαναη περαστικά!! Πως είστε σήμερα;;;

229ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 3:46 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια!!!επιστρεψαμε απο τα τζακουζια...ηταν τελεια αλλα τελειωσε...πηγα μαζεψα και το κοριτσι μου απο τις γιαγιαδες και ολα καλα.Μια βαθια ανασα και back to the beautiful reality!!!!!

230ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 4:45 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και απο εμας!
Δαναη ολα περαστικα να ειναι!πως ειστε τωρα;

Και εμενα τρεχει η μερα και δεν την προλαβαινω;. Το μονο που με ενοχλει ειναι οτι εχω παντα να κανω μια δουλεια! Δεν τελειωνουν ποοοοοτε οι ατιμες!
Για ποτε ημασταν εγκυουλες και μια μια γενουσε!
Τατιανα θυμαμαι ησουν η πρωτη!!!!
Εβγαλα το παρκοκρεβατο και το γεμισα παιχνιδια!
Του αρεσει! Παιζει και προσπαθει να μπουσουλησει! Τσαντιζεται ομως και γκρινιαζει!!
Σημερα γιορταζει ο αντρας μου και θα ερθουν τα πεθερικς στο σπιτι και θα φαμε μαζι και με τους γονεις μου! Οποτε μαγειρευω!

231ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 5:02 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρύσα τι να παρεξηγήσω, πλάκα κάνεις;
σας κάνω add στο φβ κ θα φτιάξω κ το group. θα είναι κλειστό. οπότε κάντε invite σε όσες είναι στο topic!

232ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 5:03 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελενα να τον χαίρεσαι! πως λέγεται κ γιορτάζει σήμερα;;τι καλό φτιάχνεις;;; μιαμ μιαμ πεινάω... μόλις κοιμήθηκε μονη της η δικιά μου! 2η φορά σήμερα. φτου φτου μη τη ματιάσω, δεν το συνηθίζει!!

233ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 9:13 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!

ΤΑΤΙΑΝΑ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ....ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΛΙ ΕΞΕΛΙΣΣΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΡΑΜΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΠΟΥ ΤΟΥ ΒΑΖΕΙ ΠΙΤΖΑΜΕΣ...ΚΛΑΕΙ ΑΥΤΟΣ, ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΩΝ ΑΛΛΑ ΑΣ ΡΩΤΗΣΩ.
ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΗΣΥΧΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ. ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ (ΣΑΣ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ) ΟΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΒΓΑΖΩ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

ΦΥΣΙΚΑ ΗΣΥΧΑΣΕ Ο ΜΠΟΜΠΟΣ! Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ: "ΦΥΣΙΚΑ, ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ. Η ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΤΑΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ..." ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΓΡΙΟΚΟΙΤΑΞΑ...ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ???
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ...

ΔΑΝΑΗ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ Smile

ΦΙΛΑΚΙΑ

234ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 9:47 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jerrysofaki έγραψε:ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!

ΤΑΤΙΑΝΑ ΟΣΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ....ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΛΙ ΕΞΕΛΙΣΣΕΤΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΡΑΜΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΠΟΥ ΤΟΥ ΒΑΖΕΙ ΠΙΤΖΑΜΕΣ...ΚΛΑΕΙ ΑΥΤΟΣ, ΚΛΑΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΩΝ ΑΛΛΑ ΑΣ ΡΩΤΗΣΩ.
ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΗΣΥΧΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ. ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ (ΣΑΣ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ) ΟΤΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΒΓΑΖΩ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

ΦΥΣΙΚΑ ΗΣΥΧΑΣΕ Ο ΜΠΟΜΠΟΣ! Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ: "ΦΥΣΙΚΑ, ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ. Η ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΤΑΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ..." ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΓΡΙΟΚΟΙΤΑΞΑ...ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ???
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ...

ΔΑΝΑΗ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ Smile

ΦΙΛΑΚΙΑ
ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΚΑΚΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΡΕΜΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟ Very Happy .ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ¨ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΕΤΣΙ¨ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Α ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΑΓΓΑΛΙΕΣ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΚΑΠΩΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΟΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΧΟΥΓΙΑ ΜΑΣ.ΑΡΑ...ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ.ΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΛΙΓΟ ΒΛΕΠΕΙΣ...

235ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 9:48 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΛΕΝΑ ΛΟΥΚΑΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Ε???ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

236ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 9:49 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΑΝΑΗ ΠΟΥ ΣΕ ΒΡΕ????

237ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 10:35 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφια μου και εμας η παρηγορια μας ειναι το στηθος της περισσοτερες φορες, ναι ειναι ωρες ωρες που αγανακτω που μονο εγω μπορω να της προσφερω αυτην την παρηγορια αλλα απο την αλλη ευτυχως που υπαρχει και αυτη η λυση.
Στο κατω κατω ολα τα μωρα κατι θελουν να παρηγορηθουν, ειτε πιπιλα ειτε στηθος ειτε αγκαλια και περπατημα οποτε δεν ειναι απαραιτητα κακο αυτο απλα ειναι δεσμευτικο γιατι μονο εσυ μπορεις να το προσφερεις.
Εμενα τελευταιες μερες δεν κοιμαται καλα ουτε μερα ουτε νυχτα ξυπναει συχνα και θελει να πιπιλαει και πολυ φοβαμαι οτι θα θελει συνεχεια πιπιλιμα για να κοιμηθει οπως εχω διαβασει απο αλλες μαμαδες.
Μεχρι τωρα αφου αποκοιμιοταν αφηνε την θηλη..αχ τι θα την κανω ομως που αμα θελει κατι δυσκολα της το αρνιεσε...

238ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 11:43 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου σας ευχαριστω!!
Λουκας ναι!
Μολις εφυγαν τα πεθερικα μου!
Εφτιαξα πιτα με μανιταρια, κοτοπουλο, πολυχρωμες πιπεριες, μπεσαμελ και τυρια, ψαρονεφρι γεμιστο με χαλουμι και λιαστες, πατατες και σαλατα!
Ξεπατωθηκα ομως......!
Χριστε μου ποσο δυσκολο ειναι να μαγειρευεις και να εχεις να ταισεις και τον μπεμπη και τα 3 γευματα τη μερα! Τα φορμακια πανε και ερχονται! Ποοοοσα πλυντηρια πια! Ασε που τα φρουτα αφηνουν και λεκε νομιζω!
Σκεφτομαι αν ειχα διδυμα τιιι θα εκανα;;;;
Σημερα το απογευμα πριστηκε το ματι του μπεμπη οταν τον εκανα μπανιο. Κλααααμα. Και κακο. Πηγαμε απο τον παιδιατρο γιατι φοβηθηκα για αλλεργια τωρα με τις στερεες αλλα η σαπουναδα του μπηκε του καημενου η επεφικιτιδα μας ειπε. Θα δειξει αυριο. Τελος καλο ολα καλα.

Κοριτσια μην ακουτε κανεναν! Το ενστικτο ειναι ο καλυτερος οδηγος!
Εγω εχω αρχισει να εκνευριζομαι με τη μητερα μου( να δειτε που στο τελος δεν θα εχω προβλημα με την πεθερα, που γινεται συνηθως αλλα με τη μητερα μου).
Βρε κοριτσια οτι κανω το βγαζει σκαρτο.Δεν το κανει απο κακια το ξερω αλλα εκνευριιιζομαι πολυυυυ!!!
Δεν καθεται καλα το παιδι, δεν το εχεις ντυμενο ζεστα, βαλε μιραντα στην κρεμα, δωσε κεικ στο παιδι για γευση,μην το ταιζεις εκει, δεν το εχεις κανει μπανιο ακομα, γιατι πηρες φρουτο βανιλια να του δωσεις...! Οτι ναναι!
Αρπαχτηκαμε λιγο μπας και μπει λιγακι στη θεση της....
Αυτα ειναι τα μειονεκτηματα της απεναντι πορτας!! Και του περιβαλλοντος γιατι το νομισμα εχει δυο οψεις....
Εσας σας λενε τετοια;
Το λεω με αφορμη τη σοφια και το στηθος...γιατι ολοι πρεπει να εχουν γνωμη;
Σοφια μου οπως νοιωθεις δεν υπαρχει σωστο και λαθος νομιζω.

Δαναη;;;;;

239ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 12:03 pm

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω δεν εχω fb και ειμαι σκραπας σε αυτα. ...

240ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 12:24 pm

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια τα φιλια μου!!!! διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να γραψω. αυριο μολις βρω χρονο καληνυχτα

241ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Πεμ Οκτ 18, 2012 2:00 pm

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια σας ευχαριστω για το ενδιαφερον!! Λοιπον τα νεα μας: απλα Ψηνομαστε!! Εχει συνεχεια πυρετο 37,5 με 38,3 κ του δινω συνεχεια αντιπυρετικο! Πριν καμια ωρα ηρεμησε για τα καλα κ τωρα ξαπλωσα κ εγω! Η παιδιατρος μου λεει ιωση ειναι κ οτι μπορει να κανει κ 3 24ωρα πυρετο! Ειμαι να σκασω! Πως την πατησα ετσι; Απο που μου κολλησε; Κανω τοσο κοπο με τον θηλασμο κ πηγε κ μου κολλησε ξαφνικα!! Αχ τι να πω; Τον βλεπω κ σπαραζει η καρδια μου! Ολο αγκαλια θελει κ νυσταζει συνεχεια!! Κοιμαται μονο πανω μου!! Δεν τρωει! Μονο την φρουτοκρεμα εφαγε το πρωι! Μετα δεν ηθελε τιποτα! Του δινω νερακι κ το βραδυ παλι δεν ηθελε στηθος! Εφαγε πολυ λιγο!! Ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα!! Αχ τι να πω!!
Κοριτσια τα μπεμπακια κ τα ματια σας!! Να φυγει αυτη η ιωση κ να μην ξαναερθει!! Τον λυπαται η ψυχη μου! Αυριο αν συνεχισει ο πυρετος θα ερθει η παιδιατρος να τον δει για να μου φυγει η ανησυχια!
Καληνυχτα κοριτσια!!

242ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 19, 2012 1:00 am

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οριτσια θελω κι εγω να κανουμε ομαδα στο fb γιατι δεν θελω να βαλω την σοφυ γενικα φωτο αλλα με εσασ θελω να ανταλασσουμε βιντεακια και φωτο.καντε και πειτε που να κανω add.
κατα τα αλλα χτεσ απεργια ξεκουραστηκαμε,περασμε λιγο απο την πορεια μετα πηγαμε για καφε και μετα για μπαρμπεκιου στην φιλη μου και γειτονισσα που εχει σημερα γενεθλια.και η μπεμπουλα το καταευχαρηστηθηκε αλλα πρεπει να κουραστηκε η καημενη γιατι ειχε λιγο εκνευρισμο το βραδυ και κοιμηθηκε αγρουτσικα.αυτα!!!!! δοντι ντιο ακομη.εκανα και την βλακεια και αφησα μισο βραδυ τα δυο εμβολια εκτοσ ψυγειου και την δευτερα που παμε παιδιατρο θα το ξανααγορασω(τη ηλιθια)!!!!

243ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 19, 2012 1:12 am

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δαναη μου περαστικα σας,δωσε πολλα γλυκα φιλακια μαμαδιστικα κ ευχομαι γρηγορα να γινει περδικι το πουλακι σου!

244ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 19, 2012 3:52 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!
ήρθα σαλόνικα σήμερα αεροπορικός πρωί πρωί με τη μικρή κ δεν έχω προλάβει να κάνω το γκρουπ αλλά από δευτέρα που επιστρέφω πάλι Αθήνα, θα το ετοιμάσω.
έχω να πω οτι έχουμε πολύ ωραίο τόπικ, όλες κούκλες είστε!!! κ φυσικά έχουμε τα πιο ωραία μωρά! χεχε
εγώ τρέχω, ευτυχώς έβγαλα άκρη με το τεβε το πρωί κ θα πάρω πίσω τα λεφτά που έδωσα για τα εμβόλια σε κανα 2μηνο...
Εύη τι γκαντεμιά, όντως χαλάσανε τα εμβόλια;;
Δανάη περαστικά να είναι!!! πολλά φιλάκια στο αγοράκι σου!

245ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 19, 2012 3:55 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άκυρο, το ετοίμασα το γκρουπ!
η ομάδα μας είναι μυστική όμως μπορεί να γίνει κ κλειστή. κανείς δηλαδή δεν θα βλέπει τις δημοσιεύσεις μας κ κατ'επέκταση κ τις φωτογραφίες απ τα μωράκια μας.
Wink

246ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 19, 2012 4:29 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια δεν την παλευω αλλο τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!ολη μερα γκρινιαζει κλαιει ουφ δεν αντεχω αλλο!!!φυσικα ουτε τρωει Mad Mad Mad Mad

247ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 19, 2012 4:37 am

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mommy2be έγραψε:Άκυρο, το ετοίμασα το γκρουπ!
η ομάδα μας είναι μυστική όμως μπορεί να γίνει κ κλειστή. κανείς δηλαδή δεν θα βλέπει τις δημοσιεύσεις μας κ κατ'επέκταση κ τις φωτογραφίες απ τα μωράκια μας.
Wink

pws to vriskoyme to group?

248ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 19, 2012 5:11 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΑΝΑΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ.ΚΟΛΛΑΝΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ Δ ΚΟΛΛΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΙΟ.ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ 4 ΙΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΣΤΙΣ 3 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΓΗΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΜΠΟΥΚΩΜΑ Η ΜΙΚΡΗ.ΤΙΣ ΕΒΑΖΑ ΟΡΟ ΚΑΙ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΑΛΑ ΣΤΗ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΑΜΕΣΩΣ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ 2 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΔΙΚΗ.
ΜΑΡΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!
ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ?ΕΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΑΣ?

249ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 19, 2012 5:50 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δαναη μου περαστικα στον μικρουλη, μην αγχωνεσε θα περασει!δυστηχως ο θηλασμος δεν προστατευει παντα, ειναι και αυτο που λεει η Χρυσα!

Γεωργια μηπως λογω δοντιων??κουραγιο μανα!!

εμεις σημερα δεν εχουμε πολυυ γκρινια αλλα μου κανει νουμερα με τον υπνο..δεν κοιμαται καθολου μονη της ουτε την μερα ουφ!
Σημερα εφαγε γεμιστες πιπεριες φλωρινης χιχι
Τωρα που εχουμε την ομαδουλα θα προσπαθησω να βγαλω βιντεο πως τρωει..δηλ πως με παιδευει για να το δειτε και live χαχαχα

250ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 19, 2012 6:23 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκαλαιτζογλου έγραψε:κοριτσια δεν την παλευω αλλο τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!ολη μερα γκρινιαζει κλαιει ουφ δεν αντεχω αλλο!!!φυσικα ουτε τρωει Mad Mad Mad Mad
ΓΕΩΡΓΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ!ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ?ΕΣΕΝΑ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΑΝ?ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΝΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις