Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 16]

76ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 05, 2012 11:23 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια και απο μενα!
Τα ειχα παιξει αυτες τις μερες. Ειχα παει στην παιδιατρο και τι εγινε..... Χαμος.
Ο μικρος οπως ειχα πει και πριν λιγες μερες ειχε παρει 250γρ. Αυτο το μηνα. Η αληθεια ειναι οτι δεν το πιεσα καθολου το μωρο να φαει.μεχρι εκει που θελει.και στην τελικη αυτη ειναι η φιλοσοφια μου. Δεν θελω να τον πιεζω στο φαγητο, και ειμαι καθετη στο θεμα της παχυσαρκιας. Ειμαι εντελως αντιθετα με τα πολλα κιλα.τελος παντων θεωρω οτι η φυση ξερει καλυτερα και το καθε μωρο σου λεει μεχρι ποση ποσοτητα θελει να φαει.

Με τρελανε η παιδιατροςαντι για 500 γρ που επρεπε να παρει πηρε 250 μου λεει. Εκανε και λαθος μετρηση στο υψος απο 58 ποντους τον εβγαλε 55και τι μου λεει....
Το παιδι εχει προβλημα στην αναπτυξη. Δεν αναπτυσεται καλα.........τι για μεταβολικα συνδρομα μου μιλησε( οτι τρωει και δεν μεταβολιζει καλα, τι μηπως εχει αναιμια, τι μηπως εχει ζαχαρο...!)
Τελος παντων απο τις μετρησεις της φαινοταν οτι το παιδι επεσε καμπυλες στην αναπτυξη. Τρελαθηκα, κλαμα χαμος εγω, σκεφτομαι να κανω εισαγωγη στο παιδων να δω τι γινεται με το παιδι. Παθαινω εμμονη με τα ml και να πιεζω το παιδι να φαει....
Σημερα πηγαμε σε εναν αλλο παιδιατρο κουμπαρο μιας φιλης μου για 2η γνωμη.
Η ηλιθια η γιατρος ειχε κανει λαθος μετρησεις σε κεφαλι και υψος. Ελεος.κεφαλι υψος τελεια.
Το βαρος ειναι μια χαρα μου ειπε.
Απλα θα ειναι ενα ψιλολιγνο αγορακι. (ο πατερας μου ειναι ετσι!)
Μου εξηγησε οτι το βαρος του ειναι στην 50η θεση στις καμπυλες και το υψος75η. Τελεια δηλαδη..... Οτι αυτος ειναι ο σωματοτυπος του. Οτι υπαρχουν ανθρωποι αδυνατοι , κανονικοι και χοντροι.οτι στην αρχη ολα τα μωρα ξεκινουν απο σχετικα τα ιδια κιλα( γεννηση) και μετα κατασταλαζουν στον σωματοτυπο τους.( ειτε στο θεμα υψους η βαρους) οτι πχ το παιδι του φασουλα(ετσι μου ειπε χαχα) μπορει να γεννηθει πχ 53 ποντους και μετα θα παει στα ανωτερα γιατι αυτο ειναι το dna του. Το ιδιο και με το βαρος που σχετιζεται με την κληρονομικοτητα.

Καλα σκεφτομαι τι ηλιθιοι γιατροι που υπαρχουν... Εχασα 10 χρονια απο τη ζωη μου και εγω και ο αντρας μου.
Γιαυτο και εγω θα βαλω μια θυμωμενη φατσουλα του μπεμπη μου για να δειξω την αγανακτηση μου!
Τελος καλο ολα καλα.....

77ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 05, 2012 11:42 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λαθος υψος 65 απο 68..,,,, τα εχασα και εγω!

78ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 05, 2012 11:47 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μερικες φορες οι παιδιατροι κανουν τραγικα λαθη!! Γιαυτο καλο ειναι σαν μανουλες καποιες φορες να ακολουθουμε κ το ενστικτο μας!! Εγω νομιζω οτι εχω το συνδρομο της ελληνιδας μανας που θελει το παιδι της να τρωει ολο το φαγητο του απλα για να πω οτι ειναι καλοφαγος! Ε ε λοιπον ΟΧΙ! Απο αυριο θα τρωει οσο θελει χωρις να τον πιεζω!! Η αληθεια ειναι οτι 2 μερες τωρα που ξεκινησε χορτοσουπα βλεπω οτι δεν του αρεσει κ τον πιεσα λιγο παραπανω!! Απο αυριο θα αλλαξω τις αναλογιες κ θα προσπαθησω να την κανω λιγο πιο ευγευστη!! Κ αν θελει ας τη φαει!! Θα του βαλω λιγο λεμονακι κ ελαχιστο αλατι! Ποσο ειναι το 1 γρ αλατιου;
Τατιανα εσυ βαζεις αλατι;
Ελενα μου εννοειτε οτι ο μικρος ειναι μια χαρα!!! Τι μπουρδες καθονται κ λενε!! Μας τα εχουν πρηξει με αυτες τις καμπυλες!! Βραχνας μας εχουν γινει!! Ελεος!!

79ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 05, 2012 11:49 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελενα ο μικρος τα σπαει!! Τελεια φοτο!! Εχει κατι χειλακια για φιλημα!!!

80ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 05, 2012 12:14 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Re sy elena ti epathes me thn vlamenh.Mia xara einai o kouklos sou k na thelei na to paixei thimomenos den mporei me tosh glukia fatsa
Tatiana den th piezo katholou sthn froutokrema adithetos alla ths ekana kapou sta 200ml k efage kati ligotero apo to miso to allo ego xaxaxa.Ayto pou les oti den fainetai polu paxia mou to lene oloi giati einai psili alla h giatros den to vlepei oti einai 71pontoys k einai k koritsaki mono ta kila ths vlepei pou sto kato kato einai kila mono apo mitriko gala kai apo mia mpanana k ena mhlo sto synolo pou exei faei.Oyte ryzaleyra pou mou proteine ayth oute tipota.

81ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 05, 2012 12:17 pm

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δαναη σευχαριστω!!!!
Δεν χρειαζεται καμια πιεση....ποσο στεναχωριεμαι που αυτες τις 3 μερες τον πιεσα.....
Αντε και με την πιεση τρωει και 5 κουταλιες παραπανω... Ε και;;;;;;;
το θεμα ειναι να μαθει να τρωει και να αγαπησει οσες περισσοτερες γευσεις μπορει.
Και εμενα αυτος μου ειπε αν δεν τα τρωει αναλατα, λιιιιγο αλατακι να παρει γευση!

82ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 05, 2012 12:23 pm

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρυσα σευχαριστωω!
Και πραγματι δεν φαινεται καθολου τσουπωτη! Παιζει να ειναι βαρυκοκκαλη;
Ξερεις τι μου ειπε ο τελευταιος γιατρος; Οτι ο δικος μου εχει αρκετα λεπτο καρπο και απο εκει φαινεται οτι ο σκελετος του ειναι λεπτος και δεν σηκωνει πολλα κιλα. Μηπως απλα εχει μεγαλο σκελετο η μπουμπου; Γιατι αν κρινω και απο τους 71 ποντους ειναι πολυ ψηλη! Εσυ και ο αντρας σου σιγουρα δεν θα ειστε μινιον ετσι δεν ειναι;πρεπει να ειστε ψηλοι!

83ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 05, 2012 12:35 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenathens έγραψε:Χρυσα σευχαριστωω!
Και πραγματι δεν φαινεται καθολου τσουπωτη! Παιζει να ειναι βαρυκοκκαλη;
Ξερεις τι μου ειπε ο τελευταιος γιατρος; Οτι ο δικος μου εχει αρκετα λεπτο καρπο και απο εκει φαινεται οτι ο σκελετος του ειναι λεπτος και δεν σηκωνει πολλα κιλα. Μηπως απλα εχει μεγαλο σκελετο η μπουμπου; Γιατι αν κρινω και απο τους 71 ποντους ειναι πολυ ψηλη! Εσυ και ο αντρας σου σιγουρα δεν θα ειστε μινιον ετσι δεν ειναι;πρεπει να ειστε ψηλοι!
Mpa elena ego exo to klasiko ypsos ellhnidas 1.65 k o adras mou 1.82.Vasika to exo psaxei ayto me to thema tis klhronomikothtas alla exo vrei oti to proto examhno eidika dn fainetai an to paidi exei klhronomisei ton somatotipo ton gonion.Pantos kala ekanes poy alaxes giatro.

84ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 05, 2012 11:13 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Εγω επιτέλους άρχισα να χαλαρωνω κ να ξεαγχωνομαι.. Βλέπω ότι η μικρούλα μου απλά θέλει να τρώει συγκεκριμένα πράγματα με συγκεκριμένο τροπο, χθες απόγευμα έφαγε σχεδόν ολόκληρη μπανάνα κ κορίτσια την δαγκωνε με τα ουλα κ μασουσε σαν να είχε δόντια κ έφαγε κ μισο νεκταρινη, που είχες μέρες να φάει φρούτο αλλα τελικά τα θέλει μαλακά γλυκά κ να τα τρώει έτσι όπως είναι. Το μήλο δεν της αρέσει το γλυφει κ ξινιζετε.
Της βάζω λιιγο αλάτι στο φαγητο αλλιώς δεν το τρώει με τίποτα, ένα γραμ πιστεύω είναι στην μύτη του κουτ.γλυκού.
Άντε κορίτσια μαζι ενωμένες να σπάσουμε τα στερεότυπα κ να μην τα πιέζουμε τα παιδάκια μας αλλιώς το φαγητο θα μας γίνει εφιάλτης!

Ελενα τι να πω, είναι δυνατόν να κάνει λάθος μετρήσεις; Κ αντι να ξαναμετρησει να σε αγχωνει τόσο;
Την πήρες να την Ξεχεσεις;;
Ευτυχώς τέλος καλο όλα καλα!
Κουκλος ο μπεμπης σου κ θυμωμένος για δαγκωμα είναι!!

Κ έχεις δίκιο αυτο με τα κόκκαλα παίζει μεγάλο ρόλο ο σψματοτυπος,γιατί κολανε τόσο στην καμπύλες;
Κ εμένα ο ανιψιός μου είναι αδύνατος απο μωρο κ πολυ ψηλός έτσι ήταν κ ο αδερφός μου δηλ. Αυτο δεν παίζει ρόλο κ μας αγχωνουν άδικα;;;
Εγω πάλι ήμουν πολυυυ κοντή κ χοντρή αφου λέγανε στην μάνα μου ότι θα έχω πρόβλημα κ θα στραβωσουν τα πόδια μου.. Ε Μετα 3-4 χρ άρχισα να αδυνατιζω κ μέχρι 20 χρ ήμουν οδοντογλυφιδα κ εκει λέγανε πάλι ότι έχω πρόβλημα κ είμαι χλωμη και και!! Οπότε κλείνουμε τα αυτιά κ ακολουθούμε κ λίγο το ένστικτο μας(αρκεί να λειτουργεί κ καλα χαχαχα)


85ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 05, 2012 11:20 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XRYSA M έγραψε:
Mpa elena ego exo to klasiko ypsos ellhnidas 1.65 k o adras mou 1.82.Vasika to exo psaxei ayto me to thema tis klhronomikothtas alla exo vrei oti to proto examhno eidika dn fainetai an to paidi exei klhronomisei ton somatotipo ton gonion.Pantos kala ekanes poy alaxes giatro.

Χρύσα μπορει να πάρει κ απο κάποιον άλλον στην οικογένεια, εμένα πχ οι γονείς μου δεν είναι ψηλοι (Μαμα γύρω στο 1,60-1,65 Μπαμπας γύρω στο 1,75) κ ο αδερφός μου είναι 1,90 εγω 1,70 κ η Αδερφη μου σχεδόν με έφτασε.
Επίσης μπορει να μεγαλώσει απότομα τώρα κ Μετα να κόψει για ένα διάστημα.. Τι να πω τα ξέρουμε εμείς αυτα κ δεν τα ξέρουν οι γιατροί;;;

86ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Παρ Οκτ 05, 2012 11:54 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα μανούλες!!!!

Έυη μου περαστίκα σου ευχομαι και καλά κουράγια με τους γιατρούς. κι εγώ δεν τους μπορώ καθόλου.... αναγκαίο κακό τους λέω!!!! νεράκι η δικιά μου πίνει αρκετό, αφού σκεφτομαι μήπως το μπερδευει με το γάλα της και γι'αυτό πίνει με όρεξη.

Έφη δεν ξέρω καθόλου τίμες για φύλαξη μωρού αλλά ψάξτο πολύ γιατί υπάρχει τρελός κόσμος έξω. εγώ φοβάμαι λίγο!!

Τατιάνα μπράβο που της δίνεις και δοκιμάζει τα πάντα!!!! εγώ φοβάμαι η αληθεια είναι να το κάνω αλλά νομίζω οτι έτσι θα έπρεπε να κάνουμε με τα μωράκια μας, λίγο απ'όλα.

Έλενα φαντάζομαι οτι μετά απο αυτο αλλάξατε γιατρό εεε?? δεν πάμε καλά πάντως, λένε μια μπούρδα χωρίς να είναι σίγουροι και το αγχος που θα φάει ο γονιός δεν το σκέφτονται καθόλου. κορίτσια όντως το πιο σωστό είναι να ακούμε το ενστικτό μας. ο γιατρός μου λέει οτι ο καλήτερος γιατρός για το κάθε παιδί είναι η μαμά του που το ζεί και ξέρει πώς συμπεριφέρεται καθημερινά. εμείς βοηθάμε τους γιατρούς να κάνουν τη διάγνωση. πάντως το αντράκι σου είναι κουκλί!!!! Smile Smile

εμείς σήμερα ξεκινάμε γιαουρτάκι απογευματινό γιατί με το ρυζάλευρο παρατήρησα οτι ζορίζεται στα κακά της και απο φρούτα μου είπε ο γιατρός καλήτερα λίγο πορτοκάλι. κι εγώ αποφάσισα οτι δεν θα την ζορίζω με το φαγητό της, όπως λέει και ο άντρας μου το φαγητό είναι απολαυση δεν γίνεται με το ζόρι!!! αυτά!!!

87ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 12:52 am

explorerefi

explorerefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μου ζήτησε όσα παίρνει μια καθαρίστρια δηλαδή 8Ε και τελικά κατεβήκαμε στα 6Ε. Όμως το μετάνιωσα και της είπα ότι δεν συμφωνεί ο άντρας μου. Μια άλλη είπε για 3Ε. Δεν ξέρω... Το άφησα το θέμα, θα δω τι μπορώ να κάνω μόνη μου. Ευτυχώς έχω τον πατέρα μου σπίτι και κάνω καμιά δουλειά. Το θέμα μου είναι ότι δεν ξεκουράζομαι καθόλου και αυτό δεν είναι καλό για τον λύκο που έχω


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

88ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 1:02 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
explorerefi έγραψε:Μου ζήτησε όσα παίρνει μια καθαρίστρια δηλαδή 8Ε και τελικά κατεβήκαμε στα 6Ε. Όμως το μετάνιωσα και της είπα ότι δεν συμφωνεί ο άντρας μου. Μια άλλη είπε για 3Ε. Δεν ξέρω... Το άφησα το θέμα, θα δω τι μπορώ να κάνω μόνη μου. Ευτυχώς έχω τον πατέρα μου σπίτι και κάνω καμιά δουλειά. Το θέμα μου είναι ότι δεν ξεκουράζομαι καθόλου και αυτό δεν είναι καλό για τον λύκο που έχω

Eφη εγω πριν 2 χρονια 3διμα προσεχα με 5ευρω την ωρα και εκανα τα παντα τα επλενα τα εβαζα για υπνο τα ταιζα κτλ. βεβαια ειχα και αψογες σχεσεις με την μαμα και ακομα διατηρω επαφες.
Δηλ ενταξει κ την τιμη θα ψαξεις αλλα και να προσεχεις τι ανθρωπο θα βαλεις.
Κ απ'οσο ξερω οταν περνεις με την ωρα ειναι πιο ακριβα ενω αν κανονησεις συγκεκριμενες ωρες μερες και πληρωνεις με τον μηνα ειναι πιο φτηνα!
Να παρεις βοηθεια για την με την υγεια δεν παιζουμε!!

89ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 4:57 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια εννοειται αλλαξα γιατρο.... Ουτε απεξω δεν θα ξαναπερασω. Δεν ασχοληθηκα καν. Σκεφτηκα να την παρω να της ριξω ενα διαολο, αλλα πραγματικα δεν εχω διαθεση. Το παιδακι μου να ειναι καλα και ολα τα αλλα ....!

Εφη η τιμη υποθετω εχει να κανει και λιγοκαι με τα προσοντα. Για παραδειγμα ειναι μια κοπελα που το εχει σπουδασει, εχει εμπειρια; Εκτος απο το παιδι θα κανει και δουλειες σπιτιου;
Εγω μια συμβουλη θα σου δωσω. Να μην ειναι αλλοδαπη. Οχι οτι εχω κατι με τους ανθρωπους προς θεου. Απλα το μωρο επειδη τωρα θα αρχισει να μαθαινει την μητρικη του γλωσσα, χρειαζεται ενας ανθρωπος με καλη προφορα εννοειται και πλουσιο λεξιλογιο.
Εγω θα σου ελεγα να ειναι μια κοπελα νεα, που να αγαπαει τα παιδια και καπως να ειναι μεσω γνωστου αν γινεται. Οι σπουδες δεν μου λενε κατι. Εχω δει κατι εκπαιδευτικους να μην ειναι καθολου παιδοκεντρικοι.....
Η αγαπη για τα παιδια μετραει και να ειναι καλος και εμπιστος ανθρωπος. Μακαρι να βρεις την καλυτερη!

Σημερα του ξεκινησα μηλαρακι. Θα χρειαστω τη βοηθεια σας, γιατι η προηγουμενη(ηλιθια γιατρος) μου ειχε πει να μην τον ξεκινησω ακομα. Ο χθεσινος μου ειπε να ξεκινησει το μωρο σιγα σιγα. Θα του βαζω ενα φρουτο ανα 3 μερες και μετα ολα μαζι υποθετω. Οταν τελειωσω με φρουτα μπαινω λαχανικα; Δεν προλαβα να τον ρωτησω πολλα γιατι ημουν λιγο χαμενη....

90ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 5:21 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καλησπερα!! Μολις εκατσα λιγο απο το πρωι!! Καθε μεσημερι εχω πολεμο με τον μικρο για να κοιμηθει!! Τον βαζω στην κουνια του κ αυτος σηκωνει τον κοσμο ολο με τα κλαματα του!! Θελει να τον παιρνω αγκαλια κ να τον κουναω κανενα 5' για να κλεισει τα ματακια του!! Ευτυχως τωρα τιν κοιμησα κ εβαλα ενα φαι στον φουρνο κ εκατσα!!
Τα νεα μας απο το μετωπο φαι: σημερα φαγαμε ολη την φρουτοκρεμα( μηλο μπανανα αχλαδι πορτοκαλι) κ σχεδον ολο το μεσημεριανο μας! Η αληθεια ειναι οτι σημερα το μεσημεριανο βγηκε πολυ ωραιο!! Εβαλα λιγο αλατι κ λιγο λεμονι κ λαδακι( πιο λιγο απο της αλλες φορες) κ ηταν μουρλια! Κ εννοειτε οτι του αρεσε κ το εφαγε!! Φοβαμαι μηπως του εριξα παραπανω αλατι αποσο επρεπε! Αλλα τι να κανουμε; Αυριο θα βαλω λιγοτερο!! Απο βδομαδα ξεκιναμε κ κοτοπουλο! Μπουτι μου ειπε η παιδιατρος ειναι λεει πιο γευστικο!!
Ελενα εμενα η δικια μου μου ειπε να του δωσω κ τα 3 φρουτα μαζι( μηλο μπανα αχλαδι) κ ετσι εκανα! Κ μετα απο καμια 10 μερες εβαλα κ το πορτοκαλι!! Δεν θυμαμαι εχετε ξεκινησει κρεμα;
Εφη μου ελπιζω να βρεις το καταλληλο ατομο! Ειναι δυσκολη αποφαση ειδικα αν ειναι ξενος ο αλλος!!
Τατιανα τα γιουβαρλακια ειναι το αγαπημενο μου φαγητο!! Μιαμ μιαμ!! Πολυ χαιρομαι που η Ναταλια τρωει απο τα δικα σας φαγητα!!

91ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 10:25 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια σας βλέπω πολύ προχωρημένες στο θέμα των στερεών!! εμείς τίποτα ακόμα!! και σκέφτομαι να ακολουθήσω αυτό το πρόγραμμα του παπαβέντζη που ανέβασε η Τατιάνα... καθόλου κρέμα ρυζάλευρο δηλαδή. για να δουμε τι θα πεί κ ο παιδίατρος τη Τετάρτη.
ελενα τι φατσούλα γλυκειά που είναι ο γιός σου! μπράβο που άλλαξες γιατρό., τι βλάκειες ακούμε θεέ μου!!!
καλό σαββατόβραδο σε όλες! εμας κοιμάται ήδη απτις 8.30. ήταν πολύ κουρασμένη αφού σήμερα κοιμήθηκε μόνο ενα δίωρο μέσα στη μέρα!!!

92ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 10:57 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mommy2be έγραψε:Κορίτσια σας βλέπω πολύ προχωρημένες στο θέμα των στερεών!! εμείς τίποτα ακόμα!! και σκέφτομαι να ακολουθήσω αυτό το πρόγραμμα του παπαβέντζη που ανέβασε η Τατιάνα... καθόλου κρέμα ρυζάλευρο δηλαδή. για να δουμε τι θα πεί κ ο παιδίατρος τη Τετάρτη.
ελενα τι φατσούλα γλυκειά που είναι ο γιός σου! μπράβο που άλλαξες γιατρό., τι βλάκειες ακούμε θεέ μου!!!
καλό σαββατόβραδο σε όλες! εμας κοιμάται ήδη απτις 8.30. ήταν πολύ κουρασμένη αφού σήμερα κοιμήθηκε μόνο ενα δίωρο μέσα στη μέρα!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΩ!!!ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΤΑ ΜΕΣΟΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΛΙΓΟ ΤΩΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΧ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΞΕΚΗΝΗΣΑ ΜΕ ΤΑ 3 ΦΡΟΥΤΑ ΑΝΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΑΥΡΙΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 3 ΜΑΖΙ.ΚΑΝΟΝΙΚΑ Ο ΠΑΠΑΒΕΤΖΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ ΠΑΤΑΤΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΣΚΕΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΤΑΤΑ ΚΛΠ...ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ.

93ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 12:46 pm

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΛΛΗ!! ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΩ, ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ:

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ-ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΠΩ) ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ.
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΡΑΤΣΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΑ-ΚΟΚΚΙΝΑ.ΑΠΟΦΑΣΗΣΑ ΛΟΙΠΟΝ, ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ (ΚΑΘΟΤΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ) ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΟΥΝ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ, ΦΟΒΟΥΜΕΝΗ ,ΗΠΩΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ.

ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ 8 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ 2.5 ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!! ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ ΑΛΛΑ ΞΑΦΝΙΚΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΗΧΕΙ, ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ, ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΡΕΜΕΙΝΑ. ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΑΠΟΧΩΡΟΥΣΑΝ.
ΗΡΘΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ.
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠE:

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ (ΣΚΟΥΝΤΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ) , ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΧΥΣΑΡΚΟΣ, ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΣΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ (ΤΗΣ ΕΠΕΣΗΜΑΝΑ ΟΤΙ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ)ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΝΑ 3ΩΡΟ....ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ.

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ.

ΕΠΕΙΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΡΩΜΑΩ....Ε ΝΑΙ ΚΥΡΑ, ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΩ ΑΦΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΝΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 3 ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ

ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΕΞΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ! ΕΛΕΟΣ???

ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙ,ΚΑΙ ΝΑΙ ΙΣΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ , ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ?

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ (ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ) ΓΙΑΤΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΝΤΑΓΚΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ. ΕΞΑΛΛΗ ΣΑΣ ΛΕΩ , ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΛΛΗ.... Mad Mad Mad

94ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 1:10 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jerrysofaki έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΛΛΗ!! ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΛΕΩ, ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ:

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ-ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΠΩ) ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ.
ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΡΑΤΣΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΑ-ΚΟΚΚΙΝΑ.ΑΠΟΦΑΣΗΣΑ ΛΟΙΠΟΝ, ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ (ΚΑΘΟΤΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ) ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΟΥΝ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ, ΦΟΒΟΥΜΕΝΗ ,ΗΠΩΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΕΡΓΙΑ.

ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ 8 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ 2.5 ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!! ΘΑ ΕΦΕΥΓΑ ΑΛΛΑ ΞΑΦΝΙΚΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΗΧΕΙ, ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ, ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΡΕΜΕΙΝΑ. ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΑΠΟΧΩΡΟΥΣΑΝ.
ΗΡΘΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ.
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠE:

ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ (ΣΚΟΥΝΤΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ) , ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΧΥΣΑΡΚΟΣ, ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΣΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ (ΤΗΣ ΕΠΕΣΗΜΑΝΑ ΟΤΙ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ)ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΑΝΑ 3ΩΡΟ....ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ.

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ.

ΕΠΕΙΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΡΩΜΑΩ....Ε ΝΑΙ ΚΥΡΑ, ΜΟΥ ΒΡΩΜΑΩ ΑΦΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΝΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 3 ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥ

ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΒΓΑΖΩ ΕΞΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ! ΕΛΕΟΣ???

ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙ,ΚΑΙ ΝΑΙ ΙΣΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ , ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ?

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟ ΝΟΣΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ (ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ) ΓΙΑΤΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΝΤΑΓΚΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ. ΕΞΑΛΛΗ ΣΑΣ ΛΕΩ , ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΛΛΗ.... Mad Mad Mad

ΡΕ ΤΗΝ ΗΛΙΘΙΑ.ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΙΑ@@Ο???ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ?

95ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 1:59 pm

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι ασθμα και βλακειες λεει μωρε;
Ελεος ειπαμε! Οτι θελει λεει οκαθενας. Πετανε μια χαζομαρα(ετσι και η δικια μου η παιδιατρος) χωρις να υπολογιζουν τιποτα.
Και μην αγχωνεσαι σοφακι τωρα που θα περπατησει ο μικρος ουτως η αλλως θα αδυνατισει. Ετσι πες της γινεται σε ολα τα παιδακια.
Τελος παντων.... Μην πολυσκας.

Τελικα, αυτο που ρωτησε και η χρυσα, ενταξει το μωρο;
Κουνουπια ηταν; Ηταν μπολικα τα σπυρακια;
Και δεν εισαι υπερβολικη και εγω το ιδιο θα εκανα, το ρισκαρεις να ειναι καμια αλλεργια τωραμε τις στερεες;

96ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 9:48 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ως Χριστε μου τι διαβάζω η γυναίκα μόλις ξύπνησα!!
Σοφια απαράδεκτη η γιατρός μα καλα ξεστομιζει ότι νάναι ποια νομιζει ότι είναι;;;
Για άλλη μια φορα ΔΕΝ μετανιωνω που δεν γεννησα σ´αυτο το Νοσοκομειο κ ας έδωσα ένα σωρό λεφτά σε κλινική κ όλοι με κατηγορούν γίαυτο...
Θυμάμαι κ έναν τώρα ( κ ανάβουν τα λαμπάκια μου) που μου έλεγε καλα πας κ δίνεις κάθε μήνα έξω σε παιδιατρο 20€;; Εγω κάνω εμβόλια στο κέντρο μάνας κ παιδιού κ οτιδήποτε άλλο πάω Νοσοκομειο!κρίμα δεν μπορω να του την πω, έφυγε Γερμανία...

Ελπίζω να είναι καλα ο μπομπος σου όπως τον λες!
Αν θες σου δίνω τηλ απο ιδιωτικο γιατρο να ρωτήσεις.

97ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 10:17 pm

explorerefi

explorerefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όντως απαράδεκτη συμπεριφορά. Τι να πω. Και εγώ ιδιώτη παιδίατρο έχω ο οποίος κοίταγε και εμένα και την αδερφή μου.

98ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Σαβ Οκτ 06, 2012 10:42 pm

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
PERIMPALOU2 έγραψε:
elpidamamy έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΠΗΡΕ ΜΟΝΟ 250 ΓΡ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 6700, ΚΑΙ 64 ΠΟΝΤΟΥΣ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΚ ΕΙΝΑΙ. ΕΞΑΛΟΥ ΤΗΝ ΒΡΗΣΚΕΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΗ. ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ,ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ. ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΜΕΝΕΙ ΝΗΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΙΣ 4ΜΙΣΗ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΙΠΩ... ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ 1 ΩΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΚΑΛΗΤΕΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΡΑΚΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΒΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ.... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΔΩ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ Κ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟΝ ΘΥΛΑΣΜΟ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ , ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΟΚ Η ΚΑΗΜΕΝΗ Sad ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ... ΣΗΓΟΥΡΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ. ΦΙΛΑΚΙΑ


ΕΛΠΙΔΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ 6700 )ΠΗΡΑΜΕ 300 ΓΡ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ) ΚΑΙ 65 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΧΑΡΟΙΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ(ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ,ΤΑ ΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΑΛΑΤΑ)

geia sas..emean o mpempakos mou einai 8200 kai 69 ekatosta..proxtes phgame paidiatro..ksekinhsame froutokrema kai se deka meres kai ryzaleyro..mou eipe na ton valw se strata dioti einai kai polu zwhros..synexeia thelei na ton kratame kai na kanei vhmatakia..exoume vgalei kai ta dyo katw dontia...

99ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Κυρ Οκτ 07, 2012 4:39 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα μανούλες!!!

Έλενα εμένα ο γιατρός μου είπε οτι ανα 4 μέρες αλλάζω φρούτο και μετα όλα μαζί. χορτόσουπα μου είπε να ξεκινήσω αφού δοκιμάσει όλα τα φρούτα.

Σοφία ελπίζω να είναι καλά ο μικρούλης σου. κι εγώ το ίδιο θα έκανα στη θέση σου, κατευθείαν νοσοκομείο. η γιατρός όμως απαράδεκτη....... και σε πιάνουν απροετοίμαστη αυτές η μ@@@@@@κιες και μπλοκάρει και δεν απαντάς, τουλάχιστον εγώ αυτό παθαίνω.

κορίτσια μου όσες δεν δίνετε ρυζάλευρο πολύ καλά κάνετε!!!!! μας προκάλεσε απίστευτη δυσκοιλιοτητα.... χθές της βάλαμε υπόθετο γιατί η καιμένη ζοριζότανε και τίποτα. εννοείτε πως το έκοψα κατευθείαν και δίνω σκέτα τα φρούτα και το απόγευμα γιαουρτάκι. αυριο θα ενημερώσω και το γιατρό μήπως θέλει να προσθέση κατι αλλο. αυτά τα νέα μας!!!!

100ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 - Σελίδα 4 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #3 Κυρ Οκτ 07, 2012 5:18 am

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι ειναι αυτα που διαβαζω κοριτσια??? ελενα, σοφια.... θεε μου τι γιατροι???? μαρια εμενα παντος με το ρυζαλευρο μια χαρα, ασε που τωρα κανει καθε μερα αντι μερα παρα μερα. αλλα οχι οτι τρελενεται τρωει περιπου 90μλ αλλα δεν την πιεζω... φρουτα το σαββατο πρωτα ο θεος , θα ξεκινουσα πιο πριν αλλα η γιατρος λειπει εκτος σαμου κ μου ειπε περιμενε να γυρισω μην μας βγει καμια αλλεργια...
ρε κοριτσια πολυ ζεστη!!!! εδω ειναι παλι καλοκαιρι!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις