Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Teniaa έγραψε:
doritaki έγραψε:Μαρινα κ Τενια καλως ηρθατε!Με το καλο να ερθουν κ τα μωρακια σας!

Το τσαι επιτρεπεται με μετρο.2 κουπες την ημερα λεει ο δικος μου γιατρος.Η καφεινη που περιεχει ειναι λιγοτερη απο αυτη στον καφε κ το τσαι ειναι κ αντιοξειδωτικο!Καφε ενα την ημερα αλλα οχι φραπε-νες.Επιλεγουμε αναμεσα σε ελληνικο,γαλλικο,εσπρεσσο,καπουτσινο...Α!Κ μην ξεχνατε οτι καφεινη εχει κ η κοκα-κολα οποτε δεν πινουμε ολα αυτα την ιδια μερα..

Δωματιο ουτε εγω εχω φτιαξει ακομη.Υπαρχει ενα ημιδιπλο κρεβατι στο "παιδικο" δωματιο το οποιο θα παραμεινει για να φιλοξενειται κανενας ανθρωπος,μια συρταριερα που ηδη φιλοξενει τα πρωτα φανελακια κ σεντονακια της μπουμπους μου κ μια διφυλλη ντουλαπα που καποια στιγμη θα πρεπει να αδειασω για να χωρανε τα ρουχα της.Καπου θα στριμωξω κ την κουνια της κατα το Πασχα.(Στην αρχη θα την εχω με λικνο στο δικο μου δωματιο).Το χρωμα ειναι λευκο-γαλαζιο κ θα παραμεινει ως εχει.Τα επιπλα ειναι τα φοιτητικα μου κ σκεφτομαι ακομη αν θα τα αφησω οπως ειναι ή αν θα ντυσω την ντουλαπα με καποιο αυτοκολλητο-ταπετσαρια.Στους τοιχους ολο κ κατι θελω να βαλω αλλα δεν ξερω αν θελω πεταλουδες ή αρκουδακια.

Α!Κ για τα λινκ μπορειτε στην αρχη να βαζετε παυλα αντι για τελεια κ να τα στελνει.

Eυχαριστω για τις συμβουλες doritaki!! Το site που εχει πολυ ενδιαφεροντα αυτοκολλητα αν και νομιζω λιγο ακριβουτσικα ειναι το cosycorner-gr!

oντως ειναι πααααααααααρα πολυ ωραια ....SmileSmileSmile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mimaaa88 έγραψε:
filitsaki έγραψε:ΠΑΝΤΩς ΕΜΕΝΑ ΜΗ ΜΕ ΛΟΓΑΡΙΑΖΕΤΕ!ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΧΟΥΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!! Razz

Μπα η καλυτερη θα εισαι επειδη περνας ασχημα τωρα...
ΔΕ ΞΕΡΩ!ΛΕς?ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!ΟΚ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ!!!!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Teniaa έγραψε:
doritaki έγραψε:Μαρινα κ Τενια καλως ηρθατε!Με το καλο να ερθουν κ τα μωρακια σας!

Το τσαι επιτρεπεται με μετρο.2 κουπες την ημερα λεει ο δικος μου γιατρος.Η καφεινη που περιεχει ειναι λιγοτερη απο αυτη στον καφε κ το τσαι ειναι κ αντιοξειδωτικο!Καφε ενα την ημερα αλλα οχι φραπε-νες.Επιλεγουμε αναμεσα σε ελληνικο,γαλλικο,εσπρεσσο,καπουτσινο...Α!Κ μην ξεχνατε οτι καφεινη εχει κ η κοκα-κολα οποτε δεν πινουμε ολα αυτα την ιδια μερα..

Δωματιο ουτε εγω εχω φτιαξει ακομη.Υπαρχει ενα ημιδιπλο κρεβατι στο "παιδικο" δωματιο το οποιο θα παραμεινει για να φιλοξενειται κανενας ανθρωπος,μια συρταριερα που ηδη φιλοξενει τα πρωτα φανελακια κ σεντονακια της μπουμπους μου κ μια διφυλλη ντουλαπα που καποια στιγμη θα πρεπει να αδειασω για να χωρανε τα ρουχα της.Καπου θα στριμωξω κ την κουνια της κατα το Πασχα.(Στην αρχη θα την εχω με λικνο στο δικο μου δωματιο).Το χρωμα ειναι λευκο-γαλαζιο κ θα παραμεινει ως εχει.Τα επιπλα ειναι τα φοιτητικα μου κ σκεφτομαι ακομη αν θα τα αφησω οπως ειναι ή αν θα ντυσω την ντουλαπα με καποιο αυτοκολλητο-ταπετσαρια.Στους τοιχους ολο κ κατι θελω να βαλω αλλα δεν ξερω αν θελω πεταλουδες ή αρκουδακια.

Α!Κ για τα λινκ μπορειτε στην αρχη να βαζετε παυλα αντι για τελεια κ να τα στελνει.

Eυχαριστμ για τις συμβουλες doritaki!! Το site που εχει πολυ ενδιαφεροντα αυτοκολλητα αν και νομιζω λιγο ακριβουτσικα ειναι το cosycorner-gr!

με το καλο να δεχτεισ κ εσυ τη μπεμπουλα σου...στα τζαμπο εχει ωραια κ φθηνα αυτοκολλητα κοιταξε κ εκει για τη ντουλαπα,να γινει ζουζουνιαρικη σα τη μπουμπου...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompiras έγραψε:
Sofki έγραψε:Πφφφφ βαριεμαι....Εχω ορεξη να φτιαξω κατι...Θα παμε παρασκευη σουπερ μαρκετ...Θα φτιαξω μπανοφι και πισια...ασχετο το ενα με το αλλο βεβαια afro afro


αχ βρε Σοφία τί μου θύμισες τώρα ....έχω πάνω από 10 χρόνια να φάω πισία ....πωπω...τα ετρωγα μικρή στο Κιλκίς μια που στο χωριό μου ήταν όλοι πόντιοι και μετά στη θεσσαλονίκη που μας τα έφτιαχνε η μαμά μιας συναδέλφισσας και μας τα έφερνε ζεστά ζεστά στη δουλειά για να φάμε ....SmileSmileSmile...ηταν υπέροχα...

εσύ με τι γέμιση θα τα κάνεις ??

Γεια σας κορίτσια!! Είπα να διαβάσω τι έχασα χθες και έπεσα πάνω στο Κιλκίς! Smile Ελένη από ποιο χωριό; Αν θες στείλε μου ΠΜ! Κι εγώ από κει είμαι η άλλη μισή! Smile

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολυ ωραια τα αυτοκολητακια... εγω τα δικα μου τα πηρα απο τα τζαμπο εχει μεγαλη ποικιλια και ειναι και πολυ φθηνα γενικα αν το ψαξεις και εχεις και φαντασια κανεις πολυ ωραια πραγματα και φθηνα...τα ποιο πολλα πραγματα τα φταχνουμε μονοι μας και καποια επιπλακια που ειχαμε τα αναδιαμορφωσαμε και γινανε τελεια.. ευτυχως πιανουν τα χερια του αντρουλη μου και εχει και ορεξη... Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 8 328109

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Teniaa έγραψε:
Eυχαριστω για τις συμβουλες doritaki!! Το site που εχει πολυ ενδιαφεροντα αυτοκολλητα αν και νομιζω λιγο ακριβουτσικα ειναι το cosycorner-gr!

Τπτ κουκλιτσα μου!

Δειτε κ αυτο αν θελετε http://www.sticky.gr/
Εχει αυτοκολλητα για ολους τους χωρους κ ολες τις ηλικιες κ κατα διαστηματα βγαζει προσφορες.

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Απο εκει που με κουτουλουσε πολυ εδω και 4 μερες νιωθω καμια δεκαρια κλοτσιες μεσα σε ολη τη μερα

Ναι βρε Σοφία μου! Σκέψου ότι κοιμάται περισσότερες από τις μισές ώρες της μέρας!
Εμένα έχει καμιά βδομάδα που έγινε πολυ ενεργητική και τη νιώθω πιο συχνά!
Όχι άγχος! Smile

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="ζωάκι"]
Sofki έγραψε:Απο εκει που με κουτουλουσε πολυ εδω και 4 μερες νιωθω καμια δεκαρια κλοτσιες μεσα σε ολη τη μερα

Ναι βρε Σοφία μου! Σκέψου ότι κοιμάται περισσότερες από τις μισές ώρες της μέρας!
Εμένα έχει καμιά βδομάδα που έγινε πολυ ενεργητική και τη νιώθω πιο συχνά!
Όχι άγχος! Smile[/quote

κοριτσι και εμενα η μικρη μου ετσι ειναι μια μερα με ταραζει στην κλωτσια και μετα για 3 με 4 μερες μονο καμια τρωω αραια και που μην αγχωνεσε εγω εχθες πηγα στην γιατρο και η μπουμπου μου ηταν μια χαρα..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΤΣΟΥΛΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΝΑ ΒΟΛΕΨΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕς!!!!!!!!!!!11

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:ΚΟΡΤΣΟΥΛΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΝΑ ΒΟΛΕΨΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕς!!!!!!!!!!!11

Χειμωνιατικα?Εμεις εδω εχουμε πολυ ζεστη!Ακομη με φουστανακια κ πεδιλακια ειμαι.Κ καλοκαιρινα πυζαμακια!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πριν μαθω το φυλο του μωρου μου σκεφτομουν να παρω κατι τετοιο:
http://www.sticky.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=675&category_id=1153&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

http://www.sticky.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=663&category_id=1153&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

Τωρα δεν ξερω...Να παρω κατι πιο κοριτσιστικο?Κ αν το δευτερο παιδακι θα ειναι αγορι τι γινεται?Δεν ξερω αν αφαιρουνται κ ευκολα...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια και καινουρια κοριτσια!! Ευχομαι σε ολες τα καλυτρεα για τα μπεμπακια σας!

Επιτελους μετα απο ποσες μερες ξυπνησα ξανα ανθρωπος, χωρις πονοκεφαλο εννοω γιατι για τα υπολοιπα ακουω διαφορα Very Happy Very Happy Very Happy

Μαγειρευω τωρα και πηρα και αντιδια να βρασω γιατι μου εχει λειψει τοσο πολυ μια βραστη σαλατα. Επηξα με τις ντοματες και τα αγγουρια ολο το καλοκαιρι.

Εμεις το παιδικο το βαψαμε πρασινο εντονο με κιτρινο απαλο, πριν μαθουμε το φυλο γιατι το παλικαρι μου βιαζοταν να το βαψει και να τελειωνει και πηραμε αυτοκολλητα απο το ebay σε παρα πολυ καλη τιμη. Πηραμε ενα μεγαλο καλδι δεντρου που πανω καθονται ο Γουινι και η παρεα του και 3 δεντρα πιο μικρα και χλοη και πεταλουδες και λουλουδια. Τα αγορασαμε επί δυο γιατι θα στολισουμε 2 τοιχους αλλα οπως το βλεπω τον ιδιο τον κΟ Γουινι δεν θα τον βαλω γιατι ποτε δεν μου αρεσε. Τα πηραμε ομωε γιατι ειχε αυτο το σετ τα ωραιοτερα δεντρακια και πεταλουδιτσες και την χλοη για κατω χαμηλα. Να ψαξετε στο ebay και στο amazon πριν παρετε κατι παο δω. Εχει μεγαλες διαφορες στις τιμες. Απλα θελει πολυ προσοχη!

Σορρυ για το μεγαλο ποστ!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε λιγο ελλειψα και τι εγινε εδω μεσα?Κοριτσια μου,οσες ξερετε απο Θεσσαλονικη στο κεντρο σε ποια μαγαζια μπορω να βρ ρουχα εγκυμοσυνης?Μονο το πρεναταλ ξερω που ειναι στην βενιζελου και νομιζω εχει ενα ακομα λιγο πιο πανω...Για τα H&M που διαβασα οτι εχει ρουχα εγκυμοσυνης και για τα ζαρα,εχουν σε ολα τα υποκαταστηματα?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Καλε λιγο ελλειψα και τι εγινε εδω μεσα?Κοριτσια μου,οσες ξερετε απο Θεσσαλονικη στο κεντρο σε ποια μαγαζια μπορω να βρ ρουχα εγκυμοσυνης?Μονο το πρεναταλ ξερω που ειναι στην βενιζελου και νομιζω εχει ενα ακομα λιγο πιο πανω...Για τα H&M που διαβασα οτι εχει ρουχα εγκυμοσυνης και για τα ζαρα,εχουν σε ολα τα υποκαταστηματα?
και στο λητω εχει κοριτσι...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Γεια σας κοριτσια και καινουρια κοριτσια!! Ευχομαι σε ολες τα καλυτρεα για τα μπεμπακια σας!

Επιτελους μετα απο ποσες μερες ξυπνησα ξανα ανθρωπος, χωρις πονοκεφαλο εννοω γιατι για τα υπολοιπα ακουω διαφορα Very Happy Very Happy Very Happy

Μαγειρευω τωρα και πηρα και αντιδια να βρασω γιατι μου εχει λειψει τοσο πολυ μια βραστη σαλατα. Επηξα με τις ντοματες και τα αγγουρια ολο το καλοκαιρι.

Εμεις το παιδικο το βαψαμε πρασινο εντονο με κιτρινο απαλο, πριν μαθουμε το φυλο γιατι το παλικαρι μου βιαζοταν να το βαψει και να τελειωνει και πηραμε αυτοκολλητα απο το ebay σε παρα πολυ καλη τιμη. Πηραμε ενα μεγαλο καλδι δεντρου που πανω καθονται ο Γουινι και η παρεα του και 3 δεντρα πιο μικρα και χλοη και πεταλουδες και λουλουδια. Τα αγορασαμε επί δυο γιατι θα στολισουμε 2 τοιχους αλλα οπως το βλεπω τον ιδιο τον κΟ Γουινι δεν θα τον βαλω γιατι ποτε δεν μου αρεσε. Τα πηραμε ομωε γιατι ειχε αυτο το σετ τα ωραιοτερα δεντρακια και πεταλουδιτσες και την χλοη για κατω χαμηλα. Να ψαξετε στο ebay και στο amazon πριν παρετε κατι παο δω. Εχει μεγαλες διαφορες στις τιμες. Απλα θελει πολυ προσοχη!

Σορρυ για το μεγαλο ποστ!!!

Ωραιο ακουγεται κ ειναι κ ουδετερο!Θα το ψαξω κ εγω για αμαζον αν ειναι.Αν κ παραγγελιες κανει ο αντρας μου γιατι εγω κ ασχετη ειμαι κ δεν εχω πιστωτικη.

Τα αντιδια δεν ειναι λιγο πικρα??Εγω για αλλαξη εφαγα παντζαρια, κουνουπιδι, μπροκολο (που παλια δεν ηθελα να το δω αλλα τωρα μου αρεσει) κ τωρα εχω αρχισει το λαχανο.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
Sofki έγραψε:Καλε λιγο ελλειψα και τι εγινε εδω μεσα?Κοριτσια μου,οσες ξερετε απο Θεσσαλονικη στο κεντρο σε ποια μαγαζια μπορω να βρ ρουχα εγκυμοσυνης?Μονο το πρεναταλ ξερω που ειναι στην βενιζελου και νομιζω εχει ενα ακομα λιγο πιο πανω...Για τα H&M που διαβασα οτι εχει ρουχα εγκυμοσυνης και για τα ζαρα,εχουν σε ολα τα υποκαταστηματα?
και στο λητω εχει κοριτσι...

Εχει ομως λητω στο κεντρο???

Στη Βενιζελου εχει κ μαδερκεαρ λιγο πιο κατω απο το πρεναταλ.Καποια κομματια φερνουν κ στα μπενετον (στο κοσμος σιγουρα, στην Τσιμισκη δεν εχω ρωτησει) κ δεν διαφερουν οι τιμες απο πρεναταλ.Για ζαρα δεν ξερω παντως τα παιδικα τους ειναι πολυ φθινα.Α!κ οσο αφορα τα παιδικα φιλικο ζευγαρι μου ειπε οτι αξιζουν κ ειναι πολυ καλα ποιοτικα τα φανελακια της μαδερκεαρ κ τα ρουχα απο μπενετον.Τα εχουν πλυνε-βαλε κ δεν παθαινουν τπτ!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφια και τα μπενετον εχουν εγκυμοσυνης. H&M στο κεντρο εχει 2 τωρα. οποτε σε ενα απο τα 2 σιγουρα θα βρεις.

Δωρα πικρα, ξεπικρα μου ελειψαν πολυ!!!
Και τα υπολοιπα ζαρζαβατικα που αναφερεις μου ελειψαν αλλα περιμενω να ερθει ο καιρος τους. Ειναι λιγο νωρις ακομη. Ασε που ειδικα μπροκολα, οπου ειδα, δεν μου γεμισαν το ματι.Δεν ειναι λαχταριστα ακομη!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Σοφια και τα μπενετον εχουν εγκυμοσυνης. H&M στο κεντρο εχει 2 τωρα. οποτε σε ενα απο τα 2 σιγουρα θα βρεις.

Δωρα πικρα, ξεπικρα μου ελειψαν πολυ!!!
Και τα υπολοιπα ζαρζαβατικα που αναφερεις μου ελειψαν αλλα περιμενω να ερθει ο καιρος τους. Ειναι λιγο νωρις ακομη. Ασε που ειδικα μπροκολα, οπου ειδα, δεν μου γεμισαν το ματι.Δεν ειναι λαχταριστα ακομη!

Το μπροκολακι που εφαγα εγω ηταν κατεψυγμενο!Λιγοτερα θρεπτικα το ξερω,αλλα καλυτερο απο το να μη φαω καθολου σαλατα.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:ΚΟΡΤΣΟΥΛΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΝΑ ΒΟΛΕΨΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕς!!!!!!!!!!!11

Χειμωνιατικα?Εμεις εδω εχουμε πολυ ζεστη!Ακομη με φουστανακια κ πεδιλακια ειμαι.Κ καλοκαιρινα πυζαμακια!
ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΣΚΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΝΑ ΖΑΚΕΤΑΚΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ!ΔΕ ΘΑ ΜΑΣΩ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΛΙΓΑ ΕΛΑΦΡΥΑ ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΑ!ΕΣΕΙς ΤΙ ΑΛΛΑ?ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΕΡΝΩ.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
mpompiras έγραψε:
Sofki έγραψε:Πφφφφ βαριεμαι....Εχω ορεξη να φτιαξω κατι...Θα παμε παρασκευη σουπερ μαρκετ...Θα φτιαξω μπανοφι και πισια...ασχετο το ενα με το αλλο βεβαια afro afro


αχ βρε Σοφία τί μου θύμισες τώρα ....έχω πάνω από 10 χρόνια να φάω πισία ....πωπω...τα ετρωγα μικρή στο Κιλκίς μια που στο χωριό μου ήταν όλοι πόντιοι και μετά στη θεσσαλονίκη που μας τα έφτιαχνε η μαμά μιας συναδέλφισσας και μας τα έφερνε ζεστά ζεστά στη δουλειά για να φάμε ....SmileSmileSmile...ηταν υπέροχα...

εσύ με τι γέμιση θα τα κάνεις ??

Γεια σας κορίτσια!! Είπα να διαβάσω τι έχασα χθες και έπεσα πάνω στο Κιλκίς! Smile Ελένη από ποιο χωριό; Αν θες στείλε μου ΠΜ! Κι εγώ από κει είμαι η άλλη μισή! Smile


ζωίτσα σου εστειλα προσωπικο μηνυμα ...σε ποια πολη μενεις τωρα ?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ Κ ΛΗΤΩ Κ ΜΑΔΕΡΚΕΡ ΚΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ , ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ .... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

μέχρι τώρα καλά την έχω βγάλει , αλλά οταν χειιμωνιασει τι θα κανω ?? το σκεφτομαι και με πιανει απογνωση ..!!!!!!!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:ΚΟΡΤΣΟΥΛΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΝΑ ΒΟΛΕΨΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕς!!!!!!!!!!!11

Χειμωνιατικα?Εμεις εδω εχουμε πολυ ζεστη!Ακομη με φουστανακια κ πεδιλακια ειμαι.Κ καλοκαιρινα πυζαμακια!
ΚΑΙ ΕΜΕΙς ΣΚΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΝΑ ΖΑΚΕΤΑΚΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ!ΔΕ ΘΑ ΜΑΣΩ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΛΙΓΑ ΕΛΑΦΡΥΑ ΦΘΙΝΟΠΟΡΙΝΑ!ΕΣΕΙς ΤΙ ΑΛΛΑ?ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΕΡΝΩ.

Α!Εγω παντα κραταω 1-2 ζακετες κ φορμες κατω για ωρα αναγκης...Δεν μ'αρεσει καθολου οταν αλλαζουν οι εποχες κ πρεπει να ξαναφτιαχνω τη ντουλαπα...Ασε που καθε φορα ανεβαζω κ κατεβαζω ρουχα που ξερω οτι δεν προκειται να τα φορεσω αλλα λυπαμαι κ να τα πεταξω...Που θα παει το χαλι μου?Θα ερθει κ το μωρο κ δε θα εχω που να βαλω τα ρουχαλακια του.Ασε τα παπουτσια...Χαμος γινεται στην αποθηκουλα!Κ οι τσαντες?Εκει να δεις χαλι...Γιατι δε μπορω να πεταξω τπτ ρε κοριτσια?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ και εγω το ιδιο κανω ...σπανια κανω εκκαθαριση ..αλλα τωρα με το μωρο θα πρεπει να ειμαι πιο αποφασιστικη ...

λοιπον εγω παω να την πεσω λιγακι , σημερα σηκωθηκα νωρις και ετρεχα ολη μερα για την αναρρωτικη μου .... Rolling Eyes Rolling Eyes

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompiras έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ Κ ΛΗΤΩ Κ ΜΑΔΕΡΚΕΡ ΚΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ , ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ .... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

μέχρι τώρα καλά την έχω βγάλει , αλλά οταν χειιμωνιασει τι θα κανω ?? το σκεφτομαι και με πιανει απογνωση ..!!!!!!!!!!!

Ελένη Τώρα είδα ότι με ρώτησες εδώ που μένω! Smile Λευκωσία είμαστε.
Ανησυχώ κι εγώ λίγο για τα ρούχα του χειμώνα.. ευτυχώς εδώ μας πάει αρκετά το καλοκαίρι.. αλλά πάλι, πόσο καιρό ακόμα θα μου κάνουν; .. αφήστε που την έβγαλα με 5 ρούχα όλο το καλοκαίρι!
Προθυμοποιήθηκαν μερικές φίλες να μου δώσουν κάτι.. Από ένα φορεματάκια μια χαρά θα είμαστε.. ε και κανένα κολλάν με μία μακριά μπλούζα.. θα βγει κι ο χειμώνας! Εμένα με απασχολεί το πανωφόρι! Εκεί πρέπει να αγοραστεί κάτι ή τώρα που το σκέφτομαι κάτι σε ζακέτα πάνω από διάφορες στρώσεις ρούχων! Smile Smile

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
Α!Εγω παντα κραταω 1-2 ζακετες κ φορμες κατω για ωρα αναγκης...Δεν μ'αρεσει καθολου οταν αλλαζουν οι εποχες κ πρεπει να ξαναφτιαχνω τη ντουλαπα...Ασε που καθε φορα ανεβαζω κ κατεβαζω ρουχα που ξερω οτι δεν προκειται να τα φορεσω αλλα λυπαμαι κ να τα πεταξω...Που θα παει το χαλι μου?Θα ερθει κ το μωρο κ δε θα εχω που να βαλω τα ρουχαλακια του.Ασε τα παπουτσια...Χαμος γινεται στην αποθηκουλα!Κ οι τσαντες?Εκει να δεις χαλι...Γιατι δε μπορω να πεταξω τπτ ρε κοριτσια?

Έβλεπα που λες προχθες μία ωραία παρουσίαση, Δώρα, ότι πρέπει να μπορούμε να διώχνουμε πράγματα από τη ζωή μας για να ερθουν καινούρια!
Wink Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις