Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
170 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 170 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
vicioami έγραψε:
doritaki έγραψε:Βικτωρια πολυ ωραιο το καροτσι κ γλυκο χρωματακι.Κ εμενα μ'αρεσουν τα peg perego.Ομως αν κανεις μετα αγορακι σε ροζ καροτσακι θα το εχεις?

Όταν, άμα κι αν μας δώσει δεύτερο παιδάκι ο Θεός και είναι και αγόρι δε πειράζει. Θα πάρω άλλο. Το κάθε παιδάκι μας θέλουμε να το ζήσουμε όπως θα είναι το φύλο του. Την ίδια άποψη έχει και ο άντρας μου. Δε θέλει ουδέτερα. Κάθε παιδάκι έχει τη χάρη του και θέλουμε και εμείς και το μωρό να το χαρούμε. Τώρα αν κάνω αγοράκι.... Θα τα πουλήσω και θα πάρω άλλα. Γιατί αν κάνω πάλι κοριτσάκι;

Αυτά. Μπορεί να ακούγομαι τρελή αλλά τα θέλω όλα ροοοοζζζζζ! Βέβαια ελπίζω την άλλη Πέμπτη να μη μας βγει κανένας μπέμπης (όχι ότι με πείραζει). Αλλά 99% είμαστε στα ροζ και λιλά. Η τοσοδούλα μου θα είναι ένα μπομπονιερέ (χαχαχΧα) μωρό.


μπομπονιερεεεε ααχαχαχαχαχ ελιωσααα.αντε να δω κ εγω γτ θα σκασω η μανα.εγω κοριτσια δν θα παρω καροιτσι θα εχουν προσφερθει να μας δωσουν 2 ατομα.το μονο που ισως παρω θα ειναι το πορτ μπεμπε

Εχεις κ ενα δικιο σ'αυτο Βικτωρια.Ειδικα αν εχεις την ανεση να παρεις καινουρια μετα.Το λιλα μ'αρεσει κ εμενα σαν επιλογη.Μπορει να επαιρνα κ εγω ενα μωβ ή κοκκινο αν αποφασιζα να αγορασω.Μαλλον ομως θα μας δωσουν ενα καφε-γαλαζιο.Δεν μ'αρεσει αλλα απο το να δωσω 600€ που κανει το συγκεκριμενο καλυτερα το τζαμπα.

Γιατι να σκασεις βρε Μαρακι?Λιγες μερες εμειναν...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
vicioami έγραψε:
doritaki έγραψε:Βικτωρια πολυ ωραιο το καροτσι κ γλυκο χρωματακι.Κ εμενα μ'αρεσουν τα peg perego.Ομως αν κανεις μετα αγορακι σε ροζ καροτσακι θα το εχεις?

Όταν, άμα κι αν μας δώσει δεύτερο παιδάκι ο Θεός και είναι και αγόρι δε πειράζει. Θα πάρω άλλο. Το κάθε παιδάκι μας θέλουμε να το ζήσουμε όπως θα είναι το φύλο του. Την ίδια άποψη έχει και ο άντρας μου. Δε θέλει ουδέτερα. Κάθε παιδάκι έχει τη χάρη του και θέλουμε και εμείς και το μωρό να το χαρούμε. Τώρα αν κάνω αγοράκι.... Θα τα πουλήσω και θα πάρω άλλα. Γιατί αν κάνω πάλι κοριτσάκι;

Αυτά. Μπορεί να ακούγομαι τρελή αλλά τα θέλω όλα ροοοοζζζζζ! Βέβαια ελπίζω την άλλη Πέμπτη να μη μας βγει κανένας μπέμπης (όχι ότι με πείραζει). Αλλά 99% είμαστε στα ροζ και λιλά. Η τοσοδούλα μου θα είναι ένα μπομπονιερέ (χαχαχΧα) μωρό.


μπομπονιερεεεε ααχαχαχαχαχ ελιωσααα.αντε να δω κ εγω γτ θα σκασω η μανα.εγω κοριτσια δν θα παρω καροιτσι θα εχουν προσφερθει να μας δωσουν 2 ατομα.το μονο που ισως παρω θα ειναι το πορτ μπεμπε

Εχεις κ ενα δικιο σ'αυτο Βικτωρια.Ειδικα αν εχεις την ανεση να παρεις καινουρια μετα.Το λιλα μ'αρεσει κ εμενα σαν επιλογη.Μπορει να επαιρνα κ εγω ενα μωβ ή κοκκινο αν αποφασιζα να αγορασω.Μαλλον ομως θα μας δωσουν ενα καφε-γαλαζιο.Δεν μ'αρεσει αλλα απο το να δωσω 600€ που κανει το συγκεκριμενο καλυτερα το τζαμπα.

Γιατι να σκασεις βρε Μαρακι?Λιγες μερες εμειναν...

4 για την ακριβεια κλεισαμε κ το ραντεβου κιολας για το σαββατο στις 2:15 το μεσημερακι,εμ ολες σχεδον ξερετε τι μωρακι περιμενετε εκτως απο εμενα που το επαιζε ντροπαλο

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η αλήθεια είναι κ εγώ δε θέλω κορίτσια rooming in. Επειδή θα μαι με καισαρική κ πιθανών χωρίς συνοδό δε το ρισκάρω. Φοβάμαι. Δεν έχω μπει ποτέ κ για κανένα λόγω σε νοσοκομείο κ έχω λίγο φρικάρει. Εξ' άλλου κάθε τρείς ώρες στο φέρνουνε για μία ώρα. Θα ζητήσω κ αποκλειστικό θηλασμό οπότε..... Λογικά θα το παίρνουν λίγες ώρες ίσα να ηρεμεί η μαμά κ να κανει μπάνιο.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vicioami έγραψε:Η αλήθεια είναι κ εγώ δε θέλω κορίτσια rooming in. Επειδή θα μαι με καισαρική κ πιθανών χωρίς συνοδό δε το ρισκάρω. Φοβάμαι. Δεν έχω μπει ποτέ κ για κανένα λόγω σε νοσοκομείο κ έχω λίγο φρικάρει. Εξ' άλλου κάθε τρείς ώρες στο φέρνουνε για μία ώρα. Θα ζητήσω κ αποκλειστικό θηλασμό οπότε..... Λογικά θα το παίρνουν λίγες ώρες ίσα να ηρεμεί η μαμά κ να κανει μπάνιο.

ε ναι εσυ που θα εισαι με κτ καλυτερα να μην κανεις rooming in να μπορεσεις να συνελθεις

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
κανενας εκτως κ αν ειναι η μανα μου εκει η ο αντρας μου.μονο αυτους τους 2 ειχα κ τοτε αλλα ετσι κ αλλιως δν ηθελα να παω πουθενα απο οταν τον γεννησα ειμαστε αυτοκολητοι με τον κανακαρι μου.φαντασου πολυ αργοτερα πηγαινα για καφε με τον αντρα μου κ στη μια μιαμιση ωρα του ελεγα αντε παμε δν μπορω να ειμαι μακρια του...αχαχαχχαχχαχχα

Εγω νομιζω οτι τις πρωτες μερες θα θελω να ειμαι πιο χαλαρη.Να μπορω να ξεκουραζομαι κ λιγο γιατι μετα για 2 μηνες τουλαχιστον θα ειμαι ολη μερα σπιτι με το παιδι κ δεν ξερω αν αντεχεται...
μη νομιζεις εμενα το επερναν τις 3 ωρες του επισκεπτηριου και τη νυχτα .

Εγω θελω κατι ενδιαμεσο.Να το φροντιζουν γενικα οι μαιες (μπανιο,αλλαγμα κτλ) αλλα να το εχω κ διπλα μου οταν το θελω.Ωστε να μπορω να το ταιζω ανετα οποτε πειναει χωρις να φοβαμαι οτι θα του δινουν ξενο γαλα.

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Doritaki το βρήκαμε από 520 ευρώ στα 415 στο prénatal προσφορά. Κ το κλείσαμε διότι α) δώσαμε προκαταβολή κ συο κρατάνε μέχρι και τρεις μήνες
β) αν τελικά είναι αγοράκι μπορούμε να το πάρουμε σε άλλο χρώμα γ) αν το μετανιώσω την προκαταβολή μπορώ να την κάνω ότι θέλω δηλ. να μη πάρω το καρότσι να το ακυρώσω.
Άσε που αυτό θα το πάρει ο ένας παππούς και το κρεβάτι ο άλλος. Σε αυτό έχουμε σταθεί λιγάκι τυχεροί.
Δεν ξέρω πως θα είναι τα πράγματα και αν θα μπορώ να πάρω καινούρια πάλι για το δεύτερο μωρό αλλά μέέέχρι τόόότε..... Κανείς δε ξέρει.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
κανενας εκτως κ αν ειναι η μανα μου εκει η ο αντρας μου.μονο αυτους τους 2 ειχα κ τοτε αλλα ετσι κ αλλιως δν ηθελα να παω πουθενα απο οταν τον γεννησα ειμαστε αυτοκολητοι με τον κανακαρι μου.φαντασου πολυ αργοτερα πηγαινα για καφε με τον αντρα μου κ στη μια μιαμιση ωρα του ελεγα αντε παμε δν μπορω να ειμαι μακρια του...αχαχαχχαχχαχχα

Εγω νομιζω οτι τις πρωτες μερες θα θελω να ειμαι πιο χαλαρη.Να μπορω να ξεκουραζομαι κ λιγο γιατι μετα για 2 μηνες τουλαχιστον θα ειμαι ολη μερα σπιτι με το παιδι κ δεν ξερω αν αντεχεται...
μη νομιζεις εμενα το επερναν τις 3 ωρες του επισκεπτηριου και τη νυχτα .

Εγω θελω κατι ενδιαμεσο.Να το φροντιζουν γενικα οι μαιες (μπανιο,αλλαγμα κτλ) αλλα να το εχω κ διπλα μου οταν το θελω.Ωστε να μπορω να το ταιζω ανετα οποτε πειναει χωρις να φοβαμαι οτι θα του δινουν ξενο γαλα.

χμμμ δεν ξερω κατα ποσο θα γινει κατι τετοιο αλλα βεβαια θα εισαι σε ιδιοτικο οποτε μπορει κ ναι

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρια κ εγω στο β επιπεδου εμαθα το φυλο.Απλα εγω ειμαι στην 27η βδομαδα γι'αυτο σου φαινεται οτι το ξερω εδω κ καιρο.Στη Ρεα η ξαδερφη μου ειχε αρκετες ωρες τη μπουμπου διπλα της.Οχι σε ωρες επισκεπτηριου βεβαια.

Βικτωρια γιατι θα κανεις καισαρικη?Εχω ξεχασει.Εσυ εισαι που εχεις μυωπια?Αν ειναι να βοηθανε οι παππουδες ειναι καλα.Κ εγω θα επαιρνα τα παντα κοριτσιστηκα.Αλλα γιατι λες οτι θα αργησει το 2ο παιδακι?Δε θες να κανεις κ αλλο?Θα περιμενεις να μεγαλωσει πρωτα αυτο?Εγω θελω κ 2ο αμεσως...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Μαρια κ εγω στο β επιπεδου εμαθα το φυλο.Απλα εγω ειμαι στην 27η βδομαδα γι'αυτο σου φαινεται οτι το ξερω εδω κ καιρο.Στη Ρεα η ξαδερφη μου ειχε αρκετες ωρες τη μπουμπου διπλα της.Οχι σε ωρες επισκεπτηριου βεβαια.

Βικτωρια γιατι θα κανεις καισαρικη?Εχω ξεχασει.Εσυ εισαι που εχεις μυωπια?Αν ειναι να βοηθανε οι παππουδες ειναι καλα.Κ εγω θα επαιρνα τα παντα κοριτσιστηκα.Αλλα γιατι λες οτι θα αργησει το 2ο παιδακι?Δε θες να κανεις κ αλλο?Θα περιμενεις να μεγαλωσει πρωτα αυτο?Εγω θελω κ 2ο αμεσως...

κ εγω ηθελα σχεδον αμεσως γτ στον μεγαλο ειχα τελεια εγκυμοσυνη κ τελεια γεννα.αλλα οκ ας ειμαστε ρεαλιστες ουσιαστικα δν ειμαστε για 2ο οταν δν τα βγαζεις περα με ενα.αλλα ο θεος ομως ξερει γτ τα στελνει οποτε δν θα κατσω εγω να αμφισβιτησω την δικη του αποφαση Very Happy

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
κ εγω ηθελα σχεδον αμεσως γτ στον μεγαλο ειχα τελεια εγκυμοσυνη κ τελεια γεννα.αλλα οκ ας ειμαστε ρεαλιστες ουσιαστικα δν ειμαστε για 2ο οταν δν τα βγαζεις περα με ενα.αλλα ο θεος ομως ξερει γτ τα στελνει οποτε δν θα κατσω εγω να αμφισβιτησω την δικη του αποφαση Very Happy

Θα διαφωνησω λιγο εδω μαζι σου.Αν πραγματικα δεν θες να αποκτησεις αλλο παιδι για οποιονδηποτε λογο τοτε εχεις ολα τα μεσα για να το αποφυγεις!Δεν ειναι ο θεος που το στελνει αλλα εσυ που δεν πηρες προληπτικα μετρα ωστε να μην ερθει.Εγω θελω 2ο παιδακι αλλα θα προτιμουσα να ερθει μετα το γαμο μου (Αυγουστο) οποτε δε θα ξεκινησω προσπαθειες πριν τον Ιουλιο...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ για να μην παρεξηγηθω δε μιλαω για σενα προσωπικα.Γενικα το λεω.Αν εχει ενα ζευγαρι ελευθερες επαφες λογικο ειναι καποια στιγμη να προκυψει ενα παιδι.Αν προσεχει δε θα ερθει.

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι ναι εγώ είμαι με τη τεράαααααστια μυωπία. Χαχαχα!
Το λέω για το δεύτερο γιατί ήδη είμαστε απνετγοι και οι δύο και τα βγάζουμε δύσκολα. Οπότε... Άσε που κ οι δυο μας πιστεύουμε στο όταν κάνει σχέδια ο άνθρωπος ο ΘΕός γελάει. Δεν σχεδιάζουμε. Αλλά μακάρι να μαστε καλα πάνω απ' όλα κ να έρθει κ κ το μωρό μας χωρις προβλήματα.

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
doritaki έγραψε:Κ για να μην παρεξηγηθω δε μιλαω για σενα προσωπικα.Γενικα το λεω.Αν εχει ενα ζευγαρι ελευθερες επαφες λογικο ειναι καποια στιγμη να προκυψει ενα παιδι.Αν προσεχει δε θα ερθει.

Σε αυτό συμφωνώ απόλυτα.
Γι αυτό μόλις δούμε ότι μπορούμε να δώσουμε τα ίδια με το πρώτο κ στο δεύτερο παιδί τότε θα έρθει. (Παραγγελία χαχαχα). Καταλαβαινεις τι εννοώ έτσι;

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vicioami έγραψε:Ναι ναι εγώ είμαι με τη τεράαααααστια μυωπία. Χαχαχα!
Το λέω για το δεύτερο γιατί ήδη είμαστε απνετγοι και οι δύο και τα βγάζουμε δύσκολα. Οπότε... Άσε που κ οι δυο μας πιστεύουμε στο όταν κάνει σχέδια ο άνθρωπος ο ΘΕός γελάει. Δεν σχεδιάζουμε. Αλλά μακάρι να μαστε καλα πάνω απ' όλα κ να έρθει κ κ το μωρό μας χωρις προβλήματα.

Αν ειναι ετσι ναι ειναι δυσκολα.Εμεις εχουμε ακομη κ οι 2 τη δουλεια μας κ ελπιζουμε οτι θα τα βγαζουμε περα.Σεπτεμβριο τελειωνει κ το δανειο μου για το αυτοκινητο οποτε θα ειναι καλυτερα τα πραγματα.Αρκει να εχουμε δουλεια ως τοτε γιατι ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει!

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αααααααααααααυριο θα βρέχει λέει. Τι καλά.....

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
doritaki έγραψε:
vicioami έγραψε:

Αν ειναι ετσι ναι ειναι δυσκολα.Εμεις εχουμε ακομη κ οι 2 τη δουλεια μας κ ελπιζουμε οτι θα τα βγαζουμε περα.Σεπτεμβριο τελειωνει κ το δανειο μου για το αυτοκινητο οποτε θα ειναι καλυτερα τα πραγματα.Αρκει να εχουμε δουλεια ως τοτε γιατι ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει!


Καλά είστε εσείς. Μια χαρά. Εμείς την παλεύουμε ακόμη. Αλλά αυτό που λες. Δε ξερεις τι σου ξημερώνει.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vicioami έγραψε:
doritaki έγραψε:Κ για να μην παρεξηγηθω δε μιλαω για σενα προσωπικα.Γενικα το λεω.Αν εχει ενα ζευγαρι ελευθερες επαφες λογικο ειναι καποια στιγμη να προκυψει ενα παιδι.Αν προσεχει δε θα ερθει.

Σε αυτό συμφωνώ απόλυτα.
Γι αυτό μόλις δούμε ότι μπορούμε να δώσουμε τα ίδια με το πρώτο κ στο δεύτερο παιδί τότε θα έρθει. (Παραγγελία χαχαχα). Καταλαβαινεις τι εννοώ έτσι;

Καταλαβαινω.Αν κ τα δευτερα παιδια μεγαλωνουν παντα πιο ευκολα.Τα πολλα εξοδα ειναι στο πρωτο.Μετα εχεις κ καροτσια κ κρεβατακι κ απολα.Κ αν εχει μεγαλωσει το 1ο κ δε χρειαζεται κ γαλατα ειναι ακομη καλυτερα.Εμενα η μαμα μου οταν γεννηθηκε ο αδερφος μου μου ελεγε:"Πρεπει να σταματησεις να κανεις τσισα πανω σου.Εισαι μεγαλη τωρα!Παμπερς θα φοραει μονο το μωρο..." κ ημουν 22μηνων.Καποια στιγμη το πηρα αποφαση κ εγω κ σταματησα να τα κανω πανω μου!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
κ εγω ηθελα σχεδον αμεσως γτ στον μεγαλο ειχα τελεια εγκυμοσυνη κ τελεια γεννα.αλλα οκ ας ειμαστε ρεαλιστες ουσιαστικα δν ειμαστε για 2ο οταν δν τα βγαζεις περα με ενα.αλλα ο θεος ομως ξερει γτ τα στελνει οποτε δν θα κατσω εγω να αμφισβιτησω την δικη του αποφαση Very Happy

Θα διαφωνησω λιγο εδω μαζι σου.Αν πραγματικα δεν θες να αποκτησεις αλλο παιδι για οποιονδηποτε λογο τοτε εχεις ολα τα μεσα για να το αποφυγεις!Δεν ειναι ο θεος που το στελνει αλλα εσυ που δεν πηρες προληπτικα μετρα ωστε να μην ερθει.Εγω θελω 2ο παιδακι αλλα θα προτιμουσα να ερθει μετα το γαμο μου (Αυγουστο) οποτε δε θα ξεκινησω προσπαθειες πριν τον Ιουλιο...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ.ΤΟ ΗΘΕΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΚΥΝΙΓΗΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ(ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΥΝΙΓΟΥΣΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΑΧΑΧΑΧΧΑ)
ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΛΕΥΡΑΣ ΔΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ.ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΛΑΙΚΕΣ Κ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ Κ ΠΟΤΕ ΔΝ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΠΟΤΕ ΔΝ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ Razz

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια νομιζω οτι εχω μια ψιλοακρατεια...Και οχι τιποτα αλλο με κοροιδευει και ολη μερα ο αντρας μου..Οι ασκησεις του πυελικου εδαφους θα βοηθησουν αραγε?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Κοριτσια νομιζω οτι εχω μια ψιλοακρατεια...Και οχι τιποτα αλλο με κοροιδευει και ολη μερα ο αντρας μου..Οι ασκησεις του πυελικου εδαφους θα βοηθησουν αραγε?

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΟΦΙ ΜΟΥ.ΠΛΕΟΝ ΦΟΡΑΩ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΓΤ ΔΝ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΣΤΑ ΒΡΑΚΙΑ

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
doritaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
κ εγω ηθελα σχεδον αμεσως γτ στον μεγαλο ειχα τελεια εγκυμοσυνη κ τελεια γεννα.αλλα οκ ας ειμαστε ρεαλιστες ουσιαστικα δν ειμαστε για 2ο οταν δν τα βγαζεις περα με ενα.αλλα ο θεος ομως ξερει γτ τα στελνει οποτε δν θα κατσω εγω να αμφισβιτησω την δικη του αποφαση Very Happy

Θα διαφωνησω λιγο εδω μαζι σου.Αν πραγματικα δεν θες να αποκτησεις αλλο παιδι για οποιονδηποτε λογο τοτε εχεις ολα τα μεσα για να το αποφυγεις!Δεν ειναι ο θεος που το στελνει αλλα εσυ που δεν πηρες προληπτικα μετρα ωστε να μην ερθει.Εγω θελω 2ο παιδακι αλλα θα προτιμουσα να ερθει μετα το γαμο μου (Αυγουστο) οποτε δε θα ξεκινησω προσπαθειες πριν τον Ιουλιο...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ.ΤΟ ΗΘΕΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΚΥΝΙΓΗΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ(ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΥΝΙΓΟΥΣΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΑΧΑΧΑΧΧΑ)
ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΛΕΥΡΑΣ ΔΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ.ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΛΑΙΚΕΣ Κ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ Κ ΠΟΤΕ ΔΝ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΠΟΤΕ ΔΝ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ Razz
εγω θα συμφωνησω με τη μαρια!τα παιδια τα δινει ο θεος και το λεω γιατι μια φιλη μου ειναι παιδι αντισηλληπτικων.που η μαμα της τα επερνε κανονηκοτατα... Rolling Eyes

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
Sofki έγραψε:Κοριτσια νομιζω οτι εχω μια ψιλοακρατεια...Και οχι τιποτα αλλο με κοροιδευει και ολη μερα ο αντρας μου..Οι ασκησεις του πυελικου εδαφους θα βοηθησουν αραγε?

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΟΦΙ ΜΟΥ.ΠΛΕΟΝ ΦΟΡΑΩ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΓΤ ΔΝ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΣΤΑ ΒΡΑΚΙΑ
και μετα σου λεει μεινε εγκυος και θα ξαναβαλεις σαρβιετα σε 9 μηνεςςςςς! Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
doritaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
κ εγω ηθελα σχεδον αμεσως γτ στον μεγαλο ειχα τελεια εγκυμοσυνη κ τελεια γεννα.αλλα οκ ας ειμαστε ρεαλιστες ουσιαστικα δν ειμαστε για 2ο οταν δν τα βγαζεις περα με ενα.αλλα ο θεος ομως ξερει γτ τα στελνει οποτε δν θα κατσω εγω να αμφισβιτησω την δικη του αποφαση Very Happy

Θα διαφωνησω λιγο εδω μαζι σου.Αν πραγματικα δεν θες να αποκτησεις αλλο παιδι για οποιονδηποτε λογο τοτε εχεις ολα τα μεσα για να το αποφυγεις!Δεν ειναι ο θεος που το στελνει αλλα εσυ που δεν πηρες προληπτικα μετρα ωστε να μην ερθει.Εγω θελω 2ο παιδακι αλλα θα προτιμουσα να ερθει μετα το γαμο μου (Αυγουστο) οποτε δε θα ξεκινησω προσπαθειες πριν τον Ιουλιο...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΑ.ΤΟ ΗΘΕΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ Κ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΚΥΝΙΓΗΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ(ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΥΝΙΓΟΥΣΑ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΑΧΑΧΑΧΧΑ)
ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΛΕΥΡΑΣ ΔΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ.ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΛΑΙΚΕΣ Κ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ Κ ΠΟΤΕ ΔΝ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΠΟΤΕ ΔΝ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ Razz
εγω θα συμφωνησω με τη μαρια!τα παιδια τα δινει ο θεος και το λεω γιατι μια φιλη μου ειναι παιδι αντισηλληπτικων.που η μαμα της τα επερνε κανονηκοτατα... Rolling Eyes

ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΠΡΟΦΥΛΑΧΤΙΚΟ ΑΝΤΙΣΥΛΥΠΤΙΚΟΥ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΓΓΕΙΟΤΟΜΗΣ..ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΧΤΥΠΙΕΣΑΙ ΚΑΤΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Laughing Laughing Laughing

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εεεε γινετε να φορας σερβιετα καθε μερα για 3μιση μηνες? Sad

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
Sofki έγραψε:Κοριτσια νομιζω οτι εχω μια ψιλοακρατεια...Και οχι τιποτα αλλο με κοροιδευει και ολη μερα ο αντρας μου..Οι ασκησεις του πυελικου εδαφους θα βοηθησουν αραγε?

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΟΦΙ ΜΟΥ.ΠΛΕΟΝ ΦΟΡΑΩ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΓΤ ΔΝ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΣΤΑ ΒΡΑΚΙΑ
και μετα σου λεει μεινε εγκυος και θα ξαναβαλεις σαρβιετα σε 9 μηνεςςςςς! Razz

ΕΜ ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ? Κ ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΤΑ ΕΧΩ Κ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ.ΠΟΥ ΝΑ ΦΤΕΡΝΗΣΤΩ ΚΙΟΛΑΣ ΦΕΥΓΩ ΣΟΥΜΠΙΤΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΕΣ !!!!! ΨΟΥ Κ ΦΡΡΡΡΡ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις