Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
118 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 118 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ την κορη της κουνιαδας μου τη λενε Νικη κ γεννηθηκε του Αγιου Νικολαου!Ουτε γι'αυτο μπορεις να κανεις κατι Ελενακι.Ειναι θεμα τυχης!Αν κ η κουνιαδα μου γεννησε καπως προωρα γιατι απο τον πολυ βηχα (δεν μπορουσε να παρει φαρμακα) της εσπασαν τα νερα!

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι κανετε κοριτσακια;Δωρα μου απο χθες τωρα μπορεσα να ξαναμπω τα εχει παιξει το λαπτοπ.δε ξερω πως εμφανιστηκε το μικροβιο ουτε πως εφυγε.αλλα δεν εχω κ τα συμτωματα που λενε γιαυτο το μικροβιο.σευχαριστω παρα πολυ παντως που μου απαντησες.ελπιζω να με βαλει να την ξανακανω την καλλιεργεια κ να μη γεννησω προωρα.ευχαριστω παρα πολυ Laughing Laughing Laughing

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενη, λοιπον, θα το θυμαμαι!!!
Εμας ο γιατρος μας εδωσε ΠΗΤ 3/1. Επισης, θα την ονομασουμε Φωτεινη (της μαμας μου, η οποια δεν θελει και γκρινιαζει και το παλικαρι μου αρχισε να προβληματιζεται, θα εχουμε θεματα...)!
Αρα λοιπον η μπεμπα μας θα εχει γενεθλια, γιορτη, Χριστουγεννα και Πρψτοχρονια ολα κοντα κοντα. Ενα δωρο για ολα θα παιρνει το καημενο μου, ειδικα ετσι που ζορισαν οι καιροι!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Ελενη, λοιπον, θα το θυμαμαι!!!
Εμας ο γιατρος μας εδωσε ΠΗΤ 3/1. Επισης, θα την ονομασουμε Φωτεινη (της μαμας μου, η οποια δεν θελει και γκρινιαζει και το παλικαρι μου αρχισε να προβληματιζεται, θα εχουμε θεματα...)!
Αρα λοιπον η μπεμπα μας θα εχει γενεθλια, γιορτη, Χριστουγεννα και Πρψτοχρονια ολα κοντα κοντα. Ενα δωρο για ολα θα παιρνει το καημενο μου, ειδικα ετσι που ζορισαν οι καιροι!
KAI EMENA O MPAMPAW MOY TSINAEI GIA TO ONOMA.TO 1 TO EIPA TOY PEUEROY.TO 2 HTAN TO KORITSI KAI TO EIPA STH MAMA MOY APO TH DIADIKASIA ENA ENA TO ONOMA.TO 3 POY EINAI AGORI DE PREPEI NA BGALV TO MPAMPA?AYTOW DE UELEI LEEI...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλιτσακι, εχουμε το ιδιο προβλημα!!!
Και να πω πως εχει η μαμα μου κανενα περιεργο η ασχημο ονομα. Μια χαρα ονομα ειναι το φωτεινη. Εσενα τι ονομα ειναι?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Ελενη μου δεν νομιζω οτι μπορει να σου πει ο γιατρος ποτε θα γεννησεις!Απλα οταν μπεις στον 9ο θα σε βλεπει καθε βδομαδα κ μονο αν σε ελεγξει κολπικα ισως να το πετυχει 1-2 μερες πριν.Ακομη κ αν εχε μαλακωσει ομως ο τραχηλος κ εχεις ψιλοσυσπασεις μπορει να περασουν κ 2 βδομαδες κ μετα να ερθει το μπεμπε!Γιαυτο πρεπει απλα να ειμαστε με τη βαλιτσα ετοιμη κ τον αντρα,γιατρο, μαμα κτλ στο τηλεφωνο σταντ μπαι.Ευτυχως εμενα η μανουλα μου ειναι μονο 150χμ μακρια αποτε οτι ωρα κ να την παρω θα προλαβει να ερθει.Ο αδερφος μου ομως που ειναι Αθηνα θα ειναι εδω μονο 25/12 -6/1!Αρα κ εγω θελω η μπουμπου να ερθει μες στις γιορτες!


το ξερω οτι ειναι νωρις ακομα αλλα η ελπιδα ειναι ελπιδα ...SmileSmile..εμενα η μητερα μου δεν μπορει να ερθει λογω υγειας , πασχει απο πολλαπλο μυελωμα και κανει εδω και ενα χρονο θεραπεια....τους τελευταιους μηνες παει καλα , κατεβηκε στις φυσιολογικες τιμες, αλλα εχει πολλες παρενεργειες...σημερα εχει ραντεβου με το γιατρο για να δουμε μηπως θα σταματησει τη θεραπεια ..
αν ηταν καλα , και στο εξωτερικο να ημουν, θα ερχοταν η μανουλα μου ...ισως γι' αυτο δε θελω και την πεθερα μου κοντα, την μανα μου δεν θα την αναπληρωνει με τιποτα ...αλλα στο ολοτελα που λενε , καλη και η πεθερα....SadSad

Σμαρω και εγω αυτο σκεφτομαι , οτι με ενα δωρο θα τη βγαζει το καημενουλι ....ισως πρεπει να σκεφτω να κανω 2 νονους ..χααχαχ.να παιρνει διπλα δωρακια ...SmileSmile

Φιλιτσα πως λενε τον μπαμπα σου και δε θελει να βαλετε το ονομα του ???

και το Φωτεινη ωραιο ειναι , μια χαρα για κοριτσι ...μου αρεσει SmileSmile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Φιλιτσακι, εχουμε το ιδιο προβλημα!!!
Και να πω πως εχει η μαμα μου κανενα περιεργο η ασχημο ονομα. Μια χαρα ονομα ειναι το φωτεινη. Εσενα τι ονομα ειναι?
ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΛΝΕ ΜΙΧΑΛΗ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΤΙ?2 ΔΙΚΑ ΜΑς ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟ?ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΗΛ.5 ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΟΙ?ΣΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΡΧΟΝΤΑΝ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΝ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΟΦΙΑ[ΤΗς ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ].ΕΓΩ ΣΟΦΙΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΡΕΛΛΟ ΚΚΟΛΛΗΜΑ ΕΤΣΙ?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Μωρε και εγω εκει ψαχνω αλλα δεν βρισκω την συνταγη για το κλασικο κλασικο κεικ που θελω...
ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗς ΓΙΑΓΙΑς ΜΟΥ.
1 ΦΑΡΙΝΑ
1 ΒΙΤΑΜ ΤΟ ΜΙΚΡΟ
2 ΠΟΤΗΡΙΑ ΖΑΧΑΡΗ
4 ΑΥΓΑ
1ΠΟΤΗΡΙ ΓΑΛΑ
2 ΒΑΝΙΛΙΕς
1 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΟ ΞΥΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΥΜΟ
ΣΤΟ ΜΙΞΕΡ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΒΙΤΑΜ,ΜΕΤΑ ΤΗ ΖΑΧΑΡΗ,ΤΑ ΑΥΓΑ 1 -1 [ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ],ΤΟ ΓΑΛΑ.ΤΙς ΒΑΝΙΛΙΕς .ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ,ΚΑΙ ΤΕΛΟς ΤΗ ΦΑΡΙΝΑ.ΑΥΤΑ!

Αχ θα σας δείρω!! Σοφάκι εσένα ειδικά!!
Εφτιαξα τα γεμιστά.. τώρα σκέφτομαι μήπως φτιάξω και το κλασικότατο κέικ που έχω να φτιάξω από τα γυμνασιακά μου χρόνια που το έφτιαχνα με τη μαμά!!
Λες...; να δοκιμάσω και την καινούρια φόρμα σιλικόνης που αγόρασα χθες;;

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Μωρε και εγω εκει ψαχνω αλλα δεν βρισκω την συνταγη για το κλασικο κλασικο κεικ που θελω...
ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗς ΓΙΑΓΙΑς ΜΟΥ.
1 ΦΑΡΙΝΑ
1 ΒΙΤΑΜ ΤΟ ΜΙΚΡΟ
2 ΠΟΤΗΡΙΑ ΖΑΧΑΡΗ
4 ΑΥΓΑ
1ΠΟΤΗΡΙ ΓΑΛΑ
2 ΒΑΝΙΛΙΕς
1 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΟ ΞΥΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΥΜΟ
ΣΤΟ ΜΙΞΕΡ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΒΙΤΑΜ,ΜΕΤΑ ΤΗ ΖΑΧΑΡΗ,ΤΑ ΑΥΓΑ 1 -1 [ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ],ΤΟ ΓΑΛΑ.ΤΙς ΒΑΝΙΛΙΕς .ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ,ΚΑΙ ΤΕΛΟς ΤΗ ΦΑΡΙΝΑ.ΑΥΤΑ!

Αχ θα σας δείρω!! Σοφάκι εσένα ειδικά!!
Εφτιαξα τα γεμιστά.. τώρα σκέφτομαι μήπως φτιάξω και το κλασικότατο κέικ που έχω να φτιάξω από τα γυμνασιακά μου χρόνια που το έφτιαχνα με τη μαμά!!
Λες...; να δοκιμάσω και την καινούρια φόρμα σιλικόνης που αγόρασα χθες;;

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕς ΣΟΚΟΛΑΤΙΝΑς!ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΠΟΥ ΕΛΕΓΧΩ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
discordia έγραψε:Φιλιτσακι, εχουμε το ιδιο προβλημα!!!
Και να πω πως εχει η μαμα μου κανενα περιεργο η ασχημο ονομα. Μια χαρα ονομα ειναι το φωτεινη. Εσενα τι ονομα ειναι?
ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΛΝΕ ΜΙΧΑΛΗ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΤΙ?2 ΔΙΚΑ ΜΑς ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟ?ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΗΛ.5 ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΟΙ?ΣΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΡΧΟΝΤΑΝ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΝ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΟΦΙΑ[ΤΗς ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ].ΕΓΩ ΣΟΦΙΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΡΕΛΛΟ ΚΚΟΛΛΗΜΑ ΕΤΣΙ?

Καλά δεν ξέρω τι να σχολιάσω!! ή αν πρέπει να σχολιάσω!!
ΕΛεος!! Ήθελα να ξέρω αν τα εννοούν!!

Τις κουταλίτσες σοκολατίνας από που να τις πάρεις Φιλίτσα;

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:
discordia έγραψε:Φιλιτσακι, εχουμε το ιδιο προβλημα!!!
Και να πω πως εχει η μαμα μου κανενα περιεργο η ασχημο ονομα. Μια χαρα ονομα ειναι το φωτεινη. Εσενα τι ονομα ειναι?
ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΛΝΕ ΜΙΧΑΛΗ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΤΙ?2 ΔΙΚΑ ΜΑς ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟ?ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΗΛ.5 ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΟΙ?ΣΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΡΧΟΝΤΑΝ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΝ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΣΟΦΙΑ[ΤΗς ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ].ΕΓΩ ΣΟΦΙΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΤΡΕΛΛΟ ΚΚΟΛΛΗΜΑ ΕΤΣΙ?

Καλά δεν ξέρω τι να σχολιάσω!! ή αν πρέπει να σχολιάσω!!
ΕΛεος!! Ήθελα να ξέρω αν τα εννοούν!!

Τις κουταλίτσες σοκολατίνας από που να τις πάρεις Φιλίτσα;
ΑΣΕ... ΑΠΟ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΜΟΥ.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mimaaa88 έγραψε:τι κανετε κοριτσακια;Δωρα μου απο χθες τωρα μπορεσα να ξαναμπω τα εχει παιξει το λαπτοπ.δε ξερω πως εμφανιστηκε το μικροβιο ουτε πως εφυγε.αλλα δεν εχω κ τα συμτωματα που λενε γιαυτο το μικροβιο.σευχαριστω παρα πολυ παντως που μου απαντησες.ελπιζω να με βαλει να την ξανακανω την καλλιεργεια κ να μη γεννησω προωρα.ευχαριστω παρα πολυ Laughing Laughing Laughing

Το οτι ευθυνεται σε καποιες περιπτωσεις για προωρο τοκετο δε σημανει οτι τον προκαλει παντα!Μην αγχωνεσαι...Αν θες ομως να εισαι ησυχη μπορεις να του ζητησεις την επομενη φορα που θα πας να σου παρει δειγματακι για καλλιεργεια.
Κ το δικο μου λαπτοπ τα'χει παιξει γι'αυτο εκμεταλλευομαι το πισι του αντρα μου τωρα που λειπει στη δουλεια!
Wink

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα και το Μιχαλης μια χαρα ωραιο ονομα ειναι και στην τελικη εσεις πρεπει να αποφασισετε! και μενα μου πεταξε η μαμα μου οτι δεν θα ερθει στην βαφτιση και πατησα τετοιες φωνες που το γυρισε στην πλακα και καλα!
Ελενη, περαστικα στην μανουλα σου και ελπιζω οντως να ειναι καλα τα αποτελεσματα της και να μπορεσει να ερθει να δει το εγγονακι της!

κεηκ εμενα δεν με τραβαει...εφαγα παρα πολλα γλυκα αυτες τις μερες, αλλα ενα σπανακορυζο λεω να παω να το φτιαξω τελικα! Και βαριεμαι.....
Παντως κι εμεις εχουμε αρκετο κοσμο στο εξωτερικο και ολοι ρωτανε ποτε θα γεννησω ακριβως για να ειναι εδω να δουν το μωρο! Με αγχωνει λιγο αυτο και μαλλον θα προσπαθησω να τους "προωθησω" προς την ανοιξη μερια που θα εχει ξεπεταχτει λιγο και θα μπορω να δεχτω και κοσμο στο σπιτι. Γιατι λεχωνα και νεογεννητο να μας δει ολη η ευρωπη, ε δεν ειναι και το καλυτερο νομιζω...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καιεγω εχω τουρτα στο ψυγειο απο χθες , μια φανταστικη και απολαυστικη σοκολατινα που μου αρεσει τρελα ....αλλα δεν τολμω να βαλω στο στομα μου , τουλαχιστον οχι πριν με ζυγισει ο γιατρος ..χαχααχ..μετα το ραντεβου θα φαω λιγακι ...ελπιζω να μην εχω βαλει κιλα, υπολογιζω περιπου +2 κιλα απο την αρχη ...
απλα επειδη δεν προσεχα και τρελα , αναρωτιεμαι οτι αν προσεχα περισσοτερο θα ειχα χασει κιολας...SadSadSad...και μετα στεναχωριεμαι και πεφτω στο φαγητο για να πνιξω τον πονο μου ...φαυλος κυκλος ..SmileSmile


Ζωιτσα ο αντρας της φιλιτσας ειναι ζαχαροπλαστης ,οποτε καταλαβαινεις πως οτι λαχταραει το εχει στο ψυγειο της σε χρονο dt...SmileSmileSmile

αυτο με τον μπαμπα σου ειναι μεγαλη βλακεια φιλιτσα...βαλτο μιχαλη που ειναι και ωραιο ονομα και τι θα κανει ?? δε θα ερθει στα βαφτισια ??? αποκλειεται

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΕΠΗΔΗ ΤΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΕΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΛΕς ΚΑΙ ΑΥΤΟς ΓΚΑΣΤΡΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΕΙ ΤΙΣ ΤΙΜΕς...ΒΛΑΚΕΙΕΕΕΕΕΕΕΕς!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καινουρια φορμα κ μαλιστα σιλικονατη κ δε θα τη δοκιμασεις???Δε γινεται...

Οσο για τα ονοματα συνηθως δημιουργειται προβλημα οταν δεν βγαζεις το ονομα τους.Αυτο να θες να το βγαλεις κ να μη θελουν πρωτη φορα το ακουω!!!

Παω να φαω κ επιστρεφω...Μη γραψετε 5 σελιδες παλι!Δεν προλαβαινω!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:
Ελενη, περαστικα στην μανουλα σου και ελπιζω οντως να ειναι καλα τα αποτελεσματα της και να μπορεσει να ερθει να δει το εγγονακι της!


σε ευχαριστώ Σμαρώ μου...και εγώ αυτό ελπίζω...SmileSmile

αφηστε που μετα βρε κοριτσια πρεπει να κανονισω και γαμοβαφτιση και δεν ξερω ακομα που να την κανω, εδω ή στην πολη μου ??? εχω να σκεφτω οτι πρεπει να χασω και πολλα κιλα μεχρι τοτε, για να βρω νυφικο να μου μπαινει , οποτε καταλαβαινετε ....οταν καθομαι και σκεφτομαι τετοια πραγματα το κεφαλι μου γινεται καζανι και αγχωνομαι ...


αχ, τωρα μου ηρθε φλασια, καποια ειχε πει οτι κανονισε πολιτικο μεσα στον Οκτωβρη...νομιζω η μιραντζελα ...με το καλο κοριτσι μου, η ωρα η καλη !!!!!!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompiras έγραψε:
Ζωιτσα ο αντρας της φιλιτσας ειναι ζαχαροπλαστης ,οποτε καταλαβαινεις πως οτι λαχταραει το εχει στο ψυγειο της σε χρονο dt...SmileSmileSmile
Φιλίτσα αλήθειααα;;; Έχετε ζαχαροπλαστείο φαντάζομαι! ποιο είναι;
Πωπω δεν ξέρω τι θα έκανα εγώ σε τέτοια περίπτωση...
Αυτές οι σοκολατίνες είναι κόλαση ρε γαμωτο...
Γι' αυτό προτιμώ να έχω κάτι σπιτικό για να μην πέφτω σε παγίδες!! Smile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
mpompiras έγραψε:
Ζωιτσα ο αντρας της φιλιτσας ειναι ζαχαροπλαστης ,οποτε καταλαβαινεις πως οτι λαχταραει το εχει στο ψυγειο της σε χρονο dt...SmileSmileSmile
Φιλίτσα αλήθειααα;;; Έχετε ζαχαροπλαστείο φαντάζομαι! ποιο είναι;
Πωπω δεν ξέρω τι θα έκανα εγώ σε τέτοια περίπτωση...
Αυτές οι σοκολατίνες είναι κόλαση ρε γαμωτο...
Γι' αυτό προτιμώ να έχω κάτι σπιτικό για να μην πέφτω σε παγίδες!! Smile
ΓΛΥΚΟΣΤΥΛΛΑς!ΟΛΟΔΙΚΟ ΜΑς!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχαχα! Πες τα ρε Φιλλιω! Που ερχονται ολοι με καμαρι και λενε στον αντρα μου συγχαρητηρια και μπραβο και αντε την εκανες την δουλεια, λες και εκαναν κατι φοβερο δηλαδη!!!! Απο προεφηβοι "προπονουνται" σε αυτο, εμεις περναμε το λουκι, αυτοι ακουν τα συγχαρητηρια!!! Με πιανει το παραπονο παλι!

Κοριτσια και κατι σοβαρο, εχετε αυτο υποψη σας, το βρηκα πριν λιγο:
http://www.newsbeast.gr/greece/arthro/425391/aposuretai-paihnidi-apo-ta-jumbo/

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Καινουρια φορμα κ μαλιστα σιλικονατη κ δε θα τη δοκιμασεις???Δε γινεται...

Οσο για τα ονοματα συνηθως δημιουργειται προβλημα οταν δεν βγαζεις το ονομα τους.Αυτο να θες να το βγαλεις κ να μη θελουν πρωτη φορα το ακουω!!!

Παω να φαω κ επιστρεφω...Μη γραψετε 5 σελιδες παλι!Δεν προλαβαινω!
ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙς!ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΣΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ.ΕΝΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΣΟΙ ΘΑ ΠΕΤΑΓΑΝ ΤΗ ΣΚΟΥΦΙΑ ΤΟΥς!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Χαχαχα! Πες τα ρε Φιλλιω! Που ερχονται ολοι με καμαρι και λενε στον αντρα μου συγχαρητηρια και μπραβο και αντε την εκανες την δουλεια, λες και εκαναν κατι φοβερο δηλαδη!!!! Απο προεφηβοι "προπονουνται" σε αυτο, εμεις περναμε το λουκι, αυτοι ακουν τα συγχαρητηρια!!! Με πιανει το παραπονο παλι!

Κοριτσια και κατι σοβαρο, εχετε αυτο υποψη σας, το βρηκα πριν λιγο:
http://www.newsbeast.gr/greece/arthro/425391/aposuretai-paihnidi-apo-ta-jumbo/
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΜΑ ΑΝΤΕ ΠΙΑ!ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παω και εγω να ετοιμασω τραπεζι και θα ξαναμπω μαλλον βραδακι μετα το γιατρο ...

ελπιζω να μην διαβαζω με τις ωρες παλι ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


φιλακια και καλη ορεξη ... Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 35 417472 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 35 417472

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Χαχαχα! Πες τα ρε Φιλλιω! Που ερχονται ολοι με καμαρι και λενε στον αντρα μου συγχαρητηρια και μπραβο και αντε την εκανες την δουλεια, λες και εκαναν κατι φοβερο δηλαδη!!!! Απο προεφηβοι "προπονουνται" σε αυτο, εμεις περναμε το λουκι, αυτοι ακουν τα συγχαρητηρια!!! Με πιανει το παραπονο παλι!

Κοριτσια και κατι σοβαρο, εχετε αυτο υποψη σας, το βρηκα πριν λιγο:
http://www.newsbeast.gr/greece/arthro/425391/aposuretai-paihnidi-apo-ta-jumbo/

Αμάν ρε παιδί μου! Πρέπει να προσέχουμε πολύ αυτά απ' το Τζάμπο... γιατί φτηνά φτηνά, αλλά τι να το κάνω αμα είναι μες στο χημικό και το συνθετικό;;
Καλύτερα να το βγάλω μες στη λάσπη να παίξει με τον φυσικό πηλό!!

Ελένη, εννοείς ότι θα κάνετε θρησκευτικό γάμο; Αν έχετε κάνει πολιτικό, γιατί βιάζεστε για τον άλλο; Κι ας περάσει κι ένας χρόνος μετά την γέννα! Να μην αγχώνεσαι και για τα κιλά!

Φιλίτσα, θα ρωτήσω τον άντρα μου αν το ξέρει! Smile

Άντε, λέω να δοκιμάσω τι έφτιαξα με τα γεμιστά! ... Wink

Ε

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ?ΦΕΥΓΟΥΜΕ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις