Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
133 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 133 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εεεε γινετε να φορας σερβιετα καθε μερα για 3μιση μηνες? Sad

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΜΩΣ.ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΒΡΑΚΙΑ? Κ ΕΓΩ ΕΞΑΛΛΟΥ ΠΙΝΩ Κ ΠΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΟΠΟΤΕ ΔΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
Sofki έγραψε:Κοριτσια νομιζω οτι εχω μια ψιλοακρατεια...Και οχι τιποτα αλλο με κοροιδευει και ολη μερα ο αντρας μου..Οι ασκησεις του πυελικου εδαφους θα βοηθησουν αραγε?

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΟΦΙ ΜΟΥ.ΠΛΕΟΝ ΦΟΡΑΩ ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΓΤ ΔΝ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΣΤΑ ΒΡΑΚΙΑ
και μετα σου λεει μεινε εγκυος και θα ξαναβαλεις σαρβιετα σε 9 μηνεςςςςς! Razz

ΕΜ ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ? Κ ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ ΤΑ ΕΧΩ Κ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ.ΠΟΥ ΝΑ ΦΤΕΡΝΗΣΤΩ ΚΙΟΛΑΣ ΦΕΥΓΩ ΣΟΥΜΠΙΤΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΕΣ !!!!! ΨΟΥ Κ ΦΡΡΡΡΡ
και εγω!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα μου λεει θα με βγαζει βολτα καθε πρωι στο παρκο να κανω τα τσισα μου..Δεν ντρεπεται καθολου Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 311356 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 311356
Ολο με πειραζει Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 585182

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εμενα μου λεει θα με βγαζει βολτα καθε πρωι στο παρκο να κανω τα τσισα μου..Δεν ντρεπεται καθολου Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 311356 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 311356
Ολο με πειραζει Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 585182

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΧΧΑΧ ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΝ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ(ΑΚΟΜΑ)

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα εμεις το εχουμε συστημα..ολη μερα πειραζομαστε και χτυπιομαστε Razz Razz Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Αααα εμεις το εχουμε συστημα..ολη μερα πειραζομαστε και χτυπιομαστε Razz Razz Razz

Κ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΠΟΤΕ ΠΑΙΖΑΜΕ ΞΥΛΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΤΑΚΤ.ΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑ

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εισαστε σιγουρες οτι ειναι ακρατεια κ οχι κολπικα υγρα?Στην αρχη κ εγω ανησυχουσα οτι μου φευγουν κ δεν καταλαβαινω αλλα τελικα απλα εχω παρα πολλα υγρα!Φοραω σερβιετακια οχι μεγαλες σερβιετες αλλα τωρα τελευταια θελουν πολυ συχνα αλλαγη αλλιως μου προκαλει ερεθισμους η υγρασια.Ηδη τα βαρεθηκα αλλα χθες που δοκιμασα να μη βαλω στο μισαωρο ημουν μουσκεμα.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια... καλε εχω να μπω απο εχθες το βραδυ και εχει γινει χαμος δεν προλαβαινω να διαβασω τις δημοσιευσεις... λοιπον σχετικα με αυτα που διαβασα.. εμεις πηραμε κοκκινο καροτσι γιατι θελαμε να μας μεινει και για το δευτερο και τα επιπλα τα παραγγειλαμε ασπρα και θα τα διακοσμησουμε με ροζ αυτοκολλητα.. ετσι αν θα μας ερθει δευτερο και ειναι αγορι απλα θα τα αλλαξουμε και τα ρουχα τα θελω και εγω ολα ροζ και λιλα μπομπονιερι οπως αναφερθηκε... τωρα οσο για την ακρατεια δεν εχω καθολου αλλα εχω πολλα πολλα υγρα και το βρακι μου ειναι συνεχεια μουσκεμα απο αυτο και ουτε σερβιετακι μπορω να βαλω γιατι εχω αλλεργια και μου προκαλει και κολπιτιδες οποτε πλυνε καλο μου πλυντηριο..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εχω και λιγα εσωρουχα γιατι οσα δεν ηταν πολυ ελαστικα με πονανε τωρα...Δεν ξερω αν ειναι υγρα παντως σε λιγο θα στιβω το βρακι μου...Σορρυ κιολας..
Χαχαχα μαρια εγω προχθες του ειπα το θεικο...Ειμασταν στο κρεβατι και του τριβομουν και μου λεει καποια φαση καλα παλι κατουρηθηκες?και του λεω οχι μωρο μου απλα σε θελω πολυ..χαχχχχαχ τι να του πω του καημενου για να μην ξενερωνει? Razz Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Εισαστε σιγουρες οτι ειναι ακρατεια κ οχι κολπικα υγρα?Στην αρχη κ εγω ανησυχουσα οτι μου φευγουν κ δεν καταλαβαινω αλλα τελικα απλα εχω παρα πολλα υγρα!Φοραω σερβιετακια οχι μεγαλες σερβιετες αλλα τωρα τελευταια θελουν πολυ συχνα αλλαγη αλλιως μου προκαλει ερεθισμους η υγρασια.Ηδη τα βαρεθηκα αλλα χθες που δοκιμασα να μη βαλω στο μισαωρο ημουν μουσκεμα.

οχι αγαπη μου ειναι κανονικα τσισα μου...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εγω εχω και λιγα εσωρουχα γιατι οσα δεν ηταν πολυ ελαστικα με πονανε τωρα...Δεν ξερω αν ειναι υγρα παντως σε λιγο θα στιβω το βρακι μου...Σορρυ κιολας..
Χαχαχα μαρια εγω προχθες του ειπα το θεικο...Ειμασταν στο κρεβατι και του τριβομουν και μου λεει καποια φαση καλα παλι κατουρηθηκες?και του λεω οχι μωρο μου απλα σε θελω πολυ..χαχχχχαχ τι να του πω του καημενου για να μην ξενερωνει? Razz Razz

αχαχχαχχα δεν θες να απαντησω τωρα γτ θα μου βαλουν ενα τεραστιο Χ

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως εμενα μπορει να ειναι και υγρα..Απο αυριο ξεκιναω σερβιετακια...δεν γινεται αλλιως

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Παντως εμενα μπορει να ειναι και υγρα..Απο αυριο ξεκιναω σερβιετακια...δεν γινεται αλλιως

εμενα ειναι κανονικα τσισακια κ μια φορα εβρεξα κ τον καναπε κιολας.φταρνηστικα κ φρρρρρ πλενε μετα κ το καλυμα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε: τωρα οσο για την ακρατεια δεν εχω καθολου αλλα εχω πολλα πολλα υγρα και το βρακι μου ειναι συνεχεια μουσκεμα απο αυτο και ουτε σερβιετακι μπορω να βαλω γιατι εχω αλλεργια και μου προκαλει και κολπιτιδες οποτε πλυνε καλο μου πλυντηριο..

Κ αν θες να βγεις εξω τι κανεις δλδ?Εγω αν δε βαλω σερβιετακι θα μουσκεψει κ η φορμα κ ο καναπες ολοκληρος!Ασε που δεν το αντεχω βρεγμενο πανω απο 5 λεπτα!Κ αν θελω να βγω για δουλειες ή καφε να μοιαζω σαν κατουρημενη???Δε γινεται...
Κ οταν ειχες περιοδο τι φορουσες?Ταμπον?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω το ιδιο επαθα μια φορα..Αλλα ετρωγα καρπουζι και ειπα οτι μου χυθηκε ζουμακι και μολις εφυγε ο αντρας μου πηρα βετεξ και αρχισα να τριβω...χαχαχαχα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια η ΕΛΕΝΗ,ο μπομπιρας που ειναι?ελπιζω να ειναι καλα!!κοριτσακια τη κανω!καλο μας βραδυ! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 850933 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 850933 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 850933 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 850933 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 850933 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 850933 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 850933 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 850933 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 31 850933 αααααααααα!πριν λιγο εγινε παλι σεισμος αλλα δε τον καταλαβα!γειαααααα!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
listoudi έγραψε: τωρα οσο για την ακρατεια δεν εχω καθολου αλλα εχω πολλα πολλα υγρα και το βρακι μου ειναι συνεχεια μουσκεμα απο αυτο και ουτε σερβιετακι μπορω να βαλω γιατι εχω αλλεργια και μου προκαλει και κολπιτιδες οποτε πλυνε καλο μου πλυντηριο..

Κ αν θες να βγεις εξω τι κανεις δλδ?Εγω αν δε βαλω σερβιετακι θα μουσκεψει κ η φορμα κ ο καναπες ολοκληρος!Ασε που δεν το αντεχω βρεγμενο πανω απο 5 λεπτα!Κ αν θελω να βγω για δουλειες ή καφε να μοιαζω σαν κατουρημενη???Δε γινεται...
Κ οταν ειχες περιοδο τι φορουσες?Ταμπον?
δεν μου εχει τυχει ποτε να λερωσω τα ρουχα μου τα βρακι μου παντα βεβαια.. φοραω παντα βρακακι σορτσακι δεν ξερω αν παιζει ρολο.. εχω συνηθως ενα δευτερο εσωρουχο στην τσαντα αν ειναι να λειπω πολλες ωρες.. στην περιοδο φοραω σερβιετα μονο την πρωτη και την δευτερη μερα και μετα ταμπον αλλα υποφερω με πιανει τρελη φαγουρα με το που την βαζω και εχω παθει πολλες φορες κολπιτιδα απο αυτο το λογο...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
δεν μου εχει τυχει ποτε να λερωσω τα ρουχα μου τα βρακι μου παντα βεβαια.. φοραω παντα βρακακι σορτσακι δεν ξερω αν παιζει ρολο.. εχω συνηθως ενα δευτερο εσωρουχο στην τσαντα αν ειναι να λειπω πολλες ωρες.. στην περιοδο φοραω σερβιετα μονο την πρωτη και την δευτερη μερα και μετα ταμπον αλλα υποφερω με πιανει τρελη φαγουρα με το που την βαζω και εχω παθει πολλες φορες κολπιτιδα απο αυτο το λογο...

Αρα δεν εχεις πολλα υγρα.Γιατι αν ειχες θα μουσκευες ολοκληρη!Μου εχει τυχει ακομη κ σε τζιν που υποτιθεται ειναι χοντρο υφασμα να φαινεται μια κυλιδα επειδη δε φορουσα σερβιετακι.Εγω παντα φοραω.Κ πριν την εγκυμοσυνη.Απλα τωρα θελει καθε μια ωρα αλλαγη!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια κοριτσια!!! Γυρισααααα (οχι τωρα, πριν καμια ωρα)!!! Μετα απο συνειδητη επιλογη της ημερας για καφε στο κεντρο της πολης (μας την χαλασε εντελως η μερκελ-μη-χεσω-την-βλαμμενη), και αφου εφτασα μεχρι τα δικαστηρια για να ανακαλυψω οτι δε σε αφηνουν να φτασεις, λογω της πορειας, στην πυλη 6 να αφησω το αμαξι, και αφου κατεληξα να αφησω το αμαξι στην λαγκαδα στο υψος της αγιου δηητριου και να περπατησω μεχρι τα λαδαδικα με την κοιλια μπροστα, ηπια τον καφε με τα κοριτσια μου! Περασα μια αντιστοιχη ταλαιπωρια και πολυ περπατημα μεχρι να μπορεσω να επιστρεψω στο αμαξι μου, κινηση μεχρι και την νεαπολη αλλα ναι ναι ναι περασα ωραια και ειδα και τις φιλεναδες μου!
Αμα δεν καταφερω να κοιμηθω και σημερα με τοσο περπατημα...τι να πω!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:
δεν μου εχει τυχει ποτε να λερωσω τα ρουχα μου τα βρακι μου παντα βεβαια.. φοραω παντα βρακακι σορτσακι δεν ξερω αν παιζει ρολο.. εχω συνηθως ενα δευτερο εσωρουχο στην τσαντα αν ειναι να λειπω πολλες ωρες.. στην περιοδο φοραω σερβιετα μονο την πρωτη και την δευτερη μερα και μετα ταμπον αλλα υποφερω με πιανει τρελη φαγουρα με το που την βαζω και εχω παθει πολλες φορες κολπιτιδα απο αυτο το λογο...[/quote]

γεια σας κορτσούδια! Σας διαβάζω αλλά δεν έχω κουράγιο να απαντήσω!
Πλάκα έχει η κουβέντα σας!
Εγώ αυτές τις ασκήσεις τις βαριέμαι πολυ, αν και μας είπαν στις διαλέξεις του νοσοκομειου ότι μπορεί να σου γλιτωσουν και το κόψιμο (περινεοτομή) επειδή εκεί οι μύες θα είναι γυμνασμένοι και θα τεντωθούν πιο εύκολα...
Όποτε θυμηθώ λοιπόν τις κάνω!
Τα σερβιετάκια τα μισώ (και τις σερβιέτες γενικότερα), γι' αυτό είμαι κι εγώ της αλλαγής βρακιού! Smile και στην περίοδο του ταμπον εκτός από πρώτη μέρα!

Καινούρια καροτσάκια βλέπω!! Τι καλά! Με γειά!!

Εμείς πήγαμε για περπάτημα με μία ομάδα που πάμε κάθε Τρίτη και τα παιξα! Ήταν πολύ μεγάλη η διαδρομη! ειχε και μία ανηφοριααα!!! αύριο θα με πονάνε τα κωλομέρια!!

Λέω να ρίξω 2-3 γραμμές στο πλέξιμο και να την κάνω για νάνι!

Τι κάνετε εσείς που είστε εδώ;;

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
listoudi έγραψε:
δεν μου εχει τυχει ποτε να λερωσω τα ρουχα μου τα βρακι μου παντα βεβαια.. φοραω παντα βρακακι σορτσακι δεν ξερω αν παιζει ρολο.. εχω συνηθως ενα δευτερο εσωρουχο στην τσαντα αν ειναι να λειπω πολλες ωρες.. στην περιοδο φοραω σερβιετα μονο την πρωτη και την δευτερη μερα και μετα ταμπον αλλα υποφερω με πιανει τρελη φαγουρα με το που την βαζω και εχω παθει πολλες φορες κολπιτιδα απο αυτο το λογο...

Αρα δεν εχεις πολλα υγρα.Γιατι αν ειχες θα μουσκευες ολοκληρη!Μου εχει τυχει ακομη κ σε τζιν που υποτιθεται ειναι χοντρο υφασμα να φαινεται μια κυλιδα επειδη δε φορουσα σερβιετακι.Εγω παντα φοραω.Κ πριν την εγκυμοσυνη.Απλα τωρα θελει καθε μια ωρα αλλαγη!
οχι η αληθεια ειναι οτι τοσα πολλα δεν εχω απλα πριν μεινω εγκυος δεν ειχα καθολου και τωρα μου κακοφαινετε λιγο.. πικρα να εχεις ρε κοριτσι τοσα πολλα υγρα ειναι φυσιολογικο αυτο???

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζωάκι έγραψε:
listoudi έγραψε:
δεν μου εχει τυχει ποτε να λερωσω τα ρουχα μου τα βρακι μου παντα βεβαια.. φοραω παντα βρακακι σορτσακι δεν ξερω αν παιζει ρολο.. εχω συνηθως ενα δευτερο εσωρουχο στην τσαντα αν ειναι να λειπω πολλες ωρες.. στην περιοδο φοραω σερβιετα μονο την πρωτη και την δευτερη μερα και μετα ταμπον αλλα υποφερω με πιανει τρελη φαγουρα με το που την βαζω και εχω παθει πολλες φορες κολπιτιδα απο αυτο το λογο...

γεια σας κορτσούδια! Σας διαβάζω αλλά δεν έχω κουράγιο να απαντήσω!
Πλάκα έχει η κουβέντα σας!
Εγώ αυτές τις ασκήσεις τις βαριέμαι πολυ, αν και μας είπαν στις διαλέξεις του νοσοκομειου ότι μπορεί να σου γλιτωσουν και το κόψιμο (περινεοτομή) επειδή εκεί οι μύες θα είναι γυμνασμένοι και θα τεντωθούν πιο εύκολα...
Όποτε θυμηθώ λοιπόν τις κάνω!
Τα σερβιετάκια τα μισώ (και τις σερβιέτες γενικότερα), γι' αυτό είμαι κι εγώ της αλλαγής βρακιού! Smile και στην περίοδο του ταμπον εκτός από πρώτη μέρα!

Καινούρια καροτσάκια βλέπω!! Τι καλά! Με γειά!!

Εμείς πήγαμε για περπάτημα με μία ομάδα που πάμε κάθε Τρίτη και τα παιξα! Ήταν πολύ μεγάλη η διαδρομη! ειχε και μία ανηφοριααα!!! αύριο θα με πονάνε τα κωλομέρια!!

Λέω να ρίξω 2-3 γραμμές στο πλέξιμο και να την κάνω για νάνι!

Τι κάνετε εσείς που είστε εδώ;;[/quote]

και μενα μου αρεσει πολυ το περπατημα αλλα δεν εχω παρεα να με ακολουθει και βαριεμαι μονη μου...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:
και μενα μου αρεσει πολυ το περπατημα αλλα δεν εχω παρεα να με ακολουθει και βαριεμαι μονη μου...

κι εγώ συνήθως πάω μόνη μου στο πάρκο που έχουμε δίπλα στο σπίτι.. αλλά τον τελευταίο καιρό μου την έχει δώσει τόσο πολύ με τα σκουπίδια που πετάει ο κόσμος, που αντί να ηρεμήσω, πάω εκεί και εκνευρίζομαι.. και δυστυχώς μετά από τόσα χρόνια που πάω, λειτούργησε ανασταλτικά όλο αυτό! Sad ελπίζω να μου περάσει σύντομα!
τυχαίνει να πάω με καμία φίλη μου σε άλλα πάρκα ή σχεδόν κάθε Τρίτη με την ομάδα αυτή που κάνουμε διαδρομές στην πόλη!

Τι καλά να ήμασταν όλες μαζί κάπου να πηγαίναμε περπατηματάκι!!! Smile

Λέω από βδομαδα να αρχίσω κολύμπι.. είναι λίγο πολλά τα λεφτά αλλά θα κάνω 3μηνη συνδρομή και βγαίνει 60/μήνα..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχω αρκετα υγρά, έχω και συχνοουρια, κυριως γιατι την βρισκει η μικρη να με κλωτσαει στην κυστη, αλλά ακράτεια δεν εχω. Να ρωτησω κατι χαζο? τι ειναι αυτες οι ασκησεις πυελικου εδαφους που λετε? πρεπει να κανω κι εγω? ποιος θα μου το δειξει?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια νομιζω οτι κουραστηκα και τα ματακια μου κλεινουν.. λεω να παω για νανι..ειναι και ο αντρουλης μου βραδυνος σημερα μονη μου θα ξαπλωσω... Crying or Very sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις