Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:κοριτσια νομιζω οτι κουραστηκα και τα ματακια μου κλεινουν.. λεω να παω για νανι..ειναι και ο αντρουλης μου βραδυνος σημερα μονη μου θα ξαπλωσω... Crying or Very sad

Καληνύχτα Λίτσα!
Σμαρώ οι ασκήσεις είναι αυτές που σφίγγεις τους μυς που ελέγχουν τη ροή των ούρων.. Δεν μπορεί να στην δείξει κάποια αλλά μόνο να σου περιγράψεις πώς θα νιώσεις τους μυς αυτούς..
Σου λένε ότι όταν είσαι στην τουαλέτα, προσπάθησε να σταματήσεις για λίγο την ροή των ούρων.. αν το καταφέρεις σημαίνει πως εντόπισες τους μυς.. Δεν ενδείκνυται να το κάνεις κατά τη διούρηση γιατί μπορεί να προκαλέσεις πρόβλημα με τα ούρα που σταματούν εκεί..
Άρα τώρα που ξέρεις ποιοι είναι, μπορείς να τους ελέγξεις ανά πάσα στιγμή.. και η άσκηση λέει να τους σφίγγεις για 8-10 δευτερόλεπτα αν θυμάμαι καλά.. χαλαρώνεις και ξανασφίγγεις..
σού λένε να την κάνεις όπου και όποτε μπορείς.. επειδή δε φαίνεται, μπορείς να την κάνεις από το κρεβάτι, στο αυτοκίνητο, στην τράπεζα, στο σούπερ μάρκετ! SmileSmile
και την ώρα του σεξ θα αρέσει στο σύντροφό σου! Wink

ελπίζω να βοήθησα!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
οχι η αληθεια ειναι οτι τοσα πολλα δεν εχω απλα πριν μεινω εγκυος δεν ειχα καθολου και τωρα μου κακοφαινετε λιγο.. πικρα να εχεις ρε κοριτσι τοσα πολλα υγρα ειναι φυσιολογικο αυτο???

Ξερω κ εγω?Παντα ετσι ηταν...Θα πω στο γιατρο την αλλη βδομαδα που θα παω να μου παρει κ δειγμα να κανω μια καλλιεργεια αλλα δεν νομιζω να εχω κατι.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουτε εγω κανω τετοιες ασκησεις.Κ περπατημα ολο λεω θα κανω κ ολο το παραταω!

Τωρα σιδερωνω κ εχω σκασει!

Καληνυχτα Λιτσακι!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Ουτε εγω κανω τετοιες ασκησεις.Κ περπατημα ολο λεω θα κανω κ ολο το παραταω!

Τωρα σιδερωνω κ εχω σκασει!

Καληνυχτα Λιτσακι!

Καληνύχτα κι απο μένα κορίτσια!
προσκυνώ απ' τη νύστα!
Τα λέμε αύριο λοιπόν!
Sleep Sleep

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις σταματησα το [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]. Ολες για υπνο πηγατε?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιραντζελακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 328109 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 328109

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Μιραντζελακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Γιατι καλε?Χρηστο δεν το λενε το παιδι?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχει γενεθλια..Το θυμαμαι γιατι εχει και ο δικος μου σημερα!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 654316

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να τους χαιρεστε κ οι 2 τοτε!Πολυχρονοι κ ευτυχισμενοι!

Παω για νανι κ εγω...Φιλακια!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφια μου σ'ευχαριστω πολυ!!!Κι εσυ να τον χαιρεσαι τον δικο σου αντρούλη!!Παντα ευτυχισμενος χαζομπαμπας με την κορακλα του κι ερωτευμενος μαζι σου ευχομαι! :!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα στα κοριτσάκια που κοιμούνται ακόμα!! Smile
Εμείς 9 παρά ξυπνήσαμε... ;(
Λέω να ξεκινήσω λίγο καθάρισμα...

Θα κοιτάω κι εδω αν ξυπνήσει καμιά!

Μπονζούρ λοιπόν!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!
Κ εγω ξυπνησα νωρις σημερα.8 σηκωθηκα.Πηγα στη μεριμνα να παρω χαρτι για αναρρωτικη κ περασα κ λιγο απο τη λαικη.Μολις γυρησα...Εχω κ εγω να κανω κατι δουλιτσες.Να βρασω κ κατι λαχανικα που πηρα.

Ρωτησα το γιατρο για τα υγρα κ ειπε οτι δεν μπορουμε να κανουμε τπτ...Κ να δωσει θεραπεια μολις τη σταματησω θα επανελθουν κ δε γινεται για 3 μηνες να παιρνω κορτιζονουχα!Ειπε οτι καλο ειναι στο σπιτι να μη φοραμε σερβιετακι κ να αλλαζουμε συχνα εσωρουχο.Κ αν εχουμε ερεθισμους να χρησιμοποιουμε τοπικα κ μονο επιφανειακα χαμομηλι.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την doritaki στις Τρι Οκτ 09, 2012 11:43 pm, 1 φορά

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας!μιραντζελα και σοφακι να τους χαιρεστε!κοριτσια μου τι κανετε?ο βολος ειχε ηρεμο βραδυ!ηρθε η μερκελ και μαζι της το φθινοπωρο και 2 σεισμοι....

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Καλημερα!!!Μας εστειλε η φιλη του αντρα μου δωρ αυτα τα παπουτσακια...
Με πηραν τα κλαμματα πρωι πρωι Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 534787

Καλώς τες!! και να χαίρεστε τα αγόρια σας!! Smile
Τέλεια τα παπουτσάκια αλλά του χρόνου με το καλό θα τα φορέσετε!! Smile
Δεν ξέρω αν είναι μεγαλεπίβολο, αλλά θα προσπαθήσωνα φτιάξω αυτά μετά την κουβέρτα!
http://www.purlbee.com/baby-bootie-moccasins/

Δώρα χαίρομαι που είπε έτσι ο γιατρός! Συμφέρει περισσότερο να πάρεις καμιά 10αριά εσώρουχα ακόμα από το να αγοράζεις σερβιετάκια!

Φιλίτσα σταμάτησαν οι σεισμοί στο Βόλο και έκανε στον Καναδα!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι απιστευτα τα παπουτσακια!Κ εμεις σε ανιψακια τετοια περνουμε.Οσο πιο μικρα ειναι τοσο πιο πολυ μου αρεσουν!!!

Φιλιτσα μου σταματησαν οι σεισμοι ε?Εδω τπτ...Ησυχια...Λιγη ψυχρα εχει κ συννεφια.Προσπαθω να κανω καμια δουλεια αλλα νυσταζω!Που να ανοιξει το ματι αμα δεν πινεις καφε!!!
Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 438696

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγκαλιας ειναι τα παπουτσακια οποτε θα τα φοραμε πρι αρχισει να παταει!!!Το καλοκαιρι με τζινακι και ροκ μπλουζακι θα ειναι οτι πρεπει!!!!!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 654316

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:[
Δεν ξέρω αν είναι μεγαλεπίβολο, αλλά θα προσπαθήσωνα φτιάξω αυτά μετά την κουβέρτα!
http://www.purlbee.com/baby-bootie-moccasins/

Δώρα χαίρομαι που είπε έτσι ο γιατρός! Συμφέρει περισσότερο να πάρεις καμιά 10αριά εσώρουχα ακόμα από το να αγοράζεις σερβιετάκια!

Ειναι πολυ ομορφα κ ζεστα!Κ μιας κ ασχολεισαι ισως να μην ειναι τρομερα δυσκολο ε?Το πολυ πολυ να μην κανεις το σχεδιακι...

Οντως τα σερβιετακια δε συμφερουν.Αλλαζα μονο 4 μεσα στη μερα αλλα τωρα χρειαζονται πολυ περισσοτερα.Γι'αυτο πηρα 3 βρακακια απο τη λαικη.Αν με βολεψουν θα παρω κ αλλα...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα παω και εγω α ψαξω κατω στην γιαγια αν εχει βελονες και θα παω να παρω νηματα!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δλδ θα ειμαι η αχρηστη της παρεας...? Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 32 534787

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι δεν ξεκινας και εσυ???????????

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Θα παω και εγω α ψαξω κατω στην γιαγια αν εχει βελονες και θα παω να παρω νηματα!!!

Ναι! Όλο και κάτι θα χει η γιαγιά, δεν μπορεί!!

Δώρα δεν είναι πολυ δύσκολα, αλλά θα δείξει!! Smile
Στον ύπνο μου πάντως έβλεπα ότι είχε τελειώσει η κουβέρτα!

Γιατί δεν πίνεις κανένα τσαγάκι τονωτικό να ξυπνήσεις;
Εγώ τέλειωσα με τις δουλειές! Μόνο το ξεσκόνισμα άφησα γιατί δεν ξέρω που είναι το ξεσκονόπανό μου, αλλά δεν πειράζει! Smile δεν είναι τραγικά!!!
Αλλά κορίτσια, όσο περνάει ο καιρός είναι όλο και πιο ζόρι το σκούπισμα και το καθάρισμα! Τώρα προς το τέλος που έσκυβα παραπονιόταν η μικρή!

Περιμένω και το πλυντήριο να τελειώσει και τέλος για σήμερα!!
Τι θα μαγειρέψετε;

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρε ειμαι εντελως ασχετη πως να ξεκινησω τωρα?

Εγω ξεσκονιζω...Σκουπα σφουγγαρισμα εκανε ο καλος μου χθες κ σημερα θα καθαρισει κ το μπανιο.Εγω μονο ξεσκονισμα,σιδερωμα κ μαγειρεμα κανω.Δεν ειναι καλο να σηκωνεις τη λεκανη με τα ρουχα Ζωιτσα!Κ γενικα να μην κουραζεσαι πολυ.

Εμεις σημερα θα φαμε φασολακια (χθεσινα) με πατατουλα κ μελιτζανα μεσα.Βραζω κ κουνουπιδι με μπροκολο κ καροτακι.Κ αυριο πατατουλες κ μπιφτεκακια στο φουρνο.Εχω ετοιμα ζυμωμενα τα μπιφτεκια απο την πεθερουλα.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα κανει η μαμα γεμιστα...Δωρα μου υπαρχουν απειρα βιντεο στο διαδικτυο με οδηγιες!!!!και εγω ετσι εμαθα να κανω οτι κανω..Απο κοσμηματα μεχρι διαφορες τεχνικες διακοσμησης!!!!Θα πριξω λιγο τον αντρα μου σημερα να με παει στα τζαμπο να παρω ακριλικο να φτιαξω ενα πινακακι "it's a girl"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις