Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εμενα κανει η μαμα γεμιστα...Δωρα μου υπαρχουν απειρα βιντεο στο διαδικτυο με οδηγιες!!!!και εγω ετσι εμαθα να κανω οτι κανω..Απο κοσμηματα μεχρι διαφορες τεχνικες διακοσμησης!!!!Θα πριξω λιγο τον αντρα μου σημερα να με παει στα τζαμπο να παρω ακριλικο να φτιαξω ενα πινακακι "it's a girl"

Με διακοσμητικα κ κοσμηματα θα μπορουσα ισως να ασχοληθω με πλεξιμο δυσκολα.Δε νομιζω οτι το'χω.Καποτε διακοσμουσα μονη μου απλα κερια με κορδελες κ αποξηραμενα λουλουδια αλλα μετα το παρατησα...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Μωρε ειμαι εντελως ασχετη πως να ξεκινησω τωρα?

Εγω ξεσκονιζω...Σκουπα σφουγγαρισμα εκανε ο καλος μου χθες κ σημερα θα καθαρισει κ το μπανιο.Εγω μονο ξεσκονισμα,σιδερωμα κ μαγειρεμα κανω.Δεν ειναι καλο να σηκωνεις τη λεκανη με τα ρουχα Ζωιτσα!Κ γενικα να μην κουραζεσαι πολυ.

Εμεις σημερα θα φαμε φασολακια (χθεσινα) με πατατουλα κ μελιτζανα μεσα.Βραζω κ κουνουπιδι με μπροκολο κ καροτακι.Κ αυριο πατατουλες κ μπιφτεκακια στο φουρνο.Εχω ετοιμα ζυμωμενα τα μπιφτεκια απο την πεθερουλα.

Γιαμ γιαμ τα φαγάκια σας!!
Εμενα δουλεύει ως αργά ο καλός μου κι έτσι βαριέμαι να μαγειρέψω μόνο για μένα.. καμιά σαλάτα θα φάω!

Μωρέ το ξέρω ότι δεν πρέπει να την σηκώνω! Έχε χάρη που έπρεπε να πλύνω γιατί τα 5 ρούχα που φοράω είναι άπλυτα! Smile Πλένω και τα καινούρια που αγόρασα χθες! Smile
Κι εμένα με βοηθάει ο γιάννης όταν είναι σπίτι.. πολλές φορές κάνω μόνο το ξεσκονισμα επειδή το βαριέται ο ίδιος! SmileSmile το Σ/Κ όμως δε μας είδε καθόλου το σπίτι και δεν ασχοληθήκαμε με καθαριότητα, οπότε έπρεπε και αυτό να γίνει σήμερα!

Ας είναι.. του δήλωσα ήδη ότι δεν ξανακαθαρίζω μόνη μου! Smile

Σοφία, πράγματι, στο ίντερνετ μπορείς να φτιάξεις από φαγητό μέχρι σπίτι! Smile και να αγοράσεις επίσης! Smile
Το χρησιμοποιώ κι εγώ πολύ σε όλα!

Δώρα αν δε βαριέσαι μπες στο σάιτ που σας έστειλα χθες.. τα βίντεο είναι πολύ επεξηγηματικά και έχεις πάντα την ευκαιρία να το ξαναπαίξεις, να πας πίσω κλπ!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εφτιαξα λιγο γαλλικο καφε μηπως μπορεσω κ τον πιω αλλα αδικα...Κ αυτος μου βρωμαει!Ποσο αλλαζουμε τελικα στην εγκυμοσυνη!θα δοκιμασω κ τσαι μηπως μου κατσει καλυτερα.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
Sofki έγραψε:Καλημερα!!!Μας εστειλε η φιλη του αντρα μου δωρ αυτα τα παπουτσακια...
Με πηραν τα κλαμματα πρωι πρωι Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 33 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 33 534787

Καλώς τες!! και να χαίρεστε τα αγόρια σας!! Smile
Τέλεια τα παπουτσάκια αλλά του χρόνου με το καλό θα τα φορέσετε!! Smile
Δεν ξέρω αν είναι μεγαλεπίβολο, αλλά θα προσπαθήσωνα φτιάξω αυτά μετά την κουβέρτα!
http://www.purlbee.com/baby-bootie-moccasins/

Δώρα χαίρομαι που είπε έτσι ο γιατρός! Συμφέρει περισσότερο να πάρεις καμιά 10αριά εσώρουχα ακόμα από το να αγοράζεις σερβιετάκια!

Φιλίτσα σταμάτησαν οι σεισμοί στο Βόλο και έκανε στον Καναδα!
ΓΙΑΤΙ Ο ΓΚΑΝΤΕΜΟΣΠΟΡΟς ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΔΑ?
ΕΜΕΙς ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!ΤΙ ΑΛΛΑ?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα, 'η μάλλον καλησπερα στα κορίτσια!!!
Μιράντζελα και Σοφία να χαίρεστε τα παλικάρια σας! Πολυχρονοι, ευτυχισμενοι με υγεια και καλοτυχια!
Τα παπουτσακια που σας εστειλαν, Σοφια, τελεια!!!Κι εγω θελωωωω
Ζωη, εμενα μου πλεκει η μαμα μου ενα σωρο πραγματα, ολο λεω θα τα ανεβασω να σας τα δειξω... και το αμελω...μου εφτιαξε και τετοια πατουσακια ενα σωρο για να ταιριαζουν με ολα μας τα ρουχα!
Σημερα λεω να μην κανω τιποτα... εφυγε η κουμπαρουλα μου σημερα και λεω να κατσω να ξεκουραστω και απο αυριο παλι! Το καταευχαριστηθηκα παντως, οσο δεν τριγυρισα ολο το καλοκαιρι λογω ζεστης το εκανα σε 4 μερες. Βεβαια το παλικαρι μου με κοιταζε με μισο ματι και με μαλωνε, μην κουραζομαι, μην οδηγαω, μην μενω νηστικη (λες και ειναι πιθανο να μεινω εγω νηστικη!!! Very Happy )και λιγο με εσπασε τα νευρα, αλλα ηταν πολυ γλυκος και δεν το εδειξα!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Καλημερα, 'η μάλλον καλησπερα στα κορίτσια!!!
Μιράντζελα και Σοφία να χαίρεστε τα παλικάρια σας! Πολυχρονοι, ευτυχισμενοι με υγεια και καλοτυχια!
Τα παπουτσακια που σας εστειλαν, Σοφια, τελεια!!!Κι εγω θελωωωω
Ζωη, εμενα μου πλεκει η μαμα μου ενα σωρο πραγματα, ολο λεω θα τα ανεβασω να σας τα δειξω... και το αμελω...μου εφτιαξε και τετοια πατουσακια ενα σωρο για να ταιριαζουν με ολα μας τα ρουχα!
Σημερα λεω να μην κανω τιποτα... εφυγε η κουμπαρουλα μου σημερα και λεω να κατσω να ξεκουραστω και απο αυριο παλι! Το καταευχαριστηθηκα παντως, οσο δεν τριγυρισα ολο το καλοκαιρι λογω ζεστης το εκανα σε 4 μερες. Βεβαια το παλικαρι μου με κοιταζε με μισο ματι και με μαλωνε, μην κουραζομαι, μην οδηγαω, μην μενω νηστικη (λες και ειναι πιθανο να μεινω εγω νηστικη!!! Very Happy )και λιγο με εσπασε τα νευρα, αλλα ηταν πολυ γλυκος και δεν το εδειξα!

Συνεχεια ανησυχουν οι χαζομπαμπαδες!!!Κ εμενα ετσι κανει.Κ που να δεις πως κανει αν ακουσει να λεω κανενα αχ! οταν κλωτσαει η μπεμπα ή να ξεφυσαω αν δε μπορω να σκιψω!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαιρετεεεε...σημερα μπορω να πω οτι κοιμηθηκα κ το ευχαριστηθηκα η γυναικα...ελεος ομως απο το πρωι ντριν ντριν απο τον κωτσοβολο για την δοση ενω κ καλα εχουμε περιθωριο 10 μηνες να μην πληρωσουμε εαν τυχει καποια στραβη.ηλιθιοι

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:
Ζωη, εμενα μου πλεκει η μαμα μου ενα σωρο πραγματα, ολο λεω θα τα ανεβασω να σας τα δειξω... και το αμελω...μου εφτιαξε και τετοια πατουσακια ενα σωρο για να ταιριαζουν με ολα μας τα ρουχα!

Τι ωραία! Εμάς πλέκει η γιαγιά/πεθερά μου, αλλά δεν ξέρω αν έχει ώρα και κουράγιο να μας φτιάξει κάτι! Όλο και κάτι θα φτιάξει όμως, δεν μπορεί! Smile
Στείλε μας φωτογραφιούλες!!
Σας στέλνω τι μου έφτιαξε η θεία μου που μένει στη Νέα Ζηλανδία! Θα μας το στείλει σύντομα!! Είναι πρώτη σε πλέξιμο ράψιμο και τα συναφή!! Αυτό ήθελα να το φτιάξω μόνη μου (κάτι παρόμοιο τέλος πάντων) και το είπα στην ξαδέρφη μου (κι αυτή έγκυος!) και το είπε στη μαμά της και μου το έφτιαξε σε 2 μέρες!


Επίσης, Σοφία, μίλησες για γεμιστά και τα σκέφτομαι συνέχεια! Smile
Λέω να φτιάξω τις μελιτζάνες με πληγούρι! Άρχισα να πεινάω πάλι!!! ...
και καλά, θα έτρωγα σαλάτα! Smile[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ πτωμα αισθανομαι σημεραααααααα
ασε που πλητω πολυυυυυυυυυυ
θα βγαλω το κεντημα μαλλον
εεεεε κορη εχω να φτιαξω τη προικα της!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 33 35468

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τους πρωτους μηνες που ημουν χαλια απο αναγουλες και ημικρανιες θυμωνε γιατι λεει δεν ημουν πια η παλια Σμαρω με την ενεργεια της και που παντα με κατι καταπιανοταν...τωρα που ειμια η παλια Σμαρω, απλα με κοιλια, δε με αφηνει να κανω τιποτα. Και με εβαλε να τοποθετησω στο αμαξι απο τωρα το "Baby on board" αν θελω να οδηγησω. Χαζομπαμπας!!!

Αυτα με τα τηλεφωνα και τις δοσεις πολυ με τι δινουν! Αλλα αμα ειναι να σε εφυπηρετησουν πρεπει να τους κυνηγας.

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατί δε φαίνεται η φωτογραφία;; Sad



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/593/img20121004wa0000.jpg/

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα αν ειναι κορη μαλλον θα παρει τα δικα μου προικια και της γιαγιας της γτ εγω αποκλειεται να τα χρησιμοποιησω ολα

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:Γιατί δε φαίνεται η φωτογραφία;; Sad



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/593/img20121004wa0000.jpg/

Ωραία! τα κατάφερα!
Δεν είναι σκουφάκι!!!
Είναι ένα "σακουλάκι-κουβερτούλα" ή αλλιώς υπνόσακος.. ή όπως θέλετε πείτε το!! το βάζεις μέσα όταν είναι μικρούλι για να μη σου πέφτει η κουβέρτα ή να μην ξεσκεπάζεται και γενικά να είναι ζεστό!
Smile

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:Γιατί δε φαίνεται η φωτογραφία;; Sad



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/593/img20121004wa0000.jpg/

ωραιο ειναι πρεπει ομως να το βαλεις σαν λινκ απο πανω εκει που λεει λινκ κ εχει κατι σαν αλυσιδα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω πειναω...Κ εχω φαει απτο πρωι 2 φορες!1 κουπα γαλα κ 1 φετα με βιταμ κ μαρμελαδα οταν ξυπνησα κ 1 τοστακι μολις γυρησα απο το γιατρο.Πως γινεται να πειναω ακομα?Κ τι θα κανω ως τις 4 που θα ερθει ο καλος μου?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:αχ πτωμα αισθανομαι σημεραααααααα
ασε που πλητω πολυυυυυυυυυυ
θα βγαλω το κεντημα μαλλον
εεεεε κορη εχω να φτιαξω τη προικα της!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 33 35468

Τι κέντημα;;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Κ εγω πειναω...Κ εχω φαει απτο πρωι 2 φορες!1 κουπα γαλα κ 1 φετα με βιταμ κ μαρμελαδα οταν ξυπνησα κ 1 τοστακι μολις γυρησα απο το γιατρο.Πως γινεται να πειναω ακομα?Κ τι θα κανω ως τις 4 που θα ερθει ο καλος μου?

καλυτερα μικρα μικρα γευματακια μια χαρα εισαι.εγω που δν πειναω σχεδον καθολου? σπανια θα με πιασει κ θα καταβροχθησω οτι βρω ευκαιρο

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[b][i]καλημέρα συνεγκυούλες μου , τί κανετε ???????

δεν μπήκα 5 μέρες και διάβαζα 2 ολόκληρες ώρες αυτά που γράψατε....δεν θυμάμαι και πολλά ,αλλά σε ότι θυμάμαι θα μετέχω και γώ ..SmileSmile

πρώτα να σας πω τα νέα μου ...
το Σαββατο πηγαμε βολτίτσα με τον αντρούλη μου μέχρι το Ναύπλιο και περάσαμε πολύ ωραία ...
χθες είχα γενέθλια , έκλεισα τα 38!!!!!!!!!, και μαζεύτηκαν φίλοι στο σπίτι, ωραία ήταν ... Very Happy Very Happy
βέβαια μου λείπανε πολύ οι αδερφές μου και η μάνα μου , αλλά τους είδα στο σκαιπ...
μιράντζελα και Σοφία να χαίρεστε τους άντρες σας, είμαι σίγουρη οτι είναι πολύ καλοί σα Ζυγοί ...χοχοχο

λοιπόν, και εγώ δεν κρατιέμαι να αγοράσω την λεγόμενη προίκα του μωρού ...όλοι μου λένε ότι είναι νωρίς ακόμα , αλλά πότε θα προλάβω η γυναίκα να τα ετοιμάσω όλα ???χααχαχ

μου εστειλαν και οι αδερφες μου διαφορα πραγματακια που ειχαν, τα περισσοτερα σε ουδετερο μια και ειχαν κοριτσια και μονο ενα αγορι.....ελεγα αυτες τις μέρες να ξεκινήσω να τα πλένω και να τα σιδερωσω ...αργοτερα θα χαλασει και ο καιρος και δεν θα μπορουν να στεγνωσουν ευκολα ...απορρυπαντικο πηρα το υγρο προδερμ, αν και ηθελα αρκαδι , αλλα στο καρφουρ δεν βρηκα .. Rolling Eyes Rolling Eyes
αφηστε που θα πρεπει να πλενω τα μπλε μωρουδιακα χωρις να τα δει ο αντρας μου γιατι θελει το φυλο του μωρου να ειναι εκπληξη ..χαχαχα...τι τραβαω η γυναικα ...
επισης, εχω αγορασει ηδη 2 νυχτικιες και μια ρομπα για το μαιευτηριο, ενα ζευγαρι πυτζαμες και θα παρω και 2-3 ακομα ...νυχτικιες πηρα απο κινεζικο που βρηκα και στο νουμερο μου, XXXL χιχιχιχι, και τις πυτζαμες και τη ρομπα απο ενα καταστημα που εχει εκποιηση και μου τα αφησε 15 ευρω το κομματι...SmileSmile
απο βδομαδα λεω να παμε με την πεθερα (δυστυχως , μονο αυτην εχω εδω .....SadSadSadSad)στα τζαμπο στην Κορινθο και να παρω εσωρουχα,φορμακια, πανουλες...οτι μου λειπει απο αυτα που μου στειλανε ...
θα παρω και απο το ΛΗΤΩ που εχει ανοιξει απο προχθες εδω , αλλα λιγοτερα κομματια ...
υγρά έχω και εγώ αρκετά τώρα τελευταία και μάλιστα νομίζω ότι κάποιες πληγές στο δέρμα εκείιιι κατω, οφειλονται στην υγρασία αυτή...
σημερα το απογευμα εχω ραντεβου με το γιατρο και θα τον ρωτησω , να δω τι θα μου πει ...ηδη βεβαια πλενομαι ολη μερα και με χαμομηλακι!!!!
λεω να ρωτησω το γιατρο και αν μπορω να παω για Φ.Τ. ή Κ.τ. λόγω πολλών κιλών...δεν μου έχει πει τίποτα μέχρι τώρα, αλλά γενικά αν δεν τον ρωτήσεις δεν σου λέει...έτσι και εγώ πάω με λίστα απο ερωτησεις ..χιχιχιχιχι...
ηδη εχω γραψει πολλα, σε λιγο που θα θυμηθω και αλλα θα σας τα γραψω ...

Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 33 417472 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 33 417472 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 33 417472

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολυ γλυκο το μωρο-σακουλι!!!! Μου φαινεται θα παραγγειλω κι εγω στην μαμα μου!!!

Η γιαγια μου στο μεταξυ αρχισε να κενταει μαξιλαρια για την μπεμπα και της πηγα μια φωτο για ενα runner για την τραπεζαρια που θελω να μου φτιαξει...και με μαλωσε...λεει τωρα τελειωσε η δικημου η σειρα, τωρα μονο για την δισεγγονη θα φτιαχνει...

Κι εγω πειναω συνεχεια...και το πρωινο μου ηταν φουλ στις θερμιδες...μιραντα παπαδοπουλου με νουτελα απο πανω...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:αχ πτωμα αισθανομαι σημεραααααααα
ασε που πλητω πολυυυυυυυυυυ
θα βγαλω το κεντημα μαλλον
εεεεε κορη εχω να φτιαξω τη προικα της!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 33 35468

Τι κέντημα;;
σταυροβελονια μια καταπληκτικη τραβερσα!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαρά στο κουράγιο σας κορίτσια...εγώ το κέντημα το παράτησα από το γυμνάσιο ...SmileSmile):..τοτε με κυνηγούσε η μάνα μου να κεντήσω και οσο την ακουγα κατι εκανα ...
μετα μεγαλωσα και δεν ακουγα τιποτα και δεν εκανα κ τιποτα ..χααχαχαχ

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
doritaki έγραψε:Κ εγω πειναω...Κ εχω φαει απτο πρωι 2 φορες!1 κουπα γαλα κ 1 φετα με βιταμ κ μαρμελαδα οταν ξυπνησα κ 1 τοστακι μολις γυρησα απο το γιατρο.Πως γινεται να πειναω ακομα?Κ τι θα κανω ως τις 4 που θα ερθει ο καλος μου?

καλυτερα μικρα μικρα γευματακια μια χαρα εισαι.εγω που δν πειναω σχεδον καθολου? σπανια θα με πιασει κ θα καταβροχθησω οτι βρω ευκαιρο

Καλυτερα να μην πεινας!Μακαρι να μην πεινουσα ουτε εγω.Εφαγα 8.30 το πρωτο κ 10.30 το δευτερο.Κ τωρα δεν ξερω τι ειναι καλυτερο να φαω φρουτο τωρα κ φαγητο μαζι με τον καλο μου ή να φαω κατευθειαν φαγητο τωρα κ αργοτερα βλεπουμε?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτα εφτιαξε μεχρι τωρα η τρελογιαγια για την εγγονη! Η μπορντω η ζακετα ειναι ασορτι με της μαμας, αφου ειχα ζητησει εγω για μενα και με το μαλλι που περισσεψε εφτιαξε και την μπεμπα!
Τα πατουσακια δεν τα εχω φωτο, οταν τα βγαλω θα τα ανεβασω!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σχετικά με το θέμα των καροτσιών , αν και όλοι θέλουν ελαφριά καρότσια εγώ πάλι θέλω πιο στοιβαρά, να τα νιώθω ....μου άρεσε ένα πολυκαρότσι από τα μαδερκερ, και μάλλον εκει θα καταληξουμε...αρεσε και του αντρα μου Very Happy Very Happy
ευτυχως δεν ειμαι φτερο στον ανεμο για να ζοριζομαι να το σπρωξω, υψος 1,80 εχω, οποτε , τα μικρα καροτσια θα φαινονται σα να βγαζω βολτα την κουκλα μου ...χαχααχαχ, ετσι μου φαινεται...

το κρεβατι με προβληματιζει πολυ , αλλα μαλλον αρχιζω και κατασταλαζω σε προεφηβικο, μονο και μονο για να ειναι ανετα το μωρο , οχι για να το χρησιμοποιησω μεχτρι τα 6-7 χρονια...εξάλλου , δε θυμαμαι ποια το ειχε γραψει, αλλά και εγω θελω το 2ο παιδι αμεσως μετα το 1ο...να μη γυρίσω καθολου στη δουλεια...παρεπιμπτοντως , μαλλον ειμαι λιγο τυχερη στο θεμα αυτο μια που ειμαι στο δημοσιο και (αν δεν αλλαξει κατι στο μελλον) θα επιστρεψω στη δουλεια τον μαρτιο του 2014..SmileSmile

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σμαρώ είναι τέλεια ....μήπως δανείζεις τη γιαγια σου ???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις